EVOLYRAN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EVOLYRAN


 
KezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Similar topics

     

     08. Temető

    Go down 
    +20
    Raissa Cyron
    Richard Frigma
    Anna Vulpius
    Cecília
    Ned'rila Olveti
    Seyla Vulfia
    Declan-Clive Sword
    Malow
    Soar
    Xihung-lo
    Éranimé Leathé
    Akira Angel
    Christopher MCCallum
    Loanera
    Lucio Rashan
    Aredhel Narmolanya
    Formenya Hyalma
    Melinda Skyles
    Casve
    Mesélő
    24 posters
    Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
    SzerzőÜzenet
    Declan-Clive Sword
    Vadász
    Declan-Clive Sword


    Hozzászólások száma : 340
    Age : 38
    Hírnév : 3

    Beosztások, rangok
    Nép: Emberek
    Beosztás: Harcos
    Rang: Talpas

    08. Temető - Page 5 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: 08. Temető   08. Temető - Page 5 EmptyCsüt. Aug. 27 2009, 23:05

    *Declan Seyla után megy. Hiába kérte a fénygömböt, a világosság csak nem jött. Síri csend vala.*
    -Seyla. Seyla! Hol vagy? Ne viccelődj már megint! Nem vagyok vicces hangulatomban!-
    *De válasz nem érkezik. Csak fura hangokat hall. Mintha csontok mozognának.*
    -Mi a fe...-
    *Fülel. Nem lát semmit. Hátra nyúl a kardjához, előhúzza. Valami keménybe ütközik, amikor előre nyújtja. Az a kemény mozog. Dec elvégez egy suhintást. Már semmi kemény nem mozog előtte.*
    ~Hova kerültünk?~
    * megy előre. Beleütközik egy falba. Tapogatózik. Érzékel valami hosszúkás fa cuccot... igen... fáklya. A fáklya magától felgyullad...*
    Vissza az elejére Go down
    Seyla Vulfia
    Dagorlad ladyje - vámpír
    Seyla Vulfia


    Hozzászólások száma : 554
    Age : 36
    Hírnév : 17

    Beosztások, rangok
    Nép: Vámpírok
    Beosztás: Vérszívó
    Rang: Örző

    08. Temető - Page 5 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: 08. Temető   08. Temető - Page 5 EmptyCsüt. Aug. 27 2009, 23:13

    * Most hogy lát is végre, felméri a terepet. És tényleg. Egy üres páncélzat hever előtte, teljes halálnagyságban. Egy folyosón van. Ahogy maga mögé néz, látja a fekete, kavargó izét, amin keresztül belépett ide. És... Declan sehol. Vagyis, de.
    Messzebb, már-már a folyosó kanyarulatában. A fénygömbje fénye már alig-alig ér el odáig. És egy fáklyát tart. Declan. Vagyis fog. *
    ~ Jézusatyaúristeneztne~
    * Még nem késő. Még nem gyulladt fel. Kétségbeesetten igyekszik minél gyorsabban kiálltani, így az eredmény is túlzóra sikerül egy "kicsit"...*
    - NE! AZONNAL DOBD EL....
    * Késő. Kigyulladt...*
    Vissza az elejére Go down
    Declan-Clive Sword
    Vadász
    Declan-Clive Sword


    Hozzászólások száma : 340
    Age : 38
    Hírnév : 3

    Beosztások, rangok
    Nép: Emberek
    Beosztás: Harcos
    Rang: Talpas

    08. Temető - Page 5 Empty
    TémanyitásTárgy: *Fogja a fáklyát. Végre lát is valamit. Egy csont váz fekszik mögötte.* -Bizarr...- *Majd előre megy, ugyanis egy folyosón van. Egyébként a kanyarban másik fényt lát. Kiderül Seyla az és ordibál... mint mindig...* ~Ő mindig mindent jobban tudd. Dobjam el?   08. Temető - Page 5 EmptyCsüt. Aug. 27 2009, 23:20

    *Fogja a fáklyát. Végre lát is valamit. Egy csont váz fekszik mögötte.*
    -Bizarr...-
    *Majd előre megy, ugyanis egy folyosón van. Egyébként a kanyarban másik fényt lát. Kiderül Seyla az és ordibál... mint mindig...*
    ~Ő mindig mindent jobban tudd. Dobjam el?~
    *Valami fura és félelmetes hang hallatszott hátulról. De Declan engedelmeskedett és eldobta a fáklyát. Ahogy a földre ért, kialudt a fénye. A hang elcsitult. Dec Seylára nézett. Kérdőn. De nem szólalt meg.*
    Vissza az elejére Go down
    Seyla Vulfia
    Dagorlad ladyje - vámpír
    Seyla Vulfia


    Hozzászólások száma : 554
    Age : 36
    Hírnév : 17

    Beosztások, rangok
    Nép: Vámpírok
    Beosztás: Vérszívó
    Rang: Örző

    08. Temető - Page 5 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: 08. Temető   08. Temető - Page 5 EmptyCsüt. Aug. 27 2009, 23:34

    * Na jó. Még sem esik kétségbe (teljesen)...*
    - Ezt jól megcsináltuk...
    * Csinálta. A fura és félelmetes hang abból az irányból halaltszik ahol Declan van, hát persze. Ez aztán a király! Még sikerült eldobnia a lángoló botot, mielőtt az még élő fáklyát csinált volna belőle. Így viszont ez a hely lesz a fáklya.*
    - Jó lenne pucolni innen...
    * Ezzel sarkon fordul fordul, s elkezd rohanni a másik irányba. Hallja, hogy a tűz egyre közeledik a folyosót felemésztve. Még jó, hogy nem látja. Két fordulóval odébb talál egy folyadék-kijáratot. Életében nem remélte még ennyire, hogy Mázli a segítségére siet.
    Beugrik a látható-láthatatlan átjáróba.*
    Vissza az elejére Go down
    Declan-Clive Sword
    Vadász
    Declan-Clive Sword


    Hozzászólások száma : 340
    Age : 38
    Hírnév : 3

    Beosztások, rangok
    Nép: Emberek
    Beosztás: Harcos
    Rang: Talpas

    08. Temető - Page 5 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: 08. Temető   08. Temető - Page 5 EmptyCsüt. Aug. 27 2009, 23:38

    *Az egy dolog, hogy kialudt a láng, de aztán hirtelen újra felcsapott és nagyon gyorsan terjedni kezdett. Seyla futásnak eredt. Dec végignéz rajta, aztán rájön, ideje lenne neki is futni. Bár utál futni. Követi a nőt. És ő is beugrik az átjáróba. Sötétségre számított, de nem az jött...*

    //Újra időntúli//
    Vissza az elejére Go down
    Seyla Vulfia
    Dagorlad ladyje - vámpír
    Seyla Vulfia


    Hozzászólások száma : 554
    Age : 36
    Hírnév : 17

    Beosztások, rangok
    Nép: Vámpírok
    Beosztás: Vérszívó
    Rang: Örző

    08. Temető - Page 5 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: 08. Temető   08. Temető - Page 5 EmptyPént. Aug. 28 2009, 21:00

    * A fénygömbje a nyomában van. Az átjáró nem tette semmissé, ezúttal. Kemény, hideg kőre ugrik, s rögtön enyhítve a leérkezést, átfordul a vállával, s gurul előre párat. Utána rögtön talpra szökken. Hamarosan Declan is befut mögötte. Most már körülnéz (nem mintha eddig nem azt tette volna), és látja, hogy ismét abban "barlangban" vannak, ahonnan kiindultak. De nincs értelme szitkokat szórni, sem ideje. Pedig biz isten, nagyon is ínyére volna. Kezdheti az egészet elölről. Nem is elölről, me4rt más utat kell keresnie. Ha egyáltalán létezik... Ezért talán a kelleténél nagyobb indulattal zárja be az a folyadék-izét, hogy a tűz ide ne csapjon át. Mert ha a gömbje átjött, akkor bizony a tűz is át fog. Ha nem tünteti el nagyon hamar. De eltünteti.*
    Vissza az elejére Go down
    Declan-Clive Sword
    Vadász
    Declan-Clive Sword


    Hozzászólások száma : 340
    Age : 38
    Hírnév : 3

    Beosztások, rangok
    Nép: Emberek
    Beosztás: Harcos
    Rang: Talpas

    08. Temető - Page 5 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: 08. Temető   08. Temető - Page 5 EmptySzomb. Aug. 29 2009, 12:56

    *Átérkezik Declan is. Seyla egyet-kettőt akrobatázik majd bezárja az átjárót. Declan biccent egyet. Most lenne ideje újra megkérdezni, hogy mégis hova tartanak, vagy mit keresnek, de máskor sem válaszolt sohasem a nő. Így inkább annyiban hagyja a dolgot.*
    ~Mindegy... követem, bármerre is megy.~
    *Declan csak annyit tudott, hogy nem hagyhatja egyedül Seylát. Körbenéz. Ott vannak a kezdetek kezdetén. Előttük a szakadék.*
    -Kellene egy másik út? Eddig is te oldottad meg a problémákat... keress egy másik utat... vagy... menjünk haza.-
    *Mondja Seylának az elején nekibökve, de a végét már nyugodtan mondta.*
    Vissza az elejére Go down
    Seyla Vulfia
    Dagorlad ladyje - vámpír
    Seyla Vulfia


    Hozzászólások száma : 554
    Age : 36
    Hírnév : 17

    Beosztások, rangok
    Nép: Vámpírok
    Beosztás: Vérszívó
    Rang: Örző

    08. Temető - Page 5 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: 08. Temető   08. Temető - Page 5 EmptySzomb. Aug. 29 2009, 20:21

    * Csak... bambán bámul Declanra. Most tényleg gúnyos élt vélt kihallani a hangjából?! Nos... nagyon is valószínű, hogy igen. És-*
    ~Menjünk haza?!~
    - MENJÜNK HAZA?!
    * Két lépést tesz Declan felé. Már csak egy lépés választja el őket. És őt, hogy itt helyben képen ne törölje. De... ő nem értheti ezt. Ha! csak el nem mondja neki.*
    - Ezek után? Nem azért güriztem annyit, hogy most "csak úgy" feladjam, Declan! Vagy szólítsalak inkább "Clive"-nek?!
    * Ezzel csak eszébe akar a fiúnak idézni valakit... ha még ismeri azt az érzést, ami a név hallatán egyáltalán eszébe juthat, akkor hagyja. Hagyja őt., hogy tegye, amit tennie kell.*
    - Választhatsz. Senki nem kérte, hogy gyere ide. Nyugodtan hazamehetsz. Ha nem, akkor légy szíves segíts, és ne... ilyen mondatokkal...
    * Áhh, nem találja a szavakat. Valahogy egyik sem illik ide.*
    Vissza az elejére Go down
    Declan-Clive Sword
    Vadász
    Declan-Clive Sword


    Hozzászólások száma : 340
    Age : 38
    Hírnév : 3

    Beosztások, rangok
    Nép: Emberek
    Beosztás: Harcos
    Rang: Talpas

    08. Temető - Page 5 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: 08. Temető   08. Temető - Page 5 EmptySzomb. Aug. 29 2009, 20:36

    *A nő közel jön hozzá... Fel van háborodva...*
    -Te könnyen lehetsz dühös!!-
    *Mondja egy kicsit ő is felemelkedett hangon.*
    -Vagy nem emlékszel, hogy úgy indultnk, hogy azt mondtad: Ha inni akarsz, ne ezekből a borokból, aminek ráadásul minden cseppje fontosabb az emberi életnél, hanem kövesselek téged... Tehát felkértél, hogy kövesselek. Én meg követtelek. Igaz, hogy párszor megkérdeztem, mégis hova megyünk, de egy rossz szavam nem volt. Követtelek alagutakon át, a temetőbe, akkor mindenféle barlangokba, egy hullát kellett megölnöm, átmegyek mindenféle folyékony falon, rám támad a tűz, menekülök, loholok utánad, és te még fel vagy háborodva, hogy most hangot adtam annak, hogy NEM ÉRTEK SEMMIT!!! Te persze kiabálhatsz velem mindig, de én üljek a földön és nézzek úgy rád, mint egy leszidott kiskutya és engedelmeskedjek!-
    *Hatásszünet. Most már halkabban szólalt meg.*
    -Arra nem is gondoltál, hogy bármikor mondhattam volna, hogy Seyla elég volt, nem megyek veled tovább!!! Erre nem gondoltál? És megtettem?! NEM! Itt vagyok. És úgy követlek akár a halálba is, hogy nem tudom hova mész és mi a célod. Csak ennyi. -
    *Újabb szünet.*
    -Ötlet, hogy merre menjünk? Talán... ereszkedjünk le a szakadékban? Talán arra van az a bizonyos... mit tudom én mit keresel!-
    *Mereven a nő szemébe néz és várja a reakciót.*
    Vissza az elejére Go down
    Seyla Vulfia
    Dagorlad ladyje - vámpír
    Seyla Vulfia


    Hozzászólások száma : 554
    Age : 36
    Hírnév : 17

    Beosztások, rangok
    Nép: Vámpírok
    Beosztás: Vérszívó
    Rang: Örző

    08. Temető - Page 5 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: 08. Temető   08. Temető - Page 5 EmptySzomb. Aug. 29 2009, 21:26

    * Nem. Reagál. Semmit.*
    ~ Dec, Dec. Ha ennyi gondod van, miért követtél?! Felkértelek. Felajánlottam!!! Nem volt kötelező. Persze, meg is halhattál volna ott is, mit számít nekem...~
    * Mégis van egy pár szava hozzá. Nem egészen pontos, amit mondott. *
    - Nem öltél meg senkit. Megjegyzem, a hullát nem lehet megölni, de az a páncélzat speciel nem az volt. Csak egy erős varázslat.
    * Halkan szólt. A normál hangerőnél kicsivel halkabban. Egész végig Declan szemébe nézett, s most sem veszi le róla a pillantását. Csak hátrál...
    Szakadék széle.
    Apró kavicsok hullnak a mélybe.
    Megáll. Nem szól.
    Csak páros lábbal hátraugrik.*
    Vissza az elejére Go down
    Declan-Clive Sword
    Vadász
    Declan-Clive Sword


    Hozzászólások száma : 340
    Age : 38
    Hírnév : 3

    Beosztások, rangok
    Nép: Emberek
    Beosztás: Harcos
    Rang: Talpas

    08. Temető - Page 5 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: 08. Temető   08. Temető - Page 5 EmptySzomb. Aug. 29 2009, 21:40

    *Érzékeli, Seyla gondolkodik a válaszon. Csendesen felelt a nő.*
    ~Nagyon szeretsz kiigazítani mi?~
    *De nem felelt. Mereven néztek egymás szemébe. Majd a nő furcsa dolgot csinált. Hátrált, a kavicsok zuhantak levelé, a nő pedig hátraugrott. Declan abban a pillanatban utánaugrott...*
    Vissza az elejére Go down
    Seyla Vulfia
    Dagorlad ladyje - vámpír
    Seyla Vulfia


    Hozzászólások száma : 554
    Age : 36
    Hírnév : 17

    Beosztások, rangok
    Nép: Vámpírok
    Beosztás: Vérszívó
    Rang: Örző

    08. Temető - Page 5 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: 08. Temető   08. Temető - Page 5 EmptySzomb. Aug. 29 2009, 22:05

    * Sikít, teli torokból. Még jó, hogy a fénygömbje követi, mert különben az orra hegyéig sem látna. De... jó érzés. Zuhanni. Mint amikor Nexussal voltak. Csak ez most más. Ott tudta, hogy nem fog meghallni. Itt csak reméli. És ez egy nagyon-nagyon halovány remény, ha jobban belegondolna. De nem gondol bele. csak élvezi, ahogy elsüvít meleltte a levegő. Ha meg kell halni, mielőtt megtudná, miért is áldozta az életét, akkor azt élvezettel teszi, az biztos. De... Mi ott lenn, az a nyagy csillogás?! Olyan... hivogató... Persze, hiába hivogat, mert nincs választása. Egyszer csak belezuhan. Akkor meg mi a fenének érzi úgy, hogy egy milimétert sem közeledett felé?!
    És akkor talajt ér a lába. Puhán, lassan. Körülötte csak a naaaagy fehérség.
    Ajaj. Nem jó helyen jár.*
    Vissza az elejére Go down
    Declan-Clive Sword
    Vadász
    Declan-Clive Sword


    Hozzászólások száma : 340
    Age : 38
    Hírnév : 3

    Beosztások, rangok
    Nép: Emberek
    Beosztás: Harcos
    Rang: Talpas

    08. Temető - Page 5 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: 08. Temető   08. Temető - Page 5 EmptySzomb. Aug. 29 2009, 22:17

    *Zuhannak mindketten. Seyla sikít. Declannak nincs kedve hozzá. Ő is látja azt a valami fényes izébizét, nem tudja, mi lehet az. Most is azt hihette, meghal, de most valahogy érezte, más a helyzet. Valami oka kell annak lennie, hogy afelé a fényes cucc felé zuhannak. Így nem is jutott eszébe Casve. Mint a múltkor. Lehuppannak. Semmi bajuk. Fehérdég.*
    -Seyla? Meghaltunk és a menyben vagyunk?-
    *Érdekes kérdés.*
    -Ha ilyen egyszerű a halál, akkor nem is tudom, mért félnek tőle az emberek.-
    El kezd tapogatózni, de csak is a fehérség van. Majd a keze belebotlik egy falba. Hófehér a fal. Kiderül a fehérség meg csak füst. Mármint hófehér, és belélegezhető füst féleség. Elkezdi keresni a fal végét.*
    -Seyla, itt van valami.-
    Vissza az elejére Go down
    Seyla Vulfia
    Dagorlad ladyje - vámpír
    Seyla Vulfia


    Hozzászólások száma : 554
    Age : 36
    Hírnév : 17

    Beosztások, rangok
    Nép: Vámpírok
    Beosztás: Vérszívó
    Rang: Örző

    08. Temető - Page 5 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: 08. Temető   08. Temető - Page 5 EmptySzomb. Aug. 29 2009, 22:46

    * Körbenéz. Még mindig csak fehérség. Mindenütt. Aztán megérkezik a fiú is. *
    ~ Nofene! Utánam ugrott!~
    * De hát, mint mindenen, ezen is túl kell tennie magát. Ez van. De... azért elgondolkodtató. Ez nem hagyja nyugodni.*
    ~Utánam ugrott~
    * Odamegy hozzá. Amíg az el van foglalva a helyzetfelismeréssel... és megáll mögötte. Megvárja, míg észreveszi, de nem mozdul. Megvárja, amíg felé fordul. Mert azt fogja tenni, ebben biztos... mindenki ezt tenné. Tehát, amikor hátrafordul a fiú, csak a szemébe néz. Mélyen. És kijelent.*
    - Utánam ugrottál.
    Vissza az elejére Go down
    Declan-Clive Sword
    Vadász
    Declan-Clive Sword


    Hozzászólások száma : 340
    Age : 38
    Hírnév : 3

    Beosztások, rangok
    Nép: Emberek
    Beosztás: Harcos
    Rang: Talpas

    08. Temető - Page 5 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: 08. Temető   08. Temető - Page 5 EmptySzomb. Aug. 29 2009, 22:53

    *Seyla valóban oda is ment, de nem reagált Dec kijelentésére. Egyszerűen csak bámulta a férfit. Declan néha hátra pillantott, hogy mégis mi van már, de a nő nem mozdult. Megunva a várakozást, megfordult. Aztán jött a kijelentés.
    ~Na nem mondod?! Tudok róla.~*
    -Nos... igen. Mi ebben a csodálni való? Te semmin nem szoktál csodálkozni.-
    *Kérdezte és mondta komolyan. Seyla mélyen a férfi szemébe nézett. Ilyenkor Declan sem szokott mást csinálni. Ő is mélyen a nő szemébe néz.*
    ~Most mire gondol? Ezen a nőn sohasem lehet kiigazodni.~
    Vissza az elejére Go down
    Seyla Vulfia
    Dagorlad ladyje - vámpír
    Seyla Vulfia


    Hozzászólások száma : 554
    Age : 36
    Hírnév : 17

    Beosztások, rangok
    Nép: Vámpírok
    Beosztás: Vérszívó
    Rang: Örző

    08. Temető - Page 5 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: 08. Temető   08. Temető - Page 5 EmptySzomb. Aug. 29 2009, 23:11

    * Szóval így látja őt. Egy semmin sem csodálkozó, akaratos, önfejű lánynak. Persze, mert ezt mutatja. Ezek szerint jól csinálja, amit csinál. ellenben, Declan láthatóan folyton elcsodálkozik rajta. De mégis, valamiért utána ugrott. Hiába töri a fejét rajta.*
    Oldalra fordítja a fejét. Gondolkodik.*
    - Miért?
    Vissza az elejére Go down
    Declan-Clive Sword
    Vadász
    Declan-Clive Sword


    Hozzászólások száma : 340
    Age : 38
    Hírnév : 3

    Beosztások, rangok
    Nép: Emberek
    Beosztás: Harcos
    Rang: Talpas

    08. Temető - Page 5 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: 08. Temető   08. Temető - Page 5 EmptySzomb. Aug. 29 2009, 23:19

    *A nő nem engedi egy értelmes válasz nélkül elmenni a férfit. Jól tudta ezt Declan. Valamit felelnie kell. De még ő sem tudta igazán a választ.*
    -Őszintén szólva csak reflex volt. Ha valaki lezuhan, utánakapok. Csak hát... lezuhantunk mindketten. De inkább arra válaszolj, hogy te mért ugrottál le? Csak azt ne mond, hogy tudtad, nem halsz meg. Mert egy kicsit kezd unalmassá válni az a válasz.-
    *Néz komolyan a nő szemébe.*
    -Még valami. Te mit gondoltál rólam. Leugrasz, én felhúzom a szemöldököm, lenézek a mélybe és integetek neked? Közben meg ezt gondolom, hogy de jó, na végre? És közben páppát kiáltok neked? Ilyennek ismertél meg? Egy rohadék vagyok a szemedben?-
    *Mozdulatlanul, a nő szemébe nézve várja a válaszokat.*
    Vissza az elejére Go down
    Seyla Vulfia
    Dagorlad ladyje - vámpír
    Seyla Vulfia


    Hozzászólások száma : 554
    Age : 36
    Hírnév : 17

    Beosztások, rangok
    Nép: Vámpírok
    Beosztás: Vérszívó
    Rang: Örző

    08. Temető - Page 5 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: 08. Temető   08. Temető - Page 5 EmptyVas. Aug. 30 2009, 15:18

    - Nem, nem rohadék. Csak hülye. -*nevet.
    Maga sem gondolja ezt komolyan. De olyan jó ugrat a fiút! Kíváncsi, mennyire veszi a lelkére. Vagy sértődik meg. Bár, ennyi idő alatt talán már kiismerte annyira, hogy tudja, jó párszor könnyelműen használja a szavakat. És cselekszik. Őt nem érdekli ez, de a fiú....*
    - Hülye, hülye Declan! -*tesz felé még egy lépést*- Őszintén szólva, nem gondoltam semmire. Ja, és én nem lezuhantam, hanem ugrottam. Addig oké, hogy utánam kapsz, de ez nem jelenti azt is, hogy ugorsz. Én nem tudtam mire számíthatok. Persze, az is benne volt a pakliban, hogy meghalok... így utólag. De hirtelen ötlet volt, amit ki kellett próbálni. Amikor a kövek leestek, akkor gondoltam, hogy mi van, ha becsaptak? És szándékosan a tűzzel akartak elintéztetni, amiről nem is tudtam...? Tehát, csak ez a lehetőség maradt...
    Vissza az elejére Go down
    Declan-Clive Sword
    Vadász
    Declan-Clive Sword


    Hozzászólások száma : 340
    Age : 38
    Hírnév : 3

    Beosztások, rangok
    Nép: Emberek
    Beosztás: Harcos
    Rang: Talpas

    08. Temető - Page 5 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: 08. Temető   08. Temető - Page 5 EmptyHétf. Aug. 31 2009, 10:04

    ~Csak hülye vagyok?! Mindegy, jobb a rohadéknál.~
    *Végighallhatja a nőt. A hülye, hülye Declannál, tudja, hogy csak húzza a nő őt, de MÉG nem reagált erre.*
    ~Ha te így, akkor én is így.~
    -Ehh... még te nevezel engem hülyének? Na ne haragudj!-
    *Nem számon kérőn mondta, hanem egy kicsit fáradt mosollyal. Belefáradt a nő bolondozásaiba.*
    -Ahogy elmesélted, hogy mért ugortál, úgy egy kicsit te tűnsz hülyébbnek. Nem gondolod?! Sőt bolond vagy! BOLOND!- *Hangsúlyozza ki szépen ezt a szót.*
    Vissza az elejére Go down
    Seyla Vulfia
    Dagorlad ladyje - vámpír
    Seyla Vulfia


    Hozzászólások száma : 554
    Age : 36
    Hírnév : 17

    Beosztások, rangok
    Nép: Vámpírok
    Beosztás: Vérszívó
    Rang: Örző

    08. Temető - Page 5 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: 08. Temető   08. Temető - Page 5 EmptyHétf. Aug. 31 2009, 13:54

    - Nem haragszom! -*vigyorog.
    Viszont, a többitől már egy pillanat alatt felmegy benne a pumpa... egyéb okok miatt.*
    - Ohh, szóval én? Bolond?
    * Ha már úgy is bolond, akkor nincs mit veszítenie.*
    ~ Az vagyok?! Akkor ide süss!!!~
    *A felsőjénél fogva magához húzza a fiút, s (ugyan kicsit nyújtózkodnia kell) szájon csókolja.*
    Vissza az elejére Go down
    Declan-Clive Sword
    Vadász
    Declan-Clive Sword


    Hozzászólások száma : 340
    Age : 38
    Hírnév : 3

    Beosztások, rangok
    Nép: Emberek
    Beosztás: Harcos
    Rang: Talpas

    08. Temető - Page 5 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: 08. Temető   08. Temető - Page 5 EmptyHétf. Aug. 31 2009, 14:06

    *Már azt hitte, a nő elkezd vele vitatkozni. Mármint elkezdett, csak nem folytatta. Dec már válaszolt volna, amikor Seyla egy nem várt dolgot csinált. Megcsókolta a férfit. Dec nagyon elcsodálkozott. Nyitva volt a szeme amelyek tágra nyíltak.*
    ~Ez a nő teljesen kiszámíthatatlan.~
    * De aztán lehunyta a szemét és visszacsókolt. De nem volt hosszú az esemény, és nem bonyolították semmivel a csókot. Elengedték egymást.*
    -Milyen bolond vagy.-
    *Suttogta a nőnek. Mereven nézett a szemébe. Nem is mereven. Inkább belemerült.*
    Vissza az elejére Go down
    Seyla Vulfia
    Dagorlad ladyje - vámpír
    Seyla Vulfia


    Hozzászólások száma : 554
    Age : 36
    Hírnév : 17

    Beosztások, rangok
    Nép: Vámpírok
    Beosztás: Vérszívó
    Rang: Örző

    08. Temető - Page 5 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: 08. Temető   08. Temető - Page 5 EmptyHétf. Aug. 31 2009, 14:11

    * Erre aztán nem számított, hogy visszacsókol. De mit is várt tőle?! Ha egyszer férfiból van...
    Szóval elengedi. S teljesen komoly képpel "válaszol".*
    - Tudom.
    * Beleborzol Declan hajába, aztán elsétál mellette. Eltűnik. Bele, a fehérségbe.*
    Vissza az elejére Go down
    Declan-Clive Sword
    Vadász
    Declan-Clive Sword


    Hozzászólások száma : 340
    Age : 38
    Hírnév : 3

    Beosztások, rangok
    Nép: Emberek
    Beosztás: Harcos
    Rang: Talpas

    08. Temető - Page 5 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: 08. Temető   08. Temető - Page 5 EmptyHétf. Aug. 31 2009, 14:19

    *Annyira messzire nem tud menni Seyla, ha Dec mellett megy el, mert ott van a fehér fal, amit a férfi talált. Declan követi a nőt.*
    ~És mi van, ha tényleg csak bolondságból tette? És nem érez irántam semmit?~
    -Kgrm...- *Megköszörüli a torkát.*
    -Talán... keressünk valami ajtót a falnál...-
    Vissza az elejére Go down
    Seyla Vulfia
    Dagorlad ladyje - vámpír
    Seyla Vulfia


    Hozzászólások száma : 554
    Age : 36
    Hírnév : 17

    Beosztások, rangok
    Nép: Vámpírok
    Beosztás: Vérszívó
    Rang: Örző

    08. Temető - Page 5 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: 08. Temető   08. Temető - Page 5 EmptyHétf. Aug. 31 2009, 14:28

    * Hallja Declan hangját. De nincsenek falak. Már-nincsenek. Sétál, sétál, és egyszer csak kezdi maga mögött hagyni a NAGY fehérséget. Egyre sötétebb lesz minden... és egyre vörösebb., sárgább pirosabb. Aztán kezd kirajzolódni egy barlang. Egy hatalmas barlang. Nem is... vulkán. Csak láva nélkül, tűzzel. És ők a kráterénél állnak. A pereménél. Csakhogy, felettük is kürtő van. és mintha soha nem akarna véget érni. És sehol napfény. Csak beleveszik a "barlang teteje" a semmibe...
    A kráter széléhez lép. És lenéz. A tűzbe.*
    - Legalább tudom, hogy jó helyen járunk...
    Vissza az elejére Go down
    Declan-Clive Sword
    Vadász
    Declan-Clive Sword


    Hozzászólások száma : 340
    Age : 38
    Hírnév : 3

    Beosztások, rangok
    Nép: Emberek
    Beosztás: Harcos
    Rang: Talpas

    08. Temető - Page 5 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: 08. Temető   08. Temető - Page 5 EmptyHétf. Aug. 31 2009, 14:39

    *Már tényleg nincsenek falak, csak Dec azt nem érti, hogy eddig mért volt. Vulkán.*
    ~Naccerűűű~
    -Abban reménykedek, hogy te tudod, hol vagyunk. Csak azt nem értem, mit keres egy temetőben egy egész barlangrendszer, na meg egy vulkán. De talán te megmagyarázhatnád.-
    *Most már türelmetlen. A nőt a vállánál fogva magához fordítja, és a szemébe néz. Nem engedi el.*
    -Mit keresünk?-
    *Kérdezi csendesen, de erőteljesen.*
    -Azt hiszem, ezek után... már megmondhatod. Kész vagyok akármilyen válaszra. Kész vagyok rá. Érted?-
    Vissza az elejére Go down
    Seyla Vulfia
    Dagorlad ladyje - vámpír
    Seyla Vulfia


    Hozzászólások száma : 554
    Age : 36
    Hírnév : 17

    Beosztások, rangok
    Nép: Vámpírok
    Beosztás: Vérszívó
    Rang: Örző

    08. Temető - Page 5 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: 08. Temető   08. Temető - Page 5 EmptyHétf. Aug. 31 2009, 14:49

    * Meglepődik, amikor Declan maga felé fordítja. Kicsit azért fáj. Főleg a válla. nemrég esett csak rá. Grimaszt vág. És kérdőn néz a szemébe.*
    ~Tényleg minden válaszra felkészültél, Clevee?!~
    * Ezt nem hiszi. De csak a kérdésre válaszol, mindig. Ezúttal sem tesz másképp.*
    - Értem. És nem keresünk semmit. Mert megvan.
    * Néz egyenesen, továbbra is a szemébe. Úgy sem ereszti el. Akkor már farkasszemezzenek. Na, Dec, ki bírja tovább?*
    Vissza az elejére Go down
    Declan-Clive Sword
    Vadász
    Declan-Clive Sword


    Hozzászólások száma : 340
    Age : 38
    Hírnév : 3

    Beosztások, rangok
    Nép: Emberek
    Beosztás: Harcos
    Rang: Talpas

    08. Temető - Page 5 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: 08. Temető   08. Temető - Page 5 EmptyHétf. Aug. 31 2009, 14:53

    //Te is akarsz velem farkas szemezni? Neddel is volt egy menet. Smile //

    *Keményen egymás szemébe néznek.*
    -Valóban? Megvan? Esetleg megtudhatnám, hogy... mi az?-
    ~Megint kezd az agyamra menni. Nem tehet róla. Egyszerűen szereti felhúzni az ember agyát... Vagy csak engem szeret idegesíteni? Vajon mért mondja nekem mindig azt, hogy Clive? Ehh... na mindegy...~
    Vissza az elejére Go down
    Seyla Vulfia
    Dagorlad ladyje - vámpír
    Seyla Vulfia


    Hozzászólások száma : 554
    Age : 36
    Hírnév : 17

    Beosztások, rangok
    Nép: Vámpírok
    Beosztás: Vérszívó
    Rang: Örző

    08. Temető - Page 5 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: 08. Temető   08. Temető - Page 5 EmptyKedd Szept. 01 2009, 19:46

    * Bólint. Persze, hogy megmondja. Ja, és persze egész végig le nem veszi róla a szemét. Farkasszemben egyszerűen verhetetlen. Nem hiába, jó "felmenőkkel" büszkélkedhet.*
    - Megtudhatod. Ezt a helyet.
    Vissza az elejére Go down
    Declan-Clive Sword
    Vadász
    Declan-Clive Sword


    Hozzászólások száma : 340
    Age : 38
    Hírnév : 3

    Beosztások, rangok
    Nép: Emberek
    Beosztás: Harcos
    Rang: Talpas

    08. Temető - Page 5 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: 08. Temető   08. Temető - Page 5 EmptySzer. Szept. 02 2009, 18:32

    *Igen, még mindig farkasszemesdit játszanak.*
    - Ez remek hír. Na, és mi van ezen a helyen, ha megtudhatnám? És egyáltalán mért kerested ezt a helyet?-
    *Elmosolyodik, ami most igen jól áll neki. Bár neki mindig jól áll a mosoly. Főleg az, ahogyan ő mosolyog.*
    Vissza az elejére Go down
    Seyla Vulfia
    Dagorlad ladyje - vámpír
    Seyla Vulfia


    Hozzászólások száma : 554
    Age : 36
    Hírnév : 17

    Beosztások, rangok
    Nép: Vámpírok
    Beosztás: Vérszívó
    Rang: Örző

    08. Temető - Page 5 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: 08. Temető   08. Temető - Page 5 EmptySzer. Szept. 02 2009, 20:02

    * Farkas szem még mindig. Egy biztos, hogy ő aztán nem fog felhagyni vele. Lehet, hogy "megsérti" egy icipicit a fiú büszkeségét vele. talán. Talán, talán talán.... Akkor sem hagyja abba.*
    - Mi van?! Nos, először is, mivel idejöttünk, mi. És, azért kerestem, mert egy régi ügyet le kell zárnom. Ez csak... egy összekötő hely. De fontos! Személyesen... nos csak picit érint a dolog, de az a pici nagyon nagy. Nagy, kárban mérve. És most csak visszaadom ezt. Ja, és persze lesz bor is.
    * De Declan talán a legfontosabb kérdést még mindig nem tette fel. Nem baj, nem segít neki. És közben elmerül a szemében... még mindig. És tovább.*
    Vissza az elejére Go down
    Ajánlott tartalom





    08. Temető - Page 5 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: 08. Temető   08. Temető - Page 5 Empty

    Vissza az elejére Go down
     
    08. Temető
    Vissza az elejére 
    5 / 10 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
     Similar topics
    -
    » 4. Temető

    Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
    EVOLYRAN  :: EVOLYRAN - A SZÖVETSÉG :: Evolyrani Birodalom :: Evolyran városa-
    Ugrás: