EVOLYRAN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EVOLYRAN


 
KezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Similar topics

 

 1. Tolmen erdő

Go down 
+52
Dante
Saeoh Alaesse
Caius Alec Snarknit
Tristan
Trisha Elric
Edward Elric
Shade von Narrath
Blazer Duranin
Arya Darkmen
Cecília
Lucide
Rick Diamond
Louny Straith
Lyllen
Fatima Ferses
Ninquë Tifar-Cua
Etele Barlon
Játékos Mesélő
Tikina
Katherine
Selly
Flow
Zenoti Maya
Dreamien Tifar
Ned'rila Olveti
Lucio Rashan
Aysha
Valeria
Glorien
Sonya Lee
Melinda Skyles
Celestin
Christopher MCCallum
Akira Angel
Narwyn
Dorian Ghall
Oliver Keat
Sephrio Elruhir
Akira Pain
Hiswa
Casve
Aldo Barras
Riel
Mylene Hythamorys
Formenya Hyalma
Zothar Dragon
Aredhel Narmolanya
Vulpesh
Seyla Vulfia
Orin
Nexus
Mesélő
56 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 23 ... 30  Next
SzerzőÜzenet
Selly
Gyógyfű-tudó
Selly


Hozzászólások száma : 196
Age : 316
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Elfek
Beosztás: Boszorkány
Rang: Elf boszorkány

1. Tolmen erdő - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 1. Tolmen erdő   1. Tolmen erdő - Page 17 EmptyCsüt. Aug. 27 2009, 08:31

* Még a végén akad egy pár hasonló tulajdonság köztük, bár ezt nem szeretné elkiabálni. Az hogy mindketten korán kelők véletlen lehet, hisz a földön rengetegen kelnek fel amint a nap megjelenik a horizont mögött. De hallgatva a lányt mosolya cseppet sem hervad.*
- Csillagok...imádom őket. Ahonnan jöttem sokszor ücsörögtem egymagam a rét közepén s néztem őket. Nagyon szép nyári látvány...-*csak azért emelte ki a nyarat mert kellemes idővan este is, a virágok illatai s a lágy szellő harmóniát árasztanak a tájra.*
- És romantikus is...ha van kivel nézni őket.-*kacsintott a lányra, tudja hogy van kivel néznie, csak azt nem tudja - vagy nem emlékszik - hogy a párja csillagnézős e. Seph kifejezetten távolba meredős s csillaglesős.*
- Igen, végre megépítjük otthonunkat!-*szemei csillogtak amint Sephről beszélt, látszott rajta hogy mennyire szereti a férfit.*
- Persze, nem titok....Sephrio Elruhir...volt mágus vezér.-*tette hozzá, hátha így beugrik a lánynak.*
Vissza az elejére Go down
Casve
Erdőmester
Casve


Hozzászólások száma : 634
Age : 32
Hírnév : 15

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Gazdálkodó
Rang: Földműves

1. Tolmen erdő - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 1. Tolmen erdő   1. Tolmen erdő - Page 17 EmptyCsüt. Aug. 27 2009, 08:39

*Kicsit szomorkás lett a mosolya.*
-Chris... szóval vele még nem volt alkalmam lesni a csillagokat. Nem rég vagyunk csak együtt. Azt sem nevezhetném igazából együtt vagyunknak. Csak szeretjük egymást. De nem élünk együtt. Még nem hiszem, hogy én kész lennék ilyesmire.-
~Sephrio, Sephrio~
*Ízlelgeti a nevet, hátha beugrik valami.*
-Sajnálom, de nem sok mindenkit ismerek. Főleg olyat nem, akit csak megemlítenek. Csak olyanokat ismerek, akikkel találkoztam is. Ebben egyértelműen nem vagyok valami nagy előnyben. Tudod... volt egy "kis" időszakom, amikor nem nagyon társalogtam senkivel. Az utóbbi pár hónapban kezdtem csak el az ismerkedést.-
*Most elmosolyodik.*
-De szívesen barátkozok bárkivel. Például a Myrte mestert és családját ismerem... csak már nagyon rég találkoztam velük. Rövid ideig ők voltak családom, a családom helyett...-
*Megindult, és egy széles fa tövébe leült. Szemével Sellyt maga mellé invitálta.*
Vissza az elejére Go down
Selly
Gyógyfű-tudó
Selly


Hozzászólások száma : 196
Age : 316
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Elfek
Beosztás: Boszorkány
Rang: Elf boszorkány

1. Tolmen erdő - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 1. Tolmen erdő   1. Tolmen erdő - Page 17 EmptyCsüt. Aug. 27 2009, 08:49

* Újdonság volt számára a lány szava. Azt hitte már huzamosabb ideje együtt van a férfival de úgy tűnik mégsem. De ama hogy szeretik egymást mindennél fontosabb. Csendben álldogált, nem is tudta mit feleljen erre.*
- Idővel biztosan ti is a szó szoros értelemben együtt lesztek.-*kezdte bár érezte hogy ennél szebben kellett volna fogalmaznia, igen kétértelműre sikeredett.*
- Csak az a fontos hogy...hogy szeretitek egymást. S ez mindent beindít majd...költözést....házasságot...gyerekeket....-*kezdte nagyon rosszul érezni magát, hisz Chris régi szerelme volt, s ő most jelenlegi kedvesének osztja az észt. Ráadásul Selly sem van valami vénlány, kevés tapasztalattal rendelkezik. Hosszan ácsorgott némát, tekintetét másfelé irányította bele a fák sűrűjében, arcán látható volt egy csöppnyi változás.*
- Ezzel én is így vagyok...-*kezdett bele lassan s halkan, tekintetét visszaemelte a lányra, közben lovát is elengedte.*
- Szinte csak Álomfalváról érkezetteket ismerek. Nem volt sok lehetőségem még úgy isten igazából barátkozni meg hasonlók....-*amint a lány leült s maga mellé invitálta lassú kecses léptekkel érkezik mellé s foglal helyet a földön.*
- Kedves család...régóta ismerem őket. Legjobb barátaim....-*feleli maga elé nézve, majd csendben marad.*
Vissza az elejére Go down
Casve
Erdőmester
Casve


Hozzászólások száma : 634
Age : 32
Hírnév : 15

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Gazdálkodó
Rang: Földműves

1. Tolmen erdő - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 1. Tolmen erdő   1. Tolmen erdő - Page 17 EmptyCsüt. Aug. 27 2009, 08:58

*Kicsit elmosolyodik a költözés, házasság, gyerekek résznél.*
~Hmm... csak hogy nekem inkább így tetszik: házasság költözés, gyerekek.~
-Igen... én Hiswát ismertem meg először a családban. Itt az erdőben találkoztunk... hmm... akkor még minden más volt... azóta sok minden történt... túl sok minden...-
*Igen. Akkor még egy igazán vidám, gond és teher nélküli leányzó volt, de most minden megváltozott. Nem csak az, hogy szerelmes lett. Leginkább Aldoval való találkozása és a Temetőben történt események változtatták meg az életét. Meg hát egyáltalán az, hogy kidugta az orrát az Tolmen erdőből.*
-Meddig jutottatok el Chrisszel a kapcsolatotokban? És... Meddig tartott?-
*Hát igen. Belevágott a közepébe. Kíváncsian várta a választ.*
Vissza az elejére Go down
Selly
Gyógyfű-tudó
Selly


Hozzászólások száma : 196
Age : 316
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Elfek
Beosztás: Boszorkány
Rang: Elf boszorkány

1. Tolmen erdő - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 1. Tolmen erdő   1. Tolmen erdő - Page 17 EmptyCsüt. Aug. 27 2009, 09:05

* Ahogy hallgatta a lány szavait, némi keserűséget vélt felfedezni szavaiban. Nem tudta mennyire kérdezősködjön, így inkább rákérdezett a dologra. Majd eldönti akar-e rá válaszolni vagy sem. De nem ülhetnek itt egymás mellett mint két szent.*
- Mi történt amitől megváltozott az életed? Mi történt?-*érdeklődött lágyan, gyógyító volt így néha elragadta tehetségének rejtelmei hisz a lélek dolgaihoz konyított nem is kicsit.
A lány kérdése nem érte váratlanul de mégis kicsit feszengett hogy szóba került a férfi. A kérdést sem igazán érti miért oly fontos....~ Úgy látszik Chris nem sok szót ejtett a kapcsolatunkról. Bár ez érthető....de akkor most én...?~ elméjében vadul cikáztak a gondolatok, biztosan van valamilyen ok amiért csak felületesen ejtett róla szót. De nem volt hazudozós s reméli szavaival nem kavar be nekik.*
- Megkérte a kezem....-*felelte röviden szomorkás tekintettel. Hosszan nézett maga elé majd vissza a lányra.*
Vissza az elejére Go down
Casve
Erdőmester
Casve


Hozzászólások száma : 634
Age : 32
Hírnév : 15

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Gazdálkodó
Rang: Földműves

1. Tolmen erdő - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 1. Tolmen erdő   1. Tolmen erdő - Page 17 EmptyCsüt. Aug. 27 2009, 09:15

*Selly az életéről kezdett kérdezősködni.*
-Tudod... én hét éves korom óta élek a Tolmen erdőben. Előtte lévő életemre nem emlékszek. Az első emlékem, hogy felébredek az erdőben. Erre szoktam azt mondani, "az erdő szült engem".-
*Mondta kicsit elnevetve magát. Majd elkomolyodott.*
-11 évig éltem úgy, hogy nem is szóltam senkihez. Csak állatokkal barátkoztam. Ha láttam vagy hallottam közeledni valakit, akkor gyorsan egy fára teremtettem magamat és onnan lestem le a vándorra. Soha senki nem tudta, hogy én létezek. Viszont egy nap arra ébredtem, hogy rájöttem, változtatnom kell az életemen. Boldog voltam, vidám, de mégis valami hiányzott. A társaság hiányzott. És az nap elmentem sétálni. Akkor találkoztam össze Aredhellel. Nem mesélem el az egész történetet, de onnantól kezdve nagyon sok mindenkivel összeismerkedtem. De sokat csalódtam az itt élőkben. Sokan bántottak szavakkal, volt, akit én bántottam meg. Rá kellett jönnöm, nem is olyan egyszerű és szép az élet, mint ahogy eddig gondoltam. Találkoztam Aldoval, Innen kezdődtek a konfliktusok. Egyszer mondtam neki valamit, amit meghallott Glorien, a szerelme és majdnem összevesztek miattam. Mármint majdnem szakítottak. De aztán kiderült, kibékültek. De Aldo bosszút esküdött ellenem. A temetőben meg volt egy kis harc élőholtakkal, vámpírokkal és szörnyekkel. Még sosem vettem részt csatában, de ott vérszemet kaptam és gyilkolásztam össze-vissza. Ez megdöbbentő volt számomra. De ennyit rólam.-
*Ki is rázza a fejéből a gondolatokat. Majd elmosolyodik. Aztán...*
~Megkérte a kezedet?~
-Eljegyzett?- *Csodálkozik el...*
-Kérlek... tudom, talán nem kellene megkérdeznem, de érdekel... mesélnél róla egy kicsit?-
Vissza az elejére Go down
Selly
Gyógyfű-tudó
Selly


Hozzászólások száma : 196
Age : 316
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Elfek
Beosztás: Boszorkány
Rang: Elf boszorkány

1. Tolmen erdő - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 1. Tolmen erdő   1. Tolmen erdő - Page 17 EmptyCsüt. Aug. 27 2009, 09:27

* A tünde örült, hogy a lány nem zárkózott el a kérdés elől. Ha megtörtént volna, talán sokkal nehezebb lenne megismerni egymást, hisz nem fordulhatnak el egymástól amint meglátják egymást. Jó esetben igen - azaz legtöbben ezt teszik - de Selly neveltetése ezt nem engedte. Mindent meg lehet beszélni, minden megoldható, mégha oly nehéz is.
Amint hallgatja a történetét, úgy sajnálja meg egycsapásra a lányt bár ezt próbálja nem kiültetni szépséges arcára. Nem hiszi hogy szüksége van rá a lánynak. Amint befejezte életének eme mozzanatairól szóló mondatokat, lágyan megszólalt.*
- Nehéz életed lehetett...gyermekként egyedül a vadonban...bár akár hiszed akár nem velem is hasonló történt. Csak nem a kezdetektől....-*feleli egy sóhaj kíséretében. Viszont egy név ismerős volt számára mire elhúzta ajkait.*
- Aldo...úgy látszik mindenkinek keresztbe tesz és bosszúskodik. Hallottam már róla...-*bólintott aprót, de más történetébe nem megy bele.
A kérdésen viszont lágyan elmosolyodik, még ha oly szomorkásan is.*
- Igen...de rövid időn belül elment...így nem lett belőle semmi.-*pedig voltak terveik szépek s jók, de annyiban maradtak, jól tudjuk már miért.*
- Hogy meséljek róla? Nem hiszem hogy Chris örülne neki....-*pillantott a lányra, semmit sem tud kettejükről csak azt hogy szeretik egymást és friss a kapcsolatuk. Lehet nem is olyan már mint régen...*
- Tudod változunk...s lehet ő is sokat változott....s nem is olyan mint évekkel ezelőtt.
Vissza az elejére Go down
Casve
Erdőmester
Casve


Hozzászólások száma : 634
Age : 32
Hírnév : 15

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Gazdálkodó
Rang: Földműves

1. Tolmen erdő - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 1. Tolmen erdő   1. Tolmen erdő - Page 17 EmptyCsüt. Aug. 27 2009, 09:34

*Majd szeretne kérdezni Selly gyermekkoráról is, de nem most. Most elég sok komoly dologról volt szó. Kell hagyni témát későbbi találkozásukra is.*
~Hmm... ő is ismeri Aldot. Szóval őt mindenki ismeri.~
*Gondolta elmosolyodva.*
~Elhagyta őt? Vajon... velem mi lesz... ha nem akarom még odaadni magam neki, akkor el fog hagyni?~
*Szegény... most ettől kezdett el félni.*
-Igen. Talán megváltozott. Remélem...-
*Kis szünet következett.*
-Sajnálom... hogy elhagyott téged.-
*Már nem nagyon volt témájuk. De Casve nem köszönhet el, hisz nincs semmilyen dolga...*
Vissza az elejére Go down
Selly
Gyógyfű-tudó
Selly


Hozzászólások száma : 196
Age : 316
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Elfek
Beosztás: Boszorkány
Rang: Elf boszorkány

1. Tolmen erdő - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 1. Tolmen erdő   1. Tolmen erdő - Page 17 EmptyCsüt. Aug. 27 2009, 09:50

*Selly a látta a lány arcán, hogy teli van kérdésekkel. Ebből azt a következtetést tudta levonni, hogy nem tudott semmiről. Sóhajtva pillantott maga elé, úgy érzi többet is mondott a kelleténél. ez a férfi dolga lett volna, megint elrontott mindent. Percekig nem szólalt meg. Nem tudta mit tegyen, mit mondjon.....majd végül is megszólalt, halkan.*
- Ne bánd...ha nem így lett volna nem találkoztál volna vele...és én sem szerettem volna bele Sephbe...csak tudod...azt hittem meghalt és váratlanul ért a találkozásunk.* szemeit a lányra emelte s lágyan elmosolyodott.*
- Chris jó ember....szánt szándékkal nem fog megbántani.-*persze ő ezt mondhatja el kapcsolatukról de oda se neki.*
- Mennem kell Casve...örülök hogy találkoztunk, de hosszú még az utam s mielőbb végezni akarok vele.-*felállt s egy mosolyt küldött a lány felé.*
- Még biztosan találkozunk....minden jót!-*füttyentett egyet és lova előkerült a fák közül. rámosolygott, majd egy könnyed mozdulattal felült a nyeregbe. Intett a lánynak, és folytatta útját.*
Vissza az elejére Go down
Casve
Erdőmester
Casve


Hozzászólások száma : 634
Age : 32
Hírnév : 15

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Gazdálkodó
Rang: Földműves

1. Tolmen erdő - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 1. Tolmen erdő   1. Tolmen erdő - Page 17 EmptyCsüt. Aug. 27 2009, 10:01

~Ez igaz.~ *Lassan rá kell jönnie Casvénak, hogy az élet bonyolultan szép. Nem akkor szép az élet, amikor vidámak, boldogak vagyunk, vagy amikor nincs gond a fejünk felett. Az élet azért szép, mert vannak problémák, amiket meg kell oldani, és jó érzés ól megoldani a problémákat. Ezek nélkül unalmas lenne az élet. Casve lehet, hogy boldog volt régen, de unatkozott. Gyermeki naivitását viszont elveztette. Megérett ezalatt a pár hónap alatt. Na mindegy. Nem most van itt az ideje a filozofálásnak.*
-Eddig én is ezt tapasztaltam, jó ember.-
*Majd Selly távozni készült. Casve kedves mosollyal követte a nő mozdulatait.*
-Igen, biztos. Jó utat!- *Majd helyén ülve figyeli a távozó alakot*
Vissza az elejére Go down
Christopher MCCallum
Könnyűlovas
Christopher MCCallum


Hozzászólások száma : 218
Age : 36
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Sárkánylovasok
Beosztás: Harcos
Rang: Felderítő

1. Tolmen erdő - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 1. Tolmen erdő   1. Tolmen erdő - Page 17 EmptyCsüt. Aug. 27 2009, 10:40

*Christopher érkezik az erdőbe. Tegnap elég későn értek haza, és látta Casve-n hogy kicsit fáradt volt. Celestinen érkezik a Tolmenbe.*
~Megvárjalak kint?~*kérdezi a sárkány. Chris elgondolkozik, majd megrázza a fejét. Megsimogatja Celestin nyakát.*
~Szeretném, ha velem jönnél~*mondja a sárkánynak. Celestin kissé furcsán néz Chrisre, de bólint egyet majd elindulnak befelé.*
~Csak tudnám merre lehet~*morogja Chris. Celestin megáll, beleszippant egyet a levegőbe, majd megindul.*
~Most hova mész?~*kérdezi a sárkányt.*
~Érzem az illatát. Gyere, itt lesz az egyik fánál~*magyarázza a sárkány. Pár méter után meg is pillantják Casve-t, ahogy az egyik fánál ücsörög. Chris elmosolyodik.*
~Köszi anyu!~*vigyorog Celestinre, majd odamegy Casve-hoz.*
-Szia Édesem! - *köszönti a lányt és ad neki egy szájrapuszit. Mintha a tegnapi haragja eltűnt volna. És ez igy is van. Cseppet sem haragszik a lányra.*
Vissza az elejére Go down
Casve
Erdőmester
Casve


Hozzászólások száma : 634
Age : 32
Hírnév : 15

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Gazdálkodó
Rang: Földműves

1. Tolmen erdő - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 1. Tolmen erdő   1. Tolmen erdő - Page 17 EmptyCsüt. Aug. 27 2009, 10:44

*Casve lépteket hall. Elég erős léptek. Sárkányféleség lehet a közelben. Majd megjelenik Chris. Casve elmosolyodik, és kap egy szájrapuszit.*
-Szia!
*Köszön Casvésan. Majd egy kicsit elkomolyodott, de a Casvés báj még mindig az arcán van. A földre nézve mondta.*
-Sajnálom a tegnapit.-
*Majd meglátja Celestint.*
~Szia! Örülök, hogy itt vagy!~
Vissza az elejére Go down
Christopher MCCallum
Könnyűlovas
Christopher MCCallum


Hozzászólások száma : 218
Age : 36
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Sárkánylovasok
Beosztás: Harcos
Rang: Felderítő

1. Tolmen erdő - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 1. Tolmen erdő   1. Tolmen erdő - Page 17 EmptyCsüt. Aug. 27 2009, 10:48

*Chris is kap egy puszit és elmosolyodik. Átkarolja a lányt és úgy néz rá.*
-Hogy aludtál? - *kérdezi, bár elég hülye kérdés - szerinte. Casve-nak már nem, de Chris még mindig nem tudja elképzelni, hogy lehet egy fán aludni. De azért mosolyogva várja a választ.-
-Én sajnálom. De hagyjuk, rendben, Nem fog többet előfordulni, amig azt nem mondod, hogy akarod, oké? - *kacsint pajkosan mosolyogva a lányra Chris, majd ismét ad neki egy puszit. *
~Szia Casve! Minden rendben?~*kérdezi Celestin gondolatban.*
Vissza az elejére Go down
Casve
Erdőmester
Casve


Hozzászólások száma : 634
Age : 32
Hírnév : 15

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Gazdálkodó
Rang: Földműves

1. Tolmen erdő - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 1. Tolmen erdő   1. Tolmen erdő - Page 17 EmptyCsüt. Aug. 27 2009, 10:54

*Elmosolyodik, és jól esik a férfi ölelése. Úgy érzi, minden rendben. Nem kell megbeszélniük a dolgot. Mélyen Chris szemébe nézve és pajkosan válaszolt.*
-Hmm... köszi, jól aludtam. Mint mindig. És teee???-
-Rendben.- *És ezt a témát ennyibe is hagyták.*
~Drága Celestin. Minden rendben, köszi a kérdést. És te jól vagy? Nem rosszalkodott Chris?~
*Ezen kicsit elnevette magát.*
Vissza az elejére Go down
Christopher MCCallum
Könnyűlovas
Christopher MCCallum


Hozzászólások száma : 218
Age : 36
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Sárkánylovasok
Beosztás: Harcos
Rang: Felderítő

1. Tolmen erdő - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 1. Tolmen erdő   1. Tolmen erdő - Page 17 EmptyCsüt. Aug. 27 2009, 10:59

*Chris elmosolyodik. Érzi, ahogy Casve kicsit közelebb húzódik hozzá, jelezve, hogy jól esik az ölelése. *
-Mint mindig - *kacsint a lányra ő is válaszképpen. Majd Celestinre pillant, aki éppen szemkontaktust tart Casve-val.*
-Hé! Társaságban nem illik sugdolózni! - *böki meg a lányt lágyan és Celestinre vet egy gonosz pillantást.*
-Csak megkérdeztem, hogy van - *jelenti ki hangosan Celestin és Casve-ra mosolyog. Majd mikor Casve elneveti magát, Celestin is nevetni kezd és csak nemet int a fejével, hogy Chris ne is tudja miről van szó.*
-Ez nem ér... - *duzzog a srác, és keresztbefonja a karjait a mellkasa előtt.*
Vissza az elejére Go down
Casve
Erdőmester
Casve


Hozzászólások száma : 634
Age : 32
Hírnév : 15

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Gazdálkodó
Rang: Földműves

1. Tolmen erdő - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 1. Tolmen erdő   1. Tolmen erdő - Page 17 EmptyCsüt. Aug. 27 2009, 11:07

*Kicsit nevetnek.*
-Hmm... nem hiszem, hogy ti nem szoktatok sugdolózni. Biztos kibeszéltek a hátam mögött.-
*Mondta nevetve a lány. Az is vicces volt, ahogy Chris duzzogott. Ilyenkor nagyon kisfiús volt az arca.*
-Ne duzzogj te!-
*Még egy darabig nevetnek. Majd Casve elkomolyodik. Arra gondolt, szóba hozza, hogy találkozott Sellyvel, de mégis mi lenne az értelme. Csak feszült lenne tőle a hangulat. Viszont nem tudta magában tartani. Így Celestinnek mondta meg.*
~Ma beszélgettem Sellyvel. Érdekes volt.~
-Chris... mi a terved a jövőre nézve?- *Nem a házasságra gondolt, csak úgy megkérdezte.*
Vissza az elejére Go down
Christopher MCCallum
Könnyűlovas
Christopher MCCallum


Hozzászólások száma : 218
Age : 36
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Sárkánylovasok
Beosztás: Harcos
Rang: Felderítő

1. Tolmen erdő - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 1. Tolmen erdő   1. Tolmen erdő - Page 17 EmptyCsüt. Aug. 27 2009, 11:17

*Chris Celestinre pillant és elmosolyodik.*
-De. Igazából éjjel nappal kibeszélünk Téged! -*ölt nyelvet a lányra vigyorogva. Celestin egy rosszalló pillantást vet a fiúra.*
-Ugyan, dehogyis - *mondja hangosan Casve-nek. Chris még mindig duzzog, de hamar elszáll a sértődöttsége.*
~Legyél már egy kicsit férfiasabb~*oltja le a fiút Celestin gondolatban, mire Chris megtörik. Casve-ra pillant és elmosolyodik.*
-Oké nem duzzogok - *kacsint a lányra. Celestint váratlanul érte a kijelentés. Természetesen látta Chris fejében a múltat, na meg a múltkori találkozást.*
~Félted tőle Christ? Nem akrod elmondani neki, mi történt?~*kérdezi Celestin. De Casve következő kérdésre még jobba nmegdöben és egy apró mosoly fut át az arcán. Chris pedig. Na igen. Ő nem úgy reagál rá, ahogy várható. elfekszik a fűben, letép egy fűszálat és a szájába teszi.*
-A jövőre nézve? Hát remélem, hogy berkülünk Celestinnel a Sárkánylovasok közé és védhetjük a várost. Amúgy nem tudom. Miért kérdezed? - *érdeklődik tök lazán a lánytól. Meg sem fordul a fejében, hogy Casve talán arra kiváncsi, hogy kettőjükkel mi lesz.*
Vissza az elejére Go down
Casve
Erdőmester
Casve


Hozzászólások száma : 634
Age : 32
Hírnév : 15

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Gazdálkodó
Rang: Földműves

1. Tolmen erdő - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 1. Tolmen erdő   1. Tolmen erdő - Page 17 EmptyCsüt. Aug. 27 2009, 11:27

*Celestin kérdésére csak elmosolyodik.*
~Nem. Nem féltem, hisz Selly már foglalt. Csak nem akartam újra szóba hozni a régi szerelmét. Viszont valakinek el kellett mondanom, hogy találkoztam vele. Rendes lány. És kedves.~
*Majd végignézi Chris fekdécselését, és hallgatja a választ.*
-Még nem vagy sárkánylovas? Én azt hittem... már rég az vagy... Óh... semmi... csak... csak úgy kérdeztem.-
*Majd újra a földet kezdi bámulni.*
-Remélem eléred a célod.-
Vissza az elejére Go down
Christopher MCCallum
Könnyűlovas
Christopher MCCallum


Hozzászólások száma : 218
Age : 36
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Sárkánylovasok
Beosztás: Harcos
Rang: Felderítő

1. Tolmen erdő - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 1. Tolmen erdő   1. Tolmen erdő - Page 17 EmptyCsüt. Aug. 27 2009, 11:30

*Celestin elgondolkozik. Nem igazán érti, hogy Casve miért nem akarja elmondani Chrisnek hogy találkozott Sellyvel. Bár kétség kivül biztosan fájna a srácnak, de annyira biztos nem, mint amikor egyedül találkozott Sellyvel.*
~Szerintem mond el neki. rosszabb, ha mástól tudja meg és esetleg azt hiszi, hogy Te kerested meg~*ajnálja bölcsen Celestin. Furcsa, hogy a sárkány mindig valami bölcs tanácsot ad mindenkinek. Furcsa. Chris még mindig fetreng, rágcsálva a fűszálat.*
-Már Sárkánylovas vagyok, csak még nem elismert. Na meg én harcolni akarok. Megvédeni Evolyrant - *jelenti ki komolyan Chris. Mjad Casve-ra pillant.*
-Na és neked van valami terved?-*kérdezi a lányt.*
Vissza az elejére Go down
Casve
Erdőmester
Casve


Hozzászólások száma : 634
Age : 32
Hírnév : 15

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Gazdálkodó
Rang: Földműves

1. Tolmen erdő - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 1. Tolmen erdő   1. Tolmen erdő - Page 17 EmptyCsüt. Aug. 27 2009, 11:42

*Hallgatja Celestint.*
~Talán igaza van.. tudnia kell Chrisnek.~
*Nem is felel Chris kérdésére. Csak ennyit mond. Komoly fejjel.*
-Ma reggel találkoztam Sellyvel. És beszélgettünk. És nagyon kedves volt.-
*Majd várta a férfi reakcióját.*
Vissza az elejére Go down
Christopher MCCallum
Könnyűlovas
Christopher MCCallum


Hozzászólások száma : 218
Age : 36
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Sárkánylovasok
Beosztás: Harcos
Rang: Felderítő

1. Tolmen erdő - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 1. Tolmen erdő   1. Tolmen erdő - Page 17 EmptyCsüt. Aug. 27 2009, 11:45

*Celestin elmosolyodik. Érzi, hogy a lány el fogja mondani Chrisnek. Kiváncsi, hogy Lovasa hogyan reagál majd a kijelentésre. És Casve meg is teszi. elmondja, hogy találkoztak Sellyvel reggel. Chris csak fekszik tovább a fűben. Nem reagál semmit. Nem csinál semmit. Celestin ezt furcsának gondolja, igy belepillant a fiú fejébe.*
~Hát ez remek. Nem elég, hogy én találkoztam kettesbe Sellyvel, most ők is találkoztak. Ez csodás...~*gondolja. Celestin kissé félőn tekint a srácra.*
~Jól vagy Drágám?~*kérdezi Celestin gondolatban és közbe negy oldalpillantást vált Casveval.*
~Igen. Semmi bajom~*morogja, majd felül.*
-Ez remek. És miről beszélgettetek? - *kérdezi olyan hangsúllyal, mintha roppant örülne ennek a találkozásnak.*
~Bár van egy tippem ki lehetett a beszédtéma~*gondolja sóhajtva Chris.*
Vissza az elejére Go down
Casve
Erdőmester
Casve


Hozzászólások száma : 634
Age : 32
Hírnév : 15

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Gazdálkodó
Rang: Földműves

1. Tolmen erdő - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 1. Tolmen erdő   1. Tolmen erdő - Page 17 EmptyCsüt. Aug. 27 2009, 11:50

*Casve is furcsállja Chris reakcióját, de türelmesen vár. Megvárja, míg a férfi felül és megszólal.*
-Hmm... a téma? Például a gyermekkorunk. Elmeséltem neki, hogy nem emlékszek semmire. Elmondtam az Aldoval való találkozásomat. Mondta, ő is ismeri őt. Azután... megkérdeztem őt a ti kapcsolatotokról... Meddig mentetek el Chris?-
*Az ő szájából akarja hallani. Nem akarja megmondani, hogy miket tudott meg a lánytól.*
Vissza az elejére Go down
Christopher MCCallum
Könnyűlovas
Christopher MCCallum


Hozzászólások száma : 218
Age : 36
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Sárkánylovasok
Beosztás: Harcos
Rang: Felderítő

1. Tolmen erdő - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 1. Tolmen erdő   1. Tolmen erdő - Page 17 EmptyCsüt. Aug. 27 2009, 11:55

*Chris csendben hallgatja, néha bólint egyet, de látszik, hogy nem igazán figyel arra, amit a lány mond.*
-A gyermekkorodról meséltél neki? Egy vad idegennek? - *lepődik meg a srác, majd megvonja a vállát.*
-Végül is a te gyermekkorod... - *motyogja a srác. Mikor Casve kijelenti, hogy Aldot is elmesélte Sellynek, Chris tényleg meglepődik.-
~Megőrült ez a lány?~*gondolja, de nem szól semmit. Mikor Casve felteszi az igen furcsa kérdést, Chris vált egy pillantást Celestinnel.*
~Te döntöd el mennyit mondasz el neki~*hagyta rá a sárkány a fiúra a válasz adását.*
~Remek, kössz~*morog a srác, majd Casve-re pillant és sóhajt egyet.*
-Megkértem a kezét... - *motyogja lehajtott fejjel.*
Vissza az elejére Go down
Casve
Erdőmester
Casve


Hozzászólások száma : 634
Age : 32
Hírnév : 15

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Gazdálkodó
Rang: Földműves

1. Tolmen erdő - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 1. Tolmen erdő   1. Tolmen erdő - Page 17 EmptyCsüt. Aug. 27 2009, 12:04

-Végül is az én gyermekkorom? Hát igen. Mindenki tudja... nem volt. Ez van.-
*Most egy kicsit mérges lett. De aztán próbált megnyugodni. Nincs kedve vitatkozni Chrisszel. Majd Casve látja a férfi hezitálását.*
~Megkérte a kezét... Hihi... pontosan ezeket a szavakat használta Selly is.~
*Nem tudott mit tenni, elnevette magát... Biztos mindenki idiótának nézi, de ő most megállás nélkül nevetett.*
-Bocs, csak... olyan vicces... ahogy mondod... azt hiszed, hogy ez zavar engem... Pedig, ez már a múlt...-
*És még mindig nevet. Talán ismerős az az érzés, amikor sírni akarsz, de hogy ne sírj, ezért inkább nevetsz. Ez történt most.*
~Mennyire is hasonlítanak egymáshoz. Szerintem nagyon is összeillenek. Te bolond Chris! Hogy tudtad elhagyni azt a csodálatos lányt!~
*Még mindig nevet. Arra nem is gondolt, hogy talán most hallja a gondolatait Celestin.*
Vissza az elejére Go down
Christopher MCCallum
Könnyűlovas
Christopher MCCallum


Hozzászólások száma : 218
Age : 36
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Sárkánylovasok
Beosztás: Harcos
Rang: Felderítő

1. Tolmen erdő - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 1. Tolmen erdő   1. Tolmen erdő - Page 17 EmptyCsüt. Aug. 27 2009, 12:12

*Chris a lányra mered. Érzi, hogy egy kicsit rosszul esett a lánynak a megszólalása, de persze nem akarta megbántani szerelmét. De sajnos Chris ilyen. előbb jár a szája, mint az agya és szinte mindent kimond, amit gondol. Szinte...*
-Ne haragudj, nem úgy gondoltam... -*motyogja. Felül és átöleli Casve-t, magához húzza és ad az arcára egy puszit. Mikor a lány elkezd nevetni, Chris elengedi, kicsit eltolja magától, hogy lássa az arcát.*
~Most meg mi baja van?~*kérdezi Celestint gondolatban. Celestin persze hallja Casve gondolatait, amire csak picit, mosolyogva megcsóválja a fejét.*
-Tudom, hogy nem zavar Téged. Illetve remélem. Csak nekem még kicsit rossz, mert 2 évig nem gondoltam rá. Megpróbáltam elfelejteni, aztán hirtelen megjelenik Te meg róla kérdezel. Kérlek, nem ejthetnénk ezt a témát? - *kérdezi szomorkásan a srác. Majd lassan feláll.*
-Most viszont mennem kell! Ne haragudj. Este visszajövök érted, rendben? - *kérdezi a lányt mosolyogva. Megsimogatja az arcát, majd felszáll Celestinre.*
~Ha még Selly meg is dobogtatja a szivét, Téged szeret, hidd el!~*mondja gondolatban a lánynak Celestin, majd biccent egyet köszönés képpen. Mjad felszállnak és eltűnnek a fák lombjai fölött.*

//Köszi a játékot!//
Vissza az elejére Go down
Casve
Erdőmester
Casve


Hozzászólások száma : 634
Age : 32
Hírnév : 15

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Gazdálkodó
Rang: Földműves

1. Tolmen erdő - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 1. Tolmen erdő   1. Tolmen erdő - Page 17 EmptyCsüt. Aug. 27 2009, 12:17

*Chris elbúcsúzik. Casve tudja... Chris nem érti mért nevet. De Celestin megértő.*
-Menj csak. Rendben. Többet nem hozom fel a témát.-
~Látod Celestin. Ezért nem akartam.~
*Majd elmennek. Casve integet, majd amikor eltűnnek, újra elneveti magát. A földre fekszik és úgy nevet tovább. Viszont egy pillanat alatt a nevetés sírásba torkollott. Úgy bőgött, mintha egy kisgyereket vernének. Csak kis idő múlva tudott lenyugodni. Arra is csak úgy volt képes, hogy elaludt...*


//Én is köszi!//
Vissza az elejére Go down
Dreamien Tifar
Mágus vezér
Dreamien Tifar


Hozzászólások száma : 1188
Age : 43
Hírnév : 63

Beosztások, rangok
Nép: Mágusok
Beosztás: Vándor
Rang: Isthar

1. Tolmen erdő - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 1. Tolmen erdő   1. Tolmen erdő - Page 17 EmptyHétf. Aug. 31 2009, 09:34

*Dreamien hosszas vágta után végre lépésre lassította csődörét. Ki kellett jönnie a városból, úgy érezte, lassan begolyózik, ha azon gondolkodik, vajon a kémektől futott-e be valami jelentés akár kedveséről, akár az őt fogva tartó mágusról. Szerette volna. Nagyon szerette volna. Észre sem vette, milyen messzire került Evolyrantól. Széles, de kanyargós az ösvény, amelyen halad.*
~ Van egy olyan érzésem, hogy nem fognak semmi jót mondani nekem.~
*Odin, mintha érezné volna gazdája elkeseredettségét, kissé még lassabban lépeget. Pedig szép idő van. A fák ágai között be-besüt a nap. Olybá tűnik, mintha a fénycsíkokkal pásztázná az ösvényt valaki odafentről.*
Vissza az elejére Go down
https://evolyran.hungarianforum.net/
Melinda Skyles
Vízfakasztó
Vízfakasztó
Melinda Skyles


Hozzászólások száma : 141
Age : 28
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Mágusok
Beosztás: Vándor
Rang: Elemi mágus

1. Tolmen erdő - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 1. Tolmen erdő   1. Tolmen erdő - Page 17 EmptyHétf. Aug. 31 2009, 09:54

*Melinda amióta elment az iskolájától nagyon sok kalandban volt.Volt a farkasos a jégkristály és megismerkedett sok-sok emberrel.Most már pihenni szeretne a sok kalandok után.Igy hát játszadozott a nyuszijával és éppen meg pillantott valakit.*
~Hiszen ő Dreamien!Az Orod Ingorban!
-Szia!Nem is tudom.Megmuttam már neked a nyúlamat.
*A kis lány felkapta a földről a nyúlat és mutatta a most érkező embernek.*
Vissza az elejére Go down
Dreamien Tifar
Mágus vezér
Dreamien Tifar


Hozzászólások száma : 1188
Age : 43
Hírnév : 63

Beosztások, rangok
Nép: Mágusok
Beosztás: Vándor
Rang: Isthar

1. Tolmen erdő - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 1. Tolmen erdő   1. Tolmen erdő - Page 17 EmptyHétf. Aug. 31 2009, 10:03

*Odin veszi hamarabb észre a kislányt az ösvény szélén. Megtorpanásával jelzi gazdájának. Dreamien elszakad borús gondolatairól, ám üdvözlésben a kislány megelőzi. Mosolyogva üdvözli.*
- Szia Melinda! Régen láttalak. Nem még nem láttam a nyuladat.
*Dreamien szemügyre veszi a kedves kis jószágot. Eszébe jut, mikor még gyerekkorában neki is volt kisnyula.*
~ De régen is volt már az.~
*Leszáll lováról, hogy közelebbről is szemügyre vehesse a nyulat, amit Melinda mutat neki.*
-Nagyon aranyos. Hogy hívják?
Vissza az elejére Go down
https://evolyran.hungarianforum.net/
Zenoti Maya
Gyógyfű-tudó
Zenoti Maya


Hozzászólások száma : 299
Age : 32
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Elfek
Beosztás: Varázsló
Rang: Gyógyító

1. Tolmen erdő - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 1. Tolmen erdő   1. Tolmen erdő - Page 17 EmptyHétf. Aug. 31 2009, 10:15

*Maya a Tolmen erdőbe tartott. Közben az elmúlt napokra gondolt, amit a nővérével töltött el. Jó volt egy kicsit vele is lenni. A Tolmen erdőbe tartott, hátha megleli Casvet. Azóta se találkozott vele. Sétálgatott Zsömivel. Zsömi játékos volt mai is ahogy mindig is. De most valamit észrevett. Majdnem kiugrott Maya kezéből, sőt egy kis idő után sikerült is neki. Csak futott. Maya is ment utána, míg észrevette az ismerős arcokat. Zsömi Tifar elé leült és a két barna szemével csak annyit árult el, hogy ’’Vegyél fel, vegyél fel., Maya mikor oda ért üdvözölte őket. Eleinte a lány nem ugrott be neki, de kis idő múlva eszébe jutott. Orod Ingorba találkozott vele. *
- Sziasztok!-
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





1. Tolmen erdő - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 1. Tolmen erdő   1. Tolmen erdő - Page 17 Empty

Vissza az elejére Go down
 
1. Tolmen erdő
Vissza az elejére 
17 / 30 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 23 ... 30  Next
 Similar topics
-
» 5. Setét erdő

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
EVOLYRAN  :: EVOLYRAN - A SZÖVETSÉG :: Evolyrani Birodalom-
Ugrás: