EVOLYRAN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EVOLYRAN


 
KezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Similar topics

 

 1. Tolmen erdő

Go down 
+52
Dante
Saeoh Alaesse
Caius Alec Snarknit
Tristan
Trisha Elric
Edward Elric
Shade von Narrath
Blazer Duranin
Arya Darkmen
Cecília
Lucide
Rick Diamond
Louny Straith
Lyllen
Fatima Ferses
Ninquë Tifar-Cua
Etele Barlon
Játékos Mesélő
Tikina
Katherine
Selly
Flow
Zenoti Maya
Dreamien Tifar
Ned'rila Olveti
Lucio Rashan
Aysha
Valeria
Glorien
Sonya Lee
Melinda Skyles
Celestin
Christopher MCCallum
Akira Angel
Narwyn
Dorian Ghall
Oliver Keat
Sephrio Elruhir
Akira Pain
Hiswa
Casve
Aldo Barras
Riel
Mylene Hythamorys
Formenya Hyalma
Zothar Dragon
Aredhel Narmolanya
Vulpesh
Seyla Vulfia
Orin
Nexus
Mesélő
56 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 22 ... 30  Next
SzerzőÜzenet
Lucio Rashan
Kém
Lucio Rashan


Hozzászólások száma : 207
Age : 38
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Harcos
Rang: Talpas

1. Tolmen erdő - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 1. Tolmen erdő   1. Tolmen erdő - Page 15 EmptySzer. Aug. 19 2009, 23:15

* Lucio örült, hogy valamiben tudott segteni és Ned'rilnak csak bólintott egyet válaszul. Lucio is egy hatalmasat beleharap az almába. Három harapás után el is tűnt.*
-Na jó, most már tényleg itt lenne az ideje elindulni a városba.
*Lucio csak hallgatja a beszélgetést, majd lassan az egyik fához megy. Nekidől és két kezét összeteszi.*
~Na ezt Ned'rila sem gondolta komolyan, amit mondott. Mondjuk a vacsora az jó ötlet.~
* Lucio elmosolyodik.*
- Maradj olyan, amilyen vagy! Mi, így szeretünk! -mondja kedvesen.
Vissza az elejére Go down
Akira Pain
Tőrvető
Akira Pain


Hozzászólások száma : 193
Age : 113
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Elfek
Beosztás: Harcos
Rang: Elit harcos

1. Tolmen erdő - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 1. Tolmen erdő   1. Tolmen erdő - Page 15 EmptySzer. Aug. 19 2009, 23:28

* Lassan elindultak a város irányába. Nem volt valami közel de társaságban suhan az idő. Figyelte ahogy elhaladnak hatalmas fák alatt. Mindig rácsodálkozott az ilyen szép dolgokra. Maya csöndes volt mint mindig és ritkán szólalt meg. Ned' meg Lucioval beszélgetett. Valahonnan már ismerik egymást. Látszólag jól kijönnek és ez a lényeg. *
- Ugyanmár nem is tudjátok ti mi is az igazán jó...
- Sok virsli gőzölög a tányéron.....ááááhhhh...
- Vagy valami jóféle tészta...
- Vagy tömérdek süti...
* Ismét érezte , hogy kezd megéhezni a jobbnál jobb ételek gondolatára. Már alig várta , hogy beérjenek egy jó meleg fogadóba. Nameg egy jó meleg fürdőnek is örült volna.*
Vissza az elejére Go down
Zenoti Maya
Gyógyfű-tudó
Zenoti Maya


Hozzászólások száma : 299
Age : 32
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Elfek
Beosztás: Varázsló
Rang: Gyógyító

1. Tolmen erdő - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Tolmen erdő   1. Tolmen erdő - Page 15 EmptySzer. Aug. 19 2009, 23:37

*Elindultak a város fele. Az út elég csöndes volt legalábbis Maya részéről. Ő kicsit elmélyült a gondolataiban.. *
~Ezek szerint a legtöbb elf tényleg nem eszik húst. Nem tudom én valahogy mégis eszem. Vagyis hát, ha tudtam volna ezt előbb akkor talán meg se kóstolom. Persze a nővérem is vega de nem gondoltam volna, hogy ez az elfeknél szokás. Nem értem miért nem szólt nekem Kayle erről. ~
*Gondolkodott el erről az elfek nem esznek húst témáról. Már közeledtek a város fele. Akira a kajáról beszél ismét. Biztos éhes már. Így biztos, hogy, majd amikor megérkeznek egy jó fogadót fognak keresni, ahol ehetnek.*
Vissza az elejére Go down
Ned'rila Olveti
Vérlobbantó



Hozzászólások száma : 260
Age : 242
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Elfek
Beosztás: Boszorkány
Rang: Elf boszorkány

1. Tolmen erdő - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 1. Tolmen erdő   1. Tolmen erdő - Page 15 EmptySzer. Aug. 19 2009, 23:45

*Hamarosan megindultak a város felé, amit már nem bánt annyira, mint még mielőtt eljött volna onnan, ráadásul most nem egyedül kellett mennie. Az út nagy részén alig beszélt, de Lucioval mindig talált egy-két mondatot, amit megtárgyaltak.*
- Örökké az étel jár a fejében. - *Súgta oda Lucionak, mikor Akira a kajákról áradozott.*
- Mellesleg, Akira, azért nem hoztam magammal Veduit, mert most ő is az erdőben van. Egyedül hagytam, had legyen egy kis nyugalma. Neki is ki jár. - *Elmosolyodott. Milyen érdekes, de hamarosan a városhoz érkeznek, ebben biztos volt. Egyre közeledtek. Az idő olyan gyorsan telt. Pedig jól érezte magát, így, hogy négyen baktatnak az erdő, és a fák társaságában. Na meg persze, egymáséban. Remélte, hogy miután a városba érnek továbbra is egyben maradnak.*
Vissza az elejére Go down
http://www.shadow-anna.deviantart.com
Lucio Rashan
Kém
Lucio Rashan


Hozzászólások száma : 207
Age : 38
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Harcos
Rang: Talpas

1. Tolmen erdő - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 1. Tolmen erdő   1. Tolmen erdő - Page 15 EmptySzer. Aug. 19 2009, 23:56

*Lucio elmosolyodott Ned'rila szavain.*
- Van benne igazság. -súgta vissza. Akira! -szól neki félhangosan.
*Majd oda dobja a két almát ami a zsebében húzódott meg.*
-Edd meg, mert látom éhes vagy. -mondja gúnyosan.
*Már hosszú utat megtettek, de már látszottak a város falai. Megszaporázták lépteiket és már látszott a városkapu. Már távolról hallani az embereket odabent. A kapunál két morocos őr állt, akik szó nélkül beengedték őket.*

//Evolyran városába a köv. hsz//
Vissza az elejére Go down
Flow

Flow


Hozzászólások száma : 659
Age : 914
Hírnév : 47

Beosztások, rangok
Nép: Tündérek
Beosztás: Bűbájos
Rang: Bűbájtudó

1. Tolmen erdő - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 1. Tolmen erdő   1. Tolmen erdő - Page 15 EmptyCsüt. Aug. 20 2009, 12:41

*Villámgyorsan cikázva repült az erdő fái között. Olykor hátra pillantott, hogy merre is lehet most az a böhöm jószág, ami idáig üldözte. Már majd bezuhant a fáradtságtól az avarba, csak, hogy végre kicsit pihenhessen. Hiszen már lassan három órája űzi az a szőrös izé. Aztán előre pillantott, és meglátta a következő fa melletti lányt. Egy elf volt. De már nem tudta rendesen kikerülni, így elkapott egy lecsüngő ágacskát, ami aztán megfeszült, és csúzliként lőtte ki másik irányba a tündért.*
- Vigyázat! Landolok!
*Ennyit sikkantott csak Flow, aztán egy halk puffanással elveszett a száraz falavelek egyik méretesebb buckájában. Pár pillanat múlva prüszkölve bukkant ki a tündér kis fejecskéje, és lelkesen vigyorogva nézte a meglepettnek látszó elfet.*
- Szia! Bocs az érkezésért, de nem vettelek észre időben. *gyorsan felröppent a levelek közül, s ezzel egy csomó levél is szárnyra kapott, és megállapodott a lány fejmagasságában* - Flow vagyok... És te meg egy szép elf lány, ha nem tévedek.
*Vidáman vigyorgott ott tovább, és várta, hogy a másik megszólaljon.*
Vissza az elejére Go down
Zenoti Maya
Gyógyfű-tudó
Zenoti Maya


Hozzászólások száma : 299
Age : 32
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Elfek
Beosztás: Varázsló
Rang: Gyógyító

1. Tolmen erdő - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Tolmen erdő   1. Tolmen erdő - Page 15 EmptyCsüt. Aug. 20 2009, 12:54

*Maya egy fa tövében pihengetett és gondolkodott. De akkor hirtelen egy tündért pillantott meg, ahogy egy falevél buckába landol. Nagyon meglepődött. Hirtelen jött mintha üldözte őt volna valami. Akkor a tündér kitápászkodott a levelek közül és oda ment Mayához.*
-Szia! Semmi baj. Jól vagy nem esett bajod?-
-Maya. Zenoti Maya.- *Mutatkozott be és próbálta levakarni a képéről a meglepődöttséget. Egy mosolyt villantott a lánynak. *
-Igen egy elf vagyok te meg egy bájos tündér.
*Mondta Maya kedvesen és még mindig mosolyogva.*
-Talán valami üldözött? Csak mert száguldoztál. Legalábbis a landolásodból ítélve. -
Vissza az elejére Go down
Flow

Flow


Hozzászólások száma : 659
Age : 914
Hírnév : 47

Beosztások, rangok
Nép: Tündérek
Beosztás: Bűbájos
Rang: Bűbájtudó

1. Tolmen erdő - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 1. Tolmen erdő   1. Tolmen erdő - Page 15 EmptyCsüt. Aug. 20 2009, 13:02

- Hogy... Hogy üldözött?
*Flow riadt képpel tett pár kört az elf körül, aztán Maya előtt lebegve megállapodott a levegőben.*
- Ekkora nagy szörny volt! *és igyekezett olyan szélesre tárni karjait, amennyire csak egy húsz centis tündér képes lehet erre* - Na jó... Nem épp ekkora...
*Erre oldalra röppent, és a földről felkapott egy törött faágat, amit aztán nagy kínok közepette felerőlködött az elf feje fölé úgy harminc centire, és nagy nyögdécselve mondta tovább mondandóját.*
- Ilyen hatalmas, és nagyon szőrös bestia volt. *azzal már odébb is szállingózott, és megkönnyebbülve ejtette földre a faágat, aztán vissza a lány orra elé* - Te nem láttál erre egy nagy, és szőrös fenevadat Maya? Mert nekem még a szárnyaimat is megakarta enni.
*És kis szipogásos színlelés után még hátat is fordított Mayának, hogy az láthassa, a szárnyait.*
- Látod? Csupa nyál, és sár lett tőle a szárnyaim hegye.
*És közben veszettül mutogatott is az említett testrészeire. Amiken egyébként nem is volt semmi különös dolog, pláne nem sáros nyál, meg hasonlók.*
Vissza az elejére Go down
Zenoti Maya
Gyógyfű-tudó
Zenoti Maya


Hozzászólások száma : 299
Age : 32
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Elfek
Beosztás: Varázsló
Rang: Gyógyító

1. Tolmen erdő - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Tolmen erdő   1. Tolmen erdő - Page 15 EmptyCsüt. Aug. 20 2009, 13:11

*Maya hallgatta, ahogy a kis tündér meséli neki, hogy mekkora szörny is volt az amely üldözte őt. *
-Őőőő… nem én szerencsére nem futottam össze vele. Szerencsére. Még jó, hogy megmenekültél akkor. -
*És szemlélgette a tündér szárnyait, amin nem igazán talált sarat, de nyálat meg pláne. *
-És mondd mi járatban errefelé? Vagy csak a szörny üldözött idáig?-
Vissza az elejére Go down
Flow

Flow


Hozzászólások száma : 659
Age : 914
Hírnév : 47

Beosztások, rangok
Nép: Tündérek
Beosztás: Bűbájos
Rang: Bűbájtudó

1. Tolmen erdő - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 1. Tolmen erdő   1. Tolmen erdő - Page 15 EmptyCsüt. Aug. 20 2009, 13:23

- Ó... Én éppen a népem földjére igyekeztem visszafelé, amikor egyszer csak ott termett előttem az a szörny, és nekemtámadt. *vicces képet vágva vakargatta meg kobakját, és nagyon elgondolkodónak tűnt* - Különös... Pedig a tündéreket nem szokták bántani az állatok. Hiszen még saját sárkányaink is vannak.
*És ezt olyan büszkén adta elő, és jó széles mosollyal bájos arcán.*
- Igaz, hogy az aranykarmú sárkányok csak épp a mi erdőnkben húzzák meg magukat, és ezért segítenek nekünk... De akkor is vannak. Hihi.
*Odébb szállt, és lehuppant az egyik alacsonyan lévő ágra, s lábait himbálva szólalt meg újra.*
- És te hová igyekszel Maya? Még nem sok elfet láttam itt bolyongani. *megint vicces pofát vág, és elneveti magát* - Igaz... Eddig egy elffel sem találkoztam itt, mivel nem is szoktam erre járni.
*Végül, talán megunva a láblóbálást, elrugaszkodott a faágtól, és Maya elé szállt a földre. De még így is jókedvűen himbálózott előre-hátra, ahogy ott állt a fűben.*
- Gyakran jársz ebbe az erdőbe?
*Még mondott volna valamit, de a közeledő és igen csak hangos levélzörgés elterelte figyelmét. Flow épp azelőtt a bokor előtt állt, ahonnét a zaj jött. Meglepve fordult hátra, de már késő volt. Egy szőrös, vörös kis szőrgombóc ugrott elő egy vakkantás kíséretében, és lábaival már le is döntötte a tündért, és élvezettel, s nagy örömmel kezdte nyalogatni hatalmas nyelvével a kis tündért, aki most tényleg csupa nyál volt. A szóban forgó állat, vagy szörnyeteg, pedig nem más volt, mint egy igen csak kicsike, vörös kölyök kutya, mely alig lehetett több hat hónaposnál. És persze az elfnek a lábszáráig ha ért az az aprólék, amit az úrnő szörnynek vélt.*
- Fujjj! *és igyekezett kezeivel ellökdösni a kiskutyát* - Ez vizes... fujjj... Szedd le rólam!
Vissza az elejére Go down
Zenoti Maya
Gyógyfű-tudó
Zenoti Maya


Hozzászólások száma : 299
Age : 32
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Elfek
Beosztás: Varázsló
Rang: Gyógyító

1. Tolmen erdő - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Tolmen erdő   1. Tolmen erdő - Page 15 EmptyCsüt. Aug. 20 2009, 13:40

*Maya figyelmesen hallgatta, ahogy Flow mesél a tündérekről. Úgy sem tudott róluk sokat Maya. Így még azt is megtudta, hogy sárkányuk is van a tündéreknek.*
~Hmm… sárkányuk. Ki gondolta volna.~
-Én, hogy hova igyekszem? Hát lassan Evolyran városába fogok visszamenni. Csak gondoltam mielőtt elindulok pihenek egyet. Hát én 2 elffel is találkoztam itt.-
*Nevetett. *
-Nem. Nem szoktam ebbe az erdőbe járni. Most vagyok itt először. Egy kicsit kiakartam kapcsolódni.-
*Miközben mesélt, Flowt leteríti egy kiskutya, és nyalogatni kezdi. Maya leveszi a tündérről a kiskutyát, és az ölébe teszi. Közben simogatja. *
-Mondd ő az a szőrős szörnyeteg, akiről meséltél?-
*Közben nevetgél. *
-Jaj, bocsáss meg végül is neked szörnyeteg, hiszen hozzád képest igen nagy. De hidd, el csak kedvel téged, és játszani akar veled.-
Vissza az elejére Go down
Flow

Flow


Hozzászólások száma : 659
Age : 914
Hírnév : 47

Beosztások, rangok
Nép: Tündérek
Beosztás: Bűbájos
Rang: Bűbájtudó

1. Tolmen erdő - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 1. Tolmen erdő   1. Tolmen erdő - Page 15 EmptyCsüt. Aug. 20 2009, 14:02

*Flow trüsszögve, és fancsali képet vágva kel fel a földről. Áll egyhelyben egy ideig, és kétségbeesett szemekkel figyeli, ahogy a nyál csöpög karjáról, lábairól, egyáltalán az egész testéről is. Hát duzzogva, és kissé kivörösödve a hirtelen támadt pulykaméregől lépdel odébb, majd rázza meg szárnyait. A nyálcseppek permetként szóródnak szét az avaron. A kiskutya meg vidáman vakkantgat erre. Flow felröppen, és mutatóujjával a kutya orát bökdösve kezd el beszélni a kisállatnak.*
- Hééé, te! Mit képzelsz, mivagyok én? Nyalóka? Vagy fagylalt?
*Erre két ugatás a válasz, na meg egy újabb nyalintás, pont a tündér képébe. Erre Flow halkan morgolódva odébb libben, s le száll egy faágra. Biztos távolban a kutyustól.*
- Köszönöm Maya, hogy kihúztál ennek a fenevadnak a szájából... Mert bizonyos, hogy előbb-utóbb lenyelt volna engem a nagy nyalakodás közben... És... Eljössz majd egyszer a mi erdőnkbe is Maya? A tündérek erdői a legszebbek az egész birodalomban.
*Széles, és büszke mosolya, most teljesen jogos, hiszen valóban úgy van, ahogyan mondta, s ezt a tündéreknek köszönhetik.*
- Majd keress meg, ha arra járnál! *azzal felröppen az ágról, és a barátkozás kedvéért egy röpke simogatással is kedveskedik a kutyusnak. Persze csak azért, mert látja, hogy milyen nagy örömmel tűri ezt az elftől. Máskülönben tuti, hogy a közelébe se menne.*
- Biztosan tetszeni fogsz a tündéreknek. Nagyon kedvesnek tűnsz... Most mennem kell.
*Egy kicsit hátrébb röppen, és nevetgélve integet egy kicsit neki, na meg a szőrmóknak.*
- Aztán vigyázz, nehogy fagylaltnak nézzen ez a szőrmók! *újabb kacagás* - Ég veled Zenoti Maya! Vigyázz magadra, és látogass el hozzám!
*Megvárta, míg a lány elköszön, aztán olyan gyorsan tűnt el onnan, mintha csak egy tűnékeny álom lett volna csupán.*

//Köszönöm a játékot! Smile//
Vissza az elejére Go down
Zenoti Maya
Gyógyfű-tudó
Zenoti Maya


Hozzászólások száma : 299
Age : 32
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Elfek
Beosztás: Varázsló
Rang: Gyógyító

1. Tolmen erdő - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Tolmen erdő   1. Tolmen erdő - Page 15 EmptyCsüt. Aug. 20 2009, 14:15

*Maya arcán folyamatos mosoly látszódik, mikor Flow a kutyával beszélget. *
-Szívesen. Hát persze majd egyszer szívesen ellátogatok a ti erdőtökbe is. És akkor biztos, hogy az lesz az első dolgom, hogy felkereslek. Ezt megígérhetem. Köszi, te is nagyon kedves vagy és aranyos. Szia Flow. Remélem, még találkozunk.-
* És a tündér mihelyt elköszönt tőle Maya már el is tűnt. A kutyus is köszönés képen ugatott pára a tündérnek. Ekkor eszébe jutott Mayának, hogy nem hagyhatja csak úgy itt ezt a kiskutyát. Nem lenne szíve hozzá. Így megtartja. És gondolkozik egy szép néven, ami megfelel a kutyunak. És továbbra is a fa tövében játszadozik a kutyussal.*


// Köszi a játékot! Very Happy //
Vissza az elejére Go down
Christopher MCCallum
Könnyűlovas
Christopher MCCallum


Hozzászólások száma : 218
Age : 36
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Sárkánylovasok
Beosztás: Harcos
Rang: Felderítő

1. Tolmen erdő - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 1. Tolmen erdő   1. Tolmen erdő - Page 15 EmptyHétf. Aug. 24 2009, 14:49

*Christopher tűnik fel az erdő szélén. Ismét egyedül. Celestin most vadászni van és nem nagyon engedi a fiúnak ismét, hogy vele tartson.*
~Nem vagyok már gyerek. Meg tudnám védeni magam...~*morogja Chris magában és megmarkolja kardja markolatát, ami az övén lóg. Majd felsóhajt egyet. Már megszokhatta volna, hogy Celestin olyan neki, mint az anyja. Úgy vigyáz rá, mint a szeme fényére és nem engedi, hogy holmi vadászaton megsérüljön. És ez igy is fog maradni. Kicsit rosszul esik a srácnak, hogy Celestin ilyen bénának és gyengének tartja. De hát ez van. Nem szállhat fel a sárkányra dugiba és nem is követheti őt. Igy most is egyedül bóklászik az erdő egyik elhagyatott ösvényén. Majd egy kis tisztásra érkezik.*
-Nahát. Itt még nem is jártam - *motyogja kissé elámultan.*
~Ezt meg kell majd mutatnom Casve-nak is ~*gondolja mosolygva a srác. Mikor eszébe jut a lány, a szive hevesen megodbban és melegség járja át a testét. Már elég régen nem találkozott a lánnyal, és hiányzik is neki. Talán tudat alatt azért jött ebbe az erdőbe, hogy Casve-val találkozzon össze...*
Vissza az elejére Go down
Selly
Gyógyfű-tudó
Selly


Hozzászólások száma : 196
Age : 316
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Elfek
Beosztás: Boszorkány
Rang: Elf boszorkány

1. Tolmen erdő - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 1. Tolmen erdő   1. Tolmen erdő - Page 15 EmptyHétf. Aug. 24 2009, 14:54

* Ha Casve-val nem is, Sellyvel hamarosan összefut a fiú, mivel hogy a lány ama kis tisztás felé tart lovával, hol szándékában egy pillanatra megpihenni. Elég merész válalkozás volt tőle, hátassal átvágni az erdőn, hisz a néhol sűrű aljnövényzet, igen csak megkeserítette dolgát. Már mérföldökön keresztül csak a kantárnál fogva vezette lovát, így biztonságosabbnak vélte. El akar jutni a városba felkeresni a gyógynövény boltot, hova annyiszor szokott betérni, össze kell szednie egy pár növényt kifogyott sajátos készletéből.
Bokor zörgése, zizegése hallatszik a tisztás széléről majd egy lágy sóhaj fel a tündéből.... ~ Végre kiértem a "dzsungelből" ~ gondolja fellélegezve, mikor megpillant egy alakot hátulról. Egyáltalán nem számított társaságra így kissé meglepődött, mi érződött hangján is.*
- Szép napot! - *köszönt kedvesen, egy lágy mosollyal ajka körül.*
Vissza az elejére Go down
Christopher MCCallum
Könnyűlovas
Christopher MCCallum


Hozzászólások száma : 218
Age : 36
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Sárkánylovasok
Beosztás: Harcos
Rang: Felderítő

1. Tolmen erdő - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 1. Tolmen erdő   1. Tolmen erdő - Page 15 EmptyHétf. Aug. 24 2009, 15:00

*Chris leült a tisztáson. Szinte a közepére. Majd elővette a kulacsát és ivott egy kis vizet, hiszen elég meleg volt. Bár csak egy fehér ingszerűség volt rajta és egy barna bőrnadrág.*
~Remélem jól szórakozol~*küldött egy gondolatot Celestinnek, aki csak egy halk pisszegést küldött vissza válaszul.*
-Remek... Már kommunikálni sem lehet... - *motyogja Chris csalódottan. Eszébe jut, hogy elkezd mindenféle baromságot küldeni a sárkánynak gondolatban és igy megzavarja a vadászatban. De tudta, hogyha Celestin nem lakik jól, akkor kiállhatatlan lesz. Na meg nem is akart bunkó lenni. Igy inkább csak ült a tisztáson és nézelődött. Remélte, hogy Casve tényleg belébotlik. Majd avarzizegést hall. És egy hangot. Egy nagyon ismerős hangot.*
~Az nem lehet~*akad el a lélegzete egy pillanatra. Nem akar megfordulni. Nem akarja megtudni, hogy ki köszönt neki... De mégis. Egy hihetetlen erő arra készteti, hogy forduljon meg és nézzen szembe egykori szerelme hangjának másával. Vagy éppen egykori szerelmével... Megfordul és valóban. Nem csalódott. Selly állt ott a lovával együtt. Chris nem tudott megszólalni. Csak nézte a lányt.*
Vissza az elejére Go down
Selly
Gyógyfű-tudó
Selly


Hozzászólások száma : 196
Age : 316
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Elfek
Beosztás: Boszorkány
Rang: Elf boszorkány

1. Tolmen erdő - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 1. Tolmen erdő   1. Tolmen erdő - Page 15 EmptyHétf. Aug. 24 2009, 15:06

*Csendesen várakozott akaródzik-e a férfinek - mert azt le tudta vonni hátulról is - illedelmesen kösszöni vagy sem. mivel jó néhány pillanat telt el mire végétére is beadta a derekát és legalább megfordult. Már éppen azon volt hogy szó nélkül tovább megy, mikor belepillanthatott a férfi arcába. A csodálkozás, és a hitetlenkedés érzelmei kerítették hatalmába, pillanatokig csak farkasszemet nézett egykori kedvesével Chrissel. ~ Neem...ő nem tartott velünk a hajókkal....vagy mégis? ~ A csatában és a menekülésben akkora volt a zűrzavar hogy nem tudta számontartani a velük tartó emberek, tündék, mágusok gyülekezetét, mi nem is csoda, hisz örültek hogy egyáltalán élnek. S most mégis ama egykori kedves arcot bámulta döbbenten. Elsődleges zavarából felocsúdva elpillantott majd tekintetét a földre szegezte és behunyta hosszú pilláit. Az emlékek hamar feltörtek a felszínre, majd halkan, szinte suttogó hangon szólalt meg s felpillantott.*
- Szia Chris!
Vissza az elejére Go down
Christopher MCCallum
Könnyűlovas
Christopher MCCallum


Hozzászólások száma : 218
Age : 36
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Sárkánylovasok
Beosztás: Harcos
Rang: Felderítő

1. Tolmen erdő - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 1. Tolmen erdő   1. Tolmen erdő - Page 15 EmptyHétf. Aug. 24 2009, 15:11

*Chris látta, hogy Selly is ugyanúgy megdöbbent, mint ő. Lehunyta a szemét, majd ismét belenézett Chris gesztenyebarna szemébe.*
~Még mindig ugyanolyan gyönyörű~*jutott eszébe Chrisnek egy gondolat, de hamar elhessegette, hiszen ezt nem szabadott volna. Neki párja van, nem is rég óta és sok időbe telt, mire megszerezte magának. Selly szinte suttogva köszönti a fiút.*
-Selly. Tényleg Te vagy az? - *kérdezi Chris is kissé gyanús hangon. Hiszen az nem lehet, hogy Selly itt van. Tőle 2 méterre.*
-Azt hittem... - *kezdi de ne mfejezi be. Nem. Nem közli a lánnyal, hogy ő a szivében eltemette. Hiszen eszébe nem jutott, hogy Selly esetleg túl álhette Álomfalva elpusztitását. De örül, hogy a lány él. És itt van. Bár most nem igazán tudja, hog mi tévő legyen. Valózinű, hogy Selly kiolvasta a szeméből a kérdést, amit fel akart tenni. De nem biztos...*
Vissza az elejére Go down
Selly
Gyógyfű-tudó
Selly


Hozzászólások száma : 196
Age : 316
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Elfek
Beosztás: Boszorkány
Rang: Elf boszorkány

1. Tolmen erdő - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 1. Tolmen erdő   1. Tolmen erdő - Page 15 EmptyHétf. Aug. 24 2009, 15:18

*A tünde megtette az első lépést, mi talán utolsó találkozásuk óta igen csak váratlan lehet. Épp eszű ember sértődve tovább ment volna s se szó se beszéd otthagyta volna továbbra is ücsörögve magában. De Selly tünde volt. Kedves, s jószívű, így nem ezt cselekdte. Bár annó fájó volt és gyötrelmes a hiába való várakozás.....most mégis újra láthatta a férfit. A kérdésen lágyan elmosolyodik, majd bólint.*
- Igen én vagyok...annyit nem változtam röpke pár hónap alatt....-*mosolyodott el szélesebben, majd le is hervadt mikor a férfi félbeszakította mondatát.*
- Nem...sikerült túlélnem a véres csatát, bár kis híjján ottmaradtam....-*gyógyított közbe s a nyilak csak úgy záporoztak mellette, kis híjján lyukakat szúrva testébe. Ellenben Selly már a csata előtt sem látta a férfit.*
- És te? Te is a hajókkal érkeztél? Vagy hogy kerülsz ide?-*kérdezi cseppet sem bántó hangon, hisz történt ami történt elmúlt, vége már...*
Vissza az elejére Go down
Christopher MCCallum
Könnyűlovas
Christopher MCCallum


Hozzászólások száma : 218
Age : 36
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Sárkánylovasok
Beosztás: Harcos
Rang: Felderítő

1. Tolmen erdő - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 1. Tolmen erdő   1. Tolmen erdő - Page 15 EmptyHétf. Aug. 24 2009, 15:27

*Chris hallgatja a lányt. Ő is valóban azt hitte, hogy a lány majd se szó, se beszéd ott hagyja. Hiszen ő is pontosan ugyan igy hagyta ott a lányt anno, kb. 2 éve. //Megjegyzés: Chris 2 éve lett sárkánylovas, miután ott hagyta Álomfalvát. Játszunk igy. Köszi.// *
-Nem. Nem változtál - *ismétli meg és erősiti meg Chris Selly mondatát. Majd mikor a lány mesélni kezdi, hogyan élte túl Álomfalva csatáját, Chris szive össeszrul. Nem volt ott a lány mellett akkor, nem védte meg. Egy tátova lépést tesz a lány felé. Mjad megáll. Legszivesebben szorosan magához ölelné a lányt. De nem teheti meg. Selly rámosolyogott. Látszik rajta, hogy már túllépett Chrisen. És a fiú is. Nem felejtette el a lányt, de tudja, hogy ennek a kapcsolatnak már nincs jövője. Igy a mozuldatot nem teszi meg. Látszik rajta, hogy valamit szeretne, de tétován gondolkozik. Mjad a kérdésre lehunyja a szemét és sóhajt egyet.*
-Nem. Én már régebben, még a támadások előtt ott hagytam Álomfalvát... - *motyogja.*
~És Téged is...~*teszi hozzá gondolatba.*
-Apámat kerestem. De nem találtam meg... - *magyarázza meg elég röviden a történést. Valószinű ebből Selly nem ért semmit, hiszen neki nem magyarázta el, miért is ment anno Álomfalvára.*
Vissza az elejére Go down
Selly
Gyógyfű-tudó
Selly


Hozzászólások száma : 196
Age : 316
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Elfek
Beosztás: Boszorkány
Rang: Elf boszorkány

1. Tolmen erdő - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 1. Tolmen erdő   1. Tolmen erdő - Page 15 EmptyHétf. Aug. 24 2009, 15:36

//Rendicsek//

*Selly elengedi lova kantárját, hagyja had legelésszen szabadon, ahogy kedve tartja. Tudja, úgysem menne el nélküle, így nincs miért aggódnia.
Szerény pillantásokat lövel a férfi felé, ki tesz felé egy bizonytalan lépést. A lány szíve összeszorul és behunnya pilláit, szíve oly hevesen zakatol a bőre alatt, hogy félő menten elájul. Bár ez nem Sellyre vall. Volt idő mikor szívesen rohant volna karjai közé és élvezte pajkos, csábos mosolyát. Jól emlékszik a férfire, minden egyes együtt töltött idejükre. De elhagyta, otthagyta, így nem tehetett mást, túl kellett magát tennie rajta. A férfi el sem tudja képzelni milyen nehéz is volt. Hisz közös jövőt terveztek....házasságot...
Látta a bizonytalanságot a férfi arcán, s mozdulataiba. Ő is az volt. Hisz egykor meghalt volna érte. de változnak az idők. Seph csodálatos férfi, ki mellette volt a nehéz időkben is. S ezt sosem fogja elfelejteni.
A válasza meglepte a lány. Alig tudott valamicskét a fiú családjáról, s amikor elhagyta házukat úgy volt fegyverekért ment.*
- Értem...azaz nem de mégis szóval érted...-*mondja zavart kis mosollyal, tengerkék szemével a fiú arcát fürkészi.*
- Szóval már régebb óta itt vagy.....és sikerrel jártál a kutatásban? - *kezével ügyetlenül babrálja szoknyája ráncait. Azért még mindig hatással volt rá kócos tincsei és csajozós pofikája.*
Vissza az elejére Go down
Christopher MCCallum
Könnyűlovas
Christopher MCCallum


Hozzászólások száma : 218
Age : 36
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Sárkánylovasok
Beosztás: Harcos
Rang: Felderítő

1. Tolmen erdő - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 1. Tolmen erdő   1. Tolmen erdő - Page 15 EmptyHétf. Aug. 24 2009, 15:42

*Chris látja, hogy Selly csak mosolyog. Látja, hogy a gondolatai ide-oda száguldoznak szép fejében, de nem tudja, hogy mire is gondol a lány. Szinte érzi, tudja, hogy elfelejtette. De minimum túllépett már rajta. És ezt el is fogadja. Ezen nincs mit változtatni. Nem igazán tud mit csinálni. A kósza lépésre Selly nem reagál semmit. Sóhajt egyt, majd a lóra néz.*
-Szép hátas - *jegyzi meg tétován. Mjad elmosolyodik.*
-Az enyém kicsit nagyobb - *mondja titokzatosan mosolygva. Most egy pillanatra visszanyerte arca azt a régi Christ, azt a pajkos, csjaozós srácot, akit Selly megismert. De a kérdésre egyből eltűnik arcáról a mosoly.*
-Nem. Nem jártam sikerrel. Nem találtam meg apámat... -*motyogja a srác.*
-De most már nemesebb célom van - *jelenti ki komolyan. Még ki is húzza magát, kardja megvillan az oldalán. Mjad egy újabb lépést tesz Selly felé.*
-És Veled mi történt azóta mióta... - *kérdezi, de nem tudja befejezni a kérdést. Nyel egyet és lehajtja a fejét, majd suttogva befejezi:*
-...mióta elmentem?- *kérdezi. Nem akarta az "elhagytalak" szót használni. Neki is fájt volna a szó és talán Sellynek is.*
Vissza az elejére Go down
Selly
Gyógyfű-tudó
Selly


Hozzászólások száma : 196
Age : 316
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Elfek
Beosztás: Boszorkány
Rang: Elf boszorkány

1. Tolmen erdő - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 1. Tolmen erdő   1. Tolmen erdő - Page 15 EmptyHétf. Aug. 24 2009, 15:52

*Nem, nem reagált, mert nem tudja helyes e lett volna. Bár talán egy újraiszontlátós ölelés még belefért volna - hisz keresztül mentek ezen azon s úgy tűnik kölcsönösen halottnak vélték egymást-. De elmaradt...*
- Igen...Csodálatos hátasaik vannak az itteni tündéknek is. Legalább oly szépek s értelmesek mint a Zöldálmok-kastélyában tenyésztettek.-*pillant a kiválasztottja felé, ki békés, nyugodt természet volt s már kellően összeszokott gazdájával.
A titokzatos mosoly, a pajkos arc láttán Selly meredten bámulni kezdte a fiú arcát, nem is tudja miért. Egyszerűen nem tudta elszakítani tekintetét arról a jól ismert mosolyról. Erőnek erejével erőt vett magán s felocsúdva a várva várt válaszra sajnálkozva szólalt meg.*
- Sajnálom...igazán....-*érzi hogy nem szívesen beszélne róla, így nem is faggatja tovább.*
- Ó valóban? Csak nem két tucatra halmozni a fel-fel libbenő nő szoknyák gazdáját?-*persze próbálta humorosra venni ha már kicsúszott a száján, nem akarta megbántani a férfit. Csak nem volt a hűségéről híres....
Megint egy újabb befejeztlen kérdés. Az emlékek örökkön élnek, s tudja a lány hogy talán egy kicsit, bántja a férfit most hogy látja, az ahogy otthagyta.*
- Nem sok minden...a harc hamar elérte a Tartományt s a falut, így eleget tettem kötelességemnek. Tudod mennyire szeretek gyógyítani...-*emlékeztette a fiút, majd folytata.*
- Eljöttünk ide s megpróbáltunk beilleszkedni. Számomra nehezen ment, de Seph a segítségemre volt ebben s a többi Álomfalvi érkező. Most....-*itt kicsit abbahagyta majd folytatta.*
- ....esküvőre készülünk.
Vissza az elejére Go down
Christopher MCCallum
Könnyűlovas
Christopher MCCallum


Hozzászólások száma : 218
Age : 36
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Sárkánylovasok
Beosztás: Harcos
Rang: Felderítő

1. Tolmen erdő - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 1. Tolmen erdő   1. Tolmen erdő - Page 15 EmptyHétf. Aug. 24 2009, 16:17

*Chris megmosolyogja a "hátas" kifejezését, amit Selly máshogy értett, hiszen ő az itteni lovakról mesél. Chris pedig nem a normális hátasokra gondolt, hanem természetesen sárkányára Celestinre. Aki még mindig vigan vadászik. Chris egy pillanatra lehunyja a szemét és belepillant Celestin elméjébe. Bár ne tette volna, mert kicsit felfordult a gyomra, ugyanis Celestin éppen egy őz belét rángatta ki a felnyitott hasából. Gyorsan felnyitja a szemét és Sellyre néz. Nem tartott a szemlehunyás pár másodpercnél. A lányra néz, aki viccelődni próbál. Chris elvigyorodik.*
-Na igen. Vannak itt is szép lányok, de van már egy választottam... - *motyogja Chris és a vigyora mosollyá fakul. Nem tudja, hogy ez a lányra hogyan hat.*
-Nem. A céom nemesebb. Evolyrant védem... hátasommal együtt - *jelenti ki büszkén Chris. Direkt nem használta a sárkány szót. Nem akarja Sellyre is rábizni ezt a titkot. Habár elég sok sárkánylovassal lehet itt találkozni és a tünde biztosan nem bántaná, vagy adná tovább a titkát, Chris mégsem tudta magát rávenni, hogy sárkányt mondjon. Előre fél Celestin haragjától, amiért egy egyszerű lóhoz hasonlitotta. Amikor Selly a harcról mesél, Chris megfeszül és hallgatja.*
-Igen. Mindig is szerettél segiteni az embereken - *jegyzi meg mosolygva a fiú és mélyen Selly szemébe néz. Mintha egy apró tűz csillana fel a lány szemében. De nem Chris miatt, hanem ahogy újdonsült párjára gondol. Mikor kijelenti, hogy esküvőre készülnek, Chrisnek elalakd lélegzete. Egy pár másodpercig kimeredt szemekkel néz a lányra, majd nyel egyet. Megköszörüli a torkát és aztán szólal meg:*
-Khmm. Ez... jó hir. Gratulálok! - *pórbál valami apró mosolyt csalni az arcára.*
Vissza az elejére Go down
Selly
Gyógyfű-tudó
Selly


Hozzászólások száma : 196
Age : 316
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Elfek
Beosztás: Boszorkány
Rang: Elf boszorkány

1. Tolmen erdő - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 1. Tolmen erdő   1. Tolmen erdő - Page 15 EmptyHétf. Aug. 24 2009, 16:30

* Bár Selly tud ezt is amazt is, nála a hátas szó alapvetően a lovakra értődik. Sosem szerette a sárkányokat. Gyermek korában a sárkányok mezejére merészkedett s egy életre megtanulta a leckét. Azóta sem lettek puszipajtások.
Remélte hogy nem sértette meg szavaival, kicsit kínosan is érezte magát miatta, de szerencsére nem történt sértődés a dologból. A válasza meg is lepte meg nem is. Felvont íves szemöldökkel meredt a férfira. ~ Hát persze....ezen nincs mit csodálkoznom. A nők buknak rá, ő meg bukik a nőkre....szerencsés lány...~ elmélkedik el egy pillanatra, majd kisajtol magából pár szót.*
- Ennek igazán örülök! - * feleli kedvesen, de lelkének egy része furcsán reagál e szavakra. Nincs benne irigység, hisz örülten szereti a mágust, mégis oly furcsa érzés kerítette hatalmába.*
- Itteni leányzó? Bár nem sok Evolyranit ismerek....-*gondolkodott el, sőt igen keveset. Ha lehetett Sehrioval töltötte idejét, így is sokkal kevesebbet mint szeretett volna. Az élet hosszú időkre elszakította őket egymástól....sok mindenen mentek keresztül.*
- Nemes cél....igazán férfias.-*feleli kuncogva ahogy a férfi egyre jobban kihúzza magát. Chris oly pajkos, vicces volt, volt benne némi gyermeki hajlam is, így a melldobásai Selly számára kuncogást váltottak ki belőle.
Látja a változást a fiú arcán mi a leendő esküvőjének hírére kerekedett rajta. Sóhajtott egyet.*
- Köszönöm....-*páár percig behunyta szemét majd mikor kipattantak pillái hirtelen vezérelt ötlettől a múltat kezdte emlegetni.*
- Chris....sokat vártam rád....nagyon sokat.....azt hittem belehalok a fájdalomba és az aggodalomba, nem tudta mi történt veled. Baleset.....hisz oly sérülékeny voltál....-*kis szüntetet tartott.*
- Hosszú idő telt el azóta s megtaláltam a párom, ki ott volt, segített a nehéz időszakban s a csatában. S ide az új világba is együtt érkeztünk....-*nem tudta miért de meg kellett magyaráznia a férfinak. Talán ha kibeszélik magukból, könnyebb lesz.*
Vissza az elejére Go down
Christopher MCCallum
Könnyűlovas
Christopher MCCallum


Hozzászólások száma : 218
Age : 36
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Sárkánylovasok
Beosztás: Harcos
Rang: Felderítő

1. Tolmen erdő - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 1. Tolmen erdő   1. Tolmen erdő - Page 15 EmptyHétf. Aug. 24 2009, 16:37

*Chris nem igazán tud most mit mondani. Örül, hogy újra látja a lányt. Visszaemlékszik pár szép pillanatra és szája akaratlanul is mosolyra görbül. Mikor Selly Casve-ről kérdez, Chrisnek eláll a lélegzete. Őt valahogy baromira nem érdekli, hogy ki az a férfi, aki Sellyvel van. Persze, ha nem látná Selly szemében azt a kis fényt, ami jezli, hogy szereti azt a férfit, akirő lbeszél, megmelitené, hogy esetleg találna jobbat is. De tudja, hogy a lány mindig a legjobbat választja. Meglepődik a kérdésen és egy pillanatig csak hápog.*
-Öhm. Igen. Evolyrani - *jelenti ki Chris és kérdőn néz a lányra. Szemében egy kérdés fogalmazódik meg: "Tényleg a mostani páromról akarsz beszélgetni?" Mikor Selly lehunyja a szemeit, Chris egy lépéssel még közelebb kerül. Mjad Selly hirtelen a múltat emlegeti fel. Hogy chris ott hagyta és hogy nehéz időket állt ki, nehezen mnet keresztül a dolgon. De végül mégiscsak talált valakit, akivel most boldog. Chris lehunyja a szemét és sóhajt egyet.*
-Tudom, hogy hiba volt Téged ott hagyni. És tudom, hogy soha nem fogsz megbocsájtani nekem. De nem köthettem le magam. Célom volt. Meg akartam találni apámat... - *magyarázta meg chris azt a megbocsájthatatlan bűnt, hogy miért is hagyta ott Sellyt. Egy lépéssel közelebb lépett hozzá és egy hirtelen ötlettől vezérelve megsimitotta a lány arcát.*
~Milyen puha és finom. És forró~*gondolja Chris egy pillanatra.*
-Örülök, hogy boldog vagy! - *suttogta és mélyen a lány szemébe nézett. Mjad elvette a kezét és úgy nézett a lányra, mintha valami rosszat tett volna. Hátrébb is lépett pár lépést.*

Vissza az elejére Go down
Selly
Gyógyfű-tudó
Selly


Hozzászólások száma : 196
Age : 316
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Elfek
Beosztás: Boszorkány
Rang: Elf boszorkány

1. Tolmen erdő - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 1. Tolmen erdő   1. Tolmen erdő - Page 15 EmptyHétf. Aug. 24 2009, 16:51

* Csak udvariasságból kérdezett rá a lányra, de a férfi válasza folytán,meg is bánta hogy érdeklődött utána. a pillantása mely kérdő volt - S Selly megértette mire céloz - tudatta vele hogy inkább hanyagolják a témát. Talán ha előbb - sokkal előbb - találkoznak a tünde nekiugrott volna a lánynak, de már nem. Hápogva motyogott valamit.*
- Biztos szép lány! - *el sem tudott volna mellé képzelni egy rút kiskacsát, Chrisnek kifinomult ízlése volt e téren - és nem magát fényesíti - .
Figyeli ahogy a férfi közelebb lép. az iméntit nem is érzékelte, de most karnyújtásnyira van tőle. Hallotta szavait, fájó tekintetét az övébe fúrta. Ahogy megérintette orcáját, szíve még hevesebben vert. Ismerős volt az érintése s a férfi illata. Behunyta szemeit s amikor kinyitotta már csak a hűlt helyét találta az érintésnek. Chris visszább lépet, de Selly követte. Bár csak a kezét mélyesztette övébe s úgy nézett fel rá, úgy érzi ez is még belefér. Most alkalmuk van átrágni a dolgokat.*
- Ha szóltál volna, talán veled tartottam volna.....-*hüvelykujjával megsimította a kézfejét majd lassan kicsusszantotta a férfi kezéből.*
- Talán másképp is alakulhatott volna....-*eltávolodott tőle s beletúrt hosszú fürtjeibe. Örült hogy ezt is megtudták beszélni, hisz így talán a legközelebbi találkozás is könnyebb lesz. Belenézett a gesztenyebarna szemekbe s elmosolyodott.*
- Köszönöm. Remélem te is oly boldog vagy mint én....-*szemei tündököltek a zöld környezetben, hisz ha Seph eszébe jutott mindig boldogság töltötte el.*
Vissza az elejére Go down
Christopher MCCallum
Könnyűlovas
Christopher MCCallum


Hozzászólások száma : 218
Age : 36
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Sárkánylovasok
Beosztás: Harcos
Rang: Felderítő

1. Tolmen erdő - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 1. Tolmen erdő   1. Tolmen erdő - Page 15 EmptyHétf. Aug. 24 2009, 16:57

*Chris látta Sellyn, hogy megértette, amit kérdezett tőle. Nem is húzta annyira tovább a témát, aminek Chris örült. Persze szivesen áradozott volna Casve-ről, hogy milyen nagyszerű lány. De nem az egykori párjának, akivel olyan sok midenen mentek keresztül. Chris sóhajt egyet, mikor Selly lehunyja a szemét, de mikor ismét kinyitja, chris már természetesen hátrébb lépett. Selly megindult felé, amitől chris szive hevesebben kezdett verni.*
~Mit akar most?~*kérdezte magától gondolatban. Nem tudta elképzelni, hogy Selly mit akar most tőle. Főleg, hogy vőlegénye van és hasonlók. Mikor megfogta Chris kezét a lány, chris lenézett a kezekre. Mjad összekulcsolta ujjait Sellyével és mélyen belenézett a lány szemébe.*
-Igen. Alakulhatott volna másképp is... -*suttogta Chris, majd egy puszit nyomott a lány kézfejére. De nem negedte el. Olyan kellemes érzés volt igy állni, fogni Selly puha kezét.*
Vissza az elejére Go down
Casve
Erdőmester
Casve


Hozzászólások száma : 634
Age : 32
Hírnév : 15

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Gazdálkodó
Rang: Földműves

1. Tolmen erdő - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 1. Tolmen erdő   1. Tolmen erdő - Page 15 EmptyHétf. Aug. 24 2009, 17:05

*Casve boldogan sétálgat az erdőben. Egy olyan tisztásra megy, ami az egyik kedvence a helyszínek közül. Egyértelműen Chris jár a fejében. Ezért is boldog. Léptei nem hallatszódnak, hisz már úgy jár az erdőben, mint egy macska. Megdöbbenve megáll egy fa tövénél. Meglátja Christ egy gyönyörű nővel.*
~Vajon ki az a nő?~
*És nézi tovább az eseményeket. Meglátja, hogy Chris megsimítja a nő arcát, majd a nő megfogja Chris kezét.*
~MIIII???!!!!~
*A férfi megcsókolta a nő kezét.*
~Mi történik itt?~
*De az arc simogatás után Chris hátrált, és ezt is észre vette Casve. De most fogják egymás kezét. Casve nem tudta, hogy most mire gondoljon. Bizonyos szinten bízott Chrisben. De tudta, jobb, ha most megjelenik. Elő is jött. Próbált mosolyogni, és Chris mellé állt. Rámosolygott, de nem volt semmi féle puszi.*
-Szia!- *Majd a nőhöz fordult. Még mindig mosolygott. Biccentett a fejével.*
-Üdv! Casve vagyok! Benned kit tisztelhetek?-
*Igaz mosolygott, de még is volt valami keserű a hangjában és a tekintetében is. A nő felé is és Chris felé is.*
Vissza az elejére Go down
Selly
Gyógyfű-tudó
Selly


Hozzászólások száma : 196
Age : 316
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Elfek
Beosztás: Boszorkány
Rang: Elf boszorkány

1. Tolmen erdő - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 1. Tolmen erdő   1. Tolmen erdő - Page 15 EmptyHétf. Aug. 24 2009, 17:14

* Chrisnek nem kell félnie Sellytől, semmi olyat nem csinál mi bajt okozna akár a férfira, akár rá nézve. Tisztességes lány volt, leszámítva azt amikor a férfi elcsábította. Behódolt neki...de ki ne tette volna meg? Ahogy ott áltak kéz a kézben s egymás szemébe néztek, kellemes nyugalom árasztotta el. Jó volt ismét látni s megérinteni, sok volt a talán és a ha, de mindketten már más utakon jártak. Ahogy megcsókolta kézfejét érezte forró ajkát, lehelletének melegét s oly ismerős volt minden....ő sem engedte el csak csendben állt s nézte, míg nem társaságot kaptak. Nem kapkodta el dolgot, nem volt mit titkolnia, lassan elengedte a kezét - ha a férfi nem kapta ki megérezvén hogy jön valaki - majd a hang felé fordult. Tekintete kedvesen végigfutott a nőn, köszönése a férfi felé kicsit meglepte. ~ Lehet már találkoztak ~
Mikor bemutatkozik, lágyan elmosolyodik s biccent felé.*
- Szia! Selly vagyok.....örülök hogy megismerhettelek....-*érezte a lány hangján hogy nincs a legnagyobb kedvében de hát nem is csoda. Kézenfogva álltak - miben számára nincs semmi - de felőle ki tudja. Minden estre remélte hogy kapcsolatukban nem okoz gondot. Azt nem szeretné...*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





1. Tolmen erdő - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 1. Tolmen erdő   1. Tolmen erdő - Page 15 Empty

Vissza az elejére Go down
 
1. Tolmen erdő
Vissza az elejére 
15 / 30 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 22 ... 30  Next
 Similar topics
-
» 5. Setét erdő

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
EVOLYRAN  :: EVOLYRAN - A SZÖVETSÉG :: Evolyrani Birodalom-
Ugrás: