EVOLYRAN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EVOLYRAN


 
KezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 01. Belhan-tenger Keleti Szeglete

Go down 
+58
Cecília
"Elveszett" Treanir
Shelya Blackhood
Noita Eyre
Arya Darkmen
Etele Barlon
Edward Elric
Xerio Arnon
Caius Alec Snarknit
Laenaya Nimira
Ayame
Lilyan Gray
Ned'rila Olveti
Fatima Ferses
Talyon Burke
Elizabeth Adams
Malow
Loanera
Melinda Skyles
Lucio Rashan
Sephrio Elruhir
Casve
Akira Angel
Glorien
Galwor
Declan-Clive Sword
Christopher MCCallum
Celestin
Riel
Aredhel Narmolanya
Seyla Vulfia
Éranimé Leathé
Nexus
Mylene Hythamorys
Hiswa
Aldo Barras
Selly
Mitryas Hythamorys
Evolyrani Főadmin
Elyanor Paladyr
Flow
Antonius fejedelem
Orin
Caun
Gyorskezű Mulfor
Nemes Kressara
Errinaya
Formenya Hyalma
Alais
Hypyno Grymythas
Nierwes
Gorrius Polco
Vulpesh
Avaia Eldsaye
Amara Lynessa
Melwa Lirulin
Racatho Rita
Mesélő
62 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20
SzerzőÜzenet
Ysthayr Shallymor
Tűzlobbantó
Tűzlobbantó
Ysthayr Shallymor


Hozzászólások száma : 6
Age : 55
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Mágusok
Beosztás: Varázsló
Rang: Elemi mágus

01. Belhan-tenger Keleti Szeglete - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 01. Belhan-tenger Keleti Szeglete   01. Belhan-tenger Keleti Szeglete - Page 20 EmptySzomb. Okt. 23 2010, 21:54

*A fövenyre futó csónak hangja már beleveszett at este csendjébe, de a közeledő lépteket hallotta és idegen földön lévén keze szorosabban fogta varázsbotját. Mikor meghallja, hogy valaki a torkát köszörüli halvány mosoly jelenik meg az ajkán.*
~Egy boszorkány…egy nő…talán nem is mágus, talán csak egy falusi…~
*fut végig az agyán a gondolat, de amikor megfordul, s a nő köszönti a mágus szeme azonnal látja, hogy nem egy parasztasszonnyal van dolga, hanem egy boszorkány áll előtte.*
- Neked is üdvözlet kisasszony! E késői órán itt e vad tájon mit keresel egymagad? *miközben köszöntötte a nőt, körülnézett és látta, hogy egyedül van.*

Vissza az elejére Go down
Ylerdon B. Merin
Fényhozó
Fényhozó
Ylerdon B. Merin


Hozzászólások száma : 5
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Mágusok
Beosztás: Varázsló
Rang: Isthar

01. Belhan-tenger Keleti Szeglete - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 01. Belhan-tenger Keleti Szeglete   01. Belhan-tenger Keleti Szeglete - Page 20 EmptySzomb. Okt. 23 2010, 22:11

*Arcán egy halvány, bájos mosoly jelenik meg. Felméri tekintetével az előtte álló idegent. Szinte azonnal feltűnik neki, hogy ő sem a közeli faluból valósi, mi több, a csónakot és a botot látva egészen biztos abban, hogy ő is ugyan oda tart.*
- Úgy hiszem, utunk egy felé vezet… *Elnéz a férfi feje mellett a távolba, majd lassan vissza.*
- Vad táj, vad táj, mit ér e vad táj, ha senki sem tudja mi rejlik a sötét és vad szó mögött… *Szavai a csöndben tisztán csengenek, szinte száll a levegőben. Közelebb lép, hisz már nincs mitől tartania, bár azért a tisztességes távolságot megtartja, biztos ami biztos alapon.*
- Indulnunk kellene, már ha csatlakozhatok és nem zavarom meg semmiben sem… *Kicsit elbizonytalanodik, nem szeret tolakodni. Jómaga is utálja, ha bárki megzavarja, ha épp egyedül szeretne lenni. Aztán hirtelen összehúzza tekintetét.*
- Milyen modortalan vagyok… elnézést… Ylerdon B. Merin-nek hívnak, de csak szólíts Merinnek… *Kedvesen elmosolyodik és kezet nyújt.*
- Kihez van szerencsém? *Érdeklődik.*
~Milyen modortalan lettem az út során, hogy még bemutatkozni is elfejeltek. Tényleg hosszú volt ez az út. Nem is tudom mi lenne akkor, ha még két nappal tovább tartott volna az út. Úgy érzem soha többet nem indulok neki ilyen hosszú útnak egymagam... Mégiscsak kellett volna hoznom valakit magammal az út során, de most már bánhatom. Jó öreg bátyám megmondta. "Merin, Merin te mindig is a magad feje után mentél."

Vissza az elejére Go down
Ysthayr Shallymor
Tűzlobbantó
Tűzlobbantó
Ysthayr Shallymor


Hozzászólások száma : 6
Age : 55
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Mágusok
Beosztás: Varázsló
Rang: Elemi mágus

01. Belhan-tenger Keleti Szeglete - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 01. Belhan-tenger Keleti Szeglete   01. Belhan-tenger Keleti Szeglete - Page 20 EmptySzomb. Okt. 23 2010, 22:19

- Ysthayr Shallymor vagyok!*mondja meg ő is a nevét.*
~A Déli-szigetek bárója…~*teszi hozzá gondolatban, de szégyene árnyékot vet arcára, amit azonban a boszorkány nem láthat. Amióta elűzték ősei földjéről a fekete mágusok, azóta nem ejtette ki hazája nevét.*
~Majd ha újra a Kastély-hegyről pillantok le…~*de ezt a gondolatot is gyorsan elhessegeti és a nőre néz. *
- Egy ilyen kecses és törékeny boszorkány mint te vagy, talán azt sem tudja, hogy mi fán terem a vad szó kedves Merin. Hozzád inkább a báj, kellem, lágyság illik és semmiképpen nem a vadság, mi eszembe jut ha rád nézek. De nem vagyok jó ember ismerő… talán tévedek s több harcot láttál már, mint én magam.*mondja a nőnek, miközben felnéz az égre, ahol a Holdat szürke fátyol fonja körbe.*
~Bár kétlem, hogy e bájos teremtés sok harcot látott volna…~*gondolja, majd egy lépést tesz a lány felé.*
- Ha elakarunk még érni valami lakott települést, akkor induljunk Merin. *s elindul a tenger és a fövenyt maga mögött hagyva…*


Vissza az elejére Go down
Ylerdon B. Merin
Fényhozó
Fényhozó
Ylerdon B. Merin


Hozzászólások száma : 5
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Mágusok
Beosztás: Varázsló
Rang: Isthar

01. Belhan-tenger Keleti Szeglete - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 01. Belhan-tenger Keleti Szeglete   01. Belhan-tenger Keleti Szeglete - Page 20 EmptySzomb. Okt. 23 2010, 22:34

- Örvendek a találkozásnak! *Már tenne is egy lépést előre, mikor fülét megcsapja azon szavak halmaza, amit hirtelen a férfi felsorol róla. Arcán önkéntelen mosoly jelenik meg, hisz mégiscsak nő, és nem tud ellenállni ezen szavaknak, főleg ha dicsérik.*
- Nem is tudom, hogy most mit mondhatnák. Ide talán nem jó szó a köszönöm vagy egyéb más, bár meg kell jegyeznem, sokszor inkább vagyok démon, mint bájos vagy lágyság. Noha, kétség sem fér hozzá, hogy általában igyekszem elrejteni az ilyen.. hogy is szokták... öhm... női kitöréseket... *Kuncog.*
~Hogy én milyen idióta tudok lenni, de hogy miért. Báj, kellem, lágyság... ezeket megjegyzem... ~
-Ami a harcot illeti.... volt már benne részem, láttam is egy párat, de jobb szeretem, hogyha béke van. *Kicsit elhallgat.* - De ezt ugye csak az égnek mondhatom, mert nincs olyan pillanat e földön, ahol nincsen csata, harc vagy háború... sose fogunk nyugodni.. mi se... mágusok... *Merin is háta mögött hagyja a tengert és a tájat, lépteit a férfiéhoz igazítja, ami pont tökéletes.*
- Ha nem vagyok túl udvariatlan, mi szél hozott ide? *Érdeklődik, de csak bizonyos normák között.*
~Van egy olyan érzésem, hogy nem véletlenül van most itt és meglepne ha tévednék, bár kitudja...viszont a járása, valahogy olyan... magabiztos, minthogyha már végigsétált ezen az úton. És az a bot sem lehet egy egyszerű, ami a kezében van. Lehet hasonló, mint az én kardom... ~
-
Vissza az elejére Go down
Emaline
Kereskedő
Emaline


Hozzászólások száma : 30
Age : 40
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Kereskedő
Rang: Gazdálkodó

01. Belhan-tenger Keleti Szeglete - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 01. Belhan-tenger Keleti Szeglete   01. Belhan-tenger Keleti Szeglete - Page 20 EmptyCsüt. Nov. 03 2011, 13:26

/Gazdálkodók küldetése: 1. szint, 1. feladat/

*Fél napnyi lovaglás után Emaline elérte a Belhan - tengert. Lépésre fogta lovát és nézte miben is tudna segíteni. Az emberek a vihar okozta károkat javították. Hajóroncsokat távolítottak el, a mólót foltozgatták. Egy nő zokogott a part szélén. Emaline oda lovagolt és megkérdezte miért sír.*
- A kislányom.. eltűnt.
*Emaline nem habozott, leszállt lováról és keresni kezdte a roncsok között. Nem sokkal később megtalálta a kislányt aki halálra volt rémülve, teste hideg volt és fázott. Egy hajó roncs alatt volt. Emaline odébb rakta a roncsot, hogy kiszabadíthassa a kislányt. Felkapta és oda vitte az anyjának. A nő nagyon hálás volt, azt mondta ha bármire szüksége lenne akkor csak szóljon. A történteket látta egy férfi is, aki oda sietett Emaline -hoz.*
- Kisasszony. Segítene, el kellene távolítani a hajó roncsokat. Minél többen vagyunk annál jobb.
- Szívesen segítek.
*Emaline lovát is befogta dolgozni.*
Vissza az elejére Go down
Emaline
Kereskedő
Emaline


Hozzászólások száma : 30
Age : 40
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Kereskedő
Rang: Gazdálkodó

01. Belhan-tenger Keleti Szeglete - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 01. Belhan-tenger Keleti Szeglete   01. Belhan-tenger Keleti Szeglete - Page 20 EmptyCsüt. Nov. 03 2011, 13:57

/Gazdálkodók küldetése: 1. szint, 1. feladat/

*Estére Emaline ahhoz a nőhöz ment szállást kérni, akinek a kislányát megmentette. Tőlük kért vacsorát és szállást éjszakára. Szívesen látták, de Emaline nem hagyta meghálálatlanul. Adott a nőnek 10 aranyat. Adott volna többet is, de amúgy sincs sok pénze. Minden ember haza ment estére, hogy másnap újult erővel folytathassák a roncsok eltakarítását. Emaline ágyában sokáig gondolataiba volt mélyedve, de végül elnyomta az álom.*
Vissza az elejére Go down
Emaline
Kereskedő
Emaline


Hozzászólások száma : 30
Age : 40
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Kereskedő
Rang: Gazdálkodó

01. Belhan-tenger Keleti Szeglete - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 01. Belhan-tenger Keleti Szeglete   01. Belhan-tenger Keleti Szeglete - Page 20 EmptyCsüt. Nov. 03 2011, 19:31

/Gazdálkodók küldetése: 1. szint, 1. feladat/

*Másnap kora reggel folytatták az emberek a roncsok eltakarítását. A munka lassan haladt, ahogy az órák csiga tempóban vánszorogtak előre. Emaline, hogy jobbá tegye a napot dúdolni kezdett. Lassan csatlakoztak hozzá mások is, végül az egész csapat énekelve dolgozott. A hangulat nagyon jó lett, mindenki boldog volt és az órák is gyorsabban haladtak.*

Ezeket énekelték:
[You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down
Emaline
Kereskedő
Emaline


Hozzászólások száma : 30
Age : 40
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Kereskedő
Rang: Gazdálkodó

01. Belhan-tenger Keleti Szeglete - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 01. Belhan-tenger Keleti Szeglete   01. Belhan-tenger Keleti Szeglete - Page 20 EmptyCsüt. Nov. 03 2011, 20:24

/Gazdálkodók küldetése: 1. szint, 1. feladat/

*Délben mindenki közösen ebédelt a parton. Jó ízűen ettek, beszélgettek. Egy 20 év körüli srác félre hívta Emaline -t. Arrébb megszólította.*
- Szépen énekelsz.
- Köszönöm. De ugye nem csak ezért hívtál ide?
- Nem. A segítségedre lenne szükségem. Kicsivel arrébb, a házamnál is vannak roncsok. Arra gondoltam, hogy a lovaddal eltudnád takarítani. Segítesz?
- Persze.
*Emaline lovával segített a fiún. Mindössze háromnegyed óra kellett hozzá. ez idő alatt mindenki befejezte az ebédet és folytatták a munkát. Emaline csatlakozott hozzájuk. Ezúttal mindenki csendben volt. Ám ez nem lassította a munkát.*
~Úgy látszik már senkinek sincs kedve énekelni, beszélgetni. De nem is baj. Kell egy kis csönd is.~
*Gondolta Emaline.*
Vissza az elejére Go down
Emaline
Kereskedő
Emaline


Hozzászólások száma : 30
Age : 40
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Kereskedő
Rang: Gazdálkodó

01. Belhan-tenger Keleti Szeglete - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 01. Belhan-tenger Keleti Szeglete   01. Belhan-tenger Keleti Szeglete - Page 20 EmptyCsüt. Nov. 03 2011, 21:01

/Gazdálkodók küldetése: 1. szint, 1. feladat/

*Estére mindenki elfáradt, de sikeresen befejezték a munkát. Még volt min csiszolni, takarítani. Az emberek nagy része haza ment. Emaline és még néhány ember maradt ott, hogy a takarítás végleg kész legyen. Falada, Emaline lova is elfáradt. Kapott friss takarmányt és vizet, ő már megpihenhetett. Ám gazdája továbbra is dolgozik. Az éjszaka egy részét munkával töltötte, hogy a roncsok végleg elfogyjanak. Dolga végeztével már alvó lova mellé feküdt és elaludt.*
Vissza az elejére Go down
Aldo Barras
Csatamágus
Aldo Barras


Hozzászólások száma : 433
Age : 135
Hírnév : 40

Beosztások, rangok
Nép: Mágusok
Beosztás: Varázsló
Rang: Csatamágus

01. Belhan-tenger Keleti Szeglete - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 01. Belhan-tenger Keleti Szeglete   01. Belhan-tenger Keleti Szeglete - Page 20 EmptySzomb. Nov. 23 2013, 23:47

//Glorien//
*Ahogy közeledtek Evolyran partjaihoz, egyre kezdtek visszatérni az emlékek a régi "szép" időkről. Vámpírtársai, a hirtelen felbukkant rokonai, ellenségei, akiknek nevét a végtelenségig leehetne sorolni...Aztán meg Mylene, meg Aredhel, akiket talán utoljára nem is itt, hanem Álomfalván látott csak..Mind mind fontosak voltak a múltjában, bármennyire is úgy láttatta velük, hogy nem. Ők azok, akik miatt Aldo ma is Aldo, akik miatt ilyen...tökéletes talán a megfelelő szó...talán...
Egyvalami van viszont, ami miatt mégis érzi belül, hogy nem egész, hiányzik valami. És ez nem a múlt, mely meghalt. Ez az a múlt, amit egy éve itt hagyott. A múlt, ami utána jött és visszarántotta ide, hogy folytassa azt, amit varázslatot használva magán elfeledett.
Valósággal menekültek Gloriennel Lanuriáról, a gyilkosság helyszínéről, bele a hazugságba, hogy majd itt minden jó lesz és olyan, mint a régi...amikor viszont nem is emlékszik sem Glorienre, sem Galworra. És idő kérdése, amíg Glorien rá nem jön. S akkor mi lesz vajon? Feladja Aldot a herceg meggyilkolásárt, hadd bűnhődjön? Vagy hagyni fogja, hogy Aldo akaratlanul is megint tönkre tegye az életüket? Talán akar majd segíteni az emlékei visszaszerzésében, de az túl bonyolult lenne...
Eme gondolatok gyötörték láthatóan, még az utolsó percekben is, amikor a hajó már végzett a kikötéssel.*
Vissza az elejére Go down
Glorien
Elf vezér
Glorien


Hozzászólások száma : 121
Age : 133
Hírnév : 3

Beosztások, rangok
Nép: Elfek
Beosztás: Harcos
Rang: Elit harcos

01. Belhan-tenger Keleti Szeglete - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 01. Belhan-tenger Keleti Szeglete   01. Belhan-tenger Keleti Szeglete - Page 20 EmptyVas. Nov. 24 2013, 09:03

*Glorien végre a lába alatt érezhette azt a földet, ahol otthon érezte magát.*
- Végre itthon.
*Mondta mosolyogva, noha semmi oka nem lenne a mosolygásra. Lelépett a hajóról.*
- Aldo. Kicsit maradjunk itt még, aztán Galwort is megismerheted újra. Biztosan örül majd neked.
*Mondta kedvesen és megfogta Aldo kezét és leült vele a partra.*
- Ugye nem is emlékszel semmire? Ismerlek már annyira, hogy hazudtál csak azért hogy a bőröd mentsd. De nem haragszom lehet én is így cselekedtem volna a helyedben és én pedig veled tartottam, hiszen mégis csak valahol ez a kötelességem.
*Mondta halkan és várta, hogy a férfi mit reagál.*
Vissza az elejére Go down
Aldo Barras
Csatamágus
Aldo Barras


Hozzászólások száma : 433
Age : 135
Hírnév : 40

Beosztások, rangok
Nép: Mágusok
Beosztás: Varázsló
Rang: Csatamágus

01. Belhan-tenger Keleti Szeglete - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 01. Belhan-tenger Keleti Szeglete   01. Belhan-tenger Keleti Szeglete - Page 20 EmptyCsüt. Jan. 02 2014, 22:15

*A nap utolsó sugarai aranyozták be a padot, amelyre leültek. Mindkettejük tekintete gondterhelt volt, aztán végül Aldo megtörte a csendet és válaszolt.*
-Igazad van, nem emlékszem. Csak a bőrömet mentettem. Talán nem is kellett volna ide visszajöjjek.
*Felállt a padról és hátat fordítva a lenyugvó napnak, Glorien szemeibe nézett*
-A varázstekercs, amelyre felírtam a neveteket, hogy elfelejtselek, már nincs nálam. Anélkül meg nem tudom visszacsinálni az egészet. El kéne pusztítsam, de már nem tudom. Ott maradt Lanurián, pontosabban Eronián, a fehér sárkányok szigetén, ahová kincskeresésre mentem Balállal, még mielőtt újra összefutottunk volna.
*Újra megnémult a levegő körülöttük, a nap síri csendben temetkezett bele a tengerbe.*
-Nem tudom mit mondhatnék még...Azt hiszem jobb lenne, ha újra eltűnnék az életetekből, hadd ne okozzak ennél is több kárt.*
Vissza az elejére Go down
Glorien
Elf vezér
Glorien


Hozzászólások száma : 121
Age : 133
Hírnév : 3

Beosztások, rangok
Nép: Elfek
Beosztás: Harcos
Rang: Elit harcos

01. Belhan-tenger Keleti Szeglete - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 01. Belhan-tenger Keleti Szeglete   01. Belhan-tenger Keleti Szeglete - Page 20 EmptySzomb. Jan. 04 2014, 20:22

- Tudtam.
*Mondta sóhajtva és kissé lemondóan megvonta a vállát.*
- Értem. Akkor ezt a varázslatot felejtsük is el. Az emlékeid nem fognak visszajönni sajnos. Remélem azért az együtt töltött éjszaka is csak kihasználás volt részedről. Persze! Menj el. Most, hogy már megint magamra hagysz, még azt az embert is megölted, aki esetleg mellettem állna.
*Mondta már dühösen. Magára is az volt, hiszen az érzelmei elragadtatták és most úgy lángol Aldo után, hogy nem tud rá haragudni. Csak is magának köszönheti ezt a helyzetet.*
- Lehet az lenne a legjobb, ha elmennél. Ennél nagyobb kárt már végül is csak ezzel okoznál. De akkor menj.
*Kicsit lemondóan ült le a homokba. Eleredtek a könnyei. Most fogta fel, hogy meghalt a hercege, a szerelme ismét elhagyni készül és, amiről eddig azt hitte a kezeiben tartja, az most kicsúszni látszik.*
- Nem is akarsz megismerni?
* Kérdezte két szipogás között és remélte még meghallotta a férfi.*
Vissza az elejére Go down
Aldo Barras
Csatamágus
Aldo Barras


Hozzászólások száma : 433
Age : 135
Hírnév : 40

Beosztások, rangok
Nép: Mágusok
Beosztás: Varázsló
Rang: Csatamágus

01. Belhan-tenger Keleti Szeglete - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 01. Belhan-tenger Keleti Szeglete   01. Belhan-tenger Keleti Szeglete - Page 20 EmptyVas. Jan. 26 2014, 13:06

*Glorien lerogyott a padról a homokba, miután újra megvádolta Aldot a hercege megölésével.*
~Nem volt más választásom. De hiába is magyarázkodnék, úgyis azt hall meg, amit akar. Az emberek már csak ilyenek...Majd belátja, hogy ez a legjobb döntés, ha nem ártom bele magamat az életébe.~
*Már indult volna, de elbizonytalanodott. Mondjon még valamit. Á, úgysem ér az semmit. De akkor csak annyit, hogy megforduljon és még egyszer utoljára rápillantson...Nem! Az még több kételyt szülne csak benne. Ha most erős és nem inog meg, holnapra már el is felejti ez az egész Glorienes históriát.*
"-Nem is akarsz megismerni?"
~De igen. Ha tudnád, hogy a fogadóban töltött napok voltak a legszebb napok, amelyeket Lanurián átéltem...Ne menj tovább! Fordulj meg, Aldo! Lépj hozzá és öleld át, hiszen erre van most szüksége.~
*És ment és megtette, hagyta, hogy Glorien kisírja magát a vállán. De végig ott ólálkodott benne a gondolat, hogy mi lesz ha hazamennek, mi lesz ha a fiú, a kisfiúk oda áll elé és kérdőre vonja. Ha elutasítja...vagy ha éppenséggel még mindig szereti az apját, még úgy is, hogy az nem emlékszik rá. Milyen apja lehetne így neki.*
-Majd talán egy másik életben, kedvesem.
*Felelte Glorien előbbi kérdésére, majd kibontakozott karjaiból, felállt és leporolta magát. De nem ment, ő maga sem tudta mire vár, csak állt ott és nézett le Glorienre.*

Vissza az elejére Go down
Glorien
Elf vezér
Glorien


Hozzászólások száma : 121
Age : 133
Hírnév : 3

Beosztások, rangok
Nép: Elfek
Beosztás: Harcos
Rang: Elit harcos

01. Belhan-tenger Keleti Szeglete - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 01. Belhan-tenger Keleti Szeglete   01. Belhan-tenger Keleti Szeglete - Page 20 EmptyHétf. Márc. 03 2014, 18:39

*Jól kisírta magát Aldonak,majd felállt.*
- Gratulálok! Sikerült újból tönkretenni az életemet.
*Kissé felemelte a hangját.*
- De tudod mit? Menjél! Én is elmegyek. Majd egy másik életben találkozunk kedvesem.
*Egy gonosz vigyor jelent meg az arcán.*
- Legalább erre megtanítottál! Köszönöm
*Majd mosolyogva faképnél hagyta Aldot.*
Vissza az elejére Go down
Aldo Barras
Csatamágus
Aldo Barras


Hozzászólások száma : 433
Age : 135
Hírnév : 40

Beosztások, rangok
Nép: Mágusok
Beosztás: Varázsló
Rang: Csatamágus

01. Belhan-tenger Keleti Szeglete - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 01. Belhan-tenger Keleti Szeglete   01. Belhan-tenger Keleti Szeglete - Page 20 EmptyCsüt. Márc. 06 2014, 14:23

*Sokáig állt ott még a parton egyedül, a tengerre meredve. Egy fél óra is beletelhetett, mire feleszmélt. A sötétben hűvös szellő cirógatta meg az arcát, kevés aláereszkedő hópehely kíséretében. Ideje volt tovább állni, keresni egy fogadót, s majd holnap, miután alszik egyet rá, eldönti hogyan tovább...*

Folyt. Nibelon templománál, Hiswával...


//Köszönöm a játékot//
Vissza az elejére Go down
Mia Ruton

Mia Ruton


Hozzászólások száma : 23
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Tengerentúliak
Beosztás:
Rang:

01. Belhan-tenger Keleti Szeglete - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 01. Belhan-tenger Keleti Szeglete   01. Belhan-tenger Keleti Szeglete - Page 20 EmptyHétf. Nov. 10 2014, 21:12

Fekete, földig érő, zárt ruha. Egyetlen cicoma az átlátszatlan sűrű csipke kendő, mely a feje búbjától a combjáig burkolja be az apró, törékeny alakot, arcát is takarva.

~ Lopva, ment az űzött vad...
  Beleunt a tövisek szaggatásába.
  Kimart sebeinek gyógyírt adj,
  Menj vele az éjszaka takarásába!
/Ismeretlen mannahoni költő verse/



Míg Mia gondolatai sötétek, a tettei nagyon is világosak voltak. A kapitány még Lanuria partjaihoz közel jó pénzt kapott, hogy ide hívjon elé az érkezéskor egy vándor mágust, olyasfélét, aki segítségére lesz eligazodni és minden másban eme idegen földön. Jól emlékezett még a bizalom súlyára, amivel az életét adta emberkereskedő kalózok kezébe lanuriai megérkezésekor, csak azért, mert nem talált el egy erdőben. Ilyesmi többé nem fordulhat elő vele. A part közeléből madarat küldött a kapitány a kikötőbe és biztosította Ruton nagyasszonyt, akinek tekintélyéhez és fizetőképességéhez nem férhet kétség, hogy még ezen a délelőttön találkozni fog egy tettre kész varázslóval. Hogy ez a mágus csak felé tartozzon beszámolni, arról majd Mia tesz időben.
Így történt, hogy lassacskán már be is fejezték a kirakodást, a kevés utas már elhagyta a hajót, amikor a találkára siettek a rakparton. A lány, társával, egy titokzatos lanuriai varázslóval és a kapitánnyal lesiettek az egyik keskeny pallón a fedélzetről.
A hajó közelében egy furcsa szerzet várakozott, három hátaslóval. Egyiket megülte, a másik kettőt kötőféken se tartotta, csak úgy szabadon várakoztak. A trió közeledtére leugrott a lováról. Középmagas, vékony férfi volt, egyszerű úti ruházatban, bőrben és egy rövidkarddal az oldalán. Mellette szépen faragott varázspálca fityegett. ~Vajon melyiket használja gyakrabban és ügyesebben?~
- Üdv Siron kapitány! Beran küldött. Emlékszik rám?
Az éltes kapitány sok éve rótta már a hatalmas tengereket, ismert mindenféle szerzetet a kikötőkből. Emlékezett bizony a pénzért vásárolható zsoldosokra, bérencekre, sok sötét alakra, csavargóra is. Csak a kikötői kocsmákat járó kufárokat nem kedvelte, az ilyenek kalózokkal és ki tudja kikkel szövetkeznek. A vándornak kivételesen jó híre volt, bár néha adott-vett ezt azt a kikötőben. Kiválóan ismerte e földrészt, jó vezető volt. Szenvedélye a kártya volt és a találós kérdések. Mia Ruton asszony játékszenvedélyével ezt biztosra vette, hogy összeegyeztethető.
- Ő itt a Játékos, asszonyom! A vezetője Evolyranban. Ruton nagyasszony Lanuriából.
Az idegen mosolytalanul biccentett:
- Üdvözletem Asszonyom! Jó lovakat hoztam, ahogyan kérte. Bírják a hosszú meneteket és a vágtát is.
- Örvendek. Ez itt a kísérőm: Rilan Vaiga. Ön pedig ismeri a feladatát, ugye?
Rilan Vaiga eddig nem szólt egyetlen szót sem, ezt a hagyományt most sem törte meg. Meg se mozdult, csak állt és figyelt, karját hasa előtt összefonva.
A saját kérdésére Mia kis szütyőt vett elő a ruhája ujjából, nyomatékosítva szándékai komolyságát. A sötétbarna csődör felé lépett és oldalához állt. Csipkekesztyűs kicsi kezével végigsimította a nyakát és az oldalát, egészen a faráig. A ló kissé megugrott és prüszkölt, a fejét is utánafordítva, mintha felé akarna kapni, de nem tette. Látva a nyugalmát, Mia még közelebb lépett.
A férfi fejcsóválva mondta:
- A kancát szántam Önnek. Szófogadóbb és sokkal kiszámíthatóbb. nem beszélve róla, hogy sokkal kisebb testű, karcsúbb teremtés, jobban lovagolhatná Ruton asszony...
Mia kimért mozdulattal a csődör szemébe nézett. A baljával megérintette finoman az orrnyergét, melyen fehér csillag húzódott keresztül, egyetlen elütő színként az egész robusztus, izmos sötét testen. Majd megfogta a kantárt és könnyed mozdulattal felugrott rá. Elsimította oldalt a szoknyáját és elhelyezkedett. A csődör nem ellenkezett egy pillanatra sem. Láthatóan választottak, ló és lovasa.
A nyeregből fordult csak a vezetőjük felé. Oda lódította a szütyőt.  
- Rilannal alkudozzon! Ha vele megegyezik, jobban jövünk ki! Ebben arany van, jól tudom, hogy ez itt is beszél és szájakat fog be? Ha igen, akkor csak arra feleljen, amiről kérdezem!
- Rendben van! Elismerem, ügyes!- Vigyorodott el akaratlanul első elképedéséből a Játékos.- De higgye el, nem akartam rosszat... Még korán van, jó szállást tudok a közelben éjszakára. Holnap akár tovább is indulhatunk, ha addig méltóztatik megosztani velem valamit a közelebbi elképzeléseiből.
- Rendben, van, majd sort kerítünk rá út közben. Köszönök mindent, Siron Kapitány úr!
A kapitány felé fordult a lóval, ami úgy tűnt, engedelmeskedik neki.
- Részemről nagy megtiszteltetés, hogy az utazás fényét emelte, Ruton nagyasszony! Örülök, hogy megismerhettem! Reménykedem benne, hogy találkozunk még!
- Talán a visszaúton. Ám még nem tudom, az mikor lesz.
Válaszolta Mia, majd megfordította helyben a lovat, hogy érezze a mozgását, hiszen régen lovagolt már ilyen telivéren. Ránézett az evolyrani mágusra.
- Hogy meddig és merre? Ha tudnám, nem lenne szükségem magára. Egy részt azon is múlik, hogy valóban olyan jó vezető-e, mint amilyen a híre! Mutasson utat a szállásunk felé!
Azzal felnevetett és a mutatott irányba indult, arra, hol a tenger parti sziklák megszaporodtak. Fekete kesztyűs kezével felhúzta arcáról a sűrű kendőt, amit aztán mindjárt hátrahajtott a csípős szél, belekapva a hosszú, hullámos gesztenyebarna hajfürtök dús rengetegébe, és úgy lobogtatta a hajkoronát, minta közeli tornyok vörös zászlait. Ez volt Mia Ruton belépője, mi zászlóként lobogott előtte eme új földön, akár a híre, amerre jár majd.
Felszabadultnak érezte magát, minden előtte álló feladat kihívás volt, egyik sem akadály. Szinte bizsergett a vére a gondolatra, hogy visszatért a mágiája, hogy talán...dehogyis...biztosan magára talál itt. Régi önmagára!
kedve lett volna éles Juppié-t kiáltani és mi tagadás, meg is tette a két kísérője legnagyobb meglepetésére.
- Juppié! Hoztak az Istenek az új világban Mia Ruton!
Azzal tovavágtatott a napsütésben, a két mágus is lóra pattant és némán követte őt.
Vissza az elejére Go down
Nexus

Nexus


Hozzászólások száma : 98
Age : 33
Hírnév : 1

Beosztások, rangok
Nép: Sárkányok
Beosztás: Bestia
Rang: Evolyrani sárkány

01. Belhan-tenger Keleti Szeglete - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 01. Belhan-tenger Keleti Szeglete   01. Belhan-tenger Keleti Szeglete - Page 20 EmptyPént. Nov. 14 2014, 18:12

//Időntúli - Mia Ruton//

Két dolognak tudott most örülni ebben a pillanatban:
1.: végre van pár szabad órácskája, mikor azt tehet amit csak akar;
2.: az asztal terítve...
Legalábbis a szájában összefutó nyál erre engedte következtetni, mikor tekintetének fogságában elhaladt alatta három formás lovacska. az már mellékes nehezítés volt csupán számára, hogy történetesen ültek a lakomáját jelentő állatokon.
Igaz, mindig szeretett játszadozni kaja előtt, így most és itt is meglesz rá a lehetősége, ha elég ügyesen mozgatja majd a szálakat azoknál a bizonyos lovasoknál, akikről már messziről bűzlött a mágia használók jellegzetes szaga.
Nem szerette a mágusokat megrövidíteni de, ha épp ők álltak közé és a gyomra közé, hát akkor jöjjön a játék.
Egyelőre kivárásra helyezkedett. Úgy döntött biztos távolból figyeli a kis társaságot, hátha mihamarabb olyan helyre tévednek, ahol kedvére belakmározhat. Na persze még véletlen sem a kétlábúakból. Mágusból pláne nem. Utoljára két mágussal volt szerencséje talizni. Az egyik egy tóba vetette megát a lángok elől, melyek speciel épp Nexus szájából vették célba, igaz csak mókázott a hölgyikével. Aznap meglehetősen pajkos hangulatban volt, ezért kezdett ki egy máguskával.
Na meg ugye ott volt az a fura, fekete hajú nőci, aki -még mai napig nem bírt rájönni az okra Nexus - ki tudja, milyen indíttatásból megpróbálta a mágiát felhasználva, valami  fűszálakat kavarogtató trükkel kirajzolgatni elé, hogy mit is akarna tőle.
Meglehet, hogy pusztán annyit akart az a nő, hogy ne épp az ember fejedelem méneséből nasizzon, de mit tehet a sárkány, ha épp neki vannak azok a kis cuki, és nyálgerjesztő, felettébb formás kidolgozású lovacskái, melyek ízvilágának nyomába sem érne a lovak többsége. Hát igen, lehet, hogy meg is orrolt rá ezért az a kétlábú fazon, aki az öklét rázva próbálta leszedetni őt az égről. Hát nem is sokon múlt, hogy a fekete paripát is elejtse röptében de, végül mégis ott landolt ahol a helye volt: a bendőjében.
Hát ilyen elmálázós hangulatban, na meg korgó gyomorral leste a társaságot a biztos távolból.
Vissza az elejére Go down
Mia Ruton

Mia Ruton


Hozzászólások száma : 23
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Tengerentúliak
Beosztás:
Rang:

01. Belhan-tenger Keleti Szeglete - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 01. Belhan-tenger Keleti Szeglete   01. Belhan-tenger Keleti Szeglete - Page 20 EmptyVas. Nov. 16 2014, 00:02

Mire egész belevesztek a sziklák közé a parton, ahol egyre feljebb haladtak a magasparton, megtudta, hogy a közeli parton egy kastélyban fogják tölteni az éjszakát. Azt is megtudta, hogy nem lesznek egyedüli vendégek, hanem egy különleges est lesz ott, ahol nagy pénzeket szoktak csereberélni a gazdagok. Lesz ott játék.
- Végül is ünnepi hangulatban vagyok, ha meghívtak, ott kell lennem, hogy megünnepeljem ezt a napot. Szeretem, ahogy a csípős nyugati szél csapkodja az arcomat ezen a szép földön.
- Miért? Lanuria talán nem ilyen szép?
Érdeklődött a Játékos.
- Itt érzem magam szabadnak!
Akkor látta meg az árnyékot a távolban. Nem is volt olyan nagyon távol. Az árnyék mérete és ködbe vesző alakja alapján, még túl közelinek is mondta volna, ha nyilatkozni kíván, vagy saccolgatni. De itt maximum esélylatolgatásra van idő, leginkább pedig meg kell győződnie róla, hogy amit lát, az a valóság, nem pedig holmi illúzió a ködben.
Hirtelen megállította a lovat. A fekete prüszkölt és megfordult maga körül, nem tetszett neki, hogy nem vágtázhat tovább.
- Ilyen iramban mikor érünk a kastélyhoz?
- Amott van, a nagy fejforma sziklán túl egy öböl. Ott a kastély a túloldalán asszonyom.
Kérdezte, miközben leugrott és a kicsi, lyukacsos utazó ládát kezdte kicsatolni. Rilan Vaiga megint csak nem szólt, csak segítette kipattintani az egyik zárat. Majd csendben megállt és figyelt. Játékos körbekémlelt, hátha rájön, mi lehet az oka, hogy megálltak.
Mia kurtán-furcsán, zárt arckifejezéssel matatott valamit, majd a ládácskából halk kattanás hallatszott és egy kis kuvik repült a magasba. Egyetlen kört tett, majd a furcsa árny felé vette az útját.
- Nyugalom, mindig pontosan tudja, mire kell figyelnie.
Rilan semmilyen érdeklődést, vagy érzelmet nem mutatott, míg Játékos a nyeregben fészkelődve követte a madár röptét, míg ködbe veszett.
A kuvik mintha Mia akaratának közvetítője lett volna, egészen a sárkányig szállt. A lány saját homlokát beletemette a tenyerébe. Olyasmit kellett volna éreznie, amit nagyon-nagyon hosszú ideig kényszerűen mellőzött. Látni, érezni, amit a madár. Vele szállni szinte, míg meglátja a bestiát. Sajnos ez nem történt meg. Mindenesetre annak körvonalai élesebben kezdtek kirajzolódni a furcsa látási viszonyok között is.
- Hogy tudtam! Ingens belua! Vagyis hatalmas bestia!
A férfiakra tekintve így szólt.
- Most játszunk egy kicsit uraim! Calingo in fronte de me!
Azzal egy széles mozdulatot tett. A kuvik akkor ért vissza. Mia jobb vállára ült és hallgatott, mint eddig Vaiga.
Rilan azonban most először hallatva a tenorját, szintén varázsigét mondott.
Akkor a lány felugrott a lovára, és továbbindult, megkerülve néhány parti sziklát. A férfiak közvetlen közel követték. Köröttük besűrűsödött a köd. Elnyelte alakjukat és végigkúszva a magas parton elnyúlt egészen az öböl körül, a kastélyig. Semmit se láthatott a lovasokból senki, aki arra járt.
Vissza az elejére Go down
Nexus

Nexus


Hozzászólások száma : 98
Age : 33
Hírnév : 1

Beosztások, rangok
Nép: Sárkányok
Beosztás: Bestia
Rang: Evolyrani sárkány

01. Belhan-tenger Keleti Szeglete - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 01. Belhan-tenger Keleti Szeglete   01. Belhan-tenger Keleti Szeglete - Page 20 EmptyHétf. Dec. 08 2014, 15:40

//Időntúli - Mia Ruton//

Mágia illatával kevert levgő áramlott a sárkány tüdejébe. Nexus szerette ezt a furcsány fanyar ízt bensőjében. Régen máég szokatlan érzést keltett volna benne de, a sárkánylovasok között töltött évek alatt bizony volt szerencséje elsajátítani az ilyen esetekben igen csak hasznos dolgokat.
Finom ereszkedésbe kezdett, s közben lehunyta szemeit. Értelme úgy sem volna nyitva tartani a mágikus fuvallatként támadt sötétségben.
Saját, vele született képességeinek kiaknázásának volt most itt az ideje. Egy ideig csak fülelt. Aztán újra meghallotta az aprócska szárnyak halk neszét. Lehetett elvakítani őt, de a fülei és az orra attól még helyén voltak.
Nyúrga alakja hullámzó mozgással lendült a hang irányába. Ekkor már érezte erősödni a mágia illatát. Érezte a mágiát használó mágus illatát.
Ha képes volna vigyorogni, most azt tenné, mivel kedvenc játszópartnerei közé nem csak a mágusok tartoztak, hanem ha az illető még egy leányzó is volt... az már csak hab a tortán. Bár ő még sosem evett tortát de, a lovasától elég sokszor hallotta ezt.
A sziklás partokat viszont nem szívlelte sötétben, így aztán a lehető legközelebb a mágus csapathoz leszállt az egyik szirttetőre. Lassan lemászott, szinte a köveken tekeregve. Megkapó látvány volna annak, aki netán látná is a fennálló sötétségben.
~ Á, de most tényleg... Minek kell fényes nappal sötétet csinálni? Így nem olyan izgi, hiszen nem láthat a mágus engem. Bezzeg az én orrom már totálisan tele van a szagával...~
Még egy kevés tekergőzés, osonás, csusszanás és már ott is állt amögött a szikla mögött ahol a lány halad el pillanatokon belül. Fejét, hosszúkás nyakával egyetemben kínyújtva földre engedte. Orrlyukait tágra nyitotta, s csak úgy áradt tüdejébe a porszemcsés mágia illat.
~Egy dobb... két dobb... háromszor négy patkó egyenlő... villás reggeli. Villa nélkül, csak mert hülyén mutatnék velük...~
Érezte, hogy már csak két-három lépés van hátra ahhoz, hogy az elöl haladó mágus megbotoljon nyakában.
~Gyertek csak kicsikéim...~
A friss hús közeli illatától kifolyt nyála, majd a homokkal keveredve bekerült a tengerpart talajába.
~Még egy lépéske, aztán itt vagyoooook...~
A vidámság érzése hullámokban járta át testét. Mindig felvillanyozták a mágusos talik.
Most meg ráadásul ételt is hoztak neki. Ez még egy plusz pont részükre. Ha mázlija van, akkor ebédre friss lóhusi lesz a főfogás... na meg a desszert is.
Vissza az elejére Go down
Hiswa
Fejvadász - Lélekkutász
Fejvadász - Lélekkutász
Hiswa


Hozzászólások száma : 973
Age : 123
Hírnév : 53

Beosztások, rangok
Nép: Elfek
Beosztás: Boszorkány
Rang: Elf boszorkány

01. Belhan-tenger Keleti Szeglete - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 01. Belhan-tenger Keleti Szeglete   01. Belhan-tenger Keleti Szeglete - Page 20 EmptyPént. Dec. 26 2014, 15:04

//Boszorkányok 3. szintű feladata: 2. feladat 4. hsz//

Mostanra egymaga állt a tengerparton. Lova, Ében valamivel odébb élvezte amint a tenger habzó hullámokban nyaldossa lábait a sekély vízben vágtázva. Megkapó látvány volt, ahogy a fekete mén körül ezernyi csillogó vízcsepp röpködött megvadultan a szélrózsa minden irányába. A fekete, vízpermettől fényes szőrzet alatt erősen kirajzolódtak a finom mozgású izmok. Az a ló maga vpolt a megtestesült paripa bárki szemeiben. Eképpen Hiswáéban is.
Végül a lány elszakította tekintetét a csodás látványtól, s inkább elő vett azt az üvegcsét, mely a nem épp csodazer maradványát tartalmazta. Egyszerűen csak kilocsolta a homokos partra ott, ahol eztán a víz jótékonyan el is mosta azt. Belenyomta az üvegcsét a tengervízbe, kiöblögette vele párszor, s mikor már a nap sugarai is csak a kristálytiszta üveget csillogtatták akkor, tele engedte tengervízzel. Lezárta a hozzá tartozó kupakkal, köpenyébe tette, melyet akkor öltött újra magára mikor, átléptek a kapu elülső oldalára.
Végül füttyentett egy rövidet, s Ében azonnal irányt váltva vágtatott gazdájához. Megállt az elf előtt, s hagyta, hogy gyengés érintésével végig simítson vaskos nyakán. Aztán Hiswa nyeregbe pattant és vágtában indult vissza, hogy mielőbb Chattalba érjen. Az égre pillantva megállapította, hogy még legalább hét órája maradt napszálltáig, hát gyorsan kell megoldania mindent. Tudta, az a szer, melyet a település lakosainak eladtak nem pusztán rusnya vörös foltokat, kiütéseket na meg viszketegséget okoz, hanem akár halált is a láz után nagyjából 10 órával.
Ha jól tippelt, akkor a legelső fertőzöttnek maximum jó, ha van még hátra talán két órája.
Nem volt vacakolni való ideje. A legjobb most a legrövidebb út volt, s az most a partmentén át vezetett egészen Chattalig. Kissé nehézkes terep egy lovasnak de, ő sokkal nehezebb terpen is boldogult már. Ideje volt levágnia az utat, hogy időben végezhessen.

//Utsó hsz Chattalba megy újra.//
Vissza az elejére Go down
https://evolyran.hungarianforum.net
Mia Ruton

Mia Ruton


Hozzászólások száma : 23
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Tengerentúliak
Beosztás:
Rang:

01. Belhan-tenger Keleti Szeglete - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 01. Belhan-tenger Keleti Szeglete   01. Belhan-tenger Keleti Szeglete - Page 20 EmptyKedd Jan. 13 2015, 22:00

//Nexux//

Vaiga lova nyűgösen prüszkölt a ködben. Miáé pedig kétszer is horkantott.
~ Hiába, nem szerettek iylen homályban futni. Értehtő...~ Simított végig a fekete telivér nyakán a lány. De nem engedte lassítani.
- Gyia!- Kiáltotta, majd ösztökélte az oldalán, hogy a ló megugrott és még gyorsabb vágtába kezdett.
Ekkor a Játékos, mintha kitalálta volna Mia gondolatát, két apró fénygömböt dobott előre.
Hiába, izgatottak a lovak, gondolta a lány, lehetséges, hogy az ellenség is a ködben jár?
A következő pillanatban már nem tudta meggondolni, mit is tegyen. Pontosan az orruk előtt valami vastag fatörzset pillantot meg a gömbök halvány fényében. Átugratni kicsit talán robosztus képződmény, megfordulni már késő...
Így történt, hogy fékezés nélkül ugratott fel a 'fatörzsre' és vártalanul elfordította fent a lovat. Egészen végigszaladt a vaskos, széles, furcsa fán, annak teljes hosszában, hogy nézze, mint bírkóznak az akdállyal a többiek.
A lovak megbokrosodtak, míg az övé kapkodta ugyan a fejét, szemeit forgatta, de csak lépett tovább. Mígnem elébe nem került néhány lépésnyire a fatörzs vége, ami inkább egy szörnyű fejhez hasonlított, merthogy feltétel nélkül az is volt. A kemény patkók a sárkány homlokán csattantak egymás után. Miának kedve támadt megállni a szörny szemei előtt.
- Micsoda Eljárás ez, hogy csak úgy elém fekszel, hogy elbotlassz? Meresztetted volna inkább a karmaidat szemtől-szembe, te gyáva sárkány-imitátor! Miért imitártor? - Kis szünetet tartva toporgott a lóval, hogy le ne lépjen, míg a szemébe nem tudott egyenesen nézni. Utána folytatta, ha amaz hagyta befejezni a mondókáját:- Mert ilyen kényelmes, lusta és gyáva húzást még nem láttam igazi sárkánytól!Mond, nem szégyeled magad? Ennyire nem lehetsz éhes. Eredj inkább vadászni,valami méltó nagyvadra!
Vissza az elejére Go down
Nexus

Nexus


Hozzászólások száma : 98
Age : 33
Hírnév : 1

Beosztások, rangok
Nép: Sárkányok
Beosztás: Bestia
Rang: Evolyrani sárkány

01. Belhan-tenger Keleti Szeglete - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 01. Belhan-tenger Keleti Szeglete   01. Belhan-tenger Keleti Szeglete - Page 20 EmptySzomb. Jan. 31 2015, 10:03

Méltó nagyvadra? A feltételezés is sértő volt számára így idegesen megvillanó szemekkel, orrából erőteljesen kifújva a levegőt emelte fel nyakát a földről.
~Ez a kölyök még nem hallott olyan egyszerű dolgokról, mint a játék vagy a szórakozás?~
Meg egyáltalán már az se fért a fejébe, hogy mi a frásznak beszél úgy neki, mintha ő válaszolhatna rá. Érteni érti ugyan de, választ nem adhat neki, hiszen csak a lkovasával és saját fajával képes kommunikálni egy sárkány. Legalábbis mióta a sárkányok istene így döntött, azóta ez van, ezt kell szeretni. Ha nem szeretik a helyzetet sem érdekelné Mendragot, az istenséget. Mondjuk lényegében Nexust sem érdekelte sosem, hogy ki és mennyire képes megérteni őt. Egészen eddig a percig nem is sajnálta a kölcsönös megértésnek a hiányát. Eddig. Mert most bizony nem keresgélt szavakat mondott volna ennek a kis bugrisnak, hiszen akkorka sincs szegényke, hogy fél fogára elég legyen de, azért még nem kellene azt hinnie, hogy több, mint ő.
Mert a reakciója azt mutatta Nexusnak, hogy a lány tartja magát olyan sokra, hogy meg se forduljon a fejében Nexus esetleges támadási szándéka, vagy az, hogy akár ő is lehet a főmenüben.
Nem tartotta magát gonosz bestiának, ám vannak egy sárkány életében pillanatok, mikor bizony oda kell csapni. Ez volt most elérkezett az ő esetében.
~Ha most én vadásznék...~
Gondolatában ugyan beszélt, bár tudta, hogy a lány nem fogja megérteni vagy hallani de, azt igen, hogy egy gyors mozdulattal tűhegyes fogaival végig rakott állkapcsa keresztül harapta egy szempillantás alatt az egyik lovas hátasának vaskos naykát. Egy pillanatnyi ideig tartotta csak szájában, hagyta, hogy az állat meleg vére lassan lecsorogjon fogai között, aztán egyszerűen csak félre dobta. Közben az állat többi része egyszerűen felbukott, s lovasa csak az ügyességének köszönhetően lehetett képes időben leugrani róla.
Nexus véres fejét a mágusnő fejének magasságába engedve nézett farkas szemet a lánnyal.
~Ha vadásznék, így kezdtem volna.... és mostanra halott volnál te és a többi is.~
Tudta, hogy a fejébe nem láthat, viszont remélte, elég demonstráció volt ez arra, hogy megmutassa mi volna ha ő most vadászna és nem csak játszadozna.
Azonban tudta, hogy egy mágussal áll szemben, vagyis többel, hát minden porcikájában felkészült az esetleges azonnali támadásra, hiszen csak egy roppantás és máris annyi a kicsiny kétlábúaknak. Tüdejét megszívta levegővel és akár tüzet fújni is készen állt, s közben szárnyait kissé eltartotta testétől az elrugaszkodás előtti pozícióban.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





01. Belhan-tenger Keleti Szeglete - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 01. Belhan-tenger Keleti Szeglete   01. Belhan-tenger Keleti Szeglete - Page 20 Empty

Vissza az elejére Go down
 
01. Belhan-tenger Keleti Szeglete
Vissza az elejére 
20 / 20 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
EVOLYRAN  :: EVOLYRAN - A SZÖVETSÉG :: Evolyrani Birodalom :: Belhan kikötő - Keleti szeglet-
Ugrás: