EVOLYRAN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EVOLYRAN


 
KezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 2. Orod Ingor

Go down 
+15
Tikina
Fatima Ferses
Etele Barlon
Racatho Rita
Akira Pain
Akira Angel
Zenoti Maya
Melinda Skyles
Dreamien Tifar
Fredar Dimilë
Formenya Hyalma
Mylene Hythamorys
Aredhel Narmolanya
Aicale Cirissë
Mesélő
19 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
SzerzőÜzenet
Melinda Skyles
Vízfakasztó
Vízfakasztó
Melinda Skyles


Hozzászólások száma : 141
Age : 28
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Mágusok
Beosztás: Vándor
Rang: Elemi mágus

2. Orod Ingor - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. Orod Ingor   2. Orod Ingor - Page 4 EmptyHétf. Aug. 24 2009, 16:29

*Melinda ide jött egy-két napra hogy meglássa Orod Ingor városát egészen elámult miyen gyönyörű.Miközben álmudozott meglátott egy másik mágust.Ő feltudja ismerni a mágusokat az elfeket és minden mást.Az iskolájából tamulta.Ezért is jó a tanulás!*
-Szia mágus.
Vissza az elejére Go down
Zenoti Maya
Gyógyfű-tudó
Zenoti Maya


Hozzászólások száma : 299
Age : 32
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Elfek
Beosztás: Varázsló
Rang: Gyógyító

2. Orod Ingor - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Orod Ingor   2. Orod Ingor - Page 4 EmptyHétf. Aug. 24 2009, 16:40

*Maya lassan megérkezett Orod Ingorba. Ahogy beért és sétálgatott meglátott egy kislányt, aki valakivel beszélget. Egy férfivel. Eleinte nem ismerte fel, hisz csak hátulról látta. De mikor már közelebb ment észrevette, hogy az a férfi Tifar. Oda ment hozzájuk és köszönt nekik. *
-Sziasztok! Tifar, te itt? Bár ezt te is kérdezhetnéd.- *Mosolygott.*
-Bocsáss meg, be se mutatkoztam a nevem Zenoti Maya. De szólíts Mayának, ha lehet. Ismeritek egymást?-
Vissza az elejére Go down
Dreamien Tifar
Mágus vezér
Dreamien Tifar


Hozzászólások száma : 1188
Age : 43
Hírnév : 63

Beosztások, rangok
Nép: Mágusok
Beosztás: Vándor
Rang: Isthar

2. Orod Ingor - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. Orod Ingor   2. Orod Ingor - Page 4 EmptyHétf. Aug. 24 2009, 16:46

*Dreamient váratlanul érte a köszöntés. Arra fordult, amerről a hang jött és egy kislányt látott. Egy kis mágust. Kellőképpen meglepődött, hogy ezen a zord tájon találkozik vele. Mágus volt ő is.*
- Szia kis mágus!
*Ekkor újabb látogató lepte meg hátulról. Legnagyobb meglepetésére Maya állt ott. Tifar örömmel üdvözölte.*
- Szia Maya! Tudod, vándorlok mindenfelé, és a célom most ide hozott. Azt mondják a Hótündék sok titkot tudnak. Hátha az én válaszaimból is ismernek néhányat.
*Aztán eszébe jutott, hogy valójában még nem is ismeri a kis mágust.*
- Dreamien Tifar vagyok, ishtar mágus. Benned kit tisztelhetek?
Vissza az elejére Go down
https://evolyran.hungarianforum.net/
Melinda Skyles
Vízfakasztó
Vízfakasztó
Melinda Skyles


Hozzászólások száma : 141
Age : 28
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Mágusok
Beosztás: Vándor
Rang: Elemi mágus

2. Orod Ingor - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. Orod Ingor   2. Orod Ingor - Page 4 EmptyHétf. Aug. 24 2009, 16:53

-Szóval ti ismeritek egymást?Honnan?Milyen titok egy kicsitkiváncsi vagyok.
*Most ide oda szólt Melinda mert olyan gyorsan jöttek hogy már nem is tudta kivel beszéjen.*
Vissza az elejére Go down
Zenoti Maya
Gyógyfű-tudó
Zenoti Maya


Hozzászólások száma : 299
Age : 32
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Elfek
Beosztás: Varázsló
Rang: Gyógyító

2. Orod Ingor - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Orod Ingor   2. Orod Ingor - Page 4 EmptyHétf. Aug. 24 2009, 16:55

*Maya hallgatta Tifar válaszát. Nagyon örült neki, hogy újra láthatja. Közben Tifar bemutatkozik a kis hölgynek. Ezek szerint még csak ők is most találkoztak. *
- Igen ismerjük egymást. A Mágusok városában ismerkedtünk meg.-
Vissza az elejére Go down
Dreamien Tifar
Mágus vezér
Dreamien Tifar


Hozzászólások száma : 1188
Age : 43
Hírnév : 63

Beosztások, rangok
Nép: Mágusok
Beosztás: Vándor
Rang: Isthar

2. Orod Ingor - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. Orod Ingor   2. Orod Ingor - Page 4 EmptyHétf. Aug. 24 2009, 17:00

*Dreamien kicsit elmosolyodik a Mágusok városának említésére. Jó emlékeket idéz fel benne a gondolat. Persze azóta már találkoztak Mayával és tudja, hogy sokat köszönhet neki. Úgy tűnik a kis mágusnak hirtelen sokan lettek, és elfelejtette megmondani a nevét, de Dreamien nem bánja, úgy gondolja, hogy biztosan lesz még alkalom megismernie a nevét.*
- Le is nézhetnénk a városba. Mit szóltok, lányok?
*Vonzza a város. Úgy érzi, ott talán választ kaphat.*
Vissza az elejére Go down
https://evolyran.hungarianforum.net/
Melinda Skyles
Vízfakasztó
Vízfakasztó
Melinda Skyles


Hozzászólások száma : 141
Age : 28
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Mágusok
Beosztás: Vándor
Rang: Elemi mágus

2. Orod Ingor - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. Orod Ingor   2. Orod Ingor - Page 4 EmptyHétf. Aug. 24 2009, 17:03

-Uh elis felejtette be mutatkozni.Bocsi én Melinda vagyok.És Tifar milyen titkok?
Váo de szép a város.Le megyünk,megnézük?
Vissza az elejére Go down
Zenoti Maya
Gyógyfű-tudó
Zenoti Maya


Hozzászólások száma : 299
Age : 32
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Elfek
Beosztás: Varázsló
Rang: Gyógyító

2. Orod Ingor - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Orod Ingor   2. Orod Ingor - Page 4 EmptyHétf. Aug. 24 2009, 17:06

~ Szép név Melinda. És kedves, aranyos lánynak tűnik. De majd meglátszik.~
- Ő persze lenézhetünk a városba.-
Vissza az elejére Go down
Dreamien Tifar
Mágus vezér
Dreamien Tifar


Hozzászólások száma : 1188
Age : 43
Hírnév : 63

Beosztások, rangok
Nép: Mágusok
Beosztás: Vándor
Rang: Isthar

2. Orod Ingor - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. Orod Ingor   2. Orod Ingor - Page 4 EmptyHétf. Aug. 24 2009, 17:13

*Dreamien meghajol.*
- Örülök, hogy megismerhetlek, Melinda! Azt mondják régi evolyrani regék, mesék, hogy a hótündék titkok tudói, olyanokéi, amiket nem akarnak megosztani másokkal. Én keresek valakit....és ehhez szeretném a segítségüket.
*Mondja Tifar, miközben lefelé haladnak a városba. A lakóin látszik, hogy nem szívesen látják az idegeneket. Tifart a város szélén egy barlang felé vonzza valami. Nem szeretné veszélybe sodorni a két lányt. Inkább maga menne be oda. Odasúg Mayának, hogy Melinda ne vegye észre.*
- Van ott egy barlang. Nekem oda be kellene mennem. Nem szeretnélek benneteket is veszélybe sodorni. Vigyáznál Melindára, miután bementem?
Vissza az elejére Go down
https://evolyran.hungarianforum.net/
Melinda Skyles
Vízfakasztó
Vízfakasztó
Melinda Skyles


Hozzászólások száma : 141
Age : 28
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Mágusok
Beosztás: Vándor
Rang: Elemi mágus

2. Orod Ingor - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. Orod Ingor   2. Orod Ingor - Page 4 EmptyHétf. Aug. 24 2009, 17:20

-Ezt még én nem tanultam az isiben a hó tündékről.Akkor te melyik isiben voltál?
És kit keresel?*A lány észre vette hogy sugdoloznak.Ezt nem szerette mivel ilyenkor nem tudja mit mondott.*
-Mit sugdoloztok?Kiváncsi vagyok én is!Nem vagyok gyerek!
Vissza az elejére Go down
Zenoti Maya
Gyógyfű-tudó
Zenoti Maya


Hozzászólások száma : 299
Age : 32
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Elfek
Beosztás: Varázsló
Rang: Gyógyító

2. Orod Ingor - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. Orod Ingor   2. Orod Ingor - Page 4 EmptyHétf. Aug. 24 2009, 17:22

*A város felé haladtak közben társalogtak. Mikor oda értek az ott lakósok furcsán néztek rájuk. Ekkor oda súg valamit Tifar Mayának. És próbál úgy válaszolni, hogy Melinda ne hallja és ne érezze azt, hogy kiközösítik. Mert nem így van. Csak még talán túl kicsi. De aztán Melinda észrevette, így úgy gondolta ő is hallhatja.*
-Hát nem szívesen hagylak egyedül. Legalábbis az előző találkozásunkról beszélek. Rossz volt, úgy látni. De jó legyen. De ha valami történik. Keress fel. Kérlek ezt ígérd meg. Vagy valakivel üzenj.-
* Maya nagyon aggódott Tifarért. Megszerette.*
Vissza az elejére Go down
Dreamien Tifar
Mágus vezér
Dreamien Tifar


Hozzászólások száma : 1188
Age : 43
Hírnév : 63

Beosztások, rangok
Nép: Mágusok
Beosztás: Vándor
Rang: Isthar

2. Orod Ingor - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. Orod Ingor   2. Orod Ingor - Page 4 EmptyHétf. Aug. 24 2009, 17:31

*Tifar sajnálja, hogy Melinda előtt sugdolózott, de jobb szerette volna kihagyni, mert tudja, milyen kíváncsiak a fiatalok, de félti mindkét lányt. Tudja, hogy aki után ő kutat, az talán mindhármukkal is elbír.*
- Melinda, nekem be kell mennem abba a barlangba. Nem biztonságos az a hely, kérlek vigyázzatok egymásra és ne kövessetek oda.
~ Az túl veszélyes lenne számotokra.~
*Majd még Mayához szól.*
- Tudom, hogy aggódsz miattam, remélem nem fog baj történni velem. Megígérem, hogy találkozunk majd.
*Mosolyog. Elbúcsúzik tőlük és belép a barlangba.*


// Köszi a játékot!//
Vissza az elejére Go down
https://evolyran.hungarianforum.net/
Melinda Skyles
Vízfakasztó
Vízfakasztó
Melinda Skyles


Hozzászólások száma : 141
Age : 28
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Mágusok
Beosztás: Vándor
Rang: Elemi mágus

2. Orod Ingor - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. Orod Ingor   2. Orod Ingor - Page 4 EmptyHétf. Aug. 24 2009, 17:41

*Melinda még oda kiált*
-Vigyázz magadra.*Melinda is féltette,de reméli nem lesz baj.
-Maya akkor én is eköszönök szia.*És vetette utját a Tolmen Erdőbe.
-Sietnem kell mert Tolmen Erdő messze van.*Ezt már kiabálta.*



//Én is köszönöm a játékot Smile //
Vissza az elejére Go down
Zenoti Maya
Gyógyfű-tudó
Zenoti Maya


Hozzászólások száma : 299
Age : 32
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Elfek
Beosztás: Varázsló
Rang: Gyógyító

2. Orod Ingor - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. Orod Ingor   2. Orod Ingor - Page 4 EmptyHétf. Aug. 24 2009, 17:58

*Maya figyelte, ahogy Tifar bemegy a barlangba. Féltette. De nem tehetett mást, mint hogy hagyta elmenni. Melinda is elköszönt a Tolmen erdőbe tartott. Maya szívesen ment volna vele, de még csak most érkezett és szeretett volna még körülnézni. Így elbúcsúztak.*
-Szia! Vigyázz magadra. Remélem még lesz alkalmam megismerni.-
* És a lány is távozott. Maya tovább folytatta útját egyedül. *

//Én köszönöm mindketőtöknek a játékot!//
Vissza az elejére Go down
Akira Angel

Akira Angel


Hozzászólások száma : 427
Age : 35
Hírnév : 12

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Harcos
Rang: Talpas

2. Orod Ingor - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. Orod Ingor   2. Orod Ingor - Page 4 EmptyHétf. Aug. 24 2009, 18:15

*Akira egy kis falucskában szállt meg pár napra Alexxel való ismételt találkozása után. Miután kipihente valahogy a majdnem halálra fagyást az első nagyobb város felé vette az útját, és ez pedig Orod Ingor volt a hótündék városa. Már mesziről lehetett látni Fawé-várát. Ez is fel volt tüntettve részletetes kis téképén. Éppen ezért nagyon megszerette. Ennek segítségével nem téved el, és oda jut ahova akar nem pedig egy egész más helyre. Tehát belépett a városba, mely egésszen elbűvölte a lányt.*
Vissza az elejére Go down
Akira Pain
Tőrvető
Akira Pain


Hozzászólások száma : 193
Age : 113
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Elfek
Beosztás: Harcos
Rang: Elit harcos

2. Orod Ingor - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. Orod Ingor   2. Orod Ingor - Page 4 EmptyHétf. Aug. 24 2009, 18:28

~ Micsoda hideg egy hely...brrrr...
~ Hogy lehet itt egyáltalán huzamosabb ideig élni?
* Majd összehúzta a kabátkáját. Minden csupa fehér hó , teljesen szokatlan volt ez a környezet. Először is alaposan szétnézett , természetesen egy jófajta fogadót keresett. A jó meleg kaja ilyen hideg helyen még jobban esett.. Majd miközben a bejárati kapunál járkált megpillantott egy fehér prémes hermelint. Szemöldökét felhúzta és összenézett a hermelinnel.*
~ Álítólag lehetetlen elfogni egy ilyen állatot...
~ De nem nekem. !!!
* Majd tett egy óvatos lépést felé és közben a bőrkesztűt is felhuzta. A hermelin is tett egy lépést hátra. Majd hirtelen futásnak eredt....
Akira utána eredt és ugy futott , mintha kilőtték volna. Látta már hogy fogy a távolság és mindjárt rávetheti megát a hermelinre. Mikor már csak fél méterre volt tőle elkiáltotta magát..*
- MEGVAAAAAAGY...!!!!
* Majd előrevetette magát...még a levegőben volt amikor látta , hogy valaki kilép elé....Iszonyatos puffanás...hatalmas gurulás és fájdalmas szisszenések...
- Héj !!! Téged ismerlek !!
- Itt is egymásba botlunk?
* Mondta meglepve mikor felismerte a másik Akirát.*
Vissza az elejére Go down
Akira Angel

Akira Angel


Hozzászólások száma : 427
Age : 35
Hírnév : 12

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Harcos
Rang: Talpas

2. Orod Ingor - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. Orod Ingor   2. Orod Ingor - Page 4 EmptyHétf. Aug. 24 2009, 18:36

*Miután ő is feltápászkodott csak ennyit mondott.*
-Az, hogy egymásba botlunk az még hadján.
*Fájó hátát próbálja elérni, majd a földre néz. Ráesett a hermelinre. Legugol mellé, ez bizony döglött. Szépen kilapította.*
~Szegény állat. Erre mondják, hogy rosz helyen rosz időben.~
*Majd felveszi, és ránevet a másik Akirára.*
-Ő lett a találkozáásunk áldozata!
*Elég szép és nagy állat volt.*
-Kár érte, bár... két pár finom meleg kesztyűt is lehetne belőlle csináltatni!
*Célozgatva mosolyog Akirára.*
Vissza az elejére Go down
Akira Pain
Tőrvető
Akira Pain


Hozzászólások száma : 193
Age : 113
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Elfek
Beosztás: Harcos
Rang: Elit harcos

2. Orod Ingor - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. Orod Ingor   2. Orod Ingor - Page 4 EmptyHétf. Aug. 24 2009, 18:45

* Kicsit szörnyülködve nézte szegény kis hermelint ahogy ott lóg Angel kezében...Nem akarta a halálát csak el akarta kapni. Ilyen butaság miatt meghalt egy szegény kis állatka.*
- Jajj ne lógasd már úgy lehet , hogy meg sem halt !!
* Majd egy kirtelen mozdulattal kikapta az állatot a lány kezéböl....Viszont a lendület annyira nagy volt , hogy a hermelin feje a falnak csapódott és ha eddig nem is volt mostanra már bitosan meghalt..
- Jajj mit tettem....ÁÁÁÁÁÁ !!!!
* Majd hirtelen felhuzta a szemöldökét.*
- Nekem inkább nyakmelegítő kell a galléromra.
- Vigyük el egy bőrkikészítőhöz utána együnk valamit.
Vissza az elejére Go down
Akira Angel

Akira Angel


Hozzászólások száma : 427
Age : 35
Hírnév : 12

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Harcos
Rang: Talpas

2. Orod Ingor - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. Orod Ingor   2. Orod Ingor - Page 4 EmptyHétf. Aug. 24 2009, 18:53

*Érdekes volt amit Pain művelt. Akira nem nézte volna ki az elfből, hogy megsajnálja az állatot. ő sem ölte volna meg, de meghallt, most mi legyen? Temessék el? Vicces lenne! Néha-néha visszatérnének, hogy egy szál virágot tegyenek a sírjára. Amíg ezen bambúlt,nem sok idő kellet, a tünde kikapta a kezéből, és épp a falhoz.*
~A feje!~* Akira megrázkódott. Alapvetően bírja a vért, de ez olyan hírtelen történt, és annyira értelmetlenűl. Na meg pesrze Pain még fokozta a helyzetett egy sikollyal. Aztán mintha mi sem történt volna, felajánja, hogy menjenek el a bőrkikészítőhöz, és amíg dolgozik egyenek valamit.*
~Érdekes teremtés az biztos! * Jelenti ki magában.
-Jó, legyen ahogy gondolod, de én nem hiszem, hogy most enni fogok.
Vissza az elejére Go down
Akira Pain
Tőrvető
Akira Pain


Hozzászólások száma : 193
Age : 113
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Elfek
Beosztás: Harcos
Rang: Elit harcos

2. Orod Ingor - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. Orod Ingor   2. Orod Ingor - Page 4 EmptyHétf. Aug. 24 2009, 19:03

* Elindultak a bőrkikészítőhöz. Mikor leadták a szegény kis párát a mester közölte , hogy mivel ez egy jól megtermett állat így kijöhet a gallér meg a kesztyű is. Viszont hogy a gellérra fel tudja varrni a prémet ott kellett hagyni a kabátot. Szép fekete bőr volt jól megy majd hozzá a fehér gallér. Mivel Akira igen kistermetű volt ezért addig kölcsönkapta a mester fiatalabb lányának a macis és nyuszis kabátját. Mikor felvette teljesen elhült a látványtol és Angel felé fordult. Szemeit összehúzta.*
- Nehogy kiröhögj.....
- Menjünk inkább kajálni.
Vissza az elejére Go down
Akira Angel

Akira Angel


Hozzászólások száma : 427
Age : 35
Hírnév : 12

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Harcos
Rang: Talpas

2. Orod Ingor - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. Orod Ingor   2. Orod Ingor - Page 4 EmptyHétf. Aug. 24 2009, 19:12

*Beléptek a boltba. Akira örült, hogy lesz egy meleg kesztyűje. El kell mostanság. Pain gallérjához vizsont oda kellett adni a kabátot, és addig, hogy szegény Akira ne faggyon meg megkapta a bőrkészítő lányának egy NAGYON cuki kabátját. Igazán arrnyosan festett a tünde benne. Főleg azzal a dúrcás tekintettel. Mikor felé fordult Akira már mosolygott, de nem akarta megbántani barátját, és lenyelte a röhögést.*
-Nah, melyik étterembe menjünk??-*Enyhe célzás a kabátra, de talán nem szívja merre a dolgot Akira.
Vissza az elejére Go down
Akira Pain
Tőrvető
Akira Pain


Hozzászólások száma : 193
Age : 113
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Elfek
Beosztás: Harcos
Rang: Elit harcos

2. Orod Ingor - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. Orod Ingor   2. Orod Ingor - Page 4 EmptyHétf. Aug. 24 2009, 19:40

*Kicsit összedőlt benne a világ amikor ebben a ruhában kellett kimennie az utcára. Érezte , hogy simán rajta röhög mindenki még akkor is ha nem hallja vagy látja. Útközben többször is kifürkészte Angel tekintetét. Látta , hogy remeg a szája széle...*
- Nahát itt egy kis fogadó. Ígéretesnek tünik.
* Mikor bementek már egyböl rendelte is a kaját és leültek egy nyugis sarokba. Nem véletlenül , mert ott anyira nem látszik a macis ruhája...*
-Na és mi szél fújt erre téged?
- Mi van Deklár-al? ( Declan )
- Most akkor nem füzött be?
Vissza az elejére Go down
Akira Angel

Akira Angel


Hozzászólások száma : 427
Age : 35
Hírnév : 12

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Harcos
Rang: Talpas

2. Orod Ingor - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. Orod Ingor   2. Orod Ingor - Page 4 EmptyHétf. Aug. 24 2009, 19:51

*Végig mentek az utcán, és Akira bár nem akarattal, de jót vidult Painen. Most elősször volt újra vidám. Bementek a fogadóba és érthető módon a legeldugodtabb helyre ültek. Akirán még mindig ott volt a mosoly szele. Hiába ő is eldugná a macis részt. Amikor a lány előhozta, a kérdést megilyedt, de szerncsére Akira folytatta.*
-Declan? Nem tudom, már rég nem találkoztunk.
*Aztán a lány előhozta a kínos ügyet is. Talán viccnek szánta. Akirán a mosoly kissé eltorzúlt. Fancsali képet vágott, úgy válaszolt.
-Nem tudom mire gondolsz, de még mindig nem járunk, ha erre céloznál!!-*Majd elmosoyodott.-*És nem is fogunk!-*Nagyon határozottan jelentette ki, és közben mit tudni miért Alex járt a fejében.
Vissza az elejére Go down
Akira Pain
Tőrvető
Akira Pain


Hozzászólások száma : 193
Age : 113
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Elfek
Beosztás: Harcos
Rang: Elit harcos

2. Orod Ingor - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. Orod Ingor   2. Orod Ingor - Page 4 EmptyHétf. Aug. 24 2009, 19:59

- Azaz Declan...
- Hát nem is tudooom...
* Majd szemit sejtelmesen körbeforgatta..*
- Kihalt utca..
- Csak te meg ő....
- Ne mond hogy nem volt semmi...
- Úgysem hiszem el.
* Majd meghozták az ételt jó forró volt és friss. Valamilyen hegyi állat hús volt. De nem számított egyböl neki esett....*
- Te mit eszel?
- Mondj valamit olyan vagy te is mint egy jégcsap.
- Az meg nem jó.
Vissza az elejére Go down
Zenoti Maya
Gyógyfű-tudó
Zenoti Maya


Hozzászólások száma : 299
Age : 32
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Elfek
Beosztás: Varázsló
Rang: Gyógyító

2. Orod Ingor - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. Orod Ingor   2. Orod Ingor - Page 4 EmptyHétf. Aug. 24 2009, 20:06

*Maya betért egy fogadóba. Már éhes volt és szomjas volt. A mai fogást kérte. Mellé teát. Mikor fordult vissza észrevett egy eldugott helyet. Gondolta leül oda. Itt úgyse ismer senkit igazán. De mikor arra felé tartott észrevette, hogy Akira ül ott egy lánnyal. Így gondolta, talán nem baj, ha oda leül. *
-Sziasztok! Akira te itt? Ő leülhetek ide hozzátok? Bocsáss meg be se mutatkoztam a nevem Zenoti Maya. De ha lehet, szólíts Mayának.- *Mondta kedvesen.*
Vissza az elejére Go down
Akira Angel

Akira Angel


Hozzászólások száma : 427
Age : 35
Hírnév : 12

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Harcos
Rang: Talpas

2. Orod Ingor - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. Orod Ingor   2. Orod Ingor - Page 4 EmptyHétf. Aug. 24 2009, 20:12

-Akira-*fogadta a köszöntést.
*Nem bírta ki, és mosolyogva nézett Painre. Ő is kért a pincértől valami finomat, aztán az érkezőtt kezdte fürkészni. Várva, hogy mondjon még valamit.*
Vissza az elejére Go down
Akira Pain
Tőrvető
Akira Pain


Hozzászólások száma : 193
Age : 113
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Elfek
Beosztás: Harcos
Rang: Elit harcos

2. Orod Ingor - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. Orod Ingor   2. Orod Ingor - Page 4 EmptyHétf. Aug. 24 2009, 20:24

*Hirtelen mégeggy ismerős arc bukkant fel. Maya . Gyorsan kicsit lesülyedt az asztal alá és a tányért is maga elé húzta..*
- Hááá..Maya..szia...ööö foglalj helyet.
- Ő is Akira , Akira ő meg Maya...
* Majd egy kis csend következett..*
- Látom egyikőtök sem a szavak embere...
- De majd ez megváltozik amikor az előre megtervezett buliba érünk. Beiszunk ahogy azt csak kell és a legmacsóbb orkokkal fogunk hemperegni !!
* Majd tartott egy kis hatásszünetet. Végignézte az kidülledt szemeiket és az eltorzult arcukat. Maya zeme még rángatózott is...*
- Háááá- Háááá nemis !!!
- Kár hogy nem láttátok most magatokat...
- Muhauhuahaa...
Vissza az elejére Go down
Zenoti Maya
Gyógyfű-tudó
Zenoti Maya


Hozzászólások száma : 299
Age : 32
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Elfek
Beosztás: Varázsló
Rang: Gyógyító

2. Orod Ingor - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. Orod Ingor   2. Orod Ingor - Page 4 EmptyHétf. Aug. 24 2009, 20:28

~ Hmm… Akira ő is? Vagyis most akkor két Akirat ismerek. Ez vicces.~
-Akkor most kit, hogy szólítsak mármint mert mind a kettőtöknek Akira a neve.-
*Maya egy kis időre, még komolyra is vette, amit Akira mondott. Hiszen nála nem lehetett tudni. *
- Őő hát tudod kicsit kemény lenne ha ez komoly lenne.- *Nevetett.*
Vissza az elejére Go down
Akira Angel

Akira Angel


Hozzászólások száma : 427
Age : 35
Hírnév : 12

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Harcos
Rang: Talpas

2. Orod Ingor - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. Orod Ingor   2. Orod Ingor - Page 4 EmptyHétf. Aug. 24 2009, 20:33

*Akira hirtelen rosszúl lett, felállt és elköszönt.*
-Majd még találkozunk. kiveszem a kesztyűmet, és örülök, hogy találkoztunk.*
*Biccentett mindkettőjük feké.*
Vissza az elejére Go down
Akira Pain
Tőrvető
Akira Pain


Hozzászólások száma : 193
Age : 113
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Elfek
Beosztás: Harcos
Rang: Elit harcos

2. Orod Ingor - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. Orod Ingor   2. Orod Ingor - Page 4 EmptyHétf. Aug. 24 2009, 20:45

* Akira látta , hogy Angel rosszul lessz...Remélte , hogy nem annyira vizuális a fantáziája és nem képzelte el az orkokat és nem attol lett rosszul...Kicsit pislogott is..*
- Ajajj..csak vicc volt...
- Te is rosszul vagy Maya?
- Nem kell orkokkal összefeküdni nyugi ....
- Télleg csak vicc volt...
* Majd csaknem bírta ki , hogy ne öntsön egy kis olajat a tűzre...*
- Habár ha jobban belegondolok annyira nem is hülyeség...
* Majd erősen elgondolkozva felézett a plafonra , majd egyenesen Mayára és kérdőn felvonta a szemöldökét..*
- Mit szólsz hozzá?


A hozzászólást Akira Pain összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Aug. 24 2009, 20:56-kor.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





2. Orod Ingor - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. Orod Ingor   2. Orod Ingor - Page 4 Empty

Vissza az elejére Go down
 
2. Orod Ingor
Vissza az elejére 
4 / 8 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
EVOLYRAN  :: EVOLYRAN - A SZÖVETSÉG :: Vadon-földe tájai-
Ugrás: