EVOLYRAN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EVOLYRAN


 
KezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 2. Carcaras-középhegység

Go down 
+26
Shade von Narrath
Nibelon
Guinevere Spencer
Louny Straith
Richard Frigma
Tikina
Rick Diamond
Cecília
Orwell Lar Caramon
Kéla Jones
Dreamien Tifar
Zenoti Maya
Alex Morose
Celestin
Akira Angel
Narwyn
Nierwes
Gorrius Polco
Gyorskezű Mulfor
Antonius fejedelem
Aldo Barras
Aredhel Narmolanya
Ivan Blackheart
Elyanor Paladyr
Nemes Kressara
Mesélő
30 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
SzerzőÜzenet
Richard Frigma
Könnyűlovas
Richard Frigma


Hozzászólások száma : 70
Age : 37
Hírnév : 3

Beosztások, rangok
Nép: Sárkánylovasok
Beosztás: Harcos
Rang: Felderítő

2. Carcaras-középhegység - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. Carcaras-középhegység   2. Carcaras-középhegység - Page 8 EmptySzer. Dec. 23 2009, 23:05

*Nem vették észre,de mikor Shadow odaszállt,hogy felvegye
Richet,akkor az egyik ork hátulról meglőtte.Igen mélyen belefúródott
a sárkány testébe.Szinte alig bírt szállni,nagyon nagy fájdalmat érzett a testén Shadow.
-Rich!Lejebb szállok,huh nagyon szúr az oldalam,azt hiszem eltaláltak!*Szólt
oda a sárkány Richardnak.A férfi pedig amint ezt hallotta,így szólt:
-Menjünk vissza Elroanba,ott majd meggyógyítalak!*Mondta,és közben felnézett
Shadowra.A sárkány helyeselte a dolgot,és elrepültek Elroanba.Mikor vissza értek,akkor
Richardnak eszébe jutott,hogy a sárkányokat csak különleges gyógy növényekkel lehet
meggyógyítani.Amikor már leszállt a sárkány,akkor Richard gyorsan kihúzta nyilat Shadowból.
Egy nagyot "nyüszített" Shadow,de annyira nem fájt neki.Csak hirtelen húzta ki Rich,a nyilat.*


A hozzászólást Richard Frigma összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Dec. 23 2009, 23:31-kor.
Vissza az elejére Go down
Richard Frigma
Könnyűlovas
Richard Frigma


Hozzászólások száma : 70
Age : 37
Hírnév : 3

Beosztások, rangok
Nép: Sárkánylovasok
Beosztás: Harcos
Rang: Felderítő

2. Carcaras-középhegység - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. Carcaras-középhegység   2. Carcaras-középhegység - Page 8 EmptySzer. Dec. 23 2009, 23:10

*Ezért gyorsan elsietett a gyógyítóhoz,és kért tőle növényeket!De az azt mondta,hogy
elfogyott az a növény,amit Rich keres.Ha szerezni akar,akkor el kell mennie a Temetőbe,mivel
csak ott van ilyen típusú gyógynövény.Így szólt a gyógyító:
-Csak,és kizárólag a Temetőben van ilyen növény,onnan kell hoznod.
-Az én készletem már kifogyott.*Mondta,majd ezután Rich elindult a Temetőbe.*
Vissza az elejére Go down
Richard Frigma
Könnyűlovas
Richard Frigma


Hozzászólások száma : 70
Age : 37
Hírnév : 3

Beosztások, rangok
Nép: Sárkánylovasok
Beosztás: Harcos
Rang: Felderítő

2. Carcaras-középhegység - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. Carcaras-középhegység   2. Carcaras-középhegység - Page 8 EmptySzer. Dec. 23 2009, 23:20

*Amikor végre odaért,akkor kicsit sokáig kereste a növényt,de aztán
megtalálta.Kiszedte a földből gyökerestül.Kicsit olyan volt mint egy rendes Ibolya.De
persze nem az volt.Csodálatosan tündökölt,de Ricnek sietnie kellett.Hisz a
sárkányáról volt szó!*
~Sietnem kell!Nincs sok időm!*Mondta magában majd gyorsan elindult,amint megvolt a növény.
Rohant,futott majd vissza ért Elroanba.*
Vissza az elejére Go down
Richard Frigma
Könnyűlovas
Richard Frigma


Hozzászólások száma : 70
Age : 37
Hírnév : 3

Beosztások, rangok
Nép: Sárkánylovasok
Beosztás: Harcos
Rang: Felderítő

2. Carcaras-középhegység - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. Carcaras-középhegység   2. Carcaras-középhegység - Page 8 EmptySzer. Dec. 23 2009, 23:29

-Nah,megvan itt a növény!*Szólt Shadownak.Gyorsan elő szedett egy tálkát,és abba
beleöntött egy kis vizet,majd a növényt össze aprította.Elég kicsi darabokra,majd bele-
szórta a vízbe.Össze keverte egy kis kanállal.Jó sűrű volt.Zöldes színt hozott össze a
növény és a víz keveréke.Érdekes látvány volt.Richard gyorsan elsietett,keresett egy
rongyot.Amivel fel tudja itatni a gyógyszert.*
-Ezaz,kész van Shadow!
-Ne aggódj,már meg van!*Mondta Richard,és azzal odatette a rongyot Shadow sebére.
Gondosan megtörölgette,ápolgatta Shadowt.Borogatta a sebet.Nem sokkal utána a sárkány
már sokkal jobban volt.Tudni illik,az a gyógynövény gyorsan kiengedte hatását.És Shadow
jobban érezte magát.*
-Köszönöm Richard!
-Sokkal jobban vagyok,most már semmi baj nincs!*Mondta nyugodt hangon a sárkány.*


//Szintlépő elfogadva! Richard 1 szintet lépett!
Orin nagyúr//
Vissza az elejére Go down
Louny Straith

Louny Straith


Hozzászólások száma : 81
Age : 34
Hírnév : 3

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Harcos
Rang: Talpas

2. Carcaras-középhegység - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Carcaras-középhegység   2. Carcaras-középhegység - Page 8 EmptySzomb. Dec. 26 2009, 07:33

* Louny megcsúszot egy kisebb kövőn és már majd nem lelibben, Rich megfogja a karját és visszahúzza.. Most hirtelen lepörgött maga előtt az élete, de Richnek hála nem esett semmi baja. Louny köszönettel tartozott Richnek, de nehezére esett kimondani. Nem az a hálálkodó emberke. De azért megköszönte elég közömbösen. *
- Köszönöm!- mondta, bár nem a legkedvesebben, pedig neki köszönheti, hogy nem zuhant le.
-Hála neked jól!- mondta és megpróbált a végére egy mosolyt bigyeszteni, hogy ne tűnjön olyan szemétnek.
- Hát, mert ott is jártam....- mondta Louny, bár ezt már egy kicsit bosszúsan
~ Úgy nézel ki, mint, aki a halál közelében jár... Miért nem ott jártam, de te megmentettél... Áááá! Mindig megmentenek, pedig tudok magamon segíteni, bár ebben az esetben kicsit nehéz lett volna.~
* Ismerte be Louny magának és most már megpróbál egy kicsit kedvesebb lenni. Így egy mosolyt küld Richnek, majd leül mellé, mert időközben ő már leült. *
- Hát a kaland részemről már megvolt!-
* Mondta Louny nevetve!*
- És tényleg köszi!- mondta, de most már lágy hangon.
Vissza az elejére Go down
Richard Frigma
Könnyűlovas
Richard Frigma


Hozzászólások száma : 70
Age : 37
Hírnév : 3

Beosztások, rangok
Nép: Sárkánylovasok
Beosztás: Harcos
Rang: Felderítő

2. Carcaras-középhegység - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. Carcaras-középhegység   2. Carcaras-középhegység - Page 8 EmptySzomb. Dec. 26 2009, 07:52

*Richard figyelmesen hallgatta Lounyt,és csak nézte míg le nem ül ő is a fűbe mellé.*
-Szívesen,segítek bármikor!Habár tudom biztos,hogy valahogy te is megoldottad volna,de
most itt rám volt szükség.~Nem akarok felvágni,vagy ilyesmi,csak egyetértek Lounyval.*Rich
nyugodtan ült tovább a fűben,és közben ránézett Lounyra,mert valamire kíváncsi volt .*
-Figyelj csak.Hogy érted azt,hogy te már jártál "odalent"?*Mert amikor még Louny köszönetét
fejezte be,akkor valami ilyet is említett!Richardot érdekelte,hogy mit akart ezzel mondani a lány.
Várta Louny reakcióját,illetve válaszát,és kicsit elmosolyodva nézte őt.*
Vissza az elejére Go down
Louny Straith

Louny Straith


Hozzászólások száma : 81
Age : 34
Hírnév : 3

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Harcos
Rang: Talpas

2. Carcaras-középhegység - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Carcaras-középhegység   2. Carcaras-középhegység - Page 8 EmptySzomb. Dec. 26 2009, 13:30

* Úgy néz ki Rich megérti Lounyt és ennek örül is. De, mikor a halálal kapcsolatban kérdezte, vagyis, amit ő maga mondott kicsit szomorú lett a tekintette.*
- Tudod....- kezdte el, de nem bírta folytatni és nem is szeretné.
- Ha nem bántalak meg ezzel, nem szeretnék erről beszélni....- mondta Louny elhalkulva, majd felpattant és elkezdett sétálni.
~ Erről még senkinek se beszéltem és neked sem fogok... Nem tehetek róla nem megy... Azt hiszem rám fér egy kis séta *
Vissza az elejére Go down
Richard Frigma
Könnyűlovas
Richard Frigma


Hozzászólások száma : 70
Age : 37
Hírnév : 3

Beosztások, rangok
Nép: Sárkánylovasok
Beosztás: Harcos
Rang: Felderítő

2. Carcaras-középhegység - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. Carcaras-középhegység   2. Carcaras-középhegység - Page 8 EmptyKedd Dec. 29 2009, 15:23

*Richard nézte egy darabig amint,Louny fel áll és elkezd sétálgatni.Majd a lány mondataira így felelt:
-Semmi gond,ha nem akarsz róla beszélni,akkor nem kell!*Mondta Rich,aztán ő is fel állt,ránézett Lounyra.
Elnézte,ahogy a lágy szellő belekap a lány hajába,de nem különösebben érdekelte.Csak figyelte,majd odasétált mellé és
így szólt:
-Tudod,tényleg ne beszélj róla,mert akkor elfog a kíváncsiság.
-Ha bármit akarnál is,akkor se mond!*Richard kicsit körbe sétált Louny körül,de nem úgy mint aki megkörnyékezi,hanem csak
baráti alapon,vagy ilyesmi.Még egy kicsit szét nézett a tájon Richard,aztán gondolt egyet és felmászott egy magasabb sziklára.Pontosan egy kimagasló szikla tetejére mászott fel,hogy jobban lássa a a vidéket.Már nem is foglalkoztatta Louny jelenléte,csak Cecíliára gondolt!~Mi lehet most Cecíliával?Hol lehet,mit csinálhat?*Gondolta Rich,és közben belemélyedt a tájba!*
Vissza az elejére Go down
Louny Straith

Louny Straith


Hozzászólások száma : 81
Age : 34
Hírnév : 3

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Harcos
Rang: Talpas

2. Carcaras-középhegység - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Carcaras-középhegység   2. Carcaras-középhegység - Page 8 EmptyKedd Dec. 29 2009, 15:32

* Meglepte Lounyt Rich viselkedés, mert nem akarta tudni. Nem kérdezősködött. Bár ez Lounynak csak jó volt. Majd körbe sétálta,a mi kissé különös volt, de nem foglalkoztatta Lounyt.Majd felmászott egy magasabb sziklára és gondolataiba mélyedt. Louny tovább sétált és beszippantotta a friss levegőt, majd megállt. Körbenézett, s olyan volt, mint, ha keresett volna valakit, de igazából még ő maga se tudja kit. Aztán tovább sétál és egy öreg fára bukkan. Ismerős neki ez a hely. Mint, ha járt már volna itt. De nem emlékszik, mikor, hogy, s mi kép? Ez zavarta őt, de felmászott a fára, s a legvastagabb ágára ült. A lábait lóbálta. Mint kiskorában.... Nem értette ezt az egészet...*
~ Mikor járhattam itt? És talán nem is véletlen, h itt vagyok? ~
Vissza az elejére Go down
Richard Frigma
Könnyűlovas
Richard Frigma


Hozzászólások száma : 70
Age : 37
Hírnév : 3

Beosztások, rangok
Nép: Sárkánylovasok
Beosztás: Harcos
Rang: Felderítő

2. Carcaras-középhegység - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. Carcaras-középhegység   2. Carcaras-középhegység - Page 8 EmptyKedd Dec. 29 2009, 20:05

*Richard elnézte a tájat egy darabig,aztán hallotta,h Louny elindul valamerre.Érdekelte,hogy
valyon mit csinálhat a lány.Ezért Rich megfordult,és leugrott a szikláról.Majd még éppen látta
hogy Louny felmászik egy hatalmas nagy fára.Aztán elindult Louny felé,és fel nézett a nagy fára,
majd így szólt:
-Hé,mit csinálsz odafent?
-Ugye nincs semmi baj?*Kérdezte meredt szemmel Richard.Majd kicsit furcsálta mit csinálhat odafent Louny.
De inkább az érdekelte,hogy miért.Eközben Rich beletúrt a hajába,és csak nézte Lounyt.És várta a válaszát.*
Vissza az elejére Go down
Louny Straith

Louny Straith


Hozzászólások száma : 81
Age : 34
Hírnév : 3

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Harcos
Rang: Talpas

2. Carcaras-középhegység - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Carcaras-középhegység   2. Carcaras-középhegység - Page 8 EmptyKedd Dec. 29 2009, 21:27

* Louny gondolataiba mélyedve, Rich hangjár figyel fel. Észre se vett, hogy utána jött. Majd válaszolt neki. *
- Nem tudom....- válaszolt Richnek. Ez egy kicsit furán hangzott, így, hogy nem tudja, de ez az igazság. Valamiért ide kellett jönnie és felkellett másznia, úgy, ahogy kiskorában tette. *
- Nem! Nincs semmi. Csak késztetést éreztem arra, hogy felmásszam.- mondta Louny. Nem tudta, hogy fog reagálni Rich, majd még mielőtt mondhatott volna valamit még egy mondatott oda suhantott neki. *
- De meg kell mondanom innen fenntről nagyon szép a táj!- mondta Louny határozottan és körbenézett.
- Esetleg nem jössz fel te is?- kérdezte meg Louny Richet, de aztán megbánta. ~Miért mászna fel? Nem olyan lökött, mint én? És nem vagyunk kis gyerekek! Badarság volt ezt kérdeznem...~
- Boccs, rossz ötlet. Mindjárt lejövök én is, hisz nem vagyunk gyerekek már.- mondta Louny kicsit szomorkásan. Louny sosem akart felnőni és az az igazság, hogy belül mindig egy kisgyermek marad. *
Vissza az elejére Go down
Richard Frigma
Könnyűlovas
Richard Frigma


Hozzászólások száma : 70
Age : 37
Hírnév : 3

Beosztások, rangok
Nép: Sárkánylovasok
Beosztás: Harcos
Rang: Felderítő

2. Carcaras-középhegység - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. Carcaras-középhegység   2. Carcaras-középhegység - Page 8 EmptyCsüt. Dec. 31 2009, 13:23

-Semmi baj,Louny,megértelek!
-De egyszer tényleg fel kell nőni.Habár emlékszem,én sem akartam.Szinte semmi kedvem nem volt,de aztán beláttam,h ez kell.Mármint felnőni.*Ezzel Rich,mint aki nem is törődve az előbb említettekkel.Felnézett Lounyra,és rámosolygott.Látta a lány arcán,a szomorúságot,a felnövés nehézségeit.Aztán látta,hogy Louny még is leakar jönni.De,mintha teljesen megfeledkezett volna Rich,arról,h ő már tulajdonképpen nem gyerek,sőt már férfi.De nem igazán érdekelte,hanem inkább így szólt:
-Várj,Louny,még maradj fent a fán!......kis szünet*
-Én is felmegyek mégis csak!*Majd mutatta a lánynak,hogy maradjon fent,mert Richard felmegy hozzá.Azzal elkezdett felmászni a fára.*~Huh,ez egy kicsit nehezebb mint gondoltam,de csak nyugi ,sikerülni fog!*Gondolta Richard.Így is lett,sikerült felmásznia,majd odaült Louny mellé.*
-Tényleg sokkal szebb innen a kilátás!
-Káprázatos!*Mondta kicsit kikelve magából Rich,és a tájra mutatott.*
Vissza az elejére Go down
Louny Straith

Louny Straith


Hozzászólások száma : 81
Age : 34
Hírnév : 3

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Harcos
Rang: Talpas

2. Carcaras-középhegység - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. Carcaras-középhegység   2. Carcaras-középhegység - Page 8 EmptySzer. Jan. 27 2010, 18:54

* Lounyt meglepte, amikor Rich felfelé kezdett el mászni, de örült neki, majd mikor felmászott Rick odaült Louny mellé. *
-Igen nagyon szép! Majd körbetekintett, s foszlányképek csapták meg a tekintetét. Képek a múltból... A régi...a férfiről, akit nem szeretett, s a családja. Lounyt megrázták ezek a képek. Leugrott a fáról. Nm volt jó ötlet, mert,ahogy a földre érkezett kibicsaklott a lába, de nem érdekelte ő csak ment tovább. Olyan volt, mint, ha menekült volna valami elöl. *
Vissza az elejére Go down
Richard Frigma
Könnyűlovas
Richard Frigma


Hozzászólások száma : 70
Age : 37
Hírnév : 3

Beosztások, rangok
Nép: Sárkánylovasok
Beosztás: Harcos
Rang: Felderítő

2. Carcaras-középhegység - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. Carcaras-középhegység   2. Carcaras-középhegység - Page 8 EmptyPént. Jan. 29 2010, 20:57

*Richard amíg elnézte a tájat,látta hogy mellőle leugrik Louny.Majd utána akart nyúlni,de a lány fürge volt,és leugrott,vagy inkább mondjam úgy,hogy levetette magát a fáról?!Mivel a lábát megis ütötte.Rich nem hagyhatta ezt szónélkül:
-Várj,Louny,kérlek...
-Hova mész,mi történt?Valami baj van?*Szinte kiáltotta Richard,mivel Louny már elindult,nem is várta meg,hogy mi lesz a reakciója a férfinak,csak elindult,és ment.Majd ezután Rich is leugrott a fáról.Megérkezett/a földre/,és gyorsan sebesen Louny után kezdett el futni.~Mi baja lett ennek a lánynak?*Kérdezte magától Rich.De a választ csak Louny adhatja meg.*
-Várj már,Louny!Állj meg!*Mondta Richard,és közben utol érte Lounyt,majd megfogta a lány kezét,intve/jelezve/ ,hogy álljon meg.*
Vissza az elejére Go down
Louny Straith

Louny Straith


Hozzászólások száma : 81
Age : 34
Hírnév : 3

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Harcos
Rang: Talpas

2. Carcaras-középhegység - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. Carcaras-középhegység   2. Carcaras-középhegység - Page 8 EmptyHétf. Feb. 01 2010, 17:49

* Louny csak ment, jobban mondva kocogott. Nem figyelt arra, amit Rich kibál utána. Most csak a fejében zajló bűntudat, vádaskodás, s az összezavarodás zajlott. Mikor Rich utána futott, s megragadta Louny kezét, majd Louny megállt, s feléje fordult. A fejében vibráló kérdések, amelyek válaszra várnak, egy pillanatra eltűntek. Louny Richre néz, majd csak ennyit mondd neki. *
- Sajnálom...- suttogja, majd elfordul tőle, s a szikla széléhez megy a szakadékhoz, majd mielőtt leakarna ugrani, még elkiáltja magát..*
- Így nincs értelme élni!-
* Már ugrani készült, de még időben megállt, majd leült, s nagy levegőt vett. Megpróbált lenyugodni. Rich hamar ott termett mellette. Louny, ha öngyilkos is akart volna lenni ő megmentette volna. Viszont Louny is észbe kapott. Már sokszor próbálkozott ögyilkossággal, de valami mindig megállította. Igen valami belső sugallat vagy nem is tudom minek nevezik ezt,de valami mindig megállítja... Most előszö játszotta ezt el valaki jelenlétében. Rich most biztos őrültnek nézi, de Lounyt különösebben ez nem hatja meg. Volt már rá példa... Louny sírásba kezd, majd maga elé suttog valamit. *
- Bárcsak megtettem volna...-
-Erősnek kéne lennem, de én csak sírok!-
*Most már egyre hangosabban mondja. *
- Ezzel nem segítek semmin!-
- Nem tudom vissza hozni őket!-
-Az én hibám!-
* S az utolsó mondat csak, úgy harsogott, ha valaki éppen arra járna, biztos meghallaná. Bár ide nem sokan jönnek. *
Vissza az elejére Go down
Richard Frigma
Könnyűlovas
Richard Frigma


Hozzászólások száma : 70
Age : 37
Hírnév : 3

Beosztások, rangok
Nép: Sárkánylovasok
Beosztás: Harcos
Rang: Felderítő

2. Carcaras-középhegység - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. Carcaras-középhegység   2. Carcaras-középhegység - Page 8 EmptySzer. Feb. 03 2010, 21:39

*Richard végig ott állt mellette ,végig hallgatta amit Louny mond,de hirtelen,mikor kicsúztak egyes dolgok a száján,akkor megszólalt Rich:
-Louny....figyelj csak,jobb lenne,és tényleg megnyugodna a lelked,ha beszélnél arról,amiről amúgy nem akarnál.....
-Értessz Louny?*Kérdezte kicsit felhúzva egyik szemöldökét,majd közben gyorsan mint akit meglöknek,a lány elé ugrott,és megállt ott Louny előtt.Úgymond lenézett a lányra,de csupán kedvességből.Amint ott ült előtte Louny,Richard megsajnálta és odaült mellé.Kicsit hideg volt a kő,de nem zavarta a férfit.Igazából,amit mondott Rich az előbb Lounynak,azt azért mondta,mert vele is volt már ilyen,tehát gondolt már rá.Viszont megtenni SOHA nem akarta.Tehát amikor Louny mellé leült,akkor így folytatta előbbi mondatait:
-Tudod...*kicsit eltűnődött*-én is éreztem magam valamikor régen így,hogy bárcsak mindennek vége lenne../főleg magamnak/.De nem akartam volna semmi ostobaságot tenni.Abból csak rossz sül ki!*Fejezte be elmélkedését Rich,majd Lounyra vetette tekintetét,és belenézett a szemébe.Szomorúnak tűnt,és elkeseredettnek.Richard tudta,talán ezek a szavak Lounyanak is segítenek,hiszen neki is segítettek egykor./Mikor életében "megjelent" Cecília Smile/
Vissza az elejére Go down
Louny Straith

Louny Straith


Hozzászólások száma : 81
Age : 34
Hírnév : 3

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Harcos
Rang: Talpas

2. Carcaras-középhegység - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. Carcaras-középhegység   2. Carcaras-középhegység - Page 8 EmptyVas. Feb. 07 2010, 18:51

* Rich megértően végig hallgatta a lányt, ami meglepetést szerzett Lounynak. De az mégjobban meglepte, amikor azt mesélt, hogy ezen ő is átesett, s , hogy jobb az, ha valakinek elmeséljük a dolgokat, mert akkor megkönnyebül az ember. Hát Louny nem az a mesélős fajta, aki csak, úgy kiteregeti a magánéletét. Persze Rich nem is, így értette, de Louny már csak ilyen. Magának való teremtés. De az, hogy Rich végig hallgatta és nem tekintette őrültnek, jól esett neki, így belenézett a szemébe és ezt mondta neki kissé rekedtes hangon még: *
- Köszönöm!-
-Köszönöm, hogy megértesz, de erről senkinek se tudok beszélni.- mondta Louny, majd fölugrott, s előre felé kezdett sétálni, kis idő múlva, pedig megfordult, s, így szólt Richez: *
- Tudod, erről annyit tudok mondani, hogy meggyilkolták a szeretteimet a szemem láttára. Még fiatal voltam, így engem nem mészároltk le. Így elfogtak és egy dús gazdag ficsúrhoz adtak, akit ápolnom kelett és .....- mondta, majd a szégyentől égett az arca.*
- Gondolom tudod mire célzok.-
Tehát teltek az évek, de, amikor elértem a 18.-ik évemet kardot ragadtam, majd elszoktam. Ki a szabadba. Szószerint mentem a fejem után. Csak, hogy ne találjanak meg. Most pedig várok a bosszúra!- Louny szemei csak, úgy égtek ettől a szótól. ''Bosszú''.*
- Most, hogy már tudod én nem tudok itt maradni. Nem kérek senki sajnálatából, tehát a tiedéből sem. -
-Örülök, hogy megismehettelek. Talán még látjuk egymást.-
- Viszlát!- * Louny még egy mosolyt dobott Richnek, majd sarkon fordult és pár perc után már nem lehetett látni.


// Köszi a játékot! Smile //
Vissza az elejére Go down
Richard Frigma
Könnyűlovas
Richard Frigma


Hozzászólások száma : 70
Age : 37
Hírnév : 3

Beosztások, rangok
Nép: Sárkánylovasok
Beosztás: Harcos
Rang: Felderítő

2. Carcaras-középhegység - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. Carcaras-középhegység   2. Carcaras-középhegység - Page 8 EmptyKedd Feb. 09 2010, 11:51

*Ahogy mesélt Louny,és közben csakúgy lángolt a szeme a bosszúvágytól,Rich teljesen megtudta érteni.És nem hagyta szónélkül:
-Szívesen hallgattalak Louny!*ránéz a lányra,látja,hogy már éppen indulni akarna,ezért gyorsan be is fejezi:*
-Viszlát,Louny,és még valami...vigyázz magadra!!*Ezt még utána kiáltotta,mivel a lány már éppen elindult,és sarkon is fordult,viszont ezt még biztos hallotta.*

/Köszönöm én is a játékot! Very Happy/
Vissza az elejére Go down
Cecília
Főlady - vámpír
Cecília


Hozzászólások száma : 434
Age : 31
Hírnév : 22

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Úrnő
Rang: Boszorkánymester

2. Carcaras-középhegység - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. Carcaras-középhegység   2. Carcaras-középhegység - Page 8 EmptyPént. Ápr. 02 2010, 18:06

*Cecília nyugodt lépésekkel mendegélt Carcaras középhegységeiben. Macskája Milk, sajnos ma is megtisztelte társaságával.(újonnan mindig ezt teszi) Úgyhogy kettesben sétálgattak a nagy fűben, ahol cicája nem volt hajlandó saját lábán menni így a lány vállára telepedett fel. Ő már nem is szólt semmit, elmélyedt saját gondolataiban. Mikor beértek a fás részre leült az egyik fa tövében és egy nagyot sóhajtott. Minden annyira nagynak tűnt hozzá képest, ha felnőtt lehetne..Akkor ez nem így lenne. De nem az..Így hát másképp nem is láthatja ezt a földet...Csak nagynak, örökké nagynak. *
Vissza az elejére Go down
Guinevere Spencer

Guinevere Spencer


Hozzászólások száma : 9
Age : 167
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Vámpírok
Beosztás: Vérszívó
Rang: Árnyék

2. Carcaras-középhegység - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. Carcaras-középhegység   2. Carcaras-középhegység - Page 8 EmptyPént. Ápr. 02 2010, 20:30

*Vigyorogva ugrált egyik fáról a másikra. Végre eljött az ő ideje, az éjszaka. Már régen nyújtoztatta meg végtagjait, így hát most nagyon élvezte az ugrálást és úgy egyáltalán bármi nemű mozgást. Éhes volt. De nagyon. Úgy érezte, menten vége, ha nem ihat vért. Szemei teljesen vörösre színeződtek, körmei karmokká nőttek, s ábrázata még rémisztőbb volt, mint alapjáratban. Az egyik fán megállva a levegőbe szagolt. Egyelőre nem érzett semmit. Két fával odébb megismételte az előbbi műveletet. Itt már érzett valamit. Noha nem egy áldozat szagát, hanem egy fajtársáét. Ismerős volt neki a szag, így hát úgy döntött, abba az irányba folytatja útját. Talán egy régi ismerőst láthat viszont. Nem tartott sokáig, míg elért a fák közt andalgó vámpírlányhoz. Az egyik fáról nézett lefelé, s jól szemügyre vette az illetőt. Fehér haj, vörös köpeny és kapucni... Guinevere azonnal felismerte, ki az. Torz mosoly ült ki az arcára. Elrugaszkodott a faágtól, amin épp állt, majd leugrott a lány elé.*
-Hellóka Cecília!
*Jobb kezét még fel is emelte integetésképpen. Vigyorogva várta, hogy Ceci felocsúdjon hirtelen meglepetéséből.*
Vissza az elejére Go down
Cecília
Főlady - vámpír
Cecília


Hozzászólások száma : 434
Age : 31
Hírnév : 22

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Úrnő
Rang: Boszorkánymester

2. Carcaras-középhegység - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. Carcaras-középhegység   2. Carcaras-középhegység - Page 8 EmptyPént. Ápr. 02 2010, 21:06

*Annyira belemerült gondolataiba, hogy észre se vette rég nem látott fajtársa közeledését. Persze mikor már ott állt előtte, azonnal felfogta, hogy mi a helyzet. Milk, aki eddig az ölében összegömbölyödve szunyókált, most ijedten ugrott fel a lányka vállára. Cecília arcán gonoszkás mosoly jelent meg és feltápászkodott. Szépen leporolta ruháját aztán kezeit majd lehajtotta kapucniját, úgy nézett bele kedves fajtársa szemeibe.*
- Rég láttalak Guinevere! Azt hittem már ide se érsz! *Elvigyorodott, két szemfoga megcsillant az éjszakai holdfényben aztán a vigyorból mosoly lett és eltűntek.*
- Mesélj, merre jártál? Aggódtam ám érted..*Fejével észak felé intett és lassú léptekben elindultak*
Vissza az elejére Go down
Guinevere Spencer

Guinevere Spencer


Hozzászólások száma : 9
Age : 167
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Vámpírok
Beosztás: Vérszívó
Rang: Árnyék

2. Carcaras-középhegység - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. Carcaras-középhegység   2. Carcaras-középhegység - Page 8 EmptyKedd Ápr. 06 2010, 10:36

*Örült, hogy Ceci még nem felejtette el őt. Bár hogy is felejthette volna! Gui is megvillantotta két szemfogát, majd elindult abba az irányba, amerre a lány intett fejével. A magasba tekintett, nézte kicsit a csillagos eget, majd egy nagy sóhaj után mesélni kezdett.*
-Én is azt hittem, hogy nem fogok idetalálni. Kalandos kis utam volt Álomfalva határától. Összeakadtam pár vámpírvadásszal, akik hónapokon át üldöztek. Nem akartam végezni szerencsétlenekkel, annyira jelentéktelennek tekintettem őket. De végül mégis muszáj volt, mert már arra készültek, hogy egy egész nagy csapatot küldenek rám. Kihallgattam őket, s a megfelelő pillanatban lecsaptam rájuk. Természetesen előtte jól kiéheztettem magamat. Óóó...azt a vérfürdőt! Meglepően finom volt a vérük. Mindnek kiszívtam...az összeset. Már nagyon éhes voltam. Jól esett.
*Megvonta a vállát. Kicsit elgondolkozott az egészen, felidézte az emlékeket, amelyek nem is voltak olyan régiek. Ismét felvillantak szemfogai, majd Cecihez fordult. Tekintetében lehetett látni a vadságot. Más volt már, mint régen, Álomfalván. Valami változott. De egyelőre még nem akart mindenről beszámolni a lánynak.*
-Éhes vagyok, Ceci! Ennem kell! Ha ma éjszaka nem eszek, attól tartok, hogy sokkal durvább dolgok is megtörténhetnek annál, amit ott rendeztem a vámpírvadászok rejtekhelyénél... Szóval menjünk vadászni! Majd utána ráérünk bájcseverészni. Gyerünk!
*Azzal elrugaszkodott a földtől és felugrott a felettük lévő fa egyik vastag ágára. Körülnézett. Koromsötét volt. De vámpírszemei, s kifinomult érzékei segítségével sokkal többet látott, s észlelt a sötétségben bármely nép sarjánál. Beleszagolt a levegőbe. Arcán torz mosoly jelent meg.*
-Érzek valamit...
Vissza az elejére Go down
Nibelon
Az idő ura
Nibelon


Hozzászólások száma : 42
Hírnév : 9

Beosztások, rangok
Nép:
Beosztás:
Rang:

2. Carcaras-középhegység - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. Carcaras-középhegység   2. Carcaras-középhegység - Page 8 EmptyKedd Ápr. 06 2010, 14:36

*Kényelmesen kidőlve heverészett az egyik fa fentebbi ágán, amikor szinte megremegni érezte maga alatt a fát. Szemhéja azonnal felpattant, és felhúzott szemöldökkel, na meg mellkasa előtt keresztbe font karral, amolyan lebiggyedő állású ajkakkal szűrte foga iközt a szavakat.*

- Manapság már a nők sem bírnak magukkal... *Ebben a pillanatban húzott el mellette az idősebbik nőszemély, s erre Nibelon úgy tett mintha görcsösen kapaszkodna a falevelekben* - Nem kell mindjárt ilyen erőszakosan letámadni csak mert jó parti vagyok!

*De a nőci nem adta halvány jelét sem annak, hogy észlelte volna őt avagy hallotta volna a hozzá intézett szavakat. Hogyan is hallhatta volna az idő urát? Hiszen egy istenséget csak akkor láthat halandó, s kárhozott, ha maga az istenség úgy akarja. Nibelonnak persze meg sem fordult a fejében a láthatóság gondolata.*

- Frankó a kilátás odaföntről mi? *nézte, ahogy szemlélődik a nő egy ideig, aztán - legnagyobb megdöbbenésére - a nő még szaglászott is egy sort odafönt*
- Ha sültet érzel, arra én is vevő vagyok!

*De nem jött válasz. Hogy is kaphatna választ arra, amit a másik nem hall? Aztán a fura nő egy szempillantás alatt le is surrant a fáról.*

- A kis ügyes... Kár, hogy idő előtt kárhoztatva lett...

*Nibelon felült az ágon, s lovagló ülésből nézte, merre indulnak tovább az alant lévők. Szemeiben máris kigyúlt az a bizonyos kis csillag, mely a szórakozási lehetőségektől kap új életre.*

- Érdekesnek tűntök lánykák... Csatlakoznék... Egy kis buli sosem árt!

*Minden átmenet nélkül illant el a fáról, hogy aztán, a két vámpír közelében megjelenjen. Természetesen továbbra is láthatatlan formában volt jelen.*

- Jöhet a móka... De a vacsiból nem kérek.
Vissza az elejére Go down
Cecília
Főlady - vámpír
Cecília


Hozzászólások száma : 434
Age : 31
Hírnév : 22

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Úrnő
Rang: Boszorkánymester

2. Carcaras-középhegység - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. Carcaras-középhegység   2. Carcaras-középhegység - Page 8 EmptyKedd Ápr. 06 2010, 21:44

*Miközben sétáltak érdeklődve hallgatta Gui beszámolóját, eleinte gonosz mosolyal, majd figyelmes szemekkel*
- Vámpír vadászok? ~Hallottam már róluk, de eddig múgúsztam velük a találkozást, Evolyranba se találkoztam egyel se...Remélem nem is fogok...~*Tovább morfondírozott magában, közben azért hallgatta a történetet.*
-Meghiszem azt!*Gonoszul elvigyorodott, szemei égtek, tűéles fogai előbújtak megint és most kint is maradtak. A vacsora ajánlatra rábólintott, Milk bizonyára megérezte, hogy gazdája tovább akar állni, így újra a vállára ugrott, hogy esélye se legyen nélküle elmenni. Guinevere felugrott az egyik fára és szaglászott. Cecília is ugyanezt tette. Felugrált egészen az egyik fa teteéig. Mélyen beleszimtolt a levegőbe, szemei pásztázták a területet majd egy hirtelen mozdulatta elrugaszkodott már repült is le a levegőben. Volt pár akadály...Amiket ágaknak és leveleknek neveznék. Szerencsére ezek nem jelentettek olyan nagy problémát, akár egy kis repülő mókus kerülgette a levegőben. Cicája karmaival erősen belekapaszkodott nyakába, kissé fájt de volt jobb dolga mint ezzel foglalkozni. Miután tökéletesen földetért megvárta amíg Gui is megérkezik, úgy tűnt ő is érezte a vacsora szagát.*
- Én is! *Mondta vigyorogva vöröslő szemekkel a nőnek. El is indultak a szag irányába. Fent az ágakon ugráltak és Cecíliát valami furcsa érzés kerítette hatalmába. Mintha valaki figyelné őket...De nem most jött el annak az idelye, hogy ezen gondolkozzon. Most vadásznak, és ez a lényeg! *
Vissza az elejére Go down
Guinevere Spencer

Guinevere Spencer


Hozzászólások száma : 9
Age : 167
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Vámpírok
Beosztás: Vérszívó
Rang: Árnyék

2. Carcaras-középhegység - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. Carcaras-középhegység   2. Carcaras-középhegység - Page 8 EmptySzer. Ápr. 07 2010, 06:21

*A finom vacsora elfogyasztásának vágya már jócskán felülkerekedett minden más érzésen, érzéken. Guinevere valami eszeveszett gyorsan haladt a fák között. Villámgyorsan kerülgette azokat, s minden másodperccel egyre csak közelebb került az áldozathoz. Persze Cecília sem maradt el tőle, ő is ugyanígy tudta tartani a tempót. Gui a másikra tekintett, s elvörösödött szemekkel vigyorogva kacsintott egyet. Ezután mint a villám, felugrott egy fára, majd ott folytatta útját. Már nagyon közel voltak a kiszemelt áldozathoz. Úgy tűnt, nem lesz nehéz becserkészni, mert egyedül van. Viszont mikor már odaértek, kisebb meglepetés érte őket. Ugyanis nem egy, hanem rögtön négy alak tartózkodott az erdő egyik kisebb tisztásán. Épp tábort készültek verni. Legalábbis Guinevere erre a következtetésre jutott a fáról való megfgyelést követően. Jól szemügyre vette a lent sürgő-forgó alakokat. Két nő és két férfi volt odalent. Gui-t leginkább a két férfi illata vonzotta. Szerette volna mindkettőt megkaparintani magának, de most nem csak egymaga volt. Így hát Cecire is gondolván odafordult hozzá.*
-Enyém lehet a két pasi, ugye? Te meg addig intézd el a két csajt. Finom falatoknak tűnnek. A legkényelmesebb az, ha én elcsalom a két fickót. A nők elég védtelennek látszanak, bár sosem szabad alábecsülni a prédát. Volt már rá példa, hogy majdnem elmaradt a vacsim épp ezen okból kifolyólag. Szóval figyelj oda! Amint elcsaltam a két hapit, támadásba lendülhetsz. De lehetőleg ne hangoskodjatok! A két férfival előtte kicsit eljátszadoznék...
*Vigyorogva vllantotta ki szemfogait, majd halk ugrással leugrott a fa tövébe, majd kicsit messzebb somfordált, de úgy, hogy még hallótávolságon belül legyen. Ezután úgy tett, mintha megsérült volna. Felvette ártatlan képét, amit ilyenkor szokott, s úgy jajgatott.*
-Óóó...a lábam! Áú! Nagyon fáj....valaki segítsen, kérem!
*Úgy tűnt, hatásos a csel, ugyanis a két fickó máris megindult felé. Gui magában már előre jót mulatott. Nagyon éhes volt. És amikor ilyen, olyankor nincs kegyelem. Mindkettőt meg fogja enni...*
Vissza az elejére Go down
Shade von Narrath
Holtfonnyasztó
Holtfonnyasztó
Shade von Narrath


Hozzászólások száma : 35
Hírnév : 3

Beosztások, rangok
Nép: Vámpírok
Beosztás: Vérszívó
Rang: Árnyék

2. Carcaras-középhegység - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. Carcaras-középhegység   2. Carcaras-középhegység - Page 8 EmptyKedd Ápr. 13 2010, 20:46

Feliah, családom utolsó tagja, a legfontosabb "ember" a számomra. Egyik éjjel vadászni mentem, s bár nem szokásom, őt magam mögött hagytam, gondolván biztonságban lesz otthonunk meleg tűze mellett. Tévedtem. Tovább maradtam távol, mint szerettem volna, ki tudja miért, az idő repült, és a vadászat elhúzódott. Már akkor rossz érzés kerített hatalmában, de mivel összpontosítanom kellett, hogy a prédát még csak véletlen se tévesszem szem elől, így a baljós gondolatokat szépen elhessegettem. A vadat elejtve elégedetten indultam hazafelé, de jókedvem igen hamar alább hagyott. Közeledve otthonom felé, már messziről éreztem a vérszagot, mi belengte a kihalt vidéket. ~Csak nem?~ Urrá lett rajtam valami megmagyarázhatatlan félelem. Az utolsó kilométereket suhanva tettem meg, hogy minél hamarabb hazaérjek. A gyanúm beigazolódott, a húgom vérének illatát hozta magával az éjszaki szellő. Átlépve a küszöbön Feliah erőtlen teste hevert a padlón megsebezve. Egy állatt támadott rá néhány perccel ezelőtt, s majdnem életét vette.
A támadó igyekezett rejtve maradni, és úgy surranni el lakhelyünk közeléből. Szemeim pirosan villantak, amit kiszúrtam a fák között menekülni próbáló idegent. A keresztanyánk épp ekkor lépett be, ezért gondjaira bíztam szeretett húgomat, és az ismeretlen után eredtem. Két teljes nap telt el azóta. Gyakran gondolok Feliáh-ra remélve, hogy keresztanyánk gondoskodó kezei között újra erőre kap és felgyógyul. A Caracas-i erdő sötétjében értem, éjszaka volt, egy magas ágról kémleltem a vidéket, hátha a nyomára akadok annak a vérszomjas dögnek. Éreztem, a közelben jár, a szaga elárulta őt. Ezúttal nem menekül.
Vissza az elejére Go down
Tikina
Íjász
Íjász
Tikina


Hozzászólások száma : 189
Age : 204
Hírnév : 1

Beosztások, rangok
Nép: Elfek
Beosztás: Harcos
Rang: Elit harcos

2. Carcaras-középhegység - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. Carcaras-középhegység   2. Carcaras-középhegység - Page 8 EmptyKedd Ápr. 13 2010, 22:07

*Az idő és a hely,nem a legmegfelelőbb egy nőnek.Habár ennek a nőnek,nincs mitől tartania.Eddig....még.
Szóval Tikina azért jött Carcaras-ba,mert már régen járt itt,és hiányzott neki a hegyi,friss levegő.No meg a kaland!~Mi sem jobb
,mint egy mai kis kaland!*Gondolta Tikina,és ezzel a gondolattal ment tovább az erdőn át.
Az idő,kellemes volt,és nem is fújt a szél.Tikina zsebre dugott kézzel nézelődött.Mivel tekintetét ébren tartotta....bármi eshetőségre....*
Vissza az elejére Go down
Shade von Narrath
Holtfonnyasztó
Holtfonnyasztó
Shade von Narrath


Hozzászólások száma : 35
Hírnév : 3

Beosztások, rangok
Nép: Vámpírok
Beosztás: Vérszívó
Rang: Árnyék

2. Carcaras-középhegység - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. Carcaras-középhegység   2. Carcaras-középhegység - Page 8 EmptyCsüt. Ápr. 15 2010, 17:56

Lesben álltam és vártam. Időm bőven volt, akár a világ végére is követtem volna őt, hogy egyszer és mindenkorra végezzek vele. Mi tagadás, megnyugtatott volna a tudat, hogy többé nem szívja már ennek a világnak a levegőjét. Mindeddig kétszer sikerült kicsúsznia a kezeim közül. Szerencséje volt. Harmadjára viszont nem lesz ekkora mákja. A sors keze utoléri, általam. S azok után, amit Feliahval tett örömmel leszek eszköz sorsa beteljesülésébe. Általam jön el számára a halál. Az egyik magas fa sűrű lombjai közül kémleltem a vidéket. Éreztem, hogy az, akit már mintegy két napja üldözök a közelben lapul valamelyik bokorban. Gúnyos mosolyra húzott a szám, amint belegondoltam, hogy gyáván bújkál itt valahol, féltve nyomorult kis életét, és reméli, hogy keresését hamar feladom. Téved, ha azt hiszi, hogy ilyen könnyen megszabadul tőlem. Kitartó vadász vagyok, de ezt hamarosan ő is megtapasztalhatja. A vérére szomjaztam, és azt akartam, hogy átkozza azt a napot, amikor otthonunkba lépett és kezet emelt a családomra.
Hosszú percekig némán ücsörögtem az ágon, mikor közeledő léptek zajára lettem figyelmes. Őszintén szólva kicsit meglepődtem. Ezért kíváncsian lejjebb ereszkedtem a fa egyik alsóbb ágára, hogy szemügyre vegyem a felém érkezőt. A prédám szaga lengte be a vidéket, mely elnyomott minden más illatot. Éreztem elérkezett az idő, most véget vetek ennek a macska-egér játéknak. Szemeim vörösen izzodtak a dühtől. Egy sötét alak körvonalai rajzolódtak ki az erdő homályában. Sötét volt. Túlságosan is. Nem láttam az illető arcát. Így nem voltam benne biztos, hogy valóban az áll-e előttem, akinek a halálát kívánom. Nem tudtam, hogy ki jár éjnek éjjelén ezen a vidéken, de nem kockáztathattam. Észrevétlenül suhantam mögé, és rántottam le a földre az idegent, magam alá terítve őt. Kezeit és lábait erősen lefogtam, hogy mozdulni se tudjon.
-Most elkaptalak! - suttogtam gúnyos vigyorral az arcomon.
Vissza az elejére Go down
Tikina
Íjász
Íjász
Tikina


Hozzászólások száma : 189
Age : 204
Hírnév : 1

Beosztások, rangok
Nép: Elfek
Beosztás: Harcos
Rang: Elit harcos

2. Carcaras-középhegység - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. Carcaras-középhegység   2. Carcaras-középhegység - Page 8 EmptySzer. Ápr. 21 2010, 20:54

*Tikina ,amikor valami,vagy lehet,hogy valaki ...szóval rávetette magát.Akkor nem is tudta,mit szóljon.Dühös legyen,vagy még dühösebb az átlagosnál.
De inkább mindkettőt választotta.~mi a fr*cot képzel magáról ez az alak?*Mérgelődött magában,majd megpróbált valami -féle hangot kiadni:
-Szállj le rólam,TE ÜTŐDÖTT!*Tikina még nem igazán jött rá,hogy kivel is áll szemben,de egyet biztosan tudott.~ez az alak,vagy megveszett,vagy csak egy sima vámpír.*Mondhatni azonnal rájött,hogy ténylegesen kivel áll szemben.Nem bírta letolni magáról a nehéz férfit,de próbálkozott.Felemelte bal karját ,kihúzta a tőrét a szoknyája csatjából.....és úgy döfte bele a rajta fekvő férfiba,hogy az jól oldalba szúrta őt.
~Ez az,végre....most megkapod....amiért így rám támadtál!*Tikina elmerült gondolataiban.Ott feküdtek a földön,az erdő közepén.*
Vissza az elejére Go down
Shade von Narrath
Holtfonnyasztó
Holtfonnyasztó
Shade von Narrath


Hozzászólások száma : 35
Hírnév : 3

Beosztások, rangok
Nép: Vámpírok
Beosztás: Vérszívó
Rang: Árnyék

2. Carcaras-középhegység - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. Carcaras-középhegység   2. Carcaras-középhegység - Page 8 EmptyCsüt. Ápr. 22 2010, 18:50

Sűrű fekete felhők borították az eget. Sötét volt. Alig láttam valamit, de a levegőben éreztem azt a jellegzetes szagot, mely belengett mindent. Az ismeretlent magam alá gyűrtem, és szorosan lefogtam, hogy mozdulni se tudjon. Próbált szabadulni szorításomból, de nem hagytam. Gyilkos ösztönök dúltak bennem, mint vadászat idején. Aztán meghallottam kétségbeesett, haraggal teli hangját. Egy női hangot. ~Ez egy lány?~ Döbbentem meg, és pillanatnyi meglepettségemben szólni sem tudtam. Szorításom lazult. A lány döbbentségemet kihasználva kirántotta kezeim közül kezeit, tőréhez nyúlt és az oldalamba döfte azt. Éreztem, ahogy a fém a húsomba hatol, és a vérem kicsordul. Összeszorítottam a fogsorom, hogy fel ne üvöltsek a fájdalomból, így egy halk szisszenő hang hagyta el a számat. Támadása váratlanul ért. De tudtam jól, hogy csak a saját életét félti, hiszen tévedésből tepertem le őt, de ő ezt nem tudhatta. Megragadtam a csuklóját jó erősen, és kihúztam az oldalamba fúródott tőrt egy laza, de határozott mozdulattal. Iszonyatosan fájt. A lány kezét kicsavartam, és kivettem belőle a fegyverét. Nem voltam vele finom, sem gyengéd. Közben tőlünk nem messze megrezdült a bokor. Az apró neszre ösztönösen felfigyeltem. A zöldből egy sötét alak lépett elő, s démoni kacajjal nevetett fel. ~Ő az!~ Felismertem őt. Ó volt az, akit napok óta üldöztem. Végigmértem a férfit, szemeim összeszűkültek és vörösen izzottak a dühtől. Eleresztettem a lányt, és felálltam a földről. Egyik kezemben a lány tőre volt, míg a másik kezemmel sebzett oldalam fogtam.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





2. Carcaras-középhegység - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. Carcaras-középhegység   2. Carcaras-középhegység - Page 8 Empty

Vissza az elejére Go down
 
2. Carcaras-középhegység
Vissza az elejére 
8 / 10 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
EVOLYRAN  :: EVOLYRAN - A SZÖVETSÉG :: Evolyrani Birodalom-
Ugrás: