EVOLYRAN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EVOLYRAN


 
KezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Similar topics

 

 Nyugati-vég kapuja, és környéke

Go down 
+30
Raissa Cyron
Fate Nightmare
Annara
Armin Dewney
Richard Frigma
Etele Barlon
Cecília
Lucide
Rick Diamond
Kéla Jones
Declan-Clive Sword
Akira Pain
Casve
Christopher MCCallum
Celestin
Frandor
Aysha
Alex Morose
Akira Angel
Narwyn
Nibelon
Mendrago
Ofimys
Nemes Kressara
Eldar Ferrion
Dylon
Nexus
Avaia Eldsaye
Mesélő
34 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14  Next
SzerzőÜzenet
Casve
Erdőmester
Casve


Hozzászólások száma : 634
Age : 32
Hírnév : 15

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Gazdálkodó
Rang: Földműves

Nyugati-vég kapuja, és környéke - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyugati-vég kapuja, és környéke   Nyugati-vég kapuja, és környéke - Page 12 EmptyHétf. Jan. 11 2010, 16:38

*Valóban nagyon kíváncsi volt rá, hogy a férfi tartja-e valamire, és az igent mondott. Erre Casve kicsit gonoszkásan elvigyorodott. Majd mikor megkérdezte, hogy a mágus miért nem néz a szemébe, az egy rövid időre mégis megmutatta a szemében fénylő sötétséget. Casve karján libabőr jelent meg. Eléggé hátborzongató volt. A férfi még válaszolt is.*
~Lélek-fosztó...hmm... rajta már nem lehet segíteni. Hiába beszélne vele bárki is. A gyűlölete sosem múlik el Tifar ellen.Talán semmit sem gyűlöl. Egyedül csak maga a Gyűlölet létezik, ami élteti. Nélküle már nem is élne.~
*Gondolta szomorúan a lány. Lemondott a férfiról. Csak azt nem tudta, hogy most mit tegyen. Jelentse fel? Hisz a börtönben a helye. Tovább nem is gondolkodott ezen, majd később meglátja, mi a helyes. Csendesen felelt.*
-Ha bántani akart volna, már megtehette volna. Nem tette. Akkor mért nem nézhetnék a szemeibe?-
*De igazából ez már csak költői kérdés volt. Nem várt rá választ, sem azt, hogy a férfi levegye a csuklyáját. A darthar kérdésére Casvénak kénytelen volt elnevetnie magát.*
-Ha tudnám sem mondanám el!- *Mondta furcsa vidámsággal.*
-Hmm... talán még sem tart elég jónak... kissé megalázó számomra ez a kérdés.-
*Eltávolodott a sziklától, most szembeállt a férfival.*
-Tudom nem érdekli a véleményem és igencsak furcsa, hogy így elbeszélgettünk, miközben nem egy oldalon állunk. Nem értek egyet önnel. De tudom, mit se számít ez magának. Már nem tud józanul gondolkodni a dühtől és a bosszúvágytól. A lelkét elvesztette. Azt hiszi, még a magáé, pedig már régen nem az. Nem bánom, hogy akkor a tőrömet a nyakának szegeztem. Tudom, hol a helyem és mi a helyes. Ha még egyszer ilyen helyzetbe kerülnénk, akkor sem cselekednék másképpen. Tifar jó! És megérdemli, hogy boldog legyen! Most letámadhatnám önt, de nem teszem. És nem azért nem teszem, mert gyenge vagyok, vagy mert tudom, hogy hatalmas a maga ereje és félek. Azért nem teszem, mert nem enyém az ítélet, hanem az életé. A Láthatatlané! A Láthatatlan kezében van az ön élete, és majd egyszer elnyeri azt a büntetést, amit megérdemel! De én most hátat fordítok, és elmegyek! Egyet jegyezzen még meg! Addig változhat, amíg él!-
*Köszönés képen biccentett a fejével, majd megfordult és távozott.*
Vissza az elejére Go down
Etele Barlon
Lélekfosztó
Etele Barlon


Hozzászólások száma : 237
Age : 42
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Mágusok
Beosztás: Vándor
Rang: Darthar

Nyugati-vég kapuja, és környéke - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyugati-vég kapuja, és környéke   Nyugati-vég kapuja, és környéke - Page 12 EmptyHétf. Jan. 11 2010, 17:07

*Etele maga sem tudja, miért nem bántotta a lányt. Talán az ital, talán a mosolyfű, talán a gyász akadályozta meg.
A lány nevetése bosszantja, de nem adja jelét neki. Rá sem néz, de kezében megmozdul egy pillanatra a varázsbot.
A lány kis monológja nem hatja meg. Nem is válaszol rögtön rá. Inkább füleivel figyeli, ahogy távozik, csak mikor már jó pár lépést tesz, akkor emeli fel a fejét.
Arcán gonosz mosoly játszik. Bal kezét a föld felé tolja, majd hirtelen felkapva a távozó irányába löki, miközben a varázsigét mormolja.*
- Flamma pila!
*Keze alatt egy pillanatra szikrák pattognak, talán a sziklás talajnak is köszönhetően, egy pillanat múlva már jókora lángoló tűzgömb száll a távozó Casve háta felé.
Elrepül mellette, majd egy kicsivel előtte az útszéli fába csapódik, felrobbantva annak törzsét és lángra lobbantva az egész fát is. A fa ott dől ki lángolva a lány mellett.*
- A lelkem az enyém és ha akarnám a tiéd is az enyém lenne. Nem tudom, ki, vagy mi az a Láthatatlan, de nem is érdekel, de jól jegyezd meg, amit most mondok!
Tifar cseppet sem jó, nem vagy te sem az, csak ámítjátok magatokat, de ha az istenek rátok sújtanak, ugyanolyan gyarlóvá lesztek, mint bárki más.
Megölhettelek volna, de nem tettem. Akira emlékéért, mert a barátja voltál, és mert nekem is fontos volt, de még egyszer ne kerülj az utamba, mert még nem lesz ilyen szerencséd!
*Szavait a környező sziklák visszhangozzák még kicsit. Barlon elégedetten néz a lány után.
Hamarosan felül Aralia hátára és onnan figyeli a lányt, de nem akar harcolni vele. Tart attól, hogy a kis mutatvány idecsalogat néhány sárkánylovast és velük már nehezen bánna el. Lassan elfordítja a lovat és háta mögé fülelve, csendben elindul tovább a sziklák között.*
Vissza az elejére Go down
Casve
Erdőmester
Casve


Hozzászólások száma : 634
Age : 32
Hírnév : 15

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Gazdálkodó
Rang: Földműves

Nyugati-vég kapuja, és környéke - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyugati-vég kapuja, és környéke   Nyugati-vég kapuja, és környéke - Page 12 EmptyKedd Jan. 12 2010, 11:07

*Tehát távolodott a férfitól, de aztán egy tűzgömb suhan el a lány mellett és belecsapódik egy fába. Casve lemerevedett. A szíve a torkában zakatolt. Megfordult. A darthar most válaszolt az előző mondataira, ugyanis előtte csak csendben hallgatta a "prédikációját" a lánynak. Határozottan figyelte a férfit, utána visszakiabált.*
-Akkor mindkettőnknek van valami, amit jobb ha megjegyzünk.-
*Ezzel a lendülettel megint biccentett a fejével, majd megfordult és elment. Út közben mindenfelé járt az agya. Mellékes, hogy még mindig sebesen vert a szíve, tudta, hogy nem foglya bántani a mágus őt, hisz ezt mondta. De vajon mért bízik meg benne?*
~Nem az a típus, aki hazudna. Ehh... a mágusoknak mindnek elszáll az agya. Aldo! Mért kell ilyennek lenned? Neked még a szavaidnak sem lehet hinni. Bármit mondasz, gondolsz, teszel, az mind hazugság! ... ... ...Miért csavarja el az emberek fejét a bosszú? Volt, hogy nekem is eszembe ötlött, hogy megölhetném Aldot, de azzal mit érnék el? Semmit! Csak annyit, hogy egy kegyetlen gyilkos vagyok. Eddig még nem is öltem... csak vámpírokat, meg élőholtakat. A három dagorladi esetében meg csak leütöttem őket.~
*Hirtelen megállt, de már rég nem lehetett látni mögötte a mágust. Kicsit megijedt magától.*
~De emlékszem, hogy akkor siránkoztam, hogy nincs nálam a tőröm. Mert... leszúrtam volna őket... ... ...Áhh! Azok csak dagorladiak! Halálra méltók! Meg sem kellett volna születniük!!! De... ... ...nekik is vannak életük. Addig változhatnak, míg élnek.... Mindenkinek van esélye a jó döntésre... De akkor ki érdemel halált és ki nem? Senki? De akkor hogyan bűnhődünk a bűneink miatt? Nincs talán igazság? Hisz az igazság az lenne, hogy, aki öl, az haljon meg. Én is öltem. Meg kell halnom! De én én vagyok és én nem akarok meghalni. És csak miattam legyen más a törvény?~
*Szegény Casve már nagyon belebonyolódott a gondolataiba, már azt sem tudta, hogy keveredhetne vissza a valóságba. De újra elindult és igyekezett felmenni Chrishez.*
//Erre még reagálnom kellett! Smile Köszönöm a játékot! Érdekes volt! Smile //
Vissza az elejére Go down
Etele Barlon
Lélekfosztó
Etele Barlon


Hozzászólások száma : 237
Age : 42
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Mágusok
Beosztás: Vándor
Rang: Darthar

Nyugati-vég kapuja, és környéke - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyugati-vég kapuja, és környéke   Nyugati-vég kapuja, és környéke - Page 12 EmptyKedd Jan. 12 2010, 13:50

*Bár Etele rendszerint nem a valót mondja, most mégsem támad már a lányra. Szívesen megtenné, hiszen a két gyilok a combjain nem tűnik olcsó dolognak, minden bizonnyal könnyen túladna rajta arra alkalmas személynél. Mégsem fordul vissza, hogy megölje a lányt.*
~ Pedig de könnyű dolgom lenne....de Akira barátját csak nem ölöm már meg, még ha Tifar barátja is. ~
*Elereszti füle mellett annak utolsó mondatát is.A sziklák között óvatosan araszol Araliával. Az óvatosság nem is az éles kőtömböknek szól. Bár a lány nem tűnik olyannak, aki visszajön és támad, de biztos, ami biztos. A másik a tűzgömb okozta feltűnés. Ha látta egy sárkány, vagy sárkánylovas, könnyen nyomába eredhet és kérdőre vonhatja.
Nem kockáztathat. Ha megint letartóztaták, ki tudja, mikor akad Tifar nyomára.
Pedig meg kell találnia. Fogait csikorgatja.*
~ A lány legalább arra jó volt, hogy kijózanodjak és rájöjjek, mi számít.
Többet nem hagyom el így magam. ~
*Tovább kerülgetve a sziklákat azon morfondírozik, merre is keresse az ishtart.
Fejében egymást követik a gondolatok, de azok csak arra vonatkoznak, mit tesz, ha majd megtalálja. Arca csúf vigyorra torzul, már nem a mosolyfűtől. A várható bosszú öröme tölti el. Már várja a kínokat, amiket okozhat, szomjazza a kiömlő vért, látni akarja a család szemeiben a dühöt,a félelmet, a kétségbeesést, mikor látják szeretteiket szenvedni és meghalni. Várja azt a pillantást, amikor meglátja a szemükben, hogy rájöttek, ez itt a vég.
A mágus jókedvűen folytatja útját a sziklák között, egyre távolabb kerülve a sárkánylovasok területétől.*

//Vártam is a reakciót! Köszi a játékot!Smile//
Vissza az elejére Go down
Richard Frigma
Könnyűlovas
Richard Frigma


Hozzászólások száma : 70
Age : 37
Hírnév : 3

Beosztások, rangok
Nép: Sárkánylovasok
Beosztás: Harcos
Rang: Felderítő

Nyugati-vég kapuja, és környéke - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyugati-vég kapuja, és környéke   Nyugati-vég kapuja, és környéke - Page 12 EmptySzer. Jan. 13 2010, 22:28

*Már éppen besötétedett ,mikor Rich,kinézett az ablakán és észrevette,hogy Shadow nincs a helyén.Úgy gondolta,biztos éppen elment vacsorázni vhova.Így is volt,mert már éhes volt,szegény,így elment enni vmit.A sötétséget szinte enni lehetett,olyan sűrű volt,és áthatolhatatlan.Richard gondolta kimegy és gyakorol egy kicsit,kardját már elő is húzta,az ezüsttel borított tartóból.Egy ideig kint időzött,jól forgatja Rich a kardját,hirtelen mozdulatai bárkit a földre terítenek.~Egy ide,egy oda...*Gondolta magában,miközben a kiszemelt fát vágdosta.Nem azért,mert nem volt hely,vagy más gyakorló eszköz,ahoz h gyakoroljon.De ő neki épp megfelelt az udvaron álló,fa.Jól belevágta kardját,élesen,és feszesen,a fába,mint aki már is egy bizonyos célpont ellen harcol.Aztán abbahyagta,letette kardját a földre,majd ő is leült.Egyszerűen nem jött álom a szemére.Felnézett,és csak meredten bámulta a csillagokat.*
Vissza az elejére Go down
Cecília
Főlady - vámpír
Cecília


Hozzászólások száma : 434
Age : 31
Hírnév : 22

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Úrnő
Rang: Boszorkánymester

Nyugati-vég kapuja, és környéke - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyugati-vég kapuja, és környéke   Nyugati-vég kapuja, és környéke - Page 12 EmptySzer. Jan. 13 2010, 22:45

*Cecília egy fa ágáról nézte Richi kardozgatását. Nincs kedvem elmesélni, hogyan sikerült megint ide keverednie, a lényeg, hogy itt volt és kész. Mikor a férfi végre leült, csendesen odalopakott hozzá, majd óvatosan leült és nekidőlt a vállának.*
- Jó estét Richard úr! Tudja szerintem ez a fa nem ártott önnek, ha megkérhetném a következő alkalommal ne rajta gyakoroljon! *Vidáman, csilingelő hangon kacarászott. Szép lassan *>abbahagyta, bár a mosoly még mindig ott csücsült az arcán.*
- Na találd ki mit láttam idefele jövet! *Játékosan kacsintott majd meg se várva a választ folytatta.*
- Shadowot! Jól megnőtt, nem mondom! Épp felettem repült el! Igazság szerint meg se ismertem először, bár egy kis gondolkozás után rájöttem. Milyen gyorsan telik az idő...*Bár ez nála nem igazán számít. Ő akár 100000000 év múlva is olyan lesz mint most, kivéve ha az Istenek megszánják és egy kicsit segítenek...Viszont arra szinte semmi esély. Van jobb dolguk azoknak is mint egy vámpírral foglalkozni. Kedvtelenül nézett föl a csillagokra, majd csendesen megszólalt.*
- Én is föl akarok nőni.
Vissza az elejére Go down
Kéla Jones
Földmorzsoló
Kéla Jones


Hozzászólások száma : 43
Age : 31
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Mágusok
Beosztás: Mágus
Rang: Elemi mágus

Nyugati-vég kapuja, és környéke - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyugati-vég kapuja, és környéke   Nyugati-vég kapuja, és környéke - Page 12 EmptyCsüt. Jan. 14 2010, 11:42

Alex Morose

* Úgy gondolkodott, hogy ennyi az izének. Egy jó nagy adag tűz. De nem. Ezek szerint nem egy közönséges lélekkel van dolguk. Annyi baj legyen... akkor másképp végez vele.*
~ Köszönöm Frandor. Innentől átveszem. Örülök, hogy jól vagy....~
* Azt nem élné túl, ha sárkánya elveszne. De nem fenyegeti őket komolyabb veszély. Még nem. Azonban ha ezt nem állítják meg... de ők úgy is meg fogják. Meg kell. Mert már irtó pipa. Csak egy kívánsága van: minél előbb legyen már vége ennek az őrült cirkusznak!
Int a lánynak, hogy maradjon ott a hol van, és az a kovácsra is vonatkozik. Bár, nem hiszi komolyan, hogy a csajszi komolyan fogja venni. Pontosan ez is történik. A lány kifut. Tudja, hogy ha most kilép ő is, nem kell támadásra számítania. Legfőképp neki. Szófal felegyenesedik, s kardját előhúzva előjön. Előzőleg sárkányvérbe mártotta a fegyverét. Igen, sárkányvérbe, méghozzá egy fertőzött sárkányéba. De már szemtől szemben állva kicsit más a helyzet... kénytelen elmosolyodni. És megszólalni.*
- Kéla, úgy tűnik a bestiád nem húzta sokáig abban a tojásban....
* Bizony, egy új kis sárkány. Kéláé. A tűz kikeltette. Jelenleg is ott mocorog Kéla félrehajított táskájában seggén a tojáshéjjal, valószínűleg. Már amikor előjött, akkor észrevette, annyira friss és tiszta még az aurája.*
* És ezzel tövig meríti a lény mellkasába a kardját. Nem sajnálja. Cseppet se.*
- Az én sárkányomat senki sem bántja! -*sziszegi fogai között*
* Mivel gyorsan támadt, a lénynek esélye sem volt. Semmi bevezetés. Minek? Éppen elég gondot okozott neki. A sárkányát nem is számolva. Ott előtte, a kardon szárad ki a teste, bőre berepedezik, mint akiből az összes folyadék eltávozott. Aztán egyszerűen porrá hullik. Kardja egyszeriben könnyűvé válik, már semmi sem akadályozza a mozgásban. A szél elintézi, hogy egy szem se maradjon belőle. És az idézéséből.*



Én Smile

*Alex is fel jött. kéla átgondolta mit is tegyen. Míg gondolkozott a fiumegszólalt. De ő is észre vette, szinte egyszerre. Gyorsan levette a táskáját, kivette és megnézte (persze legugolt). Aranyos vörös sárkány, mosolygott Kéla rá mondta neki hogy maradjon ott és elne menjen. Feláll, felegyenesedik. Látta hogy Alex támad, és az ellenfélnek annyi. Gondolta ő most az idézőt foglya támadni. Haragudott rá és hogy az új barátjának a sárkányát megtámadni, még viccből is rossz!
Reméli szótfogad és télleg nem megy el. Elövette a pálcáját és a falra emeli. Egy varázs igét mond el.*
-E muro cursos ades! *Erre a falból (mivel fával készült) indák jönnek, és az idézőre tekeredik. Az az árny elneveti magát
.
De most másabb a nevetése. Furcsa. Csak egy szót mond* -Jól csináltátok. *És kitör úgy egyszerűen. Felfedi magát, és egy tanács.* -Alex jól tanitottad, most már átveszük a tanítást. Kéla jól harcoltál.
Vissza az elejére Go down
Richard Frigma
Könnyűlovas
Richard Frigma


Hozzászólások száma : 70
Age : 37
Hírnév : 3

Beosztások, rangok
Nép: Sárkánylovasok
Beosztás: Harcos
Rang: Felderítő

Nyugati-vég kapuja, és környéke - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyugati-vég kapuja, és környéke   Nyugati-vég kapuja, és környéke - Page 12 EmptyKedd Jan. 19 2010, 21:35

*Rich nagyon megörült amikor végre megint láthatta Cecíliát.Boldogan mosolygott vissza lányra,és érdekesen,de még mindig kis mosollyal az arcán hallgatta a beszédét.Amikor végül abbahagyta,Richard is megszólalt:
-Tudod,Ceci...*eltűnődik*-egyszer mindenki felnő.Persze nálatok vámpírknál ez egy kicsit bonyolultabb eset.Viszont ha nem is nősz fel testileg,és külsőleg,*rákacsint Cecire*a lelked az attól még fejlődik,és éretté válik.*Fejezte be mondatát Richard,de nem is várta meg,hogy Cecília válaszoljon,hanem még egyszer megszólalt:
-Még annyit ehhez,hogy...én úgy szeretlek,ahogy vagy,és amilyen vagy!*Most hirtelen megölelte Cecíliát,és kissé felnézett az égre,mintha onnan várna egy kis segítséget,persze tudjuk,hogy a fentiek ha törődnek is velük,nem biztos,hogy beleavatkoznak,de nem azért mert más dolguk lenne,hanem csak egyszerűen hagyják a dolgokat a maguk módján menni.Az ölelésből aztán Rich egy kicsit alrébb tolta Cecit,de semmi hátsó szándék miatt,hanem mert kicsit bűntudata volt.Azt érezte,hogy nem tud eléggé segíteni Cecílián/szerelmén/,ezért csak a szemébe nézett,és ezt mondta:
-Tudom mit érzek,és,hogy te mit érzel....*majdnem odarohant és megölelte volna /1000-szer is/ Cecit,de tudta,hogy ez most nem jó pillanat erre*-ha akarod sétálhatunk?*Kérdezte a lánytól,majd mégis csak de lassú,nyugodt léptekkel odament Cecihez.Megfogta a kezét,és elindultak ,a közeli erdő felé.*
Vissza az elejére Go down
Cecília
Főlady - vámpír
Cecília


Hozzászólások száma : 434
Age : 31
Hírnév : 22

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Úrnő
Rang: Boszorkánymester

Nyugati-vég kapuja, és környéke - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyugati-vég kapuja, és környéke   Nyugati-vég kapuja, és környéke - Page 12 EmptySzer. Jan. 20 2010, 14:04

*Volt igazság abban amit Richard mondott. És igazság szerint ezt már mások is említették csak nem ezekkel a szavakkal. Eszébe jutott Rick, ő is mondott neki ilyeneket, felsóhalytott majd a férfira nézett.*
- Köszönöm.*Gyengédem elmosolyodott. Oké, talán azt kellet volna mondania, hogy én is szeretlek meg ilyenek viszont drága kis Cecikénk ilyesmikre nem képes! Szívesen kimondaná, viszont ilyenkor mindig úgy érzi, hogy egy hatalmas gombóc van a torkában.*
-Rendben menjünk! * Szép lassan sétálgattak. A kis vámpír minden neszre oda kapta a tekintetét, ebben az erdőben még nem volt így elég bizonytalanul érezte magát. Ezt amennira tudta leplezte Rich előtt. Beleszimatolt a levegőbe és egy kicsit kuncogni kezdett.*
- Richard úr, a félelem szagát érzem. Szerintem ezek a fák félnek Öntől! *Felnevetett és szabad kezével kicsit oldalba bökte.*
Vissza az elejére Go down
Etele Barlon
Lélekfosztó
Etele Barlon


Hozzászólások száma : 237
Age : 42
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Mágusok
Beosztás: Vándor
Rang: Darthar

Nyugati-vég kapuja, és környéke - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyugati-vég kapuja, és környéke   Nyugati-vég kapuja, és környéke - Page 12 EmptySzer. Jan. 20 2010, 14:07

*Etele zajt hall. Gondolatai még mindig Tifar legyilkolás körül kalandoznak. Aralia pedig nem jelez. Már túljutott a szűk hágón, épp kiér egy nyíltabb területre. Sunyi világos szemei az eget kémlelik, sárkány után, hogy hamarabb vegye észre, mint az őt.
Így veszi kicsit későn észre a négy lovast, akik felé tartanak. Mégpedig sietősen. Szemébe húzza csuklyáját, úgy figyeli a közeledő alakokat. Vár, hogy végre elég közel érjenek, hogy láthassa, kik is azok.*
~ Errefelé nem várok barátokat. A füst csalhatta erre őket. ~
*Fejében nem fordul meg, hogy talán az előbbi lány riasztotta a környéken állomásozó katonákat.
Mostmár látja, hogy azok. Nem szeretné kivárni,hogy vajon miatta jönnek-e. A kancát határozott mozdulattal fordítja meg és apróbb köveket felverve már indul is vissza a hágó felé.
Hallja a lovak dobogását és hallja azt is, hogy gyorsabbra vették a tempót.*
~Ennek a fele sem tréfa! ~
*Aralia ügyesen kerülgeti a sziklákat, míg a darthar hátrafelé figyel. Kell is, mert a katonák elővették íjaikat és a kilőtt nyilak már ott záporoznak a környező sziklákon.
A mágus cserébe tűzgömbökkel válaszol. Az üldözők és az üldözöttek csinos kis felfordulást okoznak. A katonák hamar be is érik a menekülőt. Minden lövés célt tévesztett mindkét oldalon.
Barlon előhúzza az evolyrani kardot. Már látja, hogy odavalósiakkal van dolga.*
~ Ej, hát vadászatot indítottak ellenem?! ~
*A nyeregben oldalra dőlve sikerül kikerülnie az első döfést, és egy gyors mozdulattal kardjával a katona lovának térdei felé kaszál. A ló térdszalagjait a kard egy mozdulattal vágja el. Le is rogy, elég időre ahhoz, hogy Etele kicsit távolabb kerüljön. Szűk a sziklajárat, nem juthat más lovas keresztül a földön vergődő állaton.
A darthar nem könyörül meg rajta, rúgkapálva nyerítve nagyobb hasznára van. Feltartja az üldözőket. Csak egyet nem. A katonát.
Az szalad a nyomában és az éles sziklák között a mágus sem haladhat olyan gyorsan, hogy lehagyja.
Egy pillanattal később már rá is veti magát és a két férfi kibillenve a nyeregből lezuhan a sziklák közé. Etele fején a bőr felreped, bő patakban ömlik a vér.
A katona kardját villogtatva ront rá. *
- Mit akartok tőlem? Idáig utánam jöttetek?
- Nem miattad jöttünk, de ismerünk téged. A Birodalom köröz, Etele Barlon Lélekfosztó!
*Szikrát vet a két penge. A katona egyszerű, katonás mozdulatokkal harcol, Barlon alattomosan. Több alkalommal csapnak össze. A darthar egyre türelmetlenebb. Hamarosan leölik és elvonszolják a lovat az útból.
Vadul nekiront a katonának, egy testcsellel próbálja megtéveszteni, de a katona ismeri a mozdulatot és hárítja a csapást. Nem tudja azonban elkerülni a mágus öklét.
Az ütés nem fekszik túl jól, de elég ahhoz, hogy meglepje a harcost.
Etele kardja csuklóját metszi át.
A katona ordítva fogja meg, de csak egy pillanatig üvölt még, mert a következő mozdulattal a darthar kardja markolatig merül el testében.
Lassan, üvegesedő szemmel, hörgő légzéssel fekszik, míg a mágus Aralia hátára pattan és eltűnik a sziklák között. Még épp időben ahhoz, hogy a másik három érkező lovas ne láthassa, amint eltűnik a hágó egyik mellékjáratában.
A mágus arcán megkönnyebbült, de gonosz mosoly fut végig.
Csak most törli le a pengéről csepegő vért és teszi vissza a hüvelybe. Figyelnie kell, mert nem tudja, hogy hova vezet a szűk járat.*
Vissza az elejére Go down
Declan-Clive Sword
Vadász
Declan-Clive Sword


Hozzászólások száma : 340
Age : 38
Hírnév : 3

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Harcos
Rang: Talpas

Nyugati-vég kapuja, és környéke - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyugati-vég kapuja, és környéke   Nyugati-vég kapuja, és környéke - Page 12 EmptySzomb. Jan. 23 2010, 17:49

*Amikor a fogadóban végzett az összepakolással, akkor lement a fogadóshoz és érdeklődött, nem tudja-e, merre van Casve. Azt mondta nem tudja, de valószínűleg a Tolmenben, vagy ha ott nem, akkor Elroanban, ugyanis ott lakik Chris. Hát persze. Előre is gondolhatta volna Declan. Arra most nem gondolt, hogy Talán a Tolmenben lenne a húga, hisz mit keresne ott ráadásul, hogy adott neki pénzt és nem kell a szabad ég alatt aludnia. Így hát elment fekete lovával Declan és száron vitte a fehér lovat is, amit anno még Casvénak ajándékozott. Mikor beért a városba, akkor már léptetett lovával, és nagyban nézelődött, hogy véletlen se veszítse szem elől a lányt. Bement egy fogadóba, de ott azt mondták, hogy nem lakik itt semmilyen Chris és Casve. Akkor valaki más meg azt mondta, hogy valószínűleg a barlangok valamelyikében lakhatnak. Declan hátán rögtön végigfutott a hideg.*
~A húgom egy idiótával kettesben egy hideg barlangban lakik. Botrány! Na meg egy óriási sárkánnyal! Ideje, hogy benövesszük a feje lágyát Casvénak!~
*Kiment hát a fogadóból, de a lovakat a pajtában hagyta. Visszasétált hát a barlangok felé. Igyekezett nem gondolkodni Seyláról, mert olyakor kés szúródott a szívébe.*
Vissza az elejére Go down
Casve
Erdőmester
Casve


Hozzászólások száma : 634
Age : 32
Hírnév : 15

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Gazdálkodó
Rang: Földműves

Nyugati-vég kapuja, és környéke - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyugati-vég kapuja, és környéke   Nyugati-vég kapuja, és környéke - Page 12 EmptySzomb. Jan. 23 2010, 20:07

*Vidáman sétálgatott a város felé, épp most ment át a kapun és arra gondolt, hogy meglepi Christ valami finomsággal. Az álomszuszék természetesen most is aludt, és Casve arra gondolt, hogy a fiúnak ne kelljen lemennie a fogadóba enni, amjd ő hoz neki. Így, mikor ment, nagyon ledöbbent, amikor meglátta a bátyját felé közeledni. Megállt, majd szélesre húzta a száját a vidám mosolytól, majd rohant, hogy átölelje.*
-Clive!-
*Mondta olyan gyermekien. Mintha pár napja nem is lett volna életveszélyben a darthar miatt. Mennyire változó a hangulata! Mindegy. Átölelte a bátyját, majd elengedte és felnézett rá.*
-De rég láttalak! Nagyon örülök, hogy itt vagy! De mégis mit keresel itt? Ne haragudj, hogy már jó ideje nem kerestelek fel, de végre sikerült kibékülnöm Chrisszel és nem akartam elhagyni egy napra sem. De most olyan jó, hogy itt vagy! Mesélj kérlek!-
*Nagyon boldog volt, hogy találkozhatott bátyjával. Nagyon szerette őt. Ő volt a 2. legfontosabb ember az életében Chris után. Szóval vidáman nézte Dec arcát, de az nem tűnt valami boldognak. Casve arca elkomorodott.*
-Valami gond van?-
Vissza az elejére Go down
Richard Frigma
Könnyűlovas
Richard Frigma


Hozzászólások száma : 70
Age : 37
Hírnév : 3

Beosztások, rangok
Nép: Sárkánylovasok
Beosztás: Harcos
Rang: Felderítő

Nyugati-vég kapuja, és környéke - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyugati-vég kapuja, és környéke   Nyugati-vég kapuja, és környéke - Page 12 EmptyVas. Jan. 31 2010, 21:37

*Richi elnevette magát,miközben Ceci oldalba lökése nem is volt számára érezhető.Nagyon aranyosnak vélte ezt a játszadozást Rich.Ezért ,hogy mutassa,ő is élvezi a mókát:vissza lökött egyet Cecin.*
-Nah élvezeted?*nézett rá a lányra,és ezután látta,hogy a fák mintha tényleg megozdulnának.Majd hirtelen Rich megfogta Ceci derekát és egy fához ,mondjuk úgy "csapódtak".Ugyanis Rich alrépp rántotta magával Cecíliát,és közben egy fának ütköztek,de látszólag nem sérültek meg.Majd halkan megszólalt Richard:
-Jól vagy Ceci?Nem ütötted meg magad?*Kérdezte,majd lágyan átölelte a lányt,és végig nézett az erdőn.Ezután Ceci szemébe nézett,majd egy csókot lehelt a lány ajkára.*
Vissza az elejére Go down
Cecília
Főlady - vámpír
Cecília


Hozzászólások száma : 434
Age : 31
Hírnév : 22

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Úrnő
Rang: Boszorkánymester

Nyugati-vég kapuja, és környéke - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyugati-vég kapuja, és környéke   Nyugati-vég kapuja, és környéke - Page 12 EmptyVas. Jan. 31 2010, 22:09

*Háth hírtelen felgyorsultak az események....Mikor Cecília észbe kapott már Richard be is fejezte a csókot. Csak megilletődve nézett rá majd elmosolyodott.*
- Én jól vagyok, köszönöm kérdésed Richard úr! És Ön jól van? *Kérdezte, közben kisodort egy kösza tincset a férfi arcából. Szép lassan kibontakozott a karjai közül, de a kezét nem engedte el.*
- Menjünk tovább!*Mondta csendesen, mosolyal ajkán.*
Vissza az elejére Go down
Richard Frigma
Könnyűlovas
Richard Frigma


Hozzászólások száma : 70
Age : 37
Hírnév : 3

Beosztások, rangok
Nép: Sárkánylovasok
Beosztás: Harcos
Rang: Felderítő

Nyugati-vég kapuja, és környéke - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyugati-vég kapuja, és környéke   Nyugati-vég kapuja, és környéke - Page 12 EmptySzer. Feb. 03 2010, 13:31

-Én is jól vagyok,köszönöm kérdését Asszonyom!*Mondta viccesen Rich,közben kicsit vállon lökte Cecit.
*Amikor Cecília kivette magát Rich öleléséből,akkor Richet inkább az érdekelte,hogy a lány tovább vezeti.Majd kézen fogva haladtak tovább végig,az erdőn át.Nem látszódott semmi gond,semmi aggodalom egyikük arcán sem.Inkább a boldogság,az öröm tükröződött rajtuk. Már elég sötét volt,mert ugye elég sötét volt,mivel az erdőben amúgyis hamarabb sötétedik.~Le kéne telepednünk itt éjszakára ,hosszú volt az út is,és ha meg visszafordulunk akkor az is hosszas...*Vélte Richard,majd megszólalt ,közben ránézett Cecire,és végig fogta a lány kezét:
-Figyelj csak..letelepedhetnénk itt a közelben,ha nem bánod,mivel már úgy is besötétedett....?
-Nah,mit szólsz hozzá Ceci?*Kérdezte,kicsit felhúzva egyik szemöldökét. Majd várta Ceci válaszát,és kicsit merész mosoly telepedett a férfi arcára.*


A hozzászólást Richard Frigma összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Feb. 03 2010, 19:43-kor.
Vissza az elejére Go down
Armin Dewney
Könnyűlovas
Armin Dewney


Hozzászólások száma : 48
Age : 34
Hírnév : 3

Beosztások, rangok
Nép: Sárkánylovasok
Beosztás: Harcos
Rang: Elit harcos

Nyugati-vég kapuja, és környéke - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyugati-vég kapuja, és környéke   Nyugati-vég kapuja, és környéke - Page 12 EmptySzer. Feb. 03 2010, 19:33

Csodás nap volt ez a mai. Armin és Annara az egész délelőttöt együtt töltötték és együtt repkedtek az égen. Gyakorlatoztak, közben jót társalogtak. Jól érezték magukat és még edzés gyanánt is megfelelt. Armin pedig lassan a végtelenségig elment a kicsit sem veszélytelen bohóckodásával. Kísérletezgetett, hogy az egyensúlyával meddig tud elmenni. Apránként ott tartott, hogy kicsit behasalva meg tudott tenni pár lépést a sárkány hátán úgy, hogy meg sem ingott az egyensúlya. De tovább nem nagyon mert még kísérletezni.
Annara pedig búghatta a magáét, hogy legközelebb a nyereggel együtt szíjazza oda a fiút. Nem sokra ment a morgásával, az biztos. Az ifjú lovas cseppet sem foglalkozott az efféle megjegyzésekkel, csak jót nevetett és bíztatta a sárkányt, hogy ne aggódjon miatta.
A délelőtti gyakorlás után Armin hamar elköszönt fehér sárkányától, mert rohannia kellett ebédelni. Tulajdonképpen nem az ebéd miatt sietett, hanem mert már egy újabb hódításra készült. Annarával épp ezért volt ilyen sokáig együtt, hogy végre alábbhagyjon a féltékenykedéssel.
A fiú gyorsan megebédelt, rendesen felöltözött, na meg néhanapján nem árt egy kis fésülködés, főleg repülés után. A haja tiszta szénakazal volt. De helyre tette. Majd egy csokor virággal beállított a lányhoz. Minden jól ment egészen addig, amíg a kis sétát meg nem zavarta a magasból érkező, egyre növő fehér folt. Bizony, Annara volt az. Armin bosszankodott is emiatt, mert a sárkány rendesen kitett magáért. Nem csak hogy szegény lányt fellógatta egy fára, mikor épp nem figyelt, de a végén „véletlenül” lángba borította a hölgyecske haját és az pedig visítozva hazamenekült, miközben csapkodta lángoló fejét, hogy eloltsa a keletkezett tüzet.
Armin rendesen lehordta a sárkányt emiatt, aztán visszament a szállására kicsit kényelmesebb ruhát felvenni.Este felé úgy döntött, meglátogatja Annarát. Tudta hol találja, így hát csak annyi dolga volt, hogy elmenjen az erdő széléhez és megnyissa az elméjét a sárkány felé.
„Annara, hol vagy? Légy szíves told ide a képed.” – küldte el a gondolatokat, miközben magában vigyorgott egy jót.
Vissza az elejére Go down
Cecília
Főlady - vámpír
Cecília


Hozzászólások száma : 434
Age : 31
Hírnév : 22

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Úrnő
Rang: Boszorkánymester

Nyugati-vég kapuja, és környéke - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyugati-vég kapuja, és környéke   Nyugati-vég kapuja, és környéke - Page 12 EmptySzer. Feb. 03 2010, 19:43

-Ezt kikérem magamnak! Nem vagyok asszony!*játékosan kinyújtotta a nyelvét aztán felkacagott. Aztán csend következett amit végül Richard tört meg. Cecília szomorkásan ránézett a férfira majd újra az utat kémlelte.*
- Ne feledd, vámpír vagyok! Ha letelepednénk most, másnapra csak a poraimat találnád itt. 3 perc se kell hozzá és elégek. Gondolom ezt nem igazán akarod...*Itt a hátránya az örök életnek, erőnek és hatalomnak...Bár ez is csak egy kifogás...de akkor is jó! Az igazi ok az, hogy Richard talán most is tervezget..amihez a lánynak semmi kedve. Felnézett az égre, a fákon nem voltak levelek így a csillagok könnyen kivehetőek voltak. Egy kis szellő játszadozott a hajával, érezte, hogy hideg, pont mint Richi keze.*
-Fázol? Olyan hideg a kezed...*Kérdezte kicsit aggódva.*
Vissza az elejére Go down
Annara

Annara


Hozzászólások száma : 7
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Sárkányok
Beosztás: Bestia
Rang: Evolyrani sárkány

Nyugati-vég kapuja, és környéke - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyugati-vég kapuja, és környéke   Nyugati-vég kapuja, és környéke - Page 12 EmptySzer. Feb. 03 2010, 20:12

*Ez a nap is mókásan telt. Arminnal együtt sokat repkedtek, sikerült felkötnie, majd kicsit megpörkölnie egy lányt. Igaz, ezt lovasa nem nagyon díjazta de akkor is! A szeme se állt jól annak a csajnak, szerencséje van, hogy csak ennyivel megúszta! Az eset után elment az erdőbe egy kicsit vadászni, sajna nem jött össze semmi mivel végig csak kuncorászott és nevetgélt. Mikor beesteledett Armin megkereste. Lehajtott fejjel de széles vigyorral szállt le mellé.*~Itt vagyok, és sajnálom a mait! De nekem elhiheted, az a lány nagyon gyanús volt! És hát...jobban áll neki..ha egy kicsit kevesebb haja van..~*Megint kuncogni kezdett ami egy közönséges embernek úgy tűnne mintha morogna, persze ez nem így volt és ezt fiatal lovasa is tudta.*
Vissza az elejére Go down
Armin Dewney
Könnyűlovas
Armin Dewney


Hozzászólások száma : 48
Age : 34
Hírnév : 3

Beosztások, rangok
Nép: Sárkánylovasok
Beosztás: Harcos
Rang: Elit harcos

Nyugati-vég kapuja, és környéke - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyugati-vég kapuja, és környéke   Nyugati-vég kapuja, és környéke - Page 12 EmptySzer. Feb. 03 2010, 20:41

Annara roppant szórakozott kedvében volt, mikor végre előkerült. A fiú pedig tudta is az okát. De most már nem bánta, minden haragja eltűnt. Sőt, visszagondolva tényleg muris volt.
~ Jól van, de azért mégsem kéne rászoknod a fazon kialakítására, azt bízd a profikra. Keresik ők maguknak a bajt, hidd el. ~ Azzal lekuporodott törökülésben sárkánya mellé és a fejét a lény hideg, fehér testének döntötte. Szerette hallgatni a sárkány szívének dobogását. Arra a napra emlékeztette, mikor a tojás is lüktetni kezdett. És az pedig örökre bevésődött az emlékezetébe, az biztos. Jó volt visszagondolni.
~ Na és te hogy állsz a saját hím egyedeiddel? ~ Armin már egy ideje készült arra, hogy kicsit ugrassa a sárkányt. ~ Tudtommal már felnőttél, akár szabadon mehetnél is turbékolni. Vagy nem érdekelnek? Ne aggódj, én nem vagyok féltékeny rájuk. ~
Armin ezen a saját gondolatán még nevetett is, majd kíváncsian méregette Annara ábrázatát, kíváncsi volt a reakciójára. Hisz ezt a témát most először hozta elő. A válaszra meg bőven van idő, akár hosszú mese, akár tömör válasz lesz. Hisz még csak most kezd esteledni, a nap pedig még lemenőfélben van.
Vissza az elejére Go down
Annara

Annara


Hozzászólások száma : 7
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Sárkányok
Beosztás: Bestia
Rang: Evolyrani sárkány

Nyugati-vég kapuja, és környéke - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyugati-vég kapuja, és környéke   Nyugati-vég kapuja, és környéke - Page 12 EmptySzer. Feb. 03 2010, 21:00

*Megint kuncogni kezdett mikor lovasa megemlítette a "fazon igazításos" dolgot. *
~Hát, majd meglátjuk!~*Kuncogott volna még tovább is de Armin olyan kérdést tett fel amitől mindjárt abbahagyta és tisztán lehetett hallani, hogy ez már komolyan morgás volt. Mérgesen ránézett a fiúra és egy picit megpirítgatta hajszálainak végét. *
~Ilyet meg ne halljak még egyszer, vagy különben a következő repüléskor ledoblak magamról! Tudhatnád, hogy te vagy az egyetlen hímnemű élőlény az életemben! ~*Annyira mérges lett, hogy hirtelen teljesen leégetett egy kis fát. Szegény nem vétett neki semmit, talán csak azt, hogy előtte állt mikor így feldühítették. Még pár percig morcosan és sértődötten nézett a messzeségbe, majd még kicsit morogva válaszolt lovasának.*
~Nem is vagyok féltékeny! Egyszerűen csak vigyázok rád! Olyan könnyen bajba tudsz keveredni és a fajtád nőstény egyedei olyan könnyen el tudják csavarni a fejed...Aztán egyszer majd nagyot koppnasz és rájössz hogy igazam volt!~
Vissza az elejére Go down
Armin Dewney
Könnyűlovas
Armin Dewney


Hozzászólások száma : 48
Age : 34
Hírnév : 3

Beosztások, rangok
Nép: Sárkánylovasok
Beosztás: Harcos
Rang: Elit harcos

Nyugati-vég kapuja, és környéke - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyugati-vég kapuja, és környéke   Nyugati-vég kapuja, és környéke - Page 12 EmptySzer. Feb. 03 2010, 21:30

Armin sejtette, hogy ez a téma elég kényes lesz Annarának. A sárkány viszont nem is fukarkodott a magyarázattal. Rögtön felperzselt egy fát, de még mindig morgott. A fiatal lovas pedig furcsamód bírta, ha sárkánya tüzeskedik.
~ Naa, csigavér, nem kell az egész erdőt felperzselni. ~ Armin, hogy csillapítsa a sárkány indulatait, barátságosan megpaskolta az oldalát. Ismét elmosolyodott azon, amit a sárkány a továbbiakban mondott. Aranyos tőle, hogy ennyire anyáskodó, de néha azért túlzásokba esik, ezzel nem kevés gondot okozva gazdájának.
~ Azért teszel róla, hogy ne csinálhassak sok mindent önállóan, ezt a kitörési rohamodat is akármennyire cáfolod, féltékenységi rohamnak hívják. Minden alkalommal ugyanazt játszod el. Na meg… Engem tényleg nem zavarna, ha kicsit foglalkoznál a fajtársaiddal is. Előbb vagy utóbb neked is meg kell tenned azt, ami miatt most itt vagy. Igen, jól értettem. És nekem is szükség van néha a saját fajtám női egyedeivel társalognom. Ez az élet törvénye.~
Armin kicsit ódzkodva, de komolyan figyelte a sárkány reakcióit. És ha félreértette volna a magyarázást annak, hogy nem is foglalkozik vele, akkor a fiú erre is tudna mit mondani.
~ És nehogy azzal gyere, hogy megint hanyagollak, mert te is tudod, hogy te vagy a legfontosabb lény az életemben, ez idáig is így volt, és a jövőben sem fog változni. ~ A gondolatbeli magyarázást tett is követte, jobban hozzábújt Annarához és érdes, pikkelyes bőrét kezdte simogatni.
~ Tudod, hogy szeretlek. ~
Vissza az elejére Go down
Annara

Annara


Hozzászólások száma : 7
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Sárkányok
Beosztás: Bestia
Rang: Evolyrani sárkány

Nyugati-vég kapuja, és környéke - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyugati-vég kapuja, és környéke   Nyugati-vég kapuja, és környéke - Page 12 EmptySzer. Feb. 03 2010, 21:54

*Mint mindig most következett az a rész, hogy Armin arról győzködi, nincs miért aggódnia. Pedig van! Olyan könnyen bajba tud keveredni és egy picike kis ember szívét olyan könnyen össze lehet törni. Mélyen beszívta a levegőt, majd lassan kifújta.*
~Lehet, hogy Ti emberek ezt féltékenységnek hívjátok, de én akkor is inkább féltő szeretetnek nevezném. És tudom jól miért jöttünk...De azt hiszem, amíg nem bizonyosodok meg abban, hogy tényleg tudsz magadra vigyázni, képtelen leszek a saját fajtám hímjeivel foglalkozni. ~*Orrával kicsit megcirógatta a fiú buksiját majd a messzeségbe, a lemenő nap irányába nézett.*
~Mit szólnál egy kis naplementében lévő repüléshez?~*Kérdezte gondolatban kis lovasát.*
Vissza az elejére Go down
Armin Dewney
Könnyűlovas
Armin Dewney


Hozzászólások száma : 48
Age : 34
Hírnév : 3

Beosztások, rangok
Nép: Sárkánylovasok
Beosztás: Harcos
Rang: Elit harcos

Nyugati-vég kapuja, és környéke - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyugati-vég kapuja, és környéke   Nyugati-vég kapuja, és környéke - Page 12 EmptySzer. Feb. 03 2010, 22:22

~ Na jó, akkor igyekszem megkomolyodni. ~ Válaszolt gondolatban Armin, majd megadóan sóhajtott egyet. ~ Legyen a te döntésed, nem szólok bele. De akkor vigyázz is, azt ajánlom. ~ A szőke fiú elvigyorodott, majd a sárkány ajánlatára felpattant a hátára. Érdekelte is most hogy nincs ott a nyereg, anélkül is egyre jobban meg tudja szokni, ha kicsit horzsolódik a combja, nem vészes.
~ Na Annara, akkor irány a csillagos ég! ~ Mert csakugyan halványan fénylettek a csillagok, a lemenő nap fényeiben pedig itt-ott megcsillant Annara bőre, varázslatos hatást gyakorolva ezzel a fiúra.
Pár perc múlva már együtt szárnyaltak a lehűlő levegőben, de ez őket cseppet sem érdekelte. Csak a száguldás örömét élvezték. Na meg egymás közelségét. Armin úgy érezte ilyenkor, hogy egybeolvadnak.
Az idő előrehaladtával már a csillagok is fényesebben ragyogtak, különös, meghittebb hangulatot adva ezzel a repülésnek.
~ Huh, ezt többször is meg kell ismételnünk estefelé! Idefent csodás a kilátás este. ~ Armin még gondolatban is ujjongott, és hogy a hideg szél még jobban az arcába csapjon, elengedte Annara nyakát, így csak a lábával tartotta magát. Kitárta a karjait, majd felszabadultan ujjongott.
Vissza az elejére Go down
Annara

Annara


Hozzászólások száma : 7
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Sárkányok
Beosztás: Bestia
Rang: Evolyrani sárkány

Nyugati-vég kapuja, és környéke - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyugati-vég kapuja, és környéke   Nyugati-vég kapuja, és környéke - Page 12 EmptySzer. Feb. 03 2010, 22:53

*Fantasztikus volt a lemenő nap és a csillagok fényében repülni. *
~Meglesz kis lovasom, meglesz! Ez tényleg remek!~*Élvezte a pikkelyein a hideg levegőt és azt, hogy a nap utolsó sugarai csillantak meg rajta. Viszont mikor érezte, és szeme sarkából látta, lovasa mire készül kicsit aggódni kezdett. Viszont látta, milyen jól szórakozik így nem szólt semmit. Elvigyorodott majd egy kicsit belehúzott.*
~Nagyon hangos vagy!~*Mondta gondolatban majd ő maga is elbődült.//Ilyen szó létezik egyáltalán? xD// Ők uralták szinte az egész égboltot, nem szabhat határt még a csillagos ég sem!*
Vissza az elejére Go down
Declan-Clive Sword
Vadász
Declan-Clive Sword


Hozzászólások száma : 340
Age : 38
Hírnév : 3

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Harcos
Rang: Talpas

Nyugati-vég kapuja, és környéke - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyugati-vég kapuja, és környéke   Nyugati-vég kapuja, és környéke - Page 12 EmptyPént. Feb. 05 2010, 19:20


//Folytatás Casvéval//
*Meglepődött, amikor látta szeretett húgát felé szaladni. Kissé szomorkásan elmosolyodott és hagyta, hogy a lány átölelje. Ő is átölelte. Majd elengedték egymást.*
~Áhhá... szóval mégis kibékült azzal az idiótával.~
*Fancsali képet vágott hozzá.*
-Téged kereslek.-
*Mondta igen csak gyászosan.*
* Ezután tette fel Casve az aggódó kérdést.*
-Casve! Most jött el az ideje, hogy elmenjünk. Haza. Végre, találkozhatsz a szüleiddel. És boldogan élhetünk az otthonunkban örökre.-
*Mondta komolyan, a mondat végén lágyan elmosolyodott.*
Vissza az elejére Go down
Casve
Erdőmester
Casve


Hozzászólások száma : 634
Age : 32
Hírnév : 15

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Gazdálkodó
Rang: Földműves

Nyugati-vég kapuja, és környéke - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyugati-vég kapuja, és környéke   Nyugati-vég kapuja, és környéke - Page 12 EmptyPént. Feb. 05 2010, 19:45

*Casve megdöbbenve hátrált.*
~Mi?! Haza?! haza... nekem... én... nekem nincs hazám, nincsenek szüleim, engem az erdő szült.~
*Megjelent egy könnycsepp a szemében. De mintha harag is lobbant volna a szemébe.*
-Nem! *Kiáltott fel*
-Nem! Most békültem ki Chrisszel, végre jól alakulnak a dolgok és most vinnél el arra a helyre, amelyet te hazának nevezel?! Az nem az én otthonom! Ők nem az én....-
*Elfordult. Keresztbe fonta a karját, mintha fázna. Bár hideg is volt, de nem ez volt lényeg. Csendesebben folytatta.*
-Nem emlékszek semmire. Értsd meg! Csak... bántanám anyáékat, ha megjelennék előttük és úgy néznék rájuk, mint... valami vadidegenekre.-
*Most visszafordult.*
-Jobb ha azt hiszik, hogy meghaltam. Úgy is eltemettek már a szívükben, nincs értelme visszahozni egy olyan lányt az életükbe, aki emlékek terén halott. lyan lenne számukra, mintha újra meghalnék. Nem.... Nem megyek vissza. Te mehetsz, de én nem megyek. Na meg megígértem Chrisznek, hogy nem hagyom el többet. Na és te?! Seyla?! Képes lennél elhagyni őt örökre?-
*Nézett megvetően Declanra.*
Vissza az elejére Go down
Declan-Clive Sword
Vadász
Declan-Clive Sword


Hozzászólások száma : 340
Age : 38
Hírnév : 3

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Harcos
Rang: Talpas

Nyugati-vég kapuja, és környéke - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyugati-vég kapuja, és környéke   Nyugati-vég kapuja, és környéke - Page 12 EmptyPént. Feb. 05 2010, 20:13

*Meglepődött a lány megdöbbenésén. Azt hitte örülni fog, és máris indulhatnak. De nem. Sőt. Amikor Casve hátat fordított Declan felháborodva kiáltott vissza.*
-Mi van?!!! Mégis hogy képzeled ezt?! Hogy mondhatsz ilyet?! Tudod te, mit beszélsz?! Ugyanúgy a szüleid, mint nekem! A lányuk vagy! És visszavárnak!-
*Majd Casve folytatta. Declan mélyen és gyorsan lélegzett. Most suttogva felelt.*
-Tudod, hogy ez nem igaz.-
*De a lány megfordult és folytatta. A férfi összehúzta a szemöldökét. Mintha nem akarná elinni, hogy ezt hallja a húga szájából. Már épp válaszolt volna, amikor a lány eléggé nem szép dologgal folytatta mondandóját. Dec szemei kikerekedtek, pupillái beszűkültek. Alig tudott megszólalni a sokkhatástól.*
-Mi?!- *suttogta*
-Mi?!- *most már kiabált.*
-Te amiatt az idióta miatt maradnál?! Képes lennél lemondani a szüleidről Chris miatt?! Egy idióta suhanc miatt?! És hogy kérdezhetsz ilyet tőlem?! Semmi közöd hozzá!-
*Fel sem fogta, hogy akkor neki sincs köze Chrishez. De aztán rájött, hogy ideje nem ordibálni az utca közepén. Bár szerencséjük volt, senki nem volt kint. Csendesebben, higgadtabban próbálta folytatni.*
-Figyelj.-
*Lehunyta a szemeit egy szusszanásnyi időre, majd újra a lány szemébe nézett.*
-Seylával szakítottam. Nem... tudod, hogy én gyűlölöm a vámpírokat és én nem tudok... így élni. Egyszerre szeressem és gyűlöljem. Tudom, nem önszántából lett az, de már irritál a viselkedése, hogy teljesen átvette a formájukat, sőt élvezi, hogy az, és már mindenkit le akar vadászni.. Éjszaka él és nappal elzárkózik a nap elől. Én nem ilyen vagyok. Mármint. Nekem este aludnom kell. Nem tudnánk boldogan együtt élni, mert mindig az lenne a probléma, hogy nem tudunk elég időt egymásra fordítani. Mindegy. Nem magyarázkodok. A lényeg, hogy most haza megyünk és nincs vita! Búcsúzz el a drága Chrisszedtől, indulunk!-
*Mondta határozottan és kegyelmet nem ismerően. Majd megfordult és elindult a fogadó felé, a lovakhoz.*

Vissza az elejére Go down
Casve
Erdőmester
Casve


Hozzászólások száma : 634
Age : 32
Hírnév : 15

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Gazdálkodó
Rang: Földműves

Nyugati-vég kapuja, és környéke - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyugati-vég kapuja, és környéke   Nyugati-vég kapuja, és környéke - Page 12 EmptyPént. Feb. 05 2010, 22:11

*Mikor még háttal volt Declannak, az kiabálni kezdett vele. Kissé megrémült a lány. Ilyennek még soha nem látta bátyját. Bár ő maga is úgy viselkedik, ahogyan máskor nem szokott. Mikor megfordult és Dec folytatta a kiabálást Casve is nagyon dühös lett.*
-Ne mondj ilyeneket Chriszről! Nem is ismered! Szeretem őt és nincs jogod lealacsonyítani és rosszakat mondani róla! Én sem szólok bele, hogy te egy vámpírral jársz! Pedig nagyon nem helyeslem!-
*Folytatta a kiabálást. Majd Dec folytatta kissé nyugodtabban. Casve türelmesen hallgatta. Mikor meghallotta, hogy Seylával szakítottak, lesütötte a szemét és kicsit sajnálta, hogy felhozta Seylát. A földet bámulva hallgatta a Seyla-drámát, de aztán a bátyja más irányba kezdte folytatni mondandóját. Casve haragosan ránézett. Tüzelt a szeme. Declan ráparancsolt, majd elment. Casve mérgesen nézett utána. Toporzékolhatnékja volt. Valójában ő is látni akarta az igazi szüleit, bár félt a találkozástól. De abban biztos volt, hogy nem akar örökre ott maradnia. Megfordult hát és a sziklabarlangokra nézett.*
~Ó Chris! Megint el kell, hogy hagyjalak. Nem tudom mennyi időre. Nem tudom. De mennem kel.~
*Elindult hát a barlangok felé, hogy elbúcsúzzon szerelmétől és sárkányától.*
Vissza az elejére Go down
Armin Dewney
Könnyűlovas
Armin Dewney


Hozzászólások száma : 48
Age : 34
Hírnév : 3

Beosztások, rangok
Nép: Sárkánylovasok
Beosztás: Harcos
Rang: Elit harcos

Nyugati-vég kapuja, és környéke - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyugati-vég kapuja, és környéke   Nyugati-vég kapuja, és környéke - Page 12 EmptySzomb. Feb. 06 2010, 00:26

Annara

Ami igaz, igaz. Tényleg ők uralták és senki más.
Annyira belefeledkeztek a repülésbe, hogy észre sem vették, de ha elég magasan szárnyaltak, már látszottak a nap sugarai a hegyek mögül. Armint azonban nem zavarta az a tény, hogy hamarosan már ugyanúgy talpon kell lenni, mint a többieknek, ha nem akar lemaradni a gyakorlatozásról, amit épp aznapra tűztek ki. Pech.
Pedig így nem mehetett vissza aludni, legfeljebb a nyeregért. Mégsem szidta magát, ahogy szokta, nem szitkozódott, vagy káromkodott. Egyszerűen csak nyugodtan teljes felsőtestével rádőlt Annara hátára és úgy nézte maga alatt a tájat.
~ Kicsit eljárt az idő, az igaz, de annyira jól szórakoztam, hogy teljesen feltöltődtem energiával. Mintha felvillanyozódtam volna, és egyáltalán nem vagyok álmos. ~ Majd még magában hozzátett egy gondolatot, amit a sárkány már nem hallott ~ Azt hiszem a nap folyamán bármikor képes leszek elaludni, csak az ne a levegőben történjen. Egyébként nincs gond.~
Néhány percig még a levegőben köröztek, aztán Annara úgy gondolta, elég lesz mára, had pihenjen kicsit a lovasa egy újabb kis repülés előtt. Kis zökkenéssel lassan földet értek, majd Armin lekászálódott a sárkányról. Most már jócskán lent volt a talaj, kénytelen volt kicsit behajlítani is a térdét. De örült neki, hogy már ekkora sárkánya van.
~Na akkor majd találkozunk később!~ Üzent Armin a sárkánynak, aztán elindult az épület felé.
Vissza az elejére Go down
Annara

Annara


Hozzászólások száma : 7
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Sárkányok
Beosztás: Bestia
Rang: Evolyrani sárkány

Nyugati-vég kapuja, és környéke - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyugati-vég kapuja, és környéke   Nyugati-vég kapuja, és környéke - Page 12 EmptyHétf. Feb. 08 2010, 21:18

*Egészen addig repültek amíg a nap sugarai újra megmutatkoztak Már hajnalodott...A kerek tüzes gömb ami felmelegíti világukat, és fénnyel tölti be, el kezdte mindennapos munkáját. Egy ideig gyönyörködött benne, majd eszébe jutott valami...*
~Armin, hisz Te nem is aludtál semmit!~*Érezte ahogy lovasa hátradől rajta, meg is ijedt, hogy talán a fáradságtól elájult de szerencsére nem.*
~Örülök neki de azért vigyázz magadra! ~*Aggódott és haragudott is magáram hisz ez az egész az ő hibája volt. Nem kellett volna ilyen sokáig repülniük, vagy inkább fel se kellett volna ajánlania a repülést! Még tettek pár kört, megszemlélték utoljára, hogyan ébreszti fel a nap az ő kedves világukat majd szép lassan elkezdtek leszállni.*
~Most már ennyi elég is lesz! Ha lehet próbálj meg valahol pihenni egy kicsit. Nem akarom, hogy összeess vagy rosszul legyél!~*Fejével óvatosan megsimizte Armin fejét. Nézte ahogy kis lovasa elsétált. Biztos akart lenni, hogy legalább most nem esik össze vagy ilyenek..Miután megbizonyosodott arról, hogy tényleg nem ájult el, újra felrepült és elindult vadászni. Reszkessetek őzek, szarvasok és más erdei állatok! Annara elindult! *
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Nyugati-vég kapuja, és környéke - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyugati-vég kapuja, és környéke   Nyugati-vég kapuja, és környéke - Page 12 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Nyugati-vég kapuja, és környéke
Vissza az elejére 
12 / 14 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14  Next
 Similar topics
-
» 01 - Ywel kapuja
» 13. Evolyran kapuja - térkapu
» 2. Fatholl kapuja - térkapu

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
EVOLYRAN  :: EVOLYRAN - A SZÖVETSÉG :: Evolyrani Birodalom :: Elroan - A sárkánylovasok fellegvára-
Ugrás: