EVOLYRAN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EVOLYRAN


 
KezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Similar topics

 

 09. Sötét orom - a vámpírok búvóhelye

Go down 
+6
Seyla Vulfia
Anna Vulpius
Aldo Barras
Zenoti Maya
Cecília
Mesélő
10 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
Seyla Vulfia
Dagorlad ladyje - vámpír
Seyla Vulfia


Hozzászólások száma : 554
Age : 36
Hírnév : 17

Beosztások, rangok
Nép: Vámpírok
Beosztás: Vérszívó
Rang: Örző

09. Sötét orom - a vámpírok búvóhelye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 09. Sötét orom - a vámpírok búvóhelye   09. Sötét orom - a vámpírok búvóhelye - Page 2 EmptySzomb. Nov. 21 2009, 22:55

* Egy pohár meleg (akár könyvet is írhatna "mire jó a kandalló?" címmel...) vérrel. Rászokott a talpas poharakra. Akárha valami előkelőséggel inna bort. Csak most ő lenne az arisztokrata, nem? Mégis csak vámpír-hölgyemény... Még az ál-fűzős vörös-fekete összeállítás (mint ruha) is pont idevág. Na jó, ezt is Cecilia szekrényéből csórta el. Vagyis, azt hiszi, az övé... mert hát ugye ő olyan alacsony... tehát nem is lehet az ő szekrénye. Vagy igen?
Vidáman kortyolgatja a nedűt, s egyensúlyozik le a hatalmas lépcsőt szegélyező súlyos korláton, amely a bálterem nagyságú előszobába vezet le. Ha mázlija van (márpedig legyen, most olyan egyedül érzi magát... jó lenne most beszélgetni, minimum), akkor találkozik lent valakivel.
Kezd, mit kezd, már bent van nagyon is a vámpírlétben! Mást úgy sem tehet, tehát akkor már élvezze legalább!*
Vissza az elejére Go down
Cecília
Főlady - vámpír
Cecília


Hozzászólások száma : 434
Age : 31
Hírnév : 22

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Úrnő
Rang: Boszorkánymester

09. Sötét orom - a vámpírok búvóhelye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 09. Sötét orom - a vámpírok búvóhelye   09. Sötét orom - a vámpírok búvóhelye - Page 2 EmptySzomb. Nov. 21 2009, 23:03

*Cecília ásított egy nagyot és kilépett az előszobába. Fehér lakótársa nyávogva rohan utána.*
- Jójó, várj egy kicsit mindjárt hozok neked tejet. Csak hagyd már abba ezt az idegesítő nyávogást.*Förmed rá a macskára...Persze ő maga is tudja, hogy a macsek egy szót sem ért a dumájából mégis mindig ugyanúgy beszél hozzá akár egy emberhez. Az előszoba közepén megtorpan, néz meredten maga elé, majd csendesen megszólal.*
- Seyla az az én ruhám.*Huncut mosolyal arcán megfordul.*
- Nincs semmi bajom azzal, ha kölcsön veszed a cuccaimat de legalább egy üzenetet írj. *Gonoszul elvigyorodott.*
- Úgy látom már jólmegy a "vámpírkodás".
Vissza az elejére Go down
Seyla Vulfia
Dagorlad ladyje - vámpír
Seyla Vulfia


Hozzászólások száma : 554
Age : 36
Hírnév : 17

Beosztások, rangok
Nép: Vámpírok
Beosztás: Vérszívó
Rang: Örző

09. Sötét orom - a vámpírok búvóhelye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 09. Sötét orom - a vámpírok búvóhelye   09. Sötét orom - a vámpírok búvóhelye - Page 2 EmptySzomb. Nov. 21 2009, 23:11

* Elmosolyodik, amikor Celília kilép a szobából, s féloldalas vigyorral belekortyol a pohárba.*
- Ami azt illeti... de látom, te most nem igazán vagy feldobva. -*bök a pohárral a kezében a cinyóra*- Esetleg kérsz egy kortyot...? Jaa, és bocs a ruháért. Csak a sajátjaimmal nem voltam megelégedve... mármint, azt a párat amit szerettem... nos sajnos kiszenvedtek. Úgy látszik azok nem bírták annyira a "vámpírságot".
* Közben leér a lépcső aljára, s leszökken a korlátról. Cecíliának kínálja az italt. Ráférne.*
- Amúgy mikor voltál utoljára kint? -*magyarul kajálni*- Elég cefetül nézel ki babám...
* Odasétál a lány hálóajtajához, és bekukkant rajt. A macsekot keresi, de nem is kell sokáig kutatnia. Szinte akarja, hogy észrevegyék. Amúgy ott illegeti magát a csilláron.*
Vissza az elejére Go down
Cecília
Főlady - vámpír
Cecília


Hozzászólások száma : 434
Age : 31
Hírnév : 22

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Úrnő
Rang: Boszorkánymester

09. Sötét orom - a vámpírok búvóhelye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 09. Sötét orom - a vámpírok búvóhelye   09. Sötét orom - a vámpírok búvóhelye - Page 2 EmptySzomb. Nov. 21 2009, 23:22

*Keserűen elmosolyodik. Mostanában tényleg nem megy túl gyakran vadászni. Sok oka van...büntudat..barátok...Maya, Tikina, Rick. Mostanság mikor beleharap egy szép kis nyakba mindig ők jutnak az eszébe és valami nagy fájdalmat érez belül, jól tudja, hogy ez az egész csak elgyengíti mégis..fajtársa után sétál.*
- Seyla ő itt Milk. Milk bemutatom neked Seylát.* A macsek leugrik a csillárról és leül velük szemben. Ceci csak morcosan ránéz, tudja, hogy ez a tekintet csak annyit jelent: "Hoztál nekem tejet? Ha nem, megbánod!" Most nem igazán foglalkozott az állattal és inkább elvette Seylától a poharat. Belekortyol aztán vissza is nyomja a nő kezébe.*
- Valami gond van velem az fix. Na gyere menjünk arrébb, ez a szerencsétlen mindjárt rákezd a muzsikájára és nincs kedvem hallgatni.*Ezzel megfordúlt és felmentek az emelet egyik társalgójába.*
Vissza az elejére Go down
Seyla Vulfia
Dagorlad ladyje - vámpír
Seyla Vulfia


Hozzászólások száma : 554
Age : 36
Hírnév : 17

Beosztások, rangok
Nép: Vámpírok
Beosztás: Vérszívó
Rang: Örző

09. Sötét orom - a vámpírok búvóhelye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 09. Sötét orom - a vámpírok búvóhelye   09. Sötét orom - a vámpírok búvóhelye - Page 2 EmptySzomb. Nov. 21 2009, 23:30

* Követi Cecíliát, bár igazán nem is tehet mást. A lány szinte húzza őt az akaratával. Jól is teszi. Ráfér egy kis társalgás. Felmennek a hosszú lépcsőn, egyenesen balra az egyik társalgóba. Szép, antik függönyökkel van szegélyezve mind a két hatalmas ablak benne, a kandallóban ég a tűz (mint mindig, akár hányszor járt itt, és máig halvány lila gőze sincs, hogy ki vagy mi tartja ezt így) ő pedig belehuppan az egyik terebélyes karosszékbe. Itt minden olyan klasszikus. Klassz!*
- Nem valami kedves a cinyód, Ceci. Nekem nem kellene egy ilyen, az is fix. De hát te tudod...
* A pohara még mindig a kezében van. Kiissza az utolsó kortyot, majd a tűzbe vágja a poharat.*
- Na mesélj, öntsd ki nekem a szíved! -*nevet*- Netán pasiügy? Éppen ideje lenne...
Vissza az elejére Go down
Cecília
Főlady - vámpír
Cecília


Hozzászólások száma : 434
Age : 31
Hírnév : 22

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Úrnő
Rang: Boszorkánymester

09. Sötét orom - a vámpírok búvóhelye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 09. Sötét orom - a vámpírok búvóhelye   09. Sötét orom - a vámpírok búvóhelye - Page 2 EmptySzomb. Nov. 21 2009, 23:49

*Miután beléptek a szobába akárcsak Seyla ő maga is leült az egyik fotelba.*
- Tudom, de mit tehetnék? Ha nem adok neki tejet csak nyávog egész nap, kirakni meg nincs szívem. Valahogy már hozzászoktam az idegesítő társaságához.*Ezen egy kicsit eltöprend, de mikor meghallja Seyla következő mondatát felkapja a fejét és egy picit elpirul. (Fogalma sincs hogyan csinálja, hisz a holtak elméletileg nem tudnak elpirulni.)*
- Nem tudod..öhm..Na! Hát van valaki aki hát nem is tudom...mondjuk azt, hogy tetszik bár ezt még magam se tudom. Bár igazából a többi barátom is...akik halandók....Áh olyan idegesítő! Akárhányszor vért próbálok szívni vagy egyszerűen csak inni mindig ők jutnak az eszembe! Tisztára lökött vagyok!*Beletúrt hajába (mint mindig ha ideges) és keserűen, morcosan néz társa szemeibe.*
- Mi a fenét csináljak?
Vissza az elejére Go down
Seyla Vulfia
Dagorlad ladyje - vámpír
Seyla Vulfia


Hozzászólások száma : 554
Age : 36
Hírnév : 17

Beosztások, rangok
Nép: Vámpírok
Beosztás: Vérszívó
Rang: Örző

09. Sötét orom - a vámpírok búvóhelye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 09. Sötét orom - a vámpírok búvóhelye   09. Sötét orom - a vámpírok búvóhelye - Page 2 EmptySzomb. Nov. 21 2009, 23:57

* Figyelmesen, kicsit mosolyogva figyeli Ceciliát. Nem barátja a lelkizés, de kivételes alkalmakkor , mint például most, jól esik neki. Vagy csak elviseli. Nos. Azt viszont távolról látni, hogy nincs minden rendben a csajszival. Azért gyorsan felfogja, s leszűri a lényeget.*
- Nah, ha jól vettem ki, akkor lelkifurdalás-féle jött rád. Nyugi, mindenkivel megesik, előbb-utóbb. Mondjuk, én gyorsan átestem rajta, mivel hogy mostanában... tudod. De sajnos ez is hamar el fog múlni. A másik meg, hogy nem is érdemes, hogy fájjon emiatt a fejed. Most mit tudsz tenni, őszintén?! Semmit! Vagy te csapolsz, vagy más! Csak valószínű, hogy a más máshogy is csinálja, de nem úgy, ahogy te akarod! Tehát minél jobb egyszerűen és gyorsan beszerezni ami kell, aztán azon több hónapig elélsz. Az alany meg nem fog emlékezni semmire. Pontosabban szerzel neki egy jó estét, hogy egy olyan gyönyörű lány, mint te figyelemre méltatja...
Vissza az elejére Go down
Cecília
Főlady - vámpír
Cecília


Hozzászólások száma : 434
Age : 31
Hírnév : 22

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Úrnő
Rang: Boszorkánymester

09. Sötét orom - a vámpírok búvóhelye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 09. Sötét orom - a vámpírok búvóhelye   09. Sötét orom - a vámpírok búvóhelye - Page 2 EmptyVas. Nov. 22 2009, 00:13

*Mikor Seyla befejezte a mondandóját Ceci bólintott egyet.*
- Igen, tudom. De mégis...azért remélem minél hamarabb elmúlik. Már kezd felemészteni ez a lelkifurdalásos dolog. *Sóhalytott egy nagyot, pár másodpercig a földet nézte aztán huncut mosolyal arcán felnézett a nőre.*
- És neked? Van esetleg valakid?*Kíváncsian várta a választ, arcáról nem tűnt el a mosoly. *
Vissza az elejére Go down
Seyla Vulfia
Dagorlad ladyje - vámpír
Seyla Vulfia


Hozzászólások száma : 554
Age : 36
Hírnév : 17

Beosztások, rangok
Nép: Vámpírok
Beosztás: Vérszívó
Rang: Örző

09. Sötét orom - a vámpírok búvóhelye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 09. Sötét orom - a vámpírok búvóhelye   09. Sötét orom - a vámpírok búvóhelye - Page 2 EmptyVas. Nov. 22 2009, 12:21

* Elhúzza a száját, s feláll. Közel sem olyan egyszerű minden, mint amit elmondott. De azért.. van még esély. Különben sem mehet ez így tovább... Odalépve a lány székéhez, megveregeti a vállát.*
- Nem lesz itt gond, Ceci. Csak lazíts. Tisztítsd ki egy kicsit a fejed. Meglátod, egy hét múlva kutya bajod lesz a szennyeseddel.
* Elfordulva tőle, az ablakhoz lép, s kinéz a városi égre. Városi... na ja. Itt még szép, hogy nem csillognak olyan szépen a csillagok. Majd Összefogja mag előtt a karjait, mintha fázna. Visszanéz Ceciliára.*
- De azért ha addigra sem jönne meg az eszed, tudod, hol keress meg. márpedig feltétlenül. Akkor mutatok neked valamit...
~ Legalább is teszünk együtt valamit az ügy ellen...~
* Teljes fordulatot téve a lányra néz egyenesen.*
- Tudod, milyen kevesen vagyunk. Nem engedhetjük meg magunknak, hogy csak egyikünket is elveszítsük. Főleg nem téged, egy ilyen dolog miatt.
* Visszapillant, ki az ablakon, majd ismét a vámpírkára. Válaszolni... próbál.*
- Tudod, nekem soha nem volt családom. Vagyis volt, valami, de ez hosszú. Ezután sem hiszem, hogy lesz; márpedig, egy ideig (amennyi egy vámpírtól telik) igenis jól fogom érezne magam valakivel! -*vigyorog*
Vissza az elejére Go down
Cecília
Főlady - vámpír
Cecília


Hozzászólások száma : 434
Age : 31
Hírnév : 22

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Úrnő
Rang: Boszorkánymester

09. Sötét orom - a vámpírok búvóhelye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 09. Sötét orom - a vámpírok búvóhelye   09. Sötét orom - a vámpírok búvóhelye - Page 2 EmptyVas. Nov. 22 2009, 13:17

*A mosoly már eltűnt arcáról. Keserűen bámul maga elé. Volt pár pillanat mikor minden megszűnt körülötte, csend lett. Néma csend és csak állt az üres feketeségbe. Ebből Seyla karja ébresztette föl. Ránézett és követte tekintetével.*
- Tudom jól...De mégis...elegem van ebből az egészből. *Arcát kezeibe temeti. Majd szép lassan felnéz. Mikor hallja fajtársa válaszát utolsó kérdésére egy kósza mosoly jelenik meg az arcán.*
- Élvezd ki ezt az időt. Az első hónapok kegyetlenek aztán minden olyan lesz mint egy valóra vált álom. Erő, hatalom, úgy érzed tied a világ aztán szembesülsz a ténnyel, hogy ez az egész nem is olyan jó. Vannak akik ebbe beleőrülnek és öngyilkosak lesznek, mások bezárkóznak négy fal közé nyúzzák magukat. *Szomorkás mosoly jelenik meg az arcán.*- Én nem akarom így végezni, Élni akarok, holtan is.
Vissza az elejére Go down
Seyla Vulfia
Dagorlad ladyje - vámpír
Seyla Vulfia


Hozzászólások száma : 554
Age : 36
Hírnév : 17

Beosztások, rangok
Nép: Vámpírok
Beosztás: Vérszívó
Rang: Örző

09. Sötét orom - a vámpírok búvóhelye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 09. Sötét orom - a vámpírok búvóhelye   09. Sötét orom - a vámpírok búvóhelye - Page 2 EmptyVas. Nov. 22 2009, 17:11

* Keserűen felnevet.*
- Ne aggódj, attól nem kell félni, hogy én öngyilkos legyek! Annál jobban élvezem! S ha mód van rá, másokat is lebeszélek, ha csak nem magam küldöm "máshová". De szerintem, nem vagyunk holtak...
* Bár ez csak az ő véleménye. Ősüket alaposan elátkozták, de ez még nem jelent semmit.-
- Akkor a föld alatt kéne rohadnunk? De itt vagyunk! Nem?! Tényleg, te mennyi ideje is...?
* Közben visszasétál a székéhez, s leül. Elszántan nézi a tűz vidám pattogását.*
Vissza az elejére Go down
Cecília
Főlady - vámpír
Cecília


Hozzászólások száma : 434
Age : 31
Hírnév : 22

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Úrnő
Rang: Boszorkánymester

09. Sötét orom - a vámpírok búvóhelye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 09. Sötét orom - a vámpírok búvóhelye   09. Sötét orom - a vámpírok búvóhelye - Page 2 EmptyVas. Nov. 22 2009, 19:31

*Keserűen felnevet*
- Azt látom, hogy élvezed.*Feláll és odamegy a kandallóhoz.(Minden társalgóban van egy és mindig mindegyikben ég a tűz. Sejtései szerint ez Margaret ügyeskedése, bár....Ki tudja? ) Legugol, és meredten nézi a lángokat.*
- 14 évesen lettem vámpír, bár azt hiszem ez látszik is. Igazság szerint már egy ideje nem számolom az éveket, legutóljára mikor "ünnepeltem" 17 voltam. Azóta úgy gondolok magamra, hogy 17 vagyok. Bár ha a nemszámolt éveket is beleszámítom kb 5-6 éve lehetek az ami. *Elmosolyodott.*- Nem voltak unalmasak ezek az évek az biztos. *Lassan feláll és odalép fajtársához.*
- Mikor gyermek voltam soha se gondoltam volna, hogy egyszer vámpír leszek. Mulatságos az élet, nem?
Vissza az elejére Go down
Seyla Vulfia
Dagorlad ladyje - vámpír
Seyla Vulfia


Hozzászólások száma : 554
Age : 36
Hírnév : 17

Beosztások, rangok
Nép: Vámpírok
Beosztás: Vérszívó
Rang: Örző

09. Sötét orom - a vámpírok búvóhelye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 09. Sötét orom - a vámpírok búvóhelye   09. Sötét orom - a vámpírok búvóhelye - Page 2 EmptyHétf. Nov. 23 2009, 20:28

* Elhúzza a száját erre az "élvezed" kijelentésre. Hát... mikor hogy. Ammikor keserűen kaparja a torkát az éhség, és kezel égen-s földön egy szem élőlény sincs, na akkor nem igazán baró ez az egész. De a tetőjárás például egyenesen király!
Csak figyeli, s hallgatja Cecilí szavait. Melegség tölti el... viszonylag alig ismerik egymást mégis meg tudnak nyílni egymás előtt... Szerinte az a mulatságos, amikor egy ilyen "kicsi" lény szájából elhangzik, "amikor gyermek voltam". De ez nem az ő dolga.*
- Tudod, úgy érzem, a vámpírsággal nem csak örök életet kaptunk...mellette valami pluszt is: családot! Bár, az már más kérdés, melyik része milyen...
*Keserűen felnevet. Egyes vámpírokat szívesen letagadna, hogy még csak egy kalap alatt se említsék vele.*
- Szerintem, egyikőnk sem igen gondol arra gyerekként, vajon mi lenne "ha". Vámpírként...
Vissza az elejére Go down
Cecília
Főlady - vámpír
Cecília


Hozzászólások száma : 434
Age : 31
Hírnév : 22

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Úrnő
Rang: Boszorkánymester

09. Sötét orom - a vámpírok búvóhelye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 09. Sötét orom - a vámpírok búvóhelye   09. Sötét orom - a vámpírok búvóhelye - Page 2 EmptyCsüt. Nov. 26 2009, 13:20

*Elmosolydik mikor fajtársa kimondja azt a szót. "Család". Kezét ráteszi az ablak hideg üvegére és mosolyal arcán bámul kifelé, majd elkezd halkan nevetni.*
- Tudod asszem HA lesz férjem, nem biztos, hogy elhozom családlátogatóba. Max akkor ha ő is vámpír lesz...*Kicsit elgondolkozik.*
- Nem, akkor se mennék hozzá egy vámpírhoz ha az életem múlna rajta. A fajtánkból minden hímnemű példány egosita és totál lökött. Élő példának itt van Aldo.*Gonoszul elvigyorodik, majd leveszi az üvegről a kezét és ránéz Seylára.*
- Egy épeszű ember se gondolna erre...Esetleg csak akkor ha a velejéig romlott a fickó.
Vissza az elejére Go down
Seyla Vulfia
Dagorlad ladyje - vámpír
Seyla Vulfia


Hozzászólások száma : 554
Age : 36
Hírnév : 17

Beosztások, rangok
Nép: Vámpírok
Beosztás: Vérszívó
Rang: Örző

09. Sötét orom - a vámpírok búvóhelye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 09. Sötét orom - a vámpírok búvóhelye   09. Sötét orom - a vámpírok búvóhelye - Page 2 EmptySzomb. Nov. 28 2009, 18:49

* Felnevet, s Cecilia mellé lép. Ő is kibámul (mit ki, inkább magára!) az ablakon, és felnéz az égre. ma már kitudja hányadszorra. Úgy látszik, ez egy ilyen éjjel.*
- Hát, én sem hiszem, hogy elhoznám. Sőt, biztos. Bár, ahogy a dolgok állnak, soha a büdös életben nem akarom, hogy feleségül kérjenek...
* Elgondolkodik egy pillanatra. Közben óvatosan (nehogy kitörje az ablakot) az üvegre helyezi a ő is az ujjai hegyét, majd a tenyerét, s koncentrál... nem semmi, mire képesek a vámpírok. A keze területéről kiindulva az üvegen apró jégkristályok jelennek meg, majd a rózsák lassan elterjednek az egészen. Majd... hirtelen ötlettől vezérelve, csak úgy, az mutatóujja hegyébe egy rózsát rajzol az ablak közepébe. A jég kívül pontosan és folyamatosan törik meg az érintése nyomán, mintha csak természetes képződmény volna.*
- Te, Ceci... tegyük fel -kizárólag feltételes alapon- hogy van egy lány.... aki soha életében nem kötődött sehová, esetleg... megismerkedik valakivel ééés közben a "kapcsolatban" adódnak bizonyos problémák... de... a másik fél nem hajlandó addig továbblépni, amíg... nem kötelezi el magát. De a lány... hát, tegyük fel - eléggé bizonytalan. Te... persze csak jelképesen értve... milyen tanácsot adnál neki?
* Végez a rózsa kivirágoztatásával. Megszemléli művét, és elégedett magával. Rápillant Ceciliára.*
Vissza az elejére Go down
Cecília
Főlady - vámpír
Cecília


Hozzászólások száma : 434
Age : 31
Hírnév : 22

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Úrnő
Rang: Boszorkánymester

09. Sötét orom - a vámpírok búvóhelye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 09. Sötét orom - a vámpírok búvóhelye   09. Sötét orom - a vámpírok búvóhelye - Page 2 EmptyVas. Nov. 29 2009, 13:54

*Nézi ahogy Seyla az ablakból rózsakertet varázsol. Nem szól semmit csak nézi a furcsa képződményt és közben hallgatja fajtársát. Miután befejezte pár percig némán áll, egyik kezével óvatosan megtapogaja az üveget majd magamellé zárja. mély levegőt vesz (nincs rá különösebben szögsége, csak megszokás) és megszólal.*
- Ha azt a lányt egész eddigi életében nem kötötte semmi sehová akkor elég furcsa lehet neki. Ha elkötölezi magát, az egyenlő lehet a szabadsága elvesztésével, de egyben megtanulhat egy érdekes dolgot.*Ránéz a nőre és kedvesen elmosolydik.*
- Megtanulhatja, hogy milyen ha fontsos valakinek. *Ránézett az ablakon lévő rózsára, a kedves mosoly még mindig ott üldögélt az arcán. * - Réges régen, mikor halandóéletemet éltem voltak akik mindennél fontosabban voltak a számomra. Ha annak a lánynak nem voltak ilyen emberek akkor nem tudhatja milyen jó dolog ha otthon várja valaki, ha átöleli és azt mondja, örülök, hogy itt vagy! Az egy mesés érzés, és szerintem megéri kipróbálni. Bár tételezzük fel, hogy az a nő egy vámpír *megint rápillantott Seylára* az a férfi pedig egy halandó, sokkal zűrösebb a dolog. Valószínüleg a pasi nem fog olyan hosszú ideid élni, és miután meghal a lánynak borzalmas lesz. *Szép lassan visszasétált a kandallóhoz, kezét a tűz fölé helyezte majd egyre lejjebb emelte, végül már benne volt a tűzben. Pár másodpercig benne tartotta majd gyorsan kikapta, nézte az égett, vérben fürdő kezecskét, majd megint Seyla felé fordult, felemelte karját, ujjait széttárta és kifejezéstelenül nézett a másik szemébe. A seb szép lassan begyógyult, a végére már csak egy-két heg maradt.* - A halandók nem élnek olyan sokáig mint mi, a sebeik lassabban gyógyulnak és nem táplálkoznak vérrel...mégis. Szerintem megéri szeretni őket.*Szemei csillogtak arcán még mindig ott üldögélt a mosoly és vidáman lógatta lábát. Úgy tűnt soha nem akar onnan elmenni.*
Vissza az elejére Go down
Seyla Vulfia
Dagorlad ladyje - vámpír
Seyla Vulfia


Hozzászólások száma : 554
Age : 36
Hírnév : 17

Beosztások, rangok
Nép: Vámpírok
Beosztás: Vérszívó
Rang: Örző

09. Sötét orom - a vámpírok búvóhelye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 09. Sötét orom - a vámpírok búvóhelye   09. Sötét orom - a vámpírok búvóhelye - Page 2 EmptyVas. Nov. 29 2009, 20:58

* Valami, mélyen benne egy kicsit mintha bizakodóbb kezdett volna lenni.... persze szigorúan feltételes alapon! Mert valójában talán annál is pofonegyszerűbb a dolog, mint itt mindnyájuk gondolná. Vagy nem?... Mindenesetre, miközben beszélgetnek, nyugtalanító érzés kezdi hatalmába keríteni. De egyenlőre félreveti. Csak nézi Ceciliát, amint a tűzzel játszik, és áttér a tényekre, nem fárad a helyettesítéssel.*
- De Ceci, mit tegyek, ha egyáltalán nem vagyok biztos még magamban sem?!
* Nagy léptekkel keresztülhalad a szobán, és megáll a tűz előtt. Idegesebb, mint volt.*
- Igen, én is... gondoltam már ezekre, de... mit tegyek?!
* Folytatja, közben a lányra tekint immár.*
- Dehát ő gyűlöl mindent, amik vagyunk! Én örökké élek! De á, ő nem hajlandó kompromisszunot kötni! Mennyek hozzá feleségül! Most képzelj el engem, érted, engem, talpig fehérben, amit valami Evolyni templomban kimondom a "boldogító igen"-t! Ugye, hogy nem tudod mindebbe beleemelni a mi környezetünket?! Ugye, hogy ugye?!
* Egyre szenvedélyesebben beszél, közben hevesen gesztikulál. De hát ha egyszer ennyire meg tudja rendíteni?! Arról nem is beszélve, hogy közben nagyon is emlékeznie kellene valamire, ami most is éppen figyelmeztetni akarja valamire, amit most nem akar figyelembe venni.*
Vissza az elejére Go down
Cecília
Főlady - vámpír
Cecília


Hozzászólások száma : 434
Age : 31
Hírnév : 22

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Úrnő
Rang: Boszorkánymester

09. Sötét orom - a vámpírok búvóhelye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 09. Sötét orom - a vámpírok búvóhelye   09. Sötét orom - a vámpírok búvóhelye - Page 2 EmptyHétf. Nov. 30 2009, 17:28

*Egy jó nagyot sóhalyt és megint legugol a tűzhöz. Nézi a a táncoló lángokat és megint belenyúl.(Csak enyhén piromániás)Miután kihúzta nézegette a padlóra fojdogáló vérét. Lenyalta kezéről az édes vörös italt, mire végzett a seb begyógyult.*
- Seyla, ha az a pasi szeret akkor tök mind1, hogy mit gondol a fajtánkról. Téged szeret, nem igaz? Szeret annak ellenére is, hogy vámpír vagy, nem?*nem nézett rá a nőre, csak kifejezéstelenül nézte a lángokat.*
- Ne hisztizz Seyla, nem muszáj hozzámenned. Csak akkor ha szereted, egyébként ha ennyire zavar a fehér ruha akkor ne olyat vegyél fel, hanem mondjuk...feketét!*Lassan ránéz fajtársára és egy kis mosoly húzódott a száján.*
- Ezzel nem segítettem sokat, igaz?*Lassan felállt, egyenesen Seyla szemébe nézett. Tekintete komoly de mégis gyengéd volt.*
- Ne keress kifogásokat, túlbonyolítod a dolgot. Igen, vámpírok vagyunk. Na aztán? Miért ne házasodhatnál meg? Senki se tiltotta meg, igaz?*Szinte a szájába rágta a választ. Igazság szerint ez az egész nem tartozott Cecíliára, mégis jól esett, hogy Seyla megosztotta vele, így hát próbált segíteni ahogy tudott.*
Vissza az elejére Go down
Seyla Vulfia
Dagorlad ladyje - vámpír
Seyla Vulfia


Hozzászólások száma : 554
Age : 36
Hírnév : 17

Beosztások, rangok
Nép: Vámpírok
Beosztás: Vérszívó
Rang: Örző

09. Sötét orom - a vámpírok búvóhelye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 09. Sötét orom - a vámpírok búvóhelye   09. Sötét orom - a vámpírok búvóhelye - Page 2 EmptyKedd Dec. 01 2009, 18:17

* Kénytelen igazat adni neki, mindenesetre, még koránt sincs meggyőzve...*
- Öhm... igen. És NEM hisztizek! Csak... nem vagyok biztos...
* Az a baj, hogy abban sem biztos, hogy miben biztos. Nem semmi, igaz? Ehhez már tudni kell. Durcás képpel beledobja magát a fotelbe, lábával dobol párat, de nem tudva mit kezdeni magával (Ceci "játékán" ötletelve) megint felpattan, s a tűzhöz lép; leguggol elé, s mind a két kezét beletartja a lángokba. Amint érzi, hogy húha, itt valami nagyon meleg!, kirántja, s elnézegeti a sértetlenül lángoló kezeit, amíg azok elalszanak, s ekként folytatja a piro-játékát.*
- Bár, tudod... az a gond, hogy... van bennem más is. Persze, a feleségeskedéstől sem vagyon nagyon elragadtatva, mert hát hogy néz ki fekete ruhában esküvőre menni (bár, most hogy mondod, imádnám! Mekkorát nézne a nép... -*kuncog*) ráadásul éjszaka... egy olyan valakinek, aki a házasság... lényeg, ha ennyire szokáshívő, miért fogadná ezt így el?! -*aztán, a tűzbe bámulva halkabban folytatja*- De... Ceci, te nem éreztél már amolyan... vágyat?! Nem arra gondolok, mint általában... hanem... a birtoklás vágyát. Hogy más csak azért is!Valami a tied, csak a tied, és azért bármit, tényleg, bármit megtennél! -*felnéz a lány szemébe, halálos elkeseredéssel, elszántsággal, és csökönyösséggel vegyítetten*- De nem is engednéd el semmiért!
Vissza az elejére Go down
Cecília
Főlady - vámpír
Cecília


Hozzászólások száma : 434
Age : 31
Hírnév : 22

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Úrnő
Rang: Boszorkánymester

09. Sötét orom - a vámpírok búvóhelye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 09. Sötét orom - a vámpírok búvóhelye   09. Sötét orom - a vámpírok búvóhelye - Page 2 EmptyKedd Dec. 01 2009, 21:10

*Elég bizarul hangzik de ez a "tegyük a tűzbe a kezünket és nézzük ahogy csöpög a vérünk" elég mulatságos játék. Miközben vidáman sütögette a kezét azért figyelt Seylára is.*
- Fogalam sincs..A férfiak...egy érthetetlen álatfaj.*mondta és kicsit nevetett de a nevetésből fájdalmas AÚCS lett. Gyorsan kikapta a kezét ami jóformán szénné égett. Persze gyorsan begyúgyul de azért fáj....Fujkálások közepette válaszolt Seylának.*
- Éreztem, persze, hogy éreztem. Meg is bántam.*Abba hagyta kezének fujkálását és komolyan a nőre nézett.*
- Volt egy személy, aki iránt én is így éreztem. mikor vele lehettem..az remek volt...De miután elment. *Szomorkásan elmosolyodott és egy nagyot sóhalytott.*- Valószínüleg soha nem fogom kiheverni, bár még mindig úgy gondolom, megérte. Soha életemben nem voltam olyan boldog, mint mikor vele lehettem.
Vissza az elejére Go down
Seyla Vulfia
Dagorlad ladyje - vámpír
Seyla Vulfia


Hozzászólások száma : 554
Age : 36
Hírnév : 17

Beosztások, rangok
Nép: Vámpírok
Beosztás: Vérszívó
Rang: Örző

09. Sötét orom - a vámpírok búvóhelye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 09. Sötét orom - a vámpírok búvóhelye   09. Sötét orom - a vámpírok búvóhelye - Page 2 EmptyPént. Dec. 04 2009, 19:22

* Ceciliával nevet, s szinte vele szisszen fel. Szinte mag érzi a pillanatnyi fájdalmat a tűztől. De most jobban kíváncsi a lány történetiére. vagyis, a próbeverzióra. Hiába, ilyen a természete...*
- Miért? Mi történt? Hátha ki tudok majd hámozni belőle valamit magamnak....
*Nem szabad játszani a tűzzel. Ők mégis ezt teszik. Hát, csak rajta! Akkor már nagyban játszanak! Először nem is gondolja komolyan, csak úgy kicsúszik a száján.*
- Ceci, gyújtsunk fel valamit!
Vissza az elejére Go down
Cecília
Főlady - vámpír
Cecília


Hozzászólások száma : 434
Age : 31
Hírnév : 22

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Úrnő
Rang: Boszorkánymester

09. Sötét orom - a vámpírok búvóhelye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 09. Sötét orom - a vámpírok búvóhelye   09. Sötét orom - a vámpírok búvóhelye - Page 2 EmptyVas. Dec. 06 2009, 15:05

*Keserűen felnevetett majd egy nagyot sóhalytott.*
- Kétlem, hogy ebből ki tudnál hámozni valamit de jó. Tudod bizonyos okok miatt álnéven gazdag pojácáknak kellett dolgoznom egy ideig. Egyszer kaptam egy megbízást, hogy kémkednem kell egy család után. Na ez is egy másik történet, a lényeg, hogy a küldetést nem sikerült elvégeznem. Elrontottam de nem akartak kirúgni, ezt a feladatot leszámítva mindet tökéletesen elvégeztem így inkább adtak mellém egy partenert, hogy figyeljen rám meg segítsen. Természetesen nem tetszett a dolog de szükségem volt a pénzre így belementem. Kaptam magam mellé egy lökött nagyképű okoskodó pasit. Vagyis igazából nem volt vele semmi gond. Jól csinálta amit csinált, sokkal jobban mint én, annak ellenére, hogy halandó volt. Egy ideig borzasztóan féltékeny voltam rá de később....megkedveltem. Ezek után is féltékenykedtem de mostmár nem rá, hanem a nőkre akik körbevették. Azt akartam, hogy ne figyeljen senki másra csak rám. Önző voltam magamnak akartam. Szegénynek végül ez okozta a halálát.*Szomorúan bámult maga elé majd rátekintett Seylára.*- Ezek után éreztem még ilyet, de mindig leálítottam magam, hogy többet ne öljek meg senkit az önzőségemmel.*Elmerengett a múlton majd felkapta a fejét.*
-Felgyújtani? *Gonosz vigyor jelent meg az arcán.*
- Oké.
Vissza az elejére Go down
Seyla Vulfia
Dagorlad ladyje - vámpír
Seyla Vulfia


Hozzászólások száma : 554
Age : 36
Hírnév : 17

Beosztások, rangok
Nép: Vámpírok
Beosztás: Vérszívó
Rang: Örző

09. Sötét orom - a vámpírok búvóhelye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 09. Sötét orom - a vámpírok búvóhelye   09. Sötét orom - a vámpírok búvóhelye - Page 2 EmptyVas. Dec. 06 2009, 15:28

* Gonoszkás vigyor terül el a beleegyezés láttán az ő arcán is, de közben még emészti a hallottakat. A lány jól és érthetően tud mesélni. Úgy, hogy mindenkiben el tudjon valamit "indítani". Hát, nála csak annyit ért el, hogfy még jobban összezavarodjon. Az nem lehet, hogy ő megölné... itt kérem szépen nem a féltékenységgel van a gond. Bárcsak az lenne! Sokkal egyszerűbb lenen minden. Egyik kinyiffantaná a másikat, csalódást, stb. és kész, vége. Sehol egy szál gond! De itt érzésekről és elvekről van szó! Méghozzá elég komolyakról! Na jó, bele kell törődnie, hogy más úgy sem dönthet helyette. Minden rajta áll, vagy bukik, attól függően, hogy kezeli a helyzetet.
Ezt hagyjuk inkább későbbre.*
- Mit szólnál a park melletti épületsorhoz?! -*vigyorog rondán*- Úúúgy is omladozik szegény, ráférne már a bontás. És legalább nem a munkásoknak kell vele vesződnie... -*kacsint Ceciliára*- Sőt, ha szeretnéd, előtte még körbe is nézhetünk, nem-e lakik benne valaki. Nehogy már szegényre rágyújtsuk a viskót!
Vissza az elejére Go down
Cecília
Főlady - vámpír
Cecília


Hozzászólások száma : 434
Age : 31
Hírnév : 22

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Úrnő
Rang: Boszorkánymester

09. Sötét orom - a vámpírok búvóhelye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 09. Sötét orom - a vámpírok búvóhelye   09. Sötét orom - a vámpírok búvóhelye - Page 2 EmptyVas. Dec. 06 2009, 15:46

*Vigyorogva hallgatta Seyla 5letét a házak felgyújtásáról.*
- Benne vagyok. *Felállt és odalépett az ajtóhoz de mielőtt kimehetett volna megtorpant.*
- Seyla tudod mostanában eltűnt pár ruhám a szekrényemből. Nem tudsz róluk valamit?*Felemelte az egyik szemöldökét, száján gonoszkás mosolyal.*
Vissza az elejére Go down
Seyla Vulfia
Dagorlad ladyje - vámpír
Seyla Vulfia


Hozzászólások száma : 554
Age : 36
Hírnév : 17

Beosztások, rangok
Nép: Vámpírok
Beosztás: Vérszívó
Rang: Örző

09. Sötét orom - a vámpírok búvóhelye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 09. Sötét orom - a vámpírok búvóhelye   09. Sötét orom - a vámpírok búvóhelye - Page 2 EmptyVas. Dec. 06 2009, 15:55

* Felállt, abbahagyva a játszadozást a tűzzel. Ez már különben is gyerekjátéknak tűnt ahhoz a durranáshoz képest, amit terveznek.*
-Ööö... tényleg? -*kérdez vissza zavartan, majd ártatlan képpel folytatja. Sőt, még a fejét is megrázza.*- Neem... ki lenne képes ilyen pimaszságra?! Kerüljön csak a kezem közé!
* Szemléltetésképp két kezét felemeli, s ujjait begörbítve érzékletesen eljátssza, amint valakit fojtogatni kényszerül. Persze, nem bírja sokáig. Elneveti magát.*
- Bocs, Ceci, én voltam a tettes. Ne haragudj, legközelebb megkérdezlek. Különben is, mindegyik visszajut épségben a szekrényedbe. Általában...
Vissza az elejére Go down
Cecília
Főlady - vámpír
Cecília


Hozzászólások száma : 434
Age : 31
Hírnév : 22

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Úrnő
Rang: Boszorkánymester

09. Sötét orom - a vámpírok búvóhelye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 09. Sötét orom - a vámpírok búvóhelye   09. Sötét orom - a vámpírok búvóhelye - Page 2 EmptyPént. Jan. 29 2010, 22:17

*Cecília álmoskásan felült az ágyában. Szobatársa aki egy macska, rögtön kihasználta a lehetőséget és odadörgölődzött a lábához.*
- Éhes vagy, igaz?*Kérdezte keserűen és kikecmergett az ágyból. Óvatosan kitekintett az ablakból. Jól sejtette, a hold rég fenn volt már. Mostanság mindig későn kel....bár az oka is megvan. Jól felgyorsult az élete. Bár még nem vészes a dolog, sőt még egész tűrhető.
Teljesen belemerült a hold ezüstös fényébe, kicsit úgy érezte mintha hívogatná. Kezét az ablak üvegére tette, szemeiben visszatükröződött a hold, de sajna a képzelgetéseit, egy számára borzalmas hang szakította meg. Milk rákezdett fül süketítő nyávogására. Cecília elhúzta a száját, majd ellépet az ablaktól.*
- Megyek már, megyek!*Légiesen kiment az ajtón. Hálóinge libbent egyet, miközben elsuhant a folyosón. A macsek követte, hogy biztos legyen benne, kap enni. Átszaladt az előcsarnokon, egészen a raktárig. A menedékbe mindig szállítanak ételt, hogy a halandók ne jöjjenek rá titkukra. Ezek az ételek végül mindig ott kötnek ki ahonnan jöttek, vagy esetleg egy haspók macska gyomrában...Óvatosan leemelt az egyik polcról egy üveg tejet és egy távolabbi polcról valami halhoz hasonló izét...Kitöltötte és letette szoba társa elé, végül kiment. Lesétált a hosszú lépcsősoron. Általában mindig ugrált, azonban most nem érzett feltétlen nagy vágyat az ugrándozás iránt, viszont mielőtt az utolsó lépcsőfokról leléphetett volna, megtorpant. Egy számára idegen fajtársa jelenlétét érezte. Türelmesen várt, hogy a nagy kapu kinyíljon és feltűnjön az új "családtag".
Vissza az elejére Go down
Beltázor Aradorn
Halott-keltő
Beltázor Aradorn


Hozzászólások száma : 36
Age : 192
Hírnév : 6

Beosztások, rangok
Nép: Vámpírok
Beosztás: Vérszívó
Rang: Darthar

09. Sötét orom - a vámpírok búvóhelye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 09. Sötét orom - a vámpírok búvóhelye   09. Sötét orom - a vámpírok búvóhelye - Page 2 EmptyPént. Jan. 29 2010, 22:31

*Beltazór esti sétáját tettem mikor egy idegen de még is a saját fajtársa hatalmát érezte meg. Követni kezdte az erőt és egy kastélyban találta magát, pontosabban előtte. Egy nagykapu volt előtte ahova be is nyitott. Ekkor egy fiatal szinte még gyerek leány állt előtte. – Te nem vagy fiatal a vámpír léthez?* Kérdi s mikor a macskára, pillant, elmosolyodik. Vele van Melhior is a fia aki azonnal oda rohan a macskához és játszik vele. ~ Apu nézd egy édi cica!* Mondta apjának és ügyet sem vet a lányra és apjára. Inkább a macskával törődik. – Ó de udvariatlan vagyok Beltazór Aradorn volnék. Ő meg a fiam Melhior Aradorn.*
Vissza az elejére Go down
http://aszovetseg.forummotion.com/forum.htm
Cecília
Főlady - vámpír
Cecília


Hozzászólások száma : 434
Age : 31
Hírnév : 22

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Úrnő
Rang: Boszorkánymester

09. Sötét orom - a vámpírok búvóhelye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 09. Sötét orom - a vámpírok búvóhelye   09. Sötét orom - a vámpírok búvóhelye - Page 2 EmptyPént. Jan. 29 2010, 22:52

*Hosszú percek teltek el addig amég fajtársa végre kinyitotta a hatalmas vaskaput. Ezekben a percekben megint a hold körül kezdtek forogni gondolatai. Miért ragyog? Miért ilyen kerek? Miért érzi azt, hogy hívogat? Oké, erre megvannak a tudományos válaszok is viszont azok szárazak és nyersek. Az embernek/vámpírnak/ azért van képzelete, hogy felrepítse akár az égig! Sok gondolat között cikázva szárnyaljon és ha kell egy álomvilágban éljen. Egy világban ahol nem bánthatja őt senki és semmi....Ekkor nyikordult a kapu, Milk szorosan odabújt Cecília lábához és kíváncsian nézte a vendégeket. Pár perce végzett az evéssel, és már ügetett is le, hogy gazdájával együtt mehessen el...Még ha az nem is akarta...Végül pedig ő járt pórul mivel egy kisfiú, rögtön "letámadta a macskát". A vámpírlányka ezen jót mosolygott majd komolyan nézett a másik vendégre vagy inkább új "családtagjára". *
- Nem, véleményem szerint nem. *Nem árulta el, hogy ő egy vezető személyiség itt Evolyranba a vámpíroknál...Minek? Előbb meg kell ismerni az újoncot, csak aztán megaláztatni. Na jó..Nem akart vele semmi rosszat, csak kíváncsi volt, ennyi az egész.*
- Semmi probléma! A nevem Cecília, ő pedig a szobatársam Milk.*Játékosan a cica felé int és arcán egy halvány mosoly húzódott.*
- Esetleg nincs kedve meginni velem valamit? A kicsi Melhior pedig kaphat egy forrócsokit, oké? *Kedvesen megsimogatta a kicsi fiú fejét. Egyébként, hogy az a "valami" amit ajánlott remélem egyértelmű mindenkinek...*
- Kérem, jöjjenek utánam! *Nem nagyon izgatta, hogy még mindig hálóinget viselt. 1. Ő itthon van 2. Mint vezér legalább ahoz van joga, hogy pizsamába szaladgáljon otthonában. Felkísérte őket az egyik társalgóba. Ott az asztalon már várta őket kér pohár ami "titokzatos" vörös valamivel volt megtöltve, és egy bögre forró csokoládé. *~Ejj Margaret, túl gyors vagy!~*Játékosan megcsóválta a fejét majd leült.*- Kérem, meséljenek magukról! *Mondta türelmesen és belekortyolt italába.*
Vissza az elejére Go down
Beltázor Aradorn
Halott-keltő
Beltázor Aradorn


Hozzászólások száma : 36
Age : 192
Hírnév : 6

Beosztások, rangok
Nép: Vámpírok
Beosztás: Vérszívó
Rang: Darthar

09. Sötét orom - a vámpírok búvóhelye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 09. Sötét orom - a vámpírok búvóhelye   09. Sötét orom - a vámpírok búvóhelye - Page 2 EmptyPént. Jan. 29 2010, 23:11

- Apum mondj igent a néninek!* Kérlelte a gyermek Beltazór nem szól, csak bólint, és Cecília után mennek. Beltazór félti a fiát, így maga mellet tartja. Amíg így mennek Beltazór elgondolkodik. Hogy milyen szép is ez a kastély. Gyerek kora jut eszébe és el is, szomorodik. Hisz ki örülne, ha meg ölnék a szüleiket, és éveken átvándorolnak a szülők gyilkosa után. Mikor meg érkeznek és leülnek Melhior egyből inni, kezdi a forró csokit. Le ríl a gyerek ről hogy habár ember is de a lomb tündék szépsége és az elfek kedvessége is benne van és a mágusok hatalma. Apja Beltazór ezt tudja, mért van de, hallgat. Bele kortyol italába majd így szól. – Hát csak sétáltam meg a fiammal akartam lenni és vámpírként csak ilyenkor lehetek vele. De meg szoktam.* Majd a fiú szólal meg. – Maga itt lakik olyasmi a háza, mint a mama meg a papa közös lakása. Nagy és szép.* Beltazór csak mosolyog majd így szól. - És ön? Meséljen valamit mióta él itt?* Kérdez és italába körtyol.*
Vissza az elejére Go down
http://aszovetseg.forummotion.com/forum.htm
Cecília
Főlady - vámpír
Cecília


Hozzászólások száma : 434
Age : 31
Hírnév : 22

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Úrnő
Rang: Boszorkánymester

09. Sötét orom - a vámpírok búvóhelye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 09. Sötét orom - a vámpírok búvóhelye   09. Sötét orom - a vámpírok búvóhelye - Page 2 EmptyPént. Jan. 29 2010, 23:32

*Miközben a vért kortyolgatta egyetlen egy valami járt a fejében. *~Néni? Eddig azt hittem,hogy fiatalnak látszom....most pedig néni lettem? Hmm..érdekes..*Nem igazán haragudott meg, sőt mulatságosnak tartotta a dolgot.*
- Értem, hát ez a létünk hátrányos része. Viszont az örök életért és a hatalmas erőért cserébe szerintem megfelel. *Aranyos gyermeki testéhez nem illett az ilyen fajta komoly beszéd, bár ez nem is zavarta. Mosolyogva rátekintett a kisfiúra aki pár percel ezelőtt még mohón itta a forrócsokit, most viszont újra tejmániás szobatársával kezdett játszani.*
- Köszönöm. Igazság szerint én is csak pár hónapja lakom itt, bár rajtam kívül még mások is vannak. Mondjátok meg kérlek, az édesanya is veletek utazott? *Már csak azért is kíváncsi volt a dologra mert nem mindennapi látvány, hogy egy vámpírnak gyereke van.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





09. Sötét orom - a vámpírok búvóhelye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 09. Sötét orom - a vámpírok búvóhelye   09. Sötét orom - a vámpírok búvóhelye - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
09. Sötét orom - a vámpírok búvóhelye
Vissza az elejére 
2 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» 02 - Sárkány orom
» Vámpírok Könyve

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
EVOLYRAN  :: OFF GAME-
Ugrás: