EVOLYRAN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EVOLYRAN


 
KezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Similar topics

 

 09. Sötét orom - a vámpírok búvóhelye

Go down 
+6
Seyla Vulfia
Anna Vulpius
Aldo Barras
Zenoti Maya
Cecília
Mesélő
10 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
Mesélő
Játékmester
Mesélő


Hozzászólások száma : 816
Hírnév : 13

Beosztások, rangok
Nép: NJK
Beosztás: Mesélő
Rang:

09. Sötét orom - a vámpírok búvóhelye Empty
TémanyitásTárgy: 09. Sötét orom - a vámpírok búvóhelye   09. Sötét orom - a vámpírok búvóhelye EmptyHétf. Okt. 12 2009, 12:09

Sötét orom a neve annak a kimondottan tetszetős külsejű háznak, melyben látszólag a városban megszokott népség lakik.
De a valóság egészen más...
Ez, a kicsinek egyáltalán nem nevezhető épület nyújt otthont, vagy csupán szállást az Evolyran városának utcáin portyázó vámpíroknak.
Az itt lévők okosan leplezik kilétüket. Napi szinten hozatnak az élőknek szükséges ételekből, s italokból, hogy fenntarthassák álcájukat, miszerint ebben a házban tisztességes, s egyszerű halandók élnek.


[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Cecília
Főlady - vámpír
Cecília


Hozzászólások száma : 434
Age : 31
Hírnév : 22

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Úrnő
Rang: Boszorkánymester

09. Sötét orom - a vámpírok búvóhelye Empty
TémanyitásTárgy: Re: 09. Sötét orom - a vámpírok búvóhelye   09. Sötét orom - a vámpírok búvóhelye EmptyVas. Okt. 25 2009, 20:33

*Cecília csodlákozó szemekkel állt meg az épület előtt. Eddig még egyszer se járt ezen a helyen. Bár igazság szerint sok hely van Evolyran környékén ahol még nem járt. Viszont most valami oknál fogva itt lyukadtak ki. Ezt az okot nevezhetjük véletlennek, vagy esetleg a kis vámpír ösztönének is. Na de az a lényeg, hogy itt vannak és kész. A lány csillogó szemekkel nézi az épületet, és egy lépést tesz felé, aztán visszafordul.*
- Bemegyünk?-* Nézett kíváncsian Mayara.*
Vissza az elejére Go down
Zenoti Maya
Gyógyfű-tudó
Zenoti Maya


Hozzászólások száma : 299
Age : 32
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Elfek
Beosztás: Varázsló
Rang: Gyógyító

09. Sötét orom - a vámpírok búvóhelye Empty
TémanyitásTárgy: Re: 09. Sötét orom - a vámpírok búvóhelye   09. Sötét orom - a vámpírok búvóhelye EmptyVas. Okt. 25 2009, 20:40

*Csak elindultak valamerre. Egy ösvényen mentek, mikor egy épületet láttak meg. Közelebb mentek. Szép kőfalból épült ház volt. Maya kíváncsi lett, hogy vajon él itt valaki?*
-Hát, hogy bemenjünk-e? Nem is tudom!- *Mondta Maya komolyan, s végtére bekopogott az ajtón. Vártak egy darabig, de senki se nyitott ajtót, így benyitottak. Nyitva volt. Szép lassan és óvatosan mentek be, mindenre felkészülve. Bementek és nem láttak senkit. A ház belül is szép volt. Nem nevezhető kicsinek. Tágas. De senki se él itt? Milyen furcsa. *
- Nem él itt senki? Nem különös ez?-
Vissza az elejére Go down
Cecília
Főlady - vámpír
Cecília


Hozzászólások száma : 434
Age : 31
Hírnév : 22

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Úrnő
Rang: Boszorkánymester

09. Sötét orom - a vámpírok búvóhelye Empty
TémanyitásTárgy: Re: 09. Sötét orom - a vámpírok búvóhelye   09. Sötét orom - a vámpírok búvóhelye EmptyVas. Okt. 25 2009, 21:12

* Ceci is különösnek találta a dolgot, de mielőtt észbe kaphattak volna az ajtó mögöttük becsapódott és a kislány számára egy elég ismerős és mégis idegen szag tünt fel.*- Maya, gyorsan, vedd föl ezt!-* Rádopta a fekete köpenyét és eléállt. A következő pillanatban a szemük előtt feltünt egy vámpír.* ~ Remek! Már csak ez kellett! Mostmár csak abban bízhatok, hogy Maya szagát elnyomja az én vámpír szagom amit remélem már eléggé magába szívott a köpeny.~* Figyelmesen végig nézte előtte álló fajtársát. Egy nő volt, kb 40-50-es éveibe tehették azzá ami, bölcsnek és erősnek tűnt.*~Úgy tűnik, jobb lesz ha eljátszom az udvarias kislányt.~*Gonosz mosoly suhant át az arcán aztán jéghideggé vált tekintete.*
- Jóestét! Nem szeretnénk zavarni, csak egy kicsit meg szeretnénk pihenni!
- Persze kedveském, te nyugodtan, de az lesz a legjobb ha a kis barátod gyorsan elmegy-~Hát a tervem megbukott. Ennyit erről.~*Ránézett Mayara, és keserűen elmosolyodott. Levette róla a köpenyt és felvette magára.*- Bocsi, ez most nem jött be.* Visszafordult a nőhöz és komolyan ránézett.*- Ha nem baj szeretnénk itt maradni egy kicsit, hogy pihenhessünk. Mayaért pedig vállalom a felelősséget.
- Hát rendben! Úgyse laknak még itt sokan.
- Mármint kik?
- Hát vámpírok, kicsikém! Vámpírok!-*Ezen egy kicsit meglepődött Cecília, nem nagyon csak egy kicsit. Megfogta barátja kezét és erősen megszorította. Az idegen nő elindult egy folyosón. Követték őt és egy ebédlőszerűségben lyukadtak ki. Leültek, fajtársa hozott két poharat amiben természetesen vér volt, Mayanak pedig egy kis teát.*- Kérem meséljen nekünk erről a helyről!-*Néett komolyan Cecília az idegen vámpírra, aztán nyugodt mosolyal barátnőjére.*
/ Fagyiii/
Vissza az elejére Go down
Zenoti Maya
Gyógyfű-tudó
Zenoti Maya


Hozzászólások száma : 299
Age : 32
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Elfek
Beosztás: Varázsló
Rang: Gyógyító

09. Sötét orom - a vámpírok búvóhelye Empty
TémanyitásTárgy: Re: 09. Sötét orom - a vámpírok búvóhelye   09. Sötét orom - a vámpírok búvóhelye EmptyKedd Okt. 27 2009, 19:20

//Olvad//

*Nem volt sok idejük körülnézni az ajtó nyílt, s egy nő jelent meg az ajtó előtt. Cecília a köpenyét dobta oda Mayának. Ebből már sejtette, hogy az a nő, aki az ajtó előtt áll egy vámpír. Ideges volt Maya, de próbálta leplezni. Sikertelenül. A nő egyből rájött, hogy Maya nem vámpír, hanem ember. *
-Jóestét!-
-Hát nem tudsz mit tenni!- mondta Maya, s visszaadta Cecíliának a köpenyét. *
-Persze, ha csak lehetne, ha zavarok, akkor… nincs szándékomban zavarni…..-
*De a nő kedves volt, s szállást adott mindkettejüknek.*
-Vámpírok?- * Kérdezte Maya kicsit meglepetten, s feszélyezve magát. ~Vámpírok! Egy olyan házban tölteni az estét, ahol vámpírok vannak! Biztos, hogy én ezt akarom?~
-Mondd Cecília, biztos, hogy jó ötlet, hogy én is itt maradjak?- súgta oda Cecíliának. A nő egy ebédlőbe vezette őket. Cecíliának vért adott, s Mayának teát. Legalább Cecíliának nem kell más vérét kiszívnia. Ez egy jó hír. Maya a teáját kortyolgatta. Minden egyes pillanatban fel volt arra készülve, hogy még egy vámpír megjelenik a teremben. De próbált higgadt maradni, s nem bámulni folyamat a hölgyet. *
-Igen meséljen nekünk! Ahogy látom szép házikó, s ráadásul nem is kicsi. De lenne egy kérdésem ez most komoly, hogy itt vámpírok élnek?-
-Ó el is felejtettem bemutatkozni. Margaret.
-Maya.- * Nem mutatkozott be teljes nevén, ha ő se tette, akkor ő mért tenné.-
- Igen vámpírok élnek itt. Mármint csak én. De ez a vámpírok búvóhelye. Én is csak nem rég találtam rá, de, ahogy látom nektek is sikerült. Mivel ez a vámpírok területe, nem akartam, hogy itt maradj. Szerencsédre még csak én élek itt, mert, ha más vámpír is itt lett volna, hát akkor nem biztos, hogy hazatérsz valaha is. Furcsa téged látni egy vámpírral. Ez különös. Mondd drágám, kibírod, hogy nem szívod ki a vérét? Pedig igen jó vére lehet. Bár én már megtanultam uralkodni magamon. -
Vissza az elejére Go down
Cecília
Főlady - vámpír
Cecília


Hozzászólások száma : 434
Age : 31
Hírnév : 22

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Úrnő
Rang: Boszorkánymester

09. Sötét orom - a vámpírok búvóhelye Empty
TémanyitásTárgy: Re: 09. Sötét orom - a vámpírok búvóhelye   09. Sötét orom - a vámpírok búvóhelye EmptyKedd Okt. 27 2009, 20:34

*Miután leültek az asztalhoz és mindannyian elkezdték kortyolgatni kedvenc italukat Maya feltett az idegen vámpírnak, Margaretnek egy kérdést amire Ceci is kíváncsi volt. A válasz nem igazán lepte meg a fiatal vérszívót. Többször is lakott vámpír menedékekben, ahol előfordulnak hozzá hasonlóak mindig van egy búvóhely számukra amit álltalában ügyesen relytegetnek.*
- Tehát csak maga él itt? Elég unalmas lehet.*- Egyáltalán nem látszott szánalom az arcán, nem akarta, hogy Margaret azt higgye sajnálja és ezáltal bizalmat is érez iránta. Márpedig egyáltalán nem érzett iránta bizalmat, bármeik pillanatban készen állt arra, hogy rávesse magát ha az esetleg megtámadná Mayat. *-Egyébként pedig simán kibírom. Ehez is mint mindenhez akarat erő kell, ami nekem van bőven.-*Hangja rideg volt és kegyetlen, végül felsóhalytott és szomorúan nézett maga elé.*
- Bár előfordul, hogy alig birok magammal, de kibírom, viszont fogalmam sincs meddig tudom magam tűrtőztetni.-*Erről eddig nem beszélt barátjának. És nem véletlenül! Szándékosan hallgatta el ezt előle, nem akarta, hogy azt higye, hogy ő egy rettenetes szörnyeteg valójában, még akkor is ha ez igaz.*
- Szegény kis drágaságom! Tényleg nem lehet könnyű, de tudod a vámpírok nem véletlenül nem barátkoznak a...vacsorával. Már megbocsáss kedves Maya.*Ezután hosszú csend következett, Cecília csak bámult maga elé, Maya nem szólt semmit, Margaret pedig hallkan szürcsölgette a vámpírok számára oly mesés italt, a vért. Végül a legkissebb törte meg a csendet.*
- Ó majd elfelejtettem! A nevem Cecília. Öhm... ez a ház hatalmas. Biztos sok háló van itt meg minden.
- Igen, ez igaz.
- És mondja, esetleg nem lenne gond, ha más is itt élne önön kívül?-*Komolyan és magabiztosan nézett Margaret szemeibe. Semmi esetre se akarta látni Maya arcát, biztos volt benne, hogy a nő rájött mire készül a kis vámpír.
Vissza az elejére Go down
Zenoti Maya
Gyógyfű-tudó
Zenoti Maya


Hozzászólások száma : 299
Age : 32
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Elfek
Beosztás: Varázsló
Rang: Gyógyító

09. Sötét orom - a vámpírok búvóhelye Empty
TémanyitásTárgy: Re: 09. Sötét orom - a vámpírok búvóhelye   09. Sötét orom - a vámpírok búvóhelye EmptyKedd Okt. 27 2009, 20:55

*Maya hallgatta, ahogy a nő mesélt. Cecília mondott valamit, amit még sosem mesélt el Mayának. Az, hogy ő valójában egy szörnyeteg. ~ Cecília szörnyeteg? Á, ebbe nem bírok belegondolni. Ő sosem tudna engem bántani. Igaz?~* Kérdezte magától, de ő bízott Cecíliában. Tudja, hogy sose bántaná őt. *
-Cecília sosem bántana engem.- mondta határozottan.
-Tudom, hogy nem helyes, hogy egy vámpírral barátkozom, de én bízom benne. Cecília egy jó lélek. Igen tudom, hogy vérrel táplálkozik, de nem tehet róla. Ha nem színá ki mások vérét, akkor ő halna, meg és ezt sosem akarnám.- mondta szinte szónokian.
*Mayának nagyot ütött a szíve, mikor Cecília célozgatott arra, hogy esetleg ide költözne. Keserűen érezte magát. Tudta, hogy Cecília itt marad, s ki tudja, mikor találkoznak újra. Az, hogy Cecília itt marad, s ő nem maradhat vele….lehetetlen volt számára elképzelni. Bánatosan nézett maga elé, de nem szólhat bele. Ez Cecília döntése csakis az övé. Most megtalálta a helyét.* ~ És mi lesz, ha utána… ha utána vérszívó lesz és megváltozik. Nem fogja tudni, türtőztetni magát. Nem hagyhatom itt. De muszáj lesz. Az ő döntése!~* Győzködte magát Maya. Nem tudta mit tegyen, csak nézett maga elé. *
-Hát igen elég unalmas egyedül, de már megszoktam a magányt.-
-Természetesen szobánk az van. És nem zavarna, ha itt élne más is. Mármint, ha vámpír, akkor nem. Viszont ember nem. Nem akarlak megbántani Maya, de nem ajánlom, hogy itt maradj. Rossz ezt, így kimondanom, de nem is szeretném, hogy itt maradj!-
-Hát jó, ha ez van hát, ez van. Most mit csináljak!- nézett szomorúan a földre. *
Vissza az elejére Go down
Cecília
Főlady - vámpír
Cecília


Hozzászólások száma : 434
Age : 31
Hírnév : 22

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Úrnő
Rang: Boszorkánymester

09. Sötét orom - a vámpírok búvóhelye Empty
TémanyitásTárgy: Re: 09. Sötét orom - a vámpírok búvóhelye   09. Sötét orom - a vámpírok búvóhelye EmptyKedd Okt. 27 2009, 21:08

*Cecília rákönyökölt az asztalra, arcát beletemette kezébe és gondolkozott. Nem szólt semmit, aztán hírtelen hátradőlt a székben és morcosan nézte a plafont.*
- Maga nagyon udvariatlan az emberekkel kedves Margaret! Megértem, hogy valamien szinten Mayanak akar jót de szebben is fejezhetné ki magát!-*Nem nézett rá egyikőjükre sem, hangja is kifejezéstelen volt. Felemelte kezeit, kinyújtóztatta aztán feje mögé tette és összekulcsolta őket.*
- Maya, lehet, hogy nem képzelnéd vagy esetleg nem akarod elképzelni, de én akkor is egy szörnyeteg vagyok. Ezek a kezek már számtalanszor öltek embert, és ezek a fogak ugyanannyiszor úsztak vérben.-*Hangja továbbra is monoton maradt, de arcára kiült egy kis gonosz mosoly. Odafordúlt a nőhöz és komoly szemekkel száján gonosz mosolyal folytatta.*
- Lehet, hogy nem bántottalak, de ez csak idő kérdése. Nagy az akaraterőm, de mint mindennek annak is vége lesz egyszer. Ezok ellenére, hogy tudod öltem már embert és bármikor lehetsz te a következő áldozat, akarod, hogy továbbra is veled éljek és a barátod legyek?-*Tekintete Mayaét kereste, és miután megtalálta egy percre se eresztette.*
Vissza az elejére Go down
Zenoti Maya
Gyógyfű-tudó
Zenoti Maya


Hozzászólások száma : 299
Age : 32
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Elfek
Beosztás: Varázsló
Rang: Gyógyító

09. Sötét orom - a vámpírok búvóhelye Empty
TémanyitásTárgy: Re: 09. Sötét orom - a vámpírok búvóhelye   09. Sötét orom - a vámpírok búvóhelye EmptyKedd Okt. 27 2009, 21:23

-Nem vagy szörnyeteg!- Már szinte kiabált. Nem tudta mi ütött belé, de nem akarta elhinni, hogy Cecília szörnyeteg. *
-Lehet, hogy öltél embert, de nem érdekel.-
-Ez a táplálékforrásod! Nem tehetsz róla!-
-Tudom, hogy sose tudnál bántani. Nem lennél képes rá! Én hiszem azt, hogy van annyi akaraterő benned!- mondta határozottan. Biztos volt abban, amit mondott, s már szinte farkasszemezett Cecíliával. Ekkor megfogta Cecília kezét. *
-A barátom vagy! Ha nem lennél az, akkor már megölhettél volna. Volt rá alkalmad. Nem is egy. De nem tetted! S tudom, hogy nem fogod megtenni sohase!- Aztán Margarethez fordult.*
-És hölgyem, tudom, hogy veszélyes itt maradnom. Tudom, hogy nem is maradhatok itt, mert, ha itt is akarnék maradni, akkor se tehetném.- * Aztán megint Cecíliához fordult.*
-Viszont, ha maradni szeretnél, maradj! Nem akadályozlak meg benne.-
-Ha akarnálak, se tehetném!- mondta halkan az orra alá.*
-Ma estére még itt aludnék, ha nem gond. Holnapig döntsd el Cecília, hogy velem jössz, vagy itt maradsz, s szörny….. ááá hagyjuk!-
~S szörnyeteggé változol.~
-Akkor, ha kérhetem Margaret, megmutatná a szobámat?-
-Természetesen! Holnapig maradhatsz! Vagy egyedül távozol vagy a barátnőddel, Cecíliával. A folyosón a 2. szoba a tied! Cecília tiéd a 3. szoba. Ha esetleg valamire szükségetek lenne én az 1. szobában vagyok. Jóéjszakát.- S távozott a nő. *
Vissza az elejére Go down
Cecília
Főlady - vámpír
Cecília


Hozzászólások száma : 434
Age : 31
Hírnév : 22

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Úrnő
Rang: Boszorkánymester

09. Sötét orom - a vámpírok búvóhelye Empty
TémanyitásTárgy: Re: 09. Sötét orom - a vámpírok búvóhelye   09. Sötét orom - a vámpírok búvóhelye EmptyKedd Okt. 27 2009, 21:47

*Cecíliát elégéég meglepte az amit barátnője mondott. Soha nem mondott még senki ilyet neki és soha senki nem tévedett még vele kapcsolatban ekkorát, vagy esetleg tényleg megváltozott? Tényleg van benne annyi akaraterő és tényleg ilyen jó barát lenne? Ha ember lenne ez biztos jónak számítana, de hisz ő vámpír! Már rég maga mögött hagyta az halandó létet, és ha most vissza jönne csak rosszabb lenne a helyzet. Igazság szerint mióta Mayaval lakik kevesebb vért iszik mert mikor megharap valakit mindig a nő jut az eszébe és büntudtata lesz. Pedig nem kéne, a büntudat az embereket valamien szinten erősíti, viszont a vámpírokat csak elgyengíti és egy gyenge vámpírt nem húzza túl sokáig, márpedig Ceci még élni akart. Miközben bement a neki szánt szobába, felvett egy hálóinget amit az egyik széken talált,és befeküdt az ágyba ezen gondolkozott.*
- A francba! Tudom mit kell tennem, de mégis úgy fáj!-*Keserűen nézett föl a plafonra, aztán fölült az ágyban, kiment a szobából és megállt azelőtt ahol Maya lakott. Gyűlölte magát azért amit most tenni fog de nincs más választása, ha holnap Maya mosolyogva búcsúzik el tőle biztos vele tart és az neki egyenlő a véggel, viszont ha mérges gyűlölettel teli szemekkel akkor ezzel bebizonyította magának, hogy ő tényleg egy halott érzéketlen várszomjas szörnyeteg. Szép lassan benyitott, hang nélkül belopakodott a szobába és megállt az ágy előtt. Csak állt, figyelt és várta a kedvező pillanatot, aztán szép lassan lehajolt, tűhegyes fogai előtüntek szemei vörösen égtek. Fogai végül belefúródtak a nő nyakába.*

/Fagyiii...Nyami^^/
Vissza az elejére Go down
Aldo Barras
Csatamágus
Aldo Barras


Hozzászólások száma : 433
Age : 134
Hírnév : 40

Beosztások, rangok
Nép: Mágusok
Beosztás: Varázsló
Rang: Csatamágus

09. Sötét orom - a vámpírok búvóhelye Empty
TémanyitásTárgy: Re: 09. Sötét orom - a vámpírok búvóhelye   09. Sötét orom - a vámpírok búvóhelye EmptyPént. Okt. 30 2009, 16:48

*Éjjel érkezett, s ma volt itt az első napja, de mintha ezen a helyen született volna, annyira megtetszett neki a környezet. Bár a három hétig tartó magányos életmód sem volt kivetnivaló...de azért ez egészen más, és egyben jobb, sőt talán előnyösebb is számára. Itt, fajtársai közelében biztonságban érezheti magát...nem mintha egyedül félt volna...különben is, ő vámpír, kevés dolog van, amitől tartania kéne...viszont összegezve a tényeket, számára ez a megfelelő hely, hogy nappal kialudja magát, kipihenje az éjszaka...a vacsoraszerzés fáradalmait....Szobájából kilépve az utolsó simításokat végzi magán, hogy elindulhasson vadászatra. Nyugodtan lesétál a terem főlépcsőjén, majd körbenéz, hátha akad valaki ismerős...amire eléggé kicsi az esély, mivel fajtársai közül csak Ceciliát és Seylát ismeri. Nem is habozik tovább, elindul a főajtó fele, de amint kilépne, ismerős illatot vél megérezni.*
-Hello Ceci, hogy vagy ma? Érzel még valamit az éjjeli vérborozásból?
*Ugyan még nem fordult Cecilia fele, de érezte, hogy a lány valahol a közelben van.*
Vissza az elejére Go down
Cecília
Főlady - vámpír
Cecília


Hozzászólások száma : 434
Age : 31
Hírnév : 22

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Úrnő
Rang: Boszorkánymester

09. Sötét orom - a vámpírok búvóhelye Empty
TémanyitásTárgy: Re: 09. Sötét orom - a vámpírok búvóhelye   09. Sötét orom - a vámpírok búvóhelye EmptyPént. Okt. 30 2009, 17:00

*Az egyik folyosó végén álldogált a falnak dőlve. Hirtelen Aldo illatát és hangját vélte felfedezni. A folyosó másik oldalán a főkapunál ott is állt. Lassan odament hozzá és morcosan ránézett.*
- Igaza volt Seylának, megfájdult a hasam. Egyébként már jól vagyok.-*Azt leszámítva, hogy egy kicsit zsémbeskedett. Ha Cecíliának fáj vagy fájt valamie mindig olyan lesz mint egy zsémbes vénasszony, persze ez egy idő után elmúlik.*
- Vadászni indúltál?-*Kérdezte kíváncsian, enyhén zavarta, hogy Aldo ilyen magas és a fejét így fel kell emelnie, hogy a szemébe nézhessen bár már megszokhatta volna, hisz nála mindenki nagyobb. Kinyújtózkodott és tett pár lépést az ajtó felé.*
- Mehetnénk együtt, és közben mesélhetnél az emlékeidről, vagyis azokról amik megmaradtak vagy eszedbe jutottak.*
Vissza az elejére Go down
Aldo Barras
Csatamágus
Aldo Barras


Hozzászólások száma : 433
Age : 134
Hírnév : 40

Beosztások, rangok
Nép: Mágusok
Beosztás: Varázsló
Rang: Csatamágus

09. Sötét orom - a vámpírok búvóhelye Empty
TémanyitásTárgy: Re: 09. Sötét orom - a vámpírok búvóhelye   09. Sötét orom - a vámpírok búvóhelye EmptyPént. Okt. 30 2009, 17:19

*Jót mulatott magában, amint meghallotta Cecilia zsémbeskedését. *
-Igen, kislány, vadászni megyek.
*Felelt röviden, majd intett Ceciliának, hogy természetesen elkísérheti. Egy könnyed mozdulattal kinyitotta a tömör, tölgyből készült ajtót, s kiengedte maga előtt Cecit. A kapunál ugyanilyen lovagias gesztussal járt le, aztán szétnézve az éjszakába elindultak valamerre.*
-Nem tudom, mit mesélhetnék. Nincs sok emlékem...azóta., de elmondom, ami történt...Első emlékem az, hogy egy kis kunyhóban vagyok, ágyba fektetve, s valami nagyon irritálja a szemeimet. A napfény volt az, mely addig soha nem zavart, de most szinte égetett a kunyhó résein beszűrődő fényesség. Megpróbáltam felkelni, de egy rám nehezedő kéz visszanyomott az ágyba. Rátekintettem a mellettem ülő öregasszonyra, láttam, hogy mozog a szája, mond valamit, viszont szavait nem hallhattam, mert egy erőteljesebb, belső hang váratlanul megszólalt bennem, s átvette fölöttem az irányítást...két perc múlva már halott volt az öreglány. Gondolhatod, hogy megrettentem magamtól, amint ráeszméltem, hogy valójában mit is műveltem. Nem akartam gondolkozni, csak rohanni...messze...amíg ki nem futok a világból...persze, mivel nappal volt, egy percet sem bírtam a kunyhón kívül az égető napfényben, így visszahúzódtam, s a sötét sarokba húzódva vártam, hogy este legyen...
*Egy sarokhoz érve megállt, majd a mellette levő lányra nézett.*
-Ajánlj valami jó helyet, még nagyon nem ismerem a várost...
Vissza az elejére Go down
Cecília
Főlady - vámpír
Cecília


Hozzászólások száma : 434
Age : 31
Hírnév : 22

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Úrnő
Rang: Boszorkánymester

09. Sötét orom - a vámpírok búvóhelye Empty
TémanyitásTárgy: Re: 09. Sötét orom - a vámpírok búvóhelye   09. Sötét orom - a vámpírok búvóhelye EmptyPént. Okt. 30 2009, 17:31

*A "Kislány" szóra dühösen odakapta a fejét, tekintete végül lenyugodott és figyelmesen hallgatta a férfit.*
- Nem lehetett könnyű. Emlékszem, mikor én úgy vámpírrá lettem először a saját édesanyámat akartam megölni. Aztán bezártak valahová utána pedig száműztek a faluból.-*Kicsit elmerengett a múlton aztán enyhe mosolyal arcán Aldora nézett.*
- Tudom ez nem nagy vígasz de a mesterem mindig azt mondogatta:" Jobb az édes tudatlanság mint a keserű igazság!" Ne érts félre, ezt nem azért mondom mert nem akarok már segíteni. Megígértem és kíváncsi is lettem úgyhogy minden tőlem telhetőt megteszek!-*Komoly és aranyos arcot vágott. Mikor így viselkedik ki se lehet belőle nézni, hogy vámpír, persze ez is csak álca, valójában ott van benne a vérengző szörnyeteg.*
- Hát, ilyenkor értelmetlen az erdőkbe menni, tapasztalataim szerint olyankor nincs ott senki. Én a városba szoktam mászkálni, esténként sok szerelmespár meg munkából hazatérő emberek. Vagyis nem mindig de nagyrészt. Szerintem menjünk oda!
Vissza az elejére Go down
Cecília
Főlady - vámpír
Cecília


Hozzászólások száma : 434
Age : 31
Hírnév : 22

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Úrnő
Rang: Boszorkánymester

09. Sötét orom - a vámpírok búvóhelye Empty
TémanyitásTárgy: Re: 09. Sötét orom - a vámpírok búvóhelye   09. Sötét orom - a vámpírok búvóhelye EmptyPént. Okt. 30 2009, 19:48

*Visszatértek A Sötét Oromhoz. Most itt álltak menedékük kapuja előtt, Cecília szomorkásan nézte az eget Aldo pedig csak csendbe várta a válaszait.*
- Hiswának hívják.-*Mondta csendesen de tekintete még mindig az eget kémlelte. Egyik kezét szép lassan felemelte, és mintha elakarna kapni egy csillagot nyújtózkodott felfelé, bár hiába próbálkozott. A csillagokat nem érintheti meg senki, legfőképp egy vámpír nem.*
- Mikor gyerek voltam, mindig arról álmodoztam, hogy angyal leszek. Lesz két szép szárnyam és felrepülök a csillagokig.*Lassan leeresztette kezét, és tekintetét.*
- A sors úgy akarta, hogy ne nőjjek fel és ne legyek angyal. Egy gusztustalan játékot akar velem jáccani, és ezért egy szörnyeteget ültetett belém, aki csak arra vár, hogy kiszabadulhasson. Aldo, én ezt nem azért mondom, hogy kiröhögj, hanem azért, hogy felfogd: Igaz erősebb lettél, nagy hatalmat szereztél és ezzel el is veszítettél valamit, mert ha valamit kapsz valami egyenértéküt el is veszítesz, tehát készülj fel arra, hogy a múltad nem rejteget semmi jót.-*Komolyan ránézett a férfira, aztán szép lassan elindúlt a kapu felé, belépett. Egyenesen a szobája felé indúlt, bement és lepihent.
Vissza az elejére Go down
Aldo Barras
Csatamágus
Aldo Barras


Hozzászólások száma : 433
Age : 134
Hírnév : 40

Beosztások, rangok
Nép: Mágusok
Beosztás: Varázsló
Rang: Csatamágus

09. Sötét orom - a vámpírok búvóhelye Empty
TémanyitásTárgy: Re: 09. Sötét orom - a vámpírok búvóhelye   09. Sötét orom - a vámpírok búvóhelye EmptyPént. Okt. 30 2009, 20:03

~Hiswa! Lehetséges lenne, hogy régen a barátom volt? Nem, nem...hisz nekem nem voltak barátaim, csak ellenségeim...viszont akkor miért harcoltunk közösen egy vámpír ellen?....Igen, az életünkért...biztosan, de miért nem hagyott ott, hogy megküzdjek a vámpírral...ő meg addig elmenekült volna...vagy netán én menekültem el?...És most milyen viszonyban állok vele...illetve álltam, amíg normális ember voltam...egyszerű ismerős, vagy haragos ellenség?...Talán, ha őt is felkeresném, eszembe jutna a múltamról valami...Igen, látnom kell! De egyáltalán ki ő és hol találom? Jobb, ha megkérdezem Ceciliát.~
*Amíg fejében pörögtek a gondolatok, Cecilia beszélt hozzá, de ő csak az utolsó szavaira figyelt fel: "tehát készülj fel arra, hogy a múltad nem rejteget semmi jót". Furcsa volt ezt hallani, kissé hátborzongató. Arra rájött, hogy ellenségei szép számmal akadtak a múltban, de az múltkori pár szó, amit Casve mondott, ezidáig abban a hitben ringatta, hogy neki volt valakije....egy felesége....egy fia... Ebben talán nincsen semmi jó?....Mire Hiswáról kérdezhetett volna valamit is, Cecilia már az udvaron volt és nemsokára eltűnt az ajtóban. Aldo nem ment be, még volt egy kis idő napfelkeltéig...*


//Köszönöm a játékot//
Vissza az elejére Go down
Zenoti Maya
Gyógyfű-tudó
Zenoti Maya


Hozzászólások száma : 299
Age : 32
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Elfek
Beosztás: Varázsló
Rang: Gyógyító

09. Sötét orom - a vámpírok búvóhelye Empty
TémanyitásTárgy: Re: 09. Sötét orom - a vámpírok búvóhelye   09. Sötét orom - a vámpírok búvóhelye EmptyVas. Nov. 01 2009, 19:42

//Olvad//

*Maya a szobájában ücsörög, s gondolkozik. * ~Hogy tudom rávenni Cecíliát, hogy velem tartson. Nem tudom…. De lehet, hogy ő itt akar maradni. Végül is ez a vámpírok otthona. Ő itt érezheti otthon magát. De nem! Engem sosem tudna bántani. Tudom, hogy nem! Barátok vagyunk méghozzá nagyon jó barátok. Nem engedhetem, hogy itt maradjon! Vagy talán túl önző vagyok? Lehet.. Ki tudja…*
*Ekkor Cecília lépett be az ajtón. Maya rámosolygott. Ekkor egy gyors mozdulat Cecíliától. A fogai már Maya nyakában voltak. Maya csak annyit mondott, hogy.* -Mért?-
*A testét a fájdalom járta át. Elgyengült. Ezt most nem érti. Azt mondta Cecília, hogy nem fogja bántani többé. Ez egy döfés volt számára. Szinte szó szerint, hiszen a nyakába metsztette fogait. *
-És ez mire volt jó?- *Már könnybe lábadt a szeme. De nem nem sírt. Erősnek mutatta magát, pedig nem volt kellemes érzés. Néma csend volt.*
Vissza az elejére Go down
Cecília
Főlady - vámpír
Cecília


Hozzászólások száma : 434
Age : 31
Hírnév : 22

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Úrnő
Rang: Boszorkánymester

09. Sötét orom - a vámpírok búvóhelye Empty
TémanyitásTárgy: Re: 09. Sötét orom - a vámpírok búvóhelye   09. Sötét orom - a vámpírok búvóhelye EmptyVas. Nov. 01 2009, 20:13

*Gyorsan kihúzta fogait Maya nyakából és hátraugrott. Nem számított rá, hogy a nő ébren van és így ahogy egymással szemben álltak, könnyek szöktek a szemébe. Na igen, a vámpírok és a sírás. Az emberek azt hiszik ez a két dolog soha nem férhet össze de, miért ne? Valaha a vámpírok is emberek voltak, és annak ellenére, hogy azt beszélik róluk érzéketlenek, hát elmondom, nem azok! Miért ne lennének érzelmeik azért mert már holtak? Na és aztán! a holtak is nevethetnek, mérgelődhetnek, vagy akár sírhatnak is. És ez a kis vámpír most az utóbbit teszi. Már évek óta nem hullatot egy könnycseppet sem, és nem azért mert érzéketlen hanem azért mert makacs. Makacs és nem engedte, hogy érzelmei urrá legyenek rajta, még akkor se ha társai vérében kellet fürödnie, de most sírt. Kezével folyamatosan törölgette arcát és szemeit, közben peddig egy szót próbált kimondani.*
- Sajnálom.-*Suttogta. Beletelt pár percbe mire abbahagyta a sírást és értelmesen tudott beszélni.*
- Maya, én csak megakartam mutatni, hogy mien is vagyok valójában. Azt mondtad a barátom vagy, így van? Igaz haraptalak már meg, és akkor megígértem, hogy többet nem foglak, de úgy hiszem nem vagy tisztában vele, milyen veszélyes is tudok lenni. Aranyosnak látszok de csak a testem miatt, mivel gyermekként haraptak meg így örökké az is maradok, de nekem elhiheted, nem vagyok az akinek látszok.*Szomorúan lenézett a földre.*- Kérlek bocsáss meg, bárminnyire is fáj itt kell maradnom. Itt nem árthatok neked és számomra is hasznos lenne ha a fajtársaim között lehetek...azt hiszem.
Vissza az elejére Go down
Zenoti Maya
Gyógyfű-tudó
Zenoti Maya


Hozzászólások száma : 299
Age : 32
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Elfek
Beosztás: Varázsló
Rang: Gyógyító

09. Sötét orom - a vámpírok búvóhelye Empty
TémanyitásTárgy: Re: 09. Sötét orom - a vámpírok búvóhelye   09. Sötét orom - a vámpírok búvóhelye EmptyVas. Nov. 01 2009, 20:28

*Maya látta, hogy Cecília könnyezik, s talán sír. Még sose látta sírni. Ez meghatotta. Érezte, hogy fontos Cecília számára. Oda ment hozzá és megölelte. Szorosan ölelte. Nem akarta elengedni. *
-Cecília! Látod, most is csak be akartad bizonyítani, hogy te bántanál engem. De csak azért tetted, hogy bebizonyítsd. Valld be, hogy csak azért. Más különben nem bántottál volna. Én bízom benned.- * Ez szívből jött Mayának. Biztos volt benne, hogy nem bántaná Cecília és, ha bántaná is akkor se tudna haragudni rá. *
-Ne maradj, itt kérlek! Most önzőnek tűnök igaz?- * Aztán bele gondolt Cecília helyzetébe is.*
-Legyen. Én elmegyek, s te itt maradsz. De egyet ígérj meg, hogy nem felejtesz el, és néha-néha meglátogatsz majd! Mert tudod én, sosem tudnálak elfelejteni.-
Vissza az elejére Go down
Cecília
Főlady - vámpír
Cecília


Hozzászólások száma : 434
Age : 31
Hírnév : 22

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Úrnő
Rang: Boszorkánymester

09. Sötét orom - a vámpírok búvóhelye Empty
TémanyitásTárgy: Re: 09. Sötét orom - a vámpírok búvóhelye   09. Sötét orom - a vámpírok búvóhelye EmptyVas. Nov. 01 2009, 20:35

* Jól esett neki Maya ölelése. Hosszú idelye nem találkozott senkivel aki így törődött volna vele.*
- Köszönöm, megigérem sokszor meglátogatlak majd! És ha bármi baj lenne, csak szólj és segítek!*Maya lassan elengedte Cecit aki egy kicsit hátrált is.*- Viszont te ne gyere ide soha! Soha, soha, soha! Nagyon veszélyes, lassan egyre több vámpír lesz Evolyranban és mind itt fog élni. Azt hiszem. Tehát csak akkor gyere ha nagyon nagy a baj, vagy inkább üzen és én máris megyek, de kérlek ezt a helyet kerüld el nagyon messziről.*Komolyan nézett a nőre és várta válaszát.*
Vissza az elejére Go down
Zenoti Maya
Gyógyfű-tudó
Zenoti Maya


Hozzászólások száma : 299
Age : 32
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Elfek
Beosztás: Varázsló
Rang: Gyógyító

09. Sötét orom - a vámpírok búvóhelye Empty
TémanyitásTárgy: Re: 09. Sötét orom - a vámpírok búvóhelye   09. Sötét orom - a vámpírok búvóhelye EmptyVas. Nov. 01 2009, 20:56

*Maya elengedi Cecíliát, s könnycseppek potyognak le arcáról. *
-Hát látogass is meg. Rendben. Gondoltam, hogy nem kéne egy olyan házba jönnöm, ami tele lesz majd egyszer vámpírokkal.-* Mosolygott. *
-Hát azt hiszem mindkettőnkre ráfér a pihenés.- * Mégegyszer szorosan átölelte. *
-Jóét! Aztán minél hamarabb keress meg!- * Cecília távozott, s Maya lefeküdt aludni. Jó darabig nem tudott elaludni. Abba belegondolnia, hogy Cecília nélkül folytatja útját…. Még rágódott ezen egy darabig, de aztán a fáradság álomba szenderítette. Mikor felébredt, már reggel volt. Mielőtt elment volna írt egy levelet.. A levélben ez állt: ,, Jóreggelt vagy jóestét Cecília. Nem tudom, mikor olvasod el ezt a levelet. Csak annyit szerettem volna még mondani, hogy vigyázz magadra és ne feledd, hogy ki is vagy valójában. Ne feledd azt az énedet, akivel nekem volt szerencsém megismerkedni. Ja és még valami. Köszönöm, hogy a barátod lehetek! Remek napokat töltöttünk el együtt!
Üdv: Maya
* Bement Cecília szobájába és az asztalára tette a levelet. Aztán visszament saját szobájába, s gyorsan összeszedte cuccait. Sietve távozott. Lépteit gyorsan szedte. Már nem volt messze Evolyran városa. *
Vissza az elejére Go down
Cecília
Főlady - vámpír
Cecília


Hozzászólások száma : 434
Age : 31
Hírnév : 22

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Úrnő
Rang: Boszorkánymester

09. Sötét orom - a vámpírok búvóhelye Empty
TémanyitásTárgy: Re: 09. Sötét orom - a vámpírok búvóhelye   09. Sötét orom - a vámpírok búvóhelye EmptyHétf. Nov. 02 2009, 14:17

*Nappal volt, Cecília felkelt és egy nagyot ásított, szerencsére nem eshetett baja, hisz szobája ablakán nagy sötétítő függönyök voltak. Igazán kényelmes volt az ágya és remekül aludt benne de valamiért mégis felkelt.*~Talán éhes lennék? Nem, nem vagyok az. De akkor miért?~*Ekkor pillantotta meg asztalán a levelet, odasietett és elolvasta. Egy keserű mosoly jelent meg az arcán. Szomorú volt, hogy el kellett válnia Mayatól de azért boldog is, hisz biztos volt benne még találkoznak. A levelet betette egy szekrénybe, ahol a fekete köpenye is volt. Végighúzta a puha anyagon a kezét aztán visszamászott az ágyba. Egy ideig felvolt, sok mindenen elgondolkozot végül elnyomta az álom.*
Vissza az elejére Go down
Anna Vulpius
Holtfonnyasztó
Holtfonnyasztó
Anna Vulpius


Hozzászólások száma : 20
Age : 441
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Vámpírok
Beosztás: Vérszívó
Rang: Darthar

09. Sötét orom - a vámpírok búvóhelye Empty
TémanyitásTárgy: Re: 09. Sötét orom - a vámpírok búvóhelye   09. Sötét orom - a vámpírok búvóhelye EmptyKedd Nov. 03 2009, 19:35

*A víz cseppek áthatoltak vastag, barna szövet csukjáján, kissé benedvesítve hosszú haját. Az eső csak zuhogott, önfeledten, mintha egy kés pengéje szakította volna ketté az eget, s a sötét felhőkét az éjszaka kezdete még feketébbé tette. De Ő nem törődött vele. Csak ment, követte az energia mezőket, melyet néhány másik vámpír hagyott maga után a városban. Egy hatalmas kastély falaihoz közeledett, melyet középen egy fából készült kapu zárt el. Bele lépett egy tócsába, ami szét loccsant csizmájának talpa alatt. A sár egyre csúszósabb lett, de szerencséjére az ilyesmi nem akadály számára. Oda sétált a kapuhoz, fel nézett, közben az eső cseppek folyamatosan záporoztak arcába, de nem zavarta, csak mereven, nyílt szemekkel nézett felfelé. Pár pillanat múltán előre nyúlt, s meg fogta egyik tenyerével az ajtóra feszített vas karikát, ami kétszer nagyobb volt, mint a keze, s tömör vasból készülhetett. Könnyed mozdulattal felemelte, majd hátra húzta, ezzel maga is hátrébb lépett kettőt, hogy kitárulhasson előtte a kapu. Egy éles nyikorgás, s némi melegebb levegő áramlott arcába. Belépett, s behúzta maga mögött a fa kaput. Első dolga az volt, hogy fel nézett, s így láthatta, hogy a "ház" több emelettel is rendelkezik. Belső építése igazán kellemes hatású, így első pillantásra. Beljebb lépett, megállt a tér közepén. Rengeteg fákja világította be a teret, így még élesebben sikerült látnia a dolgokat, mint általában. Nem szólalt meg, inkább várt, tudta, már bizonyára valamelyik faj társa megérezte egy idegen jöttét.*
Vissza az elejére Go down
Cecília
Főlady - vámpír
Cecília


Hozzászólások száma : 434
Age : 31
Hírnév : 22

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Úrnő
Rang: Boszorkánymester

09. Sötét orom - a vámpírok búvóhelye Empty
TémanyitásTárgy: Re: 09. Sötét orom - a vámpírok búvóhelye   09. Sötét orom - a vámpírok búvóhelye EmptyKedd Nov. 03 2009, 19:56

*Cecília épp a hatalmas ház egyik emeletét derítette fel, mikor ismerős szagot érzett, a következő pillanatban pedig meghallotta ahogy az óriási ajtó becsapódik. Felkapta a fejét és a lépcsőhöz rohant, átugrotta a korlátját és levetette magát a mélybe. Pár pillanat múlva már a földszinten ácsorgott. Amint beigazolódott elmélete boldog mosoly jelent meg az arcán.*
-Anna!-*Kiáltotta és a nő felé rohant. Átölelte, aztán elengedte és pár lépést hátrált.*
- Úgy örülök, hogy látlak! Köszöntelek a vámpírok menedékében!-*Kitárta karjait és megpördült, aztán megfogta társa kezét és beljebb tessékelte.*
- Én itt élek, és Aldo is, meg Seyla is. Vagyis múltkor még ő is eljött velünk azóta viszont nem találkoztam vele, de remélem visszajön.*Jókedvűen lesegítette Annaról a vizes köpenyét aztán elvezette egy társalgó szerű szobába. A helységben, egy asztal, körülötte fotelek voltak, óriási ablakok amik persze nappal elvannaak takarva és pár könyvespolc. *
Vissza az elejére Go down
Cecília
Főlady - vámpír
Cecília


Hozzászólások száma : 434
Age : 31
Hírnév : 22

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Úrnő
Rang: Boszorkánymester

09. Sötét orom - a vámpírok búvóhelye Empty
TémanyitásTárgy: Re: 09. Sötét orom - a vámpírok búvóhelye   09. Sötét orom - a vámpírok búvóhelye EmptyKedd Nov. 03 2009, 20:03

*Cecília épp az óriási épület egyik emeletét derítette fel mikor ismerős szagot érzett, pár másodperc múlva meghallotta a hatalmas kapu becsapódását. Odarohant a lépcső korlátjához, és átugrotta. Pár pillanat múlva a földszinten volt. Felismerte az előtte álló fajtársát és vidáman odaszaladt hozzá. Átölelte, aztán hátrált egy kicsit.*
- Anna! Úgy örülök, hogy látlak! Köszöntelek a vámpírok menedékében.*Karjait szélesre kitárta aztán megfogta Anna kezét és egy társalgó szerű helyiségbe invitálta. A szobában egy nagyobbacska faasztal két oldalán kanapék voltak, hatalmas ablakok amik persze nappal el vannak takarva és pár növény. Lesegítette barátjáról a vizes köpenyt, és leültette az egyik ülőhelyre.*
- Kérsz inni.?*Természetesen ez az ital nem lehet más, csakis vér.*
Vissza az elejére Go down
Anna Vulpius
Holtfonnyasztó
Holtfonnyasztó
Anna Vulpius


Hozzászólások száma : 20
Age : 441
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Vámpírok
Beosztás: Vérszívó
Rang: Darthar

09. Sötét orom - a vámpírok búvóhelye Empty
TémanyitásTárgy: Re: 09. Sötét orom - a vámpírok búvóhelye   09. Sötét orom - a vámpírok búvóhelye EmptyKedd Nov. 03 2009, 20:46

*Észre se vette, csak mikor lenézett egy pillanatra a földre, hogy hosszú köpenyéből csurog a víz. Az alja már a földet súrolhatta. Körülötte egy kisebb tócsa alakult ki, kilépett belőle, majd a két oldalú lépcső első szintre vezető tetejére pillantott. Száján apró mosoly jelent meg, ahogy meglátta az ismerős arcot, csinos kis ruhájában, mint mindig, s most is vigyorogva kezdett felé rohanni. Cecília átölelte a vámpír lányt, s ő viszonozta hasonló képpen.*
- Drága Cecília! - *Arcát a lány hajába temette, majd mikor kibontakoztak az ölelésből, a kislány körbe mutatott mindkét kezével. Majd érzi, ahogy megfogja a tenyerét, és maga után kezdi húzni valamerre. Ismét egy tágas helyre érkeznek, ahol egy kandallóban tűz pattog, s itt csak néhány fákja van meggyújtva. Középen U alakban pihenőként szolgáló, puhának tűnő bútorok álltak. Cecília elengedte a karját, majd egy asztalhoz lépett, közben felé fordulva kérdezett tőle.*
- Igen, jól esne egy kis frissítő. - *"Kedves" mosolyt küldött kis barátja felé. Közben Cecília még az ital előtt le segítette Annáról a köpenyét, ami igazán nagy segítség volt. Ráterítette a kanapé szélére, közel a tűzhőz, hogy had száradjon meg. Leült az egyik helyre.*
- Jól esik végre egy kis ülés, már régóta jöttem idáig. Egy temetőt jártam már vagy két napja, megnéztem a pincéket, és találtam egy-két alagutat is, de az ilyen helyek... hát... Kihaltak, mint a temető.- *Előre döntötte fejét, s felborzolta haját, majd ujjaival ismét ki fésülgette, s hátra dobta egy hirtelen mozdulattal. Kényelmesen hátra dőlt, s várta az italát.*
Vissza az elejére Go down
Cecília
Főlady - vámpír
Cecília


Hozzászólások száma : 434
Age : 31
Hírnév : 22

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Úrnő
Rang: Boszorkánymester

09. Sötét orom - a vámpírok búvóhelye Empty
TémanyitásTárgy: Re: 09. Sötét orom - a vámpírok búvóhelye   09. Sötét orom - a vámpírok búvóhelye EmptyKedd Nov. 03 2009, 20:58

*Mosolyogva hallgatta Annat.*
- Hát igen, a temetőkben nem igazán pezseg az élet.*-Kicsit kuncogott aztán kiment, pár perc múlva visszatért, egyik kezében egy tálca volt rajta két pohár és egy üveg. Letette az asztalra, és vért öntött az egyik pohárba utána átadta falytársának végül magának öntött egy keveset, aztán leült.*
- Mond, te is itt fogsz élni mostantól? Tudod, én itt lakom és Aldo is, és Seyla is! Vagyis múltkor még ő is eljött velünk, bár azóta nem találkoztam vele.*Kicsit belemerült a gondolataiba*
- Ez a ház hatalmas, már itt vagyok egy idelye de még mindig nem sikerült bejárnom az egészet. Egy csomó háló, étkező, társalgó, könyvtár meg ilyesmi van. A pincéről és a padlásról nem is beszélve!-*Izgatottan mesélt barátnőjének az épületről. Közben bele-bele kortyolt az italába.*
Vissza az elejére Go down
Seyla Vulfia
Dagorlad ladyje - vámpír
Seyla Vulfia


Hozzászólások száma : 554
Age : 36
Hírnév : 17

Beosztások, rangok
Nép: Vámpírok
Beosztás: Vérszívó
Rang: Örző

09. Sötét orom - a vámpírok búvóhelye Empty
TémanyitásTárgy: Re: 09. Sötét orom - a vámpírok búvóhelye   09. Sötét orom - a vámpírok búvóhelye EmptyVas. Nov. 08 2009, 19:15

* Itt kötött ki.
A lába vitte, amerre akarta. Nem volt konkrét célja, csak egyszerűen kiszellőztette a fejét, s mire felocsúdott, már a búvóhelynél találta magát, amit még Cecília mutatott neki, anno. Furcsa, mintha annyi idő telt volna el azóta, pedig aztán nem. De legalább jó helyen van. ez kell most neki. Búvóhely. Jó darabig nem szándékozik elvegyülni a "nép" között.
Jól megérdemelt pihenés, az lesz most. Na meg a társaság sem elhanyagolható tényező.
Egyenesen felmegy a szobájába, amit még az első ittjártakor foglalt el. Mikor becsukja maga után az ajtót, akkor jön csak rá, hogy a köpenyéről elfeledkezett. Már egy mozdulattal letépte magáról a szoknyát (kicsit meg is kedvelte, különben ezt a ruhadarabot) és éppen a szűk bőrnacit ráncigálta magára vacsorához, amikor erre rájött. Nem csoda hát, hogy szidja magát.
Otthagyta a fogadóban.*
Vissza az elejére Go down
Anna Vulpius
Holtfonnyasztó
Holtfonnyasztó
Anna Vulpius


Hozzászólások száma : 20
Age : 441
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Vámpírok
Beosztás: Vérszívó
Rang: Darthar

09. Sötét orom - a vámpírok búvóhelye Empty
TémanyitásTárgy: Re: 09. Sötét orom - a vámpírok búvóhelye   09. Sötét orom - a vámpírok búvóhelye EmptyHétf. Nov. 09 2009, 20:35

Cecília hozzászólása:
*Izgatottan mesélt barátnőjének az épületről. Közben bele-bele kortyolt az italába.*

*Hamarosan Cecília egy kisebb ezüst tálcán hozott be két boros poharat, meg egy üveget tele valami sűrű, de még is lágy folyadékkal. Az előttük álló alacsony asztalkára tette a tálcát, Anna előrehajolt, s el vette az egyik szimpatikus poharat, közben másik kezével az üvegért nyúlt, s egy mozdulattal kirántotta belőle a dugót. Rögtön friss illat csapta meg szaglását. Mindkét pohárba töltött valamennyit, majd Cecília ki egészítette a sajátját valamennyivel. Anna továbbra is nyugodtan ült, s ismét hátra dőlt. Szájához emelte a díszes poharat, bele szagolt egy kicsit, majd belekortyolt. Édes íz töltötte meg a száját, bár halandónak ez keserű lenne. A kislány lehuppant a vele szemben lévő kanapéra, s így most már szemtől szembe kerültek egymással. Rögtön kérdésekkel bombázta.*
- Igazán? Nos, ez érdekes. - *Ujjaival finoman a pohár szélét kezdi cirógatni, mintha egy puha szőrű macska lenne az.*
- Nem tudom, meddig maradnék. Pár nap, egy hét? Majd a jövőben kiderül. - *Elmosolyodik kissé, majd ismét belekortyol italába.*
- Szívesen megnézném a ház többi részét is. Kedvelem az ilyeféle helyeket, nekünk valóak. - *Felnéz a plafon felé, s szép csillár fénye üti meg a szemét. Gondolta rákérdez, kikről is beszélt az imént a lány, de inkább hagyta a csudába, mivel tulajdonképpen nem érdeklik más személyek, ha csupán hall róluk valamit. Mondhat akárki akármit, csak személyes ismeretségek alapján képes véleményt alkotni másokról. Bizonyára lesz lehetősége megismerni őket, főleg ha itt élnek.*
- Miután meg ittuk, megmutatod a házat? - *Kezdett még is kíváncsi lenni a házra, s a többi lakóra is talán.*
Vissza az elejére Go down
Cecília
Főlady - vámpír
Cecília


Hozzászólások száma : 434
Age : 31
Hírnév : 22

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Úrnő
Rang: Boszorkánymester

09. Sötét orom - a vámpírok búvóhelye Empty
TémanyitásTárgy: Re: 09. Sötét orom - a vámpírok búvóhelye   09. Sötét orom - a vámpírok búvóhelye EmptyHétf. Nov. 09 2009, 20:51

*Elégedetten belekortyolt az italába aztán a nőre nézett.*
- Hidd el nem bánnád meg, hogyha itt maradnál. Főleg, hogyha többen is leszünk. Biztos nagyon mókás lesz az a hely ha tele lesz zsúfolva más vámpírokkal. Lefogadom, hogy mindennap lesznek csetepaték és verekedések, már alig várom!-*Gonoszul kuncogott egy kicsit aztán letette a poharat.*
- Hát, ha szeretnéd körbevezetlek, gyere!*Felállt és intett barátnőjének, hogy kövesse. Kimentek a folyosóra aztán tettek pár lépést és Ceci megállt. Benyitott a mellette lévő ajtón és egy óriási könyvtár fogatta őket. Sok-sok fából készült polc tele értékes könyvekkel a vámpírok fajáról, nemzetségéről és családfákról. A falakon vámpír urak portréi lógtak. Lenézően néztek le rájuk, de mégis valahogy, olyan felségesek voltak.*
-Ez az egyik könyvtár.* Mélyen beleszagolt az enyhén dohos levegőbe aztán kimentek. A következő szoba amit mutatott egy étkező volt ugyanazon a szinten, miután azt is megnézték elértek a lépcsőhöz.*
- A többi szobában csak képek, asztalok meg ilyenek vannak. Nem túl érdekesek, egyébként ennek a háznak 3 emelete van, plusz a padlás és a pince.*Mesélte komoly arcal aztán előrefordúlt és tovább mentek.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





09. Sötét orom - a vámpírok búvóhelye Empty
TémanyitásTárgy: Re: 09. Sötét orom - a vámpírok búvóhelye   09. Sötét orom - a vámpírok búvóhelye Empty

Vissza az elejére Go down
 
09. Sötét orom - a vámpírok búvóhelye
Vissza az elejére 
1 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» 02 - Sárkány orom
» Vámpírok Könyve

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
EVOLYRAN  :: OFF GAME-
Ugrás: