EVOLYRAN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EVOLYRAN


 
KezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Similar topics

 

 09. Fehér Vadkan fogadó

Go down 
+39
Xerio Arnon
Armin Dewney
Arya Darkmen
Loanera
Richard Frigma
Fatima Ferses
Kegyetlen Liana
Tikina
Katherine
Cecília
Ninquë Tifar-Cua
Louny Straith
Hyrraosy Retryano
Akira Pain
Dreamien Tifar
Declan-Clive Sword
Zenoti Maya
Sakura Mustang
Christopher MCCallum
Glorien
Aredhel Narmolanya
Akira Angel
Ned'rila Olveti
Amara Lynessa
Aysha
Hypyno Grymythas
Casve
Hiswa
Sephrio Elruhir
Elynor Gray
Formenya Hyalma
Harymane Mytryon
Aisha Hanath
Orin
Aldo Barras
Selly
Seyla Vulfia
Ivan Blackheart
Mesélő
43 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 12 ... 19, 20, 21
SzerzőÜzenet
Caius Alec Snarknit
Tűzlobbantó
Tűzlobbantó
Caius Alec Snarknit


Hozzászólások száma : 331
Age : 36
Hírnév : 10

Beosztások, rangok
Nép: Mágusok
Beosztás: Varázsló
Rang: Elemi mágus

09. Fehér Vadkan fogadó - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 09. Fehér Vadkan fogadó   09. Fehér Vadkan fogadó - Page 21 EmptyHétf. Júl. 26 2010, 12:23

*Casve valóban nem sokat tud magáról és békésen elüldögél Jason hátán.*
~Csak le ne essen, amig elintézem ezeket az idiótákat~*morogja magában Caius és Jason szemébe néz, megsimitva a ló orrát. aki ebből tudja is, hogy mi a dolga. Kicsit arrébb sétál, vigyázva, hogy Casve ne essen le a nyeregből. Caius az 5 ember felé fordul és egy tűzlabdát idéz meg, ami hamar ki is alszik. Caius a mágus szemébe néz.*
-Nocsak. Egy vizfakasztó. Üdv elemi mágus barátom! Muszáj csatároznunk? Hiszen egy fajból, egy népből, de még egy mágiaágból is vagyunk *szónokol Caius, ezzel húzva az időt, hogy kitaláljon egy olyan varázslatot, amit a viz nem olyan gyorsan tud hatástalanitani. Elgondolkozik azon, hogy felgyújtja a fogadót, de az nem csak a férfiaknak lenne rossz, hanem egész Evolyrannak. Igy egy másik ötlet jut eszébe. Közben pedig beszél:*
-Nem akarom becsalogatni az ágyamba és nem is itattam le. Jön ő magától és iszik magától *válaszol Caius egy gonosz vigyorral, majd egy hirtelen mozdulattal egyik kezével megidéz egy nagy, focilabda méretű tűzgömböt és két elég közel álló ember felé dobja, akik felgyulladnak. Másik kezével pedig egy gyilokot húz elő csizmájából és az egyik ember mellkasába dobja. Ha minden igaz, akkor egy normális ember és a mágus maradt. Caius a kis riadalmat, amit a tűz keltett kihasználja, felugrik Jason-re és elvágtatnak. Közben persze fogja Casve derekát, hogy ne essen le a lány a nyeregből és hamarosan ki is érnek Evolyranból és a barlangok felé veszik az irányt.*
Vissza az elejére Go down
Casve
Erdőmester
Casve


Hozzászólások száma : 634
Age : 32
Hírnév : 15

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Gazdálkodó
Rang: Földműves

09. Fehér Vadkan fogadó - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 09. Fehér Vadkan fogadó   09. Fehér Vadkan fogadó - Page 21 EmptyHétf. Júl. 26 2010, 14:01

*A mágust természetesen nem érdekelte a nagy beszéd, csak a célját akarta elérni. Azonban Caius újra támad és a vízfakasztó most lassú volt. Még eloltotta a tüzet az embereiről, akik így nem haltak meg, de lesérültek, és a lényeg, hogy a varázsló a bandájával együtt szégyenkezve nézett a vágtázó ló után. Casve álmosan kapaszkodott Caiusba, aki erősen fogta a derekánál. Szegény nem volt nagyon tisztában a dolgokkal, csak annyit tudott, hogy most sietniük kell, különben azok a rossz bácsik utánuk iramodnak. Valami azonban benne maradt a fülében.*
~Még hogy megyek magamtól... csak szeretnéd.~
*Az úton semmi különös nem történt. Lassan végre megérkeztek a barlanghoz, ahova most igenis fel kell cipelnie a lányt a férfinak. Casve persze kapaszkodik belé, hogy nehogy összeessen. Bár semmi kedve nincs erre az emberre támaszkodni, de most nem igazán tehet mást. Miközben Caius viszi a barlangba, Casve csak kinyög valamit a száján.*
-Ca... Casus... gyűlöllek...-
*Mondta csukott szemmel, álmos hanggal, de olyan ellentmondásos volt maga a szituáció, hisz a férfi nyakába kapaszkodott, hogy nehogy leessen.*
Vissza az elejére Go down
Aredhel Narmolanya
Fényhozó
Fényhozó
Aredhel Narmolanya


Hozzászólások száma : 397
Age : 36
Hírnév : 3

Beosztások, rangok
Nép: Mágusok
Beosztás: Boszorkány
Rang: Isthar

09. Fehér Vadkan fogadó - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 09. Fehér Vadkan fogadó   09. Fehér Vadkan fogadó - Page 21 EmptyPént. Nov. 05 2010, 22:28

*Hatalmas csörömpölés kíséretében érkezett meg Ared a fogadóba. Azaz először a lány vadonatúj rézüstje jött be az ajtón, majd maga Aredhel Narmolanya, személyesen. Aztán pedig jött az a rémes hang: az üsttel együtt Ared vett egy kedves kis harangot is; jobb híján az üstbe tette és amikor a lány megbotlott a küszöbben, kitört a zenebona.
Ijedten behúzta a nyakát és a fogadós felé sompolygott. A készséges férfi egy félreeső asztalhoz vezette, találtak helyet a sarokban az üstnek is, majd Ared megrendelte a vacsoráját. Korgó gyomorral várta az étket, s hogy elüsse az időt annak megérkeztéig, előkotort egy pergament a zsebéből. Régi mese volt rajta farkasokról és varázslókról.
Időközben megérkezett az asztalhoz a fogadós egy kancsóval és egy pohárral. A lány jóízűen kortyolt bele a vérvörös paradicsomlébe, és újra belemélyedt a pergamenbe.*

Vissza az elejére Go down
Caius Alec Snarknit
Tűzlobbantó
Tűzlobbantó
Caius Alec Snarknit


Hozzászólások száma : 331
Age : 36
Hírnév : 10

Beosztások, rangok
Nép: Mágusok
Beosztás: Varázsló
Rang: Elemi mágus

09. Fehér Vadkan fogadó - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 09. Fehér Vadkan fogadó   09. Fehér Vadkan fogadó - Page 21 EmptyPént. Nov. 05 2010, 22:58

*Mivel igen csak hosszú útról tértem vissza, elhatározom, hogy most nem a barlangban töltöm az éjszakát, hanem egy kényelmes ágyban, a Fehér Vadkan fogadóban. Jason, a lovam is nagyon örült annak, hogy friss szénát kaphat, és egy istállóban aludhat, sárkányszagtól mentes helyen. Elhelyeztem a lovat, majd ahogy belépek a fogadóba, előttem egy hölgy egy üsttel botlik meg, rettentő nagy zajt csapva. Egy gyors mozdulattal elkapom a lány derekát, másik kezemmel pedig az üst felé nyúlok, igy az nem csapódik akkorát a földre.*
- Kicsit óvatosabban… *jegyzem meg halkan, majd a hölgyre pillantok, majd a fogadósra. A fogadós egyből kezelésbe veszi a lányt, majd felém fordul. Gyorsan elmondom, hogy szeretnék egy szobát, majd a lány asztalához sétálok.*
- Esetleg csatlakozhatok a zenekarhoz? *kérdezem mókásra véve a figurát és egy apró, titokzatos mosoly jelenik meg a szám szélén, jelezve, hogy nem vagyok valami humoros fickó és talán ez a legjobb poénom életem során, de azért várom a mosolyt hozzá és persze az elfogadó választ, miszerint csatlakozhatom a hölgyhöz. Egy pohár bor már azért van a kezemben és már a vacsorámat is megrendeltem, kérdés, hogy melyik asztalhoz vigyék. Egy üreshez, vagy a lány asztalához.*
Vissza az elejére Go down
Aredhel Narmolanya
Fényhozó
Fényhozó
Aredhel Narmolanya


Hozzászólások száma : 397
Age : 36
Hírnév : 3

Beosztások, rangok
Nép: Mágusok
Beosztás: Boszorkány
Rang: Isthar

09. Fehér Vadkan fogadó - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 09. Fehér Vadkan fogadó   09. Fehér Vadkan fogadó - Page 21 EmptySzomb. Nov. 06 2010, 12:04

*Ared bíborvörösre vált arccal tekintett fel a pergamenből. Az a férfi állt előtte, aki egy gyors mozdulattal megóvta őt a hasra eséstől az imént, s ekkor villant a lány agyába, hogy meg sem köszönte a jókor jött támogatást.*
- Ohh, foglalj helyet, uram, éppen tagfelvételt tartok. Hiányzik még a dobos és a hárfás. Cintányéros látod, nem kell, az magától működik.-
*Gyorsan felállt, hogy azért annyira udvariatlan ne legyen, és szépen bemutatkozott.*
-Aredhel Narmolanya vagyok, és köszönöm a segítségedet. Foglalj csak helyet. Nemsokára étkek garmadája fog érkezni, úgy látom, tehát jó helyen vagy .-
*Mosolygott egyet és leült. Azaz leült volna, de szerencsétlenségére a szék lábával meglökte az üstöt és újra megszólalt benne a harang. Egy pillanatig azt sem tudta hová süllyedjen a szégyentől, aztán egy halk kacaj hagyta el az ajkait.*
-Ahogy hallod, lassan kezdődik a próba.-
*Azzal leült és érdeklődve nézegette a férfit.*
~Kíváncsi vagyok mit gondolhat rólam. Szerintem azt hiszi, egy komplett őrültre akadt... végtére is mindegy, a szórakozottságomon sajnos már nem lehet változtatni. Még szerencse hogy ilyen jó reflexei vannak, és időben utánam kapott. ha belegondolok, mekkora ribilliót csináltam volna ha orral érkezem be, hát...~
* Szerette volna ha nem nézi teljesen bolondnak a férfi.*
- Éppen az üst miatt érkeztem a városba, nem egészen fél órája vettem, s mivel az istállóban nem hagyhattam, kénytelen voltam beügyetlenkedni vele ide. -
Vissza az elejére Go down
Caius Alec Snarknit
Tűzlobbantó
Tűzlobbantó
Caius Alec Snarknit


Hozzászólások száma : 331
Age : 36
Hírnév : 10

Beosztások, rangok
Nép: Mágusok
Beosztás: Varázsló
Rang: Elemi mágus

09. Fehér Vadkan fogadó - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 09. Fehér Vadkan fogadó   09. Fehér Vadkan fogadó - Page 21 EmptyVas. Nov. 07 2010, 11:00

*A hölgy, miután segítettem neki, egyből leült egy asztalhoz és rendelt is. Hamarosan én is csatlakozom hozzá, hiszen ha minden igaz, itt fogom tölteni az éjszakát. És valóban itt fogom tölteni, hiszen a kulcsot már meg is kaptam és rendeltem is ételt, kezemben egy pohár borral sétálok oda a lány asztalához. Egy frappáns kis poénnal köszönök a lánynak és kérdezem meg, hogy csatlakozhatom-e hozzá. És úgy tűnik, hogy a lánynak is van humor érzéke, hiszen folytatja a kis elkezdett poént, bár ahogy felnéz a pergamentből, látom hogy tiszta vörös az arca, valószínű a szégyentől, bár nem tudom, hogy ezen mit kell szégyellni, mindenki lehet kicsit béna néha napján. A leányzó igen csak udvarias, mert fel is áll, mikor odalépek hozzá és közli, hogy még van pár üres hely a zenekarban.*
- Pompás, akkor dobosnak jelentkeznék *jegyzem meg komoly arccal és talán Aredhel azt hiheti, hogy tényleg vagyok olyan hülye, aki beveszi ezt a poént, de persze ez nem igy van, egyszerűn csak humorosra fogom a dolgot vigyorgás nélkül. Nem sűrűn szoktam vigyorogni, mosolyogni sem, igy ritka vendég nálam a jó kedv és a humor, de most mégis bekapcsolódom a leányzó által inditott kis zenekar-humorba. Mielőtt leülök, természetesen biccentek a lánynak, majd magam is bemutatkozom és kisebb meghajlással:*
- Caius Alec Snarknit, Fresyllából *mutatkozom be, és ha a lány mellettem állna, talán egy kézcsókot is kapna, de igy nem sok kedvem és esélyem van, átnyúlni az asztalon úgy, hogy ne döntsek fel semmit. Úgy érzem, hogy a hajlongás is megteszi a hatást és hamarosan már mindketten helyet foglalva folytatjuk a beszélgetést. Ahogy Aredhel leül, ismét kissé meglöki/belerúg az üstbe, amibe meg is szólal ismét a kis harag. Elég sokan kapják fel a fejüket és látom, hogy a lány ismét majd elsüllyed szégyenében.*
- Rögtönzött koncert *kacsintok a lányra és egy apró mosoly jelenik meg a szám sarkában, de amilyen gyorsan megjelent, olyan gyorsan el is tűnik, és a lány elgondolkodhat azon, hogy tényleg látta-e, vagy csak odaképzelte a mosolyt a kacsintás mellé. Hamarosan megérkeznek az ételek. Én sült krumplit kértem, salátát hozzá pedig rántott, sült és főtt húsokat. A kis asztal pár pillanat alatt tele lesz étellel és egy nagy kancsó bor i kerül az asztal közepére.*
- Tölthetek? * kérdezem a lánytól, majd ha igent mond, töltök neki, ha nemet, akkor pedig csak magamnak.*
- Tehát akkor nem evolyrani vagy. Honnan érkeztél ide? És miért kell az üst? Talán magad is mágus vagy? *kérdezek rá a dologra és persze a kérdés feltételéből kivehető, hogy én is a mágusok csoportját gazdagitom.*
Vissza az elejére Go down
Tikina
Íjász
Íjász
Tikina


Hozzászólások száma : 189
Age : 204
Hírnév : 1

Beosztások, rangok
Nép: Elfek
Beosztás: Harcos
Rang: Elit harcos

09. Fehér Vadkan fogadó - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 09. Fehér Vadkan fogadó   09. Fehér Vadkan fogadó - Page 21 EmptyCsüt. Nov. 18 2010, 20:01

/Időntúli Seylával /

*A zaj nem csillapodott.Az idő még zordabb lett,mint volt.Tikina élesen figyelt,kardja a kezében majd hirtelen a bokorból egy nyuszi ugrott elő.*
-Mi a?.....-Tikina tágra nyílt szemekkel bámult rá a megtorpant állatra.Majd kifújta a levegőt és elrakta kardját.A nyúl szaglászgatott még,aztán felnézett Tikinára és elfutott.A lány megcsóválta a fejét.Megigazította a ruháját, és elindult hogy végre egyen valamit....bár nem a nyúlra fájt a foga,csupán éppen erre járt,amikor zajt hallott a bokorból.*
~Na,már kezdek igen éhes lenni!~morogja magában Tikina.Pár perc múlva megpillantotta maga előtt a Vadkan fogadót.Megállt,szemét összeszűkítette,és ennyit mondott:
-Végre!-gyorsan szedte lépteit,és bement a fogadóba.Körülnézett,az emberek tekintetüket rászegezték ....talán furcsa külseje miatt,vagy talán azért mert ő is rábámult az emberekre.....odaült a pulthoz.*
-Egy italt kérek,és bármilyen meleg ételt!-mondta,mire a fogadós bólintott,beszólt a konyhára,és beszélgetésbe elegyedett Tikinával.*
-Én tudja,új vagyok itt és kegyedet még nem láttam itt.Ön ide valósi?-kérdi a fiatal férfi.Tikina rátekint,felhúzza egyik szemöldökét,elgondolkodik.....~helyes kis "új fogadós"....egész jópofa....~merül el gondolataiban Tikina.Mire a pultos ifjú kiábrándítja az álmodozásaiból.Gyöngéden megböki a lány karját.*
-Elnézést, kisasszony.Itt a kért itala(bor),és a rántott hús sült krumplival.-majd elmosolyodik.Tikina arca ugyanis elég meglepődött volt.*
-Oh,elnézést csak elbambultam!-mentegetőzik.
-Köszönöm.-viszonozza a mosolyt Tikina is.*
-Elnézést mit is kérdezett az előbb?-kérdezi,közben iszik a bórból és a villájával turkál a kajában.....de eszik.A fogadós srác még mindig mosolyog ,majd válaszol.*
-Azt,hogy ön kisasszony,ide valósi-e?-érdeklődve tekint a nőre.Tikina lenyeli a falatot,majd iszik gyorsan,de nem esik zavarba és válaszol:
-Nem,én az Északi-fertályról származom,de már többször jártam itt a fogadóban,viszont egy ilyen új...és édes fogadóssal még nem találkoztam....-Tikina csábítós mosolyra húzza a száját,és elkezd turkálni(akaratlanul) a hajában.Mire a fogadós srác kissé zavarba jön és lenéz a földre.De folytatja a beszélgetést Tikinával.Közben törölgeti a poharakat.*
-Köszönöm,de ön sem hanyagolható el!Sőt....-gyorsan lesüti a tekintetét-
-Elnézést,nem akartam tapintatlan lenni!- egyre gyorsabban törölgeti a poharakat.Tikina kissé tágra nyílt szemekkel ránéz és elmosolyodik.Már majdnem megette az ételét.Iszik a borból és flörtöl tovább..úgy látszik kedveli az ilyen szituációkat.*
-Semmi baj,de még a nevét sem tudom!Hogy hívják-kérdezi bájosan Tikina.A pultos fiú most már ránéz,és így válaszol,közben lerakja a poharat,amit törölt.*
-Chris Pellan!-feleli,majd ezt kérdezi:
-Kész van?Befejezte a vacsoráját?-Tikina bólogat.
-Igen,köszönöm,Chris Pellan!-mosolyodik el.Chris kiviszi a tálakat,és sietve visszajön.*
-És,önt hogy hívják?Már ha nem veszi tolakodásnak,kisasszony?
-Nem,dehogy!A nevem Tikina!-feleli.
-Akkor örülök,hogy megismerhetem,Tikina!-azzal kezet nyújt és arca sugárzott a reménytől.Tikina,először meglepődött,de aztán kezet fogtak.Tikinában új érzések gyülemlenek....új remény.Lehet,hogy ezt az új dolgot meg kéne próbálnia "elkezdeni".*
-Tudja,olyan érzésem van ,mintha már ismertem volna magát korábban is!-mondja elgondolkozva Chris.Tikina rákacsint,de csóválja a fejét.*
-Áh,nem hinném....de,nem tegeződhetnénk?Chris?-kezdeményez Tikina.*
-De,miért is ne?Rendben,Tikina!-mosolyodik el Chris.Beszélgetnek,és beszélgetnek.....és egyre közelebb kerülnek egymáshoz!*



Vissza az elejére Go down
Caius Alec Snarknit
Tűzlobbantó
Tűzlobbantó
Caius Alec Snarknit


Hozzászólások száma : 331
Age : 36
Hírnév : 10

Beosztások, rangok
Nép: Mágusok
Beosztás: Varázsló
Rang: Elemi mágus

09. Fehér Vadkan fogadó - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 09. Fehér Vadkan fogadó   09. Fehér Vadkan fogadó - Page 21 EmptyKedd Dec. 28 2010, 08:26

Casve

*Látom, hogy a leányzó rettenetesen el van szomorodva és gyanitom, hogy valaki jót akart neki, de nem igazán jött össze a dolog, hiszen megint ugyan ott tartunk, ahol először. Talán annyi, hogy most nem kiabált velem és nem küldött ki a barlangból. Persze jogos, hiszen igazából ő ott élt Chris mellett, én pedig csak most érkeztem. De hát van ez így, sajnos ennek is meg kellett történnie, hogy elhozzam a szomorú hírt. Csak azt sajnálom, hogy Casve-nak tényleg kétszer kellett átélnie ezt az egészet úgy, hogy nem is tudta, hogy mi történt vele és hogy hogyan tudta meg. A fogadó felé indulunk meg, hogy ebédeljünk egy jót, hiszen rettentő éhes vagyok, és úgy vélem, hogy Casve sem evett egy jó ideje. Legalábbis tegnap este óta biztosan nem. Igy ahogy belépünk a fogadóba, egyből a már ismerős asztalhoz ülök le. Igen, sokat járok ide, mióta itt vagyok, igy kezd egy kicsit unalmas is lenni a hely. De sebaj, nem járhatok minden nap máshova. Lassan úgyis haza kell indulnom, és kell a pénz, hogy hazaérjek. Rendelünk: sült csirke, krumpli. A szokásos. Ja, meg egy kancsó bor. Az le ne maradjon. Bár tudom, hogy Casve nem birja annyira, most nem fog olyan sokat kapni. Azért töltök neki egy pohárral, meg magamnak is, majd Jó étvágyat kivánva nekilátok falni. Remélem, hogy a lánynak visszajön egy kicsit a kedve akkor, ha megtelik a hasa. Egy ideig figyelem, ahogy eszik. Tudom, hogy mondanom kellene valamit, de most nem igazán megy. Inkább a gondolataimba temetkezek és igyekszem az ételre koncentrálni, nem folyton Casvet nézni, hogy mikor törik el nála a mécses - megint.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





09. Fehér Vadkan fogadó - Page 21 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 09. Fehér Vadkan fogadó   09. Fehér Vadkan fogadó - Page 21 Empty

Vissza az elejére Go down
 
09. Fehér Vadkan fogadó
Vissza az elejére 
21 / 21 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 12 ... 19, 20, 21
 Similar topics
-
» 1. A vámpír fogadó
» 05. Hullócsillag Fogadó
» Varázsbot fogadó

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
EVOLYRAN  :: EVOLYRAN - A SZÖVETSÉG :: Evolyrani Birodalom :: Evolyran városa-
Ugrás: