EVOLYRAN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EVOLYRAN


 
KezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Similar topics

 

 A Tifar-család otthona

Go down 
+6
Errinaya
Flow
Lyllen
Dreamien Tifar
Ninquë Tifar-Cua
Mesélő
10 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next
SzerzőÜzenet
Arya Darkmen
Álomlátó
Arya Darkmen


Hozzászólások száma : 407
Age : 31
Hírnév : 14

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Varázsló
Rang: Darthar

A Tifar-család otthona - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Tifar-család otthona   A Tifar-család otthona - Page 9 EmptyCsüt. Dec. 09 2010, 23:19

*Végre a tünde felébred és kimegy a konyhába. Aggódón tekint a lányra, aki arcán ugyanúgy nyugtalanságot láthat. És valamilyenfajta bánatot, szomorúságot. A lány rátekint, majd megszólal, hogy ne aggódjon tovább a nő. *
-Dreamien jól van. A városba ment, ugyanis egy lovas rossz hírrel érkezett hozzánk a reggel.-
*Hatásszünet*
-Etele kijutott a barlangból.-
*Hogy milyen drámai itt minden! Még hogy rossz hír? Minden porcikája arra vágyott, hogy a férfi szabad lehessen. És most mint rossz hírt kell közölnie azzal a nővel, akit előző nap legszívesebben megölt volna. És ma neki is fáj, hogy szabad az az ember, de csak azért, mert egy hullát eresztett ki, hogy tovább öntse a halált a világra. //Huh micsoda mondatok// De már elege volt a gondolkodásból.*
- Dreamien azt üzeni, siet, ahogy csak tud.


A hozzászólást Arya Darkmen összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Dec. 10 2010, 14:58-kor.
Vissza az elejére Go down
Ninquë Tifar-Cua
Lélek-kutász
Ninquë Tifar-Cua


Hozzászólások száma : 166
Age : 171
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Elfek
Beosztás: Boszorkány
Rang: Gyógyító

A Tifar-család otthona - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Tifar-család otthona   A Tifar-család otthona - Page 9 EmptyPént. Dec. 10 2010, 05:36

*Az első mondatig jó volt Arya válasza. Megkönnyebbülés öntötte el Ninquë lelkét, majd a folytatás egyre rosszabb lett.
Etele kijutása mindenképpen rossz hír, de várható volt. Ezt még Ninquë is tudja. Nem gondolták, hogy a darthart a sötét barlang sokáig fogva tartja.
Az volt várható, hogy kitör, de nem gondolták volna, hogy ez máris megtörténik.
A tünde végre összeszedi magát és kimérten bólint, bár arca továbbra is sápadt marad.*
- Köszönöm, Arya és azt is, hogy ott van mellettünk.
*Közben elsiet, hogy magára vegyen valamit, mert a reggel még hűvös. Nem utolsó sorban a melegebb ruhák mellett a fény és árnyék kardja az, amire még szüksége van.
Szép zöld szemeivel Aryáéba néz.*
- Mindjárt jövök…
*Sebesen magára kapja ruháit, majd felköti a két kardot is. Finom kezeivel végigsimít a hüvelyeken, ahogy már testére vannak erősítve. Eszébe jut az a nap, amikor a kardok hozzá kerültek, mert akkor a kardok magukkal hozták Níra születését is.
Mikor visszatér a konyhába, már teljesen uralja magát.*
- Reggelizett már?
Vissza az elejére Go down
Arya Darkmen
Álomlátó
Arya Darkmen


Hozzászólások száma : 407
Age : 31
Hírnév : 14

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Varázsló
Rang: Darthar

A Tifar-család otthona - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Tifar-család otthona   A Tifar-család otthona - Page 9 EmptyPént. Dec. 10 2010, 11:06

*Nem lepte meg a tünde reakciója, türelmesen várt, és csak figyelt. Majd a nő elsietett. Arya csak biccentett, és addig hátradőlt a széken. Fejét hátravetette és a plafont kezdte bámulni, mintha annyira érdekes volna. Majd Ninquë visszatér kissé melegebbre öltözve oldalán a karddal. A lány egy enyhe mosollyal az arcán megrázta a fejét, mert még nem reggelizett. Míg a nő készítette az ételt, ő követte a szemével, néha a kardra nézett, néha a nőre, néha a semmibe.*
~Vajon támadna addig Etele, míg én itt vagyok? Nem hiszem. Vagy arra gondol, hogy majd segítek neki a gyilkolásban? Tisztában van vele, hogy erre én nem vagyok képes. Vajon mit tennék, ha már itt lenne és bántaná Ninquët. Csak nézném a jelenetet, vagy valamelyikük oldalára állnék? Ha így van, akkor kiére? Etele nem tudná meghálálni nekem a segítségem. Nem jelentene neki semmit. Teljesen mindegy számára, hogy én most melyik oldalon vagyok. Így magamra vagyok hagyatkozva. A legjobb az volna, ha nem volnék itt, mikor a csata megtörténik. ~
*Így gondolkodott magában, majd hirtelen olyan kérdést tett fel, ami még a gondolataiba sem illettek bele.*
- Ninquë. Ön mit gondol rólam? -
Vissza az elejére Go down
Ninquë Tifar-Cua
Lélek-kutász
Ninquë Tifar-Cua


Hozzászólások száma : 166
Age : 171
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Elfek
Beosztás: Boszorkány
Rang: Gyógyító

A Tifar-család otthona - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Tifar-család otthona   A Tifar-család otthona - Page 9 EmptyPént. Dec. 10 2010, 14:01

*Ninquë gyorsan előhozza az ételt a tároló helyiségből. Most reggelire csak hideg étel van, hiszen még csak most kelt és bizony az éhség már nagy úr.
Emellett hamarosan már Níra is ébredni fog, akkor pedig már ő lesz az első. Ahogy terít meg Aryának, a lány hirtelen megszólal, mire Ninquë felnéz rá és keze megáll a munkában.
Első döbbenete után már lágy hangján szólal meg, egyenesen Arya szemébe nézve.*
- Hirtelen ért a kérdése, kedves Arya. Nem könnyűt kérdezett. Én Lélek-kutász vagyok, legtöbbször benyomásaim, érzéseim vannak.
Úgy érzem, sok fájdalom van magában és szívesen segítenék ebben. Nem akarok tolakodni, ezért nem is erősködök, de egy részét én is éreztem annak, amit ön. Nem hinném, hogy a többi az könnyebb lenne. Mégis azt gondolom, a szeretet sokat segíthet és remélem, a nálunk tartózkodása könnyít az életén. Tudom, hogy darthar, és lehet, hogy ez is innen ered.
Néha viszont nem értem a viselkedését.
És ha már így szóba került. Hadd kérdezzem meg, mit gondol a férjemről?
*Nem támadón kérdez, nem is vádlón, őszinte kíváncsiság van benne. Ezek a gondolatok terelik most el figyelmét arról, hogy Barlon bármikor rájuk törhet. Emellett kíváncsi is, hogy vajon a jeleket, amiket észrevett, jól értelmezte-e.*
Vissza az elejére Go down
Arya Darkmen
Álomlátó
Arya Darkmen


Hozzászólások száma : 407
Age : 31
Hírnév : 14

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Varázsló
Rang: Darthar

A Tifar-család otthona - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Tifar-család otthona   A Tifar-család otthona - Page 9 EmptyPént. Dec. 10 2010, 15:02

*Arról fogalma sem volt Aryának, hogy a tünde lélek-kutász. Meg is lepődött. Sőt... megijedt. De ez az ijedtség csak a másodperc töredékéig volt látható a szemében, majd teljesen elnyomta magában. Végighallgatja a nőt, és mondhatni, ő is elég érdekes dolgokat mond.*
~Nesze nekem! Jobban ismernek, mint én magamat!~
*A kérdés meglepi.*
-Arra kíváncsi, mit gondolok Dreamienről és nem arra, hogy magáról-
*Hátradől a székében, úgy folytatja.*
- Milyen érdekes, ő is ezt kérdezte tőlem. Nem felelhetek másképpen, csak ahogyan nekitettem. Nagyon hálás vagyok nem csak neki, hanem önnek is. Ritka dolog, hogy egy vándort csak úgy befogadnak és ezt nagyon értékelem. Szerintem kedvesek, segítőkészek, kitartóak, ilyesmikre gondolok. Így külön a férjéről nincs véleményem.-
*Felelt láthatóan felszínesen. Nem akarja olyan könnyen megszerettetni magát az elffel. *
~Vagy azt szeretnéd hallani, hogy a tervem elcsábítani? Höhö, arra várhatsz!!~

Vissza az elejére Go down
Ninquë Tifar-Cua
Lélek-kutász
Ninquë Tifar-Cua


Hozzászólások száma : 166
Age : 171
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Elfek
Beosztás: Boszorkány
Rang: Gyógyító

A Tifar-család otthona - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Tifar-család otthona   A Tifar-család otthona - Page 9 EmptyPént. Dec. 10 2010, 16:59

*A tünde közben leül, és úgy hallgatja Aryát. Éles szeme van, de ha az nem is, a levegőben hirtelen megjelenő elektromosság egyértelműen jelzi számára, hogy erős érzelmi felindulás volt a lányban a kérdésre, az arckifejezésével együtt pedig egyértelmű, hogy megijedt.
Persze láthatóan gyorsan összeszedte magát, de eddig is tudta, hogy az önuralma és az akarata erős neki.
Tiszta sor, nem véletlenül kérdezett rá Dreamienre és a válasz, amit kapott, az volt, amire számított. Ninquë nem naiv. Tudja, hogy férje nem néz ki rosszul, s igen értékes férfi.
Azzal, hogy Arya csak felszínes választ adott, őt nem téveszti meg.
Azt a gondolatát erősíti neki, hogy jól gondolta, és a lánynak tényleg tetszik a férje. A felszínes, szinte csak általánosságban leadott vélemény arra utal, hogy valójában van neki ettől jóval markánsabb véleménye, de azt nem akarja elmondani.
Nem lepődik meg. Nem is gyűlöli a lányt. Azt már nem feltételezi róla, hogy szándékosan akar ártani.
Továbbra is szívesen segítene rajta, ha Arya engedné. De azt is tudja, hogy figyelnie kell, mert bár bízik Dreamienben, a férfiak feje azért elcsavarható.*
- Köszönöm a választ. Jó étvágyat!
*Már mosolyogva kíván jó étvágyat, hiszen közben a teríték már az asztalon és az étel is ott van. Csak enni kell.*
Vissza az elejére Go down
Arya Darkmen
Álomlátó
Arya Darkmen


Hozzászólások száma : 407
Age : 31
Hírnév : 14

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Varázsló
Rang: Darthar

A Tifar-család otthona - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Tifar-család otthona   A Tifar-család otthona - Page 9 EmptyPént. Dec. 10 2010, 20:34

*Hadd marcangolja magát a gondolataival az elf.
Tudta a lány, hogy a válaszával zavarba hozza valamilyen szinten a nőt. Habár már nem teljes mértékben van Etele oldalán, a színjátékot mindig is szerette, és azt is szerette, ha valamit ő befolyásolhat. Etele ide vagy oda. Szeretné elcsavarni Dreamien fejét. Ez volna legnagyobb kitüntetése ha sikerülne.
A nő csak jó étvágyat kíván, amire a lány mosolyogva felel köszönömöt. Nekiállnak enni.
Végig csöndben vannak, Arya nem is nagyon néz Ninquëre csak ritkán és olyankor mosolyog. Zavarba hozó viselkedés. De ezt most élvezi.
Jól esik arra gondolni, hogy mégsem olyan jókislány. Mikor befejezi a reggelit, akkor jóllakottan hátradől.*
Vissza az elejére Go down
Ninquë Tifar-Cua
Lélek-kutász
Ninquë Tifar-Cua


Hozzászólások száma : 166
Age : 171
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Elfek
Beosztás: Boszorkány
Rang: Gyógyító

A Tifar-család otthona - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Tifar-család otthona   A Tifar-család otthona - Page 9 EmptySzomb. Dec. 11 2010, 13:52

*Ninquë csendben megreggelizik. Arya már befejezte, mire ő befejezi. Felpillant, a lány hátradőlve figyeli.*
- Egészségére. Remélem, ízlett.
*Egy csendes mosoly kíséretében fel is áll, hogy leszedje az asztalt, de már hallja is, hogy Níra is ébredezik, így az asztal várhat, s ő maga elindul, hogy tisztába tegye és megetesse.
Az utóbbi időszak idegeskedései miatt lassan elapadt a teje, így még reggelire tudja szoptatni, de a következő étkezéseken már nem tudja.
A kislány mosolyogva üdvözli és mivel egy helyiségben Ninquë ki is veszi az ágyból és onnan rálát a kislány a konyhában ülő Aryára, így meg is ajándékozza egy mosollyal.
Miközben édesanyja tisztogatja, közben a kislány kezével a lány felé nyúl, édes kis hangokat adva közben. Egyértelmű, hogy szeretné Aryát közelebb tudni magához.
A kislányból árad a szeretet, miközben hangosan gügyörészik is a távolabb ülő „néninek”.
Ninquë közben mosolyogva foglalkozik Nírával. A baba elfeledteti vele a gondokat, jó vele foglalkozni.*
- Arya, magával beszélget.
*Szól hátra a lányhoz.
Nem is vár túl sokat, csak ha Arya odajön. Ha nem, akkor bemennek Nírával a hálószobában elhelyezett hintaszékbe, hogy megetesse a babát.*
Vissza az elejére Go down
Arya Darkmen
Álomlátó
Arya Darkmen


Hozzászólások száma : 407
Age : 31
Hírnév : 14

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Varázsló
Rang: Darthar

A Tifar-család otthona - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Tifar-család otthona   A Tifar-család otthona - Page 9 EmptySzomb. Dec. 11 2010, 18:22

-Köszönöm!-
*Válaszol a jókívánsára, majd a tünde elkezdte leszedni az asztalt. Csak hogy Níra közbeszólt. A lány figyelte a kisbabát, és látta, ahogy az szeretve tekint rá. Ez zavarba hozta. Talán ettől a babától kapott életében legtöbb szeretetet. De vajon miért kedveli olyannyira a kislány? Nem érzi Aryában a sötétséget, a gonoszt? Épp hogy meg kellene riadnia tőle. Arya annyira zavarba jön, hogy Ninquë kijelentésére csak ennyit tud felelni.*
-Tényleg?-
*Majd feláll, de nem. Nem megy oda a kisbabához, hanem elfordul és kezdi letakarítani az asztalt.*
-Majd én befejezem a takarítást, nyugodtan menjen és etesse meg.-
*Mondta miközben pakolt, közben nem nézett rájuk.*
-El is mosom az edényeket.-
*Mondta ugyanúgy és tényleg végezte a dolgát. Az elf úgy is tett, bement a kisbabával a hálóba és nekiállt megetetni őt. Arya meg csak végezte a dolgát és próbált nem gondolkodni, mert most az agya teljesen össze volt zavarodva. És tudta, hogy ezt tudja a nő. És ez zavarta. De nem tehetett ellene semmit. Ha odament volna, akkor ott helyben meghal, mert nem tudja elviselni ezt a furcsa érzelemáradatot. Mikor mindent szépen eltakarított, bement a szobájába. *
Vissza az elejére Go down
Ninquë Tifar-Cua
Lélek-kutász
Ninquë Tifar-Cua


Hozzászólások száma : 166
Age : 171
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Elfek
Beosztás: Boszorkány
Rang: Gyógyító

A Tifar-család otthona - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Tifar-család otthona   A Tifar-család otthona - Page 9 EmptyVas. Dec. 12 2010, 13:59

*Níra jóllakottan piheg édesanyja kebelén. Nyugalom van, apró böfikkel könnyebbül meg pocakja, s szépen csukódnak is le kis szemei.
Ninquë boldog mosollyal ringatja a székben a gyermeket. Örül neki, hogy vele lehet. Csak férje hiányzik, de most nem akar a közelgő veszélyre gondolni. Sokkal több forog kockán, mint ami mellett nyugodt lehetne.
Hálával tartozik Aryának, hiszen helyette végzi a házimunkát.
Látja, hogy mosogat, érzi, hogy mekkora feszültség húzódik a lányban, de nem segíthet, amíg nem kéri.
Szép zöld szemei nem feltűnően, de figyelik a darthart.
Sajnálja. Egyre biztosabb benne, hogy a lány olyan értékeket követett eddig, amik soha nem vezethetnek boldogsághoz, s most találkozott olyanokkal, amik viszont igen.
El tudja képzelni, milyen szöges ellentétben lehet a lány világa az övékével.
Szemmel követi Aryát, ahogy elhalad az ajtó előtt szobájába.
Nem szól.
Közben Nírát is elnyomta az álom, s végre lefektetheti. Utána indul csak ki a dolgára. Nem akarja zavarni a lányt, majd jön segítségért, ha szüksége lesz rá.*
Vissza az elejére Go down
Arya Darkmen
Álomlátó
Arya Darkmen


Hozzászólások száma : 407
Age : 31
Hírnév : 14

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Varázsló
Rang: Darthar

A Tifar-család otthona - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Tifar-család otthona   A Tifar-család otthona - Page 9 EmptyHétf. Dec. 13 2010, 12:53

*Ha Ninquë nem jön be hozzá, akkor ő egész délelőtt elvan a szobájában. Csak egy órával ebéd előtt ment ki.*
- Kimegyek a lovamhoz.-
*Mondta az elfnek, majd valóban kiment az istállóhoz. De nála volt a tarisznyája is. Bement és odalépett lovához, simogatni kezdte. Közben rágyújtott egy fűre. Már hiányzott neki. Az biztos, hogy már nincs annyira rászokva, mint régen, é ezt Etelének köszönheti. De azért még kell neki. Meg hát miért ne. Amikor elérkezett az ebédidő, akkor visszament a házba és a tündéhez fordult. *
-Segítsek elkészíteni az ebédet?-
*És már neki is látott a terítésnek. *
Vissza az elejére Go down
Ninquë Tifar-Cua
Lélek-kutász
Ninquë Tifar-Cua


Hozzászólások száma : 166
Age : 171
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Elfek
Beosztás: Boszorkány
Rang: Gyógyító

A Tifar-család otthona - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Tifar-család otthona   A Tifar-család otthona - Page 9 EmptyHétf. Dec. 13 2010, 13:38

*Ninquë bizony nem sietett be Aryához. A délelőtt folyamán kifőzte a pelenkákat, a Níra etetéséhez használt eszközöket, forralt neki vizet, meg is főzött, remélve, hogy férje is visszatér még ebéd előtt.
Persze közben feltakarította az udvart a száraz levelektől, hiszen csak varázslatnak köszönhető, hogy a ház környéke úgy néz ki, mintha senki nem lakna benne kívülről. Belülről, ha valaki már a védelmen átjutott, nagyon is lakott a ház és gondozott az udvar, az ablakok alatt pedig virágok vannak.
Bizony Arya kissé már elkésett az ebéd elkészítéséhez felajánlott segítséggel, de azért a tünde nem harapja le a fejét.
Csendesen, mosolyogva válaszol.*
- Az ebéd már készen van, de köszönöm a terítést, Arya.
*Tekinete egy pillanatra megállapodik a lányon. Amikor kiment a lány az istállóba, épp a ház mögött teregette a frissen mosott ruhákat, csak azután jött vissza.
Azonban a lány ruháján érzi az édeskés illatot, amit a fű füstje hagyott rajta. Érzékeny tünde érzékeny tünde érzékei nem csapják be.*
- Füstölőt használt?
*Csúszik ki a száján a kérdés.*
Vissza az elejére Go down
Arya Darkmen
Álomlátó
Arya Darkmen


Hozzászólások száma : 407
Age : 31
Hírnév : 14

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Varázsló
Rang: Darthar

A Tifar-család otthona - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Tifar-család otthona   A Tifar-család otthona - Page 9 EmptyHétf. Dec. 13 2010, 15:55

*Csak biccent, mikor a nő megköszöni a terítést, majd kisebb szünet után eléggé egyértelmű kérdést tett fel. Arya egy pillanatra leáll a terítéssel, majd folytatja.*
-Igen, olyasmit.-
*Nem ment el messzire, hogy ott szívja el. Talán már elege lenne a sok titkolózásba? Ő maga biztos nem fog kinyílni, de ha boncolgatják, talán nagy nehezen sikerül valami. Valamilyen szinten hagyja magát bontogatni, de neki ez az egész még sok. Terítés közben eszébe jutott, hogy Dreamien is csak úgy egyszerűen kibökött egy elég furcsa kérdést. Ha valami apróságot észrevesz a Tifar család már rá is kérdez. Ezért van nehéz dolga Dreamiennel. Nem tudja elcsábítani, mert a férfi nem hagyja, hogy valami csak sejtés legyen. Pedig a sejtés az, ami meg tudja egy férfi szívét puhítani. De ha az isthar ilyen lesz, hogy minden különös célzásra rákérdez, ebből nem lesz semmi csak lebukás.*
~Hogy lehetnek ennyire céltudatosak és reálisak?! Inkább megfigyelők lennének, nem rögtön kérdezők! Chh... nem jó, ha valaki nem úgy viselkedik, mint kellene, mert akkor nem lehet manipulálni... És ez bosszantó. Ideje lesz az ő fejükkel gondolkodni. Ez nehezebb, mint gondoltam. Pedig Etele... ő azt mondta, megfelelő veszély vagyok a számukra. Most úgy tűnik... nem számítok. Nem vagyok hatással rájuk. Hatással... hatással akarok lenni. Nem bírom, ha valami nem történik meg miattam. Szeretem, ha bármit teszek, annak van valami következménye.~
*E célból "véletlen" elejtett egy tányért, ami darabokra tört a földön.*
-O bocsánat, elgondolkodtam!!-
*Szólt meglepetten, és már nyúlt is a darabokért, de közben figyelte, hogyan reagál a nő. Úgy fogta meg az egyik szilánkot, hogy "véletlen" el is vágja a kezét.*
-Uhh! Ez éles.-
*Szisszent fel, de mint akit nem érdekel a vérző seb, már a kezében is voltak a szilánkok és felegyenesedett.*
-Ezeket hova tehetem?-


Vissza az elejére Go down
Ninquë Tifar-Cua
Lélek-kutász
Ninquë Tifar-Cua


Hozzászólások száma : 166
Age : 171
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Elfek
Beosztás: Boszorkány
Rang: Gyógyító

A Tifar-család otthona - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Tifar-család otthona   A Tifar-család otthona - Page 9 EmptyKedd Dec. 14 2010, 13:53


*Ninquë a csörömpölésre kapja fel a fejét. Nem a tányért sajnálja, hiszen az mindig fogyóeszköz, ha Níra nagyobb lesz, sokkal több fog összetörni majd.
A lány kiáltására már leteszi, amit csinál, úgy siet oda. Látja, ahogy a lány kezén lévő vágásból előbuggyan a vér. Gyorsan egy nagyobb tálat tart elé, hogy abba tegye bele a lány a cserepeket, azt félre is teszi, majd Arya kezéért nyúl.
Automatikusan, mintha a lánya lenne, s az ő kezét vizsgálná meg.
Ninquë gyógyító, nem is gondol bele, hogy egy idegennek igyekszik segíteni, ösztönösen cselekszik.*
- Mutassa, kérem.
*Ha a lány nem nyújtja oda, akkor csak megszólal, de ha odaadja a kezét és nem fél a lélek-kutász érintésétől, akkor meg is vizsgálja.*
- Ki kell mosni, nehogy elfertőződjön. Jöjjön, öntünk rá tiszta vizet!
*Nem érti, hogyan lehetett, de mindenkivel előfordul, hogy kicsúsznak dolgok a kezéből.
Türelmesen figyeli, a szekrényben mindig van az ilyen esetekre tiszta, kifőzött ruhaanyag, és édesanyja, Elizabeth által készített kenőcs is a sebekre.
Ha megmosták, odaadja Aryának, hogy kenje be vele, és ha engedi, utána be is kötözi neki a kezét.
Persze minden a lánytól függ, hiszen Ninquë tudja, hogy tart tőle, mióta kiderült, hogy milyen gyógyítóról van szó. Nem biztos benne,hogy mindezt engedni fogja neki a darthar.
Közben Níra is felébred és fel is sír a csörömpölésre.*
Vissza az elejére Go down
Arya Darkmen
Álomlátó
Arya Darkmen


Hozzászólások száma : 407
Age : 31
Hírnév : 14

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Varázsló
Rang: Darthar

A Tifar-család otthona - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Tifar-család otthona   A Tifar-család otthona - Page 9 EmptyKedd Dec. 14 2010, 20:59

~ Végre egy kis káosz! ~
*Az elf már rohant is a segítségére. Níra felsír, és az is zajos, ahogy lány a darabokat a felé nyújtott tálba teszi. Végre egy kis zaj, egy kis élet, egy kis vér. Ninquë kéri, hogy nyújtsa felé a lány a kezét, és ezt most ő meg is teszi. Közben végig figyeli, hogyan reagál, és kutatja, vajon mi játszódik le a tünde fejében. Elgondolkodik azon, hogy vajon miért nem a vividust használják, de hát legyen úgy, ahogy az elf gondolja. Végül is ő az a gyógyító féleség. Ha meg egy lassan ható szert pakolnak rá, akkor meg szépen bekötik a kezecskéjét, Tifar urunk pedig megsajnálja a kis sérültet, és máris tartunk valahol. Arya tűri a fájdalmat, hisz az neki mondhatni semmi. Egész életében a teste ki volt képezve a sebek hordozására. Neki egy apró vágás a kezén olyan, mint másnak egy enyhe karmolás. Mennek is lemosni a kezét tiszta vízzel. Egy kicsit csíp, de a lány fel sem szisszen tőle. Csak nézi, ahogy folyik a vére. A látvány nem kavarja fel a gyomrát. Sőt. Szereti nézni a vért. Pedig nem az a gyilkos fajta, hisz embert még nem is ölt. Talán inkább az a mártír-féle, aki élvezi, hogy folyik a saját vére, és a saját teste roncsolódik. Valamilyen szinten élvezi, hogy fáj neki valami. De nincs tisztában azzal, hogy miért. Mert talán ez az egyetlen, amit érez, vagy érezhetett valaha. És az, hogy valami fáj, az azt jelenti, hogy él, és nem egy hulla. De ő aztán megint belemehetne a nagy filozofálásokba, így inkább nem teszi, csak nézi a nőt.*
-Mi lesz vele? Bekötjük?-
*Kérdezi teljesen érzelemmentesen.*
Vissza az elejére Go down
Ninquë Tifar-Cua
Lélek-kutász
Ninquë Tifar-Cua


Hozzászólások száma : 166
Age : 171
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Elfek
Beosztás: Boszorkány
Rang: Gyógyító

A Tifar-család otthona - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Tifar-család otthona   A Tifar-család otthona - Page 9 EmptyKedd Dec. 14 2010, 21:39

*Arya átnyújtja a kezét. A seb nem túl mély, de biztosan fájhat. A vér pedig gyorsan befesti a tünde kezét is. Ideje lemosni.
Ninquë minden tiszteletét kiérdemli a lány. Szó nélkül tűri a fájdalmat, tűri, hogy a tünde még kimossa egy kicsit a sebet, ami azt is jelenti, hogy több fájdalmat érezhet át.
A vörös vér vörösre festi a vizet, s hamarosan jöhet a kenőcs is.
Bámulatosan gyorsan állítja el a vérzést, bár nem olyan gyorsan gyógyít, mint egy varázslat.*
- Gondolom, csodálkozik, hogy miért nem egyből egy varázslatot használok. Mellesleg azt ön is meg tudja tenni. A teste számára viszont nincs annál egészségesebb, mint ha a saját erejét használja gyógyulásra, s ehhez kap egy kis természetes segítséget.
*Közben, ahogy fogja a lány kezét, furcsa dolgot tapasztal. Sötétséget lát, fájdalmat, de ez nem régi. Friss egészen, s titok tartozik hozzá, melyet a lány mélyen elrejtett.
Az elf nem is akar kutakodni, csak sebet gyógyítani fogta meg a lány kezét. Másoknál nem is szokott ilyen gyorsan megindulni ez a látás dolog.
Olyan, mintha Aryában annyi minden lenne elnyomva, mélyre zárva, hogy az már azért kiált, hogy valaki végre felszínre hozhassa.
Ninquë nem érzi, hogy ennek itt lenne az ideje. A lány rejti, küzd ellene, de nem kér segítséget. Milyen alapon avatkozhatna az életébe.
Közben már sebesen kötözi is be a kezét Aryának.*
- Igen, bekötjük.
*Mosolyodik el.*
- Csak vigyázzon a kötésre.
Vissza az elejére Go down
Arya Darkmen
Álomlátó
Arya Darkmen


Hozzászólások száma : 407
Age : 31
Hírnév : 14

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Varázsló
Rang: Darthar

A Tifar-család otthona - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Tifar-család otthona   A Tifar-család otthona - Page 9 EmptyKedd Dec. 14 2010, 22:28

*Végighallgatja a nőt, majd felel.*
-Valóban csodálkozok, de ennyi erővel magam is elintézhettem volna a dolgot, hisz ismerem a varázsigét. De valóban, jót tesz a testnek egy kis harc.-
*El is mosolyodik, bár a mosoly nem teljesen tiszta, van benne valami hamiskás, de ez most mindegy is. Természetesen a célja Tifar meghatása. Bár egy apró karcolás nem valami drámai. Ninquë bekeni kenőcsel a sebet, ami jól gyógyul, majd bekötik gézzel. Arya biccent.*
-Rendben, vigyázok. Köszönöm! -
*Nézegeti a kötést, közben a síró Níra hangja felé fordítja a fejét.*
-Menjen, nyugtassa meg.-
*Mosolyodik el megint, és várja, hogy látó távolságon kívülre kerüljön az elf.*
Vissza az elejére Go down
Ninquë Tifar-Cua
Lélek-kutász
Ninquë Tifar-Cua


Hozzászólások száma : 166
Age : 171
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Elfek
Beosztás: Boszorkány
Rang: Gyógyító

A Tifar-család otthona - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Tifar-család otthona   A Tifar-család otthona - Page 9 EmptySzer. Dec. 15 2010, 13:57


*Ninquë is menne már Nírához, így fel sem figyel a hamiskás mosolyra. Addigra mivel a sérülést már ellátta, lányán jár az esze.
S egy pillanattal Arya szavai után már ott is van.
Nem foglalkozik a dartharral, Níra pihen karjaiban.
Halkan elkezd dúdolni egy dallamos tünde dalt, s ez tünde nyelven igen szépen nyugtatóan szólal meg.
Níra hamar abba is hagyja a sírást és pár pillanattal később már a nénit keresi, akit reggeli előtt látott. Lassan kezdi megszokni, hogy a házban van.
Nem tudni, miért szimpatikus neki, de az.
Ninquë is megfordul, hogy Aryát megkeresve felé fordítsa a gyermeket.*
Vissza az elejére Go down
Arya Darkmen
Álomlátó
Arya Darkmen


Hozzászólások száma : 407
Age : 31
Hírnév : 14

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Varázsló
Rang: Darthar

A Tifar-család otthona - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Tifar-család otthona   A Tifar-család otthona - Page 9 EmptySzer. Dec. 15 2010, 17:52

*Amint az elf távozott, Arya bement a szobájába.*
-Egy pillanat, mindjárt jövök.
*Szólt még egyet, majd becsukta maga mögött az ajtót. Levette a kötést, a kenőcsöt, ami még nem szívódott fel, azt letörölte, majd a tarisznyájában kutatva talált egy kis hamut. Azt a hamut a sebbe szórta. A célja az volt, hogy begyulladjon a sebe. Majd visszakötötte a kezére a gézt, elég szépre sikerült, talán nem veszi észre az elf, majd Jól megnézte a ruháját, hogy van-e rajta vércsepp. Mikor nem talált semmit, újra kiment. Addigra már ott is volt a tünde, hogy felé fordítsa a kisbabát. Arya eleresztett egy zavaros mosolyt a kislányra tekintve, majd onnan a nőre nézett.*
- Keresni akartam valami szert, ami kihozza a ruhámból a vért, de azután eszembe jutott a ruha tisztítási varázslat, így azt használtam. Már nem is látszik semmi.-
*Mondta mosolyogva, majd újra a babára nézett. De nem nyúlt hozzá. Újra az elfre nézett és utána el is indult a konyhába.*
-Lehet, hogy ennünk kellene, mert ki fog hűlni az ebéd.-
*Az evőeszközökért nyúlt, hogy befejezze a terítést.*
Vissza az elejére Go down
Ninquë Tifar-Cua
Lélek-kutász
Ninquë Tifar-Cua


Hozzászólások száma : 166
Age : 171
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Elfek
Beosztás: Boszorkány
Rang: Gyógyító

A Tifar-család otthona - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Tifar-család otthona   A Tifar-család otthona - Page 9 EmptyPént. Dec. 17 2010, 08:44

*Ninquë egy pillanatra nem látja Aryát, míg ő meg nem jelent az ajtóban ismét. Nem veszi észre, hogy változás lenne a kötésben és mivel a seb még ugyanolyan állapotban van, nem is érzékel változást a lány állapotában sem.
A tünde látja, hogy megint zavarba hozta Níra a lányt, de igyekszik ezzel nem sokat foglalkozni. Arya nem megy oda a babához, így Ninquë megadóan hagyja, hogy a darthar elinduljon a konyhába, amíg ő még dajkálgatja kicsit a kislányt.*
- Megyek mindjárt, egy pillanat…
*Közben Arya kis csörömpöléssel igyekszik megteríteni, addig ő a kicsit visszateszi a kiságyba. Ugyanis már nem bölcsőben alszik a baba.
Várja, hogy férje hazaérkezzen, de könnyen lehet, hogy valahol már Etelére vadászik. Aggódik is miatta, jobban örülne, ha mellettük lehetne. Emlékszik még arra, amikor Barlon először támadt rájuk. Férje akkor is távol volt.
Kisvártatva ő is odamegy az asztalhoz és a tűzhelyről a még meleg ételt odateszi, majd maga is leül.*
- Jó étvágyat!
Vissza az elejére Go down
Arya Darkmen
Álomlátó
Arya Darkmen


Hozzászólások száma : 407
Age : 31
Hírnév : 14

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Varázsló
Rang: Darthar

A Tifar-család otthona - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Tifar-család otthona   A Tifar-család otthona - Page 9 EmptyPént. Dec. 17 2010, 13:46

*Befejezi a megterítést, Ninquë még nem jön azonnal, ami nem is zavarja a lányt. Van egy kis ideje zavarodottságán enyhíteni. Majd leült és az elf is megérkezett. Az asztalra tette az ételt, ő is helyez foglalt, majd jó étvágyat kívánt.*
- Jó étvágyat!
*Felelt a lány, majd neki kezdtek enni. Kis szünet után Arya szólalt meg.*
- Úgy tűnik Dreamien nem tudott ebédre hazaérni...
*Kezdte a beszélgetést egy kissé ideges témával. De nem folytatta. Várta a nő válaszát. *
Vissza az elejére Go down
Ninquë Tifar-Cua
Lélek-kutász
Ninquë Tifar-Cua


Hozzászólások száma : 166
Age : 171
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Elfek
Beosztás: Boszorkány
Rang: Gyógyító

A Tifar-család otthona - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Tifar-család otthona   A Tifar-család otthona - Page 9 EmptySzomb. Dec. 18 2010, 09:27

*Csendben esznek egészen addig, amíg Arya ismét meg nem szólal. Mintha tudná, hogy Ninquë gondolatai is csak ekörül járnak.*
~Etele nem győzhet! Az nem lehet,hogy megint ő kerekedjen felül. Most fel vagyunk rá készülve.~
- Igen, úgy tűnik. Lehet, épp Etelét űzi éppen. Remélem, ha találkoznak, el is kapja…
Vagy az is lehet, hogy úton van éppen.
*Eszik csendben tovább.*
~Nem engedhetik az istenek, hogy megint a darthré legyen az utolsó szó. Nem lehet, hogy megint ő győzzön!~
*Nem tud másra gondolni. Szép zöld szemeit is az aggodalom uralja, ahogy Aryára néz. Legszívesebben férje mellett lenne, hogy mellette harcolhasson a saját két kardjával.
Dreamien elmesélte neki is Andamer legendáját, amelyben a három kard együttesen győzte le akkor a sötétséget.
Együtt erősek igazán. Nírát kellene biztonságban juttatni, de tudja, hogy ha elhagyják a házat, akkor nem fog elmozdulni kislánya mellől.
Férje akkor egyedül kell, hogy szembenézzen Etelével.
Nincs is étvágya, csak lökdösi a tányéron az ételt.*
Vissza az elejére Go down
Arya Darkmen
Álomlátó
Arya Darkmen


Hozzászólások száma : 407
Age : 31
Hírnév : 14

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Varázsló
Rang: Darthar

A Tifar-család otthona - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Tifar-család otthona   A Tifar-család otthona - Page 9 EmptySzomb. Dec. 18 2010, 10:46

*Miután felelt a nő, Arya így válaszolt.*
- "Készülj fel a legrosszabbra, reménykedj a legjobban!"
*Majd ismét szünet jött. Ő evett tovább, azonban észrevette, hogy Ninquët most nem az étel izgatja. Arya mereven és hidegen hátradől, úgy figyeli a nőt. Majd megszólal kissé szigorún.*
- Amit az előbb mondtam, abból nem csak az első felét kell megjegyezni. Nyilván minden eshetőségre fel kell készülnie Ninquë, de nem hagyhatja, hogy az aggodalom legyőzze. Tudom, hogy önök olyan tiszták, és kedvesek és szelídek, csendesek, folytathatnám, de pont emiatt aggódóak is. Egészséges felkészülés és megfontoltságra szükség van. De meg kell keményítenie magát egy kicsit! Talán önöknek idegen ez a kifejezés. Talán nem is ismerik a szót, csak másoktól tapasztalhatták. De ez egy olyan időszak, amikor nincs itt az ideje a siránkozásnak, az aggódásnak és az agy zakatolásnak! Főleg a nő feladata az, hogy keményen megálljon a férfi mellett. Nekünk kell a legerősebbnek lennünk! Tudom, hogy ön erős. De fejezze be az aggódást! Semmit nem fog elérni vele, csak mérgezi a lelkét!-
*Különös szavak ezek a lánytól, de hát katona családban nőtt fel, tudja, mi a harc, a küzdelem és a halál. A legelőször kimondott mondatnak a felét az apjától tanulta, a másik felével pedig az édesanyja egészítette ki. Amikor Adam haláláról hallott egy bokor mélyén megbújva, legszívesebben elsírta volna magát, öngyilkos lett volna, de tudta, nem ez a megoldás. Aggódhatott volna megállás nélkül, hogy őt is hamarosan megtalálják és megölik. De mit ért volna vele? Meg kellett keményítenie a szívét, és nem ereszthetett el egy könnycseppet sem. Mielőtt neki állt volna sírni, gyorsan meggyújtotta a füstölőt, hogy inkább aludjon. Azóta nem nagyon eresztett el könnycseppet. Nem is arra nevelték. Még az édesanyja sem. Tőle hallotta, hogy a férfi mellett a nőnek kell a legerősebbnek lennie. Most, ahogy felmerültek benne ezek a gondolatok, újra a bosszú jutott az eszébe.*
~Nem menthettelek meg téged, Adam... De még megbosszullak! Ennyit tehetek érted. Ennyit...~
Vissza az elejére Go down
Ninquë Tifar-Cua
Lélek-kutász
Ninquë Tifar-Cua


Hozzászólások száma : 166
Age : 171
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Elfek
Beosztás: Boszorkány
Rang: Gyógyító

A Tifar-család otthona - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Tifar-család otthona   A Tifar-család otthona - Page 9 EmptyHétf. Dec. 20 2010, 17:21

*Ninquë felpillant a tányérjából, egyenesen Aryára. Ismeri ő ezt a bölcsességet, de amikor a szíve épp aggódik, akkor nem mindig a szelleme az úr felette.
Ahogy ismeri a másodjára tartott kis monológ értelmét is.
Talán nem elég meggyőző, de elég keménnyé vált ő is az elmúlt időszakban, másképp nem lehetett túlélni a darthar mellett. Nem volt egyszerű azokban a hónapokban az élet.
Látja a lány szemének villanását. Ismeri ezt a tekintetet. Amikor elveszít az ember valakit, akit szeret és tudja, ki miatt történt.
Látta Dreamien szemében is felvillanni, de az istharon nem uralkodott olyan mértékben, mint a lányon.
Végül elmosolyodik a lányra, bár ez nem az a felhőtlen mosoly, amilyen szokott lenni.
Szép arcáról nem tűnt el az aggodalom árnyéka.*
- Volt időm Etele mellett megkeményedni. Hónapokig vándoroltam a foglyaként Evolyran vidékein keresztül. De nem akarom ezt átélni még egyszer és ugyanúgy féltem a férjemet, mint akkor ő féltett engem.
Látom a szemeden, hogy te is ismered azt az érzést, amikor elveszítesz valakit.
A nehéz idők keménnyé teszik az őket átélőt.
*Közben befejezi az evést végleg. Nem kívánja már az ételt, arra vágyik, hogy Dreamien mellette legyen és átölelje erős karjaival.
Együtt erősebbek, ezt jól tudja. Legszívesebben el sem engedné maga mellől, de tudja, hogy ez nem lehetséges.
Átnyúl az asztalon, ha Arya nem kapja el elég gyorsan, megérinti a kezét, de csak megsimítani akarja.*
- Köszönöm a biztató szavakat, Arya! Miattam ne aggódjon, amikor kell, megállom a helyem.
Vissza az elejére Go down
Arya Darkmen
Álomlátó
Arya Darkmen


Hozzászólások száma : 407
Age : 31
Hírnév : 14

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Varázsló
Rang: Darthar

A Tifar-család otthona - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Tifar-család otthona   A Tifar-család otthona - Page 9 EmptyHétf. Dec. 20 2010, 20:19

*Arya végighallgatja a választ és magában helyesel a nőnek. Etele mellett megkeményedett... Annyira furcsa ebbe bele gondolnia... Etele Ninquët bántotta, őt meg tanította. Bár, amikor bevetette lélekfosztó képességét az nem volt valami kellemes. Most vissza tudna vágni az álomidézésével. Mert most már tudja, mire képes. Mivel egyetért az elffel, így nem felel. Majd a nő olyanokat mondott, amivel bizonyította, hogy képes belelátni mások lelkébe. Arya pupillája összeszűkült. Tekintete sötétté vált, de nem tett semmit. Majd a nő átnyúl, hogy megsimogassa a kezét. Reflexből el akarta rántani, ami látszódott is, de végül mégis hagyta, hogy a nő megérintse. Szerencsére csak rövid ideig tartott ez. Utána elhúzta a kezét. Összehúzta a szemöldökét, úgy felelt.*
-Mindenki veszített valamit vagy valakit. Ebben a világban nincs, aki boldog lehet.-
*Ezzel a kissé haragos mondatával felállt és bement a szobájába. Miután becsukta az ajtót, körbenézett, valamit tenni akart. Ez a várakozás az agyára megy. Felvette köpenyét és tarisznyáját, a botját is a hátára vette, majd kimászott az ablakon. Egyenesen az istállóhoz ment, felnyergelte lovát, majd kivágtatott az erdőbe.*

Vissza az elejére Go down
Ninquë Tifar-Cua
Lélek-kutász
Ninquë Tifar-Cua


Hozzászólások száma : 166
Age : 171
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Elfek
Beosztás: Boszorkány
Rang: Gyógyító

A Tifar-család otthona - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Tifar-család otthona   A Tifar-család otthona - Page 9 EmptyKedd Dec. 21 2010, 21:41

*Ninquë látja a lány szemében a sötétséget a szavakra, amiket mondott. Nem tudja, hogy ez rossz-e, vagy jó, de az, hogy Arya a kezét nem húzza el, jó jelnek tekinthető.
Legalábbis az elf úgy gondolja.
Zöld szemeit felvillantja, egyenesen Arya szigorú tekintetébe. Még szólna, de a lány nem hagyja.
Szinte bemenekül a szobájába.
A tünde nem megy utána, több dolga van még a házban, s a kislánnyal is foglalkoznia kell. Arya tud magára vigyázni, ebben biztos, s jól is van így.
Ahelyett elkezd a saját dolgaival foglalkozni. Illetve csak kezdene, mert lódobogást hall, s bár türelmetlen, a babát nem hagyja védtelenül, így kénytelen kivárni, hogy az érkező lépjen be az ajtón. A ház nem támadott, tehát barátnak kell lennie.
Dreamien lép be az ajtón és a nő rohan, hogy karjaiban találjon menedéket végre kínzó aggodalmai elől.
Vissza az elejére Go down
Dreamien Tifar
Mágus vezér
Dreamien Tifar


Hozzászólások száma : 1188
Age : 43
Hírnév : 63

Beosztások, rangok
Nép: Mágusok
Beosztás: Vándor
Rang: Isthar

A Tifar-család otthona - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Tifar-család otthona   A Tifar-család otthona - Page 9 EmptyKedd Dec. 21 2010, 21:42

*Gondolataiban még a találkozó marad bent az Árnysólymok képviselőjével.
Tudja, hogy ő mostantól nincs hatással arra, mit is tesz. Nem bánja, az a biztos, hogy legalább valaki mellette lehet a családjának, amikor neki nincs rá módja. Hiszen annyi minden történhet, ami elválasztja őket, s annyi balul sikerült dolog jöhet, amellyel fel kell venni a harcot.
Így legalább kedvesét és lányát biztonságban tudhatja.
Végre a házhoz és, s bár tudja, hogy Etele nem járt ott, azért mégis nagy kő gördül le szívéről, mikor saját szemével is látja.
Csak az istenek a tudói, hányszor nézte meg a térképen Barlon jelét, s hányszor jutott eszébe, hogy mi van, ha a térkép téved.
A darthar a fennsík lábához közel jár, és bár egyre többet üldözik, mégis megtalálja a módját, hogy támadni tudjon.
Odint végre az istállóba vezeti és utána már siet is a házba.
Ott Ninqumeg a térképen Barlon jelét, s hányszor jutott eszébe, hogy mi van, ha a térkép téved.
A darthar a fennsík lábához közel jár, és bár egyre többet üldözik, mégis megtalálja a módját, hogy támadni tudjon.
Odint végre az istállóba vezeti és utána már siet is a házba.
Ott Ninquë nagy örömmel siet elé és öleli is meg.
Dreamien nem tudja, mi történt, de feleségét ismerve könnyen lehet, hogy végigaggódta a napot.
A találkozóról egy szót sem ejt, nem akarja, hogy a lányok tudjanak erről a tervéről.
Vissza az elejére Go down
https://evolyran.hungarianforum.net/
Arya Darkmen
Álomlátó
Arya Darkmen


Hozzászólások száma : 407
Age : 31
Hírnév : 14

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Varázsló
Rang: Darthar

A Tifar-család otthona - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Tifar-család otthona   A Tifar-család otthona - Page 9 EmptySzer. Dec. 22 2010, 10:38

*Amikor kivágtatott az erdőbe, akkor érkezett meg Dreamien, pont nem találkoztak. Szívni akart végre egy kis friss levegőt. Meg egy kis nem friss levegőt. Mikor megérkezett egy apró rétre, ott leheveredett és elővette a fűjét. Fél óráig nem tett egyebet csak ücsörgött és gondolkodott. Nem is tudja, miért háborodott fel a nő aggódásán. Semmi köze a dologhoz- Ráadásul még Etele előnyére válhat. Miért dolgozik most a darthar ellen? Nem akar. De az isthar ellen sem akar. Most már teljesen elege van mindenből. De igyekszik most már nem ezen gondolkodni. Elő kell vennie legközelebbi célját, és arra kell fordítania maximálisan a figyelmét. És ez Dreamien szívének megolvasztása.
A kis pihenő után felkerekedett hát, és visszatért. Mikor bevezette lovát az istállóba, meglátta Dreamienét, így elmosolyodott, hogy végre itt van már az az ember. Bement a házba, körbenézett és máris Dreamienhez ment.*
-Minden rendben van?
*Kérdezte érdeklődőn, de nem túl aggódón.*
Vissza az elejére Go down
Ninquë Tifar-Cua
Lélek-kutász
Ninquë Tifar-Cua


Hozzászólások száma : 166
Age : 171
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Elfek
Beosztás: Boszorkány
Rang: Gyógyító

A Tifar-család otthona - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Tifar-család otthona   A Tifar-család otthona - Page 9 EmptyCsüt. Dec. 23 2010, 01:17

*Nincs szó a megkönnyebbülésre, melyet a kedves karjaiban érez. Ninquë végre újra a férjével lehet és ez nagy örömmel tölti el.
Aranyszőke haját érzi Dreamien leheletét, karjait derekán és hátán.
Úgy súgja neki szavait.*
- Jó, hogy megjöttél! Már aggódtam.
*Majd mikor első csókjaik elcsattannak, kibontakoznak az ölelésből és úgy invitálja az isthart az asztalhoz.
Sebesen terítéket varázsol az asztalra és már melegíti is az ebédet, nehogy férjének hidegen kelljen elfogyasztania.
Ekkor érkezik vissza Arya. A lány egyből a férfihoz rohan, ami Ninquënek is feltűnik de nem teszi szóvá, csak érzékeny fülei figyelnek szinte hátrafelé.
Ő maga közben az ételt kavargatja, ahogy melegszik a tűzhelyen.*
Vissza az elejére Go down
Dreamien Tifar
Mágus vezér
Dreamien Tifar


Hozzászólások száma : 1188
Age : 43
Hírnév : 63

Beosztások, rangok
Nép: Mágusok
Beosztás: Vándor
Rang: Isthar

A Tifar-család otthona - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Tifar-család otthona   A Tifar-család otthona - Page 9 EmptyCsüt. Dec. 23 2010, 01:18

*Tifar örül felesége karjainak, magába szívja hajának illatát, majd ahogy karjai között tartja, kezével meg is simogatja a szőke fürtöket.
Ő is örül, hogy itthon lehet, s mivel a darthar is a közelben jár, nem is tervezi, hogy visszatér a városba.*
- Ti is hiányoztatok. Ma már nem megyek vissza.
*Közben helyet foglal az asztalon, botját egészen közel támasztva le magához, hogy ha kell, könnyen használni tudja.
Arya is megérkezik, és ahogy a mágus rápillant, rögtön észreveszi a kötést a kezén.*
- Üdvözlöm, Arya. Igen, minden rendben. Úgy látom, újabb sérüléssel gazdagodott. Remélem, semmi komoly…
*Közben figyeli, ahogy felesége az ételekkel foglalatoskodik, és nem tudja megállni mosoly nélkül, ahogy formás csípője ring, miközben a tűzhely mellett mozgolódik.*
- Hogy telt a délelőtt?
Ahogy láttam, Etele nem tervezi, hogy távolabb megy tőlünk. Hiába üldözik csapataink, akkor is igyekszik a fennsík közelében maradni, s ki tudja, egyedül van-e még, vagy már társai is akadtak…
Vissza az elejére Go down
https://evolyran.hungarianforum.net/
Ajánlott tartalom





A Tifar-család otthona - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Tifar-család otthona   A Tifar-család otthona - Page 9 Empty

Vissza az elejére Go down
 
A Tifar-család otthona
Vissza az elejére 
9 / 11 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next
 Similar topics
-
» 8. Flow otthona
» 02. Sziklás parti kastély - Dyora úrnő otthona
» Dreamien Tifar játékai

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
EVOLYRAN  :: EVOLYRAN - A SZÖVETSÉG :: Mágus föld-
Ugrás: