EVOLYRAN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EVOLYRAN


 
KezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Similar topics

 

 4. Däsyron-völgye

Go down 
+18
Dylon
Errinaya
Hiswa
Mitryas Hythamorys
Zenoti Maya
Lucio Rashan
Loanera
Játékos Mesélő
Aldo Barras
Mylene Hythamorys
Isqua Fangë
Formenya Hyalma
Sephrio Elruhir
Aisha Hanath
Selly
Flow
Orin
Mesélő
22 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




4. Däsyron-völgye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 4. Däsyron-völgye   4. Däsyron-völgye - Page 2 EmptyPént. Márc. 06 2009, 18:01

*Hogy hogyan keveredett a Däsryon-völgybe már magam sem tudja, de az tuti, hogy napok óta úton van. Ment, merre a lába vitte, s most egy fa alatt pihenget, hogy egy kicsit megmasszírozza a talpát és a vádliját.*
- Hát nem egy vidám vidék ez, hallod-e te myrte gyerek!
*mondja hangosan magának, miközben végig húzza kezeit fáradt lábain.*
- Bezzeg a …
*de nem fejezi be a mondatot, mert a sűrűből Vardar lép ki. A Myrte majd félre nyeli saját nyálát, amikor meglátja az Evolyranit.*
~Talán észre sem vesz itt a fa alatt. Olyan kis nyomoronc vagyok én, hogy egy nagyúr észrevegyen…
*reménykedik magában, mert nem éppen Vardarra vágyott most, amikor már alig áll a lában a fáradtságtól.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




4. Däsyron-völgye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 4. Däsyron-völgye   4. Däsyron-völgye - Page 2 EmptyPént. Márc. 06 2009, 18:03

* Trymynathnak nincs szerencséje: az Evolyrani főúr észreveszi őt. Szeme összeszűkül, mert éppen titkos kunyhójából érkezik. Míg odaér a Myrtéhez szemeivel majd keresztül szúrja szerencsétlen illúziómágust.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




4. Däsyron-völgye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 4. Däsyron-völgye   4. Däsyron-völgye - Page 2 EmptyPént. Márc. 06 2009, 18:05

– Vardar nagyúr! Micsoda váratlan meglepetés! Nem gondoltam volna, hogy éppen itt a Däsryon-völgyében fogok veled találkozni! De milyen öröm is, hogy egy ilyen kis semmiség illuzionista egy levegőt szívhat a nagy mágussal. Óh ha ezt a földijeim megtudják…
*áradozik kissé túlcsordult érzelmekkel.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




4. Däsyron-völgye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 4. Däsyron-völgye   4. Däsyron-völgye - Page 2 EmptyPént. Márc. 06 2009, 18:07

- Nem oly nagy meglepetés ez Trymynath! Gyakran járok erre! *s még tüzetesebben vizslatja a Myrtét.*
- De téged nem láttalak még erre sohasem!
*mondja neki.*
~Nem mintha mást oly sűrűn látnék itt… Talán sejtik, mily titok lappang a sűrűben, a kis híd után…
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




4. Däsyron-völgye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 4. Däsyron-völgye   4. Däsyron-völgye - Page 2 EmptyPént. Márc. 06 2009, 18:09

– Vándorlok csak uram! Vándorlok! Új illúziókat próbálgatok, ehhez gyűjtök ötleteket a birodalom minden táján. Most éppen itt a völgyben. De ez nem olyan érdekes. Nincs itt semmi látnivaló, minden oly sötét, szomorú, szigorú. Vagy te nem így találod?
*kérdi a nagyurat, s kezdeti émelygő nyájassága eltűnik, ahogy a nagyúr leereszkedett hozzá beszélgetni.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




4. Däsyron-völgye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 4. Däsyron-völgye   4. Däsyron-völgye - Page 2 EmptyPént. Márc. 06 2009, 18:12

- Valóban nem Ragyogó Tölgyes, vagy Carmellyé. De itt is oly sok szépet talál a vándor, ha figyelmes szemmel jár. Nézd az öles, évszázados fákat, az összeboruló lombokat. Mint nemes királyok fején a korona, olyanok e méregzöld lombok.
*s a mágus a lombok felé fordítja a fejét, hogy lássa és láttassa amit mond.*
- Vagy itt vannak a folyó partján megbúvó madárfészkek, bennük a jövő évek vad madaraival. Hallgasd, s csodáld csivogó hangjukat![/i]
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




4. Däsyron-völgye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 4. Däsyron-völgye   4. Däsyron-völgye - Page 2 EmptyPént. Márc. 06 2009, 18:15

*A Myrte kerek szemmel néz a mágusra. Álmában sem gondolta volna, hogy a nagyúr, Evolyran egyik főura ilyen semmi kis apróságokat is észrevesz.*
- Igen nagyúr, igazad van! Ezek mind-mind olyan dolgok, amelyek méltók egy illúzióra. Köszönöm Vardar nagyúr!
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




4. Däsyron-völgye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 4. Däsyron-völgye   4. Däsyron-völgye - Page 2 EmptyPént. Márc. 06 2009, 18:18

- Ha a fény elbújik, az árnyékban találod meg a szépet!
*mondja a mágus, majd a férfira néz.*
- Gyalog tetted meg ezt az utat idáig? S csak azért, hogy illúziókat keress? Fura ember vagy te Trymynath Frydarym! De lelked rajta, én most magadra hagylak. Óvakodj az ismeretlentől, mert bajt hozhat rád… Ég veled!
*s elindul arra amerről a Myrte érkezett. Nem fordul vissza. Ha Trymynath felfedezi a kunyhóját, nem lesz már kinek elmesélhetné: halálnak halálával hal. De a nagyúr reméli, hogy a kis Myrte mágus nem oly ostoba, hogy figyelmeztetése ellenére a kunyhóját felfedezve, megnézze azt közelebbről is.* [/i]
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




4. Däsyron-völgye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 4. Däsyron-völgye   4. Däsyron-völgye - Page 2 EmptyPént. Márc. 06 2009, 18:21

- Ég veled Uram!
*köszön el az evolyranitól.*
~Vajon mit akarhatott ezzel az ismeretlennel?~
*de annyira nem izgatja a dolog, hogy utána is járjon a szavak értelmének. Fáradt, s hamarosan el is nyomja az álom a fa alatt, ahová visszaült, miután a mágus távozott. *
Vissza az elejére Go down
Sephrio Elruhir
Holtfonnyasztó
Holtfonnyasztó
Sephrio Elruhir


Hozzászólások száma : 298
Age : 199
Hírnév : 3

Beosztások, rangok
Nép: Mágusok
Beosztás: Harcos
Rang: Darthar

4. Däsyron-völgye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 4. Däsyron-völgye   4. Däsyron-völgye - Page 2 EmptyHétf. Márc. 30 2009, 17:42

-De neked elmondom*mondja mosolyogva majd kicsit felnevet*-Nem nem neki de hidd el Elfasto sem volt rossz ember. CSak tévútra ment. De a végső csatába bizonyított testvérként halt meg*mondja kicsit komolyabb hangon majd lágyan elmosolyodik, majd lassan bólint*-Igen, Victorrol ő volt a megmaradt családom utolsó tagja láttam a halálát és szerintem jó lenne a fiucskát elnevezni róla legalább képletesen láthatta volna a világot ahova ő sose jutott el*mondja lehajtva a fejét*-De hiszem hogy most is figyel ...valahol...*mondja majd elmosolyodik elhessegeti a fájó emlékeket, a kérdésre egy kis várakozás után bólint*-Igen..*mondja mosolyogva*-Te nem?*kérdezi de nem mérgesen inkább csak kiváncsi a lány véleményére*-Hát ezen segíthetünk mostantól többet leszünk eggyütt és felfedezzük a vidéket*mondja majd majd amikor bele eggyezik a tünde elindulnak. Lovagolnak pár órát mire elérnek a völgyhöz a nap is már az utólsó sugaraival világítja meg a hegyeket mely a völgy körül van. A mágus lassan lefelé irányítja a lovát és egy füves puszttán állítja meg. Leszáll a nő mögül majd kezét nyújtva segíti le a lóról*-Hogy tetszik?*kérdezi mosolyogva*-Gyönyörű táj annyi szent nemigaz?*kérdezi, miközbe a tünde szemeibe néz és lágyan megcsókolja*
Vissza az elejére Go down
Selly
Gyógyfű-tudó
Selly


Hozzászólások száma : 196
Age : 316
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Elfek
Beosztás: Boszorkány
Rang: Elf boszorkány

4. Däsyron-völgye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 4. Däsyron-völgye   4. Däsyron-völgye - Page 2 EmptyHétf. Márc. 30 2009, 17:59

*Az utat megkezdik a titokzatos hely felé. A beszélgetésük félbemaradt az indulás miatt, de amint ütemesen haladnak megszólal.*
- Ne haragudj, én nem ismertem a jó oldalát. Csak a morcos, ridegséget és csípős szavait intézte a külvilág felé. Nem volt szerencsém jobban megismerni.-*de akkor s ott nem is vágyakozott rá. Nem sorolta legjobb ismerettségie közé, mi a férfi stílusának tudható be. De hát nem csak jókból és szépekből áll a világ, ezzel ő is tisztában van. Csak hát nem mindegy hogy a bajban hogy viszonyulnak az emberek egymáshoz. Felveszi a ló ritmusát, hátá a férfi mellkhasának dönti s fejét is nekitámasztja, persze nem tehénkedik rá, egyébként is phelysúllyal rendelkezik.*
- Mindig figyelni fog ebben biztos vagyok...vigyázza lépteidet....-*felszínesen ismerte a nagybátyját is, még takony korában beszélgetett vele inkább. A bölcs, idős mágussal ki életét adta szeretett földjéért. A kérdésen hosszasan gondolkozik. Bár hónapokkal ezelőtt határozottan nemet intett volna, a myrtéknél levezett szülés egészen megváltoztatta nézeteit. És persze a férfi is.*
- Nem tudom őszintén szólva, lehet hogy szívesen venném ha kis lúrkók szaladgálnának már körülöttem.-*hangzanak szavai, majd kis csendbe burkolózik s kissé felrefordítja fejét hogy felpillanthasson a mágusra.*
- Ne igyam tovább azt a löttyöt?-*kérdezi széles mosollyal mi már lassan vigyorba csap át. Nem akar egyedüli szülő lenni, ebben kettejüknek kell döntenie.
- Jó is lenne többet együtt lenni.-*kezét hátracsúsztatja s átöleli a férfi derekát. Nem csavarodik ki a keze szó sincs róla, így is kényelmes lehet mindkettejüknek.*
- Szeretném is felfedezni az eldugott helyeket, hatalmas hegyeket és eldugott tavakat. Biztosan sok mglepetést tartogat számunkra még e föld.-* hosszas lovaglás után a férfi segítségével lesiklik a ló hárától s körülnéz. A völgyben már járt, de nem ezen a részén, hisz óriás volt az előttük elterülő völgy. viszonozza a csókot s halkan súgja utána.*
- Nincs is alkalmasabb hely a csillagos ég alatti szunyókáláshoz. -*feleli lágy mosollyal.*
- Tetszik nagyon. Főleg így tavasszal mikor minden rügyezni és zöldülni kezd. Remekül fogjuk magunkat érezni....-*ígéret is lehett volna, de mindent a maga idejében.*
- Voltál vagy találtál már kellemetlenebb területeket? Nekem még nem volt szerencsém hozzájuk de kétlem hogy minden ilyen lenne...-*bök fejével a szépséges tájra.*
Vissza az elejére Go down
Sephrio Elruhir
Holtfonnyasztó
Holtfonnyasztó
Sephrio Elruhir


Hozzászólások száma : 298
Age : 199
Hírnév : 3

Beosztások, rangok
Nép: Mágusok
Beosztás: Harcos
Rang: Darthar

4. Däsyron-völgye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 4. Däsyron-völgye   4. Däsyron-völgye - Page 2 EmptyHétf. Márc. 30 2009, 18:11

-Tudom kevesenismerték, én is cak az utolsó pillanatba ismertem meg, akkor mindent elmondott*mondja és látszik az arcán hogymegbocsáltott neki, majd mosolyogva bólint*-Szerintem mindkettőnk útját figyelni fogja, remélem hogy ténleg vigyáz ránk elkél az *mondja kicsit felsóhajtva közbe a lányt nézi maga előtt, majd elmosolyodik*-Én is örülnék pár kis kölyöknek*mondja mosolyogva a kérdésre lágyan néz rá a tündére *-Csak ha te is akarod, nem akarlak olyanba kénszeríteni amit nem akarsz. *mondja mosolyogva*-Ha felkészültnek érzed magad rá akkor igen ha még nem akkor várunk vele*mondja lágy hangon a nőnek közbe egy puszit ad a fejére*-Hidd el én is kiváncsi vagyok midnenre, sokkal nagyobb ez a sziget mint ihittem volna talán ha 5 százalékát ismernénk*mondja mosolyogva majd a nőre néz. Kicsit elkomolyodik*
-Dagorlad pereme. Odáig csak egyszer merészkedtem el jó egy hetes út oda*mondja *-De nem érdemes, nem talál ott az ember túl sok jót*mondja komoly hangon*-De a zsép helyeket majd felfedezzük eggyütt legalábbis én szeretnék veled lenni amikor időm engedi és engedni fogja*mondja mosolyogva a nőnek majd megérkeznek már a földön vannak ő a tündét figyeli és bólogat*
-Hát sokmindenre jó ez a hely gyönyörködni szúnyokálni...*mondja közbe lassan elmosolyodik*-Hát én azon leszek hogy jól érezzük magunkat*mondja átölelve a nőt közbe körbe néz*
-szerintem itt nem lesz mi háborgat minket messze vagyunk a birodalom belsejébe, *mondja mosolyogva közbe lassan bele túr az aranyszőke hajba*
Vissza az elejére Go down
Selly
Gyógyfű-tudó
Selly


Hozzászólások száma : 196
Age : 316
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Elfek
Beosztás: Boszorkány
Rang: Elf boszorkány

4. Däsyron-völgye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 4. Däsyron-völgye   4. Däsyron-völgye - Page 2 EmptyHétf. Márc. 30 2009, 18:28

*A földön nagy hatalmú volt s reméli hogy fent az egekben, mert hitte hogy oda került a nagybácsi, ott is ugyan olyan hatalommal bír, bár erre kevés esély volt. De talán...talán ha képes lenne apró jelzéseket küldeni szeretett unokaöccse felé, sok mindent tudhatnának egyes helyzetekben.*
- Egy védőszellem sosem árt...-*mosolyodik el.*
- Akárcsak egy angyal....-*tudni kell észlelni s figyelni a jelekre. Úgy hitte a férfi képes rá.
A válasz melegséggel öntötte el szívét. Talán fel se tette volna a kérdést ha nem egyezett volna bele. A puszi után felnéz rá.*
- Nem kényszerítesz rá, ilyesmire ne is gondolj. Csak ez befolyásolja a továbbiakat és megváltoztat mindent. Csupán azt akartam hogy biztosak legyünk benne.-*mosolyodik el szeretett teljesen s a férfi hóna alá bújik hogy az átölelje, miközben a tájat fürkészi.*
- Nagy meglepetés volt ez nekünk...szerinted ha itt nem fogadtak volna be minket mi lett volna? Hova tudtátok volna elvezetni a népeket?-*ötlött fel benne eme kérdés, jelentősége már nincs hál'istennek.
A következőkre elmosolyodik s át is karolja férfi derekát.*
- Én is szeretnék minél többet veled lenni, hogy is ne lennék mikor minden jól alakult. Csak nem akartalak én se zavarni a kezdetek kezdetén...-*ez így is volt s neki is be kellett illeszkednie, ismerkednie.
Behunnyja szemét ahogy érzi hogy a férfi ujjai a tincsei között szántanak, majd szembefordul vele s lábújhegyre állva végigsimít testén míg ajkaik össze nem fonódnak. *
- Remélem is hogy nem erre támad kedve járőrözni a népségnek. De nem hiszem hogy ilyen szerencsétlenek lennénk...már ha megy itt a járőrözés...-*ezt nem tudta, mindent nem tudhatott. Kezével a hátát simogatta, az éjszaka izgalmasnak ígérkezik.*
- Úgy látszik a szabad ég a mi zsánerünk...-*kacsintott a férfira, biztosa ő is emlékszik arra a napra....*
Vissza az elejére Go down
Sephrio Elruhir
Holtfonnyasztó
Holtfonnyasztó
Sephrio Elruhir


Hozzászólások száma : 298
Age : 199
Hírnév : 3

Beosztások, rangok
Nép: Mágusok
Beosztás: Harcos
Rang: Darthar

4. Däsyron-völgye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 4. Däsyron-völgye   4. Däsyron-völgye - Page 2 EmptyHétf. Márc. 30 2009, 18:36

-Szerintem se és remélem meg is talál minket még ilyen távol is*mondja mosolyogva a tündének miközbe csak figyeli*
-Én biztos vagyok benne, reméltem is hogy nem kénszerítelek mert ténleg nem akarom ha te nem akarod*mondja kicsit gúzbáncásan node a tünde biztosan érti legalábbis reméli, közbe megöleli a lányt amikor az a hóna alá bújik jó az újboli közelség*
-Nem tudom, igazából nem tudtam hogy merre megyünk csupán a legendákból. De ha nem akkor valószínüleg tovább hajóztunk volna az első szigetig. Szerintem nagyobb ez a világ mint mi képzelnénk azt. Lehet van nagyobb birodalom is mint Evolyran elvégre akkor akik ide jöttek honnan jöttek?*kérdezi mosolyogva ezne már elég sokszor elgondolkozott de választ nem talált*
-Nem zavartál volna, , de minden esetre most változni fog minden legalábbis remélem, a mágusok jól elvannak nem kell akkora vezetés, lakhatunk eggyütt is valahol, csak ketten, *mondja kicsit álmodozó hangnembe mindig is békés életről álmodott de valahogy nem jutott ki neki soha. Talán majd most, amikor átölelik a derekát enyhén megremeg, a lány érintése mindig is képes volt ilyen érzéseket kihozni a fiatal mágusból*-Én is remélem de megmondom erre az esély rendkívül csekély elvégre miért jönnének ilyen meszse be a birodalomba amikor ott van Dagorlad*mondja mosolyogva közbe lassan megcsókolja alsó ajkaival lágyan végig szánt a nő ajkain miközbe keze egyre szorosabban fogja magához*
-
Vissza az elejére Go down
Selly
Gyógyfű-tudó
Selly


Hozzászólások száma : 196
Age : 316
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Elfek
Beosztás: Boszorkány
Rang: Elf boszorkány

4. Däsyron-völgye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 4. Däsyron-völgye   4. Däsyron-völgye - Page 2 EmptyHétf. Márc. 30 2009, 18:50

*Értette ő, mégha a megfogaslmazás kissé csámpás is volt, de ez vele is előfordul. Ó de még hányszor. A gondolat a fejében motoszkál, kis mágus és tünde gyerkőcök rohangásznak lelki szemei előtt, mi mosolyt csal az arcára. Hiszi hogy menni fog neki, hisz barátosnéja Lilyan is megbírkózott a feladattal. Akkor ő meg végképp.*
- Akkor...lehet hogy hamarosan bővül Evolyran létszáma?-*kérdi nevetve, persze nem a gólya hozza a bébit, s mostanság ritkábban találkoztak, de talán eme elhatározás megtöri a dolgot. Hallgatja a férfit, tulajdonképpen sejtette hogy a vezérek nem hagynák annyiban s tovább keresnének egy megfelelő földet népeik számára, de azért ezt a férfitől is hallani akarta. Bár lehet ennél szegényesebb környezez találtak volna vagy gatdagabbat, az már mindegy, lényeg hogy élnek és most már állíthatjuk hogy virulnak. A férfi hanglejtése árulkodott arról hogy megint elkalandozott de ahogy meghallotta a szavakat és értelmezte is őket azt hitte elájul. Persze ha családot akarnak nem is lakhatnak a birodalom két végpontjában.*
- Együtt?-*kérdezett vissza tök fölöslegesen, a boldogságtól szóhozz sem jutott.*
- Egyre jobban alakul ez a mai nap...-*tér végre magához miközben keze a férfit érinti. Csillogó tekintettel néz fel a szemeibe.*
- Akkor költözünk! Az idegeidre fogok menni!-*kacagott fel majd elnémult mert a férfi ajka ajkát érintette s kellemes érzéseket keltett benne. Hozzásimul a férfihez s átöleli nyakát. Hosszúra nyúlik e szenvedélyes csók, mintha megpecséltelték volna szavaikat. Elhomályosult tekintettel pillantott fel rá amikor szétváltak, lábai megremegtek a vágytól,de még tartotta magát.*
- Mennyire legyünk csak ketten? Építsünk házat a vadon mélyén, hol a madár se jár vagy....?-*kérdezi lágy mosollyal, a csóktól ajkai pirosabbá, teltebbé váltak, mi elütött hófehér bőrétől.*
Vissza az elejére Go down
Sephrio Elruhir
Holtfonnyasztó
Holtfonnyasztó
Sephrio Elruhir


Hozzászólások száma : 298
Age : 199
Hírnév : 3

Beosztások, rangok
Nép: Mágusok
Beosztás: Harcos
Rang: Darthar

4. Däsyron-völgye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 4. Däsyron-völgye   4. Däsyron-völgye - Page 2 EmptyHétf. Márc. 30 2009, 18:59

*Aprón elmosolyodik*-Lehetséges sőt...*mondja mosolyogva kicsit elgondolkozva a férfi*-Eggyütt*mondja bólintva egy nagyot a férfi miközbe a nő felé néz elvégre nem is lenne jó ha ilyen távolságba lennének biztosan találnak valami közös helyet ahol ellehetnek és élhetik az életüket amellett meg menne a vezetés is a népek iránt*-Hát szerintem is már akkor tudtram amikor elindultam*mondja mosolyogva a férfi*-Szerintem nem fogsz eddig se mentél nomeg valamilyen szint jó ha az idegeimre megy valaki akkor nem vagyok egyedül*mondja mosolyogva, a kérdésre megrántja a vállát láfgyan*
-Nem tudom valahol a közelbe de mégis eggyütt*feleli*

\
Vissza az elejére Go down
Selly
Gyógyfű-tudó
Selly


Hozzászólások száma : 196
Age : 316
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Elfek
Beosztás: Boszorkány
Rang: Elf boszorkány

4. Däsyron-völgye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 4. Däsyron-völgye   4. Däsyron-völgye - Page 2 EmptyHétf. Márc. 30 2009, 19:10

*A hol kérdése számára is mindegy, lényeg az hogy a férfival lesz és elkezdik a közös életüket.*
- Én nem is sejtettem hogy ilyen elhatározásokban lesz részem. De egyáltalán nem bánom...végtére is kell magammal kezdeni valamit már.-*hosszú ideje egyedül volt már s lassan már ott tartott hogy megszokja a magányt mikor Seph az életének részesévé vált ama végzetes napon. De ahogy a férfi akkor "megjósolta" minden jóra forult és most aztán előttük az Élet.*
- Majd meglátjuk.-*kacsintott, de ki kell próbálni ahhoz hogy rájöjjenek. Bár ő sem hiszi hogy gubancos lenne az együtt élés,de minden előfordulhat.*
- Az a lényeg csak...a jég hátán is élnék veled.-*pillant fel mosolyogva majd megcsókolja a férfit, szorosan hozzá is bújik. Kiélvezi minden pillanatát az együtt töltött időnek miből a jelek szerint csak több lesz, de most ez a nap ez a délután nagyon fontos volt az életében. Lassan elválik a férfitól,kezét lustán simítja végig hátán egészen le a derekáig.*
Vissza az elejére Go down
Sephrio Elruhir
Holtfonnyasztó
Holtfonnyasztó
Sephrio Elruhir


Hozzászólások száma : 298
Age : 199
Hírnév : 3

Beosztások, rangok
Nép: Mágusok
Beosztás: Harcos
Rang: Darthar

4. Däsyron-völgye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 4. Däsyron-völgye   4. Däsyron-völgye - Page 2 EmptySzer. Ápr. 01 2009, 13:44

*Kicsit elmosolyodik közbe beszív egy mély levegőt.é Érzi a tavaszt, úgytűnik ide is hamar jött el. Lehetséges hogy szebb idők várnak rájuk., Nagyon reméli*-Én se gondoltam még négy vagy öt hónappal ezelőtt de azóta változott sokminden*mondja mosolyogva, majd bólint*-Majd meglátjuk*ismétli a nő szavait közbe lassan felnéz az égre. Pár pillanatig elmereng lehet a múltban járkáll. Elég sokminden történt még most se hiszi el hogy ez nem e egy álom...*-A jég hátán? Még a jéghegy csúcsán is*nevet fel lassan kissé csengő hangon most nem látszik semmi szomorúság a szemébe közbe a lefelé simító kezet megfogja a kezével és ő is végig simít rajta közbe mosolyog*
Vissza az elejére Go down
Selly
Gyógyfű-tudó
Selly


Hozzászólások száma : 196
Age : 316
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Elfek
Beosztás: Boszorkány
Rang: Elf boszorkány

4. Däsyron-völgye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 4. Däsyron-völgye   4. Däsyron-völgye - Page 2 EmptySzer. Ápr. 01 2009, 13:57

*Bizony sok minden változott, jó is rossz is egyaránt, de most nem gondolt a rosszra, hisz idili ez a pillanat ez a hely, nem akarja elrontani a keserű gondolatokkal. Felpillant a férfire. Látja hogy gondolataiba merülve kémleli az eget. sokszor előfordul s ilyenkor hadja had szárnyaljanak gondolatai szabadon,akár a múltban, akár a jövőben,akár a jelenben. Pillantásával követi a férfiét. A délután lassan estébe hajlik át, lassan megjelenik a sok apró csillag az égen, mi besötétül nem is oly sokára.*
- A hol az mindegy lényeg hogy nyugodt korszak költözik most életünkbe. Legalább is remélem....-*sok volt a háború és a vérrontás a hátuk mögött, ideje volt már egy kis nyugalomnak. együtt nevet a férfivel, jó volt hallani nyugodt, derűs hangját.
Érzi a simítást s lágyan elmosolyodik.*
- Nem hoztunk magunkkal semmi takarót....nem fogunk fázni még éjszaka?-*kérdezi, persze tüzet rakhatnak semeddig nem tart, de föld még kicsit nyirkos hajnalban.*
- Rég töltöttem az éjszakát a csillagos ég alatt....biztosan szép lesz.-*jegyzi meg s megcsókolja a férfit.*
Vissza az elejére Go down
Sephrio Elruhir
Holtfonnyasztó
Holtfonnyasztó
Sephrio Elruhir


Hozzászólások száma : 298
Age : 199
Hírnév : 3

Beosztások, rangok
Nép: Mágusok
Beosztás: Harcos
Rang: Darthar

4. Däsyron-völgye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 4. Däsyron-völgye   4. Däsyron-völgye - Page 2 EmptySzer. Ápr. 01 2009, 14:04

*Az este is hamar eljön az első csillag megjelenése után szépen lassan a többi is előbújik és érezhető már hogy közeleg a sötétség. DE ebbe a sötétségbe nincsen semmi rossz. *-Én is ebbe reménykedek, csak azt sajnálom hogy ilyen kevesen éltük túl,, és a barátaink oda vesztek, a legközelebbiek is. *gondol ilyenkor pár régi álomfalvaira akik ottpusztultak a küzdelembe*-De emlékeinkbe élnek*fejezi be majd kicsit felnevet*-Ó hát vanegy ősi módszer ami jobb mint bármely takaró*mondja a mágus kis mosollyal majd megrázza a fejét*-Szeritnem nem fogunk fázni, *mondja és közbe mosolyogva bólint*-Nem csak te, én i smár időtlen idők óta nem aludtam hiányzik is....*mondja a nőnek majd amikor megcsókolj átfonja a kariaival és szép lassan elkezd dőlni a föld felé persze úgy hogy ő érjen először földet*
Vissza az elejére Go down
Selly
Gyógyfű-tudó
Selly


Hozzászólások száma : 196
Age : 316
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Elfek
Beosztás: Boszorkány
Rang: Elf boszorkány

4. Däsyron-völgye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 4. Däsyron-völgye   4. Däsyron-völgye - Page 2 EmptySzer. Ápr. 01 2009, 14:16

*A jónak volt árnyoldala is, pégpedig az amit a férfi mondott. sok barát, családtag, ismerős veszett oda, kik neki is hiányoznak a nap minden percében, hisz szinte együtt cseperedett velük, vagy érkeztükkor kellemes barátságot kötöttek.Sóhajtott.*
- Csak sajnálom hogy nem láthatják ezt a csodás földet. Megérdemeltek volna ők is még egy esélyt az élettől....-*a harcban sok ártatlan is odaveszett, kik tán még védeni sem tudták magukat.*
- De legalább mi páran még vihetjük tovább az emléket s mesélhetünk majd a faluról mi otthont adott nekünk. Ennyit megérdemel...-*s a vezérek is kik ott lelték halálukat.
Bár még nem fázott, de tudta később igen csak a nulla fok felé fog közelíteni a hőmérséklet. A reakción jókedvűen felnevetett, ereiben lángolva robogott a vére, még csak a feltételezésen is.*
- Még ez a szerencsénk, hogy őseink rájöttek eme gyönyörűséges hogy is mondjam...-*gondolkodott el egy pillanatra.*
- .... közelségre....-*találta meg a megfelelő szót s átölelte a férfi nyakát.*
- Sejtem miféle szándékaid vannak egy védtelen tündével, az erdő mélyén....-*felelte csillogós tekintettel.
Ahogy elmerült a csókban érezte hogy helyzetváltozás következik. Megadóan kapaszkodott a férfiba, míg földet nem értek. Ő volt fölül mer figyelmes volt a mágus, ha esetleg erősebben landoltak volna, valószínüleg fordított helyzetben összeroppant volna. Apró csókokkal hintette szája szegletét s arcát,lábait kényelmesen elhelyezte lovaglóülésben, máshogy nem is ment volna.*
Vissza az elejére Go down
Sephrio Elruhir
Holtfonnyasztó
Holtfonnyasztó
Sephrio Elruhir


Hozzászólások száma : 298
Age : 199
Hírnév : 3

Beosztások, rangok
Nép: Mágusok
Beosztás: Harcos
Rang: Darthar

4. Däsyron-völgye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 4. Däsyron-völgye   4. Däsyron-völgye - Page 2 EmptySzer. Ápr. 01 2009, 14:35

*Kicsit el mosolyodik *-Én is, elég sokan maradtak ott, köztük sokan akikről nem is tudjuk milyen állapotba hallt meg. Lilyan például. Nem hinném hogy valaha is vissza tér*mondja kicist fáradtan*-Vagy a helytartók a vezérek....*és még sorolhatná de azzal nem old meg semmit, inkább megőrzi őket az emlékeibe*-Ennyit meg*mondja bólintvaa lány szavaira elég sok minden mentek keresztül odaát és valószínüleg megérdemelnek annyit hogy emlékezzenek rájuk az eljövendők. A mágus nem fázott elég jól bírja a hideget hiszen régenm havas tájon nevelkedett még fenn az északi fertályba álomfalva felett a tünde mondatára viszont kis mosoly húzódik az ajkaira*-Tudod szerintem is hálásak lehetünk nekik, ők voltak az okosak*nevet fel lágyan, majd kicist ravasz tekintettel néz a lányra*-Csak akkor ha a védtelen tünde amit kétlek... Nem áll ellen*mondja nevetve majd a földön viszonozza a csókokoat is közbe karjaival lágyan átkarolja a tündét és közelebb húzza magához kezével végig simít a hátán a tarkójáig*
Vissza az elejére Go down
Selly
Gyógyfű-tudó
Selly


Hozzászólások száma : 196
Age : 316
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Elfek
Beosztás: Boszorkány
Rang: Elf boszorkány

4. Däsyron-völgye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 4. Däsyron-völgye   4. Däsyron-völgye - Page 2 EmptySzer. Ápr. 01 2009, 14:49

*Ahogy a férfi megemlítette a lányhoz legközelebb álló barátnőjét, kit szinte testvéreként szeretett s nem túlózva állíthatjuk hogy jóban rosszban együtt voltak,vérezni kezdett a szíve. Nagyon hiányzik nekis még nem talált oly valakit, ki helyettesíteni tudná barátságát.De tudja hogy olyant mint Lily sosem talál e földön. Csak remélni tudja, hogy gyors halála volt, lányával együtt. S ami mégjobban fájó volt, hogy újabb gyermekét várta. Szomorúság költözött a lány szívébe ahogy rájuk gondolt, még nem teljesen emésztette meg a halálukat. De azon volt, hogy együtt tudjon élni e hiányban, csak még oly frissek voltak az emlékek.*
- Én sme hiszem hogy vala viszont látnánk őket....ebben az életben biztosan nem.-*megsimítja a férfi arcát miközben érzi hogy kezével a hátát cirógatja. Még így ruhán keresztül is érezhető volt hogy bőre tűz forró már így is, nem is csoda, hisz rég volt ily közelségben a férfival.
- Azt hiszem egyszer meghálálom nekik leleményességüket. Bár talán egyszer mi is rájöttünk volna e fortélyosságra.-*mosolyodott el s lehajolt hogy közelebb legyen a férfival. Súlya szinte érezhetetlen volt, mégis úgy simult a férfihoz, mintha oda illett volna.
Vigyorogva nézi a férfit ki jót nevet,ujjaival hajténcsét csavargatja.*
- Nem hiszed hogy védtelen? Hogy ellenál-e az szerintem már egyértelmű...-*mosolyog továbbra is,érzi hogy még közelebb kerül hozzá ha ez még lehetséges, szinte összefonódnak a földön, mi éjszakai fekhelyükül fog szolgálni nekik. De micsoda édes fekhely...*
- Azt hiszem addig míg nem épül fel házunk s nem lesz ágyunk, nem is akarom máshol....lassan megszokom így ahogy van...-* közrefogja a férfi arcát puha kezéve s gyengéden megcsókolja. Alig érinti a férfi ajkát, mi csak jobban felforralja saját vérét. Szemébe nézve a férfi kiolvashatja a vágyat,de nem volt sietős neki, hisz előttük állt az egész este.*
Vissza az elejére Go down
Sephrio Elruhir
Holtfonnyasztó
Holtfonnyasztó
Sephrio Elruhir


Hozzászólások száma : 298
Age : 199
Hírnév : 3

Beosztások, rangok
Nép: Mágusok
Beosztás: Harcos
Rang: Darthar

4. Däsyron-völgye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 4. Däsyron-völgye   4. Däsyron-völgye - Page 2 EmptySzer. Ápr. 01 2009, 15:56

-Gondolj abba bele hogy most jkobb helyen vannak mint eddig.*mondja mosolyogva próbálja nyugodtan felfogni a dolgokat bár tény hogy az utóbi hónap igencsak a dolgok emésztésével tellt. Nehéz dolog ha mindenkit, majdnem mindenkit elveszít az ember, egy puszit ad a tünde kezére közbe elmosolyodik*-Lesz még idő a hálálkodásra*mondja nevetve kicsit közbe a nő szemeibe néz*-Hmm hát annyira biztos nem védtelen vagy attol függ kivel szembe*mondja mosolyogva miközbe kezeit a nő csípőjére helyezi, a nő szavaira kicsi mosoly ül ki az arcára miközbe elgondolkozó arcot vág*-Én se akarom addig máshol, . Szerintem meg fogjuk szokni de elkezdjük az otthonunk felépítését és pár hét alatt kész is lesz, legalábbis remélem*mondja mosolyogva most valahogy minden tökéletes kezeit lassan bevezeti a nő felsője alá a hátán így már érezheti a forró bőrét, közbe lassan felül de karjaival átkarolja a tündét hogy ne csússzon hátrébb s lágy csókot ad az ajkaira. RÉgen volt már hogy találkoztk és hosszú idő volt *
Vissza az elejére Go down
Selly
Gyógyfű-tudó
Selly


Hozzászólások száma : 196
Age : 316
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Elfek
Beosztás: Boszorkány
Rang: Elf boszorkány

4. Däsyron-völgye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 4. Däsyron-völgye   4. Däsyron-völgye - Page 2 EmptySzer. Ápr. 01 2009, 16:08

- Ez az egy mi megnyugtat...-*feleli halkan, hisz a férfi érintése teljesen lázba hozta, jelen pillanatban alig tud értelmes gondolatot létrehozni,de érthető is legalább is ő így gondolja. Bár lehetnének itt is, de ebbe most nem megy bele, sokkal jobban érdekli az alatta fekvő férfi.*
- Hááát egy erős, "éhes" férfival szemben biztosan védtelen....de lehet hogy ez kölcsönös....ki tudja...?-*vonja meg aprót vállát e szójáték után. Érzi bőrén az érintését mire kicsit lehunyja szemeit s megpróbálja felfogni mit a férfi mond. Kicsit nehezenmegy neki de elér a tudatába. Résnyire nyitott pillái alól mosolyog vissza a férfira.*
- Még az is lehet hogy űgyunk sem lesz...-*nevet fel, bár azért túlzásokba nem esnek, biztosan élvezetes lesz a piha puha ágyban is elmerülni a férfiban.*
- Én is bízok abban hogy hamar felépül. Nem vágyok én kastélyra csak egy kics meghitt házra, mi talán bővíthető....-*beharapja alsó ajkát miközben elmosolyodik. Persze hogy a gyerekekre gondol, hisz tervbe vannak véve. Kicsit furcsa még erről beszélnie, de várja azt a napot mikor hármasban lehetnek. De egyenlőre azt is élvezi ha a férfival lehet, hisz az elmúlt időszakban igen csak nélkülöznie kellett társaságát.
Visszacsókolta a férfit, nyakát átölelve cirógattí tarkóját, miközben lábával is átölelte derekát. Mikor elváltak,kipirult arccal lágy mosollyal szólalt meg.*
- Most minden olyan jó és békés...már szinte tökéletes...kíváncsi vagyok meddig élvezhetjük ezt a harmóniát. Úgy hiszem kicsit szerencsétlenek vagyunk a nyugalmi állapottal....-*osztja meg gondolatait Sephrioval, bár nem akarja elrontani együttlétüket, mégis felötlött benne e gondolat, kíváncsiság. Hisz mindig van mitől, kitől tartani...ez itt Evolyranban sincs másképp.*
Vissza az elejére Go down
Sephrio Elruhir
Holtfonnyasztó
Holtfonnyasztó
Sephrio Elruhir


Hozzászólások száma : 298
Age : 199
Hírnév : 3

Beosztások, rangok
Nép: Mágusok
Beosztás: Harcos
Rang: Darthar

4. Däsyron-völgye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 4. Däsyron-völgye   4. Däsyron-völgye - Page 2 EmptySzer. Ápr. 01 2009, 16:20

-Lesz még több is*mondja mosolyogva a lánynak el, közbe a következőre lágyan felnevet*-Áh nem vagyok én olyan nagyon veszélyes, maximum csak kicsiket harapok*mondja és hülyéskedésből kcisit meg is harapja a lány nyakát de nem fájón éppen csak érintik a fogak a bőrt*-hát minden meglehet amúgy én is egy kis nyugis lakásra gondoltam, ami békés és meghitt ahogy mondod*mondja mosolyogva kiváncsi mi lesz évek mulva reméli csakis jó dolgok, közbe érzi a nő érintését melytől jóleső melegség járja át a testét régóta érzett már ilyesmit nem is ezen a földön vissza gondoilva mintha nem is ebbe az életbe lett volna. Még hihetetlen a dolog közbe ő is végig simít a kezével a hátán, közbe hallja a nő mondatát amire válaszol is*-Semmi nem tart örökké de ha tudjuk megőriozzük a békét*mondja mosolyogva a nőnek*-De bármi is lesz a lényeg hogy jól cselekedjünk és élvezzük a béke időt a többi most nem számít*mondja mosolyogva*
Vissza az elejére Go down
Selly
Gyógyfű-tudó
Selly


Hozzászólások száma : 196
Age : 316
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Elfek
Beosztás: Boszorkány
Rang: Elf boszorkány

4. Däsyron-völgye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 4. Däsyron-völgye   4. Däsyron-völgye - Page 2 EmptySzer. Ápr. 01 2009, 16:34

*Kacagva hajol arra amerre férfi ajkai tartanak, a nyaka felé,hogy vállát az arcához nyomja, de túl lassú volt a férfihez képest s érezte az apró harapást a nyakán. Egyáltalán nem fájt neki csupán csiklandozta kicsit ahogy a hajszálaival hozzéárt s libabőrt csal kezeire.*
- Mondja ezt a fekete mágus....-*feleli vigyorogva, majd erősen megfogja a férfi arcát és maga elé tartja, hogy ne igassa apró harapásaival, akkor nem hiszi hogy jót tudna állni magáért s oda az összkép a visszafogott leányzóról.*
- Kihozol a sodromból ha folytatod...de ha direkt csinálod megkaphatod a magadét...-*gyenge fenyegetés bár tudják hogy csak jó sül ki belőle.
Vidáman néz a férif szemeibe ahogy simogatja hátát, Néha néha kirázza a hideg annak jeléül hogy jólesik neki, s ezt viszonozza pár piha apró csókkal a férfi nyakán, megtalálva az érzékeny pontot, majd lassan halad fel a füle töve felé.Amint odaér kissé elidőzik ott,majd belesuttogva a férfi fülébe válaszolt.*
- Akkor élvezzük ki....-*kezei már munkához is láttak és elkezdték felsimítani a férfi feje felé a felsőjét,miközben visszaül s ravasz tekintettel miben ott lobog a tűz, méregeti a mágust.*
Vissza az elejére Go down
Sephrio Elruhir
Holtfonnyasztó
Holtfonnyasztó
Sephrio Elruhir


Hozzászólások száma : 298
Age : 199
Hírnév : 3

Beosztások, rangok
Nép: Mágusok
Beosztás: Harcos
Rang: Darthar

4. Däsyron-völgye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 4. Däsyron-völgye   4. Däsyron-völgye - Page 2 EmptySzer. Ápr. 01 2009, 16:42

-Hmm, az de csak azért mert fekete mágiával foglalkozik nem azért mert lelkileg is az*mondja mosolyogva bár tudja hogy a lány is tudja hogy ő miről beszél majd a fenyegetésre lassan mosolygós arcot ölt és egy kis ilyedtséget színlel*-Húú még hogy ártatlan védtelen leányzó így higgy egy tündének*mondja mosolyogva látszik a hangján hogy semmi rosszat nem akar nem gúnyból mondja inkább csak viccelődésből*-Hmm és milyen formába kapom meg?:*kérdezi mosolyogva, egy csókváltás közepette majd a mondatra halkan de lágyan nevet fel*-Hmm én nem állok neki ellen*mondja mosolyogva miközbe haggya magát majd a ravasz pillantásra ravaszul is néz vissza keze feljebb csúszik*
Vissza az elejére Go down
Selly
Gyógyfű-tudó
Selly


Hozzászólások száma : 196
Age : 316
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Elfek
Beosztás: Boszorkány
Rang: Elf boszorkány

4. Däsyron-völgye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 4. Däsyron-völgye   4. Däsyron-völgye - Page 2 EmptySzer. Ápr. 01 2009, 16:55

- Nem de ettől függetlenül lehetnek piszkos gondolatai s mocskos szándékai.-*vigyorog a férfire, bár nem éppen a legmegfelelőbb szavakat használta az együttlét kifejtésére, mi örömet és szenvedélyt okoz, de sebaj,úgyis csak mókáznak egy kicsit, rájuk is fér a nehéz idők után,most jó hogy így nyugalomban ellehetnek a csillagos ég alatt. Az ijedt arcra felkacag, igazán jól tudja játszani a férfi.*
- Nagyon jól csinálod még a végén el is hiszem hogy megijedtél. Miért nem csapsz fel színésznek,-*kérdezi nevetve, szerinte eléggé hiteles lenne a férfi, no de csak viccel.*
- Óóó egy pici füllentés belefér...bár nem hinném hogy kárt tudna tenni a tünde.-*feleli kibújtatva a férfit a felsőjéból, így elé tárul mellkhasa, mit meg is simít. Tekintetével követi simogató mozdulatait,majd felpillant a szemekbe.*
- A helyzetből kihozható legjobb formában uram....legalább is reménykedünk benne hogy elnyeri tetszését...-*azzal gyengéden hátratolta a férfit, hogy elterüljön a füvön, ső lassan a derekától kezdve egészen fel az álláig kínzó lassúsággal végigcsókolta. Kezével közben gyengéden simogatta a derekát s ahogy egyre feljebb ért úgy siklott keze hasára s a mellkhasára. Végezetül a nyakon haladt felefelé, állon s az ajkain állapodott meg. mélyen megcsókolta,az oldalán feküdt s kezével felsiklott az arcára.*
- Kezdetnek kielégítő az uraság számára...?
Vissza az elejére Go down
Formenya Hyalma
Levegősodró
Levegősodró
Formenya Hyalma


Hozzászólások száma : 281
Age : 35
Hírnév : 1

Beosztások, rangok
Nép: Mágusok
Beosztás: Vándor
Rang: Elemi mágus

4. Däsyron-völgye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 4. Däsyron-völgye   4. Däsyron-völgye - Page 2 EmptyVas. Ápr. 26 2009, 14:12

*Kiváncsi pillantásokkal hajol előrébb, hogy jobban lássa a fa alatt elhaladó lovast. Láthatóan nem vette észre, hogy a mágusnő a mellette álló fa egyik vaskos ágán ácsorgott. Nem csinált semmi különöset, csak állt ott magának. Igaz, hogy pár perce még néhány komolyabb varázslat gyakorlása közben találta volna a lovas, de mostanra már végzett. Csak éppen a végét rontotta el egy picikét. Ez pedig elég volt ahhoz, hogy botja kirepüljön kezéből, s ennek a fának a tetejére szálljon. Hát most a nő kénytelen volt felmászni érte. De már újra ott volt végre kezében botja, s örömmel pillantott megint a bot tetején ülő sárkányfejre, mely sértetlenül megúszta a kalandot.*
- Én a helyedben nem mennék arra! *szólt le a fáról a férfinak* - Még fél órája sincs, hogy egy csapat gnóm elhaladt itt. Megjegyzem, épp arra, amerre most te tartasz.
*Nyugodt tekintete kísérte egy darabig a férfit, ahogy az megállítja lovát, majd nézi a fákat, hogy honnan jött a hang. Közben Formenya újra kezdett lefelé haladni a fa ágain. Bár, olykor ez nem is volt olyan egyszerű, hiszen nem volt ő sem mókus, sem pedig majom.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





4. Däsyron-völgye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 4. Däsyron-völgye   4. Däsyron-völgye - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
4. Däsyron-völgye
Vissza az elejére 
2 / 7 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Korah háza - Koboldföld peremvidéke
» 04 - Vérző folyó völgye
» Kandrad völgye - Kondor folyó

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
EVOLYRAN  :: EVOLYRAN - A SZÖVETSÉG :: Vadon-földe tájai-
Ugrás: