EVOLYRAN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EVOLYRAN


 
KezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Similar topics

 

 09. Fehér Vadkan fogadó

Go down 
+39
Xerio Arnon
Armin Dewney
Arya Darkmen
Loanera
Richard Frigma
Fatima Ferses
Kegyetlen Liana
Tikina
Katherine
Cecília
Ninquë Tifar-Cua
Louny Straith
Hyrraosy Retryano
Akira Pain
Dreamien Tifar
Declan-Clive Sword
Zenoti Maya
Sakura Mustang
Christopher MCCallum
Glorien
Aredhel Narmolanya
Akira Angel
Ned'rila Olveti
Amara Lynessa
Aysha
Hypyno Grymythas
Casve
Hiswa
Sephrio Elruhir
Elynor Gray
Formenya Hyalma
Harymane Mytryon
Aisha Hanath
Orin
Aldo Barras
Selly
Seyla Vulfia
Ivan Blackheart
Mesélő
43 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 21  Next
SzerzőÜzenet
Tikina
Íjász
Íjász
Tikina


Hozzászólások száma : 189
Age : 204
Hírnév : 1

Beosztások, rangok
Nép: Elfek
Beosztás: Harcos
Rang: Elit harcos

09. Fehér Vadkan fogadó - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 09. Fehér Vadkan fogadó   09. Fehér Vadkan fogadó - Page 16 EmptySzomb. Nov. 21 2009, 10:10

-Én személyszerint,nem hagynám ott,de most,itt az életem függött ,így úgy döntöttem,hogy hagyjuk ott ,de szóljunk a fogadósnak,hogy az emeleten egy kis "gáz" van,és majd ő tesz valamit a pincér érdekében!*Tikina persze tudta,hogy Ceci azt a választ várta volna:Igen persze ,menjünk vissza érte.De Tiki mégsem így döntött.*Éreztem,h Ceci nem ezt a választ fogja várni tőlem,de mit tegyek,meg akart mérgezni,nem menthetem meg a mérgezőmet,vagyis majdnem gyilkosomat!*
-Cecília ,figyelj gyorsan szólok a fogadósnak,és utána húzzunk el,rendben?*Tikina várta barátja válaszát,majd odament a fogadóshoz és mondta az esetet ,majd vissza ment társához ,aki már többször is megmentette őt!*

------------------------------------------------
Cecília,ezután,ha kijöttünk a fogad-
óbol menjünk át máshova,persze
csak,ha neked is jó úgy,oké!!Smile
Vissza az elejére Go down
Cecília
Főlady - vámpír
Cecília


Hozzászólások száma : 434
Age : 31
Hírnév : 22

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Úrnő
Rang: Boszorkánymester

09. Fehér Vadkan fogadó - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 09. Fehér Vadkan fogadó   09. Fehér Vadkan fogadó - Page 16 EmptySzomb. Nov. 21 2009, 12:28

*Csak egy kicsit lepte meg, hogy barátja nem akart visszamenni a pasasért, de nem foglalkozott vele túl sokat. Így döntött, hát így döntött. *
- Rendben.
Miután visszaértek Tikina szólt a fogadósnak, Cecília közvetlen a pince ajtó mellett állt és mikor a férfi elment mellette még gonoszul rákacsintott, szegény fogadósunk pedig annyira megilyedt, hogy esett egy szépet a lépcsőn. A lány ezen nevetett is egy kicsit de Tikina tekintetéből azt vette ki, hogy nem szép dolgot csinált. Naná..ezt ő is tudta, de egy kicsit szórakozni is kell az életbe vagy nem? Bezárta az ajtót és elindúlt a nő után.*
- Elegem van ebből a helyből. Menjünk el valahova, oké?*Kérdezte kedves mosolyal arcán.*
Vissza az elejére Go down
Tikina
Íjász
Íjász
Tikina


Hozzászólások száma : 189
Age : 204
Hírnév : 1

Beosztások, rangok
Nép: Elfek
Beosztás: Harcos
Rang: Elit harcos

09. Fehér Vadkan fogadó - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 09. Fehér Vadkan fogadó   09. Fehér Vadkan fogadó - Page 16 EmptySzomb. Nov. 21 2009, 21:09

*Tikina megvárta míg barátja is elmondja a magáét,és utána így szólt:
-Rendben,naná menjünk el innen ,nekem is elegem van ebből a helyből,és különben is nem igazán tetszik ez a környék!*Először sem tetszett ez a fogadó,csupán véltlenségből kerültem ide,de nem bántam meg,hogy bejöttem,mert 1 barátra leltem és egy hű társra Cecíliában!Most,hogy végre kiléptek az ajtón,Tiki így szólt,eközben megfogta Ceci karját,és óvatosan visszább húzta,hogy a fülébe tudjon súgni valamit:
-Ceci...öhm,köszönöm,hogy itt vagy mellettem és jó barátom vagy,nagyon örülök neked!*Tikina ezzel a mondattal,nem elbúcsúzni akart Cecitől,hanem tudatni vele,hogy szereti mint barátot és szüksége lesz rá a továbbiakban is!*Mikor már kint voltak a fogadóból ,Tiki körül nézett,szemét mélyen a tájba hegyezve,és a látvány csodaszépnek hatott számára,magában feltett 1 kérdést:Vajon Cecinek is tetszik a táj,vagy neki most,máson jár az agya?*


-----------------------------------------------------
Vissza az elejére Go down
Cecília
Főlady - vámpír
Cecília


Hozzászólások száma : 434
Age : 31
Hírnév : 22

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Úrnő
Rang: Boszorkánymester

09. Fehér Vadkan fogadó - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 09. Fehér Vadkan fogadó   09. Fehér Vadkan fogadó - Page 16 EmptySzomb. Dec. 19 2009, 12:35

*Beléptek a fogadóba. Cecília jól behúzta köpenye csukjáját. Mikor először járt falhoz vágott egy enyhén ittas férfit, a következő alkalommal pedig egyik barátját mérgezték meg, és hát rendezett egy kisebb jelenetet...Na, ehez most semmi kedve nem volt úgyhogy inkább szépen lapított. Leültek az egyik sarokban lévő asztalhoz. Az egyik kiszolgáló máris odajött hozzájuk és felvette Richi rendeslését. Cecília nem kért semmit csak egy üveg bort a pincéből. Jól tudta, milyen borok voltak a pincébe, nagyon is jól! Még Seyla mutatta meg neki és másik társának a helyet. Azóta sokszor a hasznára vált, legtöbbször sötét esős éjszakákon mikor az embereknek eszük ágába se állt kidugni az orrukat az utcára. Na de inkább passzolom a témát. Tehát leültek egy asztalhoz. Cecília az egyik ablakon nézegetett kifelé, és megpróbálta tekintetével elkerülni a csőcseléket akik még rajtuk kívül a fogadóban voltak. Egy nagyot sóhalytott majd ránézett Richardra. *
- És mesélj, merre jártál azóta, hogy nem találkoztunk.*Halványan elmosolyodott.*
Vissza az elejére Go down
Richard Frigma
Könnyűlovas
Richard Frigma


Hozzászólások száma : 70
Age : 37
Hírnév : 3

Beosztások, rangok
Nép: Sárkánylovasok
Beosztás: Harcos
Rang: Felderítő

09. Fehér Vadkan fogadó - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 09. Fehér Vadkan fogadó   09. Fehér Vadkan fogadó - Page 16 EmptySzomb. Dec. 19 2009, 13:10

*Mikor beértek a fogadóba,kicsit kellemes és kicsit nyugtalanító is volt, a hangulat.Richard elnézte egy ideig,hogy Cecília mit csinál,aztán válaszolt neki.*
-Hát,nézzük csak...*elmosolyodik*..voltam a testvéreimnél.Meg látogattam az édesanyádat,és beszélgettem vele.Sokat.*Mesélt Richi,miközben teintete összefutott Ceciével.Nézte a lányt.Azon tűnődött,hogy milyen lesz,ha végre együtt leszenek.Életük végéig.Richard tudta,hogy Ceci lehet,hogy majd úgy gondolná,hogy ez nekik nem sikerülhet.De Richard pozítívan gondolkodott,és először mindenben a jót látta meg.Ezért úgy vélte,nem lenne baj,ha Ceci is bele menne ebbe.*
-Tudod,Ceci....kis szünet....-sokat gondolkodtam azon,hogy mi lesz,ha újra össze futunk.És arra jutottam,hogy ha szeretük egymást,akkor semmi sem akadály.Eközben Rich megfogta Ceci kezét,és belenézett a szemébe.Hát nem azt látta,mint régen,de nem volt csalódott.Azzal foglalkozott,inkább,hogy együtt vannak most,és csak ez számít!Aztán a pincér kihozta a kajáját Richardnak.Richard várta a lány válaszát.*
Vissza az elejére Go down
Cecília
Főlady - vámpír
Cecília


Hozzászólások száma : 434
Age : 31
Hírnév : 22

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Úrnő
Rang: Boszorkánymester

09. Fehér Vadkan fogadó - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 09. Fehér Vadkan fogadó   09. Fehér Vadkan fogadó - Page 16 EmptyHétf. Dec. 21 2009, 17:40

*Mosolyogva hallgatta ahogy a fiú mesélt. Most egy kicsit úgy érezte magát mint régen...mintha élne. Micsoda hülyeség! Hisz ő már nem él....vagyis...na ez bonyolult. A lényeg, hogy ez az egész fura volt. A férfi következő mondatánál kicsit fölhúzta a szemöldökét.*
- Mit tervezel? Csak nem.....?*Nem merte befejezni a mondatot, kikapta a kezét Richardéből és ilyedten nézett rá. Eközben meghozták a pincéből a "borát". Pont jókor. Kikapta a kizsolgáló kezéből és egy jó nagyot kortyolt. Lassan letette az asztalra és szomorkásan figyelte a pohár megmaradt tartalmát. Majd lassan megint Richardra nézett. Egyik kezével megsimogatta az arcát majd felállt. *
- Egyél, addig szívok egy kis friss levegőt. *Mondta és kisétállt. Amint kilépett megcsapta a csípős hideg levegő, de mégis jobb volt, itt kint mint bent. Bent büdös volt és minden tiszta mocsok. Itt kint finom illatok szálingóztak, az ég tiszta volt és világítottak a csillagok. Sóhalytott egy nagyot és beletúrt a hajába. A fejében most csak úgy cikáztak a gondolatok.*
Vissza az elejére Go down
Richard Frigma
Könnyűlovas
Richard Frigma


Hozzászólások száma : 70
Age : 37
Hírnév : 3

Beosztások, rangok
Nép: Sárkánylovasok
Beosztás: Harcos
Rang: Felderítő

09. Fehér Vadkan fogadó - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 09. Fehér Vadkan fogadó   09. Fehér Vadkan fogadó - Page 16 EmptyHétf. Dec. 21 2009, 19:02

*Richard amikor Ceci kikapta kezét a kezéből,kicsit megijedt.Nézte ahogy a lány kimegy a fogadóból.Azon gondolkozott,miért ment ki Ceci.Itt hagyta(egyedül),de aztán bele gondolt.És rájött,Cecinek igaza van.Itt bent tényleg nem túl kellemes a levegő.
Miután meg ette a vacsoráját,fel állt.Kiment Ceci után.Meg állt az ajtóban,és csöndben kinézett az ajtó nyílásán.Kihajolt,megnézte mit csinál Ceci.Csak nézelődött,és úgy látszott gondolkozik,vagy inkább aggasztja valami!Halkan szólalt meg:
-Ceci,nem jól érzed magad?
-Talán rosszul vagy?*Kérdezte Richard Cecit,és ránézett a lányra.Nyugodt tekintete belefúródott Ceci szemébe.Ám tudta,hogy valójában mi lehet baja.~Ceci,mért nem mondod ki amit érzel?Tudom mit érzel,de tőled szeretném hallani!!*
-Mond,mi a baj,mitől tartassz Ceci?.....*Rich elmosolyodott Cecire nézve,és nem tudott rá haragudni,habár Cecin mégis az látszott,hogy menekül valami elől.Ki tudja....Richi még nem volt biztos,abban ,hogy Cecinek mi is a baja igazán.*
-Milyen gyönyörűek a csillagok!
-És,hogy egymás mellett vannak.....*Rich ezzel kicsit tudatni akart valamit Cecivel,talán,hogy érezze a férfi szeretetét,de szerelmét is.*
Vissza az elejére Go down
Cecília
Főlady - vámpír
Cecília


Hozzászólások száma : 434
Age : 31
Hírnév : 22

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Úrnő
Rang: Boszorkánymester

09. Fehér Vadkan fogadó - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 09. Fehér Vadkan fogadó   09. Fehér Vadkan fogadó - Page 16 EmptyHétf. Dec. 21 2009, 19:29

*Miközben nézegette az eget Richard is végzett. A kérdésein nevetni támadt kedve, de nem tette. Csak egy keserű mosoly jelent meg az arcán.*
- Voltam már jobban is, de ne aggódj nem vagyok beteg. Vagyis inkább úgy mondanám, hogy én nem lehetek beteg. *Ezen megint eltöprengett, közben leemelte a fejéről a csukjáját mert zavarta a látási viszonyait. Az égről tekintetét Richardra emelte, először kicsit csodálkozva nézett rá majd vidáman nevetni kezdett.*
- Mennyire igazad van! És én ezt még észre se vettem, vagyis igen de nem fogtam fel. Már megint tanítottál nekem valamit, mikor kicsik voltunk, akkor is mindig ez volt! *Odabújt hozzá, már nem nevetett de még mindig mosolygott.*
- Tehát ha egyszer sikerül meghalnom akkor is melléd kerülök? Ennek örülök!*Hangja vidáman csengett.*
Vissza az elejére Go down
Richard Frigma
Könnyűlovas
Richard Frigma


Hozzászólások száma : 70
Age : 37
Hírnév : 3

Beosztások, rangok
Nép: Sárkánylovasok
Beosztás: Harcos
Rang: Felderítő

09. Fehér Vadkan fogadó - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 09. Fehér Vadkan fogadó   09. Fehér Vadkan fogadó - Page 16 EmptyHétf. Dec. 21 2009, 19:53

*Richardot olyan melegség fogta el.Amikor Cecília odabújt hozzá.Érezte szerelmét,közelségét.És természetesen viszonozta,mert Richi is magához húzta a lányt.Boldog volt.Viszont amikor meg szólalt Ceci,akkor Rich kicsit elmosolyodott.Arra gondolt milyen kedves volt a lány hangja számára.Majd így felelt:
-Persze,hogy egymás mellé temetnek minket,ebben biztos lehetsz!*Picit csillogott Richard szeme,rá világított a hold világ.Öröm járta át testét,azt akarta,hogy Cecília is érezze a közelségét.Ezért megsímogatta a lány arcát.Keze végig futott Ceci arcán,érezte,hogy milyen hideg,habár szeretettel teli.*
-Ne félj,én mindig melletted leszek!*És egy puszit nyomott a lány arcára.*
-Viszont....*elgondolkozik*-most már menjünk vissza a fogadóba.Vagy te még itt akarsz maradni?*Kérdezte nyugodtan Richard Cecíliától. Fürkészte szerelme tekintetét.*
Vissza az elejére Go down
Cecília
Főlady - vámpír
Cecília


Hozzászólások száma : 434
Age : 31
Hírnév : 22

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Úrnő
Rang: Boszorkánymester

09. Fehér Vadkan fogadó - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 09. Fehér Vadkan fogadó   09. Fehér Vadkan fogadó - Page 16 EmptyHétf. Dec. 21 2009, 20:02

*Mosolyogva hallgatta a férfit. *
- Ajánlom is!*Mondta viccelődve.*
- Hát tudod, azt hiszem lassan idelye hazamennem. *Kibújt a férfi karjaiból, majd huncutul ránézett.*- Meg ne próbálj hazakísérni, a fajtársaimmal élek egy fedél alatt.*Mondta és tett pár lépést hátra.*
- Akkor viszlát Richard. Nagyon örülök, hogy újra láthattalak! Jóéjt!*Mondta, integetett egy kicsit majd elindult hazafelé.*
Vissza az elejére Go down
Richard Frigma
Könnyűlovas
Richard Frigma


Hozzászólások száma : 70
Age : 37
Hírnév : 3

Beosztások, rangok
Nép: Sárkánylovasok
Beosztás: Harcos
Rang: Felderítő

09. Fehér Vadkan fogadó - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 09. Fehér Vadkan fogadó   09. Fehér Vadkan fogadó - Page 16 EmptyHétf. Dec. 21 2009, 20:06

-Jó éjt ,neked is!
-Vigyázz magadra,hazafelé!*Mondta Richard még Cecíliának.Azzal a lány eltűnt az erdőben.Rich még nézte,amíg
el nem tűnt.Milyen boldog volt,hogy együtt lehettek!*
Vissza az elejére Go down
Loanera
Fejvadász
Loanera


Hozzászólások száma : 67
Hírnév : 1

Beosztások, rangok
Nép: Mágusok
Beosztás: Boszorkány
Rang: Darthar

09. Fehér Vadkan fogadó - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Találkozás...   09. Fehér Vadkan fogadó - Page 16 EmptySzomb. Jan. 16 2010, 17:29

*Már másodjára intett a kissé túlsúlyos, na meg túlkoros fogadósnak, hogy végre az ételéhez jusson.
Kezdte elveszíteni a türelmét. Már napok óta úton volt, s kezdte úgy érezni, mintha egy jókora szikkadt ballon ülne a gyomra helyén, amiből már csaknem az utolsó szuflányi levegőt is kipréselték. Ez pedig nem mástól volt, mint az éhségtől. Mivel az elmúlt napokban közel sem az volt a legnagyobb gondja, hogy mit is kellene ennie, hanem az, hogy hogyan rázza le magáról az ostoba dagorladi kutyákat, melyeket a nyakára küldött az az őrült Malow.*
~De csak kerülj még egyszer a kezeim közé te bolond! Majd meglátjuk, hogy ki kit fog meleckéztetni!~
*Azonban nem mellékes dolog az sem, hogy pillanatnyilag úgy néz ki a dolog, hogy bizony neki sikerült benyelnie az első leckét a dagorladi mágustól, aki igen csak megorrolt rá amiatt a hülye, vacak tőr miatt.*
- Honnan a francból sejthettem volna, hogy ilyen fontos neki az a vacak?
*Ezt véletlen hangosan ejtette ki száján, de fejét felkapta, s úgy tűnt, a kutya se foglalkozik itt vele. Biztos, ami biztos alapon azért a folytatást csak a saját fejében játszotta le.*
~Ha tudtam volna, akkor tuti, hogy tízszer annyiért adok túl azon a vacak bökőn.~
*A további gondolkodástól az mentette meg, hogy a fogadós lepakolt elé egy fatányért, amiből isteni illatok szálldostak az orrába. Hát jó étvággyal neki is látott az előételnek, ami már legalább három napja igen csak esedékes volt neki.*
Vissza az elejére Go down
Cecília
Főlady - vámpír
Cecília


Hozzászólások száma : 434
Age : 31
Hírnév : 22

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Úrnő
Rang: Boszorkánymester

09. Fehér Vadkan fogadó - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 09. Fehér Vadkan fogadó   09. Fehér Vadkan fogadó - Page 16 EmptySzomb. Jan. 16 2010, 17:36

*A mai éjszaka a szokásosnál is sötétebb volt. Minden csillagot és a holdat is felhők takarták, a levegőben pedig szinte érezni lehetett a baj szagát. Az emberek talán ezért nem mozdultak ki ma otthonról. Ezzel az egyel csak az a gond, hogy így Cecília éhen marad! Köpenyét jól szemébe húzva durcásan lépett be a fogadóba. Az ittas barmokhoz semmi kedve nem volt, a pincébe meg csak akkor tudott lemenni ha mindenki kiütötte magát, így várnia kellett. Körbenézett és csak egyetlen egy szabad helyet sikerült felfedeznie. Sóhajtott egy nagyot majd odalibbent.*
- Elnézést, szabad ez a hely? *Egy nő ült vele szemben aki jóízűen falatozott. Az étel szagától Ceci arca egy kicsit megrándul de nem feltűnően. Körbenézett, a pultos kíváncsian méregette. A lány intett neki amivel ezt akarta mondani, hogy nem kér semmit.*
Vissza az elejére Go down
Loanera
Fejvadász
Loanera


Hozzászólások száma : 67
Hírnév : 1

Beosztások, rangok
Nép: Mágusok
Beosztás: Boszorkány
Rang: Darthar

09. Fehér Vadkan fogadó - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 09. Fehér Vadkan fogadó   09. Fehér Vadkan fogadó - Page 16 EmptySzomb. Jan. 16 2010, 18:36

*Minden egyes kis gondolata elpárolgott. Legalábbis a negatív események táplálta gondolatai oldottak kereket az étel ízlelésekor. Teljesen belefeledkezett az evésbe, és már csak azon kapta magát, hogy egy lány megszólítja, és ő pedig mit tesz erre? Hát hellyel kínálja! Ez az a momentum, amit nem igazán szokott gyakorolni az élete során a nő. De talán az isteni ízekkel büszkélkedő étek az oka annak, hogy Loanera ily könnyedén osztja meg asztalát mással.*
- Ha már így ide csöppentél az asztalomhoz... Segítségemre lehetnél.
*Tűnődve méregette a lánykát, majd újra megszólalt, de most már félbe hagyta az evést.*
- Hónapok óta nem jártam a birodalom ezen részein, és meg kell mondanom, hogy igen csak furcsa, s számomra aggasztó híreket kaptam erről a vidékről.
*Megint néma nézegetés jött, majd egy feléjük dülöngélő ittas fazon karját lökte le válláról, aki sutyorgott is valamit Loanera fülébe, amit inkább végig sem gondolt. Jobbnak látta, ha csak egyszerűen leszereli a fickót. Ehhez pedig nem kellett más mint, hogy egy erőteljes hátrakönyököléssel gyomorszájon vágja az ipsét, s a következő pillanatban már a fickó szemei el is kerekedtek a döbbenettől, amint megérezte a torkához nyomuló hideg fém érintését.*
- A következő ajánlatod hatására garantáltan néhány centivel rövidebb állapotban térsz majd haza hapsikám!
*Azzal már el is taszította magától, s ugrásra készen feszülő tartással nézte végig, hogyan tántorog el a másik, és igen csak sötét sarokba a férfi. Elégedett arcot kellett volna most vágnia, de nem tette. Nem. Miért is tette volna, hiszen sikeresen felhívja magára a figyelmet ezzel a kis mozzanat sorozattal. De miért nem lepődik meg ezen? Hiszen mióta újra érintették lábai Evolyran földjét, lépten nyomon csak magára vonja a környezet figyelmét. Ez pedig nem a legjobb ötlet az ő helyzetében. Más sem hiányzik már neki, mint hogy a városi börtönben kössön ki kémkedés vádjával. Hiszen már csak ez az egy szerencsétlenkedés hiányzik a repertoárjából: az önleleplezés.*
~Igaza van Malownak? S tényleg fikarcnyi esélyem sem lesz nélküle, és pláne nem vele szemben?~
*Tekintete azonban még véletlen sem volt nevezhető árulkodónak. Még a legdörzsöltebb kártyajátékos is megiregyelte volna azt a pókerarcot, amit Loanera varázsolt arcára, mire újra az asztalánál ülő lányhoz fordult.*
- Sajnálom. Azt hiszem, túl régen voltam emberi közegben, és túlságosan éhes vagyok ahhoz, hogy egy seggfej dumáját kelljen hallgatnom ilyenkor.
Vissza az elejére Go down
Cecília
Főlady - vámpír
Cecília


Hozzászólások száma : 434
Age : 31
Hírnév : 22

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Úrnő
Rang: Boszorkánymester

09. Fehér Vadkan fogadó - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 09. Fehér Vadkan fogadó   09. Fehér Vadkan fogadó - Page 16 EmptySzomb. Jan. 16 2010, 19:05

*Leült és lehajtotta fejéről a csukját. Egy darabig elnézegette a díszes társaságot aki körül vette őket, végül a nőre szegezte tekintetét. Huncut mosoly suhant át arcán, végül hideg és kifejezéstelen lett arca és egyben hangja is.*
-Miben lehetek szolgálatodra? *Választ nem kapott a kérdésre mivel egy idióta megjelent a színen. Az idegen nő meglepő "kedvességgel" közölte vele, hogy nem akar semmit. Még az akció tartott a kis vámpír végig vigyorgott, és párszor még nevetgélt is a dolgokon. Viszont mire a nő visszafordult ugyanaz a fagyos tekintet fogadta.*
-Semmi gond, teljesen megértem. *Mondta kimérten. *-Tehát, miről is lenne szó?
Vissza az elejére Go down
Loanera
Fejvadász
Loanera


Hozzászólások száma : 67
Hírnév : 1

Beosztások, rangok
Nép: Mágusok
Beosztás: Boszorkány
Rang: Darthar

09. Fehér Vadkan fogadó - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 09. Fehér Vadkan fogadó   09. Fehér Vadkan fogadó - Page 16 EmptySzomb. Jan. 16 2010, 19:23

//Bocsánat, de félbe kell hagynunk a játékot Cecilia. Sajnálom, hogy így alakult. Sad
Köszönöm szépen ezt is neked, és a türelmedet is. Smile//
Vissza az elejére Go down
Cecília
Főlady - vámpír
Cecília


Hozzászólások száma : 434
Age : 31
Hírnév : 22

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Úrnő
Rang: Boszorkánymester

09. Fehér Vadkan fogadó - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 09. Fehér Vadkan fogadó   09. Fehér Vadkan fogadó - Page 16 EmptySzomb. Jan. 16 2010, 19:29

//Okés, semmi gond! ^^ //
Vissza az elejére Go down
Declan-Clive Sword
Vadász
Declan-Clive Sword


Hozzászólások száma : 340
Age : 38
Hírnév : 3

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Harcos
Rang: Talpas

09. Fehér Vadkan fogadó - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 09. Fehér Vadkan fogadó   09. Fehér Vadkan fogadó - Page 16 EmptyVas. Jan. 17 2010, 14:50

*Declan fáradtan, kimerülten érkezett meg a fogadóba. Természetesen térkapuval közlekedett, és lóval. Tehát úgymond hamar megérkezett az emberek birodalmából. Ahova ráadásul azért ment, hogy emberekkel találkozzon, és velük ismerkedjen, ahelyett egy tündével találkozott, Neddel és mondhatni jól elbeszélgettek. Nagyon jól... pff... először is. Aldo Barras. Vajon ki lehet ő? Balhé Casve és Aldo között? Declan eldöntötte, kinyírja a húgát, aztán mégis lemondott erről a tervéről. A mások... Seyla. Nem tud vele tovább élni. Kell valami megoldásnak lennie, ami mindkét problémát megoldja. Fáradtan lefeküdt az ágyára, karját feje alá helyezte. A plafont nézte, onnan kereste a válaszokat. Egyszer csak kitágultak a pupillái.*
~Megvan!! Hisz.. miért is jöttem? Casvét megtalálni és hazavinni a szüleimnek. Istenem, hogy fognak örülni, amikor újra láthatják lányukat, átölelhetik, agyoncsókolgathatják! Vissza kell hát mennünk...haza... Ez lesz a legjobb megoldás. Casvét megmenthetem Aldo-tól, ha esetleg bajban lenne miatta, és Seylától is elbúcsúzhatok. Oh Seyla! Miért ilyen nehéz az élet? Mért kellett vámpírrá változnod?! Miért?!~
*Így gondolkodva, tervezgetve a jövőt, emlékezve a múltra fekdécselt nyitott szemmel a plafonra bámulva.*
Vissza az elejére Go down
Seyla Vulfia
Dagorlad ladyje - vámpír
Seyla Vulfia


Hozzászólások száma : 554
Age : 36
Hírnév : 17

Beosztások, rangok
Nép: Vámpírok
Beosztás: Vérszívó
Rang: Örző

09. Fehér Vadkan fogadó - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 09. Fehér Vadkan fogadó   09. Fehér Vadkan fogadó - Page 16 EmptyVas. Jan. 17 2010, 15:18

* Úgy érzi, időtlen idők óta ül már azon a nyomorult tetőn. Lassan már nem a pala az ami töri az ő fenekét, hanem ő töri a tetőt... Aztán, amikor már majdnem elalszik, akkor patadobogást hall, és ismerős zajokat.
Megjött Declan.
Felugrik, s kinyújtóztatja elgémberedett tagjait. Szépen lassan megvárja ott fennt, amíg a fiú elrendezi a pacit, stb... addig azon is tud gondolkodni (nem mintha nem lett volna rá ideje) , hogy hogy köz6lekedjen. Ajtón, netán ablakon át? Áhh, Dec túlságosan érzékeny lehet az üvegre... talán mégis marad az ajtónál. De semmi kedve várni még kinyitja. De ha már ennyit várt, akkor már ez tényleg semmiség.
Beugrik a Swordéval szomszédos ablakon, s azon keresztül eléri a folyosót. Nem zavartatja magát az éppen fürdőzés közben megzavart idegen felháborodott megjegyzéseitől. Még egy pillantásra sem méltatja. Pár lépés, és már az ajtón kopogtat.
Utál kopogtatni.
Lássuk csak, mit is kapott magára ma reggel: (természetesen Cecília ruhatárából, és mivel a lány mostanában olyan elfoglalt -miatta is- ezért úgy sem fogja észrevenni a hiányt) csizma, rövidnadrág, póló, kabát. Mondhatni szokásos. Csak éppen piros-fekete összeállításban. *
Vissza az elejére Go down
Declan-Clive Sword
Vadász
Declan-Clive Sword


Hozzászólások száma : 340
Age : 38
Hírnév : 3

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Harcos
Rang: Talpas

09. Fehér Vadkan fogadó - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 09. Fehér Vadkan fogadó   09. Fehér Vadkan fogadó - Page 16 EmptyVas. Jan. 17 2010, 15:27

*Nagyban gondolkodik, amikor kopogtatnak. Éppen meg akart szólalni, hogy "szabad" csak hát rájött, hogy nem tud az a valaki bejönni, ugyanis bezárta az ajtót. Így kelletlenül, mint akinek az égvilágon semmi kedve vendéget fogadni feláll, és az ajtóhoz ballag. Kinyitja a zárat, majd unalmasan az ajtót is. Hát előtte áll Seyla. Kénytelen elmosolyodni, mert ez a mosoly ösztönből jön. De utána elkomolyodik, mert rájön, hogy valamit mondani akar neki. Ami fontos. Kitárja jobban az ajtót. Csendesen megszólal.*
-Szia!-
*Majd eláll az ajtóból, hogy be tudjon jönni a nő. Mutat az ágyra, hogy üljön csak le, ő pedig állva marad. Kicsit idegesen mászkál fel-alá, majd megáll és a nő szemébe néz. *
-Miben segíthetek?-
*Tette fel a kérdést ugyancsak csendesen, egy kis szomorúsággal vegyítve. Annyira odavan a nőért, nehéz lesz hazamenni.*
Vissza az elejére Go down
Seyla Vulfia
Dagorlad ladyje - vámpír
Seyla Vulfia


Hozzászólások száma : 554
Age : 36
Hírnév : 17

Beosztások, rangok
Nép: Vámpírok
Beosztás: Vérszívó
Rang: Örző

09. Fehér Vadkan fogadó - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 09. Fehér Vadkan fogadó   09. Fehér Vadkan fogadó - Page 16 EmptyVas. Jan. 17 2010, 15:37

* Az ajtóban, teljes életnagyságban, Declan áll. Szélesen elmosolyodik, régen nem látta... Azaz visszavigyorog a másikra. Beljebb lép, s mit sem törődve Declan elkomorodásával, na és azzal, hogy szinte leülteti, belöki maga mögött az ajtót. Na. Kezd izgatott lenni. Mászkál a fiú fel-s alá, de inkább nem mond semmit. Hagyja, had gondolkozzon, vagy mi... De amikor megáll előtte, nem tudja megállni, hogy már tovább nyugton maradjon. A kezeiért nyúl, s megszorítja őket. S így is hagyja.*
- Úgy hiányoztál! Jaj, annyi mesélni valóm van! Nem fogod elhinni... pontosabban én sem hiszem el, hogy mennyire nem vagyok normális...
* Aztán már hirtelen annyi mindent tudna mondani, hogy saját maga is belezavarodik, s inkább nem jön ki hang a torkán. Csak áll ott, csillogó szemekkel, s a kezeiket babrálja.*
Vissza az elejére Go down
Declan-Clive Sword
Vadász
Declan-Clive Sword


Hozzászólások száma : 340
Age : 38
Hírnév : 3

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Harcos
Rang: Talpas

09. Fehér Vadkan fogadó - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 09. Fehér Vadkan fogadó   09. Fehér Vadkan fogadó - Page 16 EmptyVas. Jan. 17 2010, 15:49

*Seylát izgatottnak látja. Sőt... érdekes, mert gyermeki izgatottság van benne. Most nem az a vad nő áll előtte, hanem egy kislány. Ekkor muszáj volt megint elmosolyodnia. A nőnek ez a viselkedése tetszett Declannak. Seyla megfogta a kezét. A férfi meg felhúzza a szemöldökét.*
~Mire vársz?~
-Mesélj!-
~Jaj drága Seylám! a én is elmesélem amit el kell mesélnem, akkor nem leszel már ilyen vidám.~
*Látszódott a férfi szemében a szomorúság, bár igyekezett koncentrálni a nő vidámságára. Ő is babrálta a kezüket.*
Vissza az elejére Go down
Seyla Vulfia
Dagorlad ladyje - vámpír
Seyla Vulfia


Hozzászólások száma : 554
Age : 36
Hírnév : 17

Beosztások, rangok
Nép: Vámpírok
Beosztás: Vérszívó
Rang: Örző

09. Fehér Vadkan fogadó - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 09. Fehér Vadkan fogadó   09. Fehér Vadkan fogadó - Page 16 EmptyVas. Jan. 17 2010, 16:02

- Nem kell kétszer mondani!
* Felnevet, s egyik kezét továbbra is fogva tartva a fotelhoz húzza s szabályszerűen belenyomja. Ő meg egyszerűen belefészkeli magát az ölébe.*
- Na, hol is kezdjem... ja. Bocs a múltkoriért, amikor megzavartalak azzal a... -*gyilkos hangnem*- ... nővel. Aldoról volt szó... nos, ő már nem okoz több problémát.
* Több szót nem fecsérel rá. Talán jobb is. Lehet, hogy elpirulna. Vagy... jobb is nem belegondolni. Vége. Nem ő lesz az, aki rágódik az ügyön. Mefogja Declan ezét, s enyhén megszorítja. Megpróbálja nem belemélyeszteni a körmét. Pedig mérges.*
- Megígérted, hogy nem mondod el senkinek. Miért, Declan? Nagyon jól tudod, hogy titok a kilétünk. Ha eljár a szád, nem csak én kerülök bajba. Hatalmas bajba! Ráadásul... most, hogy úgy tűnik, sok minden fog változni...
* Belenéz a szemébe. Elmondja? Vagy még ráér? De akkor mi ez a bűntudat-féle a fiú szemében (is) ?!*
Vissza az elejére Go down
Declan-Clive Sword
Vadász
Declan-Clive Sword


Hozzászólások száma : 340
Age : 38
Hírnév : 3

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Harcos
Rang: Talpas

09. Fehér Vadkan fogadó - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 09. Fehér Vadkan fogadó   09. Fehér Vadkan fogadó - Page 16 EmptyVas. Jan. 17 2010, 16:12

*Seyla benyomja egy fotelba, majd az ölébe ül. Declan figyelmesen hallgatja a nőt, egyáltalán nem szól közbe. Igyekszik lenyugodni.*
-Seyla. Kérdéseket fogok feltenni. Egy. Ki az az Aldo Barras? Kettő: Mi van közte és Casve között? Három: hogy érted el, hogy Aldo ne okozzon több problémát?-
~Egyáltalán milyen problémát?~
-Négy: figyelj. Ned nagyon jó barátom. Őszintén szólva el is feledkeztem az ígéretemről, de másnak nem mondtam volna el, csak egyszerűen...-
*Lehunyta a szemét zavarában.*
~Jajj Seyla... Attól félek, hogy ha magyarázkodni kezdek, félreértesz, pedig nem vagyok szerelmes Nedbe, egyszerűen csak iszonyatosan megbízom benne, és el kellett neki mondanom a problémámat.~
-...hagyjuk is... nem fordul elő még egyszer.-
*Mondta határozottan, persze bocsánatot megint nem kért.*
-Öt: mi fog változni?-
*Néz komolyan a nőre és elvárja, hogy Seyla válaszoljon is az összes kérdésére.*
Vissza az elejére Go down
Seyla Vulfia
Dagorlad ladyje - vámpír
Seyla Vulfia


Hozzászólások száma : 554
Age : 36
Hírnév : 17

Beosztások, rangok
Nép: Vámpírok
Beosztás: Vérszívó
Rang: Örző

09. Fehér Vadkan fogadó - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 09. Fehér Vadkan fogadó   09. Fehér Vadkan fogadó - Page 16 EmptyVas. Jan. 17 2010, 16:35

* Hallgat, hallgat, hallgat... és utálja, hogy be kell fognia a száját! Úgy sem fog válaszolni minden kérdésre, úgyhogy felőle aztán... akkor is utálja azt a nőt.*
- Számoljunk együtt! Egy: Aldo Barras a viselkedésével sok gondot okozott már a vámpíroknak, de... legfőképp az embereknek. El tudod képzelni szerintem... így jött képbe, ha jól emlékszem, Casve. Már nem tudom, hol hallottam a sztorit. Azt hiszem, pont az előtt, hogy találkoztunk volna... és te figyel most ide, Declan Clive Sword! Nem érdekel, mit hagysz figyelmen kívül, amíg nem erről a titokról van szó! Eddig ugyan nem is lett volna belőle baj, de ha pont én hozom a fajtánkra a vesztet... ez nem történhet meg! Lehet, hogy nevetségesen hangzik, de példát kell mutatnom, és nem jól veszi ki magát, ha pont az szegi meg a szabályokat, akinek be kéne tartatnia azt!
Ajánlom is, hogy elő ne forduljon még egyszer. Semmi gond.
* Semmi kedve saját kezűleg végezni Declan Sworddal. Neddel... hm, annál inkább.*
- És nem is lesz, amíg te hozzám tartozol.
* Aztán csak nézi összekulcsolódó kezüket, s azon gondolkodik, vajon mennyit mondhat el neki. Ami már biztos... nem?*
- Valószínüleg... nem sokáig maradok meg... közönséges vámpírnak.- *Néz fel.*
Vissza az elejére Go down
Declan-Clive Sword
Vadász
Declan-Clive Sword


Hozzászólások száma : 340
Age : 38
Hírnév : 3

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Harcos
Rang: Talpas

09. Fehér Vadkan fogadó - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 09. Fehér Vadkan fogadó   09. Fehér Vadkan fogadó - Page 16 EmptyVas. Jan. 17 2010, 16:40

*Ez a hangnem valahogy sehogy sem tetszik Declannak. Összehúzza a szemét és mérgesen néz a nőre. De halkan válaszol, hogy ne törjön ki a düh belőle.*
-Nem válaszoltál semmire...
~Mi?! Én tartozom hozzád?! Na álljon meg a menet! Ki vagyok én?! Egy pulikutya, akit a Seylanéni ide-oda ugráltathat?!
-Hogy érted, hogy nem maradsz közönséges vámpír?-
*A többi dologra még ne reagál, majd persze felhozza őket később, de előbb erre a kérdésre akar választ kapni.*
-Mesélj.-
*Mondja kissé kimérten.*
Vissza az elejére Go down
Seyla Vulfia
Dagorlad ladyje - vámpír
Seyla Vulfia


Hozzászólások száma : 554
Age : 36
Hírnév : 17

Beosztások, rangok
Nép: Vámpírok
Beosztás: Vérszívó
Rang: Örző

09. Fehér Vadkan fogadó - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 09. Fehér Vadkan fogadó   09. Fehér Vadkan fogadó - Page 16 EmptyVas. Jan. 17 2010, 16:54

- Uhh...
* Felsóhajt. Tálán egy kicsit feszült beszéd volt ez. Úgyhogy enyhültebben folytatja, és közben a kezével játszik.*
- Nyugi, Clive, ne legyél már ilyen feszült hirtelen! De igen, válaszoltam!
* Kicsit zavartan néz, s tekintete is ide-oda ugrál, ahogy a szavakat keresi.*
- Még én sem igazán tudom... csak... Cecília mondott valamit, aki ugye most jelenleg az Evolyrani vezetők között van. És... lehet, hogy a közeljövőben sokkal több gondom/dolgom lesz. Persze én is tiszta hülye vagyok, mert lehet, hogy igaz... de egyszerűen kíváncsi vagyok. Ki akarom próbálni magam, mint... -*...felnéz Decre...*- Lady Seyla. -*...bociszemek...*
Vissza az elejére Go down
Declan-Clive Sword
Vadász
Declan-Clive Sword


Hozzászólások száma : 340
Age : 38
Hírnév : 3

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Harcos
Rang: Talpas

09. Fehér Vadkan fogadó - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 09. Fehér Vadkan fogadó   09. Fehér Vadkan fogadó - Page 16 EmptyVas. Jan. 17 2010, 16:59

*Talán Declan szemében megcsillantak a csalódás és reménytelenség fényei.*
~Reméltem, hogy talán átváltozhatnál emberré.~
*Lenéz a kezükre, majd vissza Seyla szemébe. Nyugodtan, szomorkásan kérdezi meg.*
-Seyla... ha lehetséges lenne... vissza karnál változni... emberré?-
*Nagyon kíváncsi volt, erre mi lesz a nőnek a válasza. Mondhatni mérföldkő a férfi életében.*
Vissza az elejére Go down
Seyla Vulfia
Dagorlad ladyje - vámpír
Seyla Vulfia


Hozzászólások száma : 554
Age : 36
Hírnév : 17

Beosztások, rangok
Nép: Vámpírok
Beosztás: Vérszívó
Rang: Örző

09. Fehér Vadkan fogadó - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 09. Fehér Vadkan fogadó   09. Fehér Vadkan fogadó - Page 16 EmptyVas. Jan. 17 2010, 17:11

* Maga sem tudja, mit várt, de egy biztos: nem ezt a reakciót. Talán valami... nem, ha belegondol, pontosan ez Declan. Ő kérdezhet csak ilyet.
Elgondolkodik. Most erre mit feleljen?! Semmit. Erre nem létezik jó válasz. Mert nem számít, hogy ő mit akar.*
- Clive. A vámpirizmusra nincs gyógymód. Ez nem valami... betegség, aminek csak úgy véget lehet vetni pár gyógynövénnyel.
* Szomorkása hangja. Nem tud jobban felelni. Főleg, hogy Declan rákényszeríti, hogy ilyen kérdésekre válaszoljon.*
- Én csak megpróbálok kihozni mindent az adott helyzetből. Nem szabad rágódni a megváltoztathatatlanon. Az csak felemészt. Inkább előre kell nézni.
Vissza az elejére Go down
Declan-Clive Sword
Vadász
Declan-Clive Sword


Hozzászólások száma : 340
Age : 38
Hírnév : 3

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Harcos
Rang: Talpas

09. Fehér Vadkan fogadó - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 09. Fehér Vadkan fogadó   09. Fehér Vadkan fogadó - Page 16 EmptyVas. Jan. 17 2010, 17:18

*Nem tudott a nő válaszára mit felelni. Csak ugyanabban az elégikus hangnemben folytatta.*
-Seyla... mondanom kell neked valamit...-
*Hatásszünet...*
- Elmegyek a Birodalomból. ...s magammal viszem Casvét. Tudod. Azért jöttem, hogy őt megtaláljam és hazavigyem a szüleimnek. És most, ahogy hallom, bajba keveredett. Nem tudom, milyen az az Aldo, de nem bízom benne, jobb ha Casve távol kerül tőle. Na meg nem is értek egyet azzal, hogy azzal a Chrisszel jár együtt. A lényeg. A szüleim majd belehalnak a várakozásba és a vágyakozásba, hogy újra átölelhessék rég elvesztett lányukat. Én is rég láttam őket. Hiányoznak. Hazamegyek, Casvével együtt, és... azt hiszem... nem jövök vissza...-
*Mondja ezt fájdalmasan nézve a nő szemébe.*
~Ne haragudj!~
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





09. Fehér Vadkan fogadó - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 09. Fehér Vadkan fogadó   09. Fehér Vadkan fogadó - Page 16 Empty

Vissza az elejére Go down
 
09. Fehér Vadkan fogadó
Vissza az elejére 
16 / 21 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 21  Next
 Similar topics
-
» Fakó ló fogadó
» 1. A vámpír fogadó
» 05. Hullócsillag Fogadó

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
EVOLYRAN  :: EVOLYRAN - A SZÖVETSÉG :: Evolyrani Birodalom :: Evolyran városa-
Ugrás: