EVOLYRAN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EVOLYRAN


 
KezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Similar topics

 

 09. Fehér Vadkan fogadó

Go down 
+39
Xerio Arnon
Armin Dewney
Arya Darkmen
Loanera
Richard Frigma
Fatima Ferses
Kegyetlen Liana
Tikina
Katherine
Cecília
Ninquë Tifar-Cua
Louny Straith
Hyrraosy Retryano
Akira Pain
Dreamien Tifar
Declan-Clive Sword
Zenoti Maya
Sakura Mustang
Christopher MCCallum
Glorien
Aredhel Narmolanya
Akira Angel
Ned'rila Olveti
Amara Lynessa
Aysha
Hypyno Grymythas
Casve
Hiswa
Sephrio Elruhir
Elynor Gray
Formenya Hyalma
Harymane Mytryon
Aisha Hanath
Orin
Aldo Barras
Selly
Seyla Vulfia
Ivan Blackheart
Mesélő
43 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 15 ... 21  Next
SzerzőÜzenet
Christopher MCCallum
Könnyűlovas
Christopher MCCallum


Hozzászólások száma : 218
Age : 36
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Sárkánylovasok
Beosztás: Harcos
Rang: Felderítő

09. Fehér Vadkan fogadó - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 09. Fehér Vadkan fogadó   09. Fehér Vadkan fogadó - Page 9 EmptyPént. Aug. 14 2009, 21:22

*Elég korrán van még, de Christopher hasa nem hagyja nyugton a fiút. Már Celestin is kinevette és elküldtereggelizni a fiút. Most Evolyran mellett telepedtek le, hiszen Celestin nem akarta kinyirni az összes élőlényt a Tolmenbe, igy új falatozóhelyet kellett keresniük maguknak. És hát itt szálltak meg. Christopher is gondolkozott rajta, hogy esetleg itt kér szállás a fogadóban, de Celestin lebeszélte róla, mondván - nem hagyja egyedül kószálni a fiút és mellette biztonságban van. Persze Chris kicsit tiltakozott, hogy egy ágy sokkal kényelmesebb, mint egy sárkány, de Celestin kitörni készülő haragját és a megbántott szemeket látva visszavonta a megjegyzését és beleegyezett abba, hogy csak enni járjon a fogadóba, aludni ne. Ahogy belép és körbenéz egy csomó embert lát. Pedig még elég korán van. Bár ahogy jobban megnézi, többjük tünde. De egy ismerőst felfedez: Declant. Elmosolyodik és odalép az asztalhoz, ahol egy tünde hölgy is helyet foglal. Chris végig méri, hiszen Akira óta nem nagyon bizik a tündékben. Ki tudja, lehet ez is embergyűlölő.*
~Gondolkozz már! Egy emberrel beszélget!~szidja le magát Chris a figyelmetlenségéért. Igy most nem egy ellenséges pillantást, hanem egy mosolyt küld a lánynak.*
-Üdvözlet, szép jó reggelt! - köszönti őket és megveregeti Declan hátát.*
-Mizujs haver? Idetaláltál? - kérdezi vigyorogva, majd a lányra néz.*
-Christopher. Csatalkozhatok? - intézi el gyorsan a bemutatkozást és le is ül nyomban, választ sem várva.*

Vissza az elejére Go down
Zenoti Maya
Gyógyfű-tudó
Zenoti Maya


Hozzászólások száma : 299
Age : 32
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Elfek
Beosztás: Varázsló
Rang: Gyógyító

09. Fehér Vadkan fogadó - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Fehér Vadkan fogadó   09. Fehér Vadkan fogadó - Page 9 EmptyPént. Aug. 14 2009, 21:31

*Mayának jól estek a szavak Declantól.*
-Hát igen nem vagyok barátságba velük így nem érdekel a véleményük.-
*Maya észreveszi, hogy egy férfi lép be a fogadóba aki az asztal felé tart. Declan tekintetéből ítélve biztos ismeri.*
-Szia! Zenoti Maya.-
*A fiú csatlakozott hozzájuk.*
Vissza az elejére Go down
Declan-Clive Sword
Vadász
Declan-Clive Sword


Hozzászólások száma : 340
Age : 38
Hírnév : 3

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Harcos
Rang: Talpas

09. Fehér Vadkan fogadó - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 09. Fehér Vadkan fogadó   09. Fehér Vadkan fogadó - Page 9 EmptyPént. Aug. 14 2009, 21:43

*Hallgatja mosolyogva a lányt, de eztán egy ismerős közeledtét véli felfedezni. Mosolya lefagy. Elkomolyodik.*
~Ez meg mit keres itt?~
*Chris leül és megveregeti Declan vállát. Erre Dec úgy nézett Chrisre, mintha meg akarná ölni.*
-Veregesd a saját válladat!- *Mondta nem valami kedvesen.*
-Egy hónap után végre képes volt Seyla felállni és elindulni. Végig rá kellett várnom. Már itt lettem volna, ha tehettem volna.-
*A "csatlakozhatok"ra Dec felhúzta a szemöldökét. Átváltott "engem nem érdekel" arckifejezésre és válaszolt.*
-Már csatlakoztál.-
*Kisebb csend következett. Declant kicsit zavarta a Chrisről levakarhatatlan vigyor.*
-Mióta vagy itt? Nem úgy volt, hogy együtt jövünk. Bár nem mintha hiányoztál volna...- *Morogta az utolsó mondatot az orra alá. Csoda történt. Visszakaptuk az eredeti Declant. A bunkó, beszólogatós, sértegetős, és nem törődöm Declant. Régen volt ez. Szegény Maya megismerhette erről az oldaláról is. /Bár nem biztos, hogy ez a valódi oldala... talán csak olyan, mint a tüske a sünön.../

Vissza az elejére Go down
Christopher MCCallum
Könnyűlovas
Christopher MCCallum


Hozzászólások száma : 218
Age : 36
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Sárkánylovasok
Beosztás: Harcos
Rang: Felderítő

09. Fehér Vadkan fogadó - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 09. Fehér Vadkan fogadó   09. Fehér Vadkan fogadó - Page 9 EmptyPént. Aug. 14 2009, 21:52

*Chris a tünde kedves bemutatkozására elmosolyodik.*
~Remek. Nem egy harapós, embergyűlölő. Lehet csak én voltam olyan béna, hogy egy olyannal futottam össze?~*gondolja a fiú és örül, hogy egyikük sem lát bele a fejébe, mert ha látnák a gondolatait, Maya biztosan neki ugrana. Ahogy Declanra néz, látszik, hogy nem nagyon örül Chrisnek. Sőt! Inkább olyan, minta púp lenne a hátán. Chris erre felvonja a szemöldökét, de a vigyora ott marad az arcán.*
-Mi van Haver? Bevetted a bunkó-tablettát? - kérdezi kissé sértődött hangnemben és Declanra mered. Mjad megvonja a vállát.*
-Végül is el is mehetek... - motyogja a "má csatalkoztál" megnyilávnulásra.*
-Esetleg megzavartam valamit? - néz a hölgyre és pajkosan elvigyorodik. De mikor Declanra néz, ismét komoly lesz az arca.*
-Celestinnel gyorsabb voltam. Bocs - vonja meg a vállát.*
-Seyla hogy van? - kérdezi ismét vigyorogva.*
Vissza az elejére Go down
Zenoti Maya
Gyógyfű-tudó
Zenoti Maya


Hozzászólások száma : 299
Age : 32
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Elfek
Beosztás: Varázsló
Rang: Gyógyító

09. Fehér Vadkan fogadó - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Fehér Vadkan fogadó   09. Fehér Vadkan fogadó - Page 9 EmptyPént. Aug. 14 2009, 22:08

*Mikor oda jött az a fiú hirtelen Declannak eltünt a mosoly az arcáról.*
~Mi történhetett? Nem igazán tudom mit gondoljak Declan majdnem neki esett Chrisnek legalábbis a szemével biztosan. Ezek szerint együtt jöttek volna de Chris nem várta meg. Legalábbis ezt következtetem le. Most bemutatkozott Declan. Persze lehet hogy ez a fiú hozta ki belőle ezt. És ki az a Celestin? Túl sok kérdés egyszerre a fejemben. Ők meg továbbra is folytatják.~
-Elég! Hagyátok abba!-*Csap szét köztük Maya*-Folytathatjátok de ne elöttem! Nem vagyok arra kiváncsi,hogy ti hogy szoktatok egymással bunkózni.-*Emelte fel a hangját*-Lehet hogy én vagyok itt a felesleges harmadik! Nem tudnátok abba hagyni és higgattan megbeszélni a dolgokat? Igaz lehet túl optimista vagyok de még mindig jobb amit ti műveltek.-
Vissza az elejére Go down
Declan-Clive Sword
Vadász
Declan-Clive Sword


Hozzászólások száma : 340
Age : 38
Hírnév : 3

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Harcos
Rang: Talpas

09. Fehér Vadkan fogadó - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 09. Fehér Vadkan fogadó   09. Fehér Vadkan fogadó - Page 9 EmptyPént. Aug. 14 2009, 22:13

*Kicsit elcsodálkozik a lány kitörésén. Hisz nem vitatkoztak. Csak Declan. De nem emelte fel a hangját, vagy ilyesmi.*
-Nem vagy felesleges...- *Mondta visszafogottan. De Chris kérdésére is igyekszik válaszolni.*
~Seyla~
-Jól van. Mint mindig. Tudod milyen!-
*Újra a lányra néz.*
Vissza az elejére Go down
Christopher MCCallum
Könnyűlovas
Christopher MCCallum


Hozzászólások száma : 218
Age : 36
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Sárkánylovasok
Beosztás: Harcos
Rang: Felderítő

09. Fehér Vadkan fogadó - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 09. Fehér Vadkan fogadó   09. Fehér Vadkan fogadó - Page 9 EmptyPént. Aug. 14 2009, 22:17

*Christopher is meglepődik Maya kitörésén, hiszen nem is veszekedtek. Vagy legalábbis ő ezt nem ennek vette. Próbálta poénra fogni Declan bunkózását. DE úgy látszik tényleg veszekedésnek hangzott.*
-Dehogy vagy felesleges. Kérlek ne haragudj! - nézett a lányra, majd DEclanra.*
-És te se! - nyújtott békitő jobbot a srác, remélve hogy Declan elfogadja azt. Hiszen neki semmi baja nincs a fiúval. Csak éppen, ha bunkóznak vele, ő is kicsit visszaszól. De ha normálisan szólnak hozzá, nem tesz semmi olyat, ami veszekedéshez vezethetne.*
Vissza az elejére Go down
Zenoti Maya
Gyógyfű-tudó
Zenoti Maya


Hozzászólások száma : 299
Age : 32
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Elfek
Beosztás: Varázsló
Rang: Gyógyító

09. Fehér Vadkan fogadó - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 09. Fehér Vadkan fogadó   09. Fehér Vadkan fogadó - Page 9 EmptyPént. Aug. 14 2009, 22:24

~Na végre!~
*Látszik, hogy Declan és Chris meglepődik Mayán. De nem bírta már tovább a lány lépnie kellett. *Daclen válaszolt Chris kérdésére , de már nem bunkón. Tetszett Mayának, hogy a fiúkra hatással volt és kedvéért abba hagyták. *
-Semmi baj! Csak tudjátok nem bírom ha két ember bunkózik egymással. Persze elf is lehet vagy bármilyen lény nem kell konkrétan embernek lenniük. -
*Így kezdett kicsitt kellemesebb lenni a beszélgetés és Maya is jobban érezte magát. *
Vissza az elejére Go down
Declan-Clive Sword
Vadász
Declan-Clive Sword


Hozzászólások száma : 340
Age : 38
Hírnév : 3

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Harcos
Rang: Talpas

09. Fehér Vadkan fogadó - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 09. Fehér Vadkan fogadó   09. Fehér Vadkan fogadó - Page 9 EmptyPént. Aug. 14 2009, 22:33

*Úgy tűnik Chris még nem tanulta meg, hogy Declan senkivel nem fog kezet. Volt már olyan, hogy valaki úgy köszönt, hogy kezet akart rázni vele, de Dec sosem nyújtotta a kezét. Mondjuk, amikor Seylától elbúcsúztak, akkor kezet fogott vele, de az más volt. Seylát ismeri a legjobban mindenki közül. Nem fog akárkivel kezet. Bár azt nem tudni, miért. Chrisszel meg még nem ismerik egymást annyira. Nem éltek át olyan kalandokat együtt, mint Dec Seylával. Nem fogott kezet Chrisszel. De hogy ne legyen belőle sértődés, így igenlően bólintott a fejével, közben Chris szemébe nézett. Mindezzel jelezte: rendben, ássuk el a csatabárdot. Majd Mayára nézett.*
-Chris nem is volt bunkó... -*Mondja csendes mély hangon.*
-Csak nem szeretem, amikor valaki összevissza hadovál ostobaságokat...-* Chrisnek arra a megszólalására célzott, amikor azt kérdezte: Megzavartam valamit?
Csend következett. Legalábbis Declan részéről. Az asztalt nézte, közben az asztalon lévő kezeivel babrált.*
Vissza az elejére Go down
Christopher MCCallum
Könnyűlovas
Christopher MCCallum


Hozzászólások száma : 218
Age : 36
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Sárkánylovasok
Beosztás: Harcos
Rang: Felderítő

09. Fehér Vadkan fogadó - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 09. Fehér Vadkan fogadó   09. Fehér Vadkan fogadó - Page 9 EmptyPént. Aug. 14 2009, 22:39

*Christopher nem nagyon tud most mit reagálni. Maya megnyuszik és ki is fejti, hogy nem szereti ha két ember bunkózik egymással. Chris nem nagyon figyel, még mindig tartja a kezét az asztal felett, várva, hogy Declan kezet rázzon fele. De Declan nem teszi meg, csak bólint egyet mélyen chris szemébe nézve. Chris leengedi a kezét, de a szemét nem veszi le Declanról. Mélyen és komoran néz a fiú szemébe. Nem is figyelve, hogy másik is vannak körülttük. Declan lesüti a szemét és az asztalt nézi, de Chris még mindig a fiút.*
-Örülök, hogy Selya jól van - jegyzi meg szintelen hangon.*
Vissza az elejére Go down
Zenoti Maya
Gyógyfű-tudó
Zenoti Maya


Hozzászólások száma : 299
Age : 32
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Elfek
Beosztás: Varázsló
Rang: Gyógyító

09. Fehér Vadkan fogadó - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Fehér Vadkan fogadó   09. Fehér Vadkan fogadó - Page 9 EmptyPént. Aug. 14 2009, 22:44

*Daclen elfogadta a bocsánatkérését Chrisnek. Ennek örült Maya. A lány furcsának tartotta, hogy Daclen nem fog kezet Chrissel. De biztos volt ennek is oka. Mikor Daclen ránézett a lányra Maya egy mosollya köszönte meg amit tett.*
-Ez remek. Háát Chris említetted Celestint ő kicsoda ha szabad kérdeznem?-
Vissza az elejére Go down
Declan-Clive Sword
Vadász
Declan-Clive Sword


Hozzászólások száma : 340
Age : 38
Hírnév : 3

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Harcos
Rang: Talpas

09. Fehér Vadkan fogadó - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 09. Fehér Vadkan fogadó   09. Fehér Vadkan fogadó - Page 9 EmptyPént. Aug. 14 2009, 22:51

*Reakció Chris kijelentésére*
-Seyla nem volna jól?-
*Majd feltekintett a többiekre, és figyelte a beszélgetésüket. Majd úgy gondolta ő is kérdez valamit Christől. Itt már beleengedett egy kis baráti mosolyt.*
-Mi történt veled mostanság, az egy hónap alatt? Ahogy elnézlek, biztos van vagy egy tucatnyi nő ismerősöd.-
Vissza az elejére Go down
Christopher MCCallum
Könnyűlovas
Christopher MCCallum


Hozzászólások száma : 218
Age : 36
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Sárkánylovasok
Beosztás: Harcos
Rang: Felderítő

09. Fehér Vadkan fogadó - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 09. Fehér Vadkan fogadó   09. Fehér Vadkan fogadó - Page 9 EmptyPént. Aug. 14 2009, 22:55

*Christopher arca még mindig komoly, de mikor Maya Celestinről kérdez, elmosolyodik. Nem tudja, hogy elmondhatja-e a lánynak, de végül is most már mindegy, hiszen eddig minden ismerőse tudja, hogy ő sárkánylovas. Eggyel több vagy kevesebb ember már nem számit.*
-Celestin a sárkányom. És természetesen egyben a lelki társam is - jelenti ki büszkén és egyben mosolyogva a fiú. Majd Declanra néz. A mosoly eltűnik a zarcáról, komor pillantással néz Declan mosolygós arcába.*
-Elvagyok, köszönöm. Járkáltam, vadásztam, megbirkóztam egy csapat zombival és egy rakás vámpirral, szerelmes lettem és... nők? Nos, van egy, kettő - meséli, hadarva chris és az utolsó mondatán elvigyorod. De egyből Casve képe jelenik meg a fejében egy a vigyor egy halvány átható mosollyá fakul.*
Vissza az elejére Go down
Zenoti Maya
Gyógyfű-tudó
Zenoti Maya


Hozzászólások száma : 299
Age : 32
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Elfek
Beosztás: Varázsló
Rang: Gyógyító

09. Fehér Vadkan fogadó - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Fehér Vadkan fogadó   09. Fehér Vadkan fogadó - Page 9 EmptyPént. Aug. 14 2009, 23:01

*Kezd baráti beszélgetés kialakulni Chris és Declan között. Maya ennek nagyon örül. Bár ő nem nagyon tud mit hozzá fűzni adtól még csendben hallgatja őket. Azon viszont elmosolyodik mikor azt mondja Daclen Chrisnek hogy biztosan egy tucatnyi nő ismerősöd van. *
~Végre egy jó poén.~
*Gondolja. Mikor Chris válaszol Maya kérdésére meglepődik.*
~Egy sárkánylovas.~
*Maya kicsit elakad annál a szónál,hogy sárkánylovas. De Chris válaszol Declan kérdésére is.*
Vissza az elejére Go down
Declan-Clive Sword
Vadász
Declan-Clive Sword


Hozzászólások száma : 340
Age : 38
Hírnév : 3

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Harcos
Rang: Talpas

09. Fehér Vadkan fogadó - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 09. Fehér Vadkan fogadó   09. Fehér Vadkan fogadó - Page 9 EmptyPént. Aug. 14 2009, 23:10

*Felhúzza a szemöldökét.*
-Szerelmes vagy? Na ne mondd. És ki az a szerencsétlen?- *Mondja szekáló mosollyal. Majd Mayára néz. Furcsállja, hogy ő most nem sokat beszél.*
-Valami gond van?- *Kérdezi komolyan.*

Vissza az elejére Go down
Christopher MCCallum
Könnyűlovas
Christopher MCCallum


Hozzászólások száma : 218
Age : 36
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Sárkánylovasok
Beosztás: Harcos
Rang: Felderítő

09. Fehér Vadkan fogadó - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 09. Fehér Vadkan fogadó   09. Fehér Vadkan fogadó - Page 9 EmptyPént. Aug. 14 2009, 23:16

*Mayán látszik, hogy eléggé meglepődött a sárkánylovas kifejezésen. Christopher elmosolyodik, majd közelebb hajol a lányhoz és pisszegni kezd.*
-Ez titok! - kacsint a lányra egy huncut mosollyal. Majd Declan kérdése egy picit elpirul és lesüti a szemét. Majd vesz egy nagy levegőt és a fiú szemébe néz.*
-Nem hiszem, hogy közöd van hozzá. Na meg nem is hiszem, hogy ismered. Casve-nek hivják azt a 'szerencsétlent'. És azt hiszem ő is szeret - mondja mosolyogva Chris.*
~Édesem! Merre vagy? Aggódom!~*hallja meg sárkánya hangját a fejében a fiú.*
~Megyek anyu!~*válaszol kissé morcosan a fiú, majd feláll.*
-Nos, további szép estét, nekem mennem kell! - mondja. Elbúcsúszik. A lánytól egy mosollyal, Declantól pedig egy hátbaveregetéssel.*
-Üdvözlöm Seylát! - mondja még búcsúzóul, majd eltűnik a szinen.*

//Köszönöm a játékot!//
Vissza az elejére Go down
Zenoti Maya
Gyógyfű-tudó
Zenoti Maya


Hozzászólások száma : 299
Age : 32
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Elfek
Beosztás: Varázsló
Rang: Gyógyító

09. Fehér Vadkan fogadó - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Fehér Vadkan fogadó   09. Fehér Vadkan fogadó - Page 9 EmptyPént. Aug. 14 2009, 23:26

*Declan Chris szekállja hogy ki is az a szerencsétlen akit szeret. *
-Nem nincs semmi baj. Csak tudod egyenlőre olyanokról beszélgettek amibe nem igazán tudok közbeszólni.- *Mondja mosolyogva. *
-Casve?- *Kérdezi Maya amire nagyon felfigyel.*
~Az a Casve akit én ismerek?~
*De mire a lány észbekapot már eli tűnt Chris.*
-Most megy el amikor végre megtalálhattam volna Casvet?- *néz szomorúan Declanra.*


A hozzászólást Zenoti Maya összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Aug. 15 2009, 14:10-kor.
Vissza az elejére Go down
Akira Pain
Tőrvető
Akira Pain


Hozzászólások száma : 193
Age : 113
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Elfek
Beosztás: Harcos
Rang: Elit harcos

09. Fehér Vadkan fogadó - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 09. Fehér Vadkan fogadó   09. Fehér Vadkan fogadó - Page 9 EmptyPént. Aug. 14 2009, 23:39

* Sietve lépett a fogadóba. Hátha marad reggeli , nem lenne jó éhesen vásárolgatni. Sietősen a pulthoz viharzott és egy jóóóóó nagy adag reggelit rendelt. Meg teát. Kicsit több időbe tellett megcsinálni a nagyobb adagot de megérte várni , mert igencsak termetes tányér került elé.
Akira körbenézett a vendégeken amikor is meglátott egy ismerős arcot. Ember volt.*
~ Láttam már ezt a fickót valahol.....
~ Nem nagyon rémlik hol de láttam...
* Valaki még ült melette de háttal volt neki így nem ismerte fel. Szemöldökét felvonta miközben egy virslit tolt a szájába.*
Vissza az elejére Go down
Declan-Clive Sword
Vadász
Declan-Clive Sword


Hozzászólások száma : 340
Age : 38
Hírnév : 3

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Harcos
Rang: Talpas

09. Fehér Vadkan fogadó - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 09. Fehér Vadkan fogadó   09. Fehér Vadkan fogadó - Page 9 EmptyPént. Aug. 14 2009, 23:45

~Casve?~
*Azonnal felállt.*
-Hogy ki? Héé, ne most menj el!!!-
*Majd Maya megszólására válaszolt a távozó Christ figyelve.*
-Én is ezt kérdezem. a elmegy, hogy találom meg?
*Majd leül. Lehajtja majd fogja a fejét.*
~Istenem!~ *Majd suttogja.*
-Milyen kicsi a világ.- *Majd feltekint. És kínjában elmosolyodik.*
-Elég sokan ismerik Casvét. És pont Chris... pont neki kellett... szemet vetnie rá?! Nem értem.-
*Úgy beszél, mintha az ő általa keresett Casvéról lenne szó. Merengésében előretekint. Hirtelen felébred.*
~Ismerős arc. Ismerős elf.~
*Mereven Akirára néz. Amikor az visszatekint rá, Declan egy bólintással üdvözli.*
Vissza az elejére Go down
Zenoti Maya
Gyógyfű-tudó
Zenoti Maya


Hozzászólások száma : 299
Age : 32
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Elfek
Beosztás: Varázsló
Rang: Gyógyító

09. Fehér Vadkan fogadó - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Fehér Vadkan fogadó   09. Fehér Vadkan fogadó - Page 9 EmptyPént. Aug. 14 2009, 23:52

-De miért pont most kell eltünnie.-*Maya még mindig azon gondolkodik, hogy majdnem megtudta hogy hol lehet Casve erre eltünik a srác.*
-És mond te miért keresed annyira Casvet, ha nem is ismered?-
*Kérdezte Maya. Kicsit meglepetten néz Daclenre mikor oda biccent egy elfre.*
-Talán ismered?-
Vissza az elejére Go down
Akira Pain
Tőrvető
Akira Pain


Hozzászólások száma : 193
Age : 113
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Elfek
Beosztás: Harcos
Rang: Elit harcos

09. Fehér Vadkan fogadó - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 09. Fehér Vadkan fogadó   09. Fehér Vadkan fogadó - Page 9 EmptyPént. Aug. 14 2009, 23:59

* Mikor az ember biccent akkor már biztos, hogy valahonnan ismerik egymást. Tétován elindul feléjük vigyázva , hogy ne potyogjon le a kaja a földre. Mikor odaért akkor látta , hogy egy fiatal elfel beszélget.*
- Szépjóreggelt.
- Remélem nem zavarok ha ideülök.
* Majd miiután lehuppant folytatta a habzsolást. *
- Jól láttam , hogy az a Christopher is itt volt?
- Vagy nem is ismeritek?
- Mert akkor nem is szóltam.
* Majd ismét tolta be a virsliket.*
- Ja, amúgy kértek?
- Jó meleg.
Vissza az elejére Go down
Declan-Clive Sword
Vadász
Declan-Clive Sword


Hozzászólások száma : 340
Age : 38
Hírnév : 3

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Harcos
Rang: Talpas

09. Fehér Vadkan fogadó - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 09. Fehér Vadkan fogadó   09. Fehér Vadkan fogadó - Page 9 EmptySzomb. Aug. 15 2009, 00:04

-Igen, ismerem. Találkoztunk egyszer. Chattalban. % perc volt az egész.
*A Casve kérdésre nem nagyon akart válaszolni.*
-Legyen annyi elég, hogy keresek egy Casve nevezetű lányt és lehet, hogy az a Casve azonos a ti Casvétokkal.-
*De eközben meg is érkezett Akira. Szóval hallhatta, hogy Casvéról beszélgetnek.*
-Igen, Chris volt. Miért?-
*Kérdezte rögtön Declan. Majd a virsli felajánlásakor Dec egy határozott nemet jelentve feltette a kezét. Sőt. Egyet rázta is a fejét. Ennyi történt.*
Vissza az elejére Go down
Zenoti Maya
Gyógyfű-tudó
Zenoti Maya


Hozzászólások száma : 299
Age : 32
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Elfek
Beosztás: Varázsló
Rang: Gyógyító

09. Fehér Vadkan fogadó - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Fehér Vadkan fogadó   09. Fehér Vadkan fogadó - Page 9 EmptySzomb. Aug. 15 2009, 00:11

*Daclen válaszolt Maya kérdésére. De a Casve ügyröl még mindig nem tudott meg többet Maya. Látta, hogy feléjük tart az a lány és ennek roppant megörült, hiszen ez azt jelenti, hogy neki sincs semmi baja az emberekkel.*
-Szia mi még nem ismerjük egymást a nevem Zenoti Maya.-
*Közben hallgatta ahogy Daclen felel a kérdéseire.*
-Nem köszönöm nem kérek.-
Vissza az elejére Go down
Akira Pain
Tőrvető
Akira Pain


Hozzászólások száma : 193
Age : 113
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Elfek
Beosztás: Harcos
Rang: Elit harcos

09. Fehér Vadkan fogadó - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 09. Fehér Vadkan fogadó   09. Fehér Vadkan fogadó - Page 9 EmptySzomb. Aug. 15 2009, 00:20

* Akira keze kicsit zsíros volt úgyhogy csuklót nyújtott Maya-nak.*
- Szia , Akira Pain tényleg nem ismerjük egymást.
- Te meg Deklár vagy ha jól tudom..
* Majd egy virslivel Declanra mutatott. Igencsak jó kedvében volt úgyhogy kicsit elengedte magát , ilyenkor mindig olyan szórakozott volt. Miközben beszélt a virsli csak ugy hajladozott a kezében..*
- Hát nem tudjátok mit hagytok ki.
- A meleg ételnél nincs is jobb , pláne ha friss..
- Még halottam amikor agyoncsapták a lovat..
* Majd ezen egy kicsit elröhögött magában de igencsak kaján vigyorral..*
- Áááá nemis csak vicc volt..hamm...
-Ja hogy Chris...
- Csakmert nem vagyunk valami jóban.
- Casve egy barátja ha jól tudom.
- Nem tetszik a modora.
- Persze nem az én barátom nem tudom Casve hol szedte össze.
* Hammm..,..nyamm..*
Vissza az elejére Go down
Declan-Clive Sword
Vadász
Declan-Clive Sword


Hozzászólások száma : 340
Age : 38
Hírnév : 3

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Harcos
Rang: Talpas

09. Fehér Vadkan fogadó - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 09. Fehér Vadkan fogadó   09. Fehér Vadkan fogadó - Page 9 EmptySzomb. Aug. 15 2009, 00:25

-Declan- *Mondta monoton, kijavítva Akirát. Nem nagyon tetszett neki, ahogy az hadonászott a virslivel. Kicsit gusztustalan volt. Bár Mikor Declan kettévágta a halott kalóz fejét, az sem lehetett valami gusztusos.*
~Már megint Casve~
-Itt mindenki ismeri Casvét? Honnan ismered? Hol lakik? Milyen barátja neki ez a Chris, és milyen embernek ismerted meg Casvét?-
*Gyorsan tette fel a kérdéseket. Végig Akira szemébe nézett és még egy pislogást sem engedett meg magának. Mereven várta a válaszokat.*
Vissza az elejére Go down
Zenoti Maya
Gyógyfű-tudó
Zenoti Maya


Hozzászólások száma : 299
Age : 32
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Elfek
Beosztás: Varázsló
Rang: Gyógyító

09. Fehér Vadkan fogadó - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Fehér Vadkan fogadó   09. Fehér Vadkan fogadó - Page 9 EmptySzomb. Aug. 15 2009, 00:34

*Vicces volt ahogy Akira a csuklóját nyujtotta oda, persze azért Maya örült mert így leglább nem lett tiszta külimájsz a keze.*
~Fura ez a lány. Jobban mondva elég jó humoru még hozzám képest is. Itt hadonászik a virslijével. Csak nehogy fejbe csapjon vele. Na és a morbid viccelődései*
Akira Casveról kezd el beszélni. Maya megakarta kérdezni Akirat hogy nem-e tudja hol lehet, de Dacle lebombázta már egy csomó kérdéssel.*
-Igen! Én is ugyanezeket a kérdéseket teszem fel.-
*És mindketten megrohamozták őt a kérdésekkel.*
Vissza az elejére Go down
Akira Pain
Tőrvető
Akira Pain


Hozzászólások száma : 193
Age : 113
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Elfek
Beosztás: Harcos
Rang: Elit harcos

09. Fehér Vadkan fogadó - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 09. Fehér Vadkan fogadó   09. Fehér Vadkan fogadó - Page 9 EmptySzomb. Aug. 15 2009, 00:47

* Szemei kicsit kigúvadtak amikor Declan lerohanta kérdésekkel. Maya-ra nézett de ő is ezeket kérdezte.. Felhúzta a szemöldökét, érezte , hogy most elég fontos dologrol lehet szó..*
- Nosss..../ virslilóbálás../
- Casvét nem nehéz megtalálni , többnyire az erdőben bandukol mindig, lehet ott is lakik nemtudom.
- Lehet ő talál meg hamarabb csak tévedj el.
- Chris meg nemtom milyen barátja de az tuti, hogy megvédi ha baj van. Meg fordítva.
- Nameg szerintem az a pali egy pupák.
* Majd kettéharapta a virslit és hamar meg is ette. Megfogott mégegyett , hogy tudjon mivel kalimpálni.*
- Casve meg...háát nemistudom...
- Biztos sok baja van neki.
- Elég érzékeny lélek úgyhogy óvatosan a szavakkal.
* Majd a virslivel közben feléjük mutagatott.*
- Miért ilyen fontos ez?
- Biztos nem kértek?
- Amúgy ti most épp romantikáztok?
- Csakmert akkor nem zavarok és lelépek..
* Majd körbepislogta őket és a virslit se lóbálta.*
Vissza az elejére Go down
Declan-Clive Sword
Vadász
Declan-Clive Sword


Hozzászólások száma : 340
Age : 38
Hírnév : 3

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Harcos
Rang: Talpas

09. Fehér Vadkan fogadó - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 09. Fehér Vadkan fogadó   09. Fehér Vadkan fogadó - Page 9 EmptySzomb. Aug. 15 2009, 00:56

*Maya is kíváncsi, így minden figyelem Akirára terelődik. Máris megfogalmazódik Declanban az első kérdés.*
~Melyik erdőben?~ *De nem vág Akira szavába...*
*Az jó, ha Chris megvédi... akkor jól van!~ *Figyel tovább.*
-Na az biztos!- *Helyeselt a pupák szóra.*
-Magánügy- *Mármint, hogy miért fontos...
-Nem kössz! Most ettem.
*Aztán nagy szemöldök feljövetel...
-Khrm... nem egészen Akira. Csak beszélgettünk.
*Majd egy kicsit kínosan néz a lányra.*
-Egyébként melyik erdőről beszélsz?
Vissza az elejére Go down
Zenoti Maya
Gyógyfű-tudó
Zenoti Maya


Hozzászólások száma : 299
Age : 32
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Elfek
Beosztás: Varázsló
Rang: Gyógyító

09. Fehér Vadkan fogadó - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Fehér Vadkan fogadó   09. Fehér Vadkan fogadó - Page 9 EmptySzomb. Aug. 15 2009, 01:06

~ Hupsz lehet, hogy egy kicsit lerohamoztuk. Szóval az erdőben van. De vajon melyikben? ~
-Hogy miért ilyen fontos? Mert Casve remek lány. Ezt a szót mondom rá és szite nem is ismerem. Pont ezért mert nem ismerem igazán és megszeretném ismerni.-
*Mikor Akira azt kérdezte, hogy ők most éppen romantikázak-e? Maya felnevetett.*
-ŐŐ… nem nem nevezném a beszélgetést romtikázásnak.-*Mosolygott.*
*Persze azért szívesen gondolt vissza arra a fél órára amikor Declannal kettesben volt.*
Vissza az elejére Go down
Akira Pain
Tőrvető
Akira Pain


Hozzászólások száma : 193
Age : 113
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Elfek
Beosztás: Harcos
Rang: Elit harcos

09. Fehér Vadkan fogadó - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 09. Fehér Vadkan fogadó   09. Fehér Vadkan fogadó - Page 9 EmptySzomb. Aug. 15 2009, 01:21

* Szemei összeszűkültek egy kicsit. Nem akart semmi olyat mondani amivel másnak árthatna ezért nem is mondott semmit azonnal.*
- Deklár téged ahányszor látlak mindig más lány társaságában vagy.
- Most vagy nagyon tudsz valami vagy nagyon nem. / virslirázás /
- Nameg előbb tudni szeretném , hogy miért olyan fontos , hogy megtaláld Casvét.
- Nem akarom bajba sodorni ugye megérted.
- Az embereknél meg sosem lehet tudni, fő a biztonság.
* Majd a teát félig kiitta *
- Ugye nem valami ostobaságon töritek a fejeteket?
- Sokan kedvelik Casvét ha jól tudom..
* Majd kicsit elgondolkozott Chris régebbi szavain arrol a halálos fenyegetésröl.*


A hozzászólást Akira Pain összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Aug. 15 2009, 01:28-kor.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





09. Fehér Vadkan fogadó - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 09. Fehér Vadkan fogadó   09. Fehér Vadkan fogadó - Page 9 Empty

Vissza az elejére Go down
 
09. Fehér Vadkan fogadó
Vissza az elejére 
9 / 21 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 15 ... 21  Next
 Similar topics
-
» 1. A vámpír fogadó
» 05. Hullócsillag Fogadó
» Varázsbot fogadó

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
EVOLYRAN  :: EVOLYRAN - A SZÖVETSÉG :: Evolyrani Birodalom :: Evolyran városa-
Ugrás: