EVOLYRAN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EVOLYRAN


 
KezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Similar topics

 

 09. Fehér Vadkan fogadó

Go down 
+39
Xerio Arnon
Armin Dewney
Arya Darkmen
Loanera
Richard Frigma
Fatima Ferses
Kegyetlen Liana
Tikina
Katherine
Cecília
Ninquë Tifar-Cua
Louny Straith
Hyrraosy Retryano
Akira Pain
Dreamien Tifar
Declan-Clive Sword
Zenoti Maya
Sakura Mustang
Christopher MCCallum
Glorien
Aredhel Narmolanya
Akira Angel
Ned'rila Olveti
Amara Lynessa
Aysha
Hypyno Grymythas
Casve
Hiswa
Sephrio Elruhir
Elynor Gray
Formenya Hyalma
Harymane Mytryon
Aisha Hanath
Orin
Aldo Barras
Selly
Seyla Vulfia
Ivan Blackheart
Mesélő
43 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 21  Next
SzerzőÜzenet
Declan-Clive Sword
Vadász
Declan-Clive Sword


Hozzászólások száma : 340
Age : 38
Hírnév : 3

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Harcos
Rang: Talpas

09. Fehér Vadkan fogadó - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 09. Fehér Vadkan fogadó   09. Fehér Vadkan fogadó - Page 15 EmptySzomb. Nov. 07 2009, 22:43

*Végre nyugodtabb a testtartása a nőnek. Most már érezte a férfi, hogy Seyla... nyugodtabb. Majd a nő a kezeit Declan mellkasára teszi. Erre a férfi felnyitotta a szemeit, kicsit elcsodálkozott. De nem mozdult. Majd Seyla csókolgatni kezdte. Erre még inkább elérzékenyült a férfi, és megint lehunyta a szemeit. Hagyta, hagy tegye ezt a nő. Visszacsókolt volna, de... majd a nő még bele is túr a hajába. A férfi szívverése egyre hevesebb. Majd a nő megint ott marad a nyaka hajlatánál. Így hozta haza a temetőből Declan. Persze, megfordul a fejében, hogy most könnyű préda lehetne a nőnek, de érzi, hogy most nem azt akarja. Na meg. Olyan jó így átölelni a nőt. Suttogva felelt.*
-Meg sem mozdulok.-
*Pont ott volt kéznél -szájnál- Seyla feje búbja. Azt muszáj volt csókkal illetni. Majd mozdulatlanság következett. Bár Declan számára elég furcsa volt az egész. Olyan hidegek voltak Seyla ujjai, amikor a nő a hajába túrt. Na meg most átöleli őt, és nem érzi, nem hallja a nő szívverését. Istenem, hát nincs is neki. Declannak most ez megint eszébe jutott, ami elég elkeserítő volt számára, de most nem akarta, hogy ezen gondolkodjon. Elég volt a gondolkodásból! Inkább csak csukva hagyja a szemét, és élvezi a pillanatot.*
Vissza az elejére Go down
Seyla Vulfia
Dagorlad ladyje - vámpír
Seyla Vulfia


Hozzászólások száma : 554
Age : 36
Hírnév : 17

Beosztások, rangok
Nép: Vámpírok
Beosztás: Vérszívó
Rang: Örző

09. Fehér Vadkan fogadó - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 09. Fehér Vadkan fogadó   09. Fehér Vadkan fogadó - Page 15 EmptySzomb. Nov. 07 2009, 23:06

* Így oké. Tudja, hogy nem fog megmozdulni. Ha most a szájával tapogatná ki az ütőeret, akkor sem állna ellen neki... már szinte érzi, hogy árad szét az ajkai között a meleg vér. Aztán, sajnos, mint minden más, ez is gyorsan elmúlik. Vagy talán szerencsére? Egyrészt nem is akar, másrészt ideje sincs ezen tépelődni. Szinte csak egy másodperc elejéig tartott az egész, de érzi, hogy felmelegszik a teste. Furcsa... borzongató érzés. Neki, akinek semmije sincs. Szó szerint... majdnem. Azt már tudja, hogy szívverése nincs. Ergo, vérkeringés-se. De ott van neki a mérge. Ennyire már okkult vámpírtanból. De vajon ez az-e? Nem tudja. De gyanítja, hogy az. Mindenesetre most jól jön. Addig sem fagy meg mellette Declan. Még sem egy jégszobrot akar ölelni. És biztos a másik fél sem. Legalább ki lehet próbálni, meddig érdemes elmenni. A vámpírok csábításra teremtettek. Ez is csak egy + eszköz lehet csak a kezében. Majd meglátjuk, meddig mehet el a segítségével.
A Delan mellkasán heverő kezét lejjebb csúsztatja, míg el nem akad az a felsője gombjaiban. Így mindkét kezével közelebb húzza magához a fiút, s csókot lehel a nyakára.
Ez így olyan romarikus!*
Vissza az elejére Go down
Declan-Clive Sword
Vadász
Declan-Clive Sword


Hozzászólások száma : 340
Age : 38
Hírnév : 3

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Harcos
Rang: Talpas

09. Fehér Vadkan fogadó - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 09. Fehér Vadkan fogadó   09. Fehér Vadkan fogadó - Page 15 EmptySzomb. Nov. 07 2009, 23:20

*Jól elvannak. Az biztos. Közelebb vonja a nő a férfit magához....-még ennél is közelebb?- ...majd csókot lehel a nyakára. Declan meg már nem bírja tovább. Ő is beletúr a nő hajába és magához vonva a fejét, megcsókolja a hölgyeményt. Nem csak megcsókolja. Eléggé intenzívvé válik ez a helyzet. Majd hirtelen befejezi. Csak a fejét távolítja el a nőtől, a teste nem mozdul.*
-Várj...-
*Elmosolyodik, de még mindig csukva a szeme. Most suttogva folytatja.*
-Várj...-
*Nyel egy nagyot. A nőre tekint. Jól megnézi magának, majd elmosolyodik. A szemébe néz. Suttogva folytatja megint csak.*
-Szeretnélek jobban megismerni. Nem tudok rólad sokat. Nem tudom, hogy miről hogyan vélekedsz, nem tudom, mi a kedvenc színed... na meg ha nem volnál vámpír, -*most egy kicsit elneveti magát*-akkor megkérdeztem volna, hogy mi a kedvenc ételed, italod. Mi a kedvenc virágod, növényed. Szereted-e az állatokat, szereted-e a verseket, a regényeket. Szereted-e a zenét, szereted-e a tudást. Ezeket mind meg akartam kérdezni, és mindet tudni akartam, akarom.-
*Most elengedi a nőt. Kicsit el is tolja magától.*
-De nem most. Mert... most... mennem kell! Casve lent vár.-
*Megfogja Seyla hideg kezét, majd megcsókolja azt.*
-Szia.-
*Suttogja, majd elhagyja a szobát.*


//Köszönöm a játékot! Olyan "romarikus" volt! Smile //
Vissza az elejére Go down
Seyla Vulfia
Dagorlad ladyje - vámpír
Seyla Vulfia


Hozzászólások száma : 554
Age : 36
Hírnév : 17

Beosztások, rangok
Nép: Vámpírok
Beosztás: Vérszívó
Rang: Örző

09. Fehér Vadkan fogadó - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 09. Fehér Vadkan fogadó   09. Fehér Vadkan fogadó - Page 15 EmptySzomb. Nov. 07 2009, 23:48

* Ő még nyújtotta volna, de ezek szerint Declannak itt a tűréshatára. Ennyit arról, hogy mozdulatlan marad. Mindenesetre, nincs ellenére ez az alacsony ingerküszöb. Aztán Declan hirtelen elhúzza a fejét. Érti, és egyszerre nem is érti a dolgot. A helyzetet. Nem is kell lehűtenie magát. Jégcsap magától is.
~ Oké, Declan.
Várok.~
Ő tud várni. Kicsit megszeppenten ugyan, de a szemébe néz. Végül is, érthető amit kér... másrészt viszont mennyi ideje is ismerik egymást?! Az ember azt hinné, ennyi idő alatt azért valamennyire kiismerték egymást. Sokan több év együttélés után is csak elszavalnak egymás mellett.
Újabb jépcsapos változatát mutatja önmagának. Nem mozdul, nem mutat érzelmet. csak áll ott, úgy, ahogy Declan otthagyja. Nem tudja, mikor engedte el, és azt sem, mikor lépett ki. Érdekes, a mondandójára viszont tisztán emlékszik. Örül Casvénak, de előre látja, a kifogásokkal már lesznek problémák.
Kint már hajnalodik. Még messzebb van a reggel, de ő már látja jeleit. Az ablakhoz lép. Az ég színe... de rég is suhant a levegőben, a házak felett... egyszerűen mennie kell.
Kiugrik az ablakon, bele a láthatatlanságba.*


// Én is köszönöm//
Vissza az elejére Go down
Declan-Clive Sword
Vadász
Declan-Clive Sword


Hozzászólások száma : 340
Age : 38
Hírnév : 3

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Harcos
Rang: Talpas

09. Fehér Vadkan fogadó - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 09. Fehér Vadkan fogadó   09. Fehér Vadkan fogadó - Page 15 EmptyVas. Nov. 08 2009, 13:06

*Kilépett az ajtón, becsukta maga után. De nem sietett le. A falhoz támaszkodott s kezeivel eltakarta arcát.*
~Ne haragudj Seyla! Kérlek, ne haragudj! Még... nem készültem fel... semmire...~
*Lassan csúszni kezdett a föld felé, de aztán megállt. Nem volt értelme összeesni. Felegyenesedett, még hallotta, hogy Seyla az ablakot kinyitja és... valószínűleg ott távozott... Declan kicsit felpofozta magát, hogy kijózanodjon, majd lement az étkező Casvéhoz.*
Vissza az elejére Go down
Cecília
Főlady - vámpír
Cecília


Hozzászólások száma : 434
Age : 31
Hírnév : 22

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Úrnő
Rang: Boszorkánymester

09. Fehér Vadkan fogadó - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 09. Fehér Vadkan fogadó   09. Fehér Vadkan fogadó - Page 15 EmptySzer. Nov. 11 2009, 21:18

*A fogadó ajtaja nyikorogva kinyílik, Cecília lép be rajta. Mivel múltkor okozott egy kissebb felfordulást most inkább felvette köpenyét amit még Mayatól kapott, és annak kapucniját jól a fejébe húzta. Körbetekintett és leült az egyik sarokba. Mivel az utcán nem mászkált senki így betért ide, hogy "ihasson egy kicsit". Unottan int a fogadósnak, hogy nem kér semmit és csak bámul maga elé. Arra vár, hogy a férfiak teljesen leígyák magukat és beszökhessen a pincébe, mivel is Seyla múltkor megmutatta, hogy a pince tele van palackozott vérrel és az ezerszer ízletesebb volt mint ezeknek a tuskóknak a vére, viszont elég gyanús lenne ha csak úgy lesettenkedne. Egyébként is, ráért. Hosszú még az éjszaka és hosszú még az élet. Vagyis az övé.*
Vissza az elejére Go down
Tikina
Íjász
Íjász
Tikina


Hozzászólások száma : 189
Age : 204
Hírnév : 1

Beosztások, rangok
Nép: Elfek
Beosztás: Harcos
Rang: Elit harcos

09. Fehér Vadkan fogadó - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 09. Fehér Vadkan fogadó   09. Fehér Vadkan fogadó - Page 15 EmptySzer. Nov. 11 2009, 21:34

*Tikina berontott a fogadóba ,ugyanis megijedt egy sötét alaktól,de igazából nem
is tudta ,hogy ki lehet az ,csak meg ijedt és berontott a fogadóba!
Észre vette Cecíliát ,majd oda ment hozzá ,mivel látta ,mielött még bement volna
a fogadóba,hogy bemegy előtte egy kisebb idegen,de nem igazán látta ki az, persze
csak az érdekelte,hogy bejusson és leüljön,megnyugodjon.Oda fordult Cecíliához,és
így szólt :-Mi a neved?kérdezet Tikina barátságosan.
-Én Tikina volnék!


A hozzászólást Tikina összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Nov. 12 2009, 14:24-kor.
Vissza az elejére Go down
Cecília
Főlady - vámpír
Cecília


Hozzászólások száma : 434
Age : 31
Hírnév : 22

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Úrnő
Rang: Boszorkánymester

09. Fehér Vadkan fogadó - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 09. Fehér Vadkan fogadó   09. Fehér Vadkan fogadó - Page 15 EmptySzer. Nov. 11 2009, 21:46

*Egy kicsit meglepte az idegen hirtelen berontása, az meg még jobban, hogy egyenesen hozzá jött oda és leszólította. Hát de mit lehet tenni? Erőt vett magán mivel már elég éhes volt és elég jó szaga volt a lánynak de csak nem ugorhat rá. Óriási botrány lenne belőle, és ha már ilyen kedves volt az a legkevesebb, hogy ő is kedves lesz.*
- Szerbusz, én Cecília vagyok.*Nem volt a szokásos vidám hangulatába, most kissé szomorkás volt. Az ősz ezt váltja ki belőlle. Bár azért az udvariasságról nem feledkezett el.*
- Nem ülsz le?*Rámutatott az előtte lévő székre és egy kis mosoly jelent meg az arcán.*
- Mond, mitől ilyedtél úgy meg? Talán csak nem vámpírt láttál?*Szándékosan mondott vámpírt a szellem helyett, hisz ez álltalában úgy szól, hogy:"Talán csak nem szellemet láttál?" de Evolyranba inkább több volt a vámpír mint a szellem, és a kislánynak az volt az érzése, hogy Tikina tudja, hogy ő mi is valójában, a fekete köpeny ellenére is.*
Vissza az elejére Go down
Tikina
Íjász
Íjász
Tikina


Hozzászólások száma : 189
Age : 204
Hírnév : 1

Beosztások, rangok
Nép: Elfek
Beosztás: Harcos
Rang: Elit harcos

09. Fehér Vadkan fogadó - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 09. Fehér Vadkan fogadó   09. Fehér Vadkan fogadó - Page 15 EmptyCsüt. Nov. 12 2009, 14:36

*Tikina nyugodtan, megpróbált vidám hangon felelni ,Cecíliának : -
köszi,igen leülök,álltalában ezt fiúk szokták mondani ,de nagyon köszönöm,hogy
megkérdezted!*Tikina ezzel a mondattal bezárólag ,leült és kért egy forró
,meleg italt.*-Tudod azért ilyedtem meg,mert nem igazán láttam a sötétben
és így majdnem bele botlottam egy sötét alakba.*Tikina úgy vélte ,lehet ,hogy
vámpír volt,de ez most nem érdekelte,hanem inkább foglalkozott az új kis ismerősév-
el.*Tikina látta Cecília arcán a bágyaddtságot,és a rossz hangulatot ,ezért ,úgy látta
jónak ,ha valamivel meg vicceli!*
-Szeretsz táncolni?*Tikina ugyanis amellett,hogy jó mágus volt ,még táncolni is
tudott,no meg szeretett is,így gondolta miért ne kérdezhetné meg Cecíliát erről.*
Vissza az elejére Go down
Cecília
Főlady - vámpír
Cecília


Hozzászólások száma : 434
Age : 31
Hírnév : 22

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Úrnő
Rang: Boszorkánymester

09. Fehér Vadkan fogadó - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 09. Fehér Vadkan fogadó   09. Fehér Vadkan fogadó - Page 15 EmptyCsüt. Nov. 12 2009, 14:53

*Végighallgatta Tikinát és elmosolyodott.*
- Lehet, hogy a férfiak szokták kérdezni de szerintem beletartozik az alap illemtudsába, hogy nem hagyjuk állni újdonsült barátunkat. *Hangja kedvesen és aranyosan csengett, nem volt benne semmi rosszindulat, maximum egy kis szomorúság bár annak se volt különösebb oka.*
-Tudod, nem sokan látnak jól a sötétben.~Engem kivéve~ Lehetséges, hogy az a sötét alak is megilyedt tőled mert talán azt hitte te is egy sötét alak vagy.Bár persze lehetséges, hogy tévedek.*Sóhalytott egy nagyot és lehajtotta köpenye csukjáját. Úgy vette észre az emberek nem igazán figyelnek rájuk, Tikina pedig elég barátságosnak tűnt, ha tudja is, hogy vámpír nem valószínű, hogy bántani fogja. Viszont amint meghallotta a táncos dolgot megbánta tettét. Mivel így hófehér arca tökéletesen látszódott és az is, hogy hirtelen milyen zavarba lett.*
-Öhm...Hát én és a tánc. Az úgy volt, hogy mikor utóljára táncolni próbáltam, úgy ráléptem a pertnerem lábára, hogy az egy hétig fel se bírt állni. Tehát, szeretek táncolni csak az a baly, hogy nem igazán tudok.*Kicsit nevetett aztán rápillantott a lányra.*
- Viszont ha te tudsz, és szívesen adnál tanácsokat, örömmel elfogadnám őket.*Kezdett jobb hangulata lenni, és a férfiak is kezdtek kidőlni a piától, hamarosan majd lemehet és ehet egy kicsit. Tikinát nem akarta bántani, ha már ilyen kedves volt hozzá.*
Vissza az elejére Go down
Tikina
Íjász
Íjász
Tikina


Hozzászólások száma : 189
Age : 204
Hírnév : 1

Beosztások, rangok
Nép: Elfek
Beosztás: Harcos
Rang: Elit harcos

09. Fehér Vadkan fogadó - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 09. Fehér Vadkan fogadó   09. Fehér Vadkan fogadó - Page 15 EmptyCsüt. Nov. 12 2009, 22:20

-Persze,hogy megtanítalak bármire,amire akarod,és ne aggódj,amit mondtál,hogy
ráléptél a partnered lábára,az nem olyan nagy gond,ki lehet javítani!*Mondta Tikina mosolyt ejt-
ve arcára.*Ám látta ,hogy Cecília is már elég éhes lehet ezért ,úgy gondolta ,miért
ne ehetnének valamit,habár persze Tikina nem is igazán volt tisztában a vámpírok
étkezésével ,de attól még meg kérdezte a lány*:-Nincs kedved enni valamit,gondolom
már te is nagyon megéheztél,meg még nem is vacsoráztál,mondjuk én sem,de biztos
megoldjuk valahogy!*Kérdezte Tikina ,de kicsit sejtetést keltve a lányban ,mert
úgy látta ,hogy talán szorong valamitől,vagy csak egyszerűen ilyen a hangulata,nah min-
degy ,a lényeg ,hogy Tikina kért valami ennivalót,a "csapostól"(pultostól):-Elnézést,kaphatnék
valami meleg ,főtt ételt?-*Ezzel Tikina odafordult a kiszolgálóhoz ,majd hagyta ,hogy mostantól az ifjú hölgy beszéljen ,miközben ő meg itt jártatja a száját!*Mivel Tikina nem igazán volt tisztában a vámpírok ,akár mivoltával is ,de mégis egy olyan érzés fogta el ,ami azt súgta belülről,hogy megkérdezze Cecíliát*:- Bocsánat ,előre is,de ugye nem veszed sértésnek,ha megkérdezem,te vám-
pír vagy?~Nem tudom,hogy jól tettem e ,hogy megkérdeztem,de majd kiderül.~
*Filozófált magában Tikina.*
-A tánccal kapcsolatban pedig ,el is kezdhetjük holnap,ha van kedved?!*Tette fel a kérdést Tikina.*
Vissza az elejére Go down
Cecília
Főlady - vámpír
Cecília


Hozzászólások száma : 434
Age : 31
Hírnév : 22

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Úrnő
Rang: Boszorkánymester

09. Fehér Vadkan fogadó - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 09. Fehér Vadkan fogadó   09. Fehér Vadkan fogadó - Page 15 EmptyPént. Nov. 13 2009, 09:50

-Hehe, örülök neki! Nem akarom egész életemben eltörni a partenreim lábát, ha táncolni volna kedvem.*Kicsit kuncogott, viszont mikor meghallotta, hogy Tikina főtt ételt rendelt kicsit elhúzta a száját.*
- Igen, egy kissé már éhes vagyok, csak tudod nekem az efajta ételek nem tesznek jót.*Körbenézett és látta, hogy a férfiak már egyre jobban kezdtek kidőlni, hamarosan lemehet és iszogathat egy keveset, de most tényleg csak egy kicsit, mivel nem volt szándékában megint elcsapni a hasát és hallgatni Aldo sértegetéseit. A nő következő kérdésére nem volt teljesen felkészülve, sejtette, hogy tudja azt, hogy ő vámpír, de így szemtől szembe megkérdezni. Kissé meglepődött aztán halkan felnevett.*
-Elég bátor halandó vagy, hogy így megmered kérdezni, vámpír vagyok e- vagy sem. Kérdésedre válaszolva, igen, az vagyok, de azt elmondom, hogy hiába az édes gyermeki test, akárcsak többi fajtársamban bennem is ott van a szörnyeteg.*Az utolsó mondatot már egész halkan mondta, közelhajolva a nőhöz titokzatos izzó szemekkel, aztán hirtelen hátrahuppant a székébe és nevetni kezdett.*
- Na azért nem kell félni, nem vagyok én olyan gonosz, és igen, van kedvem hozzá. De előre szólok, készítsd elő a jeget és a kötszert!*A végére már Cecíliának egész jó kedve lett és vidáman nevetgélt.*
Vissza az elejére Go down
Tikina
Íjász
Íjász
Tikina


Hozzászólások száma : 189
Age : 204
Hírnév : 1

Beosztások, rangok
Nép: Elfek
Beosztás: Harcos
Rang: Elit harcos

09. Fehér Vadkan fogadó - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 09. Fehér Vadkan fogadó   09. Fehér Vadkan fogadó - Page 15 EmptySzomb. Nov. 14 2009, 23:47

-Én félni,áh dehogy is!*Felelt Tikina bátran,és egy kicsit kisebb rendűnek
érezve magát, odafordult az ételéhez,amit kért.~Vajon tényleg gyámoltalannak,és
félénknek tűnök?!~*Filozófált magában Tikina,majd egy kicsi szünet után,sóhajtva szólalt
meg:-Ne aggódj,afelől semmi kétségem,hogy te engem bántanál,mivel
sokszor,persze nem mindig,de meg érzem,ha valaki ellenség,vagy barát,és benned
a barátot vélem felfedezni,meg,amúgy is itt ez a sok ember ,akik már hulla részegek!*Fejez-
te be mondatát a lány,majd kicsit huncutul felhúzva a szemöldökét,oda-oda nézett a
férfiakra,akik már alíg álltak a lábukon!*
-Tudod rögtön sejtettem,ahogy észre vettelek,amikor bejöttem a fogadóba,hogy valószínűleg vámpír lehetsz,azért is kérdeztem kicsit diszkréten,mert nem voltam biztos a megérzésemben,hogy vámpír vagy e!-
*Majd Tikina elfogyasztva az ételt,odaszólt a pultosnak,hogy fizetne,ekkor viszont
váratlan esemény történt:Tikina testének tartását hirtelen elvesztette,mert elájult,lassan zuhant a
földre,majd huppant a feje a fából készült fekete padlón!*Lehet,hogy az ételben lehetett valami?!*
Vissza az elejére Go down
Kegyetlen Liana
Fejedelemnő
Kegyetlen Liana


Hozzászólások száma : 64
Hírnév : 10

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Harcos
Rang: Lovag

09. Fehér Vadkan fogadó - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 09. Fehér Vadkan fogadó   09. Fehér Vadkan fogadó - Page 15 EmptyVas. Nov. 15 2009, 00:27

//Bocsika, hogy bele szólok a játékotokba, de kénytelen vagyok valamire felhívni a figyelmeteket Tikina, Cecilia!
A vámpírok nem árulják el magukról, hogy vámpírok, s egy halandó, vagy varázstudó sem szúrja ki már ránézésre, hogy az illető vámpír.
Ajánlom figyelmetekbe a Vámpírok fajának leírását, melyet a Kisokos topicban találtok meg.
A játékotok folytatásában kérlek, a leírásnak megfelelően történjenek az események.

És tényleg bocsi, a közbeszólásért. Smile
További jó játékot! Smile//
Vissza az elejére Go down
Cecília
Főlady - vámpír
Cecília


Hozzászólások száma : 434
Age : 31
Hírnév : 22

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Úrnő
Rang: Boszorkánymester

09. Fehér Vadkan fogadó - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 09. Fehér Vadkan fogadó   09. Fehér Vadkan fogadó - Page 15 EmptyVas. Nov. 15 2009, 21:26

*Cecília elfordította a fejét, mikor meghozták Tikinának az ételt. Már a puszta látványától rosszul lett, igaz az egész fogadóban a főtt ételnek a szagát lehetett érezni, és több asztalról visszaköszönt a látványa, mégis ilyen közelről Cecinek majd felfordult tőle a gyomra. Nem csak azért mert vámpír, halandó korában se szerette a fogadós kalyákat. *
- Nos igen...nem lenne túl ésszerű ennyi ember között megtámadni.*Bár mondjuk pár hete itt vágot falhoz egy ittas pasast de az akkor is más. A következő pillanatban olyan dolog történt amire Cecília nem is számított volna. Tikina egyik percben ül vele szemben, vidáman mondja a magáét, a következő pillanatban pedig a földön fekszik. A kis vámpír gyorsan felpattant és odarohant hozzá. Megnézte, hogy lélegzik -e. Szerencsére igen.*
- Tikina! Tikina!- *Szólingatta, és gyengéden megpacskolta az arcát. Dühösen felnézett, tekintete az ételen akadt meg. A lány hagyott egy keveset, beleszagolt.*
- Méreg.*Elfintorodott és a odament a fogadóshoz. Kirángatta a pult mögül, egyik kezével a gallérjánál fogva tartotta a másik keze pedig ökölbe szorítva, ütésre készen állt.*
- Magyarázatot kérek arra, hogy miért került a társam ételébe méreg!*Az utolsó három szót már beleordította a képébe. A fogadós csak hebegett össze-vissza.*
Vissza az elejére Go down
Tikina
Íjász
Íjász
Tikina


Hozzászólások száma : 189
Age : 204
Hírnév : 1

Beosztások, rangok
Nép: Elfek
Beosztás: Harcos
Rang: Elit harcos

09. Fehér Vadkan fogadó - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 09. Fehér Vadkan fogadó   09. Fehér Vadkan fogadó - Page 15 EmptyVas. Nov. 15 2009, 21:47

*Tikina amikor elájult nem is igazán érezte a huppanást,mert addigra már eszméletlen volt.
Mikor Ceci megpaskolta az arcát gyönkéden Tikinának,akkor egy kicsit magához tért és
fel is tudott ülni.Majd gyors mozdulattal,ahogy látta,hogy Cecilia meg akarná ütni a fogadóst,
gyorsan felállt és odaszólt ,kicsit még kábult hangon Cecinek:-Ne ,még várj,ne siessd el a
dolgot Cecília,mert nem biztos,hogy feltétlen a fogadós hibája!*Azzal odalépett Cecihez és
megragdta a kezét,amelyiket odakívánt helyezni a fogadós képébe.Nem akarja semmire kényszer-
ríteni Tikina a társát,de néha közbe kell lépnie!*~Nem akarok belevatkozni a gondolkodás módjába
Cecinek,de meg kellett állítanom!~
-Figyelj,Cecilia előbb kifagassuk a fogadóst és aztán,megbeszéljük!Oké?-
*Kérdezte Tikina Cecíliát,mélyen a szemébe nézve!*
Vissza az elejére Go down
Cecília
Főlady - vámpír
Cecília


Hozzászólások száma : 434
Age : 31
Hírnév : 22

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Úrnő
Rang: Boszorkánymester

09. Fehér Vadkan fogadó - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 09. Fehér Vadkan fogadó   09. Fehér Vadkan fogadó - Page 15 EmptyVas. Nov. 15 2009, 22:09

*Hál'Istennek Tikina magához tért, és már le is állította a dühös Cecíliát. A vámpír szép lassan leemelte a kezét és elengedte a fogadóst.*
- Az a szerencséje, hogy felébredt, mert ha még mindig eszméletlen lenne akkor maga már a másvilágon árulá a gusztustalan ételeit!*Mondta mérges, visszafolytott hangon. Aztán a lányhoz fordult.*
- Tikina ülj le, elég gyenge mérget kaptál, de akkor is. *Komolyan nézett társára, aztán odarángatta a fogadóst az egyik asztalhoz, belenyomta az egyik székbe, utána ő és Tikina is leültek. A férfiak már mind kidőltek, a kiszolgálók pedig megszeppenve nézték a jelenetet. Cecília kimutatta két éles szemfogát, ők pedig ilyedten folytatták munkályukat, ránézett a fogadósra és gonosz vigyorral száján megszólalt.*
- Na csicseregj madárkám. Persze csak akkor ha kedves az életed!
- Én....én..nem tudok semmit! Esküszöm! ~Cöhh...ez hülyének néz minket.~*Odafordúlt tikinához.*
- Esetleg nem emlékszel, hogy melyik kiszolgáló hozta ki az ételed? Leet, hogy ő tette bele a mérget.*Úgy tűnt a fogadós megkönnyebbült erre a vámpír gonoszul rákacsintott.*
- Persze ez is csak egy variáció.
Vissza az elejére Go down
Fatima Ferses
Íjász
Íjász
Fatima Ferses


Hozzászólások száma : 218
Age : 214
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Elfek
Beosztás: Harcos
Rang: Elit harcos

09. Fehér Vadkan fogadó - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 09. Fehér Vadkan fogadó   09. Fehér Vadkan fogadó - Page 15 EmptyHétf. Nov. 16 2009, 22:53

*Végre hazatért Fatima. Hosszú ideig sétálgatott, időzött a Tolmenben. Utolsó nagy kalandja az volt, amikor több mindenkivel elkaptak egy darthart az erdőben. Sok érdekes személyt ismert meg akkor. A titokzatos gonosz, akkor az isthar meg a felesége. Valami izgalmas történetük lehet hármuknak. De Fatima csak a gondolatban eddig jut el, nem sző variációkat. Ott volt egy íjász lány, igyekezte békíteni a dolgokat. Na meg egy bőrébe bele nem férő emberleány, akin igen csak elcsodálkozott, hogy képes lett volna elvágni a gonosz mágus nyakát. Kívülről egy naív, gondtalan, ártatlan lánynak tűnik. De ez most megint mindegy. Nem szeret több emberen sokat gondolkodni. Kicsit elfáradt a gondolkodásba. Túl sokszor tette ezt. Végre visszatért a fogadóba, elkérte szobája kulcsát és meglepetésére... Talion sehol sem volt. Üres volt a szoba, az ágy is rendbe volt téve. Teljesen üres és tiszta volt a terep.*
~Nem várt volna meg? Vagy utánam jött? Hol lehet?~
*Lassan, lebbenve akár a széltől megmozduló fátyol leült az ágyra. Mereven ült, akár egy szobor. Bőre fehér, hideg volt. Érzelmek nem látszottak arcán. csak a szívében érezte a hidegséget, a hiányt. Ha valaki belelátna a szívekbe, nem volna ez a szív szép látvány számára. Mozdulatlanul ült hosszú percekig. Pislogni is elfelejtett. Majd... nem tehetett róla, egy könnycsepp elhagyta szemét, gyors folyású folyam szaladt végig álla sarkáig. Ezen el is csodálkozott az éjtünde.*
~Hmm... milyen gyenge is a test. Egy kis érzelmet nem tud uralni. Én nem... én nem sírok, csak a testem. Én nem fázok, csak a testem. Én nem vagyok éhes, csak a testem. Milyen gyenge is a test. gyengéknek születtünk. De a lelkünk erős. A lelkem erős... de miért ilyen gyenge a test? A testem? Miért? Hmm... csak... aludnék már...~
*Kezeivel eltakarta arcát, megfordult, majd hasra feküdt az ágyban. Még egy csepp könny veszteséget elszenvedett a test, többet nem. kiapadt a tár. Sohasem volt tágas a raktár... mindig csak két cseppnyi hely volt benne. Több soha sem. Talán még régen. Gyermek korában. De az sem tartott sokáig. Hamar felnőtt. A teste valóban gyenge volt... nyugovóra tért...*
Vissza az elejére Go down
Tikina
Íjász
Íjász
Tikina


Hozzászólások száma : 189
Age : 204
Hírnév : 1

Beosztások, rangok
Nép: Elfek
Beosztás: Harcos
Rang: Elit harcos

09. Fehér Vadkan fogadó - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 09. Fehér Vadkan fogadó   09. Fehér Vadkan fogadó - Page 15 EmptyKedd Nov. 17 2009, 14:34

-Rendben van,Cecília,tehát most szépen átgondoljuk a helyzetet és megbeszéljük mi legyen a fogdóssal,oké?*Azzal Tikina egy kicsit arébb húzta Cecit a fogadós mellől,és ezt a mondatot súgta a fülébe.Gondolta Tikina,hogy Cecíliát ez a dolog rosszul érinti,így sokáig gondolkozott Tikina,mikor végre meszólalt:
-Figyelj,átgondoltam a helyzetet és arra a következetetésre jutottam,hogy nem ez a fogadós lehetett ,aki megmérgezett,vagy legalább is én úgy vélem,de mond csak nyugodtan,ha bármi véleményed van erről.
*A szót Tikina átadta Cecíliának,és úgy vélte ő neki is ugyamolyan joga van beleszólni,és akár megvédeni társát,vagyis Tikinát.*
-Cecília,szerintem járjunk utána a dolgoknak,és tudjunk meg mindent erről az esetről,rendben?
*Azzal Tikina belenézett Ceci szemébe ,és higgadtan várta a barátja válaszát!*
Vissza az elejére Go down
Cecília
Főlady - vámpír
Cecília


Hozzászólások száma : 434
Age : 31
Hírnév : 22

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Úrnő
Rang: Boszorkánymester

09. Fehér Vadkan fogadó - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 09. Fehér Vadkan fogadó   09. Fehér Vadkan fogadó - Page 15 EmptyKedd Nov. 17 2009, 20:49

*Figyelmesen hallgatta Tikinát.*
- Semmi bizonyíték nincs arra, hogy ne ő lett volna az...bár. Az lenne a legjobb ha szépen előkerítenénk a kiszolgálót. Vagy ő, vagy a fogadós a tettes.*Ceci hátradőlt a székéban.*~Hogy keveredtem bele ebbe a nyomozósdiba?~*ezen még eltöprengett aztán ránézett Tikinára.*
- Oké. Ahogy akarod. De még előtte!*Látta, hogy minden férfi már kidőlt, a kiszolgálók a fogadóban szétszórva álltak és néztek maguk elé meredten. Valószínüleg azt gondolták, mind gyanúsítottak, pedig csak egyikük volt az. Tehát Cecília szépen felállt, lesétált a picébe és leemelt egy üveg vért. Csak szép nyugodtan, komótosan felsétált, kiszedte a dugót és egyhúzásra megitta az egészet, utána visszaült az asztalhoz.*
- Így már mindjárt más.
Vissza az elejére Go down
Tikina
Íjász
Íjász
Tikina


Hozzászólások száma : 189
Age : 204
Hírnév : 1

Beosztások, rangok
Nép: Elfek
Beosztás: Harcos
Rang: Elit harcos

09. Fehér Vadkan fogadó - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 09. Fehér Vadkan fogadó   09. Fehér Vadkan fogadó - Page 15 EmptyKedd Nov. 17 2009, 21:06

*Tikina ugyan nem igazán látta,hogy mit vett ki Cecília a pincéből,csak annyit,hogy lement
és valamit csinált ott,de nem is ez volt valójában a fontos,hanem ,hogy kiderítsék ki volt aki
meg akarta mérgezni Tikinát!*
-Cecília nem is tudom igazán,hogy hogy kéne csinálni ezt a nyomozást,de azt tudom,hogy ,ha
mi együtt dolgozunk akkor minden ,vagyis bármi sikerülhet!*Mondta Tikina ,mosolyogva Ceci-
re nézve,majd így szólt ,miközben látta ,hogy az egyik pincér ki akar sunnyogni a fogadóból,rohamozva lépteit az ajtó felé:
-Hé ,gyorsan !Cecília!Siessünk,az ott meg akar szökni!*Egy hirtelen mozdulattal oda mutatott Tiki
a pincérre,aki már épp futásnak eredt volna ,mikor kiáltott Tikina!*
-Fogjuk meg!!....Álj meg piszok,te dög!!!*Azzal Tikina megindult a pincér felé,és eközben magával rántva
Cecit is ,aki számára közvetlenül(spontán) történt ez a hirtelen mozdulat!*
Vissza az elejére Go down
Cecília
Főlady - vámpír
Cecília


Hozzászólások száma : 434
Age : 31
Hírnév : 22

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Úrnő
Rang: Boszorkánymester

09. Fehér Vadkan fogadó - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 09. Fehér Vadkan fogadó   09. Fehér Vadkan fogadó - Page 15 EmptyKedd Nov. 17 2009, 21:14

*Elégedetten ült székében. tele volt a hasa, tehát teljes a boldogsága. ránézett Tikinára és elmoslyodott.*
- Igazán energikus vagy ahoz képest, hogy most ébredtél föl egy mérgezéses elájulásból. *Az egyik pincér hírtelen megpróbált ellógni, ezzel elárulva magát.*~Lebuktál komám~*Vigyorodott el Ceci, nem sietett hisz ő sokkal gyorsabb egy átlag embernél, bármikor utólérheti de Tikina magával rángatta így nem volt más választása mint most rögtön utána eredni a tettesnek.*
- jójó. *Mondta és elindúlt ő is a pice felé. Nem sietett, emberi tempóban haladt nem akarta egyedülhagyni barátját. Ha nem is látszott rajta, de a vámpír tudatában volt, hogy a méreg nem tisztül ki egy két percalatt az ember szervezetéből. bármikor újra összeeset és ha egyedülhagyná annak nem lenne semmi jó vége.*
Vissza az elejére Go down
Tikina
Íjász
Íjász
Tikina


Hozzászólások száma : 189
Age : 204
Hírnév : 1

Beosztások, rangok
Nép: Elfek
Beosztás: Harcos
Rang: Elit harcos

09. Fehér Vadkan fogadó - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 09. Fehér Vadkan fogadó   09. Fehér Vadkan fogadó - Page 15 EmptySzer. Nov. 18 2009, 13:23

*Tikinát boldogság töltötte el ,mert Ceci nem hagyta magára,meghát nem is volt választása,de ,ha Cecília nem megy vele,akkor tényleg valami baja is eshet,de Cecília nagyon nagy lelkűen,aranyosan,mégis telt hassal ment(de ezt ugye Tikina nem tudja) ,vagyis rohant Tikinával!*
-Gyere ,ez az kapjuk,el!*Szólt Tiki Cecinek ,és azzal még épp utol érték a pincért,majd Tikina ráakarta vetni magát,hogy elkapja,de nem sikerült neki,mert épp ekkor kellett rosszul lennie ,de nem volt "mit tenni"(irónikusan mondva)elájult,mivel a méreg sokáig a szervezetébe ivódott,ahogy Cecília is említette!*
-Á.Áucs,mi van velem....*Azzal Tikina a földre esett,és elájult!*Ceci biztos Tiki után kiállt,de majd kiderül,és elkapja a pincért,vagyis a tettest!*
Vissza az elejére Go down
Cecília
Főlady - vámpír
Cecília


Hozzászólások száma : 434
Age : 31
Hírnév : 22

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Úrnő
Rang: Boszorkánymester

09. Fehér Vadkan fogadó - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 09. Fehér Vadkan fogadó   09. Fehér Vadkan fogadó - Page 15 EmptySzer. Nov. 18 2009, 14:33

*Miközben kergették a tettest Cecília azon morfondírozott, hogy minek is megy a kiszolgáló a pincéba, hisz onnan nem lehet sehova se menni. Vagy esetleg van valami titkos átjáró amiről nem tudott? Tehát ezen morfondírozott mikor Tikina összeesett. Reflexből utánanyúlt és megmentette egy kisebb eséstől. * ~ A fene! Ha tényleg van egy titkos átjáró nincs vesztegetni való időnk!~
-Tikina! Ébredj fel, Tikina! Nincs most időnk az alvásra! Gyerünk, kellj fel! *A lány csak nem akart felébredni, nem volt más választása felemelte és egy vámpír gyorsaságával levitte a lépcsőn, ott szépen nekitámasztotta a falnak. A pincér is ott volt, bár nem láthatja őket, mivel az egyik bor..vagyis vér tartó polc pont takarta őket bár ők tökéletesen látták a pasast. A férfi nem mozdúlt, csak meredten nézte a falat.*~Mi van, talán imátkozik vagy mi a fene?~*Pár másodperc múlva a fal szétnyílt a kiszolgáló pedig beszaladt. Ceci elégedett és kicsit gonosz vigyorral arcán nézte ahogy az átjáró bezáródik.*~Tehát igazam volt...Megint.~*Nem szándékozott most azonnal odaszaladni, kb tudta, hogy nyílik az ajtó, és emberünk közel sem olyan gyors mint egy vámpír, ígyhát most nyugodtan hátradőlhet és megvárhatja amég Tikina magához tér.*
Vissza az elejére Go down
Tikina
Íjász
Íjász
Tikina


Hozzászólások száma : 189
Age : 204
Hírnév : 1

Beosztások, rangok
Nép: Elfek
Beosztás: Harcos
Rang: Elit harcos

09. Fehér Vadkan fogadó - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 09. Fehér Vadkan fogadó   09. Fehér Vadkan fogadó - Page 15 EmptySzer. Nov. 18 2009, 21:44

*Hogy Tikina elájult ,nem igazán akadályozta meg Cecíliát abban,hogy lesegítse(levigye) a pincébe ,de Tikina ugye nem azonnal térhetett magához hiszen meg volt mérgezve,de mégis,
mintha valami sugallat,vagy akármicsoda meglengette Tikina szívét,lelkét(persze csak képletesen)
és ébredezni kezdett,de az az ébredezés is csak alig volt annak mondható,mert éppen hogy kinyitotta a szemét Tiki,azon nyomban írtó erős borszag csapta meg orrát,és kábultan így nyögött fel:
-Fúj ,mi ez a büdös ,írtózatos borszag,lenn vagyunk a pincében?*Kérdezte Tik,Cecitől,mert azonnal nem tudta,hogy hol vannak.Mert ugye Tikina tudta,hogy ebben a fogadóban van egy pince is ,csak nem gondolta,hogy ide fog menekülni a pincér!*
-Ceci segíts egy kicsit föl állnom,légyszíves barátom!!Smile
~Cecília mindig segítő kész és bátor!*Elmélkedett Tikina,miközben Cecília gondosan felsegíteni készült éppen!!*~Elkéne kapni azt a szemetet,de ahhoz kéne egy terv!
Vissza az elejére Go down
Cecília
Főlady - vámpír
Cecília


Hozzászólások száma : 434
Age : 31
Hírnév : 22

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Úrnő
Rang: Boszorkánymester

09. Fehér Vadkan fogadó - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 09. Fehér Vadkan fogadó   09. Fehér Vadkan fogadó - Page 15 EmptySzer. Nov. 18 2009, 21:54

*Tikina lassan kezdett felébredni, Cecília elmosolyodott.*
- Ahha. Képzeld, van itt egy titkos átjáró. Az a manusz is ott szökött meg.*Ceci természetesen fölsegítette baráját és odaléptek a falhoz.*
- Emberünk nagyon meredten nézte, aztán kinyílt. Hmm....Vajon mi lehet a titka?*Közelebb ment a régi téglafalhoz és elkezdte tapogatni.* - Tikina segíts, az ilyen falaknál álltalában van valami gombszerű valami. *Mindketten a falhoz simultak és folyamatosan taperolták, hátha ráakadnak a dolog nyitjára. Sikerült is, a fal hírtelen szétnyílt és egy felfelé vezető lépcső jelent meg előttük.*
Vissza az elejére Go down
Tikina
Íjász
Íjász
Tikina


Hozzászólások száma : 189
Age : 204
Hírnév : 1

Beosztások, rangok
Nép: Elfek
Beosztás: Harcos
Rang: Elit harcos

09. Fehér Vadkan fogadó - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 09. Fehér Vadkan fogadó   09. Fehér Vadkan fogadó - Page 15 EmptySzer. Nov. 18 2009, 22:18

*Elindultak hát a szökevény után,és kicsit szaporázták lépteiket,majd lassan meg álltak,mert felértek a lépcső tetejére.Egy ajtó előtt álltak meg,és bármi történjék,elszántak voltak és bátrak!Ezután beléptek a szobába ,majd ekkor csukódott be valami!Az ablak nyitva volt.Beléptek a szobába.*
-Figyelj csak Cecília,ott van egy ablak és nyitva van,de valószínű nem ott ment ki a pincér,hanem talán még itt van bent!*Ezt suttogva mondta Tiki Cecíliának,mert hallott valami szuszogást,de lehet,hogy csak a szél az!Tikina óvatosan mutatott Cecíliának ,egy szekrény felé,ami szintén ott állt a szobában ,eközben Tiki elővette kis tőrét,amit már rég nem használt,sőt szinte nem is tudta igazán,hogy van egy tőrje,csak érezte,hogy valami nyomja,szúrja a combját,így kitapogatta,és elővette a kést!*
Majd odafordult Cecihez és így szólt:
-Én a szekrényhez megyek ,te pedig gyere mögöttem,oké?!*Suttogta Tikina Cecinek!*
Vissza az elejére Go down
Cecília
Főlady - vámpír
Cecília


Hozzászólások száma : 434
Age : 31
Hírnév : 22

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Úrnő
Rang: Boszorkánymester

09. Fehér Vadkan fogadó - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 09. Fehér Vadkan fogadó   09. Fehér Vadkan fogadó - Page 15 EmptyCsüt. Nov. 19 2009, 13:19

*Miután felértek egy szobában találták magukat. Cecília kinézett az ablakon.*~Érdekes...A fogadónak még soha se láttam ezt az oldalát..pedig párszor már elmentem mellette. ~*Miközben ezek gondolkozott bólintott Tikinának és odament a szekrényhez. Belszagolt a levegőbe, érezni lehetett a pasi szagát de most...valami másnak a szaga is keringett a levegőbe.*
- Tikina várj! *Megfogta a karját és gyengéden visszahúzta.*
- A pasi a szekrénybe van, nem szökhet meg onnan amég itt vagyun, úgyhogy várjunk még a leleplezéssel. A szobában halálos mérgek szaga terjeng, most foglalkozzunk inkább azzal, oké? Valahol el lehetnek dugva..vagy esetleg...*Az is eszébe jutott, hogy talán az egész szobában szét van locsolva a méreg, és esetleg olyan erelyű, hogy már azt is megöli aki beleszagol...bár ezt az 5letet elvetette mert akkor már rég halottak lennének, vagyis inkább Tiki, ugyanis a holtakra már nem igazán hatnak a mérgek...Odament a falhoz és eelkezdett kopogni rajta.*
- Az a feltételezésem, hogy vagy a falba vagy a padlóba vannak elrejtve, esetleg a szekrénybe bár a szag nem onnan jön, úgyhogy kétlem.*Mindketten elkezdtek kopácsolni de semmi...Sehol se volt üreg vagy ilyenek..legalábbis a falba nem....*
Vissza az elejére Go down
Tikina
Íjász
Íjász
Tikina


Hozzászólások száma : 189
Age : 204
Hírnév : 1

Beosztások, rangok
Nép: Elfek
Beosztás: Harcos
Rang: Elit harcos

09. Fehér Vadkan fogadó - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 09. Fehér Vadkan fogadó   09. Fehér Vadkan fogadó - Page 15 EmptyCsüt. Nov. 19 2009, 19:09

*Tikina is elkezdett kopogtatni a falba ,milyen méreg lehet az ami iyen erős szagot áraszt,nem tudom,de igen csak veszélyes lehet.Miközben kapirgáltak,és kopogtattak Tiki,és Ceci eközben elkezdett füstölögni valami a padlón,biztos,hogy méreg volt az,és Tikina odaintett kezével,hogy nézzék meg mi történhet,ha bár biztos,hogy a méreg amit valószínű szétlocsolt mindenhol a bűnös,az kezdett már-már füstölni,és kiégette a padló felső rétegét.*
-Nézd,Cecília,ott lent a földön,látod ,ott 1 kiömlött üvegcse,amiből valószínű a méreg folyhatott ki!
*Tikina lehajolt,egy gyors mozdulattal és megnézte közelebbről az üvegcsét,de persze mivel már így is elég erős volt a méreg szaga,ezért Tikina odahúzta maga elé Cecília köpenyét,de csak óvatosan, hogy lene rántsa Ceciről!Vajon a pincér miért akart meg mérgezni?*
-Óvatosan Cecília,vigyázzunk nehogy nagyobb baj legyen.*Súgta oda Tiki Cecinek!*
Vissza az elejére Go down
Cecília
Főlady - vámpír
Cecília


Hozzászólások száma : 434
Age : 31
Hírnév : 22

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Úrnő
Rang: Boszorkánymester

09. Fehér Vadkan fogadó - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 09. Fehér Vadkan fogadó   09. Fehér Vadkan fogadó - Page 15 EmptyCsüt. Nov. 19 2009, 20:20

*Nézte a padlóról felszálló füstöt. Egy hírtelen mozdulattal lerántotta magáról a köpenyét és rádobta Tikinára.*
- Húzzunk innen! Veszélyes itt!*Azzal megragadta Tiki karját és kirohantak a szobából. Mikor már leértek jutott eszükbe a pincér aki valószínüleg még mindig ott kuporog a szekrénybe.*
- A franc. Emberünknek tuti nincs annyi esze, hogy kimásszon onnan.*Mérgelődött Ceci aztán ránézett barátjára.*
- Felmenjünk érte vagy hagyjuk a sorsára?*Cecília személy szerint ott hagyta volna, hisz megmérgezte Tikinát, de inkább hagyta, hogy a nő döntsön, hisz ő az akit megmérgeztek.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





09. Fehér Vadkan fogadó - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 09. Fehér Vadkan fogadó   09. Fehér Vadkan fogadó - Page 15 Empty

Vissza az elejére Go down
 
09. Fehér Vadkan fogadó
Vissza az elejére 
15 / 21 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 21  Next
 Similar topics
-
» 1. A vámpír fogadó
» 05. Hullócsillag Fogadó
» Varázsbot fogadó

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
EVOLYRAN  :: EVOLYRAN - A SZÖVETSÉG :: Evolyrani Birodalom :: Evolyran városa-
Ugrás: