EVOLYRAN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EVOLYRAN


 
KezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 3. Apró tanya

Go down 
+14
Seyla Vulfia
Aldo Barras
Cecília
Lyllen
Caius Alec Snarknit
Dreamien Tifar
Hiswa
Mitryas Hythamorys
Fénylőszemű Adryana
Nexus
Avaia Eldsaye
Nemes Kressara
Émia
Mesélő
18 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5
SzerzőÜzenet
Hiswa
Fejvadász - Lélekkutász
Fejvadász - Lélekkutász
Hiswa


Hozzászólások száma : 973
Age : 123
Hírnév : 53

Beosztások, rangok
Nép: Elfek
Beosztás: Boszorkány
Rang: Elf boszorkány

3. Apró tanya - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 3. Apró tanya   3. Apró tanya - Page 5 EmptyPént. Nov. 14 2014, 17:39

//NRT Aldo//

Már maga a feltételezés is meghökkent ábrázatot váltott ki belőle, mely szinte azonnal kiült elf arcvonásaira. Hirtelen nem tudta, hogy erre, most reagáljon vagy inkább tekintse úgy, mintha el sem hangzott volna az ominózus mondat.
Végül a reagálás mellett maradt.
- Tudod jól, hogy Álomfalva után a legkevésbé egy vezetői posztra vágynék. Túl sok van már ahhoz a számlámon, hogy még újabbakkal tetézzem, amiket netán ilyen vagy olyan eszmékbe öltöztetve követnék el. A hatalom nem feltétlen való az én kezeimbe. Annál inkább, ha dobsz egy bárminemű fegyvert, vagy csupán egy darabka gyufát... sok dologgal vagyok képes kárt tenni másokban, sőt még halált is hozni fejükre.
Egész látható mosoly jelent meg arcán, s így folytatta most egyenesen a mágus szemeibe nézve.
- Akit vérfarkasok neveltek, attól ne számíts túl sok jóra, nem? Botorság lenne hatalmat engedni át a kezembe.
A múlt feltámadó félben lévő emlékképeit elhessegette elméjéből mielőtt megint hangját hallatta volna.
- A lelki árnyaltság igen ismert számomra, éppen ezért sokkal inkább érdekelne, hogy te, hogyan is állsz az életeddel. Nem vagyok vak, végülis lélek-kutászként egyértelműen érzem benned a változások apróbb jeleit is. Korábban, mikor megbénítottam a lelked... ott éreztem a legförtelmesebb dolgot belőled, mit Álomfalva óta nem tapasztaltam halandón.
Talán utoljára ezt az érzést az a két ellenséges klánvezér egyike árasztotta magából. Pontosabban valami megfoghatatlan, de annál inkább visszataszító sötétséget, mely lénye legmélyéről fakadt. Hát igen, Álomfalva és a véreskezű klánvezérei. Ezekkel a jelzőkkel a vérfarkasok és vámpírok klánjait volt szokása felidézni gondolataiban.
- Habár... mostanra nem maradt benned abból semmi. Gyanítom, bőséggel volna mit mesélned nekem.
Vissza az elejére Go down
https://evolyran.hungarianforum.net
Aldo Barras
Csatamágus
Aldo Barras


Hozzászólások száma : 433
Age : 135
Hírnév : 40

Beosztások, rangok
Nép: Mágusok
Beosztás: Varázsló
Rang: Csatamágus

3. Apró tanya - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 3. Apró tanya   3. Apró tanya - Page 5 EmptyHétf. Nov. 17 2014, 00:23

- Ah, minek akarnál te kárt tenni másokban, vagy éppenséggel halált hozni bárkire? Vagy még mindig űzöd a fejvadász szakmát?
*Kérdezte csipetnyivel több komolysággal, mint eddig.*
- Miért? Akit fekete lovagok neveltek, arra is ugyanezt mondanád?: "Ne számíts túl sok jóra?"...Bár, meglehet igazad lenne. Mégis, ha azt mondod, hogy látod a változást rajtam, akkor ugyanúgy nem képes megváltozni bárki? Akár te is?...Mondd csak, hány vérdíjat szedtél össze ebben a hónapban?
*Kérdezte visszamosolyogva az elfre. Ha emlékei nem csaltak, Hiswa már Álomfalván felhagyott a fejvadászattal.*
-Igen, lenne mit mesélnem, talán el sem hinnéd, olyanokat. De ha jól látom, nem sokára elered az eső. Nem messze ide, van egy kisebb falu Eclar, s annak egy híres kocsmája. Mit szólsz beülünk, míg elvonul a vihar? Amíg odaérünk, elmesélem, hogy hogyan vált belőlem vámpír rövid időre.*
Vissza az elejére Go down
Hiswa
Fejvadász - Lélekkutász
Fejvadász - Lélekkutász
Hiswa


Hozzászólások száma : 973
Age : 123
Hírnév : 53

Beosztások, rangok
Nép: Elfek
Beosztás: Boszorkány
Rang: Elf boszorkány

3. Apró tanya - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 3. Apró tanya   3. Apró tanya - Page 5 EmptyHétf. Dec. 08 2014, 15:09

//NRT Aldo//

Felcsillant szeme a vámpír szó hallatán. Hiszen Álomfalva óta nem volt szerencséje egyhez sem. Legalábbis Cecilián kívül de, annak már csak távoli emlékei maradtak benne.
- Vámpír? Felcsigázol Aldo az ilyen csemegével. Hallgatlak, van időm bőven... Pillanatnyilag sehova nem rohanok, tehát jöhet az a kocsma.
Jó kedvű mosoly jelent meg arcán, s ahogy lágy, ütemes léptekkel megindult a férfit hallgatva, hófehér fürtjei szinte vidáman libbentek hol erre, hol arra.
Fogalma sem volt, mikbe is keveredhetett az elmúlt évek alatt a csatamágus de, volt egy olyan sanda megérzése, hogy többet fog megtudni erről, mint amire számíthatna.
Vissza az elejére Go down
https://evolyran.hungarianforum.net
Ajánlott tartalom





3. Apró tanya - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 3. Apró tanya   3. Apró tanya - Page 5 Empty

Vissza az elejére Go down
 
3. Apró tanya
Vissza az elejére 
5 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
EVOLYRAN  :: EVOLYRAN - A SZÖVETSÉG :: Emberek uradalma :: Emberek uradalma-
Ugrás: