EVOLYRAN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EVOLYRAN


 
KezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 3. Minäril Calath

Go down 
+11
Thral Worneus
Zenoti Maya
Dreamien Tifar
Zothar Dragon
Selly
Sephrio Elruhir
Formenya Hyalma
Racatho Rita
Evolyrani Főadmin
Aredhel Narmolanya
Mesélő
15 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
Zothar Dragon
Tűzlobbantó
Tűzlobbantó
Zothar Dragon


Hozzászólások száma : 130
Age : 259
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Mágusok
Beosztás: Vándor
Rang: Elemi mágus

3. Minäril Calath - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 3. Minäril Calath   3. Minäril Calath - Page 3 EmptySzer. Júl. 22 2009, 17:20

*Kezeit széttárta a nő mondata hallatán. Kissé csalódott arccal nézett a nő szemeibe.*
-Sajnálom, én csak megjegyeztem. De hát ha már ez sem tetszik, akkor inkább rá sem nézek, ha neked így megfelel.
*Azzal felemelte állát, s oldalra fordult. Természetesen nem sértődött meg, csak játszotta magát. Viszont a következőkre nem számított. A hallottakon még valóban majdnem meg is sértődött. Visszafordul Formenya felé, majd így szólt mutatóujját felemelve.*
-Egyet jegyezz meg! Sose mondd azt, hogy nem vagyok jó bőrben.Ugyanis tudom. hisz épp azét vagyok ilyen szerencsélen. Mert rossz bőrben vagyok...hasonlítok a banditára. És...ez nem kis probléma, kérem! A minap is a városhatárban sétálgattam, mikor az egyik katona megszólított és faggatni kezdett, hogy nem ismerem-e ezt meg ezt az embert. Persze nem ismertem őket, de hallottam róluk. Mind bűnöző volt. Végül úgy tudtam csak lerázni, hogy ajánlottam neki egy fogadót, ahol állítólag látták a fickót, aki hasonlít rám. Persze az igazság az, hogy abbana fogadóban sosem látták azt a banditát, csak engem...de ők nem árulnának el...és a katonákat sem ledvelik. Ha engem kérdezel, szerntem jól helybenhagyták és nem mondtak neki semmit sem.
*Azzal ismét elfordult, s a tömeget figyelte. Persze Formenyára is figyelt, de igyekezett úgy tenni, mintha valóban megsértődött volna és most em akarna szóba állni a nővl. ~Még ilyet! Hát hogy merészel ilyet mondani..én nem vagyok jó bőrben!? Hallatlan...~ Azzal így szólt.*
-Tudod, felötlött bennem az a kérdés, hogy hova is mész, ha nem maradsz itt sokáig. Egyáltalán ki lesz, aki folytonosan emlékeztetni fog arra, hogy hasonlítok arra a banditára? Á, de hagyjuk...pedig már kezdtem örülni.
*Azzal karba tette kezét, s szúrós, ámde részben barátságos tekintettel nézett a nőre.*
Vissza az elejére Go down
Formenya Hyalma
Levegősodró
Levegősodró
Formenya Hyalma


Hozzászólások száma : 281
Age : 35
Hírnév : 1

Beosztások, rangok
Nép: Mágusok
Beosztás: Vándor
Rang: Elemi mágus

3. Minäril Calath - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 3. Minäril Calath   3. Minäril Calath - Page 3 EmptySzer. Júl. 22 2009, 17:36

- No no no! Nem kell ám úgy a szívedre venni Zothar... Egyébként se vagy valami jó színész.
*Félhangosan kuncogott egy sort, majd diszkréten köhintett, s megköszörülte a torkát.*
- Hát hamarosan indulok tovább a myrték földjére, hogy myrte barátnőmet haza juttassam épségben.
*Kicsit még el is gondokozott az ezutáni teendőkön, de ztán sejtelmes mosollyal arcán szólalt meg újra.*
- Csak nem valami olyan kósza ötlet fogalmazódott meg az agyadban, hogy velem utazgass?
*Újra, és most egész alaposan végigmérte a férfit, s szemügyre vette kissé megviselt arcát.*
- Ha meggondolom... *de tovább nem is folytatta, mert valami más jutott hirtelen eszébe* - Azt rebesgették, hogy egy istharral álltál össze. Miért ez a nagy utazási vágy akkor?
*Kíváncsian pislogott a férfira, bár tudta a végkifejletet is az istharról, hiszen itt semmi sem maradhatott sokáig titokban. Pláne gyorsan terjedt a hír a vándor mágusok körében. Nem mindennap történik olyan, hogy egy vándor feladja eddigi életvitelét.*
~Hát mégsem bír elszakadni vándor vérétől?~
Vissza az elejére Go down
Zothar Dragon
Tűzlobbantó
Tűzlobbantó
Zothar Dragon


Hozzászólások száma : 130
Age : 259
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Mágusok
Beosztás: Vándor
Rang: Elemi mágus

3. Minäril Calath - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 3. Minäril Calath   3. Minäril Calath - Page 3 EmptySzer. Júl. 22 2009, 17:49

*A myrték említése hallatán olyan arcot vágott, mint akit érdekel a dolog. És ez most kivételesen így is volt. A myrték népe mindig is érdekelte őt. Már gyerekkorától kezdve. Azóta, hogy egy színes myrte megmentette egy nagy verembe eséstől. Viszont azt nem tudja, ez hol történt. Hisz magára az eseményre is alig emlékszik. Még apró gyermekecske volt, mikor ez történt. Viszont a myrtére pontosan emlékezett. Egy nő volt az. Egy anya. Gyermeke is ott lehetett a közelében,mert a kis Zothar hallani vélte a hangját. És mikor már idősebb lett és utánanézett a dolgoknak, azzal magyarázta azt, hogy nem látta a kicsit, hogy a gyermek illúzióval elrejtette magát. Zothar azóta sem találkozott myrtével, pedig nagyon szeretett volna. Így hát nem csoda, hogy ez az út felkeltette az érdeklődését. Halvány mosoly suhant át az arcán, de mikor épp szólt volna, Formenya felhozta azt a témát, amiről a legkevésbé szívesen mesélt volna. De mit volt mit tenni, Zothar megköszörülte a torkát, s a földet kezdte el bámulni, majd úgy beszélt a nőhöz.*
-Nos, igen...de az már....az már régen volt. Annak az életemnek már vége. Egy kis félresiklás volt... De rájöttem, hoyg mi...hogy nem tartozok össze az istharral.
*Többet nem is szólt, csak kissé szomorkásan a földet bámulta. De aztán gondolt egyet, s elmosolyodott, majd egy szólt.*
-De visszatérve az utadra...szívesen veled tartok. Mindig is szerettem volna valódi myrtékkel találkozni...Ha te is úgy véled, hogy mehetek, akkor szívesen veletek tartok. Persze csak ha nem zavarok két hölgyet egy útona myrték földje felé.
*Nézett mélyen Formenya szemébe, majd elkapta tekintetét, s az égre nézett.*
Vissza az elejére Go down
Formenya Hyalma
Levegősodró
Levegősodró
Formenya Hyalma


Hozzászólások száma : 281
Age : 35
Hírnév : 1

Beosztások, rangok
Nép: Mágusok
Beosztás: Vándor
Rang: Elemi mágus

3. Minäril Calath - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 3. Minäril Calath   3. Minäril Calath - Page 3 EmptySzer. Júl. 22 2009, 18:04

*Formenya gondolkozott egy ideig a dolgon. Neki igazából nem is volna kifogása Zothar ellen, csak éppen azt nem tudhatja, hogy Mylenet hogyan érinti majd ez a hirtelen jött gondolat. De végül elmosolyodott, és kissé félrebillentett fejjel azt mondta:*
- Hát legyen! Üsse kő... Velünk tarthatsz Zothar.
*Ebben a pillanatban viszont újra feltűnt az előbbi nőszemély, aki majdnem letarolta a mágusnőt. Erre Formenya szemeiben a ravaszság fényei csillantak meg.*
- Lashtimus!
*Hangja épp csak annyira volt hangos, hogy még talán Zothar érthette, amit kimondott. Az pedig egy általa igen csak kedvelt varázslatfajta volt. A léglökés igéje. Annyi történt eztán, hogy az éppen előttük elloholó nőnek a lábai hirtelen eltávolodtak a földtől, amit egy erősebb széllökésnek köszönhetett, s már bent is találta magát fejjel lefelé a ház melletti papír, és egyéb hulladékok kupacában. S onnan kuksolt kifelé mindenkire, hogy mi történhetett vele. Formenya ajkai félmosolyra húzódtak, aztán hátat is fordított a nőnek.*
- Sosem szívleltem a tűzlobbantó nőket...
*Aztán elballagott Zothar mellett, de menet közben még beszélt hozzá.*
- Ne vedd magadra tűzlobbantó... Végülis ez csak a nőkre vonatkozott. *Ami igaz is volt, hiszen egyszer, még nagyon régen, amikor Formenya életében először, s talán utoljára szerelmes lett egy mágusba, azt olyan gyorsan csapta le kezéről egy tűzlobbantó nő, mint kései jégeső az érett termést.* - Ha nem gondolod meg magad a későbbiekben... Akkor találkozunk három nap múlva, pirkadatkor a város főkapujánál Zothar!
*S azzal szabad kezével amolyan köszönésképpen integett kicsit, de közben hátra sem nézett. De arcán ott ült egy apró, kis ravasz mosoly szája gödröcskéjében.*
- Isten veled banditaképű!
Vissza az elejére Go down
Zothar Dragon
Tűzlobbantó
Tűzlobbantó
Zothar Dragon


Hozzászólások száma : 130
Age : 259
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Mágusok
Beosztás: Vándor
Rang: Elemi mágus

3. Minäril Calath - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 3. Minäril Calath   3. Minäril Calath - Page 3 EmptySzer. Júl. 22 2009, 18:26

*Úgy tűnt, a nő gopndolkozik a dolgon. Zothar eközben magábankönyörgött azért, hogy mehesen. ~Jaj, istenek! Legyetek kegyesek hozzám és segítsetek meg! hiszen annyitra vágyom a myrték közé! Szeretném megsimerni közelebbről is őket. És a mágiájukat is. Csak mondjon igenT Kérlek titeket...~ Már majdnem össze is tette a kezét, mikor Formenya mosolyogva megszólalt, s beleegyezett. A férfi mosolyogva bólintott egyet.*
-Köszönöm Formenya! Ezt még meghálálom neked!
*Eközben látta a nő arcán azt a ravaszságot, amit már párszor volt "szerencséje" látni a mágusnő arcán. Persze akkor mindig vele csinált valamit, ami nem igen tetszett neki. De most csak remélni merte, hogy nem őt szemelte ki ismét célpontnak. Figyelte, hogy a nő merre tekintget, miközben a varázsigét kimondja, így még időben megpillantotta a mágusnőt, aki éppen utána esett el, hogy Zothar odanézett rá. A férfi hamar el is fordította a fejét, mert éktelen nevetés tört elő belőle. Alig bírta magába folytani. De aztán nagy nehezen sikerült neki. Formenyára tekintett, aki láthatóan sokkal diszkrétebben tudta élvezni a dolgot, mint a férfi. De Zothar nem szégyellte el magát. Hisz a tömegben aligha lehetett volna a nevetés tulajdonosát fellelni. Így hát vidáman indult a nő után, aki közben hangot adott a tűzlobbantók női ága felé tanúsított nemtetszésének. Zothar kicsit elhúzta a száját, de Formenya máris kimagyarázta a dolgot. Zothar elmosolydott, majd így szólt.*
-Jól van, értem én. Megjegyzem egyetlen rossz szót sem akartam mondani...
*Követe Formenyát, aki nem szólt egy szót sem. De a férfi úgy érezte, hogy még modania kell valamit. Például azt, hogy mikor mennek a myrték földjére. És a nő pontosan ezt is tudatta a férfival. Zothar elmosolyodott, majd így szólt.*
-Köszönöm szépen, Formenya! Minden bizonnyal ott leszek! Akkor ott találkozunk...3 nap múlva.
*Azzal még egy darabig nézte, ahogyan Formenya integetést próbált imitálni az egyik kezével hátra sem fordulva. De amikor az megszólalt, még jobban elmooslyodott, majd így szólt.*
-Az istenek óvjanak!
*~...te kis pimasz.~ Tette hozzá magában, majd megráztaa fejét, s visszaballagott lovához, hogy hazamenjen és összekészítse a dolgokat az útra. Nagyon izgatott volt és örült annak, hogy eljuthat végre a myrték földjére.*

// Köszönöm szépen Formenya! Very Happy //
Vissza az elejére Go down
Dreamien Tifar
Mágus vezér
Dreamien Tifar


Hozzászólások száma : 1188
Age : 43
Hírnév : 63

Beosztások, rangok
Nép: Mágusok
Beosztás: Vándor
Rang: Isthar

3. Minäril Calath - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 3. Minäril Calath   3. Minäril Calath - Page 3 EmptySzer. Aug. 12 2009, 15:03

*Dreamien mély lélegzetet vesz, mikor végre a város falain belülre ért. Sokat hallott már a mágusok híres városáról. Az elbeszélésekhez képest a város még sokkal szebb, mint hitte.*
~Nem túloztak, amikor erről a városról beszéltek, sokkal szebb, mint amire gondoltam. A falakból, a levegőből szinte árad a varázslat. alig várom, hogy végre emberekkel találkozzak.~
*Gondolta. Persze az emberek alatt nem a kapu marcona őreit gondolja, akik szinte a veséjéig néztek, mielőtt beengedték volna. Mély sóhajjal megáll és csodálja a város színeinek villódzását.*
Vissza az elejére Go down
https://evolyran.hungarianforum.net/
Zenoti Maya
Gyógyfű-tudó
Zenoti Maya


Hozzászólások száma : 299
Age : 32
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Elfek
Beosztás: Varázsló
Rang: Gyógyító

3. Minäril Calath - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Minäril Calath   3. Minäril Calath - Page 3 EmptySzer. Aug. 12 2009, 15:19

* Maya a fogadóból A Mágusok városába tartott ami 3 óra út volt gyalog. Mire oda ért szegény már nagyon szomjas volt.*
~Nagyon kiváncsi vagyok már, hiszen mégis csak varázslatos hely lehet. Kicsit nehéz lesz kiigazodnom hiszen Evolyran városában is csak segítséggel igazottam ki. Remélem itt is olyan kedvesek mint ott.~
*Akkor Maya észrevett egy férfit aki szintén nem rég érkezhetett, így megszólította.*
-Szia! A nevem Zenoti Maya.
~Most, hogy közelebbről látom , úgy gondolom, hogy egy Mágus lehet.~
Vissza az elejére Go down
Dreamien Tifar
Mágus vezér
Dreamien Tifar


Hozzászólások száma : 1188
Age : 43
Hírnév : 63

Beosztások, rangok
Nép: Mágusok
Beosztás: Vándor
Rang: Isthar

3. Minäril Calath - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 3. Minäril Calath   3. Minäril Calath - Page 3 EmptySzer. Aug. 12 2009, 15:30

*Dreamient csendes mélázásából egy finom hang ébreszti fel. A köszönő felé fordul. Egy pillantással felméri.*
~ Kedves kis elf. Láthatóan ő is most érkezett, elég elcsigázottnak is látszik.
- Szia! A nevem Dreamien Tifar. Úgy látom, te is csak most érkeztél. Most először vagyok itt és máris lenyűgözött a város szépsége.
~ Én balga, hiszen biztosan jól esne neki egy kis friss víz.
*Gondolja*
- Megkínálhatlak egy kis friss vízzel? Biztosan jól esne a hosszú út után. Most hoztam a Darabúr patakból, igazán kellemes frissítő.
* Tarisznyájából két kis pohárkát emel ki. Mindig tart magánál tartalékot is, hasonló esetekre*
Vissza az elejére Go down
https://evolyran.hungarianforum.net/
Zenoti Maya
Gyógyfű-tudó
Zenoti Maya


Hozzászólások száma : 299
Age : 32
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Elfek
Beosztás: Varázsló
Rang: Gyógyító

3. Minäril Calath - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Minäril Calath   3. Minäril Calath - Page 3 EmptySzer. Aug. 12 2009, 15:47

-Igen nagyon szép és varázslatos hely.
*Mayát megkínálja Tifar egy kis vizzel.*
- Köszönöm ez kedves, már igen megszomjaztam. És te mijáratban vagy erre felé? Remélem nem baj, hogy tegezlek csak tudod jobban szeretem ha tegeződünk.
*Miközben beszélgetett Tifarral ,kortyolgatta a vizet a pohárból.*
Vissza az elejére Go down
Dreamien Tifar
Mágus vezér
Dreamien Tifar


Hozzászólások száma : 1188
Age : 43
Hírnév : 63

Beosztások, rangok
Nép: Mágusok
Beosztás: Vándor
Rang: Isthar

3. Minäril Calath - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 3. Minäril Calath   3. Minäril Calath - Page 3 EmptySzer. Aug. 12 2009, 15:58

*Dreamien egy pillanatra megkövül, hiszen néhány dologra nem akar emlékezni az elmúlt hetekből. Elégedetten figyeli, ahogy Maya kortyolgatja a vizet. Ő maga is szomjas már és gyorsan megissza poharából, amit beleöntött.*
- Semmi baj, én is jobban szeretem a tegeződést és hidd el nem is vagyok olyan idős, amilyennek látszok.
*Elmosolyodik.*
- Szerintem egy mágusnak életében legalább egyszer érdemes ebbe a városba elzarándokolnia. Nem láttam még ehhez hasonló helyet. Nagyon tetszik. Vándorlok már egy ideje és ide tartottam. Most valahogy úgy érzem, hogy hazatértem. És te? Nem láttam mostanában elfeket. Messziről jöhettél. Bocsáss meg kérlek, ha kissé nyers a modorom, régóta nem beszélgettem senkivel. Valahogy elkerültek a társak útközben.
Vissza az elejére Go down
https://evolyran.hungarianforum.net/
Zenoti Maya
Gyógyfű-tudó
Zenoti Maya


Hozzászólások száma : 299
Age : 32
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Elfek
Beosztás: Varázsló
Rang: Gyógyító

3. Minäril Calath - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Minäril Calath   3. Minäril Calath - Page 3 EmptySzer. Aug. 12 2009, 16:11

*Maya arcán mosoly látszik mikor Tifar azt mondja, hogy nem is olyan öreg amilyennek látszik, hiszen ő nem úgy értette.*
-Semmi baj. Hidd el én se sűrűn beszélgettek, hiszen új vagyok még itt és alig ismerek valakit. Evolyran városából érkezek, mondhatni, hogy nagyjából ismerem, bár azért még lehet, hogy egyedül eltudnék tévedni!
*Maya amit mondott azon elneveti magát.*
- Úgy gondolom mivel te is most jársz itt először együtt is bejárhatnánk a várost. Mit gondolsz erről?
Vissza az elejére Go down
Dreamien Tifar
Mágus vezér
Dreamien Tifar


Hozzászólások száma : 1188
Age : 43
Hírnév : 63

Beosztások, rangok
Nép: Mágusok
Beosztás: Vándor
Rang: Isthar

3. Minäril Calath - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 3. Minäril Calath   3. Minäril Calath - Page 3 EmptySzer. Aug. 12 2009, 16:22

*Dreamiennek valahogy na kő esik le a szívéről Maya ötletére.*
~Nem is lenne rossz, végre nem egyedül bolyonganék. Hosszú volt az út. Végre valaki lenne újra mellettem.
- Jól gondolod, sosem voltam még itt, pedig régi máguscsalád sarja vagyok. Valahogy mindig elkerültem a várost. Szívesen járnám be veled. Biztosan rengeteg látnivaló van erre.
*Körbenéz.*
- Szerinted merre induljunk?
Vissza az elejére Go down
https://evolyran.hungarianforum.net/
Zenoti Maya
Gyógyfű-tudó
Zenoti Maya


Hozzászólások száma : 299
Age : 32
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Elfek
Beosztás: Varázsló
Rang: Gyógyító

3. Minäril Calath - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Minäril Calath   3. Minäril Calath - Page 3 EmptySzer. Aug. 12 2009, 16:31

*Maya örül, hogy Tifar is úgy gondolja, hogy jobb lenne együtt bejárni a várost mint külön.*
- De jó! Na ,de azt már én se tudom ,hogy merre induljunk. Azt tanácsolom ne hallgass rám, mert eltévedünk.
*Mosolygott. Egyre jobban kezdte megkedvelni Tifart és háát elindultak egy úton mégis csak.*
- Itt egy kis fogadó te hogy állsz az éhséggel?
Vissza az elejére Go down
Dreamien Tifar
Mágus vezér
Dreamien Tifar


Hozzászólások száma : 1188
Age : 43
Hírnév : 63

Beosztások, rangok
Nép: Mágusok
Beosztás: Vándor
Rang: Isthar

3. Minäril Calath - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 3. Minäril Calath   3. Minäril Calath - Page 3 EmptySzer. Aug. 12 2009, 16:39

*Dreamien élvezettel nézelődik a városban, Maya társaságában valahogy a könnyebbek még a léptei is az utcákon. Maya kérdésére nagyot kordul a gyomra. Kissé összébb húzza magán köpenyét, remélve, hogy a lány nem hallotta meg. Jól eltelt az idő és csak most érzi, hogy milyen éhes. Nem emlékszik, mikor evett utoljára.*
- Farkaséhes vagyok! Szívesen meghívnálak, remélem, jól főznek odabent.
Vissza az elejére Go down
https://evolyran.hungarianforum.net/
Zenoti Maya
Gyógyfű-tudó
Zenoti Maya


Hozzászólások száma : 299
Age : 32
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Elfek
Beosztás: Varázsló
Rang: Gyógyító

3. Minäril Calath - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Minäril Calath   3. Minäril Calath - Page 3 EmptySzer. Aug. 12 2009, 16:50

*Maya elneveti magát mikor Tifar gyomra megszólal.*
- A hasad hangjáról ítélve tényleg farkas éhes lehetsz. Csak viccelődöm remélem nem baj. Mondjuk az igazat megvalva én is nagyon éhes vagyok már. Tudod farkas éhes!
*Maya remélte, hogy nem sértődik meg Tifar azon ahogy viccelődik vele. Mikor Tifar meghívta Mayát egy ebédre , elgondolkodott ,hogy elfogadja-e,de aztán elfogadta hiszen ha nem fogadja el még meegsérti Tifart. Így beleegyezett és betértek a fogadóba.*
Vissza az elejére Go down
Dreamien Tifar
Mágus vezér
Dreamien Tifar


Hozzászólások száma : 1188
Age : 43
Hírnév : 63

Beosztások, rangok
Nép: Mágusok
Beosztás: Vándor
Rang: Isthar

3. Minäril Calath - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 3. Minäril Calath   3. Minäril Calath - Page 3 EmptySzer. Aug. 12 2009, 17:00

*Dreamien talán máskor magára vette volna a viccelődést, de most csak némileg elpirult. Örült neki, hogy Maya elfogadta a meghívást, tartott tőle kicsit, hogy tolakodásnak veszi, pedig csak szerette volna viszonozni a kellemes órákat, amikkel Maya megajándékozta a mágusok városában. Régen evett még ilyen jóízűen. Nagy örömére a fogadó szakácsa igazán jól főz és ráadásul emberes adagokat szolgálnak fel. Elégedetten dőlt hátra, székében. Maya még evett, kinézve az ablakon az alkony fényeit látta visszatükröződni a falakról.*
~ Jól eltelt az idő.
*Gondolta.*


//Sajnos fél 6-kor mennem kell.//
Vissza az elejére Go down
https://evolyran.hungarianforum.net/
Zenoti Maya
Gyógyfű-tudó
Zenoti Maya


Hozzászólások száma : 299
Age : 32
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Elfek
Beosztás: Varázsló
Rang: Gyógyító

3. Minäril Calath - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Minäril Calath   3. Minäril Calath - Page 3 EmptySzer. Aug. 12 2009, 17:07

-Hmm.. ez nagyon finom én úgy gondoltam volna, hogy ekkorra adgot nem tudok megenni de most valahogy nagyon jól eset.
~Milyen szépek ahogyan az alkony fényei játszadoznak.~
-Háát nagyon szépen köszönöm a meghívást ez jól eset! De merre tovább?
Vissza az elejére Go down
Dreamien Tifar
Mágus vezér
Dreamien Tifar


Hozzászólások száma : 1188
Age : 43
Hírnév : 63

Beosztások, rangok
Nép: Mágusok
Beosztás: Vándor
Rang: Isthar

3. Minäril Calath - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 3. Minäril Calath   3. Minäril Calath - Page 3 EmptySzer. Aug. 12 2009, 17:14

- Örülök, hogy ízlett. Nagyon jó a szakács. Úgy látom, lassan lenyugszik a nap ideje lenne szállás után nézni. Ez a fogadó megfelelőnek látszik. Szeretek a szabad ég alatt aludni, de már hetek óta nem aludtam fedél alatt és néha azért hiányzik. Én megszállnék itt. Mi a véleményed?
*Dreamien remélte, hogy nem bántja meg a lányt, de az evés után érezte, hogy elnehezülnek a szempillái.*
~ Remélem nem bántom meg. Holnap folytathatnák a városnézést...
- Holnap reggel folytathatnánk a városnézést, ha neked is van kedved hozzá.
Vissza az elejére Go down
https://evolyran.hungarianforum.net/
Zenoti Maya
Gyógyfű-tudó
Zenoti Maya


Hozzászólások száma : 299
Age : 32
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Elfek
Beosztás: Varázsló
Rang: Gyógyító

3. Minäril Calath - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Minäril Calath   3. Minäril Calath - Page 3 EmptySzer. Aug. 12 2009, 17:21

-Igen tényleg kezd már sötétedni és az igazatt megvallva már én is kibuktam. Háát ha a szakács is ilyen jól főz akkor a hely se lehet rossz! Nekem megfelel ez a hely! És holnap majd frissen, üdén vágunk neki az útnak.
Vissza az elejére Go down
Dreamien Tifar
Mágus vezér
Dreamien Tifar


Hozzászólások száma : 1188
Age : 43
Hírnév : 63

Beosztások, rangok
Nép: Mágusok
Beosztás: Vándor
Rang: Isthar

3. Minäril Calath - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 3. Minäril Calath   3. Minäril Calath - Page 3 EmptySzer. Aug. 12 2009, 17:27

*Dreamien megkönnyebbült, hogy a lány közel marad hozzá. Mindketten a fogadóban szálltak meg. Hamar elnyomta az álom, de álmai mint már sokszor az utóbbi időben a rémület óráit hozták el számára. A korábbi eseményeket álmodta meg újra, meg újra. Visszatért régi kis házába, hogy újraélje a borzalmat, mely elszakította családjától. Nyugtalanul hánykolódott, de az álmok istenei nem könyörültek meg rajta. Verejtékben úszva, de mély álomban aludt.*
Vissza az elejére Go down
https://evolyran.hungarianforum.net/
Zenoti Maya
Gyógyfű-tudó
Zenoti Maya


Hozzászólások száma : 299
Age : 32
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Elfek
Beosztás: Varázsló
Rang: Gyógyító

3. Minäril Calath - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Minäril Calath   3. Minäril Calath - Page 3 EmptyCsüt. Aug. 13 2009, 16:10

* Maya hamar mélyálomba merült. Az este el is ment és mikor fölébredett, Tifar már ott várta a fogadó étkezőjében. Maya oda is ment hozzá.*
-Jóreggelt! Régóta fön vagy?
~Remélem nincs fenn régóta. Nehogy az legyen, hogy órák óta vár rám szegény.~
Vissza az elejére Go down
Dreamien Tifar
Mágus vezér
Dreamien Tifar


Hozzászólások száma : 1188
Age : 43
Hírnév : 63

Beosztások, rangok
Nép: Mágusok
Beosztás: Vándor
Rang: Isthar

3. Minäril Calath - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 3. Minäril Calath   3. Minäril Calath - Page 3 EmptyCsüt. Aug. 13 2009, 16:17

*Dreamien szemei még mindig kissé szűkek voltak. Bár mélyen aludt, az átélt rémségek miatt nem volt pihentető az éjszaka. Maya pár perccel utána érkezett. Ahogy végignézett rajta, némi irigységgel látta friss, üde vonásait.*
~ Ő biztosan jót aludt. Bár egyszer nekem is sikerülne már!
*A lány köszönt neki.*
- Jó reggelt, Maya!
*Viszonozta a köszöntést.*
- Csak most jöttem le én is. Van kedved egy reggelihez? Kíváncsi vagyok, vajon mást is olyan jól készít-e a szakács, mint a vacsora volt.
~ Kissé figyelmetlen vagyok...
- Jót aludtál?
Vissza az elejére Go down
https://evolyran.hungarianforum.net/
Zenoti Maya
Gyógyfű-tudó
Zenoti Maya


Hozzászólások száma : 299
Age : 32
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Elfek
Beosztás: Varázsló
Rang: Gyógyító

3. Minäril Calath - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Minäril Calath   3. Minäril Calath - Page 3 EmptyCsüt. Aug. 13 2009, 16:27

* Maya leült Tifarhoz és beszélgetésbe kezdtek.*
~Nemhiszem, hogy olyan jól aludt mint én, de azért remélem nem volt fenn egész éjszaka.~
- Akkor jó már féltem, hogy régóta vársz rám. * Mondta, kicsit megkönnyebülten és elmosolyodott.*
- Persze reggelizünk, de nem lenne baj ha most én fizetném a sajátomat kicsit kényelmesebben érezném magam. Persze nem szeretnélek megbántani.
~ Remélem nem bántom meg~
- Igen nagyon jól aludtam. Köszönöm és te?
Vissza az elejére Go down
Dreamien Tifar
Mágus vezér
Dreamien Tifar


Hozzászólások száma : 1188
Age : 43
Hírnév : 63

Beosztások, rangok
Nép: Mágusok
Beosztás: Vándor
Rang: Isthar

3. Minäril Calath - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 3. Minäril Calath   3. Minäril Calath - Page 3 EmptyCsüt. Aug. 13 2009, 16:36

*Dreamien végre kezd felébredni.*
~ Ez tetszik, nem az a fajta lány, aki hagyja magát folyton meghívni. Önállóságra vall.
*Dreamien mosolyogva válaszol*
- Nem bántasz meg, szeretem, ha valaki önálló. Köszönöm kérdésed, nem vagyok igazán jó alvó, de gyorsan felébrek.
*Megrendelik a reggelit, és kényelmesen falatozni kezdenek. Az étel hasonlóan ízletes, mint a vacsora volt. Dreamien elégedetten eszik, közben eszébe jut, hogy miről is beszélt a fogadóssal, mielőtt Maya megérkezett. Megérinti Maya kezét*
- Azt mondják, hogy a város egyik legnagyobb látnivalója a Manun Lyrät. Érdemes lenne megnézni.
Vissza az elejére Go down
https://evolyran.hungarianforum.net/
Zenoti Maya
Gyógyfű-tudó
Zenoti Maya


Hozzászólások száma : 299
Age : 32
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Elfek
Beosztás: Varázsló
Rang: Gyógyító

3. Minäril Calath - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Minäril Calath   3. Minäril Calath - Page 3 EmptyCsüt. Aug. 13 2009, 17:01

* Maya örül, hogy Tifar úgy gondolja, hogy önnáló. Szépen, nyugottan falatoznak, mikor Tifar megérinti Maya kezét. A lány meglepődik, sőt zavarba is jön egy kicsit , de nem húzza el a kezét nehogy megsértse Tifart. Persze jól esik Mayának, hogy Tifar megfogja a kezét, mert így úgy gondolja, hogy igazán jó barátok lettek.*
-Igen, az jó lenne, ha megnéznénk Manun Liretett.
* Maya kicsit küszködön mondja ki ezt a szót. Így Tifar tanácsára elindultak, hogy megkeressék és megnézzék*
Vissza az elejére Go down
Dreamien Tifar
Mágus vezér
Dreamien Tifar


Hozzászólások száma : 1188
Age : 43
Hírnév : 63

Beosztások, rangok
Nép: Mágusok
Beosztás: Vándor
Rang: Isthar

3. Minäril Calath - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 3. Minäril Calath   3. Minäril Calath - Page 3 EmptyCsüt. Aug. 13 2009, 17:10

**Dreamiennek jól esik, hogy Maya nem húzta el a kezét. Bár nem is tudja, miért fogta meg. Kicsit zavarba is jött ettől a cselekedetétől.
Már messziről észreveszi a hatalmas tornyot, pont olyan, mint ahogy a fogadós leírta. Szerencsére jól tájékozódik úgyhogy a város utcáin egyenesen a torony lábához viszi Mayát.*
- Ez a mágusvezér palotája. Hatalmas!
~ Még nagyobb, mint leírták.
*Ám gondolatai már máshol járnak.*
~ Tovább kellene fejlődnöm, talán nagyobb tudással hamarabb elérném a célom, hogy újra lássam a családom...apám könyvét is meg kellene javíttatnom. A fogadós szerint a legjobb könyvkötők Evolyran városában vannak....
*Gyorsan magához tér. Reméli, Maya nem vette észre, hogy elkalandozott. Nem szeretné megbántani.*
Vissza az elejére Go down
https://evolyran.hungarianforum.net/
Zenoti Maya
Gyógyfű-tudó
Zenoti Maya


Hozzászólások száma : 299
Age : 32
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Elfek
Beosztás: Varázsló
Rang: Gyógyító

3. Minäril Calath - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Minäril Calath   3. Minäril Calath - Page 3 EmptyCsüt. Aug. 13 2009, 17:17

* Miközben haladnak észreveszik a hatalmas tornyot. Mikor odaérnek Mayát lenyűgözi a látvány, hiszen csodálatos. Maya meglepődik, hogy Tifar így tudja az utat hiszen még sosem járt a Mágusok városában.*
- Azta! Ez..ez.. gyönyörű nem találok rá szavakat és milyen hatalmas! Honnan tudtad így az utat, hiszen azt mondtad, hogy még sosem jártál itt! Persze nem baj, így legalább nem bolyongtunk a városban!
*Mayát nagyon lenyűgözte a látvány.*
Vissza az elejére Go down
Dreamien Tifar
Mágus vezér
Dreamien Tifar


Hozzászólások száma : 1188
Age : 43
Hírnév : 63

Beosztások, rangok
Nép: Mágusok
Beosztás: Vándor
Rang: Isthar

3. Minäril Calath - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 3. Minäril Calath   3. Minäril Calath - Page 3 EmptyCsüt. Aug. 13 2009, 17:24

*Tifar mosolyogva szemléli, ahogy Maya a tornyot csodálja.*
- Be kell vallanom, reggel beszéltem pár szót a fogadóssal, ő mondta, hogy ide érdemes eljönni. Igaza volt. Általában elég jól tájékozódok. Kell is ez a vándorláshoz, ha nem akar az ember nagyon eltévedni. A torony mutatta szépen az utat, már messziről láttam.
~ Lassan tovább is kellene mennem.
- A fogadós azt mondta, hogy Evolyranban jó könyvkötők vannak, nekem pedig fontos lenne megjavíttatnom apám .... a varázskönyvemet....
*Bátortalanul néz Mayára, bár nem nagyon bízik benne, hogy vele jönne. Igaz, az elmúlt napon elég jól összebarátkoztak...
- Volna kedved velem jönni a birodalom fővárosába?
Vissza az elejére Go down
https://evolyran.hungarianforum.net/
Zenoti Maya
Gyógyfű-tudó
Zenoti Maya


Hozzászólások száma : 299
Age : 32
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Elfek
Beosztás: Varázsló
Rang: Gyógyító

3. Minäril Calath - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Minäril Calath   3. Minäril Calath - Page 3 EmptyCsüt. Aug. 13 2009, 17:32

- Értem, persze nem is baj, hogy beszéltél vele ,hiszen így nem tévedtünk el.
* Maya miközben beszélgett Tifarral eszébe jut valami.*
~ A nővérem Kayle! El si felejtettem már halálra aggódhatja miattam, sajnos meg kell mondanom Tifarnak, hogy nem maradhatok itt.~
* De akkor Tifar mondd valamit aminek Maya nagyon örl és a a nyakába ugrik.*
- Jaj bocsáss meg csak épp azon gondolkodtam hogy lassan haza kéne térnem a nővéremhez és akkor te mondtad, hogy Evolyranba tartasz. Tudod szivesen veled tartanék, ha nem baj. Mert útközbe esik hazafelé.
Vissza az elejére Go down
Dreamien Tifar
Mágus vezér
Dreamien Tifar


Hozzászólások száma : 1188
Age : 43
Hírnév : 63

Beosztások, rangok
Nép: Mágusok
Beosztás: Vándor
Rang: Isthar

3. Minäril Calath - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 3. Minäril Calath   3. Minäril Calath - Page 3 EmptyPént. Aug. 14 2009, 08:05

*Tifar igen meglepődik, mikor Maya hirtelen a nyakába ugrik. Első pillanatra nem is érti, de utána figyel arra, amit mond. Örül, hogy új barátja társaságában mehet tovább az úton. Az utazás is gyorsabban telik társaságban.*
~ Nem is számítottam arra, hogy még velem tart egy ideig. ~
- Nem baj, sőt nagyon örülök, hogy velem tartasz az út további részén.
*Tifarnak hirtelen eszébe jut, hogy talán Maya nem bírja úgy a hosszú gyaloglást, mint ő. Általában elég gyorsan is szokott menni, ha el akar érni valahova.*
~ A fogadós biztosan tud valakit, akitől lovakat lehet kölcsönözni. ~
- Mit szólnál hozzá, ha lovakkal mennénk? Azt hiszem, nem lesz rövid az út, biztosan könnyebben megtesszük egy jó hátason.
Vissza az elejére Go down
https://evolyran.hungarianforum.net/
Ajánlott tartalom





3. Minäril Calath - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 3. Minäril Calath   3. Minäril Calath - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down
 
3. Minäril Calath
Vissza az elejére 
3 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
EVOLYRAN  :: EVOLYRAN - A SZÖVETSÉG :: Mágus föld-
Ugrás: