EVOLYRAN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EVOLYRAN


 
KezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 06. Gyógyfű bolt

Go down 
+6
Aldo Barras
Casve
Riel
Selly
Enser Narse
Mesélő
10 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
SzerzőÜzenet
Caius Alec Snarknit
Tűzlobbantó
Tűzlobbantó
Caius Alec Snarknit


Hozzászólások száma : 331
Age : 36
Hírnév : 10

Beosztások, rangok
Nép: Mágusok
Beosztás: Varázsló
Rang: Elemi mágus

06. Gyógyfű bolt - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 06. Gyógyfű bolt   06. Gyógyfű bolt - Page 3 EmptyVas. Május 16 2010, 13:49

//Eleniel//

*Segitek a leányzónak kiszedni a haját a levélből, ami mellesleg egy egyszerű mozdulat. Eszembe jut, hogy ott hagyom a lányt, de azért ennyire nem vagyok bunkó. A pult felé nézek, hogy hol lehet a pultos és hogy meghallotta-e a csattanást, de úgy tűnik, hogy nem jött még elő. Felvont szemöldökkel nézek a lányra, aki majd egy fejjel kisebb, mint én. Végül biccentek egyet a köszönésre.*
-Nem tesz semmit... *motyogom unott, kissé undok hangon. Majd megkérdezem, hogy lesz-e még valami. Én idióta, hiszen a lány kihasználja a dolgot és segitséget kér, hogy az egyik székhez kisérjem. Sóhajtok egyet, majd megfogom a lány karját, átvetem a nyakam mögött, és segitek neki felállni. Ha minden igaz, akkor a leányzó egy lábon, a segitségemmel elbiceg egy közeli székig, ami a pult mellett foglal helyet. A bemutatkozásra csak lenézek az ülő lányra.*
-Örvendek*biccentek kissé unottan ismét, de a saját nevemet nem árulom el. Nem szeretek gyógyfűboltban ismerkedni.*
-Ha már igy összehozott a balsors, ismered Casve-t? *használom ki az időt, mig a lány nem enged utamra. Hátha tud valamit a leányzóról, hogy hol van és mikor érkezik haza. Merthogy elmennék érte oda is, ahol most épp van, de senki nem tud róla semmit, igy kénytelen vagyok itt megvárni. De örülnék, ha valaki meg tudná mondani, hogy hol lakik és elutazhatnék oda. Kintről Jason nyeritését hallom, igy az ablak felé nézek.*
-Bocsáss meg, de a lovam már nyugtalankodik. Mennem kell*jelentem ki, cseppet sem bűnbánóan. A pult felé nézek, ahonnan épp kijön a pultos egy nagy jégdarabbal a kezében. Biccentek neki, majd a lányra nézek.*
-Jobbulást!*biccentek felé is, majd kisétálok a boltból.*

//Köszi a játékot!//
Vissza az elejére Go down
 
06. Gyógyfű bolt
Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
EVOLYRAN  :: EVOLYRAN - A SZÖVETSÉG :: Evolyrani Birodalom :: Evolyran városa-
Ugrás: