EVOLYRAN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EVOLYRAN


 
KezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 06. Gyógyfű bolt

Go down 
+6
Aldo Barras
Casve
Riel
Selly
Enser Narse
Mesélő
10 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Casve
Erdőmester
Casve


Hozzászólások száma : 634
Age : 32
Hírnév : 15

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Gazdálkodó
Rang: Földműves

06. Gyógyfű bolt - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 06. Gyógyfű bolt   06. Gyógyfű bolt - Page 2 EmptyKedd Okt. 27 2009, 19:16

~Nem... ez most már biztos. Nem emlékszik! NEM EMLÉKSZIK! Ahh... ez hihetetlen.~
*Örülhetne is. Hisz már nem akarja megölni a férfi, és talán nem is olyan gonosz, mint akkor. Talán megváltozott. De jobban örült volna, ha nem emlékezet kieséssel történt volna ez, hanem saját döntéséből. Most teljesen átérezte a férfi helyzetét. Elkomolyodott és egy kicsit eltávolodott tőle. Ő sem emlékszik arra, hogy mi történt 7 éves kora előtt. Ez rosszabb. Aldo kicsit idősebb, mint egy hétéves. Casve keresett egy kis széket, ami ott volt, és ráült. Szomorúan neki kezdett.*
-Hiswa... mesélnék én róla, ha én sem találkoztam volna vele régen.-
*Szünet következett. Majd rátekintett komolyan Aldora.*
-Ismerős neked az a név, hogy Casve? Vagy... Mitryas?-
Vissza az elejére Go down
Aldo Barras
Csatamágus
Aldo Barras


Hozzászólások száma : 433
Age : 135
Hírnév : 40

Beosztások, rangok
Nép: Mágusok
Beosztás: Varázsló
Rang: Csatamágus

06. Gyógyfű bolt - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 06. Gyógyfű bolt   06. Gyógyfű bolt - Page 2 EmptyKedd Okt. 27 2009, 19:31

*Figyeli, ahogyan a lány leül, de az egész komolyság, ami hirtelen rájuk telepedett, kezdte ráébreszteni Aldot arra, hogy Casve sejt valamit. És az elhangzó kérdésnél, melyet feltett neki a lány, már tudta...hogy tudja.*
-Ööö...Casve? Még szép, hogy ismerős, a napokban találkoztam vele, és Mitryassal is. Miért kérded? Talán azt hiszed, hogy elfelejtettem őket? Én, Aldo csak úgy elfelejtem a régi ismerőseimet? Nem...egyáltalán nem.
*Rátekintett és a szemeiből tisztán kiolvasta, hogy nem hisz neki.*
-Na, jó, talán...lehet, hogy elfelejtettem egy-két személyt az életemből...egy bizonyos ok miatt....de attól még tudom, hogy ki vagyok, és hogy kihez milyen kapcsolat fűz. Például te....te vagy az egyik legrégibb ismerősöm....barátom...
*Ahogyan kimondta ezt a szót, hogy 'barátom' ráeszmélt arra, hogy egyáltalán nem tudja, mi az....talán nem is érzett soha ilyet, hogy barátság...És az eddig átlátszó szív kezdett újra megtelni színekkel...egyfélével...feketével....*
Vissza az elejére Go down
Casve
Erdőmester
Casve


Hozzászólások száma : 634
Age : 32
Hírnév : 15

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Gazdálkodó
Rang: Földműves

06. Gyógyfű bolt - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 06. Gyógyfű bolt   06. Gyógyfű bolt - Page 2 EmptyKedd Okt. 27 2009, 19:36

*Casve csodálkozó szemekkel hallgatta Aldot. Legszívesebben elnevette volna magát, de az biztos, hogy utána sírva fakadna. Egészen halkan szólalt meg.*
-Bár így volna Aldo. Én szívesen lennék a barátod. Csak hogy... én vagyok Casve... és mi nem találkoztunk mostanában. És Mitryas... nem hiszem, hogy valami jó kapcsolatban lennél vele.-
*Mondta a férfi szemébe nézve... sőt. Mintha megnedvesedett volna a szeme. De miért van sírhatnéka? Talán mert sajnálja a férfit, hogy semmire sem emlékszik, és talán fél attól, hogy minden eszébe jut, és akkor majd meg akarja ölni a lányt. Annyira szeretné, ha tényleg jó barátok lennének, úgy, hogy közben a férfi mindenre emlékszik.*
Vissza az elejére Go down
Aldo Barras
Csatamágus
Aldo Barras


Hozzászólások száma : 433
Age : 135
Hírnév : 40

Beosztások, rangok
Nép: Mágusok
Beosztás: Varázsló
Rang: Csatamágus

06. Gyógyfű bolt - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 06. Gyógyfű bolt   06. Gyógyfű bolt - Page 2 EmptyKedd Okt. 27 2009, 19:55

*"Bár így volna. Én szívesen lennék a barátod", és a mondatokat kísérő csillogó szemek Aldot nagyon kezdték zavarni. Szemfogai nagyon előakartak villanni és belemélyedni a lány nyakába, de Aldo uralkodott magán,*
~Most sajnál? Szánakozik rajtam, azért sír? Remélem nem!~
-Nos, Casve *szólította nevén, mivel megtudta azt*, amint látom, mi nem vagyunk annyira 'jó barátok', és nem tudom, ki az a Mitryas, de, szavaidból ítélve...
*Elhallgatott, nehéz csend telepedett közéjük és nem akart eloszlani. Lelkét a beszélgetés kezdete óta nyomta egy nehéz kérdés...de még most sem merte megkérdezni: Fia van? Felesége?....családja? Talán jobb, ha nem tudja az igazat...elég az...hogy amit most érez, azt érezte mindig is...egész életében és ez nem fog már megváltozni....számára nincs megváltás...a gonoszság mélyen szívébe gyökerezett és most újra kezd kihajtani....na, de ez van...ha a tények, elszomorítóak is, a vacsora előtte ül...csak ügyesnek kell lenni.*
-Elég volt a múltból...nem akarok többet tudni róla.*Szólt határozottan*
-Friss levegőre vágyom. Jössz te is?....Hazakísérhetlek?
*Kinyitotta az ajtót, és várta, Casve válaszát.*
Vissza az elejére Go down
Casve
Erdőmester
Casve


Hozzászólások száma : 634
Age : 32
Hírnév : 15

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Gazdálkodó
Rang: Földműves

06. Gyógyfű bolt - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 06. Gyógyfű bolt   06. Gyógyfű bolt - Page 2 EmptyKedd Okt. 27 2009, 20:03

*És igen! A sejtés bejött. És Aldo bevallotta. Nem emlékszik semmire. Viszont a kérdése ismerős volt. Kb ilyen volt a stílusa, amikor a lánnyal akarta tölteni az éjszakát a férfi. Casve elmosolyodott. De ez most nem kedves mosoly volt. Inkább olyan, hogy ejnye... tudom, mit akarsz! A férfi kinyitotta az ajtót.*
-Menj csak. Nekem még van egy kis elintézni valóm. Majd még beszélünk. Jó éjszakát.-
*Fel is állt és odaállt az eladóhoz.*
-Ne haragudjon, de tudna nekem valamiben segíteni?-
*Remélte Aldo nem erőszakoskodik tovább, és elmegy.*
Vissza az elejére Go down
Aldo Barras
Csatamágus
Aldo Barras


Hozzászólások száma : 433
Age : 135
Hírnév : 40

Beosztások, rangok
Nép: Mágusok
Beosztás: Varázsló
Rang: Csatamágus

06. Gyógyfű bolt - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 06. Gyógyfű bolt   06. Gyógyfű bolt - Page 2 EmptyKedd Okt. 27 2009, 20:11

*Megérezte, hogy Casve nem bízik benne. Nem akaratoskodott, nyugodtan, egy fejbiccentés kíséretében kilépett az ajtón...de nem ment messze.*
~Talán valami rosszat tettem vele, hogy így viselkedik velem? De, ha tettem is ellene valamit...az azt jelenti, hogy előtte ő is keresztbe tett nekem. Mert én nem szoktam csak ok nélkül rosszat tenni valakinek...vagy igen?...Hahaha...mindegy, most nem menekül.~
*Ezek a gondolatok jártak fejében, miközben a tetőn meghúzódva várta az ajtó nyílását. A terv egyszer volt: követi a tetőkről, majd egy sötét utcában lecsap rá....*
Vissza az elejére Go down
Casve
Erdőmester
Casve


Hozzászólások száma : 634
Age : 32
Hírnév : 15

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Gazdálkodó
Rang: Földműves

06. Gyógyfű bolt - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 06. Gyógyfű bolt   06. Gyógyfű bolt - Page 2 EmptyKedd Okt. 27 2009, 20:18

*Igen... kiment a férfi. Örült neki.
~Na végre. Akkor nagyon akaratos volt. Mindig kitalált valamit, hogy miért nem akar elmenni. Szóval... ez nekem nem tetszik, hogy ilyen egyszerűen elment. Akaratoskodnia kellett volna. Tehát biztosan van valami terve.~
*Nem bízott meg benne. Ha a közelben lett volna otthona, akkor nem izgult volna. De hát neki nincs otthona, csak a Tolmen, ami egyáltalán nem biztonságos. De itt nem maradhat. Elővette tőrét. Nagyon szorosan fogta. Kiment az utcára. Elköszönt előtte az eladótól, és igyekezett a fogadóba. Most ki tud venni egy szobát. Sietősen haladt a fogadó felé.*
Vissza az elejére Go down
Aldo Barras
Csatamágus
Aldo Barras


Hozzászólások száma : 433
Age : 135
Hírnév : 40

Beosztások, rangok
Nép: Mágusok
Beosztás: Varázsló
Rang: Csatamágus

06. Gyógyfű bolt - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 06. Gyógyfű bolt   06. Gyógyfű bolt - Page 2 EmptyKedd Okt. 27 2009, 20:26

~Ez már aztán szemtelenség! Ennyire nem bízni egy régi ismerősben...egy régi 'jó barátban'. Na, megállj kislány, nem úszod ezt meg ilyen könnyen!~
*Mérgesen ugrott le a tetőről és ő is a fogadó fele igyekezett. Amint Casve az ajtóhoz ért, ő egyből előtte termett és nem hagyta bemenni.*
-Gyere velem!...Kérlek!
*Megragadta karjánál fogva és egy pillanat erejéig várt, hogy a vacsora ellenkezik-e, vagy fog jönni erőszak alkalmazása nélkül.*
-Ha kiáltasz, itt helyben tépem ki a szíved.*súgta oda kedvesen.*
Vissza az elejére Go down
Casve
Erdőmester
Casve


Hozzászólások száma : 634
Age : 32
Hírnév : 15

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Gazdálkodó
Rang: Földműves

06. Gyógyfű bolt - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 06. Gyógyfű bolt   06. Gyógyfű bolt - Page 2 EmptyKedd Okt. 27 2009, 20:33

*Casve eléggé meglepődött, hogy előtte termett Aldo.*
~Ez honnan jött?~
*Hallott valamiféle vámpírokról, akik képesek nagyot ugrani, na meg falakon mászni.*
~Istenem! Ez vámpír!~
*Fel akart kiáltani, de Aldo szépen lecsitította. Viszont annyira megijedt, hogy amit tett, azt végig sem gondolta. A másik karja szabad volt. Pont az, amiben a tőr volt. Egy határozott és gyors mozdulattal a tőrt belevágta Aldo nyakába. Most viszont felsikított.*
-ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ! SEGÍTSÉG!!!!! -
*Majd berohant a fogadóba.*
Vissza az elejére Go down
Aldo Barras
Csatamágus
Aldo Barras


Hozzászólások száma : 433
Age : 135
Hírnév : 40

Beosztások, rangok
Nép: Mágusok
Beosztás: Varázsló
Rang: Csatamágus

06. Gyógyfű bolt - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 06. Gyógyfű bolt   06. Gyógyfű bolt - Page 2 EmptyKedd Okt. 27 2009, 20:41

*Hogy Casve ellenkezni fog, gondolta, de hogy tőrrel jön őellene...hiszen nem tudja, hogy vámpír...megtudná ölni Aldot? Nos, Aldo egy jó ideig nem tudta felfogni, hogy hogy tehetett ilyet egy ártatlannak tűnő, tisztalelkű lány. Gyorsan kikapta a tőrt nyakából, de nem dobta el, elrakta...szép emlék, egy baráttól. Mire a tőrt övébe tűzte, sebhelye is teljesen eltűnt. Szemben állt az ajtóval, nézte egy rövid ideig, majd eltűnt az éjszakában.*
~Talán rájött, hogy vámpír vagyok...~


//Köszönöm a játékot//
Vissza az elejére Go down
Tikina
Íjász
Íjász
Tikina


Hozzászólások száma : 189
Age : 204
Hírnév : 1

Beosztások, rangok
Nép: Elfek
Beosztás: Harcos
Rang: Elit harcos

06. Gyógyfű bolt - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 06. Gyógyfű bolt   06. Gyógyfű bolt - Page 2 EmptyCsüt. Jan. 07 2010, 21:56

*Tikina most érkezett éppen meg a boltba.Már alíg várta,hogy vehessen valami új gyógynövényt,vagy fűszert!*
~Végre itt vagyok,most megvehetem,ami kell a sebemre!*Mondta magában Tiki aztán,beljebb ment,és nézegette a növényeket sorra.Mindenféle volt,nagyon sok színes,meg illatos.Kellemes volt ez a hely Tikinának.Most itt jól érezte magát,és nem kellettt más rossz dolgokkal foglalkoznia..Sokáig nézelődött még.Majd odament az eladónőhöz,és így szólt hozzá:
-Jó napot!Elnézést,de kéne nekem egy nyílt sebre,valami gyógynövény?
-Fontos lenne!*Mondta,majd az eladónő elindult,és hozott egyet abból a növényből,amelyet Tiki nem rég nézegetett.Meg mutatta Tikinának,ésezt mondta:
-Itt van,ez jó lesz a sebre,ez biztos,hogy hatni fog,mert én is ipróbáltam már.Persze szinte majdnem az egészet kipróbáltam....*Fejezte be az eladónő.*Tikina elvette a növényt,és nem kellett kifizetnie,mert ingyen odadta a lánynak,hiszen sürgős volt az eset,no meg van még ebből a fajtából nagyon,de nagyon sok!!Szinte teli volt az egész bolt,minden fajta növénnyel,és csak úgy áradt a "betegség mentes levegő".Tikina amint elvette a gyógynövényt,felhúzta csuklóján a ruhát,és gondosan odahelyezte a növényt.Majd kért a boltostól egy "kötőanyagot",amivel a sebét be tudta fedni.*
Vissza az elejére Go down
Cecília
Főlady - vámpír
Cecília


Hozzászólások száma : 434
Age : 31
Hírnév : 22

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Úrnő
Rang: Boszorkánymester

06. Gyógyfű bolt - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 06. Gyógyfű bolt   06. Gyógyfű bolt - Page 2 EmptySzomb. Jan. 09 2010, 12:42

*Cecília óvatosan belpett a boltba. Mivel a szaglása is kitünő imádott ilyen helyekre műszkálni. Megállt és jól beleszagolt a levegőbe. Rengeteg finom növény illatát érezte, bár voltak amik csípték az orrát. Egy apró mosolyal száján sétálgatott és közben szaglászott ide-oda. Hirtelen egy halandó szagát érezte, valószínüleg az eladóét, és egy barátjának illatát is felismerte. Gyorsan odasietett az illat forrásához.*
- Tikina, szia!*Köszöntötte vidáman. Látta a kezén a kötést és kíváncsian méregette.*
- Megsérültél? Mi történt? Valaki megtámadott? *Az utolsó mondat után egy pillanatra mérgesen fellángoltak a szemei majd erőt vett magán és megnyugodott. Az eladónő szerencsére nem látta a pillanatnyi "fellángolását". mivel pont elfordult. Mire visszanézett Ceci egy édes aranyos kislánynak tűnt aki aggódva nézett a másik ügyfelére.*
- Üdvözlöm, segíthetek valamiben?
- Nem, köszönöm.*Mondta csillingelő hangon, majd továbbra is Tiki kezét vizsgálgatta.*
Vissza az elejére Go down
Tikina
Íjász
Íjász
Tikina


Hozzászólások száma : 189
Age : 204
Hírnév : 1

Beosztások, rangok
Nép: Elfek
Beosztás: Harcos
Rang: Elit harcos

06. Gyógyfű bolt - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 06. Gyógyfű bolt   06. Gyógyfű bolt - Page 2 EmptySzomb. Jan. 09 2010, 15:10

-Szia Cecília!*Köszöntötte rég nem látott barátját!*
-Végre nagyon örülök,hogy itt vagy.El sem fogod hinni,h mi is történt.*Meséli Tiki,majd így folytattja:
-Az történt,h amikor errefelé jöttem az úton,akkor...*felsóhajt,majd folytatja.*-hogy megtámadott egy vámpír,felém ugrott valószínű meg is akart volna ölni,ha nem veszem elő a tőrömet,és döföm bele az oldalába,ömlött is belőle a vér.*Kicsit megborzongott Tiki,de nyugdotan folytatta:-és háát,ugye aztán elfutott,mert megsérült,én meg eljöttem ide a boltba,mert ez volt a legközelebbi ház,v hely.*Tikina ránézett Cecíliára,és kereste benne a segítséget,a nyugodtságot.Persze Ceci nyugodt volt,viszont most,h elmondta Tiki ezeket,már nem igazán a nyugodtság látszódott rajta.Kicsi mosolyt ejtett az arcára Tikina,közbe kifelé tekintett az ablakon.Elnézett barátja tekintetéből.Tudta,ha tovább viaskodott volna a vámpírral rossz vége lett volna.Vissza gondolt arra,amikor még nyugodtan,békésen élt,de most már nem ez a helyzet.~ Minden megváltozik egyszer.*Gondolta Tiki,eközben vissza nézett Cecíliára.Szemében látszódott a megértés,és a düh is egyben.Nem telet el pár perc,és Tikina megszólalt,újra.*
-Ceci,itt van nézdd meg a sebemet!*Mondta Cecinek,és levette a kötést a kezéről.Látszódott a seb véres helye,persze Tikina tudta h ez veszélyes,mert Ceci is vámpír,de ismerte és bízott benne.Majd halkan így szólt Cecíliához,h megnyugtassa a látvány miatt:
-Nyugodj meg ez csak 1 seb,semmi különös,én a barátod vagyok...*Mondta nagyon halkan,persze tudta,h Ceci nem idióta,h ne fogja föl,amit mond,de azért halkan mondta,hogy nyugtató hatással legyen a lányra.*
Vissza az elejére Go down
Cecília
Főlady - vámpír
Cecília


Hozzászólások száma : 434
Age : 31
Hírnév : 22

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Úrnő
Rang: Boszorkánymester

06. Gyógyfű bolt - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 06. Gyógyfű bolt   06. Gyógyfű bolt - Page 2 EmptySzomb. Jan. 09 2010, 17:52

*Miközben hallgatta a történetet teste megfeszült, kezeit ökölbe szorította. Már-már annyira, hogy körmeivel felsértette a saját bőrét,arca viszont kifejezéstelenül hidegen nézett vissza barátjára.*~Ennyire megszaporodtak volna? És ilyen meggondolatlanul cselekszenek? Ez nem jó...~*Elfintorodott majd arca megenyhült.*
- Örülök, hogy ennyivel megúsztad.Sokkal rosszabb is lehetett volna, többet ne mászkálj éjszaka egyedül, érted?!!*Az eladó eközben elment és ők ketten maradtak. Mikor barátja a sebet mutatta Ceci az orra elé kapta kezét. Nagy akaraterővel rendelkezik de a seb még akkor is friss volt és tisztán lehetett érezni a vér szagát, a gyógynövények ellenére is. Kicsit elfordult majd egy nagyot sóhajtott.*
- El...fogom...kapni...és megölöm..*Mondta közben szeme megint lángolni kezdett. Dühös volt..nagyon...Aki a barátait bántja nem úszhatja meg szárazon, még akkor se ha a fajtársa!*
Vissza az elejére Go down
Tikina
Íjász
Íjász
Tikina


Hozzászólások száma : 189
Age : 204
Hírnév : 1

Beosztások, rangok
Nép: Elfek
Beosztás: Harcos
Rang: Elit harcos

06. Gyógyfű bolt - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 06. Gyógyfű bolt   06. Gyógyfű bolt - Page 2 EmptyHétf. Jan. 11 2010, 22:07

-Oké,Ceci,csak ne húzd fel magad!*Próbálta csitítani Tikina a barátját,és mivel tudta ,hogy Cecília is vámpírból van,ezért gyorsan betakarta a sebét.Majd,látta,hogy Ceci mégis alig tudja magát tűrtőztetni,ezért egy picit még arébb is ment!*
-Bocs,Ceci tényleg igazad van,látom a szemedben,nem kellett volna megmutatnom a sebet!
-Butaság volt megmutatni,és már be is takartam!*Fejezte be Tiki,majd látta,hogy Cecília egy kicsit már megnyugszik,és akkor vissza ment mellé.A boltos nő nem szólt,mivel nem is azt figyelte,hogy Tikináék mit csinálnak,hanem a saját dolgával volt elfoglalva.Rendezgette a növényeket,meg szórtírozta a másfajtákat.Ezt csinálta végig az eladónő.Már egészen sötét volt,amikor
belenyilalat a karjába egy iszonyatos fájdalom!És hirtelen így kiáltott reflekszből:
-ÁÁÁ!A karom nagyon belenyilalt!*Üvöltötte Tiki ,és közben látta,hogy Ceci gyorsan elkezd keresni valamit.*
Vissza az elejére Go down
Cecília
Főlady - vámpír
Cecília


Hozzászólások száma : 434
Age : 31
Hírnév : 22

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Úrnő
Rang: Boszorkánymester

06. Gyógyfű bolt - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 06. Gyógyfű bolt   06. Gyógyfű bolt - Page 2 EmptyHétf. Jan. 11 2010, 22:29

*Cecília már azon a szinten volt, hogy most rögtön megkeresi azokat a férgeket, vagy egyszerűen csak felborít pár polcot. Szerencsére barátja szavai időben felébresztették. Kissé riadtan nézett vissza rá, ő sem értette pontosan miért borult így el az agya ilyen hirtelen.*~Ejnye Cecília, mi a fene bajod van? Ez nem vall rád...~*Egy jó nagyot sóhajtott, és megpróbált lenyugodni. Persze ez nem sikerült mivel Tikina egy jó nagyot kiáltott. Cecília automatikusan a növények között kezdett kutakodni. Jól tudta milyen fájdalmas lehet ha valakit megtámad egy vámpír, és a sok év alatt azt is sikerült kitapasztalnia, hogy mi tudja legjobban enyhíteni a fájdalmat. Miközben keresgélt a boltos Tiki mellett termett és megpróbálta lenyugtatni.*
-Ez az! Megvan!*Kiáltott fel diadalmas mosollyal száján a lányka majd visszaszaladt barátjához. Letépte a növényke leveleit majd addig dörzsölgette még egy ilyen trutyis, pépes valami nem lett belőle. Óvatosan rákente Tikina sebére majd a szemébe nézett.*
- Ne aggódj, ez biztos hatni fog. A mesterem tanította réges- régen ezt nekem.*Megkönnyebbülten elmosolyodott majd várta a reakciót.*
Vissza az elejére Go down
Tikina
Íjász
Íjász
Tikina


Hozzászólások száma : 189
Age : 204
Hírnév : 1

Beosztások, rangok
Nép: Elfek
Beosztás: Harcos
Rang: Elit harcos

06. Gyógyfű bolt - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 06. Gyógyfű bolt   06. Gyógyfű bolt - Page 2 EmptyKedd Jan. 12 2010, 20:07

*Tiki nyugodtan figyelte Ceci műveletét,és hagyta,hogy letakargassa a sebét vmilyen növénnyel.Tiki sebe már nem is volt olyan véres,és Cecília is megnyugodott.Örült,hogy segíthet barátján,majd látta,hogy Ceci tényleg megnyugodott.Akkor aztán odaszólt a boltosnak Tiki:
-Köszönöm a segítséget!*Mondott hálát a boltos nőnek Tikina,eközben fürkészte Cecília tekintetét,hogy hogyan fogadja ezt a köszönet nyilvánítást.Majd ezek után Cecinek is megköszönte a segítségét:
-Köszi,Ceci,hogy segítettél,és köszönöm,hogy nem izgattad föl jobban magad ezen az egészen,hiszen nem haltam meg,és nagyobb bajon nincs.De abban igazad van,h meg kéne torolni annak a vámpírnak,amit velem tett...*nagy levegőt vett Tiki*-tudod,egyedül persze nem mehetsz ellene,de segítséggel talán.
-Igazából az én véleményem az,h hagyni kéne ezt az ügyet,inkább foglalkozzunk magunkkal,rendben?*Figyelte Tiki egész beszéd alatt,amit mondott Cecit,kíváncsi volt,hogyan fog reagálni,és miképp.*
Vissza az elejére Go down
Cecília
Főlady - vámpír
Cecília


Hozzászólások száma : 434
Age : 31
Hírnév : 22

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Úrnő
Rang: Boszorkánymester

06. Gyógyfű bolt - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 06. Gyógyfű bolt   06. Gyógyfű bolt - Page 2 EmptySzer. Jan. 13 2010, 21:13

*Sóhajtott egy nagyot és a növényeket fürkészte. A köszönetre nem mondott semmit csak halványan elmosolyodott, majd tekintetét újra barátja felé fordította.*
-Nincs szükségem segítségre. Lefogadom, hogy egy béna kis fiatal volt...Még egy halandóval se tudott elbánni, szánalmas....*Ezeket nem azért mondta, hogy megsértse barátját, inkább úgy nevezném, hogy hangosabban gondolkodott a kelleténél. A kis mosolyból büszke vigyor lett, szemfogai elővillantak.*
- Hátrakötött kezekkel is elbánnék vele. Semmi esélye ellenem!*Tiki megpróbálta kicsit visszafogni de akkor már késő volt...Cecília teljesen belelkesült. Mostanában nem történt vele semmi izgalmas, Aldot szívatni is már elég unalmas volt így természetes, hogy kapott a lehetőségre.*
- Keressük meg és intézzük el! Nem úszhatja meg ennyivel! Biztos még érezni a szagát, mennyünk! Indulás! *Elfeledte, hogy szegény barátja megsebesült, csak arra tudott gondolni, hogy végre jól behúzhat valakinek.*
Vissza az elejére Go down
Tikina
Íjász
Íjász
Tikina


Hozzászólások száma : 189
Age : 204
Hírnév : 1

Beosztások, rangok
Nép: Elfek
Beosztás: Harcos
Rang: Elit harcos

06. Gyógyfű bolt - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 06. Gyógyfű bolt   06. Gyógyfű bolt - Page 2 EmptySzer. Jan. 13 2010, 21:39

*Tikina kicsit furcsán nézett Cecire,mert ő igazán nem akart belekeveredni a vámpírok világába.De nem volt mit tenni,meg Tiki karja nem holmi étel,vagy tárgy,ami elromlik,aztán nem is használható semmire.Hanem igenis erős,és bátor,így aztán könnyedén felelt Cecinek:
-Hát persze,menjünk el,és kapjuk el!!*Szinte hangosabban mondta Tiina,mint barátja,de nem érdekelte,mivel Ceci szavaira ő is fellelkesült,ezért úgy döntött,hogy igenis meg kell bünhődnie.Habár mint tudjuk,Tiki nem az a harc mániás fajta,de ha ilyen dologról van szó.Főleg,ha támogatják,ráadásul a legjobb barátja.Most láthatjuk,mennyire hatással lehet egy másik ember,jobban mondva vámpír a barátjára.Tiki még rendesen bekötözte a sebét,majd köszönt a boltosnak,és intett is.*
-Jól van,mostmár mehetünk!/egy igazítás a karonlévő kendőn./
-Minden meg van.Biztos,hogy ez nem csak 1 felindulás,mert bántották a barátodat,vagyis engem?!*Kérdezte Cecit,majd belenézett mélyen a szemébe,h biztos -e a dolgában(Cecília).*
Vissza az elejére Go down
Cecília
Főlady - vámpír
Cecília


Hozzászólások száma : 434
Age : 31
Hírnév : 22

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Úrnő
Rang: Boszorkánymester

06. Gyógyfű bolt - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 06. Gyógyfű bolt   06. Gyógyfű bolt - Page 2 EmptySzer. Jan. 13 2010, 22:26

*Már neki is iramodtak és elkezdték keresni "újdonsült barátjukat". Cecíliának le kellett lassítania, szegény Tikina ugyanis nem nagyon bírja egy vámpír tempóját...Mikor megérkeztek arra a helyre ahol az eset történt Ceci jól beleszagolt a levegőbe. Nem voltak messze a gyógyfüves boltól, még érezni lehetett a növények illatát és még valamit...vér....Tikina vére. A kislány szemei lángolni kezdtek, két szemfoga előtűnt. Csendesen felmordult és barátját közelebb húzta magához.*
- Még itt van a közelben, de nagyon gyenge. Éhezik. *Tekintete amit eddig ide-oda kapott most megállt egy helyen. Körös körül fa vette őket körbe, Ceci viszont úgy állt ott, mintha csak egy lenne. Egyetlen egy, ami pórul járt fajtársát rejti. Szánalmat érzett szerencsétlen iránt, viszont ez már nem megvető szánalom volt...*
-Szegénykém, nagyon kétségbeesett. Olyan fiatal még...Hallom ahogy sírdogál.*Egy mosoly suhant át az arcán majd lépett egyet előre.*- hallgasd csak jól Tikina, és te is meghallhatod.
*Pár percig némán állt és fülelt. Tisztán hallotta a másik vámpír szipogását, sőt még azt is ahogy könnyei lefolynak arcán. *
-Szerintem csak pár hetes lehet, max egy hónapos. Valószínűleg nem akart neked ártani csak az éhség...*Arca hirtelen kifejezéstelen lett és lépett még egyet előre. Kezét kinyújtotta, hangja magabiztosan és nyugodtan csengett.*
- Ne félj ifjú fajtársam! Nem foglak bántani, csak gyere szépen elő!*Újabb csend következett majd mozgolódás hallatszott. A mögül a bizonyos fa mögül pedig egy kisfiú lépett elő. *
Vissza az elejére Go down
Tikina
Íjász
Íjász
Tikina


Hozzászólások száma : 189
Age : 204
Hírnév : 1

Beosztások, rangok
Nép: Elfek
Beosztás: Harcos
Rang: Elit harcos

06. Gyógyfű bolt - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 06. Gyógyfű bolt   06. Gyógyfű bolt - Page 2 EmptyPént. Jan. 15 2010, 22:33

*Tikina csak ámult,és bámult,hogy ki ez a fiatal fiú vámpír.~Nem tudom,ki lehet ez,de elég fura,h Ceci rögtön a védelmére kelt,vagyis lehet,h elszivárgott az a gondoltata,hogy engem megvédjen...*Gondolta Tiki,és meredten bámúlt a vámpír fiúra.Úgy vélte a fiú,kicsit megvan szeppenve,de attól még vámpír,és tökmindegy,h kicsi v nagy,a vámpír az vámpír.Persze vannak kivételek,mint Ceci,meg mások.Viszont ez az ifjú vámpír megtámadta,ill.megsebezte Tikit.Eléggé sajgott is a keze.Ezután Tiki hevesen tört ki magából:
-Ki vagy TE?
-Hogy kerültél ide?És egyáltalán miért támadtál meg?*Vetette oda Tiki,a vámpír fiúnak.Lehet,egy kicsit sok volt a kérdés,de most az számított,hogy kidrüljön ki ez az idegen!Tiki végig figyelte Cecit,nem értette hirtelen elhatározását/amikor először megakarta védeni Tikit,aztán meg rájött,h aki megtámadta Tikit,az még szinte 1 gyerek/,ezért hozzá is intézett 1 kérdést:
-Ceci,nem kéne előbb megtudni,h ki ő?*Kérdezte,és figyelmesen várta a választ!*
Vissza az elejére Go down
Cecília
Főlady - vámpír
Cecília


Hozzászólások száma : 434
Age : 31
Hírnév : 22

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Úrnő
Rang: Boszorkánymester

06. Gyógyfű bolt - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 06. Gyógyfű bolt   06. Gyógyfű bolt - Page 2 EmptyPént. Jan. 15 2010, 23:22

*Látszott kis fajtársán, hogy Tikina sok kérdése miatt megijedt. Nem kétséges, ő nemcsak testileg gyermek még. Szegényke hátrálni kezdett, de Cecília valami fura dolog miatt, amit fajtársa iránti kötödésnek neveznék odaugrott hozzá és megfogta az egyik kezét. A kisfiú pityeregni kezdett és odabújt a lányhoz. Egy darabig hagyta, hogy sírdogáljon a vállán, közben egyszer-egyszer morcosan pillantott barátnőjére.*
- Ő még csak egy kisgyerek, ne bánj így vele! *Válaszolta Tikina kérdésére. Najó, nem konkrétan a kérdésre válaszolt de ha egy kisfiú sír a válladon akkor csak nem lököd el magadtól és mondod azt: Ja Tényleg! Kis is vagy Te? Miután a gyerek kezdett megnyugodni szép lassan nekikezdett a vallatásnak.*
- Mond kicsim, hogy hívnak?*Óvatosan és nyugodt kedves hangon kérdezte. Semmi esetre sem akarta, hogy megint sírjon.*
- Nem tudom....nem emlékszem..~Micsoda?!!!! Na ez király....Nem emlékszik....Áh, mit ártottam én? Miért büntettek engem ilyen ügyekkel? Lehetett volna egy kifejlett vámpír is...azt legalább simán elintézhettem volna...viszont egy gyerek..aki ilyen aranyos szemekkel néz rám....NEE! Ezt NEM BÍROM!! ~*Egy pillanatra arcát kezeibe temette majd mosolyogva, mintha semmi gond se lenne felnézett.*
- Értem. És mond, semmire se emlékszel? Nincs egy halovány emlékfoszlányod se? *A kisfiú megrázta apró buksiját, majd Tikinára mutatott.*
- Az az első emlékem, hogy nagyon éhes vagyok, és valamiért bántani akarom őt. És tudod, még most is ezt érzem...*Cecília összehúzta szemöldökeit végül megsimogatta a kisfiú arcát.* -Nem szabad!
Vissza az elejére Go down
Tikina
Íjász
Íjász
Tikina


Hozzászólások száma : 189
Age : 204
Hírnév : 1

Beosztások, rangok
Nép: Elfek
Beosztás: Harcos
Rang: Elit harcos

06. Gyógyfű bolt - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 06. Gyógyfű bolt   06. Gyógyfű bolt - Page 2 EmptyVas. Jan. 17 2010, 20:28

*Tikina meredten figyelte Cecit,amint mondta ezeket a szavakat.Nem is egészen értette,hogy mit is akar mondni inkább így szólt:
-Igen,Cecília látom,hogy ez még kisfiú,de akkor is meg támadott.
-Figyelj,ha már így megszeretted,akkor adjunk neki enni!*Még mindig merdeten nézte barátját.Tiki végre aztán rájött,hogy ez a kicsi vámpír még tényleg csak szinte most született.Ha elviszik az itteni fogadóba,akkor ott majd alálhatnak egy kis ennivalót,jobban mondva emberkéket.Meg hát ezt Ceci jobban tudja,mint Tiki,és így könnyebb lesz.Így hát ezért így szólt Tiki Cecihez:
-Figyelj Ceci,szerintem vigyük el a fiút ide a közeli fogadóba,vagy egy közeli helyre,ahol vérhez juthat,khmm..szegényke...*Mondta Tiki,majd együtt ézően rámosolygott a fiúra,és tényleg látta a fiú szemében azt,amit Ceci mondot vele kapcsolatban.Majd várta Ceci reakcióját.*
Vissza az elejére Go down
Cecília
Főlady - vámpír
Cecília


Hozzászólások száma : 434
Age : 31
Hírnév : 22

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Úrnő
Rang: Boszorkánymester

06. Gyógyfű bolt - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 06. Gyógyfű bolt   06. Gyógyfű bolt - Page 2 EmptyVas. Jan. 17 2010, 21:17

*Elmosolyodott. Örült neki, hogy barátnője viszonylag megbékélt a fiúval.*
- Köszönöm szépen!*Rikkantota a kisgyerek majd vidáman elindult, aztán hirtelen meg is torpant.*- Hova is megyünk pontosan?*Cecília kicsit nevetett majd utánament, és vállára helyezte kezét. *
- Szimatolj bele a levegőbe, merre érzed a legtöbb embert és az étel szagát? *A fiúcska megismételte azt amit Ceci mondott majd csillogó szemekkel a város felé mutatott.*
- Arra, arra! *Kiabálta a ficsúka és vidáman ugrándozott. A másik vámpír egy nagyot sóhalytott és mosolyogva nézte.*
- Kicsit olyan mint Én annak idelyén.*Mondta Tikiának csendesen, majd ő is a város felé mutatott.*- Na, indulás, én is kezdek éhes lenni, és ahogy a gyomrod korgásából ítélem meg, Te is.*Kicsit kuncogott és lépett pár lépést a heves ugrabugráló fiúcska után.*
Vissza az elejére Go down
Tikina
Íjász
Íjász
Tikina


Hozzászólások száma : 189
Age : 204
Hírnév : 1

Beosztások, rangok
Nép: Elfek
Beosztás: Harcos
Rang: Elit harcos

06. Gyógyfű bolt - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 06. Gyógyfű bolt   06. Gyógyfű bolt - Page 2 EmptyVas. Jan. 17 2010, 21:36

*Amint elindultak a város felé,Tikina látta milyen boldog a kisfiú.Ő is örült,hiszen a kisgyermek mosolyánál nincs is kedvesebb.Meg persze Tiki is éhes volt már.
Ránézett ,közben mosolygott barátnőjére Tiki,és azzal elindultak a városba.Az idő kicsit hűvössé vált,ezért inkább sietősre vették útjukat.Igyekeztek,ahogy bírtak.Amikor aztán odaértek a városba Tiki így szólt csendesen:
-Figyelj,Ceci szerintem jobb lenne,ha nyugodtan,és óvatosan mennétek itt a városban,mert könnyen le is bukhatunk..*kicsit várt Tiki,és közben arébb húzta Cecit,hogy a kisfiú ne igazán hallja a beszélgetésüket.Ugyanis fontos volt ez a mondtat.Tiki ránézett Cecire kérdő szemmel,mintha csak azt várná tőle..,,Igen,igazad van Tiki,majd vigyázok a kicsire,és ha lehet neked is velünk kellene jönnöd,,...*Gondolta Tiki.Ezután szép lassan elindultak befelé a városkába,és kicsit meg-meg állva haladtak,hogy nem figyeli őket senki sem.*



//Eddig van moderálva! - Caius Alec Snarknit//
Vissza az elejére Go down
Eleniel Morwen
Viráglobbantó
Viráglobbantó
Eleniel Morwen


Hozzászólások száma : 8
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Elfek
Beosztás: Boszorkány
Rang: Elf boszorkány

06. Gyógyfű bolt - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 06. Gyógyfű bolt   06. Gyógyfű bolt - Page 2 EmptySzer. Május 12 2010, 14:42

/Caius /

*Korán reggel kelt fel, mert ma kell leszállítania a gyógyfüveket. Sajnos teendői miatt, és mert történt egy s más dolog vele nem rég, még nem tudta begyűjteni őket. Így még napfelkelte előtt kelt fel, és indult neki az erdőnek.
Az erdő csendes volt, és még minden aludt. A fű igazán harmatos volt. Csendben osont ki a rétre, ahol füveket szokott szedni. Ahogy kiért a sűrűből szarvasokat pillantott meg, akik békésen legelésztek a réten. A tehén mellett ott legelészett a borjú, és vidáman ugrabugrált édesanya körül. A bika egy magasabb pontról tartotta szemmel a tájat. Eleniel nem figyelt oda, és egy óvatlan mozdulattal kisebb zajt okozott, ami végett vetett ennek a csodás látványnak. A bika riasztott, és elmentek mindannyian. Szomorúan nézett utánuk, mert nem minden napi látvány, de most hogy vége szakadt a látványosságnak neki indult, hogy beszerezze, amiért jött. Szinte a fél délelőtt kint töltötte, mire megtalálta mind azt, amit keres.
Fáradtan indult el Evolyran városába. Már a nap lefelé hajlott az égbolton mire odaért. Szerencséjére a bolt még nyitva volt. Nem nagy szállítmány, amit hozott, és gyakori növények, de ő csak ezeket ismeri fel legjobban. A ritkákkal nem igazán boldogul. Még akkor ígérte meg ezt a szállítmány az üzlet tulajdonosnak, amikor nem rég kisegítette őt a kertjében, ahol is a növények igen betegek voltak, de Eleniel gyorsan helyre hozta őket.
Oda adta a boltosnak az árut, aki eltűnt vele hátul valahol. Eli addig nézelődött az üzletben. Valami megragadta a tekintetét, és elindult felé, hogy szemügyre vegye, amikor is véletlenül neki ment valakinek.*
- Elnézést. – *mondta a férfinak, majd tovább indult, mintha mi sem történt volna.*
Vissza az elejére Go down
Caius Alec Snarknit
Tűzlobbantó
Tűzlobbantó
Caius Alec Snarknit


Hozzászólások száma : 331
Age : 36
Hírnév : 10

Beosztások, rangok
Nép: Mágusok
Beosztás: Varázsló
Rang: Elemi mágus

06. Gyógyfű bolt - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 06. Gyógyfű bolt   06. Gyógyfű bolt - Page 2 EmptySzer. Május 12 2010, 15:18

//Eleniel//

*Ahogy Evolyranba sétáltunk Jason-nel, sok érdekes boltot láttunk. Na meg kérdezgettem Casve-ról is pár dolgot és az egyik boltban az eladó azt mondta, hogy a Gyógyfű boltban kérdezősködjek, gyakran járt oda a lány. Nem is gondolkoztam a dolgon, hamar meg is kerestem azt a boltot. Kikötöttem Jason-t a bolt elé, majd megpaskoltam a nyakát.*
-Mindjárt jövök, Haver!*mondtam, neki, majd beléptem a boltba. A bolt nem valami nagy, hamar végigtekintek rajta. De mindenhol ilyen-olyan növények kúsznak, lógnak és hevernek. Kissé elfintorodom, mert én nem vagyok oda a füvekért és nem is látom hasznukat. Persze ha beteg az ember, akkor jót tesznek, de nem ismerem annyira őket, hogy használjam is. Édesanyám főzött mindig ilyen-olyan teákat és csinált kenőcsöket. Nem is voltam beteg szinte soha. Ahogy körbenézek a boltban, polcokat és kisebb tárolóedényeket látok. Vannak hatalmas növények, amiknek a levelei akkorák, mint a felsőtestem és vannak olyan pici növények is, mint az egyik ujjam. A kontraszt hatalmas a boltban, de persze ez természetes, hiszen minden növény mást tud és más hatása van. Lassan a pulthoz verekedem magam, majd megkopogtatom.*
-Hello! *szólalok meg hangosan, mire hátulról valaki kiált valamit, de nem értem, hogy mit mondott. Végül lassan kisántikál egy idősebb ember és rám néz.*
-Miben segíthetek?*kérdezi kedves hangon, de az unott és gunyoros pillantásom hamar lelohasztja a kedélyét.*
-Tud valami Casveról? Azt mondták, hogy gyakran járt ide *kérdezem a férfit kemény, határozott hangon és a szememet belefúrom az övébe. A férfi egy pillanatra felvonja a szemöldökét, majd megszólal:*
-Igen, járt itt. De már egy ideje nem láttam*jegyzi meg a férfi kissé gyanakodva. Majd valaki ismét jön és hozzá fordul. Egy leányzó. Végigmérem, majd kifelé indulok, mikor is neki megyek. Nem ő volt a hibás, mégis ő kér bocsánatot. Megállok és hátranézek. Felvont szemöldökkel mérem végig ismét a lányt, majd biccentek.*
-Nem tesz semmit...
Vissza az elejére Go down
Eleniel Morwen
Viráglobbantó
Viráglobbantó
Eleniel Morwen


Hozzászólások száma : 8
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Elfek
Beosztás: Boszorkány
Rang: Elf boszorkány

06. Gyógyfű bolt - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 06. Gyógyfű bolt   06. Gyógyfű bolt - Page 2 EmptyPént. Május 14 2010, 15:40

< Caius >

*Miután neki ment a férfinak elnézést kért, és mintha mi sem történt volna tovább ment. Nem igen hallotta mit mondanak neki, valami nagyon lekötötte a figyelmét. Ráadásul nem érti, hogy hol lehet már az üzletvezető. Lassan lemegy a nap, és neki még haza is kell érnie.
Tovább ment ahhoz a dologhoz, amit kinézett. Érdekes egy virág volt, és még soha nem látott ilyet, szerette volna közelebbről is szemügyre venni. Természetesen nem ért hozzá.
De megint csak nem figyelt oda, és neki ment egy nagyobb cserépnek minek következtében a mellette lévő eldőlt, egyenest a lábára. Felszisszent, mert kicsit sem volt könnyű az a cserép virág. *
- Hogy az a….. – *mondta volna, de rájött, hogy nincs egyedül. *
*Lehajolt, hogy felállítsa a virágot, de így a feje felé került a másiknak a levele, amibe sikeresen bele akadt a haja. Nem érti mi van ma vele, reggel az erdőben az óvatlan mozdulat, most meg ez. Nem szokott ő szerencsétlenkedni, épp ellenkezőleg. Még szerencse, hogy út közben nem támadta meg semmi sem.
Óvatosan megfordult. Fogalma sem volt arról, hogy észre vették e egyáltalán mi történik. Lehet, hogy már röhögnek a háta mögött rajta, hogy mit összeszerencsétlenkedik. *
- Segítene, kérem! – *szólt oda annak a férfinak, akinek az előbb véletlenül neki ment.
Tényleg nem érti mi van vele. Soha nem volt még ennyi ballépése egy nap. *
Vissza az elejére Go down
Caius Alec Snarknit
Tűzlobbantó
Tűzlobbantó
Caius Alec Snarknit


Hozzászólások száma : 331
Age : 36
Hírnév : 10

Beosztások, rangok
Nép: Mágusok
Beosztás: Varázsló
Rang: Elemi mágus

06. Gyógyfű bolt - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 06. Gyógyfű bolt   06. Gyógyfű bolt - Page 2 EmptyPént. Május 14 2010, 18:00

//Eleniel//

*Neki megyek egy leányzónak, ahogy kifelé sétálok a Gyógyfűboltból. Bocsánatot kér, amit nem igazán értek, de ha már ilyen rendes, hogy ő kér bocsánatot az én bénázásomért, természetesen megbocsájtok neki. De nem sokat mehetek, mert hatalmas csattanást hallok a hátam mögül. Lehunyom a szemem egy pillanatra, sóhajtok egyet, majd megfordulok. A leányzót pillantom meg, egy nagy cserép virággal.Majd a haja beleakad egy nagyobb levélbe és segítséget kér. Körbenézek, hogy kire gondol, de mikor látom, hogy rám néz rá kell jönnöm, hogy hozzám szólt és az én segítségemet kéri. Sóhajtok egyet, közelebb lépek, majd egy egyszerű mozdulattal leveszem a lány hajtincsét a levélről.*
-Parancsolj*mondom kissé unott, de komikus hangon. Hiszen tényleg vicces, hogy egy egyszerű mozdulatot nem tudott megtenni a lány. *
-Egyéb?*kérdezem és a lány szemébe nézek. A hangon nem undok, de nem is segítőkész.*
Vissza az elejére Go down
Eleniel Morwen
Viráglobbantó
Viráglobbantó
Eleniel Morwen


Hozzászólások száma : 8
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Elfek
Beosztás: Boszorkány
Rang: Elf boszorkány

06. Gyógyfű bolt - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 06. Gyógyfű bolt   06. Gyógyfű bolt - Page 2 EmptyVas. Május 16 2010, 12:40

< Caius >

*Reménykedve nézett a férfira, hogy hátha segít neki. Próbálta saját magát kiszabadítani, de csak rosszabb lett a helyzet. Egyre inkább belegabalyodott a haja a nővény leveleibe.
Maga sem érti mit szerencsétlenkedik itt össze – vissza, ő tényleg nem ilyen. Gondolatban már biztos volt abban, hogy aki látja, annak gondolja, de most nem meri az ellenkezőjét bizonyítani, mert fél, hogy megint csak galibát okozna. Bizonyára csak egy rossz nap, aminek hamarosan vége lesz. *
- Köszönöm. – *válaszol a segítőjének. *
- Mást nem szeretnék, vagy is még is, segítenél elmenni egy székig, mert a másik cserép a lábamra esett.
*Reménykedve nézett az idegenre fel, hogy segít neki arrább menni. Eléggé fájt a lába, nem is érti miből lehetett az a cserép. *
- Eleniel vagyok. - mutatkozott be az ismeretlen segítőjének egy mosoly kíséretében.
*Közben a boltos is elő került egy pillanatra. Meg látta, hogy mi történt, vagy is csak azt, hogy nem áll az egyik lábán, meg, hogy hol áll. Azzal megint eltűnt hátul, hogy mindjárt hozz valamit a lábamra. Csak értetlenül nézett utána. *
- Nem értem mi van ma velem. – *mondta csak úgy. *
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





06. Gyógyfű bolt - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 06. Gyógyfű bolt   06. Gyógyfű bolt - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
06. Gyógyfű bolt
Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
EVOLYRAN  :: EVOLYRAN - A SZÖVETSÉG :: Evolyrani Birodalom :: Evolyran városa-
Ugrás: