EVOLYRAN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EVOLYRAN


 
KezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Similar topics

 

 09. Fehér Vadkan fogadó

Go down 
+39
Xerio Arnon
Armin Dewney
Arya Darkmen
Loanera
Richard Frigma
Fatima Ferses
Kegyetlen Liana
Tikina
Katherine
Cecília
Ninquë Tifar-Cua
Louny Straith
Hyrraosy Retryano
Akira Pain
Dreamien Tifar
Declan-Clive Sword
Zenoti Maya
Sakura Mustang
Christopher MCCallum
Glorien
Aredhel Narmolanya
Akira Angel
Ned'rila Olveti
Amara Lynessa
Aysha
Hypyno Grymythas
Casve
Hiswa
Sephrio Elruhir
Elynor Gray
Formenya Hyalma
Harymane Mytryon
Aisha Hanath
Orin
Aldo Barras
Selly
Seyla Vulfia
Ivan Blackheart
Mesélő
43 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19, 20, 21  Next
SzerzőÜzenet
Armin Dewney
Könnyűlovas
Armin Dewney


Hozzászólások száma : 48
Age : 34
Hírnév : 3

Beosztások, rangok
Nép: Sárkánylovasok
Beosztás: Harcos
Rang: Elit harcos

09. Fehér Vadkan fogadó - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 09. Fehér Vadkan fogadó   09. Fehér Vadkan fogadó - Page 18 EmptySzomb. Feb. 06 2010, 23:07

- Öö… Rendben, akkor lemegyek. – Armin előre nyújtotta a kezét, hogy összeszedje a földön lévő kártyalapokat, gondosan összerendezte, majd eltette a kis tarsolyába. Utána felállt és a gyertyát tanulmányozta. Mivel már egy ideje égett, így már alig maradt egy kis csonk belőle. Azt is kellene pótolni.
~ Úgy tűnik ebből is kérnem kellene. Meg ha már lemegyek, hozok valamit enni. Már lassan fél napja nem ettem semmit. ~
- Hát jó, akkor majd jövök. – Cecire nézett, aki épp eldőlt az ágyon, behunyta a szemeit és látszólag bólogatott. De a fiú gondolta, hogy csak pihen. Szép lassan elindult az ajtó felé, kinyitotta, kiment és maga után gondosan becsukva lesétált a földszintre, egyenesen a kocsmároshoz.
Nem tűnt meglepettnek, hogy még mindig itt vannak, de egy szót sem szólt. Csak a poharát törölgette tovább. Armin gondolkozás nélkül kért egy egész gyertyát, meg egy kis sültet, meg egy korsó sört. Aztán azon kezdett gondolkozni, hogy Ceci vajon mit szeret.
~ A vizet csak megissza. Enni meg elvileg evett és nem is kért semmit. ~
- Akkor még kérek egy pohár vizet is. – szólt oda a csaposnak, mikor megérkezett a meleg sülttel. A kocsmáros érdekes ábrázatot vágott, de teljesítette a kérést. Armin pedig fizetett és a teli tálcával felsétált az emeletre.
A tálcát letette a kis asztalra, mellé helyezte a gyertyát is, de még nem gyújtotta meg. Aztán odament az ágyhoz és Cecil fölé hajolt. A lány akkor nyitotta ki pont a szemét.
- Nem vagy éhes, vagy szomjas? – kérdezte a lovas, majd amennyire tudott, leült a lány mellé az ágyra. – Ha szomjas lennél, hoztam fel egy kis vizet. Nem tudom mit szeretsz, a vizet meg elvileg mindenki megissza. – mosolyodott el, majd az asztal felé nézett. A hasa pedig ismét korgott.
Így aztán felállt, odament a kis asztalhoz és leült elé. Ugyan szék nem volt, de az asztalka sem volt túl magas, pont rendesen el tudta érni az ennivalót, gyorsan meg is ette azt a pár falatot. Meg hosszan kortyolt a sörből és jóízűen megtörölte a száját. Mivel az asztalnál jobb dolga nem volt, visszasétált az ágyhoz és leült az előbbi helyére.

- Már délelőtt van. – közölte lényegre törően.
Vissza az elejére Go down
Cecília
Főlady - vámpír
Cecília


Hozzászólások száma : 434
Age : 31
Hírnév : 22

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Úrnő
Rang: Boszorkánymester

09. Fehér Vadkan fogadó - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 09. Fehér Vadkan fogadó   09. Fehér Vadkan fogadó - Page 18 EmptySzomb. Feb. 06 2010, 23:47

*Ameddig Armint lement Cecília feltápászkodott és odasétált az ablakhoz.Kezét egy pillanatra a függöny alatt átnyújtotta de már húzta is vissza. Csúnyán megégett. *~A nap már magasan jár. Már csak egy kis ideid kell kibírnom és mehetek...~*Lenyalogatta vérét és kezét átfogta a másikkal. Visszadőlt az ágyba, pont mielőtt a fiú belépett. Kezét eltakarta, hülyeség volt így megnézni mennyi is lehet az idő...A nap súlyosabb sebeket hagy rajta. Direkt úgy feküdt, hogy kézfeje ne legyen látható, arcán se látszott a fájdalom. Megtanulta leplezni, vagy már meg se érezni. Elmosolyodott a fiú kedvességén, sajna ő azok közé tartozott akik még a vizet se isszák meg..De nem akarta nagyon megbántani.*
- Köszönöm szépen Armin, most nem kérek.*Mondta becsukott szemekkel, szája szegletében egy megbúvó mosollyal. Hallotta a fiú gyomrának korgását, majd azt mikor hozzálát az ennivalóhoz. Mikor befejezte visszaült az ágyra, Cecília egy kicsit arrébb ment, hogy kényelmesebben tudjon ülni.*
- Tényleg? Hogy elszaladt az idő...*Mondta csendesen, becsukott szemekkel, mosolyogva. Még mindig nem aludt, valószínűleg nem is fog. Egyszerűen csak a szemeit pihentette.*
Vissza az elejére Go down
Armin Dewney
Könnyűlovas
Armin Dewney


Hozzászólások száma : 48
Age : 34
Hírnév : 3

Beosztások, rangok
Nép: Sárkánylovasok
Beosztás: Harcos
Rang: Elit harcos

09. Fehér Vadkan fogadó - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 09. Fehér Vadkan fogadó   09. Fehér Vadkan fogadó - Page 18 EmptyVas. Feb. 07 2010, 00:32

Armin kicsit furcsának találta, hogy most így rájött a pihenhetnék a lányra. Főképp hogy mielőtt mondta volna, hogy unja a játékot, még túlságosan aktív volt. De nem kezdett el ötleteket gyártani, csak a gyertya felé nézett. A csonk már egészen le volt égve, így hát felállt, hogy lecserélje a másikra. Elővette a gyújtósát és odament az asztalhoz. A nagyobbik gyertyát meggyújtotta, a csonka pedig előbb-utóbb ki fog aludni. Ezt lerendezve eltette a gyújtóst és az ablak felé nézett. Még így is feltűnt neki, hoy a függöny másképp áll, mint ahogy ő látta először. Elvégre ki akarta nyitni az ablakot és a függönyt elhúzni. Sanda gyanúval Cecilre nézett.
- Te nyitogattad az ablakot? – kérdezte furcsán érdese, miközben odasétált az ágyhoz. – Nekem nem azt mondtad, hogy irtózol a… - de a mondatot nem fejezte be, ugyanis észrevett egy vércseppet az ágyhuzaton. Letolóan ránézett Cecilre, hogy miben sántikál, miközben a huzatot arrébb húzta, ezzel Ceci még kicsit sebes keze láthatóvá vált. De a másodperc tizedrésze alatt mintha egyre szebb lett volna az a seb, mintha hiper gyorsasággal gyógyulna.
- Ez meg mi a fene akar lenni? Öngyógyító vagy és próbálkozol kicsinálni magad? Netán az érfelvagdosás is a listádon van? Esküszöm a szerencsejátékokra, hogy a föld még egy ilyen nőszemélyt nem ért, mint te. – de ezt már vigyorogva mondta, hisz a seb miatt fölösleges lenne kiverni a hisztit.
Vissza az elejére Go down
Cecília
Főlady - vámpír
Cecília


Hozzászólások száma : 434
Age : 31
Hírnév : 22

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Úrnő
Rang: Boszorkánymester

09. Fehér Vadkan fogadó - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 09. Fehér Vadkan fogadó   09. Fehér Vadkan fogadó - Page 18 EmptyVas. Feb. 07 2010, 15:13

*És most a balszerencse áradata temette maga alá a kis vámpírt...Nem elég az, hogy Armin kiszúrta a függöny alakjának változását..Nem! Még a keze is összevérezte az ágyneműt...Arról nem is beszélve, hogy a fiú látta a gyors gyógyulást mégis...Nevetett. Cecília először azt hitte, hogy hirtelen sokkot miatt elment az esze de rájött, hogy tényleg mókásnak tartja. Felült és elmosolyodott.*
-Az biztos...De nem kell aggódnod! Ha akrnám se tudnám megölni magam...*Megkönnyebbülten elmsolyodott, hogy elsőre ilyen simán kijött a dologból, bár még számított a puhatolódzó kérdésekre.*
- És nincs a lismáton az érfelvagdosás! Nézd meg, ez ereim közelébe sincs a seb! *A fiú arca elé dugta a kezét amin a seb már szinte tényleg teljesen begyógyult.*
Vissza az elejére Go down
Armin Dewney
Könnyűlovas
Armin Dewney


Hozzászólások száma : 48
Age : 34
Hírnév : 3

Beosztások, rangok
Nép: Sárkánylovasok
Beosztás: Harcos
Rang: Elit harcos

09. Fehér Vadkan fogadó - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 09. Fehér Vadkan fogadó   09. Fehér Vadkan fogadó - Page 18 EmptyVas. Feb. 07 2010, 15:34

Ceci magyarázata nem különösebben lepte meg a fiút. Már rájött, hogy vele kapcsolatban szinte minden furcsa. Inkább az lett volna az érdekes, ha mégis meglepődött volna. De helyette inkább kíváncsian szemlélte az előbb még ott éktelenkedő seb helyét.
- Eszméletlen, még forradás sincs. Mintha nem történt volna semmi. Hogy csinálod? Vagy ez valami genetikai dolog? Esetleg mágia? – nem feltétlenül kérdezte, inkább hangosan tűnődött, de azért elkélt egy kis válasz. Ezzel sokat már úgy sem lehetett volna titkolni, hisz elég nyilvánvaló, hogy itt valami természetfölötti dolog munkálkodik. Armin még kicsit eltűnődött, majd félszeg mosollyal megszólalt.
- Van egy olyan megérzésem, hogy jobb nem megtudni, mi is vagy te valójában. Mert hogy nem ember, az biztos. De az érdekelne, hogy mitől sebezted így meg magad. Ha azt az orromra szabad kötni persze. – Armin tényleg nem akart semmit sem erőltetni, most inkább naiv kíváncsiság beszélt belőle. Az ilyen misztikus dolgok mindig érdekelték.
Vissza az elejére Go down
Cecília
Főlady - vámpír
Cecília


Hozzászólások száma : 434
Age : 31
Hírnév : 22

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Úrnő
Rang: Boszorkánymester

09. Fehér Vadkan fogadó - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 09. Fehér Vadkan fogadó   09. Fehér Vadkan fogadó - Page 18 EmptyVas. Feb. 07 2010, 16:03

*Büszkén nézett Arminra. Úgy tűnt nem ilyesztete meg ez az egész, ennek még külö9n nagyon örült.*
- Ez genetikai dolog egy csipetnyi mágiával! *Mondta és játkosan kacsintott egyet. Lábát keresztbe tette és már begyógyult kezét térdén pihentette. Mikor megszólalz hangja kimért volt de arcára széles mosoly ült ki. Ő se vette már komolyan a dolgot.*
- Igen, igazad van. Minden vagyok csak ember nem, bár szerintem ez nem olyan nagy probléma. És, hogy miért sebezte meg magam? A válasz egész egyszerű: Napfény érte a bőrömet.*Mostmár arca is komoly lett, szemei egy pillanatra égni kezdtek de el is aludtak. Armin mostmár minden részletet tud, csak rajta áll, hogy össze tudja e- raki a kirakóst vagy sem. *~A rejtvény minden darabja a kezedben van, hát old meg!~*Gonosz mosoly telepedett meg most az arcán, és kíváncsian várta a választ.*
Vissza az elejére Go down
Armin Dewney
Könnyűlovas
Armin Dewney


Hozzászólások száma : 48
Age : 34
Hírnév : 3

Beosztások, rangok
Nép: Sárkánylovasok
Beosztás: Harcos
Rang: Elit harcos

09. Fehér Vadkan fogadó - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 09. Fehér Vadkan fogadó   09. Fehér Vadkan fogadó - Page 18 EmptyVas. Feb. 07 2010, 21:28

~ Napfény? Ez fura, ilyet még nem hallottam. Illetve nem így… Devon mesélt még valamikor néhány legendáról, szóbeszédről. Ó a csudába, hogy miért nem emlékszek. Kellett nekem csak a sárkányos mesékre hallgatni, a többi meg be a fülemen, majd ki is. De bosszantó~
Armin még kicsit nézte azt a volt sebet, aztán felvillanyozva megszólalt. *
- Tudom már hogy mi a helyzet veled. Hallottam nagybátyámtól egy mesét, amiben egy alak hasonló tulajdonságokkal volt felruházva. – ahogy kereste az emlékeket, kisebb szünetet tartott. A végén meg kínosan megvakarta a fejét. *
- Ó, pedig úgy a nyelvemen volt… Sajnos nem emlékszem annyira a részletekre, de… Csudába. Olyan hülye tudok néha lenni…
Vissza az elejére Go down
Cecília
Főlady - vámpír
Cecília


Hozzászólások száma : 434
Age : 31
Hírnév : 22

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Úrnő
Rang: Boszorkánymester

09. Fehér Vadkan fogadó - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 09. Fehér Vadkan fogadó   09. Fehér Vadkan fogadó - Page 18 EmptyVas. Feb. 07 2010, 21:49

*Látszólag Armin nem bírta összerakni a darabokat...Viszont Cecília nem mondhatta ki, rávezethette a megoldásra de nem mondhatta ki..*~Gondolkozz már, nem lehetsz ilyen mafla! Gyerünk már! El sem hiszem..Most azért könyörgök, hogy valaki leleplezzen? Nem vagyok normális...~*Beletúrt hosszú hófehér hajába és mérgesen nézett a fiúra.*
- Gondolkozz! Én nem árulom el, neked kell rájönnöd! *Mondta morgolódva, kezeit összefonta maga előtt és várta a választ...Azt az egy szót, amitől annyi ember retteg és fél. Már tényleg elege volt, türelmetlen természetének köszönhetően már nem bírta tovább. Szemei vörösen lángolni kezdet, két szemfoga előbújt de nem mozdult. Még mindig az ágyon ült keresztbe font lábakkal, összefont karokkal. *
-Na, így már rémlik valami? *Kérdezte mérgesen. *
Vissza az elejére Go down
Armin Dewney
Könnyűlovas
Armin Dewney


Hozzászólások száma : 48
Age : 34
Hírnév : 3

Beosztások, rangok
Nép: Sárkánylovasok
Beosztás: Harcos
Rang: Elit harcos

09. Fehér Vadkan fogadó - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 09. Fehér Vadkan fogadó   09. Fehér Vadkan fogadó - Page 18 EmptyVas. Feb. 07 2010, 22:23

*Ceci úgy tűnik jobban elvesztette a türelmét, mint ő maga. Nekiállt hadoválni, hogy ő nem mondhatja el, így muszáj magától rájönni a kész tényre. Na de mire is? Armin is leült az ágy szélére, a két könyökét a térdének támasztotta és a tenyerébe temette az arcát.*
~ Gondolkozz, menni fog! Csak kicsit emlékezni kell. ~
*Behunyta a szemét és úgy gubbasztva erősen koncentrált. A másodpercek teltek, és neki egyre jobban kezdett felderengeni, mikor még csak öt éves volt. *

*Hogy is történt? *
*Armin lekuporodott a földön lévő szőnyegre és szemeit máris nagybátyjára meresztette, aki nem messze ült tőle egy hintaszékben. Devon megköszörülte a torkát és belekezdett az aznapi mesélésbe.*
– Gyorsak, akár az árnyak… az emberek azt suttogják róluk, hogy ők maguk a halál. Képességeik túlszárnyalnak bármely lény erejét és harci tudását. Kegyetlen nép ez, a vámpírok népe. Azt mondják vér nélkül nem képesek életben maradni és végtelen időkig élnek. Vonzzák az embert, mint a sérült vad az üldözőjét. Kegyetlenek és nem kímélnek senkit. És ha még nem elég, a sebeik is könnyen begyógyulnak. Ám ennek a hatalomnak ára van. A napfény megégeti őket, és kénytelenek a sötétben, éjszaka lézengeni szabadon a világban. – Devon mesélés közben időnként unokaöccsére nézett, majd látva arcán az ijedtséget, meleg mosoly terült el az arcán. – De ez csak mese, csak néhány szóbeszédből hallottam. Igazából nem hiszem, hogy ilyen létezne.

*Armin úgy érezte, rájött a titok nyitjára. Ettől felvillanyozva felkapta a fejét és Cecire nézett, de rögtön hátra is tolatott az ágyon. A szíve is kihagyott egy pillanatra, ahogy a kis hátborzongatós mese után rögtön a lány szemfogaival találja szembe magát. De még milyen közel!*
- Naa, kicsit messzebb, rám hozod a frászt! Aztán siránkozhatsz nekem, ha feldobom a talpam. – miután jól kikiabálta magát, nyugalom telepedett az arcára. Furcsamód nem félt Cecíliától, de azért borzongott a gerince, ha belegondolt, kivel is társalog. *
- Szóval ezt nem tudtad elmondani. Eskü köt?
Vissza az elejére Go down
Cecília
Főlady - vámpír
Cecília


Hozzászólások száma : 434
Age : 31
Hírnév : 22

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Úrnő
Rang: Boszorkánymester

09. Fehér Vadkan fogadó - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 09. Fehér Vadkan fogadó   09. Fehér Vadkan fogadó - Page 18 EmptyVas. Feb. 07 2010, 22:40

*Armin eléggé elmerült gondolataiban. Cecília arcára kiült az aggodalom. Talán mégse volt olyan jó ötlet feladni a fiúnak a kis "rejtvényét". Akkor viszont már késő volt...Rájött és minden érdekes cselekedete magyarázatot talált. Ijedten nézett rá, de miután meghallotta a reakciót csak nevetni tudott. Könnye is kicsordult annyira kacagott, majd szép lassan sikerült abba hagynia. *
- Jó jó, bocsánat! *Szemfogai újra elbújtak, szemei már nem lángoltak. *- Komolyan, elképesztő vagy...Te vagy az első ember aki így reagál arra, hogy vámpír vagyok. Látod, te ezért vagy különleges! Ezért hagylak életben!*Újra nevetni kezdett, de a nevetése most sokkal hamarabb elhalt mint előbb.*
- Valami olyasmi.
Vissza az elejére Go down
Armin Dewney
Könnyűlovas
Armin Dewney


Hozzászólások száma : 48
Age : 34
Hírnév : 3

Beosztások, rangok
Nép: Sárkánylovasok
Beosztás: Harcos
Rang: Elit harcos

09. Fehér Vadkan fogadó - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 09. Fehér Vadkan fogadó   09. Fehér Vadkan fogadó - Page 18 EmptyVas. Feb. 07 2010, 22:51

- Örülök, hogy ilyen jó kedved lett, míg én szívinfarktust kapok. – vigyorodott el Armin is most már szokatlan jókedv telepedett a szobára, és most már valahogy könnyedebben is tudtak viselkedni. *A fiú utólag visszagondolva tényleg egyedi viselkedést produkált és ezzel úgy tűnt imponál Cecinek.*
- Ó köszönöm művésznő. Végre valaki számon tartja, hogy kivételes példánya vagyok fajomnak. – nos, hát itt az élő bizonyíték, hogy Armin szeretett bohóckodni. Még tizenkilenc évesen is olyan volt, mint egy naagy gyerek.*
*De aztán Ceci válasza után ő is elhallgatott és a lány kitűnő szemfogát tanulmányozta. *
- Ilyenkor mi megy végbe benned? Gondolom, magadtól szabályozod, hogy mikor tűnjenek ki a fogaid. Jó, tudom, elég hülyén nézek ki, hogy minden félelem nélkül faggatózok, de én már csak ilyen kíváncsi természet vagyok. Mesélj magadról. – ez utóbbi mondatnál már kérlelőbb hangnembe fogott és bevetette a lányoknál annyira használt kis kölyökkutya ábrázatot.*
Vissza az elejére Go down
Cecília
Főlady - vámpír
Cecília


Hozzászólások száma : 434
Age : 31
Hírnév : 22

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Úrnő
Rang: Boszorkánymester

09. Fehér Vadkan fogadó - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 09. Fehér Vadkan fogadó   09. Fehér Vadkan fogadó - Page 18 EmptyVas. Feb. 07 2010, 23:33

*Armin viselkedése tényleg meglepte a lányt, de azért tetszett neki. Az ilyen reagálás sokkal jobb mintha valaki fejvesztve sikítozva menekülne, vagy épp a torkának esne...*
- Nem Te lennél az első...*Nevetgélt vidáman. A művésznős dologra még inkább kacagni kezdett, viszont mint tudott újra normálisan beszélni meg szólalt.*
-Azért ne szállj el magadtól! Én másképp látom a világot és az embereket mint a többi vámpír. *Elmosolyodott, és a következő kérdésen kezdett gondolkozni. Fura volt, hogy valaki azt mondja neki: "mesélj magadról". Értelmes válaszokat akart adni nem csak dadogni valamit. Nagy levegőt vett és belekezdett.*
- Így van, én szabályozom mikor látszódjanak a fogaim, bár ha már igazán éhezek maguktól is előjönnek. Tudod, igazság szerint már az is nagy hiba volt, hogy elmondtam. Többet sajna nem mesélhetek.*Kedvesen és picit bűnbánóan elmosolyodott, közben kisodort egy kósza tincset a fiú arcából.*
-Hé, ne nézz így rám! Nálam ez nem jön be!
Vissza az elejére Go down
Armin Dewney
Könnyűlovas
Armin Dewney


Hozzászólások száma : 48
Age : 34
Hírnév : 3

Beosztások, rangok
Nép: Sárkánylovasok
Beosztás: Harcos
Rang: Elit harcos

09. Fehér Vadkan fogadó - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 09. Fehér Vadkan fogadó   09. Fehér Vadkan fogadó - Page 18 EmptyVas. Feb. 07 2010, 23:54

*Arminnak elég volt annyi, hogy csak egy picit ért hozzá a lány keze a homlokához, mikor Ceci egy a fiú arcába lógó tincset simított ki a látótérből. De az a kicsi érintés is elég volt ahhoz, hogy furcsa bizsergést érezzen a gyomrában. Ebből felocsúdva nem is tett lakatot a szájára. *
- Nagybátyámnak igaza van, te tényleg vonzod az embert, elég hozzá csak egy kis tapintás, vagy akár csak a közelséged. De egyáltalán nem bánom, kellemes dolog. Olyan, mintha valami bódító szert vettem volna be. Arra is rá lehet szokni. – egy pillanatra elhallgatott, majd mosolyogva folytatta. – Végül is nem volt hiba, hogy elmondtad. Még most sem úgy vélekedek rólad, mintha szörnyeteg lennél. Sőt, lehet, ha elmondanád a legszörnyűbb tetteid sem undorodnék. Fura, de én ilyen vagyok. – azzal megvonta a vállát és hátrébb húzódzkodott, hogy nekidőlhessen az ágy háttámlájának. Behunyta a szemét és csak utána szólalt meg.*
- Tulajdonképpen a nagybátyám elég sok mindent mondott a vámpírokról, az általános tudnivalókat nagyjából ismerem. De idáig azt a részt nem hittem el valamiért, hogy ha napfény ér, akkor megégtek. Hát most látom, hogy elég nagy a tétje. – kis szünetet tartott és egy kis mosoly jelent meg az arcán. Kinyitotta a szemét és Cecire nézett. – És szerintem azért egy ilyen kivételes lányért kár lenne, mint amilyen te vagy.
Vissza az elejére Go down
Cecília
Főlady - vámpír
Cecília


Hozzászólások száma : 434
Age : 31
Hírnév : 22

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Úrnő
Rang: Boszorkánymester

09. Fehér Vadkan fogadó - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 09. Fehér Vadkan fogadó   09. Fehér Vadkan fogadó - Page 18 EmptyHétf. Feb. 08 2010, 00:18

*Cecília újra összefonta maga előtt a karját és szemrehányóan, de azért mosolyogva nézett a fiúra.*
- Elnézést kérek!Nem tehetek róla, hogy egy két lábon járó bódítószer vagyok...*Kicsit nevetett, majd mosolyogva hallgatta a fiút.*- Jó, hogy ilyen vagy Armin. De azért legszörnyűbb tetteimet hagyjuk...Hidd el nekem, igenis szörnyetegnek tartanál ha elmesélném őket...*Egy kicsit elrengett ezeken a borzalmas tetteken majd arra jutott, hogy nem ez a legalkalmasabb idő a nosztalgiára.*
- Hmm...Elég okos ember a Te nagybátyád!*Mondta mosolyogva, bár a fiú következő mondatán komolyan meglepődött. Armin több meglepetést okozott neki egy nap alatt mint mások hosszú évek folytán.*
- Kivételes? Miért lennék Én kivételes? *Kérdezte kíváncsian, mosollyal arcán.*
Vissza az elejére Go down
Armin Dewney
Könnyűlovas
Armin Dewney


Hozzászólások száma : 48
Age : 34
Hírnév : 3

Beosztások, rangok
Nép: Sárkánylovasok
Beosztás: Harcos
Rang: Elit harcos

09. Fehér Vadkan fogadó - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 09. Fehér Vadkan fogadó   09. Fehér Vadkan fogadó - Page 18 EmptyHétf. Feb. 08 2010, 00:33

- Te mondtad! – mutogatott rá ujjal a fiú, de látszott rajta, hogy roppant szórakozott. Zavarta is őt az, hogy akár még most is veszélyben van. Ha abban lenne, már rég nem lenne itt. Illetve semmire sem emlékezne, ez csak Cecílián múlik. *
- De komolyabbra véve a szót, tényleg más vagy, mint a többi vámpír. Azoknak a büszkeségük is nagyobb lenne, mint holmi egyszerű emberrel összeszűrjék a levet. – ezt úgy mondta, mint ha már találkozott volna egy példánnyal, pedig nem, Ceci az első. Ez csupán feltételezés. – Amúgy meg van benned valami. Most így nem tudom megfogalmazni pontosan mi az, de igyekszem. Van benned valami különleges, ami egyszerre tesz bájos kislánnyá és megfontolt nővé. Gondolom ebben a külsőd is nagyban rájátszik. Feltételezem nem annyi vagy, mint amennyinek kinézel. Mennyi vagy igazából? – kérdezte, majd míg a választ várta, tovább próbálta gondolni az imént elkezdett gondolatmenet kifejtését. *
- A másik meg… A lányoknál fogjuk rá, van tapasztalatom, többnyire kiismerem őket. Nálad viszont nem tudom eldönteni, mikor mire számítsak. És ez pont, hogy annyira egyénivé tesz, hogy még nekem is kihívás megismerni. És ez az, ami annyira megfogott benned.
~ Na meg van itt még valami is, csak még én magam sem értem, hogy micsoda. Olyan furcsa rajongás szerű. Most vagy lehet hogy mert vámpír létére vonz, vagy… nem tudom. ~
Vissza az elejére Go down
Cecília
Főlady - vámpír
Cecília


Hozzászólások száma : 434
Age : 31
Hírnév : 22

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Úrnő
Rang: Boszorkánymester

09. Fehér Vadkan fogadó - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 09. Fehér Vadkan fogadó   09. Fehér Vadkan fogadó - Page 18 EmptyHétf. Feb. 08 2010, 00:53

*Már órák óta csak nevetett, remekül érezte magát.*
- Ó, szóval "összeszűröm veled a levem". Micsoda egy pimasz halandó vagy te!*Mozdulataival és hanglejtésével egy dívát utánozott majd elnevette magát és kiesett a szerepből. Ez után a kis jelenet után már egy fokkal komolyabb lett ő is és figyelmesen hallgatta a fiút.*
- Szóval szerinted Én vagyok különleges, de szerintem meg Te. Micsoda különleges, vagy inkább különös páros vagyunk mi.*Játékosan megcsóválta fejét majd belenézett Armin két szép kék szemébe és elmosolyodott.*
- Hát olyan húsz-huszonöt körül lehetek. Igazság szerint a 17. születésnapom óta nem számolom az éveket.*Az újabb indok hallatán még szélesebb lett a mosolya.*
- Köszönöm..Örülök, hogy valamivel sikerült "megfogjalak". Így legalább nem fogsz elfelejteni...*Tekintete a padló irányába hajlott és szomorkásan felsóhajtott.*
-Tudod, szerintem az a legrosszabb ha valaki elfelejt...Ezért nem szoktam inni azokból akikben látok valamit...Valami különlegességet, amiért megéri összeismerkednem velük. Ha iszok valakinek a véréből és életben hagyom az a valaki elfelejt, csak két kis seb mutatja, hogy találkozott velem..*Kis szünetet tartott, tekintete Arminét kereste és meg is találta.*- De azok a sebek is beforranak egyszer.
Vissza az elejére Go down
Xerio Arnon
Holtfonnyasztó
Holtfonnyasztó
Xerio Arnon


Hozzászólások száma : 52
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Mágusok
Beosztás: Vándor
Rang: Darthar

09. Fehér Vadkan fogadó - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 09. Fehér Vadkan fogadó   09. Fehér Vadkan fogadó - Page 18 EmptyHétf. Feb. 08 2010, 14:19

*Új környezet és új emberek, az elmúlt két nap elég eseménydús volt, egyszer a könyvét kelet reparálni, utána meg egy patak tett neki keresztbe. De mind a kettőt megoldotta, és talán egy kis pihenés félle sem árthat most, ezért is tért be ide. Egy üres asztalt keres és helyet foglal a kiszemelt asztalnál. Nem rendel még semmit, csupán maszkja alól nézi a társaságot, varázsbotját maga mellé állította és jobbjával tartja.*
Vissza az elejére Go down
Armin Dewney
Könnyűlovas
Armin Dewney


Hozzászólások száma : 48
Age : 34
Hírnév : 3

Beosztások, rangok
Nép: Sárkánylovasok
Beosztás: Harcos
Rang: Elit harcos

09. Fehér Vadkan fogadó - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 09. Fehér Vadkan fogadó   09. Fehér Vadkan fogadó - Page 18 EmptyHétf. Feb. 08 2010, 21:53

- Ó, már kezdtem reménykedni, hogy egy nagymama korú lánnyal futottam össze. – vigyorgott pimaszul Armin, mikor Ceci a korával elmélkedett. Armin meg hát tudta, a lányok gyengéje, ha a korukkal piszkálják. De nem vészes… *
* Cecília beszámolt a maga elméletéről, hogy a fiút miért hagyta meg. Az emlékezés szép dolog is, főleg ha sokan úgy gondolkoznak, mint Armin. Azaz több jó emlék jut eszébe, mint rossz. Illetve rossz sosem szokott. *
~ Ez is valami. De tényleg csak ennyi miatt hagyta volna, hogy emlékezzek rá? Fura. Én vámpír létemre ennyire nem venném könnyen az életet, ha kockázatos. ~
- Hát örülök, hogy részem lehet a bizalmadban. De ha nem bíznál bennem, akkor is megtartanám ezt a kis apróságot. Mert ha idáig jól vettem ki a szavaidból, nem igazán kürtölitek világgá, hogy léteztek.
Vissza az elejére Go down
Cecília
Főlady - vámpír
Cecília


Hozzászólások száma : 434
Age : 31
Hírnév : 22

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Úrnő
Rang: Boszorkánymester

09. Fehér Vadkan fogadó - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 09. Fehér Vadkan fogadó   09. Fehér Vadkan fogadó - Page 18 EmptyHétf. Feb. 08 2010, 22:05

*Cecília levágott egy gyors grimaszt arra amit Arnom mondott a nagymama korúságról...*
-Sajnálom, hogy ki kell ábrándítsalak de nem, nem igazán vagyok nagymama korú. És bármennyire is próbálkozhatsz ezzel nem lehet kihozni a sodromból! Tudod, Én örökké ilyen leszek. Soha nem fogom megtudni mik azok a ráncok, vagy ízületi gondok! *Büszkén elvigyorodott, majd úgy tűnt a fiú elgondolkozott valamin. Nem szólt semmin, csak kíváncsian fürkészte a tekintetét és próbálta megsaccolni, vajon mire gondolhat. Sajna nem jött be a dolog.*
- Hááát, igen. *Zavartan a földre nézett.* - Ha túlságosan magunkra tereljük a figyelmet vadászból préda lesz. Mivel a legtöbbünknek tetszik az örök élet, így próbálunk nem meghalni...
Vissza az elejére Go down
Armin Dewney
Könnyűlovas
Armin Dewney


Hozzászólások száma : 48
Age : 34
Hírnév : 3

Beosztások, rangok
Nép: Sárkánylovasok
Beosztás: Harcos
Rang: Elit harcos

09. Fehér Vadkan fogadó - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 09. Fehér Vadkan fogadó   09. Fehér Vadkan fogadó - Page 18 EmptyHétf. Feb. 08 2010, 22:23

- És nincs is csábítóbb az örök életnél, - mosolyodott el Armin erre a mondatra - de azért én nem feltétlenül emellett voksolok. Az élet egy idő után sivár lesz, ha már több ezer éves leszel, mert gyanítom megéred. És akkor már inkább legyen rövid, de élvezetes az élet. Én ezt mondom.
* Ekkor a fiú eszébe jutott Annara és tudván, hogy a sárkányok jó sokáig élnek, nem is lenne ő magányos, bármeddig élne is. *
- Bár vannak kivételek. Én például sosem lennék magányos. Persze csak ha vigyázok a legnagyobb kincsemre. Nem tudom, hogy nélküle hogyan telnének a mindennapjaim. Talán unalmasan szánthatnék a földeken.
* Erre az utóbbi kijelentésre eszébe jutottak a szülei, akik még mindig csak apró kis földjüket művelik. Mióta nem is látogatta őket… Devonnal is csak néha találkozott, ha a férfi a városban árulta portékáit. *
~ De vajon szabad lenne-e beszélnem Annaráról?~
Vissza az elejére Go down
Cecília
Főlady - vámpír
Cecília


Hozzászólások száma : 434
Age : 31
Hírnév : 22

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Úrnő
Rang: Boszorkánymester

09. Fehér Vadkan fogadó - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 09. Fehér Vadkan fogadó   09. Fehér Vadkan fogadó - Page 18 EmptyHétf. Feb. 08 2010, 22:52

*Cecil bólintott arra amit Armin mondott.*
-Így igaz, de nem bánom. Most még élvezem az életem, és ha eljön az idő mikor megunom..Hát akkor tudom hogyan végezzek magammal.*Elmosolyodott, majd hirtelen felkapta a fejét és kérdőn nézett Arminra.*
-Miről beszélsz? Vagy inkább kiről? Valami családtag, esetleg a barátnőd? *Kérdezte végtelen kíváncsisággal szemében. *- Én is elmondtam a titkomat! Most te jössz!*Arcifejezése kíváncsiból morcosra váltott és értetlenül várta a választ. Miközben várt eltűnődött egy furcsa érzésen. Mikor belegondolt, hogy Arminnak barátnője lehet a mellkasába egy rossz érzés telepedett meg. Féltékenység lenne? De hisz neki ott van Richard...*~Ez biztos csak a határtalan önzőségem oka. Jobb ha nem is foglalkozok dologgal.~
Vissza az elejére Go down
Armin Dewney
Könnyűlovas
Armin Dewney


Hozzászólások száma : 48
Age : 34
Hírnév : 3

Beosztások, rangok
Nép: Sárkánylovasok
Beosztás: Harcos
Rang: Elit harcos

09. Fehér Vadkan fogadó - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 09. Fehér Vadkan fogadó   09. Fehér Vadkan fogadó - Page 18 EmptyHétf. Feb. 08 2010, 23:01

* Armin kissé megdöbbent a reakción. Most tulajdonképpen minek is kapja fel a vizet? *
- Naa, kislány csillapodj. - mentegetőzött félszeg mosollyal - Tulajdonképpen egyik sem talált. Bár lányról van szó, igen nőügy van a dolog mögött. De nem úgy, mint gondolnád.
~ Vajon húzzam kicsit az agyát? Na jó megkímélem. ~
- De most így látatlanban nem mondok mást, csak hogy úgy hívják Annara, és négy éve vagyok a társa. Ő az első személy az életemben és az is marad. - de látva egy kis csalódottságot Cecília szemében még hozzátette - Nem kell rögtön az átlagosra gondolni, ő átlagon felüli. Kissé hisztérikus, kissé anyáskodó, de így szeretem. Tudod mit? Bemutatlak neki személyesen, hogy én se tűnjek titkolózóan. De egyenlőre maradjon a kiléte meglepetés. - Armin arcán titokzatos mosoly suhant át, miközben figyelte Ceci reakcióját. *
~ Csak azt nem értem, hogy minek csapott az előbb ekkora hűhót. A semmiért. Vagy legalábbis nekem úgy tűnt, mintha kicsit féltékeny lenne. De mire is? Egy sárkányra? Jó, igaz ő a világ legcsodásabb sárkánya, de miatta aztán igazán nem kellene hisztérikát csapni. Ő csak a lelki társam. ~
Vissza az elejére Go down
Xerio Arnon
Holtfonnyasztó
Holtfonnyasztó
Xerio Arnon


Hozzászólások száma : 52
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Mágusok
Beosztás: Vándor
Rang: Darthar

09. Fehér Vadkan fogadó - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 09. Fehér Vadkan fogadó   09. Fehér Vadkan fogadó - Page 18 EmptyKedd Feb. 09 2010, 16:05

*Nos, itt sem történt semmi érdekes, nem rendelt semmit és senkivel sem ismerkedett meg. Feláll az asztaltól és elindul a kijárat felé, közben leellenőrzi, hogy mindene megvan e. Az ember sosem lehet elég óvatos, ha fogadóban jár. Miután meggyőződőt hogy mindene megvan, és oda ért a kijárathoz, kinyitja az ajtót és távozik.*
Vissza az elejére Go down
Cecília
Főlady - vámpír
Cecília


Hozzászólások száma : 434
Age : 31
Hírnév : 22

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Úrnő
Rang: Boszorkánymester

09. Fehér Vadkan fogadó - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 09. Fehér Vadkan fogadó   09. Fehér Vadkan fogadó - Page 18 EmptyKedd Feb. 09 2010, 21:06

*Mostmár nem értett semmit...Kérdő nézett Arminra és próbált rájönni a válaszra...sajna nem sikerült.*
- Én teljesen nyugodt vagyok, de nem értek semmit....*Miután kapott egy rövid kis magyarázatot csak még értetlenebb lett...A dolgok nem akartak összeállni a fejében, és egyik tipp sem bizonyult valósnak. Végül arra jutott, hogy inkább nem is gondolkozik a dolgon. Ha kitalál valamit és végül kiderül az igazság valószínüleg csak koppani fog, amit utált. Azt szerette, hogy ha mindig mindenben igaza van, ha valamire pedig nem tudja a választ nem rágódik a dolgon. Így vagy úgy, de végül úgy is kideríti a dolgokat, előtte nem maradnak titkok...*
-Öhm, oké. Legyen ahogy akarod.*Sóhalytott egyet, és kicsit megcsóválta a fejét.* - Te se vagy piskóta, az biztos!
Vissza az elejére Go down
Armin Dewney
Könnyűlovas
Armin Dewney


Hozzászólások száma : 48
Age : 34
Hírnév : 3

Beosztások, rangok
Nép: Sárkánylovasok
Beosztás: Harcos
Rang: Elit harcos

09. Fehér Vadkan fogadó - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 09. Fehér Vadkan fogadó   09. Fehér Vadkan fogadó - Page 18 EmptySzomb. Feb. 13 2010, 21:39

*Armin kezdett arról meggyőződni, hogy a lány nem is igazán értette, hogy mit akart az előbb mondani. Bár nem csoda, de azért fűnek-fának mégsem meséli el, hogy hát micsoda ő. Igaz Ceci nem fű, meg nem fa, de még csak nem is ember, de majd megnézi ha kíváncsi rá.
És végtére is nem olyan lelkesen, de beleegyezett. Az utolsó mondatára a szőke fiú még mosolygott is. *
- Nem piskóta? Viccelsz? Egy ilyen nőszemélyhez, mint ő, nagy türelem kell és még nagyobb állóképesség. Ha nem figyelek, még valami fa tetején landolok. De legyen is erről ennyi elég. Majd meglátod. - kis mosolyt csalt még az arcára. Akkor jött rá, mennyire ki is száradt a torka a beszélgetésben. Az asztal felé sandított és vissza Cecíliára. *
- Nos ha nem kell a víz, már pedig neked csak piros "víz" kell, akkor megiszom én. Pokoli meleg van már itt bent. - azzal felállt és odasétált az asztalhoz, hogy legurítsa a torkán azt az egy pohárnyi vizet. Meg kell hagyni jól esett neki. *
Vissza az elejére Go down
Cecília
Főlady - vámpír
Cecília


Hozzászólások száma : 434
Age : 31
Hírnév : 22

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Úrnő
Rang: Boszorkánymester

09. Fehér Vadkan fogadó - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 09. Fehér Vadkan fogadó   09. Fehér Vadkan fogadó - Page 18 EmptySzomb. Feb. 13 2010, 22:02

*Mosolyogva hallgatta ahogy Armin arról a nőszemélyről beszélt, akit Cecíliának hamarosan alkalma lesz megismerni. Igaz, pontosan nem értette a dolgot de hamarosan úgyis összeáll a neki szánt kirakós. A vizes dologra is csak vigyorogni tudott, két szemfoga előtűnt majd gyorsan vissza a rejtekébe.*
- Igyad csak, nekem tényleg nincs nagy szükségem rá.*Hátradőlt és a plafont kezdte bámulni. Ő nem érezte se a meleget, se a hideget igazán. Tekintete a fiúra tévedt, egy kicsit piros volt az arca, bezzeg az övé. Hófehér és jéghideg. Hát igen, ez az ára az örök fiatalságnak, bár ez a része még nem is olyan rossz...Sőt, kimondottan jó. Nem fagy szét miközben télen az áldozatai után bóklászik, és nem sül meg az ilyen szobákban. Szögezzük le, ez a része a vámpírságnak tök jó! Meg az is, hogy úgy mászkál a háztetőkön és egyéb helyeken mint a macska, vagy talán még annál is jobban. Persze azért a hátrányok is megvoltak. Nos, a kicsi vámpír épp ezen morfondírozott, gondolataiból viszont felébresztette a lentről jövő zaj. Kíváncsisága mindig is nagy volt így se szó se beszéd felpattant és kirohant a szobából...Ez nem volt túlzottan jó döntés.*
Vissza az elejére Go down
Armin Dewney
Könnyűlovas
Armin Dewney


Hozzászólások száma : 48
Age : 34
Hírnév : 3

Beosztások, rangok
Nép: Sárkánylovasok
Beosztás: Harcos
Rang: Elit harcos

09. Fehér Vadkan fogadó - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 09. Fehér Vadkan fogadó   09. Fehér Vadkan fogadó - Page 18 EmptySzomb. Feb. 13 2010, 22:30

*Arminnak csak annyi ideje volt, hogy lehúzza a pohár vizet. Ceci úgy tűnik nem bír nyugton maradni a kis hátsóján az ágyon. Nem, neki meg kell nézni, mitől ered ez a zaj.
Bár ha a fiú azt mondaná, nem érdekli, csak magát csapná be. Persze, hogy ő is kíváncsi lett. De csak Ceci után tudott eredni. Le a lépcsőn, egyenesen a földszintre. *
~ Elképesztő ez a lány. Még egy kis lépcsőzésben is képes úgy lehagyni, hogy ha tartani szeretném vele a tempót, ki kell köpnöm a fél tüdőm. Szuper.~
*Armin a lépcső alján alig bírt lefékezni, ugyanis Ceci ott állt az aljánál a kellős közepén, elállva az utat. De sikerült és egyik kezével a falat támasztva, másikkal szúró oldalát fogva próbált a lány mögül kikémlelni. *
- Mi történt? - kérdezte nagy szuszogva, miközben igyekezett minél lassabban, egyenletesebben venni a levegőt. De az oldala kíméletlenül szúrt. Mintha ez alatt a rövid táv alatt kilométereket futott volna le.*
Vissza az elejére Go down
Cecília
Főlady - vámpír
Cecília


Hozzászólások száma : 434
Age : 31
Hírnév : 22

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Úrnő
Rang: Boszorkánymester

09. Fehér Vadkan fogadó - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 09. Fehér Vadkan fogadó   09. Fehér Vadkan fogadó - Page 18 EmptySzomb. Feb. 13 2010, 23:20

*Cecília villámgyorsasággal futott le a lépcsőn de mikor leért hirtelen megtorpant. Teljesen lemerevedett és csak csodálkozva nézett maga elé. Az előbb még oly jókedvű férfiak a földön hevertek, a fogadós mélyen a pult mögé bújt, a kiszolgálók behúzódtak a sarokba. Halál félelem járta át az egész fogadót, és ami a legfurcsább, hogy az okozójának se híre se hamva. A fiatal vámpír lázas tekintettel kutatta ki lehet de, viszont egy fenyegető alakot se látott a következő pillanatban pedig...Nekivágták a falhoz....Torkánál fogva nekiszorították a falhoz, kezeit lefogták. A pasas, aki valószínűleg ennek a pusztításnak az okozója...Hát ő csak vigyorgott, nagy büszkén ronda fogait mutogatva. Cecil csak mereven, kifejezéstelen arccal bámulta, még szemei se villantak fel, fogai egy percre se tűntek elő. A férfi aki egyébként hosszú kabátot és ronda nagy kalapot viselt, továbbra is csak vigyorgott mint egy jól lakott napközis. *~Wáú, mi ez valami ősember? Ez már szánalmas...~
Vissza az elejére Go down
Armin Dewney
Könnyűlovas
Armin Dewney


Hozzászólások száma : 48
Age : 34
Hírnév : 3

Beosztások, rangok
Nép: Sárkánylovasok
Beosztás: Harcos
Rang: Elit harcos

09. Fehér Vadkan fogadó - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 09. Fehér Vadkan fogadó   09. Fehér Vadkan fogadó - Page 18 EmptySzomb. Feb. 13 2010, 23:43

~ Ezt nem hiszem el. Ki tenne ekkora mértékű pusztítást? Ó hát persze, miért is gondolkozok ezen annyit, hisz előttem is egy vámpír áll. Más ilyen profin nem csinálja. De Cecília azért mégsem volt, hisz egy pillanatig sem tűnt el.~
*Amint Armin egy kis réshez jutott Ceci mögül, látta ugyanazt a borzalmat. Emberek halma a földön, a csapos a pult mögé bebújva és reszket a félelemtől, a többi kiszolgáló szintúgy a falakhoz lapulva. Ceci pedig elindul a testek felé, valószínűleg megnézni, hogy van-e bennük élet. De egy szempillantás alatt egy alak a falnak tolta. Armin pedig belecsöppent két vámpír ellenségeskedésébe. A fiú már pusztán attól, hogy észre sem vette az alak mozgását, ideges lett és a földbe gyökerezett a lába. Egy verejtékcsepp indult útnak lefelé a füle mellett egészen az arcán. Kezdte úgy érezni magát, mint egy játékbaba két birkózó gyerek között. A keze egy kicsit megremegett, mellyel a falnak dőlve tartotta magát még mindig és hogy ezt leplezze, erősebben tolta a kezét a falnak.
Néhány másodpercig nem történt semmi, csak az idegen ócska ruhás alak Cecilt a falnak szorítva tartotta. Sajnos Armin nem azt szűrte le, hogy a lány épp taktikázna, hanem hogy moccanni sem tud. Épp ezért határozta el magát arra a vakmerő gondolatra, hogy eltereli a vámpír figyelmét. Azt sajnos nem tudta, hogy teljesen fölöslegesen. Így hát a legközelebb álló üres söröskorsót nekivágta a vámpír hátának, ami ugyan meg sem kottyant neki, de a hatást elérte. Az idegen félig elfordult állapotban rásandított tűzvörös szemeivel és undorító vigyorral fürkészte őt.
Armin pedig ismét ledermedt. Megnyikkanni nem tudott, tekintetét a vörös szemek fogva tartották és csak hebegett. Teljesen ledermedt. A félelme pedig nem is volt alaptalan. Egy pillanatra megcsapta a halál szele is, ahogy a vámpír halottas arcába bámult. És azzal, hogy a gerincén végigfutott a jól ismert bizsergés, ismét visszatért belé az élet. Mintha az lenne a világ legtermészetesebb dolga, megköszörülte a torkát és nyugalmat erőltetve hangjára, megszólalt.*
- Mi lenne, ha nem a hölgyeket bántanád? Ez nagyon nagy illetlenség. - és hogy még jobban húzza a vámpír agyát, a mutatóujját még ingatta is hozzá, miután maga elé emelte jobb karját.*
Vissza az elejére Go down
Cecília
Főlady - vámpír
Cecília


Hozzászólások száma : 434
Age : 31
Hírnév : 22

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Úrnő
Rang: Boszorkánymester

09. Fehér Vadkan fogadó - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 09. Fehér Vadkan fogadó   09. Fehér Vadkan fogadó - Page 18 EmptyVas. Feb. 14 2010, 00:07

*Tehát, épp a kínzási módszerei között válogatott amikor Armin olyat tett amit nem igazán kellett volna...Teljesen megfeledkezett arról, hogy a fiú milyen vakmerő, sőt talán még arról is, hogy itt van...Sajna nem ért el ezzel se túl sokat. Fajtársa még ugyanolyan erővel szorította, bár a tekintetét elcsalta a lánykáról. Ez kapóra jött, lábaival amik a föld felett helyezkedtek el, egy jó nagyot rúgott. A férfi hátraesett, közben természetesen elengedte a másik vámpírt. Cecília gonoszul elvigyorodott, szemei vörösen lángolni kezdtek, fogai fenyegetően előbukkantak. Kezeit ökölbe szorította és már feltűnően visszafogott hangon megszólalt.*
- Te mégis, hogy képzelted ezt?*Fajtársa erre felugrott és most Armin felé vetette magát. Na, ebben a pillanatban telt be a pohár, viszont nem mozdult. Túl kockázatos volt. Ugrásra készen, lángoló szemekkel várta a férfi következő lépését, és közben a sajátján gondolkozott. *
- Nyugi Armin, ne tegyél semmi meggondolatlant. *Mondta csendesen, és egy pillanatra még el is mosolyodott, majd tekintete újra komollyá vált mikor a másik lángoló szemeibe kellett belenéznie.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





09. Fehér Vadkan fogadó - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 09. Fehér Vadkan fogadó   09. Fehér Vadkan fogadó - Page 18 Empty

Vissza az elejére Go down
 
09. Fehér Vadkan fogadó
Vissza az elejére 
18 / 21 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19, 20, 21  Next
 Similar topics
-
» Fakó ló fogadó
» 1. A vámpír fogadó
» 05. Hullócsillag Fogadó

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
EVOLYRAN  :: EVOLYRAN - A SZÖVETSÉG :: Evolyrani Birodalom :: Evolyran városa-
Ugrás: