EVOLYRAN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EVOLYRAN


 
KezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Similar topics

 

 1. Tolmen erdő

Go down 
+52
Dante
Saeoh Alaesse
Caius Alec Snarknit
Tristan
Trisha Elric
Edward Elric
Shade von Narrath
Blazer Duranin
Arya Darkmen
Cecília
Lucide
Rick Diamond
Louny Straith
Lyllen
Fatima Ferses
Ninquë Tifar-Cua
Etele Barlon
Játékos Mesélő
Tikina
Katherine
Selly
Flow
Zenoti Maya
Dreamien Tifar
Ned'rila Olveti
Lucio Rashan
Aysha
Valeria
Glorien
Sonya Lee
Melinda Skyles
Celestin
Christopher MCCallum
Akira Angel
Narwyn
Dorian Ghall
Oliver Keat
Sephrio Elruhir
Akira Pain
Hiswa
Casve
Aldo Barras
Riel
Mylene Hythamorys
Formenya Hyalma
Zothar Dragon
Aredhel Narmolanya
Vulpesh
Seyla Vulfia
Orin
Nexus
Mesélő
56 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 23 ... 30  Next
SzerzőÜzenet
Christopher MCCallum
Könnyűlovas
Christopher MCCallum


Hozzászólások száma : 218
Age : 36
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Sárkánylovasok
Beosztás: Harcos
Rang: Felderítő

1. Tolmen erdő - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 1. Tolmen erdő   1. Tolmen erdő - Page 16 EmptyHétf. Aug. 24 2009, 17:19

*Chris és Selly kézen fogva álltak. elég furcsa látvány lehetett, főleg az az apró kézcsók. Persze jobb, mintha tényleg, valóban megcsókolta volna a lányt. Természetesen ezt a fiú nem tette volna meg. És nem is teszi. Casve jelenik meg mellettük. chris, ahog észreveszi a lányt, kikapja Selly kezéből a sajátját és zavarodottan néz Casve-ra.*
-Szia Casve! - köszönti a lányt, de érzi, hogy valami nincs rendben. Tudja, hogy majd magyarázkodnia kell a lánynak. Az arcára nyom egy puszit, majd Sellyre néz.*
-Selly, ő itt a párom, Casve. Casve ő itt... - *vesz egy mély lélegzetet.*
-A volt párom, Selly... - *suttogja lehajtott fejjel. Reméli, hogy a két lány nem esik egymásnak és nem történik semmin icdens. Most ahhoz nem lenne ereje.*
Vissza az elejére Go down
Casve
Erdőmester
Casve


Hozzászólások száma : 634
Age : 32
Hírnév : 15

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Gazdálkodó
Rang: Földműves

1. Tolmen erdő - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 1. Tolmen erdő   1. Tolmen erdő - Page 16 EmptyHétf. Aug. 24 2009, 17:28

*Christől kapott egy puszit, amikor Casve már Sellyre nézett. Nem reagált a köszöntésre. Selly kedvesen bemutatkozott. Majd Chris is megszólalt.*
~Volt párja?~
*Casvéról lefagyott a mosoly. Egy darabig nem tudott megszólalni. Mereven nézte az előtte álló gyönyörű nőt.*
~Mit csodálkozol Casve? Hisz Chrisnek előtted is volt élete. Gondolhattad volna, hogy nem te vagy az első! Csak a második vagy! Csak a második!!!~
*Ez egy kicsit belefurakodott a fejébe. Bár tudta, baj lesz, ha helyet hagy a gondolatnak.*
~Sőt... ismered Christ. Akkor csókolt meg, amikor még nem is szeretett. Szóval egy nőcsábászról van szó... ELÉG!~
*Ordította le magában saját magát. Hosszú idő telt így el, szavak nélkül. Majd Casve elmosolyodott és megszólalt.
-Hát... örültem a szerencsének. Ééénnn... azt... azt hiszem...* -Elnézet a lányról és a földet kezdte el bámulni zavartan.*
-Én... most elmegyek... beszélgessetek csak! Biztosan sok megbeszélni valótok van.-
*Sellyre nézett, komolyan biccentett egyet, majd Chriszre nézett és elindult a fák sűrűje felé.*
Vissza az elejére Go down
Selly
Gyógyfű-tudó
Selly


Hozzászólások száma : 196
Age : 316
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Elfek
Beosztás: Boszorkány
Rang: Elf boszorkány

1. Tolmen erdő - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 1. Tolmen erdő   1. Tolmen erdő - Page 16 EmptyHétf. Aug. 24 2009, 17:36

*Selly vette a lapot amint kikapta kezéből kezét. Így már értette hogy biztosan ismerős számára a lány s tán árulkodó is egyben. De amint a nő bemutatkozott leesett neki a tantusz, mitől ő maga nem változott meg, ugyan olyan kedves és barátságos volt mint mindig. Ami nem montható el a férfiről...oly gyászosan ejtette ki Selly számára hogy a volt párja, hogy jobb lett volna ha nem is mondja. Furcsán pillantott Chrisre, nem érti a dolgot de nem hozza szóba. Nincs mit takargatniuk, nem történt semmi. Hacsak korábban már nem kapta rajta kedvese valami hasonlón....
Amikor bemutatta őket egymásnak Selly biccentett aprót, elég lehangolt lett, de próbálta leplezni. A lányt figyelte kiben kavarogtak az érzelmek ezt éles szemével egyből kiszúrta....s mikor elköszönt....*
- Várj! Erre semmi szükség....megbeszéltünk mindent mi a levegőben lógott.-*szólt utána, úgy tűnt inkább kereket old. A férfire pillantott, habozva motyogta, bár igazából nincs mit...*
- Sajnálom.....remélem nem akad problémád belőle.....
Vissza az elejére Go down
Christopher MCCallum
Könnyűlovas
Christopher MCCallum


Hozzászólások száma : 218
Age : 36
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Sárkánylovasok
Beosztás: Harcos
Rang: Felderítő

1. Tolmen erdő - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 1. Tolmen erdő   1. Tolmen erdő - Page 16 EmptyHétf. Aug. 24 2009, 17:43

*Chris látja, hogy Casve fejében csak úgy röpködnek a gondolatok. el tudja képzelni, hogy mit gondol róla a lány. biztosan valami olyasmit, hogy nőcsábász, vagy hogy megcsalja vagy ilyenek. Bár Casve nem nagyon tudhat semmit a megcsalásról, de biztosan érzi, hogy ez igy nem jó. Chrisnek hosszú időbe fog telni, mire elmagyarázza Casve-nak, hogy bizoyn előtte már volt párja, Selly. De azóta megváltozott minden... Minden.*
-Casve! - kiált a lány után Chris. Sellyre pillant és egy bocsánatkérő pillantást küld felé.*
-Ne haragudj... - *suttogja a lánynak, majd Casve után fut. elkapja a kezét és megállnak egy bokor mögött.*
-Casve! Édesem! Kárlek ne menj el! Megmagyarázok mindent! Azt hiszem félreértetted mi történt! - *mondja, szinte hadarva a fiú. Nem akarja, hogy Casve-ba bármi gyanú felmerüljön. Megfogja két kezével a lány arcát és maga felé forditja.*
-Szeretlek! - suttogja a lánynak és megcsókolja.*
Vissza az elejére Go down
Casve
Erdőmester
Casve


Hozzászólások száma : 634
Age : 32
Hírnév : 15

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Gazdálkodó
Rang: Földműves

1. Tolmen erdő - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 1. Tolmen erdő   1. Tolmen erdő - Page 16 EmptyHétf. Aug. 24 2009, 17:51

*Mindketten utána kiáltanak. Casve bemegy az erdőbe. Chris pedig utána. A fák mögött vannak. Casve úgy néz Chrisre, aki mindjárt elsírja magát. Hallgatja a nagy áradatot, majd érzi a csókot. Casve suttogva szólal meg.*
-Nincs semmi baj. Csak én... mindegy...- *Már egy könnycsepp lehullt.*
-Chris... én bízok benned. Tudom, hogy szeretsz. Tudom... mármint úgy érzem, hogy tudom, hogy most nehéz, hogy találkoztál a régi szerelmeddel. Figyelj. Menj most vissza hozzá. Beszéljétek meg a dolgokat. Nem tudom melyikőtök hagyta el a másikat, de szerintem össze is illettetek. De ne félj! Nem hagylak el... bár... ha visszamennél hozzá.... akkor... menj... hisz sokkal szebb lány, mint én.-
*Csend következett és Casve és Chris mélyen egymás szemébe néztek. A lány arcán nem látszódott sem csalódottság, sem harag, sem féltékenység. Kellemes arcot vágva nézett a szeretett férfi szemébe. Békét érzett és arra is kész volt, ha Chris vissza megy Sellyhez, áldást mondjon a boldogságukra.*
Vissza az elejére Go down
Selly
Gyógyfű-tudó
Selly


Hozzászólások száma : 196
Age : 316
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Elfek
Beosztás: Boszorkány
Rang: Elf boszorkány

1. Tolmen erdő - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 1. Tolmen erdő   1. Tolmen erdő - Page 16 EmptyHétf. Aug. 24 2009, 18:01

*Selly csendben sóhajtott s ingatta meg fejét. Ezt szerette volna elkerülni, igazán nem akart galibát kettejük között. Hisz Chriss őt szereti ő meg Sephet, s csak ez számított. Egy kézfogás, egy gyengéd puszi még nem a világ vége....még akkor sem ha már voltak együtt. Reméli hogy Casve megbékél a férfi irányába, így bólintva jelezte a férfinek hogy menjen csak utána. Hallása tökéletes és kifinomult, de arébb ment hogy még véletlenül se hallja mit mondanak egymásnak. eltudja képzelni, sok erőfeszítés nemkellett a kitalálásához.
Egy ideig ácsorgott magában majd halkan füttyentett egyet mire hátasa tüstént ott termet, nyeregtelenül. Könnyedés megkapaszkodott sörényében és egy libbenéssel már fent is volt. Itt az idő hogy magukra hagyja s maga is visszatérjen szerelméhez.
Ha a pár feléje tekintett lágyan intett feléjük.*
- Minden jót Nektek!-*mosolyodott el rájuk kedvesen majd egy gyérebb aljnövényzetű terep felé vette az irányt s a város felé vette az irányt. Hosszú még a vissza út...de lesz min gondolkoznia....*
Vissza az elejére Go down
Christopher MCCallum
Könnyűlovas
Christopher MCCallum


Hozzászólások száma : 218
Age : 36
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Sárkánylovasok
Beosztás: Harcos
Rang: Felderítő

1. Tolmen erdő - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 1. Tolmen erdő   1. Tolmen erdő - Page 16 EmptyHétf. Aug. 24 2009, 18:06

*chris érzi, hogy Casve valóban nem haragszik de, de úgy érzi, kötelessége megmagyarázni a lánynak, hogy mi is történt. De nem most. hiszen Sellyt csak úgy ott hagyta. De ekkor hallja a köszöntést. Kinéz a bokor mögül és Sellyre villantja Gesztenyerbarna szemét.*
-Öhm... Örültem, hogy újra láttalak! - *mondta a lánynak, nem hangosan, tudta, hogy úgyis hallja. Egy apró mosolyt is varázsolt arcára, majd figyelte, hogy üget el a lány. Visszafordult Casve-hoz és szorosan magához ölelte.*
-Kérlek ne haragudj rám. Igen nehéz volt Sellyt viszont látnom... - *kezdi a magyrázkodást. Sóhajt egyet és mélyen a lány szemébe néz.*
-Téged szeretlek. Sellyn már túl léptem. És ő is rajtam. Esküvőre készül a párjával - *mondja mosolygva, bár a szive fájdalmasan megdobban, de ezt a lány nem veheti észre.*
-Kérlek, higgyj nekem! - *simogatja meg a lány arcát, majd ad a szájára egy puszit.*
-Gyere, meghivlak vacsorázni - *kacsint a lányra, elkapja a kezét, majd Evolyran felé indulnak a Fogadóba.*

//Köszönöm a játékot, nekem mennem kell!//
Vissza az elejére Go down
Casve
Erdőmester
Casve


Hozzászólások száma : 634
Age : 32
Hírnév : 15

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Gazdálkodó
Rang: Földműves

1. Tolmen erdő - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 1. Tolmen erdő   1. Tolmen erdő - Page 16 EmptyHétf. Aug. 24 2009, 18:27

*Chris nekikezdett magyarázkodni. Casve hallgatja. Majd mindketten a távozó Sellyre tekintenek.*
~Egyszer szívesen találkoznék vele. Szeretnék vele beszélgetni.~
*Majd újra egymásra néztek.*
-Hiszek neked!- *Mondta mosolyogva. Örült, hogy Selly házasságra készül. Hirtelen ez megfordult Casve fejében, hogy ők is összeházasodhatnának Chrisszel, de ezt gyorsan ki is verte a fejéből, hiszen még alig pár napja vannak együtt. Majd elmentek együtt a fogadóba...*
Vissza az elejére Go down
Melinda Skyles
Vízfakasztó
Vízfakasztó
Melinda Skyles


Hozzászólások száma : 141
Age : 28
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Mágusok
Beosztás: Vándor
Rang: Elemi mágus

1. Tolmen erdő - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 1. Tolmen erdő   1. Tolmen erdő - Page 16 EmptySzer. Aug. 26 2009, 07:11

*Melinda elment Casvéhoz hogy együtt találják meg a kristályt.Be a Tolmenbe hisz tudta hogy ez a othona.Pont megpillantotta a lányt és oda kiátott.*
-Szia Casve!Eljönnél velem?
Vissza az elejére Go down
Casve
Erdőmester
Casve


Hozzászólások száma : 634
Age : 32
Hírnév : 15

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Gazdálkodó
Rang: Földműves

1. Tolmen erdő - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 1. Tolmen erdő   1. Tolmen erdő - Page 16 EmptySzer. Aug. 26 2009, 07:18

*Casve már kora reggel ébren van, és hát a múltkori esetre gondol. Sellyre, és Chrisre. Na meg az azutáni vacsorára. Ekkor elmosolyodott. Annyira hasonló Chrisszel az étkezési szokásuk. Mindketten falnak. Casve megállapíthatja, amióta elhagyta úgymond az erdőt, azóta jobban él. Már nem az a csontkollekció. Szóval Casve az egyik fa tövében ül és nézi a nap fölkeltét. Ekkor észreveszi Melindát, felhúzza kíváncsian a szemét.*
-Szia Melinda. Hát te hogyhogy itt, ilyen korán? És hogy találtál meg? Remélem nem kerestél sokat, hisz ez az erdő hatalmas. Hova szeretnéd, hogy elmenjek veled?-
*Kérdezte most már mosolyogva. Fogalma sem volt, mi lehet, az a fontos vagy nem fontos dolog, amiért ilyen korán felkereste őt a leányzó.*
Vissza az elejére Go down
Melinda Skyles
Vízfakasztó
Vízfakasztó
Melinda Skyles


Hozzászólások száma : 141
Age : 28
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Mágusok
Beosztás: Vándor
Rang: Elemi mágus

1. Tolmen erdő - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 1. Tolmen erdő   1. Tolmen erdő - Page 16 EmptySzer. Aug. 26 2009, 07:30

-Én mindig korán kelek.Könnyü volt téged megtalálnom, mert a nyuszim szagolt és igy sikerült.Én tanitottam meg neki.Az iskolám mondta.Casve lehet hogy veszély is van ott.Segítesz nekem?
Én még mindig nem tudom használni az.......
*Mikor az utolsót mondta kicsit szomorú lett.*
-Egyépként te mit csinálsz most?*Gyorsan elháritotta hogy szomurú.Nem akarta hogy észre vegye.*
Vissza az elejére Go down
Casve
Erdőmester
Casve


Hozzászólások száma : 634
Age : 32
Hírnév : 15

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Gazdálkodó
Rang: Földműves

1. Tolmen erdő - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 1. Tolmen erdő   1. Tolmen erdő - Page 16 EmptySzer. Aug. 26 2009, 07:38

*Casve figyelmesen hallgatja Melindát.*
-Nem hiszem, hogy veszélyesebb lenne számomra, mint te számodra.-
*Egyértelműen felfigyel arra, hogy Melinda elszomorodott. Hisz Casvénak erre van érzéke. Majd elnevetve kérdezi meg.*
-Hogy mit csinálok? Hisz csak ücsörgök. Melinda. Nekem sincs varázserőm, és nekem soha nem is lesz. Szóval ne aggódj. Hamarosan megtanulod használni az erődet. Hiszen mágus vagy! De mondd csak. Miről lenne pontosan szó? Miben segítsek?-
Vissza az elejére Go down
Melinda Skyles
Vízfakasztó
Vízfakasztó
Melinda Skyles


Hozzászólások száma : 141
Age : 28
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Mágusok
Beosztás: Vándor
Rang: Elemi mágus

1. Tolmen erdő - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 1. Tolmen erdő   1. Tolmen erdő - Page 16 EmptySzer. Aug. 26 2009, 07:49

-Megkel szereznem egy jégkristályt.A Norlandbe menjünk.Biztos ott van.
*Melinda megfogta Casve kezét és huzta.*
-Gyere!*Közben hadarni kezdett.*-Az iskolám elküldött a jégkristályért, de ezt már mondtam. A Norland bányáinál van, és egyszer már jártam, is ott, Lucióval, tudod azzal a fiúval akivel legelősször találkoztunk, és pont akkor! De nem találtam meg, vagyis amit "megtaláltunk" az hamis volt. Amikor ott voltunk, ránktámadt egy ember, és én nagyon féltem, de Lució segített. Azért jöttem hozzád, mert te nagyon kedves és bátor és erős lány vagy. Kérlek gyere velem!-*könyörgött, miközben húzta Cavét.*
Vissza az elejére Go down
Casve
Erdőmester
Casve


Hozzászólások száma : 634
Age : 32
Hírnév : 15

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Gazdálkodó
Rang: Földműves

1. Tolmen erdő - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 1. Tolmen erdő   1. Tolmen erdő - Page 16 EmptySzer. Aug. 26 2009, 07:55

*Mindent szépen hallgat, meg sem szólal, és már vonja is maga után a lány Casvét. Csak a végén szólal meg. Elkomolyodott és harcias tekintettel.*
-Elmegyek veled, de nem hiszem, hogy én volnék a legalkalmasabb ember erre a feladatra. Vannak nálam bátrabbak és erősebbek is. Talán Luciot kellett volna megkérned. Vagy Christ...-
*Elhalkul, majd hirtelen a fejéhez csap.*
-Chris!!! Ó Melinda. El kell mennem Elroanba. Csak 2 óra az út, de szólnom kell Chrisnek, hogy több napra elmegyek. Hisz legalább egy hét az út. Főleg, hogy gyalog vagyunk. Kellene lovakat szerezni. A Belhan tengerig Lucioval 2 nap alatt jutottunk el lóval. Kell, egy hátas. Vagy kettő. De egy is elég lesz. De először is el kell mennem Elroanba.-
*Mondja kicsit idegesen Casve. Hisz egy veszélyes helyre mennek. És hát hosszabb időre. Meg kell fontolniuk mindent.*
-Sőt. Lehet, hogy eltudom hívni Christ. A sárkánnyal gyorsabb lenne.-
*Haladnak is gyorsan.*
Vissza az elejére Go down
Melinda Skyles
Vízfakasztó
Vízfakasztó
Melinda Skyles


Hozzászólások száma : 141
Age : 28
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Mágusok
Beosztás: Vándor
Rang: Elemi mágus

1. Tolmen erdő - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 1. Tolmen erdő   1. Tolmen erdő - Page 16 EmptySzer. Aug. 26 2009, 08:09

-Casve megnyugtatlak TE Vagy a legjobb!!!Casve akkor menj Elroanba én meg megyek a kikötőhöz.
Ott találkozunk!*Így hát elment a kikötőhöz,de még oda kiabálta*
-Casve.Gyors légy és vigyázz magadra!
Vissza az elejére Go down
Casve
Erdőmester
Casve


Hozzászólások száma : 634
Age : 32
Hírnév : 15

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Gazdálkodó
Rang: Földműves

1. Tolmen erdő - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 1. Tolmen erdő   1. Tolmen erdő - Page 16 EmptySzer. Aug. 26 2009, 08:16

Casve hamarjában vissza is érkezett. Melinda igyekezett a tengerhez. A sárkány leszállt, Casve Melindának szólt.*
-Gyere gyorsan! Elvisznek sárkányháton a szigetre. Már ma ott leszünk.-
*Mondta őszinte mosollyal. Várta, hogy a lány felszálljon.*
Vissza az elejére Go down
Melinda Skyles
Vízfakasztó
Vízfakasztó
Melinda Skyles


Hozzászólások száma : 141
Age : 28
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Mágusok
Beosztás: Vándor
Rang: Elemi mágus

1. Tolmen erdő - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 1. Tolmen erdő   1. Tolmen erdő - Page 16 EmptySzer. Aug. 26 2009, 08:25

-Váo.Ez egy sárkány.Hamarabb oda érünk.Na menjünk!
*És felszáltak a levegőbe.Meindának nagyon tetszett.Ez volt a második mikor a sárkányon repülhet.*
-Képzeld ez a második mikor egy sárkányon repülök.Az első Celestin volt.Casve Mikor a szülinap volt akkor Chris olyan aranyos volt hogy megengette hogy repüljek a sárkányán.Anyira tetszett.
Vissza az elejére Go down
Akira Angel

Akira Angel


Hozzászólások száma : 427
Age : 35
Hírnév : 12

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Harcos
Rang: Talpas

1. Tolmen erdő - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 1. Tolmen erdő   1. Tolmen erdő - Page 16 EmptySzer. Aug. 26 2009, 19:53

*Akira miután Alexel találkozott, a tolmen erdő felé haladt. itt találkozott a legtöbbszőr Narwynnal, és valahogy még találkozni akart vele. Eldöntötte, hogy nem mond semmit, de mégis még egyszer utoljára találkozni akart a sárkánnyal. Sok nap telt el azóta, de végre itt volt, és remélte összefut kedvenc sárkányával.*
Vissza az elejére Go down
Narwyn

Narwyn


Hozzászólások száma : 39
Age : 434
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Sárkányok
Beosztás: Bestia
Rang: Evolyrani sárkány

1. Tolmen erdő - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 1. Tolmen erdő   1. Tolmen erdő - Page 16 EmptySzer. Aug. 26 2009, 20:00

*Nagyot ásított, s lassan felállt pihenő helyéről. Hatalmasat nyújtózott, akár egy macska, s megrázta magát. Ráfért már egy kis alvás, hiszen egy hete nem pihent rendesen. Furcsa, valami hiányzott neki. Akira. Bár nem akarta teljes szívéből szeretni a lányt, még is lelke mélyén ez volt a kívánsága. A teljes szeretet átadása a lánynak. Furcsa szagot kezdett érezni, amit lassan felé fújt a szél. De egyben ismerős is volt. Csak nem pont Akira illata? Ember szag, ez biztos. És ismerős, akkor ez nem lehet más. Pont rá gondolt. Lassan a tudatát is érezni kezdte, bár elég halványan. Nem annyira mint első találkozásukkor. Most elzárta a külvilágtól. Legalább már kissé gyakorlottabb a védő fal állításban. Elindult a lány illata felé, s hamarosan meg is pillantotta, amint a fák alatt botorkál. Narwyn lehajtotta fejét, mert itt a fák koronája elég alacsonyan voltak. Lassan közelebb ment Akirához.*
~ Üdvözöllek, ember, Akira Angel. ~ *Mondta a lány tudatában, közben tekintete lágy volt, akár csak bársonyos hangja.*
Vissza az elejére Go down
http://www.elorath.hungarianforum.net
Akira Angel

Akira Angel


Hozzászólások száma : 427
Age : 35
Hírnév : 12

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Harcos
Rang: Talpas

1. Tolmen erdő - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 1. Tolmen erdő   1. Tolmen erdő - Page 16 EmptySzer. Aug. 26 2009, 20:04

*Akira meglátta a vörös sárkányt, és meghallotta egyben az üdvözlését is. *
~Én is üdvözöllek, evolyrani sárkány Narwyn!-*Kontrázot egy kicsit, és elmosolyodott. Közeleb ment és megsimogatta Narwyn lehajtott fejét. Még mindig mosolyogva, de már látszott rajta, hogy fontosat akar mondani.*
Vissza az elejére Go down
Narwyn

Narwyn


Hozzászólások száma : 39
Age : 434
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Sárkányok
Beosztás: Bestia
Rang: Evolyrani sárkány

1. Tolmen erdő - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 1. Tolmen erdő   1. Tolmen erdő - Page 16 EmptySzer. Aug. 26 2009, 20:12

*A sárkány hagyta, hogy Akira megsimogassa fejét. Az érintése furcsa volt. Kellemes. Narwyn halkan dorombolni kezdett. Miután elengedte, vissza húzta a fejét, már amennyire sikerült a lombok akadályától.*
~ Mi szél hozott erre, drága Akira? ~ *Kérdezte, mivel nem tudta, mit kereshet itt megint. Talán miatta lenne itt? Furcsa.*
Vissza az elejére Go down
http://www.elorath.hungarianforum.net
Akira Angel

Akira Angel


Hozzászólások száma : 427
Age : 35
Hírnév : 12

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Harcos
Rang: Talpas

1. Tolmen erdő - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 1. Tolmen erdő   1. Tolmen erdő - Page 16 EmptySzer. Aug. 26 2009, 20:18

~Mi szél hozott ide? Hát te!~*Ezt nem Narwynnak akarta mondani, nem is tudja, hallota-e a sárkány vagy nem. Ezért neki is elmesélte, csak kicsit másképp.*
~Drága Narwyn, búcsúzni jöttem. -*egy mosoly-*~Tudod említettem neked az apámat, ezután messzebre is elmegyek. Hátha ott többen hallotak felőlle, és megtalálhatom. Eddig csak Evolyranban kutakodtam, de mostantól messzebre megyek, és hosszú időre. Ezért jöttem, hogy elmondjam neked.
*Közben egész végig Dagorlad járt az eszében, de ezt már tudatosan takarta a vörös sárkány elöl, minden erelyével.*
Vissza az elejére Go down
Narwyn

Narwyn


Hozzászólások száma : 39
Age : 434
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Sárkányok
Beosztás: Bestia
Rang: Evolyrani sárkány

1. Tolmen erdő - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 1. Tolmen erdő   1. Tolmen erdő - Page 16 EmptySzer. Aug. 26 2009, 20:33

*Figyelmesen hallgatta Akirát. Nem tetszett neki, amit mond. Fájdalmasnak tűnt számára minden szó. Elmegy? De hiszen csak most jött. Már olyan régen találkoztak. Annyi ideje nem látta a sárkány, s remélte, most egy kicsit vele lehetne. De ha elmegy, semmi ideje nem marad arra, hogy jobban meg ismerje a lányt. Mert megszeretné, ebben biztos volt. Az a halvány kötelék, még mindig ott vibrált körülöttük, most is, s mindig. Mélyet sóhajtott.*
~ Reméltem, hogy legalább egy kicsit együtt maradhatnánk. Tudod... Valami nem hagy nyugodni, mióta megismertelek. ~ *Pár pillanatig hallgatott.*
~ De... Apád fontosabb, mint egy ismeretlen fenevad. ~ *Mondta, s bár kedvesen, még is bosszantotta a gondolat. Az emberek furcsa sorrendet állítanak fel. Főleg Akira esetében. De hát, ha neki fontos az édesapja, meg kell értenie Narwynnak. Tekintete alig árulta volna el szomorúságát, de most érezte, hogy még is látszik rajta. Gyorsan kitolatott a lombok közül. Egyik szárnya kissé beakadt egy ágacskába, ami egy pillanatra vissza húzta, de egy heves mozdulattal elrántotta, mire az ág össze tört, s a földre hullott. Előrébb lépett párat, s haragosan bámult előre. A földet nézte, mert nem akart most Akirára nézni. Tudta, a lány félre értené. Nem rá mérges, hanem a tudatra, hogy elmegy, ki tudja meddig. Aztán lassan arra gondolt, talán megnyugvás lesz a lány számára, ha megmenti az apját. Tekintete el lágyult, s villámgyorsan megfordult, közben oda suhant Akirához, aki közben ki jött a fák alól. Közel ment hozzá, s le nézett rá. Majd orrának hegyét óvatosan a lány homlokára eresztette, közben bal szárnyát előre húzta, mintha átölelné vele Akirát. S így is tett jó formán.*
~ Kérlek, térj vissza hozzám... ~ *A sárkány teljes szívéből kérte. Hangjában keserűség és fájdalom érződött. Halkan dorombolt, közben nem eresztette a lányt. Érezni szerette volna az ölelését. Megnyugtatta részben, de a tudat nem fog elmúlni, míg Akira vissza nem tér, apjával az oldalán.*
Vissza az elejére Go down
http://www.elorath.hungarianforum.net
Akira Angel

Akira Angel


Hozzászólások száma : 427
Age : 35
Hírnév : 12

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Harcos
Rang: Talpas

1. Tolmen erdő - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 1. Tolmen erdő   1. Tolmen erdő - Page 16 EmptySzer. Aug. 26 2009, 20:41

*Akira, végig nézte, ahogy Narwyn hátrál. fájt neki, és már-már megbánta, hogy idejött. főleg amikor a sárkány úgy kéret, hogy maradjon, de neki mennie kell.*
~Narwyn, mindjárt beesteledik. Arra gondoltam, itt éjszakázom. Úgy ahogy akkor. Amikor megtudtad a titkom. Én jól aludtam, remélem te is.-*közben tényleg szürkült és a lány lekuporodott a földre. ha a sárkány mellette maradt, biztosan átölelte. Másnap reggel korán kelt, és ha Narwyn mellette aludt még aludhatott. Megsimogatta a fejét, és elsomfordált, nehogy felébressze.
-Talán mmégis jobb így.-*suttogta már kicsit távolabb.*
Vissza az elejére Go down
Selly
Gyógyfű-tudó
Selly


Hozzászólások száma : 196
Age : 316
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Elfek
Beosztás: Boszorkány
Rang: Elf boszorkány

1. Tolmen erdő - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 1. Tolmen erdő   1. Tolmen erdő - Page 16 EmptyCsüt. Aug. 27 2009, 07:46

* Nem volt sok csomagja. A csatában szinte mindenét elvesztette, így csak ama kevés holmija akadt, mit itt Evolyranban szerzett be. De ez is épp elég ahhoz, hogy lelassítsa általában gyors tempóját. Hátasát tegnap este a tünde-föld szélén hagyta, így most nem gyalog kellett megtennie azt a hosszú utat, mi Evolyran városába vezeti. Kétoldalt közepes méretű zsákszerűség lett névtelen lovára erősítve, így két kézzel tudta irányítani kedvencét. De a súly és a hosszan tartó ügetés elfárasztotta hosszú távon mindkettőjüket, így szinte már csak poroszkáltak. S amint beértek a Tolmen-erdőbe még lassabbak lett. Kantárjánál fogva vezette a fehér patást, úgy tört maguknak utat a sűrű dzsungel szerű erdőben...*
Vissza az elejére Go down
Casve
Erdőmester
Casve


Hozzászólások száma : 634
Age : 32
Hírnév : 15

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Gazdálkodó
Rang: Földműves

1. Tolmen erdő - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 1. Tolmen erdő   1. Tolmen erdő - Page 16 EmptyCsüt. Aug. 27 2009, 07:52

*Casve nem jól aludt az éjjel. Lelkiismeret furdalása volt Chris miatt. Sajnálta, hogy hagyta, hogy odáig fajuljon a dolog. Most Biztosan haragszik rá a férfi. Megint korán ébredt, mint tegnap. Azért remélte, olyan élményben nem lesz része, mint egy nappal ezelőtt. Viszont van más élménye. Sétálgatás közben észreveszi Sellyt.*
~Nagyszerű!~
*El is iszkolt volna, de Selly észrevette, és ilyenkor már nem illik elmenni. Casve odasétált hozzá. Egy kicsit sikerült mosolyognia.*
-Szia!-
Vissza az elejére Go down
Selly
Gyógyfű-tudó
Selly


Hozzászólások száma : 196
Age : 316
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Elfek
Beosztás: Boszorkány
Rang: Elf boszorkány

1. Tolmen erdő - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 1. Tolmen erdő   1. Tolmen erdő - Page 16 EmptyCsüt. Aug. 27 2009, 07:58

* Kifinomult érzékei hamar jelezték számára, hogy nem egyedül csörtet e kora reggeli órában az erdőben. Hallotta már látótávolságon belül a halk léptek zaját, mi egy sétáló Evolyrant juttatott eszébe. Nyugodt volt, nem tartott semmitől, mióta nincs veszély tudomása szerint a Birodalomban nem fél semmitől. Azaz csak egy dologtól, de az most mellékes. Ahogy egy ösvényszerűségre vezeti hófehér kedvencét, pillantása megesik egy nőn. Egy nagyon ismerős nőn. Egy pillanat erejéig megáll, hisz nem számított a lánnyal való találkozásra majd folytatta útját, tekintetét rajta tartva, így leolvashatta a lány teketóriázását is kedves arcáról. Tudja mennyire kellemetlen lehet neki és talán egy kicsit neki is.*
- Szép napot Casve!-*köszönti egy lágy mosollyal, kedvessége szokás szerint határtalan.*
- Látom te is korán kelő vagy....-*a kínos egymással szemben álldogálás elkerülésének érdekében valami témát dobott fel ha már így összefutottak, bár érzi hogy nehéz lesz egy kissé a társalgás. Mindketten tudják miért...*
Vissza az elejére Go down
Casve
Erdőmester
Casve


Hozzászólások száma : 634
Age : 32
Hírnév : 15

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Gazdálkodó
Rang: Földműves

1. Tolmen erdő - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 1. Tolmen erdő   1. Tolmen erdő - Page 16 EmptyCsüt. Aug. 27 2009, 08:04

*Casve elmosolyodott, mert jól esett neki, hogy a nő nem táplál magában semmilyen negatív érzelmet Casvéval kapcsolatban. Casve sem, csak neki ez, akkor is nehéz... egy kicsit... Szegény leányzó kicsit nehezen tudja feldolgozni azokat a dolgokat, amik sokkolják. Most több ilyen is van a fejében. Egy: Selly, Chris volt szerelme. Kettő: a tegnapi kaland, ami végül kiderült csak próbatétel. Három: Chrisszel való összegabajodásuk. Szóval mosolyogva felel.*
-Sokszor kelek korán. Olyankor járom az erdőt, keresek egy kis élelmet, csinálok ezt-azt. És te mi járatban vagy... ilyen korán?-
Vissza az elejére Go down
Selly
Gyógyfű-tudó
Selly


Hozzászólások száma : 196
Age : 316
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Elfek
Beosztás: Boszorkány
Rang: Elf boszorkány

1. Tolmen erdő - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 1. Tolmen erdő   1. Tolmen erdő - Page 16 EmptyCsüt. Aug. 27 2009, 08:14

* Titkon örül, hogy a lány nem bosszúskodik felé - persze még minden elő fordulhat - de most arcán semmi negatív érzelmet nem vél felfedezni, csupán egy kis tartást. De majd rájön hogy tőle nem kell tartania. Mármint Chriss felé. Ami volt elmúlt. S ezt majd el is mondja a lánynak. Lágyan elmosolydik szavaira, majd huncut tekintettel rákacsint.*
- Mindig is koránkelő voltam én is. Általában a nap sugaraival kelek...mikor gyermek voltam féltem hogy lemaradok dolgokról...s ez rám ragadt felnőtt koromra is.-* úgy gondolta egy kicsit mesél magáról, belesző mondataiba egy két dolgot, remélve hogy nem untatja vele a lányt. Amint elhangzott a kérdés, megpaskolta hátasa nyakát és mosolyogva tekintett vissza a lányra.*
- Éppen költözök...Evolyranban tartok, átmenetileg ott fogunk lakni kedvesemmel míg fel nem építjük a házunkat.-*reméli minél hamarabb elkészülnek vele.*
Vissza az elejére Go down
Casve
Erdőmester
Casve


Hozzászólások száma : 634
Age : 32
Hírnév : 15

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Gazdálkodó
Rang: Földműves

1. Tolmen erdő - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 1. Tolmen erdő   1. Tolmen erdő - Page 16 EmptyCsüt. Aug. 27 2009, 08:20

*Örül, hogy a nő belevegyít a mondatokba egy kis személyest, mert az oldja egy cseppet a hangulatot.*
-Hmm... én is általában a nappal kelek. Csak néha éjszaka nézem a csillagokat, és ha későn fekszek, akkor későn is kelek. Hm... hát igen... a gyermekkor.-
*És most egy kicsit elfordul és a távolba mereng. Aztán meghallja a második mondatot. És egy fontos szót, ami kicsit megnyugtatólag hat..*
-Kedveseddel? Megkérdezhetem, ki az? Hátha ismerem.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





1. Tolmen erdő - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 1. Tolmen erdő   1. Tolmen erdő - Page 16 Empty

Vissza az elejére Go down
 
1. Tolmen erdő
Vissza az elejére 
16 / 30 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 23 ... 30  Next
 Similar topics
-
» 5. Setét erdő

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
EVOLYRAN  :: EVOLYRAN - A SZÖVETSÉG :: Evolyrani Birodalom-
Ugrás: