EVOLYRAN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EVOLYRAN


 
KezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Similar topics

 

 Suttogó erdő

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Krónikás
Játékmester
Krónikás


Hozzászólások száma : 60
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: NJK
Beosztás: Mesélő
Rang:

Suttogó erdő Empty
TémanyitásTárgy: Suttogó erdő   Suttogó erdő EmptyHétf. Feb. 18 2013, 17:36

Ez egy erdő, hol nem kell veszélyes ellenfelek felbukkanására számítani (maximum pár kétbalkezes banditára).

Suttogó erdő Fantasy%20forest%201500x884%20wallpaper_wallpaperswa.com_37
Vissza az elejére Go down
Formenya Hyalma
Levegősodró
Levegősodró
Formenya Hyalma


Hozzászólások száma : 281
Age : 35
Hírnév : 1

Beosztások, rangok
Nép: Mágusok
Beosztás: Vándor
Rang: Elemi mágus

Suttogó erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Suttogó erdő   Suttogó erdő EmptyHétf. Feb. 18 2013, 18:07

Formenya gyakran fordult meg eddig is erdőkben. Így mondhatni, nem újdonság számára a szabadég alatti éjszakázás. Most is - mint mindig - rutinos gyorsasággal hordta össze a tábortűznek valókat. Egy kósza és a mágusok által az egyik legegyszerűbb igét elsuttogta, s pillanatokon belül már lobogott is a tűz.
A máguslány összébb húzta magán köpenyét és leült, hogy a tűz közelében gyorsabban felmelegedjen.

//ilyen kettős vonal közé írunk ún. OFF üzeneteket a játék során a hozzászólások végén, én most közben is használom... szóval ilyesféleképpen írom le a cselekedeteit a karimnak... ezután azt láthatod, hogyan jelzem a mágusom gondolatait és hogyan beszél, pontosan ebben a sorrendben.//


~Még mindig nagyon hidegek az éjszakák, talán mégsem volt olyan jó ötlet idekint maradnom.~

- Csak melegíts már végre! *mondata sokkal inkább volt panaszos, mint parancsoló*


//a végén csillagok közé beszúrt szöveg cselekvéseket, vagy hasonlókat szokott kifejezni//
Vissza az elejére Go down
Xandex
Bestia idéző
Xandex


Hozzászólások száma : 11
Hírnév : 3

Beosztások, rangok
Nép: Mágusok
Beosztás: Mágus
Rang: Csatamágus

Suttogó erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Suttogó erdő   Suttogó erdő EmptyHétf. Feb. 18 2013, 18:16

Xandex ez a külsőleg mogorva de belülről nagyon is szerethető mágus, rég nem járt már ebben az erdőben de tudta hogy itt nem fenyegeti komoly veszély. De ha rá is támadnának nem jelentene nagy veszélyt rá nézve hiszen tapasztalt mágusról lenne szó, aki sokáig harcolt a frontvonalon és társai bátran számíthattak rá

- Látok valamilyen fényt *mondta ezt kicsit veszélyeztetve*
elindult hát hogy megnézze mi is lehet a távolban
Vissza az elejére Go down
Formenya Hyalma
Levegősodró
Levegősodró
Formenya Hyalma


Hozzászólások száma : 281
Age : 35
Hírnév : 1

Beosztások, rangok
Nép: Mágusok
Beosztás: Vándor
Rang: Elemi mágus

Suttogó erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Suttogó erdő   Suttogó erdő EmptyHétf. Feb. 18 2013, 18:24

//Egész szép kezdés máguskám... csak figyelj a mondatok végén a pontokra, meg a nagybetűs kezdésre. Egyébként jó lett. Wink //

Formenya előkaparta táskájából azt a kis elemózsiát mit külön ennek az alkalomnak a tiszteletére vásárolt a közeli város piacán. Nem volt sokminden csupán négy darab tünde kenyér, egy kis sajt, na meg szárított hús.
A lány kezébe vette az egyik szárított húst, majd harapott belőle. Vágott is hozzá kissé fancsali pofát. Nem szívlelte az ilyen étket.
De nem volt mit tenni, a semminél ez is több.
Harapott még egy kicsit belőle, s harapás közben úgy is maradt szája. Hússal a fogai között fordította fejét a zaj irányába.
Mert zajt hallott. Nem valami hangosat de, mégis csak zajt. Aztán reccsenést, ahogyan az ág szokott ketté törni a figyelmetlen érkezők lába alatt.
Ez volt az a pillanat, amikor a mágusnő ledobta a papírra a többi húsra az ételét, s felkapta eddig mellette heverő botját.
- Gyere elő! Bárki is legyél!
Ezen mondatai bezzeg már parancsként csattantak. Nem örült volna, ha tettlegességig fajulna a dolog, hát remélte az érkező legalább olyan békés szándékú, mint jómaga.
Vissza az elejére Go down
Xandex
Bestia idéző
Xandex


Hozzászólások száma : 11
Hírnév : 3

Beosztások, rangok
Nép: Mágusok
Beosztás: Mágus
Rang: Csatamágus

Suttogó erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Suttogó erdő   Suttogó erdő EmptyHétf. Feb. 18 2013, 18:34

Xandex halkan de magabiztos léptekkel haland a fényforrás felé.
~remélem nem egy veszélyes bűnöző, nem vagyok éppen a legjobb formámban~
akkor egy női hangott hallott, kissé megtorpant, de közben erősen markolta a varázsbotját és készen állt egy lehetséges harcra, fejéről a köpenyt kissé hátra húzta ugyanis egész nap csak gyalogolt a vakító napsütésben.
Elérte hát a fényt és akkor látta hogy egy gyönyörű nő ült a tűz mellett.
A lány nem számított láthatóan a mágus megjelenésére eme késői órán.
-Ne haragudj nem szertnélek bántani csak kifáradtam mert hosszú utam volt *válaszolta Xandex*
Vissza az elejére Go down
Formenya Hyalma
Levegősodró
Levegősodró
Formenya Hyalma


Hozzászólások száma : 281
Age : 35
Hírnév : 1

Beosztások, rangok
Nép: Mágusok
Beosztás: Vándor
Rang: Elemi mágus

Suttogó erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Suttogó erdő   Suttogó erdő EmptyHétf. Feb. 18 2013, 18:45

//most jön az érdekes rész... bele kerül amit mondtál az én hszembe is, az ilyet általában kiemeljük más színnel, speciel olyannal szoktuk, amit a másik használ, ha nem használ, akkor hagyom ala natur a színét, mert az enyém a real téren mindig színezett//

-Ne haragudj nem szeretnélek bántani csak kifáradtam mert hosszú utam volt. *hangzott el az érkező szájából*

Formenya egy csöppnyit hezitált ugyan, majd mégis leengedte botját.
- Ha békés szándékkal jársz erre úgy csatlakozhatsz hozzám. Hideg az éjszaka, és nem szerencsés bolyongani a sötét erdőben.
A nő lehuppant a nap sugaraitól még mindig langy fűre, majd intett a férfinak, hogy foglaljon helyet vele szemben a tűz másik oldalán.

- Formenya Hyalma vagyok. *bólintott is bemutatkozásához, majd várakozó tekintetét a másikra szegezte* - Mi dolga egy mágusnak errefelé? Csak így, magányosan?

Tudta, hogy ezt a kérdést a másik is feltehetné, de hát na... a biztonság kedvéért nem árt kipuhatolni mennyire is közlékeny a másik.
Vissza az elejére Go down
Xandex
Bestia idéző
Xandex


Hozzászólások száma : 11
Hírnév : 3

Beosztások, rangok
Nép: Mágusok
Beosztás: Mágus
Rang: Csatamágus

Suttogó erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Suttogó erdő   Suttogó erdő EmptyHétf. Feb. 18 2013, 18:58

Xandex már megnyugodott hogy nem ellenséges a lány és bátran elkezdett közeledni hozzá, majd leült a tűz másik oldalára. Érezte ezt a meleg érzést amit a tűz nyújtott neki, és végre ha nem is sokat de egy kicsit kipihenhette a hosszú út fáradalmait. De a biztoság kedvéért a botját nem engedte le teljesen. hiszen sose tudni kibe is botlik bele.

-Én pedig Xandex. *viszonozta Formenya üdvözlését*

- Mi dolga egy mágusnak errefelé? Csak így, magányosan?
- hogy mi dolgom lenne ? *nézett kissé gyanakvóan*
- egy magányos vádor vagyok, nem rég jöttem vissza egy háborúból *válaszolta Xandex*
Vissza az elejére Go down
Formenya Hyalma
Levegősodró
Levegősodró
Formenya Hyalma


Hozzászólások száma : 281
Age : 35
Hírnév : 1

Beosztások, rangok
Nép: Mágusok
Beosztás: Vándor
Rang: Elemi mágus

Suttogó erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Suttogó erdő   Suttogó erdő EmptyHétf. Feb. 18 2013, 19:08

//egyetlen észrevételem volna: ha más vki szavait adod vissza akkor minden esetben írj utána a szokásos csillagocskák közé olyat ami arra utal, aki mondta az adott mondatot//


~Háborúból? Furcsa, azt hittem, hogy már béke van Evolyranban...~
Formenya meglepetten nézett a tűz csapkodó lángjain keresztül a csatamágusra.
- Kissé sokáig tartott el számodra míg haza térhettél a háborúból. Legjobb tudomásom szerint közel két esztendeje vége már a legutóbbinak, ami lezajlott.
Szemeibe némi bizalmatlanság költözött.
- Azonban nem vagy köteles beszámolni úticélodról minden jöttmentnek. Hát tartsd magadban célod, ha nem mondhatod el.
Hogy mégis mutassa figyelmességét és békés szándékát, hát kissé hűvös hangon de, mégis csak megszólalt miközben kezébe vette a szárított húst tartalmazó papírt, majd a férfi felé nyújtotta.
Mozdulata közben egyik kezével gyengéd simító mozdulatot tett a lángnyelvek felé mire azok visszahúzódtak, így maradva jóval lentebb a nő kezétől, hogy meg ne égethessék bőrét.
- Ha éhes vagy, szívesen osztom meg ezt az amúgy sem nagy luxusnak számító szárított húst. Nem sok ételt hoztam de az kettőnknek is elég lesz holnapig.
Vissza az elejére Go down
Formenya Hyalma
Levegősodró
Levegősodró
Formenya Hyalma


Hozzászólások száma : 281
Age : 35
Hírnév : 1

Beosztások, rangok
Nép: Mágusok
Beosztás: Vándor
Rang: Elemi mágus

Suttogó erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Suttogó erdő   Suttogó erdő EmptyHétf. Feb. 18 2013, 19:17

//Amikor valami közbejön és távozni kényszerülsz a játékból, akkor kétféle módon is elnapolható a játék folytatása.

1.: FAGY... ez a fagyasztás, amit a hsz végére írunk ki off üziként. Így:

//Fagy//

2.: Időntúli... ez azt jelenti, hogy nem real vagyis nem valós idejű játékként folytatjuk. Ezt a hszek legelején szoktuk feltüntetni. Így:

//Időntúli//

Az elsőt akkor használjuk, ha rövid várakozások közben tudjuk folytatni a játékot. A másodikat arra, ha netán napokig, hetekig, vagy vmi oknál fogva, pl netszolgáltatót váltasz és nem lesz neted egy ideig... akkor akár egy hónapot is berekesztődhet így a játék.

Ha ma már nincs másra időd, akkor egyelőre befejeztük és szerintem bátran mehetsz majd real területre is.

Természetesen ne felejtsd el, hogy Formenyat nem ismered, hiszen valóságban nem taliztatok, csak játékon kívüli téren. De örömmel játszanék veled bárhol.

Nagyon ügyi vagy ám.
Kellemes szórakozást és kalandozást az oldalon Xandex! Wink //
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Suttogó erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Suttogó erdő   Suttogó erdő Empty

Vissza az elejére Go down
 
Suttogó erdő
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» 1. Tolmen erdő

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
EVOLYRAN  :: KIKÉPZŐ ZÓNA-
Ugrás: