EVOLYRAN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EVOLYRAN


 
KezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Similar topics

 

 5. Setét erdő

Go down 
+20
Fatima Ferses
Dreamien Tifar
Alex Morose
Louny Straith
Lucio Rashan
Ned'rila Olveti
Akira Angel
Flow
Orin
Errinaya
Riel
Xihung-lo
Elynor Gray
Darion Farlon
Fénylőszemű Adryana
Valeria
Nexus
Avaia Eldsaye
Aredhel Narmolanya
Mesélő
24 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
SzerzőÜzenet
Lucio Rashan
Kém
Lucio Rashan


Hozzászólások száma : 207
Age : 38
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Harcos
Rang: Talpas

5. Setét erdő - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5. Setét erdő   5. Setét erdő - Page 5 EmptySzer. Aug. 12 2009, 22:15

~ Így félreismerni valakit. Ennyire még nem buktam nagyot. ~
- Bocsáss meg, hogy így rád förmedtem, félre ismertelek. Csak ez a hely, kihozza az emberből a legrosszabbat, ha már egy jóideje itt van. Én nem tartom egyik fajt se jobbnak, mint a másik. Engem az érdekel, hogy ki, miként viselkedik a másikkal. Az emberek közül sokan féltékenyek az elfekre, ezt belátom. De én szemembe mindenki olyan, mint a többiek. Semmivel sem különb. Olyan viszont van, hogy jó és rossz. Az élet egy játék, egy véres küzdelem. A rossz felakarja emészteni a jót. Én viszont felemésztem a rosszat. Így lesz meg a természetes egyensúly. Na nem tetézem tovább. Helyezd magad kényelembe kis táboromba.
* Ismét belepiszkál a tűzbe és néhány gallyat rádob. *
- Mindjárt jövök, de ne hagyd kialudni a tüzet. -mosolyog rá a lányra.
*Egy fertályóra elteltével visszatér a táborba, két döglött rágcsálóval.*
- Nem sok, de megosztom veled. -mondja kedvesen
*Majd hegyez két botot és megnyúzza az állatokat. Feltűzi a nyársra és a kezébe nyújtja.*
- Ne akard, hogy én süssem is meg neked. - mosolyodik el.
* Majd sajátját is a tűz fölé teszi és forgatja.*
Vissza az elejére Go down
Ned'rila Olveti
Vérlobbantó



Hozzászólások száma : 260
Age : 242
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Elfek
Beosztás: Boszorkány
Rang: Elf boszorkány

5. Setét erdő - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5. Setét erdő   5. Setét erdő - Page 5 EmptySzer. Aug. 12 2009, 22:32

*Miközben Lucio beszélt hozzá, ő mindvégig a szemébe nézett. Figyelmesen hallgatta, de közben arca minden egyes pontját végig mérte, a tűz fénye mindent megmutatott. Elárulta fiatalságát, elárulta az emlékeit, a küzdelmeket, melyeket az évek alatt kellett megvívnia. S amiről beszélt, teljesen meg is egyezett felismerésével. Bólintott egyet, mikor befejezte a mondandóját. Egyetértett vele, s egyben tisztelte, amiért ilyen érték rendet alakít ki mindenki között. Lassan felállt, majd eltűnt egy időre. Ned'rila mindvégig a tűz lángjain tartotta szemeit, s azok fürgén nyaldosták a kis botot, amit a tünde beledugott a lángok közé. Nem sok kellett, Lucio hamarosan vissza jött, s két kisebb állatot tartott a karjaiban. Az egyiket felé nyújtotta. Felháborodva nézett a döglött patkányra, de eszébe jutott, hogy a férfi nem is tudhatja, hogy a tündék nem fogyasztanak állati húst. Egyszerűen a tudat miatt. Hiszen az erdők lakói elfogadják őket, s ők hálájuk jeléül nem pusztítják őket. Hiszen mire is lenne jó, ha elpusztítanák az erdő, a víz, és a világ többi élő állatát? De azzal ő viszont tisztában volt, hogy az emberek, mint a legtöbb faj, előszeretettel fogyasztja őket. Ezt egyben elítélték. Mivé fajulna a tündék népe, ha az elpusztult lovak részeit dolgoznák fel? A gondolatra is hányinger kapja el az elfet. De a fiú még mosolygott is hozzá. Annyira nem tudta mit tegyen. Nem akarta elutasítani, hiszen tulajdonképpen csak azért fogott kettőt, mert ő itt van. Óvatosan elvette az egyiket, mire a köpenye lecsúszot a karjáról a könyökéig. Kezébe fogta a patkányt, majd egy hegyes botot a másikba. Egy kicsit tétovázott, majd egy percet sem várt, átszúrta rajta a kis testet. Kifújta a levegőt. A tűz fölé tette, s halgatta ahogy a patkány lassan elkezd sülni. *
Vissza az elejére Go down
http://www.shadow-anna.deviantart.com
Lucio Rashan
Kém
Lucio Rashan


Hozzászólások száma : 207
Age : 38
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Harcos
Rang: Talpas

5. Setét erdő - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5. Setét erdő   5. Setét erdő - Page 5 EmptySzer. Aug. 12 2009, 22:46

*A férfi észreveszi az elfen, hogy valami gond van, de időben kapcsolt. Amikor látja, hogy átszúrja az állatot, milyen kényszerből teszi. Nem akarja Luciot megbántani.*
- Ne haragudj! Most veszem csak észre, hogy ti nem esztek állatokat. Bocsásd meg hibámat, de nem vagyok tisztában az elfek szokásaival. Ha gondolod keresek valamit, habár nem tudom mit ennél szívesen. -a férfi látszólag zavarba van, hangja néhol meginog.
* Felpattan, hogy keressen valami ehető növényt. Gyorsan elrohan, még Ned'rilanak sincs ideje utánna szólni. Hoz néhány kék bogyót, ami ehető. Biztos benne, hisz a kiképzésén az állatok is ezt ették. Gyors visszarohan, a pólójába szedett bogyókkal.*
- Remélem nem bántottalak meg az előbb. -mondja kissé nyögvenyelősen.
* Átnyújtja neki az erdőben talált bogyókat. *
Vissza az elejére Go down
Ned'rila Olveti
Vérlobbantó



Hozzászólások száma : 260
Age : 242
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Elfek
Beosztás: Boszorkány
Rang: Elf boszorkány

5. Setét erdő - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5. Setét erdő   5. Setét erdő - Page 5 EmptySzer. Aug. 12 2009, 23:00

*Ned'rila nem tudta, mit mondjon, mikor Lucio kissé szabadkozni kezdett. Sajnálta, amiért nem tudja kellő tisztelettel fogadni a kedves szándékát a fiúnak, de nem tehet róla. Vannak elvek, amelyekhez köti magát, és még sosem evett húst. De tovább sütötte a patkányt, ami már eléggé sötétedett. Hirtelen Lucio ismét elrohant, s ruháját egy részét felfogta. Mikor közelebb jött Ned'rilához, ott hevert két tálnyi bogyó keverék. A kék volt a leglátványosabb szín közülük. A tünde felnézett a férfira, s hálásan tekintett rá. Lucio lassan átadta neki a frissen begyűjtött bogyókat, s Ned'rila az ölébe gyűjtötte őket.*
- Köszönöm. - *Mondta lágyan, s még egy mosolyt is ajándékozott hozzá. A fiú cselekedete annyira meglepte, hogy hirtelen kedves érzések fogták el. Most nem úgy gondolt a világra, mint örökké gonosz, s fájdalmat okozó. Ez az esemény megmutatta neki, hogy léteznek olyan lények, akik képesek örömöt is nyújtani másoknak. Ezt a tulajdonságot eddig csak az állatokban vélte felfedezni, mint például Veduiban, aki vadsága mellett, mégis teljes lelkével szerette a tündét. Ned'rila felé pillantott, s a kanca egy fűcsomót ropogtatott. Megnyugtatta a a látvány. A tűz ropogása hangulatot teremtett. Ned'rila átadta a botját Lucionak. Remélte, nem bántotta meg teljesen. Lassan felvett egy szem bogyót, s finoman az ajkára helyezte, majd lassan rágni kezdte. Mire párat bekapott, úgy tűnt a patkányok is lassan készen vannak. Lucio mintha kissé zavarban lett volna, a mozdulatairól Ned'rila felismerte.*
- Igazán ne bánkódj miattam. Buta tünde hajlam, sajnálom. - *Mosolygott egy kicsit, s ránézett Luciora. Még mindig a kedves szándék járt az eszében, ahogy a bogyókat falatozta.*
Vissza az elejére Go down
http://www.shadow-anna.deviantart.com
Lucio Rashan
Kém
Lucio Rashan


Hozzászólások száma : 207
Age : 38
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Harcos
Rang: Talpas

5. Setét erdő - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5. Setét erdő   5. Setét erdő - Page 5 EmptySzer. Aug. 12 2009, 23:10

~ Nem tudok mit mondani neki. Ez kínos számomra. Nem volt elég, hogy félreismertem, kellett még rátegyek egy lapáttal. ~
*Kicsit bosszankodik magában Lucio, de valahogy mekönnyebbült, amikor a bogyókat Ned'rila elkezdte enni. Próbálta valahogy kiengesztelni Ned'rilat, úgy érezte, hogy ezzel bocsánatot nyer figyelmetlensége miatt. Neki lát ő is a falatozásnak.*
- Te mivel foglalkozol a nagyvilágban? Vagyis hát, mi a célod a világban? -kérdezi kedvesen.
Vissza az elejére Go down
Ned'rila Olveti
Vérlobbantó



Hozzászólások száma : 260
Age : 242
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Elfek
Beosztás: Boszorkány
Rang: Elf boszorkány

5. Setét erdő - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5. Setét erdő   5. Setét erdő - Page 5 EmptySzer. Aug. 12 2009, 23:25

*Nyugodsága egyre mélyül, mikor végre enni látja Luciot. Legalább nem bánkódik miatta. De hát, annyira azért biztosan nem röstelte a dolgot. De lehet mégis.*
- Titkokkal melyek felfedésre várnak. Kérdésekkel, melyek feleletre várnak. Sosincs pontos irány, hova tartok. A magam ura vagy. És az időm végtelen... - *Egy ideig csak előre bámult. Nem tudta mit mondjon, a szavak egyszer jöttek maguktól, majd elhalkultak. A merengésből a melegség riasztotta ki. A tűz mellett a köpenye eléggé a testére simult, s bár az erdő többi része hűvös, itt mégis meleg volt. De hát érthető, a tűz melege eléggé fűtötte őket a térben. Nyakához nyúlt, s szétcsúsztatta a kis csatot, mely össze fogta két oldalról a köpeny anyagát. Átemelte mindkét végét a fején, s össze fogta az egészet. Hirtelen kissé rosszabbul érezte magát. Megfeledkezett arról, hogy vállát nem fedi semmilyen ruha anyaga. Ez mindig is zavarta, bárhol, bárkivel volt. Most egyedül vörös, vékony anyagú felsőrész volt rajta, aminek nem volt pántja. Zavartságát remélte nem veszi észre Lucio, bár nem tudja, mire véli majd. Inkább megpróbálta a saját gondolatait is elterelni.*
- És neked, vannak terveid? Gondolom, az emberek nagy része általában céllal teli tudatot visel, nem úgy, mint például én. - *Kérdezte komolyan, de a végén mégis elmosolyodott.*
Vissza az elejére Go down
http://www.shadow-anna.deviantart.com
Lucio Rashan
Kém
Lucio Rashan


Hozzászólások száma : 207
Age : 38
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Harcos
Rang: Talpas

5. Setét erdő - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5. Setét erdő   5. Setét erdő - Page 5 EmptySzer. Aug. 12 2009, 23:39

~ Milyen titokzatos. ~
*Ned'rila a nyakához nyúlt, s szétcsúsztatta a kis csatot, mely össze fogta két oldalról a köpeny anyagát. Átemelte mindkét végét a fején, s össze fogta az egészet. Látszott rajta, hogy zavarban van, mert a vállát nem takarta semmi. Lucio ezt észrevette, de nem szólt semmit és nem is tett olyat, amivel erre utalhatott volna.*
- Nekem inkább csak voltak terveim. Apám látni szeretett volna a városiőrségben. Egyik barátja nevelt a katona életmodra. Mikor hazaértem a kiképzésemről égett a házunk. Kihoztam mindenkit, de senki nem élte túl, csak az öcsém, aki nem volt otthon. Meghalt az anyám, az apám és a nővérem. Ekkor az öcsém felnevelése volt a célom. Mivel már felnőtt, csak távolról vigyázok rá. Most meg csak járom a nagyvilágot. Keresem a helyem, de én sem tudom, hogy hova tartozom. De most mesélj egy kicsit te. De ha fájó, akkor inkább ne bojgassuk meg. Tudom az milyen érzés.
*Lucio igyekszik kényelmesen elhelyezkedni a fa tövében. Néha beszéd közbe viszont a tűzre gallyat dob.*
Vissza az elejére Go down
Ned'rila Olveti
Vérlobbantó



Hozzászólások száma : 260
Age : 242
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Elfek
Beosztás: Boszorkány
Rang: Elf boszorkány

5. Setét erdő - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5. Setét erdő   5. Setét erdő - Page 5 EmptySzer. Aug. 12 2009, 23:57

*Figyelmesen hallgatta Lucio válaszát. Sajnálta a családja miatt, bár igazán fogalma sem volt róla, mit érezhet.*
- Nos, ha fájó, ha nem, úgyis ez az igazság. És néha jobb nem elhallgatni. - *Kis szünetet tartott, majd folytatta.*
- Mióta megszülettem, abban a tudatban kellett élnem, hogy nincsenek valós szüleim. Mathier városából érkeztem erre a földre. Nevelőszülők voltak a családom, akik úgy szerettek engem, mint saját gyermeküket. És énis viszon szerettem őket. De a tudat, sosem nyugtatott, hogy tulajdonképpen nincs is családom. Ők mindig hazavártak, szívesen láttak bármikor, s mindenüket oda adták volna értem. De én nem tudtam ezt eléggé meghálálni. Már mint, nem voltam képes így szeretni őket. Nem azért, mert fáj, vagy mert nem olyanok, mint akikre szügségem lett volna. Csupán nem tudtam. Tudtam, hogy nem ismerem igazi szüleimet. Egy napon elkellett tűnnöm onnan. A dolgok megváltoztak körülöttem. Más lettem. Olyan dolgokat véltem felfedezni magamban, amire mások eddig csak jelzéseket, s megjegyzéseket tettek. De azon a napon nekem is rákellett jönnöm. Nem akartam, nem tudtam tovább pusztítani a város embereinek szívét. De a mai napig sem tudom, hogy kiktől származom. De tudod, már talán nem is lényeges. Már nem ez a legnagyobb problémám az életben. - *Lenézett a bogyókra, amiket a markában tartott. Pár pillanatig csöndben volt, aztán bekapott egyet. Édes, és keserű íz járta át a száját, szokatlan volt egy kicsit a sok beszéd után.*
- De ne aggódj. Meglátod, jobb életed is lesz, s a sorsod sem lesz örökké olyan rossz, mint amilyennek azt érzed. -*Felnézett Luciora.*
Vissza az elejére Go down
http://www.shadow-anna.deviantart.com
Lucio Rashan
Kém
Lucio Rashan


Hozzászólások száma : 207
Age : 38
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Harcos
Rang: Talpas

5. Setét erdő - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5. Setét erdő   5. Setét erdő - Page 5 EmptyCsüt. Aug. 13 2009, 00:10

* Lucio csendben a lányra figyelt, hallgatta. Szeme az ő szép kékeszöld szemét követte. Sajnálattal hallgatta, hogy nem ismeri a családját. Azért is, mert mindenki másnak látta és szinte kitaszítottnak érezte magát.*
- Azért beszéltek ki, mert más vagy. A másság nem olyan rossz, csak egy hátránya van. A magány. Tudod ez számomra nagyon ismerős. De idővel lettek barátaim, akik megértettek. Így lehetünk mi is barátok. De most már este van, itt az ideje, hogy aludj. Addig én örködöm.
* Lucio felállt és a fát támasztotta. Éberen őrködik egész éjjel, és a tüzet nem hagyja kialudni.*
Vissza az elejére Go down
Ned'rila Olveti
Vérlobbantó



Hozzászólások száma : 260
Age : 242
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Elfek
Beosztás: Boszorkány
Rang: Elf boszorkány

5. Setét erdő - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5. Setét erdő   5. Setét erdő - Page 5 EmptyCsüt. Aug. 13 2009, 00:23

*Mindeközben Lucio tekintetét nézte, mit reagál arra amit hall.*
- Tudom, ez így van, ahogy Te is mondod. Nehezen kötök kapcsolatot másokkal. Nincsenek is komolyabb barátaim az életben. Najó, Veduit mindennél jobban szeretem. Talán ő jelenti számomra egyenlőre az egyetlen barátot. De Téged akaratlanul is, de nagyon megkedveltelek. - *Elmosolyodott. Az egész este jól esett neki, még ha nehezen indult is a beszélgetés, s az ide jutás nem volt épp kellemes, de most még is jól érezte magát. Viszont már napok óta nem aludt. És most valamiért biztonságban érezte magát. Talán a Lucio általál teremtett hangulat nyugtatta meg. Igazán kedves volt vele. És végül Ned'rila is feloldódott. Ha egyszer valakivel megtalálja a közös hangot, mindig kinyílik előtte. S most a fiú is ilyen volt. Lucio szó nélkül aludni küldte, ami azt jelentette, hogy a tündének éjszakára nem kell újabb szállást keresnie. Ennek örült. S ismét elöntötte a hála érzése. Nem mondta ki, de legszívesebben megköszönte volna Lucionak. Ahogy arrébb ment, hogy őrködjön, elfogta a bűntudat, hogy ő álmosan ül a tűz mellett, s nem segít az őrjáratozásban. De a fáradtság legyűrte a bűntudatát. Télleg napok óta fent volt, s ezek a napok folyton folyvást kimerítik minden erejét. Az össze gyűrt köpenyt elhelyezte maga mellett, lefeküdt az oldalára, s fejét rátette a puha anyagra. Utolsó pillantásával látta, ahogy a tűz erőre kap, s ismét vad játékba kezd a lángok nyelvével, majd ismét várta a bolyongás a sötétség medrében...*
Vissza az elejére Go down
http://www.shadow-anna.deviantart.com
Akira Angel

Akira Angel


Hozzászólások száma : 427
Age : 35
Hírnév : 12

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Harcos
Rang: Talpas

5. Setét erdő - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5. Setét erdő   5. Setét erdő - Page 5 EmptyVas. Aug. 23 2009, 18:07

*Akira nem értette mi ütött belé, de nem vágyott társaságra. Nem kenyere a lelépés, de most hányingrere lett. Nem az elf miatt, vagy a rá "várakozó" tűzre. Rá törtek az emlékek. Az, hogy nem találja az apját. valójában maga sem értette miért cselekszi ezt, de megtette. Nem akarta megbánani az tündét, de most nem volt kedve társaságra. Keresett egy kis patakot és leüllt, vagy inkább legubbasztott mellé. órákig ült csendben, forgott a világ vele. tenni akart valamit, de nem volt ötlete.*
Vissza az elejére Go down
Louny Straith

Louny Straith


Hozzászólások száma : 81
Age : 34
Hírnév : 3

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Harcos
Rang: Talpas

5. Setét erdő - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Setét erdő   5. Setét erdő - Page 5 EmptyVas. Aug. 23 2009, 18:13

* Louny a Ragyogó Tölgyesből a Setét erdőbe tartott. Tudta, hogy nagyon messze van, de ez nem akadályozta meg. Gyalog vágott neki. Éjszakákra megpihent. A kulacsába egy darabig volt víz, de az utolsó nap már elfogyott. Ekkor már megérkezett a Setét erdőbe. Gyorsan keresett egy patakot vagy egy tót. Szerencséjére megpillantott egy kis patakot. Lement oda és megtöltötte a kulacsát. Gyors ivászatba kezdett. Már nagyon szomjas volt. Így észre se vette azt a lányt aki tőle nem messze üldögél és gondolkodik. *
Vissza az elejére Go down
Akira Angel

Akira Angel


Hozzászólások száma : 427
Age : 35
Hírnév : 12

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Harcos
Rang: Talpas

5. Setét erdő - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5. Setét erdő   5. Setét erdő - Page 5 EmptyVas. Aug. 23 2009, 18:20

*Nem tett semmit, mert az elöbb még sírt. Szégyennek tartotta a könnyeit. Nem az érzelgős fajta. Sajna megmoccant, így a lány észrevehette.*
Vissza az elejére Go down
Louny Straith

Louny Straith


Hozzászólások száma : 81
Age : 34
Hírnév : 3

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Harcos
Rang: Talpas

5. Setét erdő - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Setét erdő   5. Setét erdő - Page 5 EmptyVas. Aug. 23 2009, 18:33

*Mikor befejezte az ivást le akart pihenni, de akkor moccanást hallott és sírást. Louny oda fordult és egy lányt pillantott meg. Sírt. Louny nem bírta elviselni, hogy a lány sír, így oda ment hozzá. Nem tesz ilyet sűrűn. Nem szereti a társaságot. Így kedvesen szólt a lánynak. A hangjából lehetett érezni, hogy nem a sajnálat szól belőle, hanem tudja, hogy milyen sírni. Ha más nem is ő biztosan.*
-Szia? Mi a baj? Nem akarlak zavarni, csak tudod, most láttalak meg. De h gondolod elmehetek.-
*Próbált kedvesen szólni a lánynak. De ha elküldi, nem fogja meghatni. Úgyse neki való ez a vigasztalósdi. *
Vissza az elejére Go down
Akira Angel

Akira Angel


Hozzászólások száma : 427
Age : 35
Hírnév : 12

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Harcos
Rang: Talpas

5. Setét erdő - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5. Setét erdő   5. Setét erdő - Page 5 EmptyVas. Aug. 23 2009, 18:41

*Akira felijedt, de hangtalanul.*
~Oh, ne most!~
*Pont most hagyott faképnél egy elfet és akkor idejön ez a lány. Nem akarta megbántani, de nem jutott eszébe semmi elfogadható hazugság, így a legátlátszóbbal jött.*
-Semmi,-*közben megtörölte a szemét*- Csak a szemembe ment valami.
*Remélte, hogy érti a lány, hogy nem akar "nagy fájdalmáról" beszélni, de ha már itt van ne menjen el.*
Vissza az elejére Go down
Louny Straith

Louny Straith


Hozzászólások száma : 81
Age : 34
Hírnév : 3

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Harcos
Rang: Talpas

5. Setét erdő - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Setét erdő   5. Setét erdő - Page 5 EmptyVas. Aug. 23 2009, 18:47

*Louny értette azt a célzást, hogy semmi csak belement valami a szemembe. Tudta, hogy a lány nem akar róla beszélni. Így nem is nyaggatta. Tudta, milyen érzés, ha valami fáj. Ő se beszélne róla. Így csöndben üldögéltek egy darabig.*
-Azért bemutatkozom. A nevem Louny Straith. De Lounynak szólíts.-
*Mondta határozottan Louny. Nem tudja miért, de úgy érezte, most ott kell maradni a lány mellett. Ez ritka esett. Általában mindenkit ott hagy a fenébe.*
Vissza az elejére Go down
Akira Angel

Akira Angel


Hozzászólások száma : 427
Age : 35
Hírnév : 12

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Harcos
Rang: Talpas

5. Setét erdő - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5. Setét erdő   5. Setét erdő - Page 5 EmptyVas. Aug. 23 2009, 18:52

*Akira érezte a lány sajnálatát. Elmosolyodott. */
-Én Akira Angel vagyok, de kérlek szólíts Akirának. Az "Angyalkát" nem szeretem!-*Próbált kicsit nagyobb kedvet deríteni, mert úgy illlik, ha már ő rontotta el. Az elöbbivel, bár Louny nem tudhatta Seylára célzott aki szereti ezzel idegesíteni Akirát.*
Vissza az elejére Go down
Louny Straith

Louny Straith


Hozzászólások száma : 81
Age : 34
Hírnév : 3

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Harcos
Rang: Talpas

5. Setét erdő - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Setét erdő   5. Setét erdő - Page 5 EmptyVas. Aug. 23 2009, 18:57

*Louny meglepődött, mikor egy mosolyt látott a lány arcán. Visszamosolygott. *
- Rendben Akira. Nem foglak úgy szólítani. Nem is szándékoztam.-
Vissza az elejére Go down
Akira Angel

Akira Angel


Hozzászólások száma : 427
Age : 35
Hírnév : 12

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Harcos
Rang: Talpas

5. Setét erdő - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5. Setét erdő   5. Setét erdő - Page 5 EmptyVas. Aug. 23 2009, 19:02

*Akira nem is várt mást, mint amit a lány mondot, és a mosoly nem szünt meg az arcán látva, hogy az is rámosolygott. Bár látta, hogy Louny kicsit meglepődött azon amit tett.*
Vissza az elejére Go down
Alex Morose

Alex Morose


Hozzászólások száma : 188
Age : 174
Hírnév : 10

Beosztások, rangok
Nép: Sárkánylovasok
Beosztás: Harcos
Rang: Elit harcos

5. Setét erdő - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5. Setét erdő   5. Setét erdő - Page 5 EmptyVas. Aug. 23 2009, 19:06

* Épp a Sötét erdőben sétál. Vajon miért is?! Feltenné magának ezt a kérdést, akár hangosan is, csak ugyebár nehéz ha egyszer az ember A Sötét erdőben mendegél. Jobb, ha nem zajong. De miért si?!
Ráadásul sehol egy nyamvadt ösvény. Frandor-sehol. Naná... biztos vadászik...
Ám, saját meglepetésére is, két lányt vesz észre a fák között. Beszélgetnek. A szél pont felé fújja a hangjukat. Ráadásul... *
- Kirara?!
* Hupps! Ez hangosan volt.*
Vissza az elejére Go down
Louny Straith

Louny Straith


Hozzászólások száma : 81
Age : 34
Hírnév : 3

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Harcos
Rang: Talpas

5. Setét erdő - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Setét erdő   5. Setét erdő - Page 5 EmptyVas. Aug. 23 2009, 19:17

*Egy darabig csendben ülnek mikor valakit, meghallanak. Azt mondja Kirara. Odanéznek, és egy férfit vesznek észre.*
Vissza az elejére Go down
Akira Angel

Akira Angel


Hozzászólások száma : 427
Age : 35
Hírnév : 12

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Harcos
Rang: Talpas

5. Setét erdő - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5. Setét erdő   5. Setét erdő - Page 5 EmptyVas. Aug. 23 2009, 19:23

~Ki-ra-raa??~
*Akira olyan kérdő szemmel nézett a fiúra, hogy "mi a fenét csinálsz, arról nem volt szó, hogy mások elött is így szólítasz!", de egyben meg is lepődött. Alexet várta a legkevésbé, bárhová ahol most ő van. A fiú meglepetésére nem szólt semmit és dutcásan hátat fodítva visszafordúlt eredeti helyére.*
Vissza az elejére Go down
Alex Morose

Alex Morose


Hozzászólások száma : 188
Age : 174
Hírnév : 10

Beosztások, rangok
Nép: Sárkánylovasok
Beosztás: Harcos
Rang: Elit harcos

5. Setét erdő - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5. Setét erdő   5. Setét erdő - Page 5 EmptyVas. Aug. 23 2009, 19:30

* Mosolyogva lép oda hozzájuk, s nyomban észreveszi Akira furcsa viselkedését. Még csak nem is köszön(nek). Jó, még ő sem. A Kirara is csak a meglepetés miatt csúszott ki a száján.*
- Jó estét, hölgyeim! Álmomban sem gondoltam volna, hogy itt összefuthatok valakivel... Ohh, elnézést. Még be sem mutatkoztam. -*fordul oda az ismeretlen lányhoz, s meghajol előtte*- A nevem Alex Morose.
Vissza az elejére Go down
Louny Straith

Louny Straith


Hozzászólások száma : 81
Age : 34
Hírnév : 3

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Harcos
Rang: Talpas

5. Setét erdő - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Setét erdő   5. Setét erdő - Page 5 EmptyVas. Aug. 23 2009, 19:34

-Szia! Louny Straith. De Lounynak szólíts, ha lehet.-
~ Ezek szerint ismerik egymást. Nem igazán tudom eldönteni, hogy milyen kapcsolt van köztük.~
Vissza az elejére Go down
Akira Angel

Akira Angel


Hozzászólások száma : 427
Age : 35
Hírnév : 12

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Harcos
Rang: Talpas

5. Setét erdő - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5. Setét erdő   5. Setét erdő - Page 5 EmptyVas. Aug. 23 2009, 19:39

*Akira még mindig mozdulatlan és magában puffog. Valójában nem haragszik Alexre, hiszen nem tett semmit. A helyzetett okolta. Épp a magány miatt jött ide. Azért, hogy ne találkozzon ismerősökkel.*
~Miért vagyok körbevéve, pont most emberekkel. El kéne mennem.~
*És már állt is fel.*
Vissza az elejére Go down
Alex Morose

Alex Morose


Hozzászólások száma : 188
Age : 174
Hírnév : 10

Beosztások, rangok
Nép: Sárkánylovasok
Beosztás: Harcos
Rang: Elit harcos

5. Setét erdő - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5. Setét erdő   5. Setét erdő - Page 5 EmptyVas. Aug. 23 2009, 19:49

* Odafordul Akirához, s aggódón néz a szemébe.*
- Nem tetszel nekem, te lány. Valami gubanc van nálad. Nem szeretnél nekem mesélni, hm?
* Na, ha ezt Frandor látná, jól a mancsába röhögne. De úgy, hogy a világból kifutnának az egy km-es körben mellette tartózkodó élőlények. Ja, persze. Még szép, hogy megtudja. Csak az kérdés, hogy mikor.*
- Még csak nem is köszönsz...
Vissza az elejére Go down
Louny Straith

Louny Straith


Hozzászólások száma : 81
Age : 34
Hírnév : 3

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Harcos
Rang: Talpas

5. Setét erdő - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Setét erdő   5. Setét erdő - Page 5 EmptyVas. Aug. 23 2009, 19:57

* Louny hallgatta, ahogy a férfi és a lány beszélget. Elég csendben volt. Nem kellett gyakorolnia. Már megszokta. De kezdte kicsit úgy érezni, hogy fölösleges. *
Vissza az elejére Go down
Akira Angel

Akira Angel


Hozzászólások száma : 427
Age : 35
Hírnév : 12

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Harcos
Rang: Talpas

5. Setét erdő - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5. Setét erdő   5. Setét erdő - Page 5 EmptyVas. Aug. 23 2009, 20:04

*Akira csípőre tette a kezét.*
-Valami gubanc? Neem, nem hiszem. Nincs velem semmi probléma, csak fáradt vagyok.
~Átlátszó! Hiszen nem is válaszoltam arra, hogy miért nem köszöntem neki.
*Majd kisvártattva kipótolta a hibát.*
-Mondtam, hgy fáradt vagyok és későre jár...-*Megvonta a vállát.*-Mert mit vártál, hogy a nyakadba ugrok?
*Ez durva volt. Tudta ő is. Letarolta azt akit a legkevésbé akart. Legszivesebben elsírta volna magát és elbőgné szó szerint Alex karjaiban a történetét. De ő ehhez (akármelyikhez) túl büszke volt. Egy könycsepp gördült le az arcán miközben leüllt.*
Vissza az elejére Go down
Alex Morose

Alex Morose


Hozzászólások száma : 188
Age : 174
Hírnév : 10

Beosztások, rangok
Nép: Sárkánylovasok
Beosztás: Harcos
Rang: Elit harcos

5. Setét erdő - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5. Setét erdő   5. Setét erdő - Page 5 EmptyVas. Aug. 23 2009, 20:14

- Hát, azt éppen nem vártam, de azért egy icipicit több kedvességet...
* Egy szó: Á.T.L.Á.T.SZ.Ó. Mert bizony az volt a lány sovány kis válasza. Odafordul a másik lányhoz, amíg Akira leül, s kérdőn néz rá. Még el is tátogja neki az ülő lányra mutatva: "Te tudod, mi a baja?"
Akira bizony néha csúnyán szól vissza. De akkor mérges, vagy Egyéb gondja-baja van. Tehát...*
Vissza az elejére Go down
Louny Straith

Louny Straith


Hozzászólások száma : 81
Age : 34
Hírnév : 3

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Harcos
Rang: Talpas

5. Setét erdő - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Setét erdő   5. Setét erdő - Page 5 EmptyVas. Aug. 23 2009, 20:18

*Louny meglepődve néz Akirara mikor oly durván, válaszol Alex kérdésére.*
~ Ki gondlta volna róla, hogy ilyen mogorva is tud lenni. Érdekes.~ *Győződött meg Louny. Akiran látszott, hogy már sírni tudna, de próbált továbbra is erős lenni. De akkor egy könnycsepp gördült le az arcán. Kiváncsi volt vajon mi történhetett Akirával., de nem kérdezett rá. Ekkor a fiú tátog neki valamit. *
- Nem.- * És csak ennyit mondott. *
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





5. Setét erdő - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5. Setét erdő   5. Setét erdő - Page 5 Empty

Vissza az elejére Go down
 
5. Setét erdő
Vissza az elejére 
5 / 9 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» 1. Tolmen erdő

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
EVOLYRAN  :: EVOLYRAN - A SZÖVETSÉG :: Vadon-földe tájai-
Ugrás: