EVOLYRAN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EVOLYRAN


 
KezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Similar topics

     

     9. Lusse

    Go down 
    4 posters
    SzerzőÜzenet
    Aldo Barras
    Csatamágus
    Aldo Barras


    Hozzászólások száma : 433
    Age : 135
    Hírnév : 40

    Beosztások, rangok
    Nép: Mágusok
    Beosztás: Varázsló
    Rang: Csatamágus

    9. Lusse Empty
    TémanyitásTárgy: 9. Lusse   9. Lusse EmptyPént. Szept. 17 2010, 18:03

    [You must be registered and logged in to see this image.]

    Lusse


    Lusse egyike az Evolyran szigetén fekvő városok egyik legsötétebbjének. E helyen már régóta nem élnek halandó lények, ha el is vetődik(önként/nem önként) egy két ember a városba, annak az órái meg vannak számlálva.
    Vissza az elejére Go down
    Tikina
    Íjász
    Íjász
    Tikina


    Hozzászólások száma : 189
    Age : 204
    Hírnév : 1

    Beosztások, rangok
    Nép: Elfek
    Beosztás: Harcos
    Rang: Elit harcos

    9. Lusse Empty
    TémanyitásTárgy: Re: 9. Lusse   9. Lusse EmptySzer. Dec. 15 2010, 18:57

    /Aldo és Tikina játéka/

    -Mi ez a hűvös,hátborzongató hely?!-morgott maga elé Tikina,miközben azon gondolkodott,hol fog ma este aludni...*Ez a hely :Lusse,elég rideg kis hely volt...senki halandó nem jár erre felé.Tikina nem is azért jött ide,mert valami elől menekül,és nem is azért,mert csak...hanem azért,hogy találkozzon valaki olyan személlyel,akit már rég nem látott! Igen,ő nem más, mint Aldo Barras!*
    ~Nem is tudom,mikor láttam őt utoljára....de elég régen....már szinte kezdem hiányolni~Elmélkedett magában.Mélyen el volt merülve a gondolataiban.Aztán az egyik pillanatban...nagy pechére, megbotlik egy kőben.Szokásosan:fel mordul,és dühöng...*
    -Aú,mi ez a .....kő!Kezd nagyon hűvös lenni.....be kéne mennem egy fogadóba.-És pont, hogy ki mondta ezt,a vállán egy ismerős keze érződött...*
    Vissza az elejére Go down
    Aldo Barras
    Csatamágus
    Aldo Barras


    Hozzászólások száma : 433
    Age : 135
    Hírnév : 40

    Beosztások, rangok
    Nép: Mágusok
    Beosztás: Varázsló
    Rang: Csatamágus

    9. Lusse Empty
    TémanyitásTárgy: Re: 9. Lusse   9. Lusse EmptySzomb. Dec. 18 2010, 10:40

    *Hátulról közelítve meg a gyanútlan lányt, kezét a vállára tette, majd maga fele fordította.*
    -Te meg mit keresel itt? Nem kéne itt lenned!
    *Rászól, és amint mondatát befejezi, rögtön eszébe jut, hogy:*
    ~Persze, hogy nem kéne itt lennie! Cecilia után küldtem kémkedni.~
    -Nos? Megtudtál egyet s mást, gondolom. Különben nem jöttél volna utánam a világ végére.
    De azért tisztelem a hűségedet, akár egy talpnyaló kiskutyáé…
    *Hirtelen figyelmes az utca másik végéből hallatszódó zajra. Tétovázás nélkül karon ragadja drága barátját és behúzza a közeli fogadóba. Bent valamivel kellemesebb a légkör, legalábbis neki, ha ő is ember lenne, nem biztos, hogy imponálna neki ez a félhomály, meg a fura szag…na meg az ijesztő külsejű alakok. Tikinát felvezetve a lépcsőn egy kisebb szobába „invitálja” be. Természetesen a sötétség itt is inkább jelen van, mint a fény, melyet az asztal végében álló gyertyacsonk szolgáltat ki tudja még hány másodpercig.*
    -Ülj le *szól, kezével mutatva az ágy szélére, míg ő egy szemben levő széken foglal helyet.*
    *A lány, amint közelít az ágy fele, látszólag megtorpan. Csak most veszi észre, hogy nem egyedül vannak a szobában.*
    Vissza az elejére Go down
    Antos Ballay

    Antos Ballay


    Hozzászólások száma : 17
    Age : 141
    Hírnév : 0

    Beosztások, rangok
    Nép: Vámpírok
    Beosztás: Vérszívó
    Rang: Árnyék

    9. Lusse Empty
    TémanyitásTárgy: Re: 9. Lusse   9. Lusse EmptySzomb. Dec. 18 2010, 10:41

    -Nocsak, nocsak, egy újabb barátod, Aldo?
    *Kérdezi gúnyosan, felülve az ágyban, melyen épp heverészett*
    -Csak tessék, van itt elég hely, főleg Aldo barátainak.
    *Kínálja hellyel a még ismeretlen nőt, szintén ugyanolyan szatirikus hangnemben. A kissé megijedt lányon látszik, hogy esze ágában sincs leülni a vérszívó mellé, de Antos se rest, kezét elkapva lehúzza maga mellé az ágyba. Természetesen ülő helyzetben van még mindig.*
    -Na halljuk, mi szél fújt ide a szeretett Aldod után, széphölgy? Talán hiányzott már a társasága? Vagy hoztál nekünk ajándékba egy kis fényt, amivel megsüthetsz? Netán elakarod foglalni a szobánkat, mint ahogy az emberek népe a várunkat?
    *Szemmel láthatóan jól szórakozik, ellentétben a széphölggyel, akinek szemei egyre csak kerekebbek lesznek minden értelmetlen kérdés után. Aldonak sem ül ki a jól megszokott gúnyos vigyor a szája szélére. Fejét kezeibe temeti és úgy gondol vissza a neloradi kastélyára, melyet Aredhel rózsáival egyetemben Antonius nagyúr emberei is bevettek. És ami a legrosszabb, nem akarnak távozni, amíg ők, haza nem érnek…na, de azt várhatják…*
    -Ugyan már Aldo, hadd lássunk egy kis mosolyt. Hiszen egy régi barátod jött hozzánk vacsorára!
    *Szorosan tartva a lányt maga mellett, ül és néz annak szemeibe.*
    -Jaj, de udvariatlan vagyok, elnézésedet kérem, elfelejtettem bemutatkozni. A nevem Antos, Aldo testvére vagyok. És te meg kisbárány a farkasok között, ki lennél?
    Vissza az elejére Go down
    Seyla Vulfia
    Dagorlad ladyje - vámpír
    Seyla Vulfia


    Hozzászólások száma : 554
    Age : 36
    Hírnév : 17

    Beosztások, rangok
    Nép: Vámpírok
    Beosztás: Vérszívó
    Rang: Örző

    9. Lusse Empty
    TémanyitásTárgy: Re: 9. Lusse   9. Lusse EmptyVas. Dec. 19 2010, 11:39

    * Már jó ideje ülök az ablakpárkányon... szótlanul, mozdulatlanul. Csendben. Rajtam kívül minden él és mozog. De nekem nem az a célom, hogy felfedezzenek.
    Na jó, a seggem már sajog a sok üléstől. Nagy hülyeség, hogy képes a vámpír mozdulatlanul kibírni az örökkévalóságot, álomban. Ilyet csak mi terjesztünk saját magunkról. A szomorú valóság az, hogy ha még egy percig nyugton kell lennem, beleőrülök. Így is órák óta meg sem mozdultam. Kivéve azt az esetet, amikor egy meglazult cserép megreccsent a lábam alatt. Így jár az, aki nem elég óvatos, ha más után akar szaglászni.
    És megkaptam amiért jöttem. Már rég volt egy sejtésem A Tikina nevezetű csajsziról. Akivel állítólag olyan nagy barátságban vagyok.
    De én nem szolgálok senkit. Csak és kizárólag magamat.
    Hárman vannak mögöttem a szobában. Két vámpír (talán nem kerül rá sor, hogy meglássuk, elbírok-e a túlerővel. Természetesen igen, de ők ezt nem tudják) és egy nő. Az ablak mögöttem nyitva van, csak a sötétítő van elhúzva. Mindent tökéletesen hallok. Még a levegő is a kezemre játszik. Tökéletes a szélcsend.
    Nekem mégis érdekes gondolatom támad.
    A másodperc töredéke alatt megfordulok.
    A párkányon ülök, immár befelé fordulva, lábamat lazán keresztbe vetem, a függöny kísértetiesen szétlebben előlem. Alakomat a gyertya gyér fénye rejtélyesen rajzolja körbe. A szám féloldalas, ravasz mosolyra húzódik. Eszemben sincs pókerarcot vágni.
    Mindig is hatásvadász voltam.*
    - Szép jó estét!
    Vissza az elejére Go down
    Tikina
    Íjász
    Íjász
    Tikina


    Hozzászólások száma : 189
    Age : 204
    Hírnév : 1

    Beosztások, rangok
    Nép: Elfek
    Beosztás: Harcos
    Rang: Elit harcos

    9. Lusse Empty
    TémanyitásTárgy: Re: 9. Lusse   9. Lusse EmptyVas. Dec. 19 2010, 23:14

    -Aldo,neked is szia!-Akad ki Tikina.....bár rájön,hogy feleslegesen.Tudja,hogy Aldo csak tetteti a kedvességet és a rendes,becsületes "emberi" vámpíri viselkedését.Tikina lehatja dühösen a fejét, és egy kényelmes pozíciót vesz fel.Felhúzza két lábát a mellkasához,és a két karjával átöleli azokat.Majd hirtelen,eszébe jut,hogy Aldoban egy kis könyörületesség sincs...és a férfiakban nem szabad megbíznia,ezért a jobb öklét ökölbe szorítja.De,hirtelen egy másik....teljesen ismeretlen hang is megszólal a háttérben....ki lehet az?.....vajon ki????.....Tikina nem is sejti....bár annyit érez,hogy csakis vámpír lehet.És igaza volt.Egy másik vámpír,aki ráadásul még ismeri is Aldot....bár őt elég sokan ismerik.Tikina gúnyosan ránéz,az idegen vámpírra,aki csak úgy el kezd kérdezősködni....mi ő ?....valami vallató?....De,aztán kiderül,hogy Aldo rokona,ráadásul a testvére,és átkarolja Tikinát,na most Tikinánál betelt a pohár,Antos kezét leveti válláról és feláll.Most szemben áll a két vámpírral......aztán,Tikina határozottan,és most már kicsit unalommal telve válaszol:
    -Hozzám beszélsz,idegen?-kezdi,és néz Antos szemébe..."villámokat szórva"....*
    -Mi közöd hozzá,Antos....a te dolgod, hogy bemutatkoztál,de tőlem ne várj tiszteletet!!-förmed az idegenre, most már felhúzott szemöldökkel Tikina.Eléggé látszódik rajta,hogy fel van háborodva,hogy egy idegen...ráadásul vámpír csak úgy kérdezősködik,de inkább el hessegeti a rossz gondolatait,és válaszol:
    -Áh..-mondja és közelebb lép Antoshoz.-szóval,Aldo testvére vagy.....hasonlítotok is!Főleg,a nyájas,kis csábító szövegetek!-Tikina a hányingert imitálva,mutogat.Közben szeme föl-le jár,végig méri a fickót.~Nem tűnik,első ránézésre durvának....~állapítja meg Tikina.~De,mint tudjuk a férfiak és vámpírok egyre hajtanak....~Tikina gyorsan el hessegeti gondolatait,és így folytatja:
    -Nos,Antos,ha annyira érdekel a nevem:Tikina.-Nyögi oda gúnyos mosollyal.Tikina járkál fel s alá.Aldora rá se pillant.....nem is veszi számításba,hogy ott ül ő is a szobában.Aztán a gondolatai elkezdenek cikázni.~Aldo mért hozta ide a testvérét?És mért akarja,hogy megismerjem?....Aldo tervez valamit...És,minek hozzá a testvére....egyáltalán,hogyan került elő?a semmiből?....Ezt,nem értem!.....~Tikina egyre csak civódik magában.~Aldot kéne faggatnom,hozzá sem szóltam.....na,jó csak egy szót....~győzködi magát~Csak egy szót váltok vele....~Tikina így is tett:
    -Aldo-ránéz a rég nem látott....ö.....nem barátjára....haverjára....á az sem....vámpírjára,ez az,ez jó lesz!Tehát rátekint a vámpírjára és így folytatja,most már kissé elmosolyodva:
    -Tudod,rég nem találkoztunk és nem beszéltünk....persze ez nem csak rajtad múlt!-teszi karba kezeit a nő.Továbbra is föl alá járkál.Aldo szemeivel követi a nőt,és egyetértően bólogat.*
    -Nos,nekem....őszintén bevallva,Aldo*vár egy picit Tikina,megáll,és belenéz a férfi szemébe,közben Antos is figyeli Aldot.És közelebb lép hozzá Tikina /Aldohoz/, majd egy laza mozdulattal a jobb keze mutató ujja körmével végig húzza Aldo fülétől egészen az ajkáig.A férfi arca kissé vércseppes lett,de semmi különösebb nem történt.Antos élvezettel telve vigyorgott.Aldo pedig megnyalta a száját,és gúnyosan rámosolygott Tikinára.Tikina pedig őrá.Élvezte,hogy kedvére szórakozhat/így/ Aldoval.*
    -Hiányoztál.....*Aztán Tikina megtorpant...és....ekkor ismerős hangot hallott meg a háta mögött.Igen....Seyla az!Tikina hirtelen hátra fordult,és elvigyorodott,majd mint aki puska szót hallott,odafutott Seyla nyakába.Átölelte és egy kedves puszit nyomott az arcára:
    -Szia,Seyla,rég nem láttalak,hiányoztál!!!-csattantak ki belőle a szavak,de éppen hogy csak suttogta.*


    Vissza az elejére Go down
    Aldo Barras
    Csatamágus
    Aldo Barras


    Hozzászólások száma : 433
    Age : 135
    Hírnév : 40

    Beosztások, rangok
    Nép: Mágusok
    Beosztás: Varázsló
    Rang: Csatamágus

    9. Lusse Empty
    TémanyitásTárgy: Re: 9. Lusse   9. Lusse EmptyKedd Dec. 21 2010, 17:32

    *Mosoly? Maximum csak valami hozzá hasonló fintor volt, ami megjelent arckifejezésében, amikor Tikina úgymond végigsimított arcán. Aztán jött a nő szájából egy érzelmekkel telített szó, „hiányoztál”, na, ennyi elég is volt, hogy elkapja Tikina kezét és felugorva ültéből jól beolvasson neki.*
    -Elvégezted a feladatod vagy sem?! Képzeld nem bájcsevegni vagyunk itt, sem én sem Antos, és hát…minő fájdalom, te sem! Három hónapja már, hogy ott vagy őladységénél, halljam mi használható információt szereztél, he?
    *Mélyen Tikina szemeibe nézve folytatta.*
    -Ne játssz velem, mert te is és a kis Beltázorod is…
    *Sajna nem tudott mondanivalója végére érni, mert épp abban a pillanatban érkezett meg egy újabb hívatlan vendég. A meglepetés ereje elég volt ahhoz, hogy Tiki kiszabadítsa kezét az ő kezeiből és szinte nem törődve az előbb elhangzottakkal odarohanjon barátnőjéhez üdvözölni őt. Azonban dühe még mindig nem apadt le, majd szétfeszíti. Az utóbbi napok eseményei bizony kiválthatnak afféle dührohamot, hogy odalépjen „barátai” elé és ahonnan jött az egyik ugyanazon az úton visszaküldje a másikkal együtt…majd a földön megállnak. De! Mindez csak gondolati síkon játszódik le benne, hisz az egyik közülük jelentős információkkal bírhat, a másik meg állítólag a szövetségese…Úgyhogy egyelőre visszaül előbbi helyére és próbálja magát lenyugtatni…*
    -Seyla..*üdvözli erőltetett mosollyal az arcán*.
    Vissza az elejére Go down
    Antos Ballay

    Antos Ballay


    Hozzászólások száma : 17
    Age : 141
    Hírnév : 0

    Beosztások, rangok
    Nép: Vámpírok
    Beosztás: Vérszívó
    Rang: Árnyék

    9. Lusse Empty
    TémanyitásTárgy: Re: 9. Lusse   9. Lusse EmptyKedd Dec. 21 2010, 17:33

    -Seyla. Gyönyörű név egy gyönyörű...*beleszagol a levegőbe, miközben felegyenesedik az ágyról*…ezt már nevezem, vámpír! Végre Aldo, már azt hittem, hogy csak ostoba halandók vesznek körül. Kellemeset csalódtam.
    *Odasétál az említett hölgyhöz és elkapva annak kezecskéjét ajkához emeli.*
    -Gondolom nem kell újra bemutatkoznom, hála az ablaknak…
    *Kiejtve fajtársa kezét kezéből odalép az ablakhoz és gondosan bezárja.*
    -Remélem megérted, ha nem vágyok több kíváncsi fül társaságára. Ti is épp elegek vagytok nekünk, igaz Aldo?
    *Szól át testvérének a szoba túlsó felébe, ki közben az ajtó elé állva zárja el a másik(és általában gyakrabban használt) kijáratot.*
    -Nem kell kétségbe esni madárkáim. Egyelőre. Ha elkezdtek csiripelni még kijuthattok a szobából akár élve is. Vagy élő-holtan, részletkérdés. Addig is míg Tikina kisasszony, vagy asszony, elmeséli „élményeit”, kérlek, foglaljatok helyet.
    Ja és Seyla kisasszony, legalábbis remélem, hogy még az, megkérném, hogy döntse el, kihez húz jobban a szíve…már ha van.
    Hidd el, nem éri meg egy halandót védelmezve alulmaradni. *szól barátságosan.*
    *Barátságosan, viccelődve, halál komolyan, annyira mindegy. Hisz túlerőben vannak, persze ez csak mellékes….*


    Vissza az elejére Go down
    Seyla Vulfia
    Dagorlad ladyje - vámpír
    Seyla Vulfia


    Hozzászólások száma : 554
    Age : 36
    Hírnév : 17

    Beosztások, rangok
    Nép: Vámpírok
    Beosztás: Vérszívó
    Rang: Örző

    9. Lusse Empty
    TémanyitásTárgy: Re: 9. Lusse   9. Lusse EmptySzer. Dec. 29 2010, 14:53

    * Mosolyom azon nyomban lelohad, amint Tikina rámveti magát. Szinte gondolkodás nélkül, autómatikusan térek ki a "támadás" útjából. Nem akarom megbántani a lányt, de való igaz, hogy nem tetszik ez a viselkedés; könyörgöm, alig látom ezt a lányt. Nálam aztán nem lehet gyorsan bevágódni. Szó szerint is. Szóval, hogy ilyen automatikusan kitértem Tikina útjából, a lány kis híján kiesik az ablakon. De gyak majdnem; még időben megragadom hátulról, és visszapenderítem a szomába. Olyan könynen nem szabadul a vámpíroktól. Egye csak meg, amit kifőzött magának.*
    - Tikina. Milyen kellemes meglepetés! Nem emlékszem, említetted volna, hogy ismered az urakat? -*mutatok a két vámpírra a szobában egy elragadó mosoly kíséretében, amitől az emberek általában azon nyomban elolvadnak. Mégis, ha valaki egy csöppet asszertív (na jó, és egy hajszálnyit manipulatív), akkor rájöhet, hogy valójában csak a fogamat csikorgatom a kialakult helyzet láttán.
    Odafordulok a számomra még ismeretlen személyhez. Ez aztán a meglepetés. Jó lesz majd szemmel tartanom... magamnak.*
    - Antos Ballay, ha nem tévedek. A "nagy" Aldo Barras testvére, két év után ismét benézett? Remélem kellemesen (és hasznosan) tölti az idejét Dagorladban.
    * Nem mutatkoztam volna be? Ó, de feledékeny vagyok!*
    - Aldo...-*villantok egy mosolyt rá is, mielőtt reagálnék Antos szavaira. A használhatatlanná vált gyertyacsonkot félrelökve felhuppanok az asztalra, miközben ő minden "egérutat" gondosan bezár. Antos, Antos, nem tudod, hogy soha nem a nyílászárók a lényeg?! Emellett, úgy látszik, nem tudja ki vagyok, ha "madárkámnak" nevez, s emellett még sérteget is... még hogy alulmaradni, chh!*
    - Ó, az én szívem... érdekes történet, egy másik alkalommal szívesen mesélem el, hogyan ölettem meg... de nem most. Ha jól tippelek, most Tikinán a sor, hogy csiripeljen.
    Ugye, Tikina?! Kérlek, oszd meg velem is, hogy kerültél ide. -*nézek rá szórós szemekkel. Nagyon nem szeretem, ha át akarnak ejteni... főleg az úgynevezett barátaim.*
    Vissza az elejére Go down
    Tikina
    Íjász
    Íjász
    Tikina


    Hozzászólások száma : 189
    Age : 204
    Hírnév : 1

    Beosztások, rangok
    Nép: Elfek
    Beosztás: Harcos
    Rang: Elit harcos

    9. Lusse Empty
    TémanyitásTárgy: Re: 9. Lusse   9. Lusse EmptySzer. Dec. 29 2010, 19:59

    *Mi ez az egész?....Tikina gondolatai összekuszálódtak és nem igazán tudta mit is tegyen,vagy mondjon.....ezért inkább egy olyan módszert választott,amit a legegyszerűbbnek talált.~Mit képzelnek ezek magukról?....Azt hiszik,mert nem vagyok vámpír...azért kedvükre játszadozhatnak az érzéseimmel és az életemmel?...Hát nagyon tévednek!~Tikina morgott egyet,aztán neki lódult,mint akit kilőnek az ágyúból és egyenesen az ablak felé vette az irányt!A három vámpír nem tudta mire vélje ezt,Tikina megállt hátra nézett*
    -Soha!*vágta oda nekik, majd egy hirtelen mozdulattal,mint akit nem érdekel semmi kitárta az ablakot és kiugrott.A vámpírokkal mit sem törődve,Tikina már akkor elhatározta,hogy el tűnik innen,mikor Aldo testvére megjelent...Antos.....Tikina,rájött neki semmi keresni valója itt....inkább csak és kizárólag Aldo miatt jött.....de amikor megjelent a másik kettő,akkor azt hitte....itt a vége....bár,Seyláról mást gondolt,azt hitte,örülni fog Tikinának,úgy mint Tikina neki!
    Tévedett.
    Gyorsan érkezett a földre,lábra,nem ütötte meg magát....többször csinált ilyeneket! Felnézett még.Aztán futott tovább,megállás nélkül.~Mit gondoltak,azt hitték ott maradok bájcsevegni?...idióták!*aztán eszébe jutott Seyla* ~De,ő minek jött?Seyla,azt hittem jobb kedvre derülsz,ha újra találkozunk.....de nem érdekel! Csak futok,futnom kell !*és csak futott,ahogy csak bírt,de tudta,érezte ,hogy követni fogják ezért gyorsan felmászott/ahogy csak bírt/ egy fára és felmászott,fel a legcsúcsára.Ott megállt. Elővett egy kis ezüst feszületet..a biztonság kedvéért....még soha nem tett ilyet,de érezte szüksége lesz rá.És még plusz,elővett egy kis vasfüvet.~Na,gyertek csak...Aldo,Antos.....és az utolsó nevet nem mondta ki.Nem is akarta....Tudta,hogy Seyla nem ölné meg...talán.De a másik kettőben nem bízott!*
    Vissza az elejére Go down
    Aldo Barras
    Csatamágus
    Aldo Barras


    Hozzászólások száma : 433
    Age : 135
    Hírnév : 40

    Beosztások, rangok
    Nép: Mágusok
    Beosztás: Varázsló
    Rang: Csatamágus

    9. Lusse Empty
    TémanyitásTárgy: Re: 9. Lusse   9. Lusse EmptyCsüt. Jan. 06 2011, 19:41

    *Rosszkedvűen néz a kis szobában összegyűlt társaságra, mialatt az ajtónak támaszkodik. Ha hosszabban megvizsgáljuk arcvonásait, összeráncolt szemöldökeit, karikás szemeit, szintén lelehet róla olvasni, hogy a kedve rossz és mi több valami gondolat egyre csak gyötri. De milyen gondolatok járhatnak a fejében, miért van úgy elmerülve bennük, amikor itt vannak a barátai és vidáman cseverésznek körülötte…*
    ~Nem értem most sem. Egyszerűen nem tudom felfogni! Nem tudok visszaemlékezni! Miféle okból hagytuk ott Aredet a kastélyban és miért követtünk egy közönségeses farkast fél éjjen át! Valaki tán elátkozott vagy megint az istenek játszadoznak velem, hogy érzem azt, valami fontosat végreakartam hajtani azon az éjszakán, de útközben teljesen elfelejtettem, hogy mit akartam tenni? Oh, ha egyszer rájövök, és sikerül visszaemlékeznem, megbánja, ki az utamba állt. Mert rájövök, rá fogok eszmélni miért hagytuk ott Neloradot az embereknek harc nélkül, miért kellett Aredhelt bántanom…*rátekint Antosra* még ha egyedül is kell végigcsináljam…~
    *Gondolatait Seyla kellemes hangja foszlatja szét, amint ő is Tikinához fordul kérdéseivel és játssza a meglepettet. De hisz nem is játssza, úgy néz ki Tikina játszott jól, egészen jól, hogy még Seyla sem jött rá, hogy valójában az elf Neloradnak dolgozik. Hisz neki(Aldonak) dolgozik, nem? A kérdésre a választ rögtön megkapjuk, amikor látni Tikit, hogy az ablakhoz rohan és kitárja azt…na igen, gondolhattuk volna, hogy ennyire szereti a férjecskéjét…*
    *Már csak a széllel játszadozó függöny és Antos vigyorgó arca néz vissza hol Seylára, hol rá.*
    -Antos!!!
    Vissza az elejére Go down
    Antos Ballay

    Antos Ballay


    Hozzászólások száma : 17
    Age : 141
    Hírnév : 0

    Beosztások, rangok
    Nép: Vámpírok
    Beosztás: Vérszívó
    Rang: Árnyék

    9. Lusse Empty
    TémanyitásTárgy: Re: 9. Lusse   9. Lusse EmptyCsüt. Jan. 06 2011, 19:42

    -A franc, ezért nem volt érdemes félreállni az útjából! Azt hittem legalább a bokáját kitöri.
    *Szól vissza az ablakból, miközben végig figyelmesen követi a szökevény útját.*
    -Meg is van! Egy pillanat és újra a társaságunkban lesz, de ezúttal…
    *Utolsó szavait elnyeli az utca sötétje, ahogyan Antost magát is, amint kiveti magát az ablakon és Tikina után ered…
    Öt perc sem telik bele és vámpírunkat újra a fogadóban találhatjuk, amint épp viszi be barátját a szoba ajtaján…a karjaiban.*
    -A kis butus felmászott egy fa tetejére és pont úgy esett vissza, hogy lábát törte. Vigyázzatok csak, hadd tegyem az ágyra. Oh, szegény teremtés, hát szabad ilyet csinálni?
    *Egyenesedik fel az ágyról, amint oda helyezi a sérült elfet.*
    -Na, de mostmár legalább nem szalad el előlünk, hehehe. Seyla, hoznál egy kis vizet a barátnődnek?
    *Természetesen nem kell Antos szemébe néznie Aldonak, hogy megtudja, valójában hogy törött el Tikina lába. De nem kell Seylának sem efelől kétségei legyenek, ha ismeri a két testvér közül legalább az egyiket…*
    Vissza az elejére Go down
    Tikina
    Íjász
    Íjász
    Tikina


    Hozzászólások száma : 189
    Age : 204
    Hírnév : 1

    Beosztások, rangok
    Nép: Elfek
    Beosztás: Harcos
    Rang: Elit harcos

    9. Lusse Empty
    TémanyitásTárgy: Re: 9. Lusse   9. Lusse EmptyKedd Jan. 18 2011, 11:00

    //Bocsi Seyla,hogy kihagylak most,de már inkább írok,mert ez a rész úgy is rám vonatkozik! Very Happy köszi és bocsi!fiúk: utánam Seyla jön! :P //

    *A túróba.....elkapták Tikinát......Mit képzelnek magukról ezek a fivérek!Na,majd Tikina megmutatja nekik.Nem fogják,sem megölni,és nem fognak fájdalmat okozni neki.....bár most az a sz*mét Antos eltörte Tikina bokáját......így nehezebben fog menni neki az újra próbálkozás szökés ügyben.De nem adja fel!SOHA!Fájdalmasan néz fel Aldo-ra.....~Miért?.....ez nem lehet igaz...Ezt nem hiszem el!Ekkora szemétséget!~háborgott belül a nő.Amit persze ki is mutatott.Dühösen,és szinte gyilkosan nézett rá Antos-ra.....aki egy kicsit sem ismerte még Tikinát.Mit képzel magáról,csak úgy ide jön,és eltöri a lábát.....!Kije ő Tikina-nak.Kezére támaszkodva felül.Tekintete most ölni tudott.*
    -Mi a frászt képzelsz magadról,Antos!?Azt hiszed,mert én nem vagyok vámpír ,csak úgy eltörheted a lábam?Ne is álmodj róla,hogy belőlem bármit is kiszedj!Maximum Aldo-val tárgyalok!Értetted??*morgott hangosan Tikina.Szemei villámot szórtak,írtó dühös volt és feldúlt.Szemei ingáztak Aldo-ról Antos-ra.Majd Aldo-hoz is intézett pár szót.*
    -Te meg mit állsz ott?!Nem tudtál volna közbelépni????A kis kedves,védelmező gonosz Aldo!Nem bízom benned!*förmedt rá a nő,kissé kikelt magából,de ez ilyen helyzetben érthető is.Nézte a reakciókat.Seyla csak állt ott.Majd megunta az ágyon való fájdalmas ücsörgést.Ordíthatott volna fájdalmában,amikor felpróbált kelni....de,mégsem tette.Erős volt.~Bárcsak lenne nálam valamiféle gyógyfű...amivel meggyógyíthatnám a lábam!~filózott Tikina,miközben felülni próbált teljesen.Reménytelen volt....vissza"esett",mert a lába iszonyatosan fájt.*
    -Áh.....ezt nem bírom!*fakadt ki az áldozat.*
    -Mért tetted ezt velem?!Másképp nem is tudtál volna ide visszahozni,Antos?....*Tikina most először mosolyra húzta a száját...de ez gúnyoros volt.*
    -Szóval, nem is tudtál volna engem visszahozni,csak úgy,ha megsebzel!!!Ez a gyöngék fegyvere Antos!*na,most megmondta neki Tikina.Nem is foglalkozott a válasszal.....amit majd kapni fog.A lába fontosabb volt.*
    Vissza az elejére Go down
    Aldo Barras
    Csatamágus
    Aldo Barras


    Hozzászólások száma : 433
    Age : 135
    Hírnév : 40

    Beosztások, rangok
    Nép: Mágusok
    Beosztás: Varázsló
    Rang: Csatamágus

    9. Lusse Empty
    TémanyitásTárgy: Re: 9. Lusse   9. Lusse EmptyCsüt. Feb. 03 2011, 14:13

    *Szúrós tekintetével kíséri végig Antost, amíg testvérkéje végigmegy a szobán és az ágyra helyezi a sebesültet. Amint Antos megfordul, tekintetük összetalálkozik, és mint két éles penge, csap össze. Antos egy pillanatra, mintha elmosolyodni látszanék, de amint látja, hogy öcsikéje rosszkedvén nem tud enyhíteni, inkább továbbáll, és helyet foglal az egyik széken.
    Aldo most előrelép,egészen az ágyig és a még mindig ordítozó Tikina fölé hajol. A lábára veti pillantását és hosszan bámulja. Közben, egy-egy szóval felel is Tikina kérdéseire, bár nem mintha szükséges lenne magyarázkodnia testvérért...sem önmagáért.*
    -Valóban?....Nem bízol bennem....Minő meglepő....hogy csak most nyílt ki a szemed....
    Kezeit a sebesült területre helyezi, s még mielőtt Tikina újra szólhatna, vagy akár egy újabb levegővételt vehetne, helyreteszi a megrándult bokát. Ugyanebben a pillanatban egy földet rengető kiáltás tör fel a nő szájából, majd eszméletét veszíti.*
    -Tessék, kész is! Csak egy egyszerű bokaficam volt, nem volt semmi törés. Most pedig húzzunk innen, Antos, nem azért jöttünk el eddig, hogy bájcsevegjünk két szoknyával....
    *Lady Seyla visszaérve a pohár vízzel, már csak az ágyon fekvő Tikinát találja a szobában. A két testvér sehol, csak a törött ablakon süvít be egy kis hideg szellő....*
    Vissza az elejére Go down
    Antos Ballay

    Antos Ballay


    Hozzászólások száma : 17
    Age : 141
    Hírnév : 0

    Beosztások, rangok
    Nép: Vámpírok
    Beosztás: Vérszívó
    Rang: Árnyék

    9. Lusse Empty
    TémanyitásTárgy: Re: 9. Lusse   9. Lusse EmptyCsüt. Feb. 03 2011, 17:07

    //Az utcán//

    -Na, de, várj már! Csak így itt hagyjuk őket? Igazán elszórakozhattunk volna velük egy kicsit. Valóban ennyire komolyan gondolod azt az egész dolgot?...Nem mintha én nem értenék veled egyet benne, de minek ez a nagy sietség? A halandók megvárnak, bármeddig is leszünk távol a vártól.....
    *Közben egyre csak tartania kell a lépést testvérével, ki hajthatatlanul tör előre a sötét utcákon.*
    -Oké, legyen. Menjünk a következő faluba és csináljuk ugyanazt, -mintha kifutnánk valami határidőből-, gyűjtsük a drágalátos fajtársakat és a sötétben élő szörnyeket, hadd gyarapodjon a kis csapatunk! Szerezzünk minél több csatlóst, és foglaljuk vissza minél előbb, ami a miénk, sőt még többet...különben nem tudnék egy szemhunyásnyit sem aludni nyugodtan.....*teszi hozzá gúnyosan*
    *Megáll egy pillanatra, nézi öccse hátát, amint az egyre elmosódik a sötétben.*
    -Remek, mintha a falhoz beszélnék! Mond csak, mióta untad meg a szórakozást? Mióta élsz a munkádnak, ó nagyúr?
    -Gyere már, Urya van a legtávolabb, ne vesztegessük az időnket!
    -Miért, talán ha nem sietünk, felkel a nap és halálra éget?....
    Vissza az elejére Go down
    Seyla Vulfia
    Dagorlad ladyje - vámpír
    Seyla Vulfia


    Hozzászólások száma : 554
    Age : 36
    Hírnév : 17

    Beosztások, rangok
    Nép: Vámpírok
    Beosztás: Vérszívó
    Rang: Örző

    9. Lusse Empty
    TémanyitásTárgy: Re: 9. Lusse   9. Lusse EmptyVas. Feb. 06 2011, 18:18

    * Az asztal tetején csücsülve nézem végig ezt az egész "ki az ügyesebb-szebb-kíméletlenebb-furfangosabb" játékot. Komolyan, ez a legunalmasabb maszlag, amit valaha is láttam. Na jó, a legidegesítőbb az, hogy úgy érzem, kihagynak a történésekből. És miért? Mert egyszerűen lusta vagyok megmozdulni. Nem veszek részt az olyan játékokban, ami nem tudom, hogy mire megy ki. Tikina már meg sem tud lepni, azok az idők már rég elszálltak, amikor én ledöbbenek valamin.
    Kuncogásban török ki, amikor Antos csak úgy, mellékesen megjegyzi hogyan törött el a lány lába. Na persze. Én meg a húsvéti nyuszi vagyok. Majdnem fel is lélegzem, amikor elküldenek vízért. Más helyzetben kisujjamat sem mozdítanám, sőt. Mi az, hogy valaki engem ugráltat?! De most szinte ugrálok örömömben, hogy egy kis levegőhöz juthatok ezek mellett.
    Már nem tudom, honnan, de kerítek egy porár vizet. Hol is találtam? Ja igen, azt hiszem a felmosóvödörből...
    Azzal a biztos tudattal lépek be a szobába, hogy a a testvéreknek már hűlt helyük sincs, és Tikina eszméletlenül fekszik az ágyon. Ez utóbbi nem jó, nekem nem. Azt akarom, hogy legyen ideje... megijedni. Még szerencse, hogy a fivérek elhúzták a csíkot, mert a most következő jelenethez nem kell társaság. Na de mire is jó egy pohár folyadék?! Könnyedén a képébe loccsantom a kétes tisztaságú vizet. Ez az, már ébredezik. Némileg fulladozva, de annyi baj legyen, majd segítek rajta. Megragadom a nyakát, s centikre az arcától a szemébe meredek. Hoppá, csak nem előjöttek a szemfogaim?
    - Ha azt hiszed, Aldo a legrosszabb rémálmod, akkor nem ismersz engem, kislány. -*köpöm a szavakat, és valahogy az ujjaim is szorosabban fogják azt a nyakat*- Ne merészeld még egyszer...
    * Olyan hirtelen eresztem el, hogy véletlenül meg is karmolom szegénykét. Azt hiszem, valami maradandót alkottam, pardon. És a mondatot is hagyom a levegőben lógni, gondoljon a végére, amit akar.
    Már ott sem vagyok. Inkább a házak tetején szökdécselve hallgatom (ki) Antos és Aldo beszélgetését.
    Igazán elszórakozhattunk volna velük egy kicsit.
    Hoppá, elkuncogtam magam. Nem tehetek róla, de viccesnek találom, és nem csak a mondatot. Talán meghallottak? Lehet. Sőt. Akkor talán el is kezdhetnénk játszani az én játékomat.
    Jaj, már megint kuncogtam! Még "szerencse", hogy most az utca ellenkező oldalán vagyok.
    Jaj neee, most már tényleg gyanakodnak! A széles vigyort a képemről egyszerűen nem tudom letörölni. Egy hajszálnyit előre futok hangtalanul, éppen csak annyira, hogy egy szimpatikus kis árnyékba leereszkedjek, és ott bevárjam őket. Amikor kb. elérik azt a vonalat, ahol vagyok, előlépek a sötétből.
    Tűsarkaim kopognak a macskaköveken, közben szám féloldalas mosolyra húzódik, ahogy kivillannak véres szemfogaim. Így jár az, aki az ujjait nyalogatja le egy-egy kóstoló után, még ha nem is volt valami sok. A mentségem csupán az lehet, Istenem, hát vámpír lennék!*
    Vissza az elejére Go down
    Tikina
    Íjász
    Íjász
    Tikina


    Hozzászólások száma : 189
    Age : 204
    Hírnév : 1

    Beosztások, rangok
    Nép: Elfek
    Beosztás: Harcos
    Rang: Elit harcos

    9. Lusse Empty
    TémanyitásTárgy: Re: 9. Lusse   9. Lusse EmptyHétf. Feb. 07 2011, 09:51

    *Tikina alig van ébren...szóval elég nehéz lenne így "társalogni"..azaz ordibálni...de nincs is ideje semmire...még csak azt sem tudja mondani,hogy "hé",mert Aldo és társa elhúzzák hirtelen a csíkot.Mit is képzelt Tikina....a kis naiv csaj......na,és ezután jött a java.Ha még nem lett volna elég Tikinának....eltört a lába.....most meg Seyla rángatja,mint ha csak a babája lenne....és a falhoz szorítja az így is kábult nőt....majd elereszti,mint egy elnyűtt plüss macit.....Tikina a nyakához kapadoszik,és megtapogatja....egy kis karcolást talál a nyakán.Aztán a következő pillanatban,már el is tűnik Seyla is,mint az előbbi két "állat".Bár azok nem is annyira bántották Tikinát.Seyla jobban.....ezt legbelül érzi Tikina.....de,most már nem is érdekli.Feltápászkodik a földről....*
    -Ezek,tényleg azt hiszik,átvertek.....és ,hogy fájdalmat okoztak!*kapaszkodik a falhoz a nő.Neki támaszkodik,és folytatja hangosan a gondolatait.*
    -Menjetek csak......jobb is így...már csak azt nem értem,hogy mért nem próbálkoztak normálisan megbeszélni a dolgot!Úgy egyszerűbb lett volna,és mindent elmondtam volna Aldonak...amire kíváncsi,és amiért igazából jöttek!Seyla meg elmehet a...........-hova akar!*Tikina összeszorította a szemöldökét és kisétált a szobából.A lába még mindig fájt,sántított.Azaz bicegett,miközben jött le a lépcsőn,a falba kapaszkodott.Leért.Kisétált a fogadóból.....kint az éjsötét éjszakában.Megállt.*
    -Hah...menjetek!Siessetek csak!Engem már nem érdekel....nem mintha eddig érdekelt volna bármi is Aldoval és Seylával kapcsolatban!Az egész "odavagyok Aldoért" dolgot csak kamuztam nekik!*nevetett gúnyosan*
    -Bevették!Ez jó este volt!Kivéve a lábamnak....*ránézett a lábára,ami lógott.*
    Vissza az elejére Go down
    Ajánlott tartalom





    9. Lusse Empty
    TémanyitásTárgy: Re: 9. Lusse   9. Lusse Empty

    Vissza az elejére Go down
     
    9. Lusse
    Vissza az elejére 
    1 / 1 oldal
     Similar topics
    -
    » 04. Linya Lussë Wilwarind

    Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
    EVOLYRAN  :: DAGORLAD :: Nelorad vára, és a környező falvak-
    Ugrás: