EVOLYRAN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EVOLYRAN


 
KezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 2. Liantassë lankása

Go down 
+16
Oliver Keat
Casve
Declan-Clive Sword
Riel
Aredhel Narmolanya
Mitryas Hythamorys
Hiswa
Selly
Nemes Kressara
Racatho Rita
Gyorskezű Mulfor
Formenya Hyalma
Nexus
Flow
Antonius fejedelem
Mesélő
20 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
SzerzőÜzenet
Casve
Erdőmester
Casve


Hozzászólások száma : 634
Age : 32
Hírnév : 15

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Gazdálkodó
Rang: Földműves

2. Liantassë lankása - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. Liantassë lankása   2. Liantassë lankása - Page 4 EmptyHétf. Jún. 29 2009, 18:39

-Köszönöm- *Majd egy kicsit el is pirosodik a bókra, amit a nevére kapott.*
-A te neved is szép!- *Mondta, hogy mondjon valamit. Aztán figyelmesen hallgatja a férfi válaszát.*
- Igen! A zöld az nagyon szép szín. Nekem a kedvencem a narancssárga.- *Aztán szégyenlősen elmosolyodik.*
~Micsoda butaságokat beszélek én?! Kit érdekel, hogy mi a kedvenc színem?!~
-Hmm... akkor sok kalandon mehettél át, ha vándor vagy.- *majd igyekszik a kérdésre kielégítő választ adni.*
-A Tolmen erdőben élek, de egy jó ideig Hiswáéknál laktam. És lakok. Nem tudom, ismered-e. De ha még nem, akkor mindenképp ismerkedj meg vele, mert nagyon kedves. Jó barátnőm.-
~Na most meg másokról kezdek el beszélni. Fejlődnöm kell még! Hmm... de még milyen sokat!!~
-Egyébként nem szoktam semmit sem csinálni. Most is csak azért vagyok itt, mert szeretek szép helyeken sétálgatni, üldögélni és gondolkodni.-
*Gyermeki mosollyal néz a férfira és annak zöld szemeibe. Majd a földet kezdi bámulni, és úgy szólal meg.*
-Nem csodálom, hogy a zöld a kedvenc színed.- *Aztán meg is lepődik kijelentésén, és megint elpirul.*
Vissza az elejére Go down
Oliver Keat
Könnyűlovas
Oliver Keat


Hozzászólások száma : 24
Age : 39
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Sárkánylovasok
Beosztás: Harcos
Rang: Felderítő

2. Liantassë lankása - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. Liantassë lankása   2. Liantassë lankása - Page 4 EmptyHétf. Jún. 29 2009, 18:48

*Imádja zavarba hozni a nőket, nincs is szebb látvány attól, amikor egy nő elvörösödik. Persze nem lép közbe hátsó szándék, de egy férfi önbizalmát rendesen felviszi. A nevére tett bókra elmosolyodik, bár szerinte a nőnek is az olivabogyó jutott eszébe, ami zöld színű, pont mint a szeme. Nane, ez ragályos. Itt a válasz miért is vonzódik a természethez. Már majdnem beköpné, hogy olviabokrokat szeretne tenyészteni termeszteni, mikor a nő olyat kérdezett, amit nem kellett volna. Felcsillannak a szemei, imád kalandjairól mesélni, szokta hajléktalanoknak, télen, amikor a hidegtől nem tudnak elaludni.*
-Ugyan, csak párszor menekültem, harcoltam, de tudnék róla mesélni. Az egész kalandozási mániám ott kezdődött, amikor 20 évesen megkértek, hogy egy térkép segítségével szerezzek meg egy régi könyvet. Hihetetlenül jól szórakoztam közben, de még egy ilyen lehetőség nem adódott még. Remélem hamarosan újra kalandozhatok. *Visszapillant ő is Casve szemébe, elmosolyodik, magyarázatot ad.*
-Igazából azért, mert a természetben élek. Sok zöld dolog vesz körül és itt érzem magam jól. Hát neked miért pont a narancssárga? Mert a barack olyan színű? *Ravasz mosoly jelenik meg ajkán, persze nem gonoszkodásból érdeklődik.*
Vissza az elejére Go down
Casve
Erdőmester
Casve


Hozzászólások száma : 634
Age : 32
Hírnév : 15

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Gazdálkodó
Rang: Földműves

2. Liantassë lankása - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. Liantassë lankása   2. Liantassë lankása - Page 4 EmptyHétf. Jún. 29 2009, 19:01

*Örült, hogy nem kérdezte meg a férfi, hogy miért nem csodálja, hogy a zöld a kedvenc színe. Ebből megmenekült. Szegény, nem nagyon tudja, hogy viselkedjen ilyen társaságban. De amikor a férfi a kalandjairól kezdett mesélni, neki is felcsillant a szeme. Figyelmesen és kalandvágyóan hallgatta Olivert. Ő is szeretne kalandokban részt venni. Nem olyanba, hogy 11 éven keresztül egyedül él a Tolmen erdőben. Vágyott már egy kis kiruccanásra. *
~Hmm... ő aztán nem unatkozott.~
-Szívesen hallgatom a kalandos történeteidet. Szóval, ha szívesen mesélsz, én meghallgatom.-
*De aztán válaszolnia kell egy teljesen más témába illő kérdésre.*
-A narancs... hmm... nem csak azért, mert a barack narancs, hanem, mert az nagyon vidám szín, és én szeretem a vidám színeket. A tűz színeit is szeretem. Valahogy a narancs ragad meg mindig. De szeretem az almazöldet és az égkéket is.- *Válaszolja mosolyogva.*


//FAGY//
Vissza az elejére Go down
Oliver Keat
Könnyűlovas
Oliver Keat


Hozzászólások száma : 24
Age : 39
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Sárkánylovasok
Beosztás: Harcos
Rang: Felderítő

2. Liantassë lankása - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. Liantassë lankása   2. Liantassë lankása - Page 4 EmptyKedd Jún. 30 2009, 20:16

*Hallgatja a "narancs" elméletet, majd arra gondol, hogy ha belekezdeni élete történetének mesélésébe, valószinűleg Casve narancsfákat vágna hozzá, hogy befejezze. Rájön a nevetőgörcs, de csak egy enyhe vörös fejjel mutatja ki jókedvét. Kell az neki, hogy elmebetegnek tartják? Hátradől a fűben, a meleg teljesen kikészíti, de ne várják tőle, hogy a "divat" szerint sárga rucikba mászkáljon.*
-Mesélnél nekem a faluról? Nagynak tünik. *Kéri meg szemét felcsillantva Casvét, és kezeit kényelmesen elhelyezi a nyaka alatt.*


A hozzászólást Oliver Keat összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Júl. 12 2009, 19:29-kor.
Vissza az elejére Go down
Casve
Erdőmester
Casve


Hozzászólások száma : 634
Age : 32
Hírnév : 15

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Gazdálkodó
Rang: Földműves

2. Liantassë lankása - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. Liantassë lankása   2. Liantassë lankása - Page 4 EmptyKedd Jún. 30 2009, 20:42

*Mesélni a faluról? Jótól kéri. Aki még a 2 százalékát sem látta, az mit mondjon?*
-Ó... hát... a belváros elég forgalmas. Piaci napokon rengetegen vannak, és alig tudsz haladni a tömegben. Sok áru ki van pakolva, jobbnál jobbak. És gazdag a készlet. Van egy fogadó. A Fehér Vadkan Fogadó. Ott lehet enni, inni, aludni is. Egy éjszakát egyszer ott töltöttem. Nem olyan rosszak a szobák, bár nekem elég szűkös...-*és most egy kicsit elneveti magát.*-... hisz egész életemben a szabadban éltem. Az ég alatt aludtam, az ég alatt ébredtem. Szabad madár vagyok.-
*Most egy kicsit csöndben maradt. Fel nem elevenülő emlékeire gondolt.*
~De ez nem volt mindig így.~
*Aztán folytatta. Sok szép hely van még, de tudod nem jártam sok helyen, mert én is az utóbbi időben kezdtem csak körbenézni. 11 éven keresztül éltem a Tolmen erdőben, ki sem dugva a fejem másfelé.-
*Újra csend következett. Lehajtotta a fejét. Nem is tudta, mért mondta el, hogy hol élt, hisz ez igazából az ő hibája, hogy nem tartotta a kapcsolatot senkivel. Nem tudott mit mondani tovább, csak csendben nézte a földet.*


//FAGY//
Vissza az elejére Go down
Oliver Keat
Könnyűlovas
Oliver Keat


Hozzászólások száma : 24
Age : 39
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Sárkánylovasok
Beosztás: Harcos
Rang: Felderítő

2. Liantassë lankása - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. Liantassë lankása   2. Liantassë lankása - Page 4 EmptyVas. Júl. 12 2009, 19:26

*Biztosan megleli ő is a helyét a faluban, hiszen kivülről tényleg forgalmasnak látszik. Ami forgalmas, azt lehet felfedezni, amit pedig felfedezni lehet, az fogára való. Szélesen elmosolyodik, mintha valami ocsmány gondolat járna a fejében, de ő nem olyan.*
-Ha szeretsz a szabad ég alatt aludni, akkor kapsz még egy jópontot. *Szól nevetve, s megunva a fekvő testtartást, felül. Kicsit gondolkodik, vagy csak úgy tesz, a lényeg, hogy eszébe jutott valami.*
-Nos, hát szép Hölgy, ha van kedved, megmutathatnád nekem azt az erdőt. *Feláll, kezét az ülő Casve felé tartja, hogy segítsen neki felállni. Csak úgy jóindulatból, hiszen Casve se mozgáskorlátozott...még.*
-Egyébként miért vagy zavarba? Valami van az arcomon? *Ismét elneveti magát, de ha Casve így folytatja tovább, Oliver arca is előbb-utóbb olyan színű lesz, mint a köpenye..vörös.*
Vissza az elejére Go down
Casve
Erdőmester
Casve


Hozzászólások száma : 634
Age : 32
Hírnév : 15

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Gazdálkodó
Rang: Földműves

2. Liantassë lankása - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. Liantassë lankása   2. Liantassë lankása - Page 4 EmptyVas. Júl. 12 2009, 19:40

-Köszi a pontot!- *Mosolyodik el ő is.*
-Igen, szívesen megmutatom. Elég nagy erdő, de úgy ismerem, mint a tenyeremet.- *Majd hagyta, hogy a férfi felsegítse. De a következő kérdésre el is pirult.*
-Zavarodott? Óh... semmi, nem... nincs semmi az arcodon...-
~Csak nem tudom, milyen fából vagy faragva. Vajon Aldo-fából?~
*Majd csendben el is indultak. Egy darabig csendben mentek egymás mellett.*
-Bocsáss meg, hogy ilyen butaságokról fecsegtem neked, mint a narancsok..., meg mi egyébről. Csak... ritkán beszélgetek... főleg... férfiakkal...-
*Hát tényleg eddig csak két férfival beszélgetett. Egyik hülye, a másik nős.*
Vissza az elejére Go down
Oliver Keat
Könnyűlovas
Oliver Keat


Hozzászólások száma : 24
Age : 39
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Sárkánylovasok
Beosztás: Harcos
Rang: Felderítő

2. Liantassë lankása - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. Liantassë lankása   2. Liantassë lankása - Page 4 EmptyVas. Júl. 12 2009, 19:51

*Nagyon szivesen bejárja az erdőt, sőt, már meg is találta a programját az elkövetkezendő napokra. Vagy társaságban, vagy egyedül, de biztosan megismer minden olyan helyet, ami zöld, nagy és talán veszélyes. Casvét furának találja, nem találkozott még ilyen nőkkel, de abban biztos, hogy Casve nem tölti minden napját férfiak közt. De ebben nincs semmi probléma, neki van lelkiismeretfurdalása, hogy zavarba hozta Casvét. Elmosolyodik a válaszra, és reméli, hogy a lány arcáról hamarosan eltünik a vörös szín. Meglepődik a következő szavakra, felvont szemöldökkel mosolyodik el, majd megvonja vállát.*
-Ugyan, te voltál az első nő, akivel ilyen teljesen hétköznapi dolgokról beszéltem először. Tudodmit, a legtöbbjüknek az az első kérdése, hogy mekkora házam van, valamint nős vagyok-e. *Az ilyen személyek pedig irritálják.*
-És hogy van itt a nép? Vannak jók, rosszak? *Kérdi kíváncsian, miközben lassan folytatják útjukat az erdő felé.*
Vissza az elejére Go down
Casve
Erdőmester
Casve


Hozzászólások száma : 634
Age : 32
Hírnév : 15

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Gazdálkodó
Rang: Földműves

2. Liantassë lankása - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. Liantassë lankása   2. Liantassë lankása - Page 4 EmptyVas. Júl. 12 2009, 20:05

*Amikor feltette a kínos kérdését kis csönd következett. De a férfi nyugodtan válaszolt rá, ami Casvénak megnyugtató volt, sőt jól esett neki, hogy nem bosszantotta fel ezekkel a kérdésekkel a mellette haladót.*
~Milyen nép?~*Kérdi magában. Nem tudta, hogy az erdőben lévő népre gondol, vagy az egész birodaloméra. Így igyekszik diplomatikusan válaszolni.*
-Ööö... Nem sok mindenkit ismertem meg. Aredhel Narmolanya volt az első, akivel beszélgettem, majd Hiswa. És persze a családja. Egy ideig náluk aludtam és megengedték, hogy vigyázzak a gyerekeikre. Ennek nagyon örültem. Úgy szeretem őket, mint nővéremet, és bátyámat. Mármint Hiswát és Mitryast. Te ismered őket?-
*Bár gondolta, hogy nem, hisz átutazóban van a férfi.*
-Rosszak pedig... öh... Aldo Barras, hát szerintem nem veszítesz vele sokat, ha nem találkoztok.-
*Ezzel ezt a témát le is zárta. Szóval haladtak még egy darabig. Egy jó darabig, mert nem volt az az erdő olyan közel. Természetesen egy kis csend következett. Szegény asve nem tudta milen témát hozhatna fel. Nem akart olyanról beszélni, ami talán nem is érdekelné Oliwert. Talán most kezdeményezhetne a férfi. Ám de megláttak sok-sok fát. Igen, a Tolmen erdő kezdete...*
Vissza az elejére Go down
Dreamien Tifar
Mágus vezér
Dreamien Tifar


Hozzászólások száma : 1188
Age : 43
Hírnév : 63

Beosztások, rangok
Nép: Mágusok
Beosztás: Vándor
Rang: Isthar

2. Liantassë lankása - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. Liantassë lankása   2. Liantassë lankása - Page 4 EmptyPént. Aug. 28 2009, 12:17

*Dreamien messziről érkezik. Odin, fekete deres csődöre hátán léptet. Hallott már Liantassë lankásáról, de még sosem látta. Körbe-körbe nézeget, a táj egészen magával ragadja. Felesége elvesztése óta nem látott mosolyt csal arcára a sok kis színes virág, mely az egész tájat beborítja. Megállítja lovát. Lassan leszáll, megáll, megszagol egy nefelejcset. Eszébe jut a kedves, aki valahol messze az Idegen fogságában most is rá vár. Nem állhat meg. Hiába minden szépsége a tájnak, mennie kell. De az egy nefelejcset letépné száráról, hogy magával vigye. Mégis meggondolja magát. Megsimítja a virágot. Szomorkás mosollyal áll. fel. Odin közben jóízűen falatozik a lengedező élénkzöld fűből.*
Vissza az elejére Go down
https://evolyran.hungarianforum.net/
Aredhel Narmolanya
Fényhozó
Fényhozó
Aredhel Narmolanya


Hozzászólások száma : 397
Age : 36
Hírnév : 3

Beosztások, rangok
Nép: Mágusok
Beosztás: Boszorkány
Rang: Isthar

2. Liantassë lankása - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. Liantassë lankása   2. Liantassë lankása - Page 4 EmptyPént. Aug. 28 2009, 12:23

*Ared jókedvűen dúdolgatott és a tájban gyönyörködött. Egész délelőtt a vidéket járta, mert pár nappal a nagy esőzések után mindig bővében van a gombatermés. A lány tudta jól merre, menjen, így aztán bőségesen megrakott kosárral a karján lépegetett hazafelé. Amikor egy kisebb domb tetejére ért, megpillantott egy lovat.*
~De szép... kíváncsi vagyok, barátságos-e~
*Egy hatalmasat füttyentett a lónak, majd elindult felé. Félúton vette észre, hogy egy magas férfi is volt ott. Egy kék virágot szagolgatott. Ared behúzta kissé a nyakát, majd megszólította a férfit.*
-Elnézésedet kérem, nem láttalak; a lovadat csodáltam éppen, és lejöttem, hogy adjak neki egy almát... szabad?-
Vissza az elejére Go down
Dreamien Tifar
Mágus vezér
Dreamien Tifar


Hozzászólások száma : 1188
Age : 43
Hírnév : 63

Beosztások, rangok
Nép: Mágusok
Beosztás: Vándor
Rang: Isthar

2. Liantassë lankása - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. Liantassë lankása   2. Liantassë lankása - Page 4 EmptyPént. Aug. 28 2009, 12:30

*Dreamient mélázásából egy erőteljes füttyszó ébreszti. Körbenéz. Egy lány tart felé, mentegetőzve. Jól szemügyre veszi. Gombát szedni lehetett ezen a tájon, legalábbis a megrakott kosár a karján erre utal. *
- Semmi baj, csak kissé el voltam gondolkodva. Odinnak hívják. Hm...almát még nem adtam neki, de a múltkor jól beszamócázott, gondolom, ezt a gyümölcsöt sem veti meg akkor...
*A lány jó benyomást tesz rá. Üde, barátságos teremtésnek látszik. Ritka az ilyen az ő világában. Jól érezhető, a körülötte levő varázserő. Minden bizonnyal a mágusok népéből származik. És bizony elég nagynak tűnik az ereje is, legalábbis ami a kisugárzását illeti. Eddig jut a megfigyelésben, miközben Odin harsogva rágja a felkínált almát.*
- Bocsáss meg, még be sem mutatkoztam, míg a lovam nevét már tudod! Dreamien Tifar, szolgálatodra!
Vissza az elejére Go down
https://evolyran.hungarianforum.net/
Aredhel Narmolanya
Fényhozó
Fényhozó
Aredhel Narmolanya


Hozzászólások száma : 397
Age : 36
Hírnév : 3

Beosztások, rangok
Nép: Mágusok
Beosztás: Boszorkány
Rang: Isthar

2. Liantassë lankása - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. Liantassë lankása   2. Liantassë lankása - Page 4 EmptyPént. Aug. 28 2009, 12:37

*Kissé elpirulva a figyelmetlenségén, gyorsan Ared is bemutatkozott.*
-Aredhel Narmolanya vagyok... és amint látod, nagyon szeretem az állatokat... és a gombát.-
*Diadalmas mosollyal felmutatta a jól megrakott kosarat, majd a fűre letéve a ló felé közelített.*
-Odin, ritkán látni ilyen szép lovat.-
*A lóhoz beszélt, miközben a köpenye zsebében szinte könyékig elmerülve turkált. Aztán titokzatos arccal az állat elé állt. Hagyta, hogy körbeszaglássza, majd lassan elővett a zsebéből egy piros almát.*
-Lássuk, az almával hogy állsz, barátom.-
*Amint a ló kivette a tenyeréből a gyümölcsöt, Ared nem tudta megállni, hogy ne simítson végig a fényes szőrén, majd a ló gazdájára emelte a tekintetét.*
-Ahogy látom, mágus vagy-
*Mosolygott.*

-Mi hozott errefelé?-
Vissza az elejére Go down
Dreamien Tifar
Mágus vezér
Dreamien Tifar


Hozzászólások száma : 1188
Age : 43
Hírnév : 63

Beosztások, rangok
Nép: Mágusok
Beosztás: Vándor
Rang: Isthar

2. Liantassë lankása - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. Liantassë lankása   2. Liantassë lankása - Page 4 EmptyPént. Aug. 28 2009, 12:44

*Dreamien elnézte, ahogy Aredhel a lóval barátkozik. Látta azt is, hogy a ló a simogatásra farkát barátságosan meg-meglebbenti.*
~ Jól bánik vele.~
*Gondolja elismerően. Látszik, hogy tényleg szereti az állatokat. A Odinnak ízlett az alma és repetáért ácsingózva orrával böködni kezdi Aredhelt.*
- Ejnye, Odin! Ne legyél telhetetlen!
*Mosolyog Dreamien. Aredhel kérdésére kissé elszomorodik. Egyre többen kérdezik meg tőle ezt. Mindenkinek csak ugyanazt tudja mondani.*
- Igen, Ishtar mágus vagyok. Családom, a Tifarok minden generációja ezt a mágiát gyakorolta. úgy látom, mindketten egy néphez tartozunk.
Kérdésedre pedig...a kedvesem után. Egy idegen mágus rabolta el tőlem, elpusztítva otthonunkat is....Őt hajszolom, míg meg nem találom...Nem hallottál esetleg ilyenről?
Vissza az elejére Go down
https://evolyran.hungarianforum.net/
Aredhel Narmolanya
Fényhozó
Fényhozó
Aredhel Narmolanya


Hozzászólások száma : 397
Age : 36
Hírnév : 3

Beosztások, rangok
Nép: Mágusok
Beosztás: Boszorkány
Rang: Isthar

2. Liantassë lankása - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. Liantassë lankása   2. Liantassë lankása - Page 4 EmptyPént. Aug. 28 2009, 12:52

*Ared szélesen mosolyog, amint megérzi a ló kutató orrát, ahogy az oldalát böködi. Gyorsan előkotor még egy almát a zsebéből és az állatnak adja.*
-Örülök, hogy megbarátkoztunk.-
*Amikor a férfitől azt hallja, hogy ishtar, még szélesebben mosolyog.*
-Nahát, akkor sokat tanulhatok majd tőled. Én is ezt az ágát művelem a mágiának, de egészen eddig egyedül voltam itt... nagyon örülök a találkozásnak.-
*Mondta melegen, de amikor a férfi szomorú történetét meghallotta, elkomolyodott az arca.*
-Nem hallottam, bár Dagorlad nagyon közel van, tehát minden esélyed megvan a sikerre. Remélem, mielőbb megtalálod a párodat.-
*Szomorú arccal gondolt arra, hogy a férfinak is éppúgy elpusztult az otthona, akárcsak az övé. Lerombolták, és elvették a szívének legkedvesebbet. lázasan gondolkodott, hogyan is tudna segíteni Dreamiennek.*
-A fővárosban sok kém van, próbáld meg őket kérdezni, ők sokfelé járkálnak.-
Vissza az elejére Go down
Dreamien Tifar
Mágus vezér
Dreamien Tifar


Hozzászólások száma : 1188
Age : 43
Hírnév : 63

Beosztások, rangok
Nép: Mágusok
Beosztás: Vándor
Rang: Isthar

2. Liantassë lankása - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. Liantassë lankása   2. Liantassë lankása - Page 4 EmptyPént. Aug. 28 2009, 12:58

~Erre nem is gondoltam! Van még mit tanulnom!~
- Köszönöm a jó tanácsot. Szívesen tanulnék tőled én is.
*Eddig jutott, mikor érezte, feleségét ismét. Mennie kell. Érzi, és az érzés egyre sürgetőbb. nagyon sajnálja. Örül, hogy végre Ishtarra akadt. Kevés van belőlük, talán túlságosan kevés. *
- Nem is tudom, hogy mondjam...van egyféle kapocs köztem és a feleségem között...innen néha megérzem, merre kell indulnom...most is érzem...Mennem kell.
Örültem a találkozásnak, remélem tudunk még találkozni. Sok minden van, amiről szívesen beszélnék veled, vagy tanulhatnék tőled....Sajnos most mennem kell.
*Elbúcsúzik Aredheltől, Odin lovára pattan és elszánt tekintettel elvágtat a távolba.*


//Köszi a játékot!//


A hozzászólást Dreamien Tifar összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Aug. 28 2009, 14:16-kor.
Vissza az elejére Go down
https://evolyran.hungarianforum.net/
Aredhel Narmolanya
Fényhozó
Fényhozó
Aredhel Narmolanya


Hozzászólások száma : 397
Age : 36
Hírnév : 3

Beosztások, rangok
Nép: Mágusok
Beosztás: Boszorkány
Rang: Isthar

2. Liantassë lankása - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. Liantassë lankása   2. Liantassë lankása - Page 4 EmptyPént. Aug. 28 2009, 13:05

*Ared elképedt arccal bámult a viharként tovatűnő lovas után.*
~Nahát... nagyon erős lehet a kapocs köztük... még jó, hogy így érzi. Remélem, hamar a nyomára akad.~
-Viszlát, mágus uram!-
*Kiabálta Dreamien után, majd újabb dalba kezdett. Ezúttal egy szomorúbb, révedező dallamot dúdolgatva haladt hazafelé. Arra gondolt, vajon egyszer Hyp és közte is hasonló kapocs alakul majd ki. Vagy ez csak a mágusok között érvényes?*
~Remélem, nemsoká újra láthatom. Már nagyon hiányzik.~
*Dúdolgatva, sietős léptekkel haladt át a lankáson, hogy mielőbb az Otthonban lehessen.*


//köszönöm a játékot//
Vissza az elejére Go down
Etele Barlon
Lélekfosztó
Etele Barlon


Hozzászólások száma : 237
Age : 42
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Mágusok
Beosztás: Vándor
Rang: Darthar

2. Liantassë lankása - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. Liantassë lankása   2. Liantassë lankása - Page 4 EmptyKedd Okt. 13 2009, 23:04

*Etele megállítja a lovakat. Ha lenne neki érzéke a szépnek, most nagyot ámulna a tájon. A lankás vidék hátterében erdő sötétlik, körülöttük pedig színes virágok tarkállanak. Foglya a másik ló hátán ül. A mágus figyeli, ahogy az elf körbejártatja tekintetét a tájon. Biztos benne, hogy más helyzetben tetszene neki. Nem igazán érdekli, hogy mit gondol. Apró szemeivel nem a szépséget kutatja. Tudja, hogy az emberek birodalmában járnak. Hallott róla ismerőseiről, hogy éber őrjáratok járják e tájat. Nem szeretne a közelükbe kerülni. Jobban szereti a sötét erdőket, ahol el lehet rejtőzni és el lehet rejteni azt, amit nem szeretne, hogy meglássanak. Tifar felesége ez a "dolog".
Hirtelen mozdulattal mindkét lovat az erdő fái felé fordítja. Nem fogja már vágtára őket. Hosszú volt az út Havas-földéről, térkaput pedig nem szívesen használt volna, hiszen honnan is tudhatná, hogy ahova érkeznek, nem várja e kellemetlen fogadtatás. Megrázza fejét. Sunyi tekintetét Ninquëre veti.*
~Nem, rá vigyáznom kell. Szükségem lehet rá. ~
*Hamarosan belépnek a fák árnyat adó koronái alá. Lépésre fogja a lovakat és a legsűrűbb rész felé hajtja őket.*
Vissza az elejére Go down
Etele Barlon
Lélekfosztó
Etele Barlon


Hozzászólások száma : 237
Age : 42
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Mágusok
Beosztás: Vándor
Rang: Darthar

2. Liantassë lankása - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. Liantassë lankása   2. Liantassë lankása - Page 4 EmptySzomb. Okt. 24 2009, 13:27

*Etele mély álomból ébred. Még teljesen sötét van az erdőben, mégis valami felébresztette. Rossz előérzete egy pillanat alatt kiveri az álmot a szeméből.
Ninquë mintha aludna, nem látja, hogy szemei megrebbennek. Gyorsan felébreszti, feltuszkolja a nyeregre, óvatosan vigyázva, nehogy kárt tegyen benne. A lankás felé szimatol a levegőbe. Szemeit meresztgeti, és egy lovas alakját veszi ki jó messze.
Nagyot dobban a szíve. *
~Nem lehet! Nem találhat rám! Olyan jól eltűntettem a nyomokat!~
*Nagy sebesen lóra kötözi az elfet és maga is a nyeregbe pattan. Nincs most idő óvatoskodásra. Lovának oldalába vágja sarkait és vágtára fogja, a másik ló ijedten nyerít, mikor megrántja szájában a zablát. Vad vágta veszi kezdetét.
A Tolmen erdő felé veszi az irányt. Abban reménykedik, hogy a rengetegben, ami a Birodalom legnagyobb erdősége, ha addig nem is, de lerázza üldözőjét, mint már annyiszor tette. Maga mögött saját lova zajától nem hallja, hogy a másik lovas is vágtatni kezd.
Vérnyomása hamarosan az egekben van, szíve hevesen ver, míg lovai patái felverik az erdő nyugalmát.*
Vissza az elejére Go down
Kegyetlen Liana
Fejedelemnő
Kegyetlen Liana


Hozzászólások száma : 64
Hírnév : 10

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Harcos
Rang: Lovag

2. Liantassë lankása - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. Liantassë lankása   2. Liantassë lankása - Page 4 EmptyHétf. Márc. 09 2015, 14:28

//Találkozás Nakhratina-val//

Liana megállította lovát, kezét feltartva jelezte megállási szándékát.
Szemei felhős tekintettel vizslatták a tájat, a távolt. Füst szállt föl több irányból is, sötétre festve az amúgy kristálytiszta, kék eget. Rossz érzés kerülgette, talán azért is mert tudta, ennek nem kellene így lennie. Hiszen még Antonius fejedelem sem sülyedhetett olyan mélyre önnön őrületében, hogy saját falvait lángok martalékává változtassa.
Gondolkodni most mégsem volt idő. Magához intette egyik kísérő katonáját.
- Tudni akarom, mi folyik a környező falvakban... Harminc lovast válassz ki és nézzetek szét a Fehértorony várához legközelebb eső falvakban!
A katona bólintott, s meg is fordította lovát, hogy távozzon hátra össze szedni a felderítőket.
Eztán egy újabb embert intett előre, s most egy másik lovas léptetett mellé, ki Yenel mezején csatlakozott seregéhez.
- Az embereid közül vidd el a harminc legjobb felderítőt és tudassátok velem, mi történik a nyugati falvakban!
A Yeneli bólintott és ő is tette eztán a rá háruló dolgokat.
Immár csak ketten maradtak a a lankáson felállított táborhoz egész közel: Liana és az, ki elsőként, s egyben legrégebb óta csatlakozott a lázadókhoz.
- Ymar! Hozd el elém azt, ki csaknem egy órája tüzet rakott a tábort környező, északi hegyek lábánál. Érdekel, hogy mit is keres itt bárki, miközben láthatóan felégnek a népünk falvai. Indulj!
- Úgy lesz Liana.
Azzal a férfi is elviharzott. Liana egy ideig még méregette kétkedő tekintettel a füstcsíkokat, majd megfordította hátasát és visszatért tábori sátrába.
- Senki ne zavarjon míg Ymar vissza nem jön!
Parancsát hallva a sátor őrei kihúzták magukat és meredten figyeltek minden feléjük közeledőt, vagy éppen közelben elhaladót. Ők biztosan egyetlen lelket sem engednének be hozzá, ha egyszer kiadta nekik a parancsot.

//Nakhratina, ha úgy megfelel, akkor Ymar téged foghat el és hozhat elém.... várom a hszed Wink//
Vissza az elejére Go down
Nakhratina
Hályogvető
Nakhratina


Hozzászólások száma : 15
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Elfek
Beosztás: Boszorkány
Rang: Boszorkány

2. Liantassë lankása - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. Liantassë lankása   2. Liantassë lankása - Page 4 EmptyHétf. Márc. 09 2015, 23:49

Liana & Nakhratina



Az ég narancsosan tündöklött, azt a néhány fehér felhőt is átszínezte a maga kedvére. A szél erősen, még is lágyan fújt, kitartásával messzire sodorja a levegőbe emelkedő füst fellegeket. Először észre se vettem, csupán azután, hogy egy leégett faluhoz értem. Azt hittem, valami ragály miatt gyújthatták fel, azért oly néptelen, de ahogy beljebb haladtam a füstölgő, szenes házak között, több hullára is figyelmes lettem. Nem akármilyen sebek voltak rajtuk. Fénybogaraim tüzetesen vizsgálták a holttesteket, s rajtuk keresztül én is. Egy-egy sebből mintát, s egy érdekes dolgot találtam: agyarat. Na de nem ám akármilyet! Nagyobb volt egy vadkanénál is, pedig nekik elég hosszú. Egy karomvéget is találtam, azt is eltettem egy-egy fiolába. Tettem el nyákot sebből, zsírt csapoltam, szemet szedtem, belet húztam, lárvát kapdostam, hosszú szőrszálakat gyűjtöttem. Lehet, nem a leggusztusosabb dolog, de ha egyszer nekem kell, nekik meg nem... Miután feltöltöttem mágiához és kutatáshoz való tartalékaimat és kicsit körbe nézve még egy-két ép dologgal feltudtam szerelkezni a faluból. Már épp indultam el, mikor szembogaraimon keresztül megláttam egy embert. Még mozgott. Oda lépdeltem hozzá, de már a halálán volt. Az én semmibe révedő szemeimbe nézett utoljára, miközben halkan egy szót nyögdécselt, s aztán kilehelte lelkét. Nem csoda, belsőségei kibuggyantak a hasán tátongó seben, nyakán is egy hatalmas harapás látszódott, egy darabot ki is téptek belőle. Csoda, hogy még élt... micsoda szenvedés lehetett. Felkelve tovább mentem, magamban merengve a szavon, amit sugdosott.
Nem messze a falutól táboroztam le. Nem féltem tüzet gyújtani: a támadók már nem fognak visszajönni, ebben egészen biztos voltam. Egy kidőlt fatörzsre ültem le, varázsbotom letámasztottam magam mellé, s a tűz felé meredve sütögetem a kis szalonnámat, amelyet még pár mérfölddel ezelőtt vettem egy piacon. Éppen azt eszegettem a már sötétben, mikor lódobogás ütötte meg a fülemet. Körülöttem ismét elkezdtek megjelenni a melegfényű szembogarak. Egy, kettő, tizenkettő... körbe lengtek, s rajtuk keresztül figyeltem. Oldalról egy lovas férfi sétált felém. Nem fordítottam oda a fejem, de még a szemem sem, hiszen ezek nélkül is látom őt. Kijelentette, hogy úrnője látni akar és vele kell mennem. Kérdésemre, miszerint elfogyaszthatom-e még a vacsorám a válasz nem volt, s a fényeket látva kicsit elbizonytalanodott: kezét kardjának markolatára tette a biztonság kedvéért. Mivel nem akartam, hogy a végén rángassanak, sóhajtva dobtam a tűzbe a szalonnát. Felvettem a botom, a táskám, s megkértem, hogy vezessen.

Már ciripeltek a tücskök, mikor a táborhoz értünk, az eget eltakarták a pusztítás füstfellegei. Jó magam kivételesen visszahívtam szembogaraim felét, s csak előre figyeltem velük, hogy kevésbé legyek feltűnő. Úgy éreztem teljesen mindegy: egy csuklyás, botos, fénybogaras nő egy csomó katona között mindenképp feltűnik, kevesebb fénynél is. Egy sátorba vezettek. Félhomály volt a két gyertya ellenére, ami az asztalon állt. Egy nő volt még bent, haja mint a hollók tolla, szemei hidegek mint a jeges tenger. Persze nem a saját szemeimmel mértem végig: én csak előre meredve állok, néha pislogok egyet, hogy karneol szemem ne száradjon ki. Fejem kicsit oldalra van biccentve, s várok, hogy most mi is lesz.
Végül a férfi megszólal, hogy mondjam el, mit láttam. Szám halovány mosolyra húzódik.
-Régóta nem látok én már semmit, uram. De ha azt kérdezi, mondjam el, mit tudok a falvakról, amelyeknek pusztulása messzire látszik... Túl sokat nem mondhatok. - azzal a bőr oldaltáskámba nyúlok. Persze a férfi már rántja is a kardját, hogy ha kell, megvédje úrnőjét. Egy pillanatra sem áll meg a kezem. A markomba veszek valamit és közelebb lépek az asztalhoz, ami köztem és a nő között van. Az azon lévő taktikai térképre helyezem azt az agyarat, amit letörve találtam. Az értetlen csendre sóhajtottam.
-Úgy sejtem nem tudják, mi ez... - szólalok meg. -Ez itt vérfarkas agyar. - jelentem ki nyugodtan. -A hullákon is a bestiákra utaló nyomokat "láttam", továbbá az akkor haldokló utolsó szemtanú is ezt súgta fülembe, mielőtt eltávozott volna erről a világról. Az agyar mutatja, hogy derekasan küzdöttek a parasztok, de nem mentek semmire. A nyomok a vár felé mutattak, de nem volt okom arra menni, így hát hogy ott mi van, azt nem tudhatom. - mondom végül, és -ha addig valaki elvette, hogy megnézze- az agyarat visszaveszem, amennyiben a lehetőségem megadatik rá: igen ritka dolog, s meglehetősen erős varázslatokhoz, bájitalokhoz juthatok általa.



Vissza az elejére Go down
Kegyetlen Liana
Fejedelemnő
Kegyetlen Liana


Hozzászólások száma : 64
Hírnév : 10

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Harcos
Rang: Lovag

2. Liantassë lankása - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. Liantassë lankása   2. Liantassë lankása - Page 4 EmptyKedd Márc. 10 2015, 08:18

//Nakhratina NRT játék//

Liana hosszas tanakodás után egyenesedett ki térképe fölött, s a kintről beszűrődő hangokra lett figyelmes. Ymar hangját milliók közül is felismerte volna, annyira hozzá szokott az évek folyamán.
Nem tartotta fel a katonát egyik ajtón álló sem, hagyták, hogy vezérük elé citálja azt a furcsa szerzetet, melyet végül maga Liana is láthatott végre.
A valamikori fejedelemnő szemöldöke kérdőn szaladt fel, amint felmérte a furcsa idegen elf, még furcsább öltözetét. Ismert elfeket, nem is keveset, ám azok még véletlen sem jártak sosem ehhez a szereléshez hasonlatos ruhadarabokban. Aztán a tompán csillogó, vak szemekbe nézett, s eztán a nő körül libegő apró fénypászmákra. Egyértelmű volt, hogy varázslattal van dolga, s az elf rezzenéseit figyelembe véve arra saccolt, hogy ezek a fényes izák bizony a látás hiányát kompenzálják valami számára teljességgel ismeretlen módon. Ám a mágia területén sosem készülhetett fel igazán, hiszen az ő népe nem mágikus múltjáról híres.
Eztán a fehér hajú elf nő megszólalt a népére oly jellemző bársonyos simaságot idéző hangján.
-Régóta nem látok én már semmit, uram. De ha azt kérdezi, mondjam el, mit tudok a falvakról, amelyeknek pusztulása messzire látszik... Túl sokat nem mondhatok.
Az elf táskába nyúló mozdulatával szinte egyidőben intette nyugalomra Liana a nő mellett strázsáló katonát, hogy véletlen se merészelje fegyverét használni itt és most.
A válaszból egyértelművé vált számára, hogy az elf valóban vak, csak éppen biztos volt abban, hogy sokkal többet tudna mesélni a számára talán nem is oly láthatatlan dolgokról, mint azt talán mutatni igyekszik.
Liana figyelte, amint a nő közelebb lép az asztalhoz, majd a térképen landoló fogra meredt. Nem tudta mire vélni hirtelen a dolgot. Abban biztos volt, hogy vadállat egy sem képes ekkora pusztítást végezni, s pláne nem képes felperzselni falvakat.
- Úgy sejtem nem tudják, mi ez... Ez itt vérfarkas agyar. A hullákon is a bestiákra utaló nyomokat láttam, továbbá az akkor haldokló utolsó szemtanú is ezt súgta fülembe, mielőtt eltávozott volna erről a világról. Az agyar mutatja, hogy derekasan küzdöttek a parasztok, de nem mentek semmire. A nyomok a vár felé mutattak, de nem volt okom arra menni, így hát hogy ott mi van, azt nem tudhatom.
A vár említésére felkapta aggodalommal terhes arcát, s egyenesen a vak szempárba meredt. Majd újra a vérfarkas fogra nézett, felemelte, egy ideig forgatta ujjai között de, életében még csak hasonlót sem látott. Végül elgondolkodva tette vissza az asztalra.
- Azt mondod vérfarkasok? *Liana szemei az elfre tapadtak, várva valami válaszra, mely talán többet is elárul ezekről a bizarr lényekről, melyek eddig nem voltak többek itt mítosznál* - Miből következtetsz arra, hogy vérfarkas fog ez, s nem holmi túlfejlett, közönséges farkas példánynak volt valaha szájában?



Vissza az elejére Go down
Nakhratina
Hályogvető
Nakhratina


Hozzászólások száma : 15
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Elfek
Beosztás: Boszorkány
Rang: Boszorkány

2. Liantassë lankása - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. Liantassë lankása   2. Liantassë lankása - Page 4 EmptyKedd Márc. 10 2015, 14:17

Liana & Nakhratina


Igazából meg se lepődtem hitetlenkedésükön. Ők csak egy hatalmas fogat látnak, azt a burjánzó energiát és feszülő mágiát, ami ebből árad, nem. A táskámba nyúlva elővettem a fiolába tett karom darabot és a szintén fiolázott pár szőrszálat, amit találtam. A szürke szőrszál hosszú volt és vastagabb az átlagnál, durva tapintású még látszatra is, kicsit szálkás.
-Egy boszorkány mindig felismeri azt, amely bájitalokhoz és varázslatokhoz kell. Nem először fogtam a kezemben vérfarkas fogat. Őrleményéből megannyi erősítő bájitalt, a megfelelő időpontban elkészítve átkot, vagy akár mérget is lehet belőle csinálni. A szőrét és a karmát szintúgy fellehet használni. Csak egy kezdő nem ismerne fel egy mágikus tárgyat.
Ezek a lények nagyobbak egy harcedzett, magas férfinál, erősebbek egy medvénél és vérszomjasabbak bármely őrültnél. Okosak, rendkívül tanulékonyak, de még is nagyon sok állati vonásuk van.. például, hogy falkában járnak, a zsákmányra együtt csapnak le. Az alfa vezeti a támadást és a falkát. Az a kígyó feje. Ránézésre olyanok, mint a szálkás szőrű, farkasfejű emberek. Két lábon is tudnak járni, de négy lábon futva beérik a lovakat. Immunisak a betegségekre, s nem halnak meg egykönnyen. S úgy tűnik, valamiért most igencsak rákaptak az emberhúsra.
- mondandóm közben elég időt hagytam, hogy nézegessék az asztalra tett cuccaimat, így azokat félve markolom vissza és rejtem el táskámba, még az engem bekísért katona kezéből is kikapom a fiolámat, hogy féltve eltegyem. Úgy hiszem, a várban már nem sok ember él, viszont annál több farkas, és úgy tűnik, a nő a vár ellen akarta vezetni seregét.
-Ha keletkezésükről, legendáikról akar még hallani, vegyen egy bestiáriumot, ennél többet én nem mondhatok. Persze azt hisz, amit akar. Ha nem hiszi, hogy az emberek odabent már nem élnek, s nem őket találja ott, nekem az is édes mindegy, a maga katonái és felelőssége. -vonom meg a vállamat. -Ha most megengedi, szeretnék végre utamra menni. Éhes is vagyok már, a vacsorámat sem fejezhettem be. - mondom két kézzel markolva varázsbotom, s arra támaszkodva meredek előre, miközben fénybogaraimon át a nőt fürkészem. Minek tartana itt? Semmi közöm az egészhez.



Vissza az elejére Go down
Kegyetlen Liana
Fejedelemnő
Kegyetlen Liana


Hozzászólások száma : 64
Hírnév : 10

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Harcos
Rang: Lovag

2. Liantassë lankása - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. Liantassë lankása   2. Liantassë lankása - Page 4 EmptyCsüt. Márc. 12 2015, 20:01

Furcsa szerzetnek tartotta az elfet. Persze nem azért, mert különös fények lebegtek körülötte, hiszen azok oka egyértelmű volt még számára is.
Valóban nem volt oka marasztalni őt, hiszen nem sok vizet zavart a környéken. Azonban nem akart úgy tovább haladni útján, hogy úgy érezze, nem készült föl eléggé.
Abban meg biztos volt, hogy a szűkös leírórészlet mögött több tudás lakozik a nőben, mint azt mutatni szeretné.
Igyekezett minden hallott dolgot elraktározni elméjében, ha későbbiekben netán szüksége volna rájuk, s ugyanakkor más is motoszkált fejében.
- Csupán két kérdésem volna még hozzád, s ha azokat megválaszoltad, szavamat adom, elengedlek. *kutató pillantását vetve a nőre szólalt meg ismét* - Mi a gyenge pontjuk ezeknek a... vérfarkasoknak?
Vissza az elejére Go down
Nakhratina
Hályogvető
Nakhratina


Hozzászólások száma : 15
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Elfek
Beosztás: Boszorkány
Rang: Boszorkány

2. Liantassë lankása - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. Liantassë lankása   2. Liantassë lankása - Page 4 EmptyCsüt. Márc. 12 2015, 23:09

Liana & Nakhratina


A nő csak fürkészett, én pedig nyugodtan, kisimult arccal várakoztam a válaszára, amit végül meg is kaptam. Hm. Egész okos, legalább nem rohan fejjel a falnak. Habár nem direkt tartottam vissza ezen információt, csupán megfeledkeztem róla.
-Minden vérfarkas megölhető. A legjobb fegyver ellenük az ezüst. A sebeik gyorsan gyógyulnak, kivéve, ha az ezüst okozta. Habár a betegségekre immunisak, van egy-két méreg, amelytől legyengülnek, nagy dózisban bele halnak. Az egyik havasi sisakvirágból készül, a másik pedig farkasszőlőből. - mondom, s mivel sejtem, hogy ennél azért több információt vár a nő, folytatom.
-Habár farkasszőlőnek hívják, magának a növénynek köze sincs a szőlőhöz. Alacsony 20–40 cm termetű, szárának felénél négy vagy nyolc levélből álló örve van, a széles, hálózatos erezetű levelek oválisak, csúcsuk hegyes. Egyetlen zöldes, 3–5 cm széles virága van; 4 lándzsás külső és 4 szálas belső lepellevél takarja. Fekete vagy sötétkék, kb. 1 cm átmérőjű, bogyószerű toktermése van, a magvak vörösek. Az árnyékos, nedves erdős területeket kedveli, így akár a környéken is meglehet lelni. Azonban vigyázni kell vele, mert az emberre különösen veszélyes, ha elfogyasztják. Gondoljon bele: ha legyengít egy vérfarkast, mit tehet egy emberrel?
A sisakvirág hegyvidéken, főleg patakok környékén nő. Embernagyságúra is megnőhet, levele ölbefogó, levélkéje szárnyasan szabdalt. Kékeslila színű virága magas fürtökben virágzik. Répaforma két szürke-barna gumója van. Legmérgezőbb a gyökere, de mérgező az egész növény, úgy ahogy van. A leghatásosabb, ha ezeknek mérgébe mártott ezüstpengével támadnak rájuk. Úgy már lenne esély a győzelemre.
- fejezem be a mondandómat.
-No és mi volna a második kérdés?



Vissza az elejére Go down
Kegyetlen Liana
Fejedelemnő
Kegyetlen Liana


Hozzászólások száma : 64
Hírnév : 10

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Harcos
Rang: Lovag

2. Liantassë lankása - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. Liantassë lankása   2. Liantassë lankása - Page 4 EmptyVas. Ápr. 12 2015, 10:30

//NRT - Nakhratina//

Biztos volt abban, hogy nem véletlen tud ennyit a nő, s abban is, hogy vélhetőleg többet is tud a környéken ólálkodókról. Egy vakhoz képest meg pláne sokat tud. Túl sokat... egy vakhoz képest.
Bár egyértelműen nem szokványos falkáról lehet szó - már ha lehet beszélni farkasemberek esetében szokványos dolgokról, hiszen egyet sem látott még eddig - abban értelmet nem nagyon látott, hogy minek is van szüksége egy farkas falkának az emberek várára.
Valami sokkal komolyabbat és fenyegetőbbet gyanított emögött.
- Mivel ott jártál, hol ezek a vadak is megfordultak gyanítom, nem mulasztottad el kiötölni, nagyjából hányan is haladhattak át ott. Ha így van, akkor ez volna az utolsó kérdésem: Megközelítőleg mennyire tennéd a létszámukat a vérfarkasoknak?
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





2. Liantassë lankása - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. Liantassë lankása   2. Liantassë lankása - Page 4 Empty

Vissza az elejére Go down
 
2. Liantassë lankása
Vissza az elejére 
4 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
EVOLYRAN  :: EVOLYRAN - A SZÖVETSÉG :: Emberek uradalma :: Emberek uradalma-
Ugrás: