EVOLYRAN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EVOLYRAN


 
KezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Dumáljunk!

Go down 
+48
Alapító2
Greta
Játékos Mesélő
Zaphyra
Shyon
Helena
Fehérke
Lyna Carmel
Mia Ruton
Fekete Daronar
Theodor Drakon
Mesélő
Nibelon
Aldo Barras
Avaia Eldsaye
Christopher MCCallum
Mendrago
Mitryas Hythamorys
Aventhis
Legender
Adria Belorian
Caius Alec Snarknit
Mylene Hythamorys
Nexus
Formenya Hyalma
Edward Elric
Flow
Glorien
Fatima Ferses
Seyla Vulfia
Kegyetlen Liana
Cecília
Feketeszemű Eloyah
Shannah Hamadrya
Dardanosz Ehtar
Xandex
Edward Dylan
Dreamien Tifar
Akira Angel
Blazer Duranin
Doat
Antonius fejedelem
Loanera
Ayame
Hiswa
Lyllen
Idril mester
Evolyrani Főadmin
52 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Next
SzerzőÜzenet
Adria Belorian
Felderítő
Adria Belorian


Hozzászólások száma : 23
Age : 33
Hírnév : 6

Beosztások, rangok
Nép: Sárkánylovasok
Beosztás: Harcos
Rang: Felderítő

Dumáljunk! - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dumáljunk!   Dumáljunk! - Page 5 EmptyCsüt. Ápr. 11 2013, 10:39

Játszanék a közeljövőben egy sárkánylovassal, valahol a sárkánylovasok főhadiszállásának közelében vagy ott bent. Ezen kívül keresek még egy társ nélküli, aktív sárkányt aki megismerkedne velem, tartós kapcsolat céljából:)
Jelentkezést üzenetben küldjetek lécci.
Vissza az elejére Go down
Legender
Játékmester
Legender


Hozzászólások száma : 145
Hírnév : 18

Beosztások, rangok
Nép: NJK
Beosztás: Mesélő
Rang:

Dumáljunk! - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dumáljunk!   Dumáljunk! - Page 5 EmptyPént. Ápr. 19 2013, 09:33

Üdvözletem minden visszatérőnek és új regizettnek!

Eljött az ideje, hogy emlékeztessek mindenkit arra az apró, ámbár igen csak fontos dologra, hogy a vasárnapi mese folytatása immár itt liheg a nyakunkon.
Hát mindenkit nagy nagy szeretettel várok Soreleybe, hogy érezhessétek a törődést! Laughing
Kössétek fel a gatyát, na meg egyesek az egyéb alsóneműjüket! Nem lesz könnyű menet... XDD
Vissza az elejére Go down
Caius Alec Snarknit
Tűzlobbantó
Tűzlobbantó
Caius Alec Snarknit


Hozzászólások száma : 331
Age : 36
Hírnév : 10

Beosztások, rangok
Nép: Mágusok
Beosztás: Varázsló
Rang: Elemi mágus

Dumáljunk! - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dumáljunk!   Dumáljunk! - Page 5 EmptySzomb. Ápr. 20 2013, 11:20

Már előre félek. :P Bár elvileg Aventhis a halálra szánt karakterem és nem Caius. Remélem... Bár lehet, hogy megcserélném, hogyha felélesztem Christ. Hmm... *agyal* Very Happy
Vissza az elejére Go down
Legender
Játékmester
Legender


Hozzászólások száma : 145
Hírnév : 18

Beosztások, rangok
Nép: NJK
Beosztás: Mesélő
Rang:

Dumáljunk! - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dumáljunk!   Dumáljunk! - Page 5 EmptySzomb. Ápr. 20 2013, 21:04

Azért csak figyelmesen abban a mesében. Bár valóban nem halálra szánt karakter vagy, mégis meghalhat egy olyan kari, ki netán nem úgy cselekszik, ahogyan azt kellene a halálos csapások elkerülése érdekében. Még történhetnek furcsa dolgok.
Megsúgom, ha valaki elbénázza a mesében a dolgokat, hát egy szempillantás alatt odavésem a hsz-e után, hogy: Evolyrani pályafutásod véget ért!
Muhahahahahahaha Laughing
Vissza az elejére Go down
Legender
Játékmester
Legender


Hozzászólások száma : 145
Hírnév : 18

Beosztások, rangok
Nép: NJK
Beosztás: Mesélő
Rang:

Dumáljunk! - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dumáljunk!   Dumáljunk! - Page 5 EmptySzomb. Ápr. 20 2013, 21:06

Hát na igen.... Gonosz vagyok, gonosz, nagyon gonosz.... meg kegyetlen wáháháháhá
Vissza az elejére Go down
Aventhis

Aventhis


Hozzászólások száma : 25
Age : 38
Hírnév : 9

Beosztások, rangok
Nép: Vámpírok
Beosztás: Vérszívó
Rang: Árnyék

Dumáljunk! - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dumáljunk!   Dumáljunk! - Page 5 EmptyVas. Ápr. 21 2013, 15:53

Még szerencse, hogy Caiust elvittem a harctérről. Very Happy Egy darabig nem is nagyon fog visszatérni szerintem, lévén ájulás közepette lovagolt ki vele Jason. Very Happy Max. felajánlom, hogy megszállhatja valami gonosz szellem, vagy mit tudom én. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Hiswa
Fejvadász - Lélekkutász
Fejvadász - Lélekkutász
Hiswa


Hozzászólások száma : 973
Age : 123
Hírnév : 53

Beosztások, rangok
Nép: Elfek
Beosztás: Boszorkány
Rang: Elf boszorkány

Dumáljunk! - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dumáljunk!   Dumáljunk! - Page 5 EmptyVas. Ápr. 21 2013, 16:10

Ejjjjj! Nem sajnálod szegény tűzlobbanót? XD

Bár gyanítom, nem ért még véget számára teljesen a buli. Very Happy Én személy szerint bírom a kis piromániást. Very Happy
Vissza az elejére Go down
https://evolyran.hungarianforum.net
Aventhis

Aventhis


Hozzászólások száma : 25
Age : 38
Hírnév : 9

Beosztások, rangok
Nép: Vámpírok
Beosztás: Vérszívó
Rang: Árnyék

Dumáljunk! - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dumáljunk!   Dumáljunk! - Page 5 EmptyVas. Ápr. 21 2013, 16:38

Hát, lehet, hogy színesebbé tenné a mesét. Smile Amúgy sem sok kapcsolata van/volt a legénynek és mindenki utálja. :P Szóval tényleg hogyha kell valami porhüvely, vagy ilyesmi, akkor nyugodtan. Very Happy Aztán majd max utána valami meggyógyítja. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Legender
Játékmester
Legender


Hozzászólások száma : 145
Hírnév : 18

Beosztások, rangok
Nép: NJK
Beosztás: Mesélő
Rang:

Dumáljunk! - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dumáljunk!   Dumáljunk! - Page 5 EmptyHétf. Ápr. 22 2013, 21:01

Nos, A Sötét Úr tervei csak előttem ismeretesek. XDDD
Hogy mi lesz Caius sorsa az a jövő titka. Wink


De amiért jöttem:

Fontos felhívás!

Mindenkinek szól, ki a Horda mese résztvevője!
A meséhez hozzászólásokat legkésőbb szombat este 11-ig lehet alkotni!!!!
Azután már a mesélőé az idő egészen vasárnap 16:00-ig, hogy megeméssze a játékosok irományait, és reagáljon is rá.

Tehát nem elfelejteni, hogy mostantól minden mesélői reag után köv. szombat 23:00-ig van időtök a reagálásra!


Kellemes estét mindenkinek! Very Happy
Vissza az elejére Go down
Caius Alec Snarknit
Tűzlobbantó
Tűzlobbantó
Caius Alec Snarknit


Hozzászólások száma : 331
Age : 36
Hírnév : 10

Beosztások, rangok
Nép: Mágusok
Beosztás: Varázsló
Rang: Elemi mágus

Dumáljunk! - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dumáljunk!   Dumáljunk! - Page 5 EmptyKedd Ápr. 23 2013, 09:58

De közben esetleg lehet játszani és lehet írni több hsz-t is, vagy felesleges?
Amúgy meg igen, én sem nagyon szeretném, ha meghalna Caius... Így is lesz még szerepe, hogy ellovagoltak? Írjak vele hsz-t? Smile
Vissza az elejére Go down
Hiswa
Fejvadász - Lélekkutász
Fejvadász - Lélekkutász
Hiswa


Hozzászólások száma : 973
Age : 123
Hírnév : 53

Beosztások, rangok
Nép: Elfek
Beosztás: Boszorkány
Rang: Elf boszorkány

Dumáljunk! - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dumáljunk!   Dumáljunk! - Page 5 EmptyKedd Ápr. 23 2013, 16:14

Írhatsz vele amit csak szeretnél, na és természetesen bárhol másutt is játszhatsz eközben.
Gyakorlatilag amit játszunk annak már több mint egy esztendeje vége. Legalábbis Evolyran történelmében.
Vissza az elejére Go down
https://evolyran.hungarianforum.net
Fatima Ferses
Íjász
Íjász
Fatima Ferses


Hozzászólások száma : 218
Age : 214
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Elfek
Beosztás: Harcos
Rang: Elit harcos

Dumáljunk! - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dumáljunk!   Dumáljunk! - Page 5 EmptySzomb. Ápr. 27 2013, 12:51

Ahm, ebben a mesében remélem én még beleszámítok. Wink Azért nem írtam, mert kb az utolsók között voltam, amikor írtam, s arra még nem reagált a mesélő. És még most sem. ^^
Szóval mintha Fatima ott sem lenne, úgy vettem észre. Tett egy varázslatot a csontkollekció ellen. Na az most sikerült, vagy sem? Smile
Vissza az elejére Go down
Fatima Ferses
Íjász
Íjász
Fatima Ferses


Hozzászólások száma : 218
Age : 214
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Elfek
Beosztás: Harcos
Rang: Elit harcos

Dumáljunk! - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dumáljunk!   Dumáljunk! - Page 5 EmptySzomb. Ápr. 27 2013, 12:54

Caius... jól fontold meg, Christ tényleg visszahozod-e. Smile Mert ha igen, akkor visszahozhatom Casvét, bár arra gondoltam, vele végleg "végzek". Vagyis hazament régi otthonába...
Vissza az elejére Go down
Dreamien Tifar
Mágus vezér
Dreamien Tifar


Hozzászólások száma : 1188
Age : 43
Hírnév : 63

Beosztások, rangok
Nép: Mágusok
Beosztás: Vándor
Rang: Isthar

Dumáljunk! - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dumáljunk!   Dumáljunk! - Page 5 EmptySzomb. Ápr. 27 2013, 13:01

Ayame: "Szembe ötlött neki egy különös elf is. Egy nő, amint varázslattal pusztítja ellenfeleit, s majd egy újabb mozdulattal Morionon igyekszik letesztelni taszító bűbájának erejét.
Ayame nem akart hinni a szemének. Látta, amint a monstrumot célba vevő taszító erő létrejön, s ekkor gondolkodás nélkül hull alá a sárkány test, s röptében változik át elf nővé. Ayame a levegőben taszító mozdulattal mondja ki az előbb Fatima száját elhagyó bűbájt:*
- Resectum tracta!"

Legender:"Morion csont teste körül felizzik a varázskör, melyet Ayame sárkány alakban vésett a halálos bestiát kerülgetve. A föld megelevenedni látszik a bensőjéből feltörő mágikus földkarok lendülésétől. A fizikai világ egyik legerősebb bilincsei záródnak könyörtelen elszántsággal a csont lényre. Morion ellenkezésre képtelen állapotban hanyatlik földre. Az animágus varázsa megállja helyét, s a gigászi bestia földhöz szegezve várja végzetét.
Mégsem számít már neki, mi sors vár rá, hiszen mindaz, miért eddig küzdött végre beteljesült: A Sötét Úr kiszabadult.
Halandók tucatjai rohamozzák meg a földre került bestiát, mint vérszemet kapott ragadozók az áldozataikat."

Fatima, én a helyedben ezt venném alapul, meg azt, hogy ha a Legender nem írta meg, hogy nem sikerül, akkor tekinthető sikeresnek a varázslatod, csak közben volt egy másik, amire fontosabbnak tartothatta reagálni a mese szempontjából.
Egyúttal más is úgy írta már, hogy megörtént a varázslatod, tehát játékostárs is megerősítette.
Szóval a helyedben én a Legender fent idézett részletét, meg az utána következőket venném figyelembe és aszerint reagálnék. Wink
De persze te tudod Smile

Vissza az elejére Go down
https://evolyran.hungarianforum.net/
Mitryas Hythamorys
Myrte mester
Mitryas Hythamorys


Hozzászólások száma : 592
Age : 236
Hírnév : 12

Beosztások, rangok
Nép: Mágusok
Beosztás: Nagyúr
Rang: Illúziómágus

Dumáljunk! - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dumáljunk!   Dumáljunk! - Page 5 EmptySzomb. Ápr. 27 2013, 14:09

Üdvözletem mindenkinek!

Fatima úrnőm, egyet kell értenem Dreamiennel, hiszen a mesélő tulajdonképpen azzal, hogy Morion földre került a te varázslatodat is sikeresnek hagyta.
Nekem nagyon úgy tűnik, Ayame úrnővel együttesen ugyanazt az igét mondtátok ki, hogy tuti sikeres legyen a dolog. Szerintem a Legender azzal, hogy az utolsó reakcióját (az elf animágusnak) sikeresnek tituálta, azáltal a te akciód is sikeres kell legyen.
Amíg a mese vezetője nem ír rád priviben vagy utal a cselekedeted sikertelenségére addig nyugodtan lehet sikeresnek gondolnod.
Meg lássuk be, ilyen idő távolából felvenni a fonalat nem egyszerű kihívás még egy tapasztalt játékvezetőnek sem.

Az a véleményem, Legender most szándékosan arra terelte a központi figyelmet, ami a sötét úrral történik, és a segítségül érkezők táján.
Gondolom lesz még sok alkalom, hogy mind bekerüljünk a reagjába.
Ezen kívül, lehet, Ayame is arra vár, hogy írj.
Bizonyára ő is úgy fog reagálni, hogy támadtok mindketten tovább a már földön fekvő Morionra.

Bocsánatot kérek a hosszúra nyúlt firkálásért. Smile
Vissza az elejére Go down
Mitryas Hythamorys
Myrte mester
Mitryas Hythamorys


Hozzászólások száma : 592
Age : 236
Hírnév : 12

Beosztások, rangok
Nép: Mágusok
Beosztás: Nagyúr
Rang: Illúziómágus

Dumáljunk! - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: emlékeztető   Dumáljunk! - Page 5 EmptySzomb. Ápr. 27 2013, 14:52

Legender írta:

Fontos felhívás!

Mindenkinek szól, ki a Horda mese résztvevője!
A meséhez hozzászólásokat legkésőbb szombat este 11-ig lehet alkotni!!!!
Azután már a mesélőé az idő egészen vasárnap 16:00-ig, hogy megeméssze a játékosok irományait, és reagáljon is rá.

Tehát nem elfelejteni, hogy mostantól minden mesélői reag után köv. szombat 23:00-ig van időtök a reagálásra!


Kellemes estét mindenkinek! Very Happy
Vissza az elejére Go down
Mendrago
Sárkány isten
Mendrago


Hozzászólások száma : 15
Hírnév : 3

Beosztások, rangok
Nép: Istenek
Beosztás: Bestia
Rang: Főisten

Dumáljunk! - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dumáljunk!   Dumáljunk! - Page 5 EmptySzomb. Ápr. 27 2013, 16:40

Sziasztok!

Celestine, írtam reagot. Várom a fejleményeket. Majd hozom a villásreggelihez az étkészletet. Ma este szívesen fogadok bárkit kajára. Cuki sárkány szív a menü.
Viccet félre téve, szóval várom a reakciót kislány. : )))
Vissza az elejére Go down
Caius Alec Snarknit
Tűzlobbantó
Tűzlobbantó
Caius Alec Snarknit


Hozzászólások száma : 331
Age : 36
Hírnév : 10

Beosztások, rangok
Nép: Mágusok
Beosztás: Varázsló
Rang: Elemi mágus

Dumáljunk! - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dumáljunk!   Dumáljunk! - Page 5 EmptyVas. Ápr. 28 2013, 11:30

Fatima: Igen, tényleg szeretném visszahozni Chris-t és örülnék, hogyha Casve is visszajönne. Persze, csak hogyha szeretnéd. Smile Caius-szal elég keveset játszottam, és nem érzem annyira magaménak, de Christ mindig is szerettem és úgy vélem, hogy vele kicsit aktívabb is lennék. Csak akkor új életcélt kellene neki kitalálnom. Mondjuk lehetne, hogy elutazik Casve-hoz és visszacsábítja, vagy mitt tudom én.
Sárkányság, neked pedig repülök és írok. Remélem annyira nem nyírtál ki... :$ Smile
Vissza az elejére Go down
Fatima Ferses
Íjász
Íjász
Fatima Ferses


Hozzászólások száma : 218
Age : 214
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Elfek
Beosztás: Harcos
Rang: Elit harcos

Dumáljunk! - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dumáljunk!   Dumáljunk! - Page 5 EmptyVas. Ápr. 28 2013, 16:01

Megértettem, amit mondtatok. Smile
Vissza az elejére Go down
Legender
Játékmester
Legender


Hozzászólások száma : 145
Hírnév : 18

Beosztások, rangok
Nép: NJK
Beosztás: Mesélő
Rang:

Dumáljunk! - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dumáljunk!   Dumáljunk! - Page 5 EmptyVas. Ápr. 28 2013, 16:08

Ha Fatima szeretne még írni, akkor kitolhatom a reagomat holnapra, nem hajt a tatár Wink
Vissza az elejére Go down
Legender
Játékmester
Legender


Hozzászólások száma : 145
Hírnév : 18

Beosztások, rangok
Nép: NJK
Beosztás: Mesélő
Rang:

Dumáljunk! - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dumáljunk!   Dumáljunk! - Page 5 EmptyVas. Ápr. 28 2013, 16:19

Egyébként a hszem után is bőven beléphet bárki, akár még újak is.
Vissza az elejére Go down
Legender
Játékmester
Legender


Hozzászólások száma : 145
Hírnév : 18

Beosztások, rangok
Nép: NJK
Beosztás: Mesélő
Rang:

Dumáljunk! - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dumáljunk!   Dumáljunk! - Page 5 EmptyVas. Ápr. 28 2013, 16:47

Hogy megint magamra kommentelhessek: Ment az újabb mesélői hsz Soreleybe. Wink

Csak ügyesen mindenki!
Vissza az elejére Go down
Fatima Ferses
Íjász
Íjász
Fatima Ferses


Hozzászólások száma : 218
Age : 214
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Elfek
Beosztás: Harcos
Rang: Elit harcos

Dumáljunk! - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dumáljunk!   Dumáljunk! - Page 5 EmptyVas. Ápr. 28 2013, 16:51

Bocsi, nem láttam az üzenetet, mert pont írtam :P

Jó lesz így is, nem baj, hogy megelőztél. ^^
Vissza az elejére Go down
Legender
Játékmester
Legender


Hozzászólások száma : 145
Hírnév : 18

Beosztások, rangok
Nép: NJK
Beosztás: Mesélő
Rang:

Dumáljunk! - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dumáljunk!   Dumáljunk! - Page 5 EmptyVas. Ápr. 28 2013, 17:05

Tökéletes Fatima. Ami pedig Ayame úrnőnket illeti, hát számíthatunk rá hétfőtől.

Ez pedig mindenkinek szól: Több kört is ki lehet játszani két mesélői hsz között. Csak nyugodtan csépeljétek az ellent + egymást, és éljétek ki harci vágyaitokat! Smile
Vissza az elejére Go down
Ayame
Animágus
Ayame


Hozzászólások száma : 73
Age : 225
Hírnév : 18

Beosztások, rangok
Nép: Elfek
Beosztás: Boszorkány
Rang: Elf boszorkány

Dumáljunk! - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dumáljunk!   Dumáljunk! - Page 5 EmptyHétf. Ápr. 29 2013, 18:16

Sziasztok!

Fatima, örülök, hogy hiányzom valakinek a játékból. Ma már feltudtam nézni, holnap írok a meséhez. Lenyomjuk azt a csontit mi Fatimával. Very Happy
Fatima, több körön át is viaskodnék, ha neked úgy jó, kicsit pörgessük fel az eseményeket, nehogy kómába essen Legender. Laughing
Vissza az elejére Go down
Christopher MCCallum
Könnyűlovas
Christopher MCCallum


Hozzászólások száma : 218
Age : 36
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Sárkánylovasok
Beosztás: Harcos
Rang: Felderítő

Dumáljunk! - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dumáljunk!   Dumáljunk! - Page 5 EmptyHétf. Ápr. 29 2013, 18:47

Üdvözlet a népnek!
Visszatértem, hála a Sárkányok istenségének és hű társamnak, Celestin-nek. ^^ <3
Vissza az elejére Go down
Hiswa
Fejvadász - Lélekkutász
Fejvadász - Lélekkutász
Hiswa


Hozzászólások száma : 973
Age : 123
Hírnév : 53

Beosztások, rangok
Nép: Elfek
Beosztás: Boszorkány
Rang: Elf boszorkány

Dumáljunk! - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dumáljunk!   Dumáljunk! - Page 5 EmptySzer. Május 01 2013, 09:58

Üdv az élők között Chris. Wink
Vissza az elejére Go down
https://evolyran.hungarianforum.net
Christopher MCCallum
Könnyűlovas
Christopher MCCallum


Hozzászólások száma : 218
Age : 36
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Sárkánylovasok
Beosztás: Harcos
Rang: Felderítő

Dumáljunk! - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dumáljunk!   Dumáljunk! - Page 5 EmptyCsüt. Május 02 2013, 09:40

Köszönöm! Smile

Valaki egy játékot esetleg? Very Happy
Vissza az elejére Go down
Avaia Eldsaye
Könnyűlovas
Avaia Eldsaye


Hozzászólások száma : 132
Age : 33
Hírnév : 3

Beosztások, rangok
Nép: Sárkánylovasok
Beosztás: Harcos
Rang: Felderítő

Dumáljunk! - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dumáljunk!   Dumáljunk! - Page 5 EmptyCsüt. Május 02 2013, 14:48

Örülnék ha játszanál velem a sárkánylovasok fellegváránál. Egy kis gyakorlat sárkánnyal és puszta kézzel, esetleg fegyverrel, már igen elérkezett idejű volna. Még a végén eltunyulunk a birodalom védelme mellett. Wink
Ha neked úgy jó volna Chris, akkor holnap délelőtt írhatnék kezdésként. Vagy ma te, ha te akarsz kezdeni.
Persze fagyasztgatva, ha úgy szabad. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Caius Alec Snarknit
Tűzlobbantó
Tűzlobbantó
Caius Alec Snarknit


Hozzászólások száma : 331
Age : 36
Hírnév : 10

Beosztások, rangok
Nép: Mágusok
Beosztás: Varázsló
Rang: Elemi mágus

Dumáljunk! - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dumáljunk!   Dumáljunk! - Page 5 EmptyCsüt. Május 02 2013, 19:07

Hogyne, örömmel. ^^ Legalább kicsit megismerkedek már sárkánylovasokkal is. Igazából nrt az oldal, szóval nem is kell fagyasztgatni szerintem. Smile És akkor holnap várom a hsz-edet, valahova.Smile Majd dobj egy pm-et a linkkel.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Dumáljunk! - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dumáljunk!   Dumáljunk! - Page 5 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Dumáljunk!
Vissza az elejére 
5 / 12 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
EVOLYRAN  :: Duma-party-
Ugrás: