EVOLYRAN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EVOLYRAN


 
KezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 5. Alcarinqë

Go down 
+14
Tikina
Xerio Arnon
Bükkfai Manë
Tölgylakó Rohën
Flow
Zenoti Maya
Ned'rila Olveti
Dreamien Tifar
Seyla Vulfia
Aysha
Zothar Dragon
Casve
Aredhel Narmolanya
Mesélő
18 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
SzerzőÜzenet
Caius Alec Snarknit
Tűzlobbantó
Tűzlobbantó
Caius Alec Snarknit


Hozzászólások száma : 331
Age : 36
Hírnév : 10

Beosztások, rangok
Nép: Mágusok
Beosztás: Varázsló
Rang: Elemi mágus

5. Alcarinqë - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5. Alcarinqë   5. Alcarinqë - Page 4 EmptySzer. Márc. 31 2010, 16:18

*Caius igen ügyesen vetődött a vízbe, de így ismét az egész teste víz alá kerül. De a bot legalább ott van az ujjai között és szorosan megmarkolja.*
~Ha ezt apám látná~*gondolja keserűen, majd kiemeli a fejét a vízből és röpke nyerítést hall Igen, Jason ismét kineveti a fiút. Lassan feláll, a parthoz battyog és megrázza magát, mint egy kutya. Vizes haját kirázza a szeméből, majd a botot a fának támasztja.*
-Maradj itt! *parancsol a botra, mintha bármit is értene belőle, majd a még mindig vihogó lóhoz sétál. Elkapja a kantárját és húzni kezdi kifelé a vízből.*
-Mára már elég bajt okoztál, gyere menjünk haza! *morogja Caius és úgy tűnik, hogy Jason is így gondolja, majd készségesen kiindul a vízből, majd elterül a napsütötte réten. Caius felvont szemöldökkel figyeli lovát, majd megvonja a vállát és ő is elterül, hogy megszáradjanak,mire indulniuk kell haza.*


//Szintlépő küldetés elfogadva!
Orin nagyúr//
Vissza az elejére Go down
Blazer Duranin
Nehézlovag
Blazer Duranin


Hozzászólások száma : 251
Age : 33
Hírnév : 7

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Harcos
Rang: Lovag

5. Alcarinqë - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5. Alcarinqë   5. Alcarinqë - Page 4 EmptyVas. Ápr. 04 2010, 00:35

Amikor Tikina felkiált rögtön odafordulok és a fáklya fényénél elolvasom, amit talált. Először csak a homlokomat ráncolom, majd halk, fémes karistolás jelzi, hogy elővontam a kardomat a hátamon keresztbe vetett tokból.
- Csapdát sejtek.
Mondom a többieknek.
- Túl sok az ellentmondás.
Próbálom megmagyarázni nekik a gyanúmat.
- Azt az érzése próbálja kelteni, hogy gyorsan, sietve írták a parancsot, de tisztán olvasható, a tinta nem folyt el, ráadásul ugyanaz többször le van írva. Nem tudom, hogy nekünk szánták-e, vagy hogy mi lehet itt... de valami van itt.
Meglendítettem a jobb kezemben tartott kardot, majd egy csapással szétzúztam az egyik szekrény oldalát, ami kettétört és a porba zuhant a tákolmány többi részével együtt, felkavarva a koszt.
~Valahol kell, hogy legyen egy járat~
Újra felemeltem a kardot, majd a gombjával oldalra csaptam és egy másik szerkény oldalát zúztam be. A fáklyát a romok fölé tartottam, hogy jobban megvizsgáljam, nem találok-e valami nyomot, hogy hogyan juthatnánk tovább.
Vissza az elejére Go down
Louny Straith

Louny Straith


Hozzászólások száma : 81
Age : 34
Hírnév : 3

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Harcos
Rang: Talpas

5. Alcarinqë - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5. Alcarinqë   5. Alcarinqë - Page 4 EmptyKedd Ápr. 06 2010, 12:27

* Tikina talált valamit. Egy cetlit, amin az ált: ,, Ez a hely veszélyes...ismétlem veszélyes. Katonák azonnal elhagyni a területet! Megtaláltak! Ismétlem megtaláltak!...’’ Blaz azt állítja csapda, van itt. Louny most az egyszer egyet ért vele. Blaz a szekrényt széthasítja. Majd a másikat is. Valami járat félét keres. Egyelőre nem találtak semmit. Pedig, ha azt írták a papírcédulán, hogy jobb, ha elmennek, akkor kell itt lennie valaminek. Valaminek, amitől ennyire veszélyesnek tartják ezt a helyet. Louny körbenéz, majd talál egy könyves polcot a sarokba. Majd elkezdi a könyveket leborítani a szekrényről. Lehet, hogy a többiek nem értik, hogy miért teszi, de egy próbát megér. Majd egyszer egy könyv leszedésénél elhúzódik a fal egymástól. Kissé már nehezen, s meg is áll. Csak egy résnyire nyílott ki. De annyira pont elég, hogy beférjenek. Louny szól Blaznak, hogy menjen előre, mert nála van a fáklya. Bent lég sötét van, ki tudja mi rejlik odabent. *
Vissza az elejére Go down
Legender
Játékmester
Legender


Hozzászólások száma : 145
Hírnév : 18

Beosztások, rangok
Nép: NJK
Beosztás: Mesélő
Rang:

5. Alcarinqë - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5. Alcarinqë   5. Alcarinqë - Page 4 EmptySzer. Dec. 31 2014, 19:09

Égő tűzliliom szirma jelenik itt most meg, hogy csodával űzze szerte az ide telepedett átkot.
A régi tündérföld migtisztul az izzó fényben, hogy újabb helyet teremtsen az aprócska népnek.
Nincs többé szomorúság e vidéken, s tündér fiúk dala sem szomorúan száll az égben.
Tündérek apró kis fényei elevenednek meg a fák között, újra benépesítve az egykor elátkozott helyet.
Sok örömöt fognak ezen helyen lelni aprók és nagyok, hogy az átok örökre távol maradjon.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





5. Alcarinqë - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5. Alcarinqë   5. Alcarinqë - Page 4 Empty

Vissza az elejére Go down
 
5. Alcarinqë
Vissza az elejére 
4 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
EVOLYRAN  :: EVOLYRAN - A SZÖVETSÉG :: Tündér völgy :: Tündérek földje-
Ugrás: