EVOLYRAN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EVOLYRAN


 
KezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Similar topics

     

     4. Minnaräll vízesés

    Go down 
    +21
    Lyllen
    Arya Darkmen
    Tikina
    David Giobler
    Isqua Fangë
    Flow
    Fatima Ferses
    Caius Alec Snarknit
    Ninquë Tifar-Cua
    Dreamien Tifar
    Akira Angel
    Akira Pain
    Hiswa
    Mitryas Hythamorys
    Selly
    Sephrio Elruhir
    Nexus
    Amara Lynessa
    Seyla Vulfia
    Aredhel Narmolanya
    Mesélő
    25 posters
    Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
    SzerzőÜzenet
    Mesélő
    Játékmester
    Mesélő


    Hozzászólások száma : 816
    Hírnév : 13

    Beosztások, rangok
    Nép: NJK
    Beosztás: Mesélő
    Rang:

    4. Minnaräll vízesés Empty
    TémanyitásTárgy: 4. Minnaräll vízesés   4. Minnaräll vízesés EmptyHétf. Jan. 19 2009, 11:45

    MINNARÄLL VÍZESÉS


    Morilindë városától délre terül el a Minnaräll patak legszebb része, a Minnaräll vízesés. A patak, az elf város után öt ágra szakad, hogy aztán e kies és örökké zöld völgyben újra egyesüljön, lezuhanva a környező dombokról.

    4. Minnaräll vízesés Mynnaral_wwwkepfeltolteshu_

    Az Elf nép a vízesés partjain tartja esküvőit, a város ünnepeit, de hétköznapokon is hangos az elfek nevetésétől e gyönyörű táj.
    Vissza az elejére Go down
    Vendég
    Vendég




    4. Minnaräll vízesés Empty
    TémanyitásTárgy: Re: 4. Minnaräll vízesés   4. Minnaräll vízesés EmptySzer. Feb. 18 2009, 14:28

    * És elérkeztek ide is. Gyönyörű helynek látta Mána a vízesést. Tökéletes helynek a megemlékezésre. Mána gyorsan készített egy apró koszorút néhány szál lila virággal, és ráhelyezte a vízre. Niquis ott állt a víz mellett és nézte, nézte a koszorút, míg el nem tünt a zubogóban.*
    -Boldog volt. Boldog és tiszta szívében. Öröm volt őt nézni mikor íját volna föl. Mikor célba talált és arca kivirult... oh mért is mondom el ezt neked. Te úgy sem ismerted annyira. Meg amikor még nem találkoztatok, féltékeny voltál rá. Boldog vagyok hogy ismerhettem. Egyáltalán hogy Megismerhettem. Tyelima! *Kiáltott Mána* - Te mindig a szívemben maradsz. Akár élsz akár a had sodort el tőlem akkor is a testvérem maradsz. *Életében először csillant meg a szemében a könny.*
    Vissza az elejére Go down
    Vendég
    Vendég




    4. Minnaräll vízesés Empty
    TémanyitásTárgy: Re: 4. Minnaräll vízesés   4. Minnaräll vízesés EmptySzer. Feb. 18 2009, 14:54

    *Meghatódva állt a víz mellett. Csak nézett magaelé. Tyelima tényleg úgy élt mint ahogy eddig ő még soha. Tisztán, Boldogan. Letérdelt a víz mellé és felkiáltott.*
    -Tyelima Sarco! Örülök, hogy ismerhettelek, amennyire lehetett. Megmutattad hogyan kéne élnem. Azt fogom tenni ami te tettél. Boldogan, tisztán, egyszerűen. *Lehajtva fejét sírt. Ezek után vissza mentek a lakóhelyükre.*
    Vissza az elejére Go down
    Aredhel Narmolanya
    Fényhozó
    Fényhozó
    Aredhel Narmolanya


    Hozzászólások száma : 397
    Age : 36
    Hírnév : 3

    Beosztások, rangok
    Nép: Mágusok
    Beosztás: Boszorkány
    Rang: Isthar

    4. Minnaräll vízesés Empty
    TémanyitásTárgy: Re: 4. Minnaräll vízesés   4. Minnaräll vízesés EmptyPént. Feb. 20 2009, 18:46

    *Aredhel Narmolanya békésen sétálgatott vízesés mellett. Az egész napját azzal töltötte, hogy a tájékon kóborolt és nézelődött.*
    ~Igazán gyönyörű. Talán azért olyan szépek a tündék, mert ilyen helyeken élhetnek.~
    *Legeltette a szemeit a csobogó vízen, és egy hirtelen gondolattól vezérelve leült a patakpartra és belelógatta a lábát a vízbe. Jókedvűen dúdolt. Egészen könnyűnek érezte magát. Kényelmesen hátradőlt és végiggondolta az elmúlt napok eseményeit. Egy kellemetlen közjátékon kívül kezdte egyre jobban érezni magát, úgy látszott, végre sikerül megvetnie a lábát ezen a földön. Nagyot sóhajtott.*
    ~Sokáig menekültem az emberek elől, most pedig vágyom arra, hogy tartozzam valahová. Ha ez a föld meg tudja nekem adni ezt, akkor itt lesz az otthonom.~
    *Gondolkodás közben eszébe jutottak a növényei. Kipakoltahát a tarisznyájából az út közben összeszedett gyógyfüveket, szépen sorban kirakosgatta a köpenyére, majd helyes kis csomókba rendezgette azokat.*
    Vissza az elejére Go down
    Seyla Vulfia
    Dagorlad ladyje - vámpír
    Seyla Vulfia


    Hozzászólások száma : 554
    Age : 36
    Hírnév : 17

    Beosztások, rangok
    Nép: Vámpírok
    Beosztás: Vérszívó
    Rang: Örző

    4. Minnaräll vízesés Empty
    TémanyitásTárgy: Re: 4. Minnaräll vízesés   4. Minnaräll vízesés EmptyPént. Feb. 20 2009, 19:07

    * A két myrtével való találkozás után, passz, hogy hogyan, de egyszer csak egy vízesés tetején kötött ki. Lefelé meredek sziklák (igaz, alul szép kis táj terült elé, és az sem mellékel, hogy út is) és sehol sem lehet lejutni az aljára. És az a zaj, ami itt van! Na, a lényeg, hogy kemény egy zuhatag.
    Vissza nem akar fordulni. Két oldalán az erdő (ide ugyebár nem szerencsés bemenni, még a végén eltévedne, ami nála tuti meglenne. Ezt mindig hogyan csinálja? Na, ez itt a kérdés...). Tehát, az egyetlen maradék út a lefelé. Max megtanul repülni hozzá.
    És ez nem is rossz ötlet! Cucca nincs vele, szerencsére. Csak két tőr. Jó, ha az ember profi késdobáló, nem? De. Csakhogy erre most nem volt szüksége.
    Csak szárnyakra.
    Meg határozottságra.
    Meg...
    Nekifutott pár métert és egy gyönyörű fejessel (na jó, beletett pár szaltót) landolt az égszínkék, ámde a vízeséstől zavaros vízben.
    ~ Klassz volt! Még egyszer...!~
    Vissza az elejére Go down
    Aredhel Narmolanya
    Fényhozó
    Fényhozó
    Aredhel Narmolanya


    Hozzászólások száma : 397
    Age : 36
    Hírnév : 3

    Beosztások, rangok
    Nép: Mágusok
    Beosztás: Boszorkány
    Rang: Isthar

    4. Minnaräll vízesés Empty
    TémanyitásTárgy: Re: 4. Minnaräll vízesés   4. Minnaräll vízesés EmptyPént. Feb. 20 2009, 19:12

    *Ared hatalmas csobbanásra riadt fel a ténykedéséből. Meg vízre. Szerencsére a nagy része elkerülte, csak pár csepp hullott rá, de az épp elég volt ahhoz, hogy rémülten felugorjon. Kicsit feljebb meglátott egy alakot a vízben. Odarohant mellé a parton és idegesen figyelte, vajon ki tud-e jönni. Tördelte a kezeit, és fel-alá mászkált, amíg a másik a vízben evickélt.*
    ~Nagyon erős itt az áramlat, még valami baja esik. Ki lehet vajon? És hogy került egyáltalán ide? Valahogy segítenem kell... Ha más nem, hát beugrom én is...~
    -Hahóóóó, jól vagy? Ki tudsz jönni?-
    Vissza az elejére Go down
    Seyla Vulfia
    Dagorlad ladyje - vámpír
    Seyla Vulfia


    Hozzászólások száma : 554
    Age : 36
    Hírnév : 17

    Beosztások, rangok
    Nép: Vámpírok
    Beosztás: Vérszívó
    Rang: Örző

    4. Minnaräll vízesés Empty
    TémanyitásTárgy: Re: 4. Minnaräll vízesés   4. Minnaräll vízesés EmptyPént. Feb. 20 2009, 19:25

    * Ez komoly, gy úszkált a vízben mint valami halacska. De azért persze gyakran fel kellett jönnie a felszínre levegőért, sajnos. Eléggé idegesítő dolog. Nem a légzés, hanem az, hogy a vízben nem tud. de ez van. Valaki kitalálta. De ezt a világot tulajdonképpen az ördög teremtette egy olyan pillanatban, amikor Isten éppen nem figyelt oda.
    Csak arra lesz figyelmes, hogy valaki a a parton toporzékol. Elég mulatságos látványt nyújt. De ahhoz, hogy ezt lássa, persze fel kell jönnie a víz tetejére. Elég erős volt az áramlat. Poén, hogy pont leér a lába. Feljön, és azt is meghallotta ki kiabál. Mivel ma már elég idegeskedést okozott, inkább fogja magát és kilépked a szárazra.
    Kedves lány lehet. Ennyire aggódni valakiért, akit nem is ismer....*
    - Csak csobbantam egyet. Az én nevem Seyla Vulfia.
    Vissza az elejére Go down
    Aredhel Narmolanya
    Fényhozó
    Fényhozó
    Aredhel Narmolanya


    Hozzászólások száma : 397
    Age : 36
    Hírnév : 3

    Beosztások, rangok
    Nép: Mágusok
    Beosztás: Boszorkány
    Rang: Isthar

    4. Minnaräll vízesés Empty
    TémanyitásTárgy: Re: 4. Minnaräll vízesés   4. Minnaräll vízesés EmptyPént. Feb. 20 2009, 19:31

    *Ared megrökönyödve nézi a csuromvizes lányt, majd megkönnyebbülten sóhajt, amikor látja, hogy nincs baja.*
    -Csak csobbantál egyet? Minden elismerésem a tiéd, nagyon bátor lehetsz. Én nem mertem volna, nem látszik túl mélynek a víz itt lenn...-
    *Végigméri még egyszer a lányt, majd amikor látja, hogy tényleg nem esett baja, már mosolyogni is tud.*
    -Aredhel Narmolanya vagyok, és mi tagadás nagyon megijedtem, hogy valami bajod esett. Sosem lehet tudni, mi történik a következő pillanatban.-
    *Elkomorul az arca, hiszen erről a következő pillanat dologról sokat tudna mesélni.*
    -Idevalósi vagy?-
    Vissza az elejére Go down
    Seyla Vulfia
    Dagorlad ladyje - vámpír
    Seyla Vulfia


    Hozzászólások száma : 554
    Age : 36
    Hírnév : 17

    Beosztások, rangok
    Nép: Vámpírok
    Beosztás: Vérszívó
    Rang: Örző

    4. Minnaräll vízesés Empty
    TémanyitásTárgy: Re: 4. Minnaräll vízesés   4. Minnaräll vízesés EmptyPént. Feb. 20 2009, 19:41

    * Aggódni valaki miatt... Nála ez vált ki megrökönyödést, bár a lányt mosolyogva fogadja. Honnan is ismerné, amikor... De a bosszúhoz nagyon is ért. De a lavina hópelyhei is mind ártatlannak vallják magukat.*
    - Csak nem akartam betérni az erőbe. Akkor onnan egyhamar nem jönnék ki... És különben is, szeretem a vizet. és az út is erre van.
    * Azt már nem mondhatja, hogy ismeri is a a környéket. De valószínüleg megtalálta azt a helyet, ahol egy ideig mindenképp élni fog. Az előző lakhelyéről is ezt gondolta, aztán...*
    - Álomfalváról jöttem. De szeretnék itt maradni, ameddig lehet.
    Vissza az elejére Go down
    Aredhel Narmolanya
    Fényhozó
    Fényhozó
    Aredhel Narmolanya


    Hozzászólások száma : 397
    Age : 36
    Hírnév : 3

    Beosztások, rangok
    Nép: Mágusok
    Beosztás: Boszorkány
    Rang: Isthar

    4. Minnaräll vízesés Empty
    TémanyitásTárgy: Re: 4. Minnaräll vízesés   4. Minnaräll vízesés EmptyPént. Feb. 20 2009, 19:47

    *Ared szíve nagyot dobban, amikor meghallja, hogy a lány Álomfalváról jött.*
    ~Jaj, talán megadják nekem az égiek, hogy megtudjak valamit a szívemnek kedvesekről. A jó sors hozta ide ezt a lányt... Na meg a merészsége... Leugrani egy vízesésen, csak azért, hogy kikerüljön egy erdőt.~
    *Szemét elfutják a könnyek, és reménykedve néz a lányra.*
    - A legszebb mondat volt ez, amit ma hallottam. És amire azóta vártam, ahogy erre a földre tettem a lábam... Én is Álomfalváról jöttem, elszakadva a többiektől. Jobban mondva sokkal előttük. És majd' megölt az aggodalom és a vágyódás a barátaim után. Mondd csak, te a hajókkal érkeztél? Ki jött veled? Mi lett a csata vége? Sokan estek el?-
    Vissza az elejére Go down
    Seyla Vulfia
    Dagorlad ladyje - vámpír
    Seyla Vulfia


    Hozzászólások száma : 554
    Age : 36
    Hírnév : 17

    Beosztások, rangok
    Nép: Vámpírok
    Beosztás: Vérszívó
    Rang: Örző

    4. Minnaräll vízesés Empty
    TémanyitásTárgy: Re: 4. Minnaräll vízesés   4. Minnaräll vízesés EmptyPént. Feb. 20 2009, 20:02

    * Kicsit zavarba jön, mivel nem mindent tud elmondani a lánynak, akármennyire szeretné is. Meg persze látja azt is, mennyire bizakodik, és nem szeretné semmivel lelohasztani ezt. A remény hal meg utoljára ugyebár, mondják.*
    - Igen a hajókkal érkeztem. A csata végéről sajnos nem tudlak felvilágosítani. De nagyos sokan jöttek erre a földre, minden klánból. sajnálom, hogy el kellett hagynunk azt a helyet. Szerettem.
    * Közben meg is szárítkózik a napon, s letelepedik egy nagyobb sziklára. Ha a csaj úgy gondolja, majd mellé ül. Már kezd besötétedni, de ezt ő egyáltalán nem zavarja. Néha még szebbek is a csillagok. csak telihold, az nem kell. De ha egyszer van...*
    Vissza az elejére Go down
    Aredhel Narmolanya
    Fényhozó
    Fényhozó
    Aredhel Narmolanya


    Hozzászólások száma : 397
    Age : 36
    Hírnév : 3

    Beosztások, rangok
    Nép: Mágusok
    Beosztás: Boszorkány
    Rang: Isthar

    4. Minnaräll vízesés Empty
    TémanyitásTárgy: Re: 4. Minnaräll vízesés   4. Minnaräll vízesés EmptyPént. Feb. 20 2009, 20:11

    *Ared leül a lány mellé, és pillanatok alatt előveszi a rejtett tartalékait. Egy zöld palackot kotor ki a táskájából, meg két bögrét.*
    -Ezt még Álomfalváról hoztam... Arra tartogattam, hogy megünneplem az első találkozást egy ottanival. Ha van kedved megkóstolni.-
    *Félénken nézi a lányt, míg fejében egymás után cikáznak a gondolatok.*
    ~Talán az agyára megyek, de akkor is megtudok tőle mindent, amit csak lehet. Remélem, tud valamit a többiekről.~
    -Mondd csak, tudod azoknak a nevét, akikkel együtt hajóztál ide? Tudod, van pár barátom, akik miatt nagyon aggódom, és akik nagyon hiányoznak nekem.... Hiswa, Aldo, Tasha..-
    *A nevek sorolása közben gyors mozdulatokkal kinyitja a palackot, kitölti a vérvörös bort és az egyik bögrét a lány felé nyújtja.*
    Vissza az elejére Go down
    Seyla Vulfia
    Dagorlad ladyje - vámpír
    Seyla Vulfia


    Hozzászólások száma : 554
    Age : 36
    Hírnév : 17

    Beosztások, rangok
    Nép: Vámpírok
    Beosztás: Vérszívó
    Rang: Örző

    4. Minnaräll vízesés Empty
    TémanyitásTárgy: Re: 4. Minnaräll vízesés   4. Minnaräll vízesés EmptyPént. Feb. 20 2009, 20:45

    * Látszik, hogy a lány valamire nagyon kíváncsi. Nem is zavarja a nagy kíváncsiságban. Zöld palack... hát, hogy is legyen mondva... elsőre nem valami étvágygerjesztő. De ha egyszer inni akar egyet?! Megkóstolni mindent lehet. Hogy utána kihányja, kiköpi vagy lenyeli-e az már más kérdés.*
    - Igen, köszönöm kérek.
    * Na, amikor meglátja (vagy megérezte-e először, nem tudja) mi van az üvegben, az már sokkalta jobb volt.*
    - Hm, az illata jó.
    * Miközben belekortyol az italba, elgondolkozik a lány által említett neveken. Világéletében vizuális típus volt, szóval ő inkább az arcokot szokta megjegyezni. Emiatt jó párszor kényszerült a következő helyzetbe: "Öhm, bocsi, hogy is hívnak?*
    - Hiswa... igen, igen, ő itt lakik már.... És ha Aldo Barrasra, vagy hogy is hívjákra gondolsz, mintha vele együtt utaztam azt hiszem. De a Tascha név nem mondd nekem semmit. Ő kicsoda?
    Vissza az elejére Go down
    Aredhel Narmolanya
    Fényhozó
    Fényhozó
    Aredhel Narmolanya


    Hozzászólások száma : 397
    Age : 36
    Hírnév : 3

    Beosztások, rangok
    Nép: Mágusok
    Beosztás: Boszorkány
    Rang: Isthar

    4. Minnaräll vízesés Empty
    TémanyitásTárgy: Re: 4. Minnaräll vízesés   4. Minnaräll vízesés EmptyPént. Feb. 20 2009, 20:52

    *Ared arcán szinte szikrázik az öröm, amint meghallja a jó híreket. Igaz, Tasháról nem tud semmit, de legalább két, számára fontos ember megvan. És itt, helyben. elkezdheti őket keresni. És abban biztos, hogy meg is találja.*
    -Jaj, nem is tudod, mekkora örömöt ajándékoztál nekem... Tasha a legrégebbi barátnőm... kereskedő. nagyon régen láttam.
    Nos, hogy ízlik a bor? Én nem nagyon szoktam ilyet inni, de ez az alkalom kétszeresen is nagy öröm a számomra.-
    * Mosolyogva mondja, és miközben beszél, halvány, derengő fehér fény veszi körül.*
    -Mivel foglalkozol egyébként?-
    Vissza az elejére Go down
    Seyla Vulfia
    Dagorlad ladyje - vámpír
    Seyla Vulfia


    Hozzászólások száma : 554
    Age : 36
    Hírnév : 17

    Beosztások, rangok
    Nép: Vámpírok
    Beosztás: Vérszívó
    Rang: Örző

    4. Minnaräll vízesés Empty
    TémanyitásTárgy: Re: 4. Minnaräll vízesés   4. Minnaräll vízesés EmptyPént. Feb. 20 2009, 21:13

    *Örül, hogy Ared örül. Örül, hogy örülhet, ha ő örül. Mert nem örülni nem ad örülésre okot, és az olyan nem örülést szül, hogy nem lehet nem örülni, és az olyan nem örülő pillanat! Örülni jó! Ha nem örül, akkor ő sem örülne, és akkor nem is lenne már min örülni, és ha ők nem örülnek, akkor ki tudja, ki örül?!*
    - Nagyon finom. Ritkán iszok, de ez különösen jó. Álomfalva szőlősei páratlanok...
    * Alighogy kortyol egy újabbat, az máris félre megy. Nem tehet ő róla. Csak az a nyavalyás köhögés, aki kitalálta...*
    - Khh... mi...hogy a fog... ?
    * Nem mintha oka lett volna félrenyelni. Dehogy. Csak rossz utat választott az a korty. Az a fránya gégefedő...*
    - Itt még nincs kijelölve pontos feladat... a vezérünk majd csak intéz valamit, nem tudom. Álomfalván inkább a ... védelmi szerepet töltöttük be és persze a harcoknál is jelen kellett lennem.
    Vissza az elejére Go down
    Aredhel Narmolanya
    Fényhozó
    Fényhozó
    Aredhel Narmolanya


    Hozzászólások száma : 397
    Age : 36
    Hírnév : 3

    Beosztások, rangok
    Nép: Mágusok
    Beosztás: Boszorkány
    Rang: Isthar

    4. Minnaräll vízesés Empty
    TémanyitásTárgy: Re: 4. Minnaräll vízesés   4. Minnaräll vízesés EmptyPént. Feb. 20 2009, 21:22

    *Ared egy röpke pillanatig azt hitte, hogy Seyla ott helyben megfullad. Már gondolkodott egy hatásos varázsigén, amire végül is nem volt szükség, szerencsére.*
    -Védelmi szerep? Nagyon jó harcos lehetsz, és így már nem csodálkozom a bátorságodon sem. És persze ahhoz is nagy lelkierő kell, hogy a többiekért harcolj. És persze jóság, hiszen akár az életedbe is kerülhet a védelem.-
    *Tölt még a borból mindkettőjüknek, majd elteszi az üveget.*
    -Ne haragudj, az alján van még valamennyi, de abba szeretnék gyógyfüvet áztatni.-
    Vissza az elejére Go down
    Seyla Vulfia
    Dagorlad ladyje - vámpír
    Seyla Vulfia


    Hozzászólások száma : 554
    Age : 36
    Hírnév : 17

    Beosztások, rangok
    Nép: Vámpírok
    Beosztás: Vérszívó
    Rang: Örző

    4. Minnaräll vízesés Empty
    TémanyitásTárgy: Re: 4. Minnaräll vízesés   4. Minnaräll vízesés EmptyPént. Feb. 20 2009, 21:44

    * Csak nézni tud, mint borjú az új kapura. Ő. És a jóság... Na, ezt se hallotta még. Nem semmi az a csaj, annyi szent!*
    - Persze, és köszönöm a bort.
    * Megvárja, és csak figyeli ahogy elteszi az üveget. A nap már teljesen lement viszont őket ez valahogy cseppet sem zavarta. Ez jó!*
    - Áhh, nem volt akkora nagy feladat, amilyennek hangzik...
    * Dehogynem! Ott volt az a felkelés is! hát nem majdnem ott hagyta a fogát?! Naná, hogy a rossz oldalon állt! Mindig kifogja a veszteseket. De legalább egy jót szórakozott.*
    - Figyu, Ared, nem vagyok én olyan báránylelkű, mint aminek látszom. Amit rám bíznak azt tisztességgel elvégzem, de nálam tényleg nem tudhatja jobban az ember, hogy mit is jelent a bosszú. A merészségem nem egyszer sodort már bajba. És ennek is "köszönhettem" hogy vérfarkas lett belőlem. De itt minden felborult. Elvileg elfajzott, mágus és dathar is vagyok egyben. Nem tudom, hogyan jött ki ez. De ez van. csak azért mondom, hogy tiszta vizet öntsünk a pohárba. De soha nem bántanék senkit alapos ok nélkül. márpedig annak az oknak nagyon nyomósnak kell lennie. Viszont a bajt..na azt nem keresem, inkább vonzom.
    Vissza az elejére Go down
    Aredhel Narmolanya
    Fényhozó
    Fényhozó
    Aredhel Narmolanya


    Hozzászólások száma : 397
    Age : 36
    Hírnév : 3

    Beosztások, rangok
    Nép: Mágusok
    Beosztás: Boszorkány
    Rang: Isthar

    4. Minnaräll vízesés Empty
    TémanyitásTárgy: Re: 4. Minnaräll vízesés   4. Minnaräll vízesés EmptyPént. Feb. 20 2009, 21:53

    *Ared egy kis ideig emésztgette a hallottakat. MIvel azonban hozzászokott, hogy a külső és a felvett szokások alatt nem mindig az van, akire első látásra számít, viszonylag könnyen túljutott a dolgon.*
    -Vérfarkas... Nehéz lehetett ezt elfogadni. És bizonyára sokáig küzdöttél ellene magadban.-
    * Összébb húzza magán a köpönyeget és fázósan megreszket. Főleg akkor, amikor a bosszúra gondol.*
    -A bosszú. Van, akit ez éltet. Valahogy összetört benne az élet és már csak ebben tud létezni. Tudod, Seyla, ezért még inkább nagyra tartalak. Hiszek benne, hogy a mágiának a sötét oldalában is van valami jó, még ha sokan másképp is gondolják.-
    Vissza az elejére Go down
    Seyla Vulfia
    Dagorlad ladyje - vámpír
    Seyla Vulfia


    Hozzászólások száma : 554
    Age : 36
    Hírnév : 17

    Beosztások, rangok
    Nép: Vámpírok
    Beosztás: Vérszívó
    Rang: Örző

    4. Minnaräll vízesés Empty
    TémanyitásTárgy: Re: 4. Minnaräll vízesés   4. Minnaräll vízesés EmptyPént. Feb. 20 2009, 22:14

    * Istenigazából felnevet. Ennyire optimista és józan is valaki egyben, fél, reszket, de áll a lábán, közben keresi rá a mentő okokat. Ez már-már annyira röhejes, hogy édes. Nem lehet nem szeretni.*
    - Köszönöm, hogy ezeket mondod, de nem érdemlem meg. Engem már nem élet semmiféle bosszú, amit kellett, azt elvégezteztem. Már csak élni szeretném az életem. És amikor farkas lettem, még nagyon kicsi voltam. És éppen ezért háborított fel annyira... Szomorú és kemény történet ez Ared, amit jobb nem hallani. Pláne nem megérteni! Elvégre a jelennek kell élni! de a sötét oldal...meg ezek...
    * Megint nevetnie kell. Ez e nézet... szép álom, és nem éppen igaz. Vagyis az, de mégsem....*
    - Én mindig is próbáltam megtalálni az arany középutat. A sors másképp alakította. Ennyi, és nem is kell róla többet beszélni. de, igazából még jó is, hogy farkas lettem, tudod? Vannak előnyei, jó pár. Csak a teliholdat kell "átvészelni". És még érdekes is olyankor játszadozni egy kicsit a Bambikkal. Majdnem ugyanaz, mintha vadászok kapnák el őket, csak élvezetesebb. de ez már a múlt. Itt már más minden. De ne csak én beszéljek, hékás! rólad még mindig alig tudok valamit!
    Vissza az elejére Go down
    Aredhel Narmolanya
    Fényhozó
    Fényhozó
    Aredhel Narmolanya


    Hozzászólások száma : 397
    Age : 36
    Hírnév : 3

    Beosztások, rangok
    Nép: Mágusok
    Beosztás: Boszorkány
    Rang: Isthar

    4. Minnaräll vízesés Empty
    TémanyitásTárgy: Re: 4. Minnaräll vízesés   4. Minnaräll vízesés EmptyPént. Feb. 20 2009, 22:28

    *Ared komolyan mered maga elé, majd kipakol körbe pár gyertyát, és fényt varázsol rájuk. A fények sok színben pompáznak és bevilágítják a környéket.*
    -Hát, ez vagyok én. Isthar mágus. Gyakorlatilag ez minden, amit itt fontos tudni rólam. A korábbi életem..., nos, azt elég hosszú lenne elmesélni.-
    *Seylára néz, de mivel nem kap választ, belekezd.*
    -Álomfalvára menekültem. A szülőföldemen is megjelentek a sötét lovagok és a családom, ha lehet így kifejezni, szövetségre lépett velük. Bár én nem voltam túl fontos résztvevője a dolgoknak, jobbnak láttam elmenni, még mielőtt végzetes hibába estem volna. Sok vándorlás után érkeztem a faluba, ahol végre letelepedtem, megépítettem az otthonomat és erdőjáróként éltem a mindennapokat. Aztán elég lett a magányból és barátkozni kezdtem az ottaniakkal, de jött a dúlás. Egy hosszabb körútról mentem éppen hazafelé, amikor megláttam a nyomokat. Meg akartam keresni a többieket, hogy segítsek, ami tőlem telik, de egy sárkány egyszerűen felkapott és elvitt onnan. Valahol egy, az istenek háta mögött kis halászfalu mellett tett le, ahonnan egy hajón érkeztem ide. nagyjából ennyi a történetem-
    *Befejezte a mondókáját, aztán szégyenkezve pillantott Seylára.*
    - Látod? Tűz és víz vagyunk. Te a bátor és erős harcos, én pedig a gyáva menekülő. Ezért tartom nagyra a bátorságot. Ha nekem is lenne, akkor talán tudtam volna valami tenni is a sötétség ellen...-
    Vissza az elejére Go down
    Seyla Vulfia
    Dagorlad ladyje - vámpír
    Seyla Vulfia


    Hozzászólások száma : 554
    Age : 36
    Hírnév : 17

    Beosztások, rangok
    Nép: Vámpírok
    Beosztás: Vérszívó
    Rang: Örző

    4. Minnaräll vízesés Empty
    TémanyitásTárgy: Re: 4. Minnaräll vízesés   4. Minnaräll vízesés EmptyPént. Feb. 20 2009, 22:37

    * Ő is komoran mered maga elé, és játékosan löki oldalba a lányt.*
    - Ugyan. Nem is értem miért tartod magad ilyen kevésre. Nem sok mindenkit vesz pártfogásába egy sárkány, nekem elhiheted. Márpedig itt csak erről lehet szó. Gondolom, utána történtek csak az események... De itt vagy, épen és egészségesen, ez a lényeg. Bezzeg én hányszor törtem el a lábam. Van fogalmad róla milyen nehéz egy hülye kard?! Még egy farkasnak is? Ha megszokja az ember oké, de én nem tudtam. Elég egy tőr is. Aztán akkor felőlem jöhet Góliát is!
    * Feláll, hogy kinyújtóztassa végre a végtagjait. Már csak egy nagy alvás kéne. *
    - Sétálunk egyet visszafelé? Elég későre jár, és nem tudom, hogy errefelé milyen szerzetek járkálnak.
    Vissza az elejére Go down
    Aredhel Narmolanya
    Fényhozó
    Fényhozó
    Aredhel Narmolanya


    Hozzászólások száma : 397
    Age : 36
    Hírnév : 3

    Beosztások, rangok
    Nép: Mágusok
    Beosztás: Boszorkány
    Rang: Isthar

    4. Minnaräll vízesés Empty
    TémanyitásTárgy: Re: 4. Minnaräll vízesés   4. Minnaräll vízesés EmptyPént. Feb. 20 2009, 22:45

    - Lehet, igazad van. Már többször is próbáltam a jövőbe nézni, és az események okát megkeresni, de ehhez az én mágiám kevés. Valószínűleg még valami dolgom van. De hát majd kiderül, mit kell még tennem. vagy átélnem.-
    *Feláll, gyorsan elteszi a motyóját, majd a tarisznyáját a vállára akasztva elindul Seyla mellett. Aztán egyszer csak hirtelen felnevet.*
    - Jaj, ne haragudj, de tudod, ez kicsit vicces. Te emlegeted a mindenféle lényeket, én a gyávaságomat, és eközben melletted sétálok. Mindketten teljes biztonságban vagyunk.-
    *Nevet tovább, majd játékosan elkezd forogni*
    -Érzed ezt a jó illatot? A mézvirágok és a levendula.-
    *Valahol a sötétben felhuhog egy bagoly, és még a szárnyai puha surrogását is hallani lehet.*
    Vissza az elejére Go down
    Seyla Vulfia
    Dagorlad ladyje - vámpír
    Seyla Vulfia


    Hozzászólások száma : 554
    Age : 36
    Hírnév : 17

    Beosztások, rangok
    Nép: Vámpírok
    Beosztás: Vérszívó
    Rang: Örző

    4. Minnaräll vízesés Empty
    TémanyitásTárgy: Re: 4. Minnaräll vízesés   4. Minnaräll vízesés EmptyPént. Feb. 20 2009, 22:52

    * Felnevet, bár a fejét csóválja.*
    - Igen, igazad van. te aztán nem vagy semmi, hallod-e.
    ~Jé, egy nyusszi!!~
    * Egy fehér pamacsot fedez fel a fűben. Csak lépésben, messziről szemléli, de így is tisztán látja. Imádja a nyuszikat. olyan édesek! Bár ő ezt mondja a denevérekre is, pedig aztán azok a vámpírokhoz köthetők inkább.*
    - Nem is tudom. Ez annyira... virágillat.*-szippant bele a levegőbe, majd a közetkező pillanatban orra taknyol.*
    - TE GYÖKÉR!!!!!! -*szidja a fát*
    Vissza az elejére Go down
    Aredhel Narmolanya
    Fényhozó
    Fényhozó
    Aredhel Narmolanya


    Hozzászólások száma : 397
    Age : 36
    Hírnév : 3

    Beosztások, rangok
    Nép: Mágusok
    Beosztás: Boszorkány
    Rang: Isthar

    4. Minnaräll vízesés Empty
    TémanyitásTárgy: Re: 4. Minnaräll vízesés   4. Minnaräll vízesés EmptyPént. Feb. 20 2009, 23:01

    *Ared meghökkenve bámul maga elé, majd leveti magát Seyla mellé a földre és nevet, alig tudja abbahagyni.*
    -Hát, ezt nem hiszem el. Ilyet én szoktam csinálni, mert általában nagyon elmerülök valamiben és nem figyelek a lábam elé. Vagy ha zavarban vagyok. Tegnap is, éppen feszegettem a tömlőm dugóját a tőrrel, amikor felbukkant az az undok Blackheart. Bár ő is Álomfalváról jön, valahogy nem tudom elviselni. Maga a megtestesült szemtelenség. Képzeld, annyira meglepődtem, hogy hasra estem, a tőröm meg elrepült. Majdnem eltalálta. Gondolhatod, mekkora ribilliót csapott.-
    *Hadarta jókedvűen Ared. Titkon kicsit sajnálta azt a tőrös esetet, de csakis azért, mert úgy látszik, lett egy kitartó utálója itt.*
    -Szerettem volna megfojtani azt a felfuvalkodott pulykakakast.-
    Vissza az elejére Go down
    Seyla Vulfia
    Dagorlad ladyje - vámpír
    Seyla Vulfia


    Hozzászólások száma : 554
    Age : 36
    Hírnév : 17

    Beosztások, rangok
    Nép: Vámpírok
    Beosztás: Vérszívó
    Rang: Örző

    4. Minnaräll vízesés Empty
    TémanyitásTárgy: Re: 4. Minnaräll vízesés   4. Minnaräll vízesés EmptyPént. Feb. 20 2009, 23:10

    * Fel sem állt, csak együtt nevetett a lánnyal. Különben is, a nyuszi nem szökik meg...*
    - Jó tudni, hogy nem csak én vagyok ilyen béna.
    * A név viszont ismerősen csengett neki. És, lám, be is ugrott hozzá az arc.*
    - Csak nem Ivanra gondolsz? Vele találkoztam először it.. Hogy is mondjam... elég nagyot nézett az én természetemen. Nem szoktam véka alá rejteni a véleményemet.
    * Felállt, s Aredet is talpra segítette. Azért fel ne fázzanak, annyira meleg még nincs.
    Vissza az elejére Go down
    Aredhel Narmolanya
    Fényhozó
    Fényhozó
    Aredhel Narmolanya


    Hozzászólások száma : 397
    Age : 36
    Hírnév : 3

    Beosztások, rangok
    Nép: Mágusok
    Beosztás: Boszorkány
    Rang: Isthar

    4. Minnaräll vízesés Empty
    TémanyitásTárgy: Re: 4. Minnaräll vízesés   4. Minnaräll vízesés EmptyPént. Feb. 20 2009, 23:18

    *Felkecmeregtek tehát a földről és alaposan leporolták magukat. Ared egy kicsit még erőltette volna a témát Blackheartról, de mivel mind a ketten olyan iszonyúan kifáradtak, inkább elindultak a legközelebbi város felé. Abban bízva, hogy talán akad majd egy fogadó, jó puha ágyakkal és egy segítőkész fogadóssal, aki reggelire is hajlandó vendégül látni őket. Sietős léptekkel hagyták el a vízesést, hiszen hosszú út állt még előttük. A víz csobogása mellett még sokáig lehetett hallani a két lány vidám kacagását.*
    Vissza az elejére Go down
    Amara Lynessa
    Szörnyvadász
    Amara Lynessa


    Hozzászólások száma : 96
    Age : 273
    Hírnév : 0

    Beosztások, rangok
    Nép: Elfek
    Beosztás: Harcos
    Rang: Elit harcos

    4. Minnaräll vízesés Empty
    TémanyitásTárgy: Re: 4. Minnaräll vízesés   4. Minnaräll vízesés EmptyHétf. Márc. 09 2009, 17:04

    *Amara lassan léptetett lovával. Még mindig nem adott neki envet. Nem akar nagyon hozzá kötődni. Hiszen még lehet, hogy Formenyának kell adja. Most egy kicsit eljött kiruccanni, amíg a boszorkány Chattalban bolyong. Nagyon kíváncsi volt a tündék földjére. És hát kapott egy kis segítséget, s elmondták neki az útvonalat. Ez alapján elindult, s ellovagolt ide. Nem is volt olyan nehéz idetalálni, mint gondolta volna. A várost elkerülte, s inkább ide jött. A vízesés nagyon is felkeltette az érdeklődését, így hát szép lassan a közelébe ment lovával. Aztán leugrott, majd végigsimított az állat hátán, s így szólt.*
    -Csak szép nyugodtan! Gyere, kikötlek az egyik fához!
    *Azzal meg is tette, majd elbúcsúzott az állattól és a vízesés felé vette az irányt. A nap melegen sütött. Kellemes idő volt. A tünde lány a víz fölé hajolt, majd belenyúlt. ~Hm. Egészen langyos.~ Állapította meg, majd levetve lábbelijét, s felhúzva ruháját belelépett a vízbe. Kellemes meleg volt valóban. Mosolyogva indult meg a vízesés felé. De aztán rájött, hogy nem lesz ez így jó, mert a truhája csurom víz lesz, mikor a vízesés alá ér. Így hát kiment a partra, körülnézett, majd mikor nem látott senkit sem, levetette ruháit, s egy sziklára tette őket. Aztán gyorsan visszamászott a vízbe teljesen elmerülve benne. Határtalan jókedvvel úszott a vízesés alá, hogy lemossa testéről a koszt és minden szennyeződést. Nagyon jól esett neki. Mosolyogva tekintett a lovára, aki vígan legelészett.*
    -Nagyon kellemes helyet választottak maguknak a tündék. Mindig is ilyen helyről álmodtam!
    *Mondta fülig érő szájjal, azzal tovább úszkált a vízben élvezve a meleget.*
    Vissza az elejére Go down
    Nexus

    Nexus


    Hozzászólások száma : 98
    Age : 33
    Hírnév : 1

    Beosztások, rangok
    Nép: Sárkányok
    Beosztás: Bestia
    Rang: Evolyrani sárkány

    4. Minnaräll vízesés Empty
    TémanyitásTárgy: Re: 4. Minnaräll vízesés   4. Minnaräll vízesés EmptyHétf. Márc. 09 2009, 17:21

    *Fejére ritmikus ütemet dobolva csepegett a víz. Egyik mellső lába még bele is lógott a langy vízbe. Testén a bőr folyton táncolt, mert a vízesésből rázúduló permet csiklandozta. Nyakát jobban kinyújtva dugta kintebb fejét a vízesés mögött rejtőző barlangból. Orlyukaiba is behatolt a víz, s ettől állandóan tüsszögési görcs kínozta. De annyira élvezte a hely adta nyugalmat, hogy ilyen apró bosszúságokkal nem is törődött. Fél szemét kinyitotta, mert zajt hallott odakintről. Lustán kukucskált ki a lezúduló víztömeg rejtekében. Összehúzott szemekkel figyelte a vízben úszkáló kétlábút, aki úgy tűnt, egy tünde. Erre halkan morgolódott picit, majd lustán előrébb csusszant, s bele bukott a vízbe. Testét azonnal elnyelte a víz, amit jókora súlyának köszönhetett. Arra sem vette a fáradtságot, hogy megmozduljon, mielőtt leérne a sziklákkal tarkított mederfenékre. Ott pislogott kicsit fölfelé, majd komótosan megmozgatta lábujjait. Levegőjét nem pazarolta, hiszen nem tud a víz alatt lélegezni.*
    ~Minő balszerencse... Sosem lesz már egy hely, ahol nyugiban lehetek?~
    *Fejét a vízfelszin felé emelte, s alulról pislogott az odafönt úszkáló lányra.*
    ~Na tessék. Ez se megy el innen egy ideig... Na, akkor ideje rábeszélni a távozásra.~
    *Olyan jól mulatott a lehetőségeken, melyekkel a frászt hozhatja a meztelen fürdőzőre, hogy még száját is kinyitotta. Ettől a művelettől viszont nyelt is egy kis vizet, s kikerekedett szemekkel rúgta el magát a talajtól. De nem úszott föl teljesen. Előbb fejével finoman odébb lökte a lányt, aki valószínűleg el nem tudja képzelni, mi lehet a vízben, ami ekkorát hajigál rajta. Aztán odébb úszott, és most jókora hullámokat keltve dobálta odébb a tündét.*
    ~Na, ezt élvezni fogom... hehe...~
    Vissza az elejére Go down
    Amara Lynessa
    Szörnyvadász
    Amara Lynessa


    Hozzászólások száma : 96
    Age : 273
    Hírnév : 0

    Beosztások, rangok
    Nép: Elfek
    Beosztás: Harcos
    Rang: Elit harcos

    4. Minnaräll vízesés Empty
    TémanyitásTárgy: Re: 4. Minnaräll vízesés   4. Minnaräll vízesés EmptyHétf. Márc. 09 2009, 17:32

    *Ahogy ott úszkált a vízben, egyszer csak valami nagyot lökött rajta, s ő jó pár méterrel arrébb "csúszott",. Hitetlenkedve nézett arrafelé, amerre az előbb úszkált. ~Vajon mi lehet az ott lenn, ami így meglökött?~ Gondolkodott ilyedten, miközben kifelé úszott a vízből. ~Nem tudom, mégis mi van ebben a tóban, de elég furcsa. Talán egy gonosz lény, vagy egy ijesztő szörny? Nem tudom, de mindenesetre a legjobb, ha most rögtön kiúszok innen, még mielőtt bajom esne!~ Azzal gyosúszással kiúszott a partra, s nem törődve, hoyg megleshetik, kikászálódott a vízből, majd mezítelen testét gyorsan eltakarta ruháival. Még nem akart felöltözni, hiszen nem száradt meg, így a szikla felé tekintett, amire ruháit tette, majd úgy döntött, hogy mögé bújva tökéletes takarásban lesznek testének azon részei, miket jobb lenne nem mutogatni. Ruháját ismét letette a sziklára, amjd mögé mászva a víz felé fordította a fejét, s odakiáltott.*
    -Ki van ott? Ki volt az, aki meglökött odabent? Azonnal fedje fel magát, vagy különben nem tudom, mit csinálok!
    *Szívverése felgyorsult, s úgy nézte a nyugodt vízfelszínt. ~Remélem, nem egy kukkoló vagy valami ilyesmi, mert akkor én nagyon elrendezem, az biztos!~ Mérgelődött, majd végigsimított vizes haján, s lova felé tekintett. Az még mindig nyugodtan legelészett, s nem vett észre semmit sem ebből az előbbi jelenetből.*
    Vissza az elejére Go down
    Nexus

    Nexus


    Hozzászólások száma : 98
    Age : 33
    Hírnév : 1

    Beosztások, rangok
    Nép: Sárkányok
    Beosztás: Bestia
    Rang: Evolyrani sárkány

    4. Minnaräll vízesés Empty
    TémanyitásTárgy: Re: 4. Minnaräll vízesés   4. Minnaräll vízesés EmptyHétf. Márc. 09 2009, 17:45

    *Nexus oltári jól elvolt magának, de a játszadozásának hamarosan vége szakadt. A tünde elúszott, és kimászott a partra.*
    ~Óóó... Még ne menj el! Még játszani akartam!... Áhh... Na, majd akkor én megyek oda!~
    *A vizen semmi jele nem volt annak, hogy egy jókora sárkány úszkál odalenn. Nexus épp csak elért a partig, amikor nem bírta tovább bent tartani a levegőt. Buborékok rohantak a felszínre, hogy ott beterítsék a vízfelszín jó részét, majd egy sárkány feje, s végül az ahhoz tartozó test is követte őket. A sörényes sárkány prüszkölve, krákogva, köhögve kaparászta a sziklás partot, majd nagy nehezen kihúzta magát, és néhány liternyi vizet kiköhögve magából terült ki az egyik hosszó sziklán. Kéksörényes farka a vízbe lógott, de legalább feje már szárazon volt. Na, meg az sem volt mellékes, hogy még lélegeznie is lehetett itt már.*
    ~Húúú... Ez nem sokon múlt. Valahogy mindig sikerül elfelejtenem, hogy odalent nem nyithatom ki a számat. Anyám is sokat mondta, hogy egyszer az lesz a végzetem, hogy képtelen vagyok csukva tartani a számat. Hahaha.~
    *Fejét lassan felemelve körbe pillantott, de a tündét nem látta már sehol. Pedig meg mert volna esküdni rá, hogy az előbb még kiabált is valamit neki. De most nincs sehol.*
    ~A fene... A szórákozásomnak is lőttek...~
    *Nexus lustán nyújtózott egyet, és karmaival mély vágásokat kezdett vésni a kőbe. Ha más nem, gondolta, majd ezzel üti el az időt.*
    Vissza az elejére Go down
    Ajánlott tartalom





    4. Minnaräll vízesés Empty
    TémanyitásTárgy: Re: 4. Minnaräll vízesés   4. Minnaräll vízesés Empty

    Vissza az elejére Go down
     
    4. Minnaräll vízesés
    Vissza az elejére 
    1 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
     Similar topics
    -
    » 08. Osgiliad vízesés

    Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
    EVOLYRAN  :: EVOLYRAN - A SZÖVETSÉG :: Elfek földje-
    Ugrás: