EVOLYRAN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EVOLYRAN


 
KezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Similar topics

 

 3. Darklone - a város

Go down 
+2
Anna Vulpius
Mesélő
6 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Akira Angel

Akira Angel


Hozzászólások száma : 427
Age : 35
Hírnév : 12

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Harcos
Rang: Talpas

3. Darklone - a város - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 3. Darklone - a város   3. Darklone - a város - Page 2 EmptySzomb. Jan. 02 2010, 16:31

*Akira lekűzdve kezdeti pirultságát, a fiúra nézett. Látta a sebeket, a vágást az oldalán, és a bénázását. Mielött leült volna, a lány nesztelenül odalopózott és felvette a tégelyt. A fiún jártatta neveteő szemeit. Most valahogy otthonosan érzete magát. Úgy érezte itt elkerüli őket minden veszély. Legugolt, mivel akkor már ült a fiú és térdén tarva a dobozt belemártotta bal kezét. Úgy intézte, hogy a hátát érje el legkönyebben és mire bármit is mondhatott, vagy tehetett volna a srác közbeszolt.*
-Ne mocorogj, úgy nehezebb!
*Majd látva a kétes reakciót, hozzáfűzött még valamit befejezésül.*
-Ezt te is meg tetted értem! Így kvittek vagyunk. ... és nem fogom használni a jobb karom, megigérem!
*Ezzel egyidőben finoman, óvatosan bekente a kimaradt részeket. Vigyázva a mozdulataira, nehogy fájdalmat okozzon Ricknek. Nehéz volt nélkülözni a jobb kezét, de megoldotta.*
-Nah, készen is vagyunk!-*Visszazárta a tégelyt és a fiú elé rakta, hogy szem elött legyen*-Én aszthiszem kezet mosok.
*Vidáman beszélt és kisuhant az ajtón. Több mint félórába telt, mire visszatért egy hozzá kisé bő rövidnadrágban és ingben. Továbbá fel volt kötve a keze, hogy véletlenül se használja.*
-Egy szót se! A ruháim épp száradnak.-*másik karjával a magasba tartott egy pakli kártyát.*-Nincs kedved kártyázni? Rikikiben verhetetlen vagyok!
*A lehető leggyerekesebb játékot választotta ki, cinkos mosoly közepette, de élvezte. Ebből is többet tud meg a fiúról.*
-Oylan kedves ez az öregúr!-*Váltott témát, miközben leüllt az ágyra szemben Rickel és leterítette a francia kártyát.*-Vajon miért segít nekünk,? Még a nevét se tudjuk.
Vissza az elejére Go down
Rick Diamond
Könnyűlovas
Rick Diamond


Hozzászólások száma : 128
Age : 40
Hírnév : 4

Beosztások, rangok
Nép: Sárkánylovasok
Beosztás: Harcos
Rang: Felderítő

3. Darklone - a város - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 3. Darklone - a város   3. Darklone - a város - Page 2 EmptyVas. Jan. 03 2010, 13:17

*Szóval leül, de Akira odalopózik.*
~Ennek meg mi a baja?~
*Kenegeti az el nem ért helyeket Rick hátán, amire kicsit zavarba jön a férfi, de a felszólításra lenyugszik. Így csak nézi a lányt, hogy ezt most mért teszi. Majd erre válaszol is Akira. Néha a fájdalomtól megrándult a szája, de nem szisszent fel, ezzel sem akarta zavarni a nő munkáját.*
-Azért az kicsit más helyzet volt.- *Szólalt meg csendesen.* -Életveszélyben voltál. Én meg nem vagyok élet veszélyben.-
*Nézett mélyen Akira szemébe. Most egy kicsit közel voltak egymáshoz. De a lány befejezte és kijelentette, megy kezet mosni. Felállt és elment. Rick végig követte szemével a suhanó Akirát, majd a plafont nézte és fekdécselve várta, hogy visszajöjjön. Sokára jött. Már-már azt hitte baj van. Épp felállt és elindult az ajtó felé, amikor is majdnem összeütköztek az ajtóban, mert visszatért a lány. Vicces öltözetben és felkötött karral. Rick gonoszan elmosolyodott. Persze Akira rögtön rászólt, hogy ne véleményezze az öltözékét. Ekkor gyorsan elkomolyodott, de nem bírta sokáig.*
~Rikiki, látom jó kedvében van... még mindig...~
-Valóban? Na majd meglátjuk.-
*Nézett kihívón mélyen a lány szemébe, majd leültek játszani. Rick elkomolyodott, amikor az öregúr lett a témaváltó téma...*
-Hmm... biztos meg van az oka...-
*Mondta elgondolkodva és csendesen. Nem fűzött hozzá több mondani valót, de gondolatot annál többet.*
~Naná, hogy lovas. Vagy az volt. Ha rájött, hogy én is az vagyok, akkor biztos. Na meg én is sejtettem, mielőtt ő célozgatott volna. De mért van itt? Mi lehet a múltjában, ami ide száműzte?~
*Nekikezdtek a játéknak.*
Vissza az elejére Go down
Akira Angel

Akira Angel


Hozzászólások száma : 427
Age : 35
Hírnév : 12

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Harcos
Rang: Talpas

3. Darklone - a város - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 3. Darklone - a város   3. Darklone - a város - Page 2 EmptyHétf. Jan. 04 2010, 15:33

*Kuncogni kezdett mikor a fiú más helyzetnek nyílvánította az ő esetét...valóban más is volt. De ehelyettt inkább ezt mondta:*
-Ha viszont jól megszorongatják az ütéseket, máris veszélyben leszel!
*Olyan derűsen és komolytalanul hangoztatta érvét, hogy nem is figyelmeztetésnek tűnt, hanem valami bohókás elképzelésnek. Ráadásul nem hagyta szóhoz jutni a fiút, kijelentette, hogy készen van, és megy mosakodni. Miután visszatért, elkezdődhetett a játék. A Rikiki amolyan csapkodós, az nyer akiknek elősszőr lesz üres a keze kártyajáték. Mindketten vesznek a kezükbe 10-10 lapot, és a többit a talonba teszik. Kiraknak egy kezdő lapot, amire tenni, kell. Színre színt, formára formát. HA már az utólsó elötti kártyát teszi le a szerencsés illtő, akkor el kell kiálltania magát, hogy RIKIKI. A játékot heves kacagások, és üres vakdalkózások tarkították. Volt mikor egymás kezére tették a lapot, mivel nem sorba mentek. (ez a lényeg) Akira töbszötr is közbe szólt.*
-NAaa, nem ér én félkezü vagyok!
*Persze kétkézzel sem lehetett elhárítani a "csapásait". Egyszer már úgy tűnt, hogy nyer, de a helyes szó helyett azt kiálltotta, hogy :-Győztem!-*Hatalmas csönd támadt, majd mindketten felnevettek, de azért a lánynak fel kellett vennie a büntető kártyákat és folytatódott a játék. Nagyban ment a csata, mikor is az öregúr berontott és halálra váltan szólt oda hozzájuk.*
-CSsssss! Figyeljetek!-*Sutogta, miközben felfelé mutogatott. Elöbb mesziről, majd egyre közelebről jövő motoszkálások nesze hallatszott. Majd végül hangok is átszűrődtek a plafonon keresztül.*
-Meg kell találni! Érted?! Különben fasírt lesz belőled.
-Értem én, csak nem találjuk sehol!
-Ne ellenkezz!..És mi van az öreggel? Ha az vitte el én.....-*folytott káromkodás, majd újra a másik szólalt meg.
-Kérem,, arra ne is gondoljon.
-DE EZ A KÉZENFEKVŐ!-*ekkor egy harmadik "ember" szólalt meg, hallhatóan meglepetés szerüen, mert utánna, sokáig csend volt.
-Én megoldom az öreget, bízzátok rám!
-Ha ott van.-*akadékoskodott az előbbi.
-Ott lesz, azt akarom, hogy a"Főnök" elé kerüljön mindkettő, érthető?!?!?!
-Igenis!
*Pár perc elmúltával dörömbölni kezdtek az ajtón. Akira ösztönösen a kardjáért nyúlt, úgy várta a betolakodókat! Nagy félelem lett úrrá hírtelen a szobán. Ekkor az öreg rájuk nézett és elszántságot tükröző szemei elárultákl mit akar. Akira közbe vágott.*
-Nem! ha kell harcolunk!-*nem fordúlt Rickhez, nem kérte ki a véleményét. Biztosra vette, hogy ugyanígy gondolja ő is, meg ha nem közbe szólhat. A férfi viszont hárítólag emelte fel a kezét és a képre mutatott a falon.*
-Látjátok azt!? A sárkányom volt. Miatta..... a féltékenysége miatt hallt meg a szerelmem! És a bánatom miatt pedig ő is meghallt. Pár nap alatt elvsztettem mindent ami számít! Talán csak azért éltem eddig, hogy titeket megmenthesselek.
*Az ajtót elszántan döngették, és látszott nincs már sok idő hátra, és betörik.*


///Őszintén szólva, fogalamm sincs mi lesz ebből, de...ha tudod mensd meg az öregeeeeet. *boci szemek* Jóó? Very Happy //
Vissza az elejére Go down
Rick Diamond
Könnyűlovas
Rick Diamond


Hozzászólások száma : 128
Age : 40
Hírnév : 4

Beosztások, rangok
Nép: Sárkánylovasok
Beosztás: Harcos
Rang: Felderítő

3. Darklone - a város - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 3. Darklone - a város   3. Darklone - a város - Page 2 EmptyHétf. Jan. 04 2010, 20:23

*Nekiálltak Rikikizni. Rick élvezte a játékot, de inkább a szemben ülőt figyelte, hogy ő hogy érzi magát a játék közben. Nagy csata volt itt, de úgy tűnik nem csak itt. Az öreg rontott be rosszhírekkel. Hallgatózni kezdtek. Rick összehúzta a szemöldökét. Dörömbölés kezdődött. Akira harcra kész volt. Rick is előhúzta hosszú fényes kardját.*
-Menjen el az ajtótól, öregember!-
*Küldte arrébb a férfit, majd az ajtóhoz állt. Hátrahajtotta fejét a falnak, a háta is a falnak támaszkodott. Suttogva szólalt meg.*
-A fenébe... még fáradt vagyok! Aludni akarok!!!-
*Meg hallgatták az öreg szomorú történetét. Rick csendesen megkérdezte a nevét.*
-Mi a neved jó ember?-
-Carl vagyok...-
*Rick biccentett a fejével tisztelettudón, majd megint az ajtóra meredt. Suttogva megszólalt Akirához intézve a szavakat.*
-Az lenne a helyes, ha hagynánk, hogy ők törjék be az ajtót, addig is fáradnak. Viszont, ha vámpírok, amiben szinte biztos vagyok, akkor semmit nem ér ez az ötlet, mert nem fáradnak el egy kis ajtó döngetéstől. Mit csináljunk? Nyissuk ki az ajtót és hagyjuk, hogy beessenek, és idebent harcoljunk? Viszont akkor Carl bajban lehet.-
*Most az öregre nézett.*
-Nem tud valahol elbújni?
*Már nagyon döngették az ajtót.*

//Türelem rózsát terem.Smile//
Vissza az elejére Go down
Akira Angel

Akira Angel


Hozzászólások száma : 427
Age : 35
Hírnév : 12

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Harcos
Rang: Talpas

3. Darklone - a város - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 3. Darklone - a város   3. Darklone - a város - Page 2 EmptyKedd Jan. 05 2010, 14:26

*Egyre nagyobb veszélyben voltak. A férfi, azaz már Carl elmondta pár szóban miért is van itt. Már-már közbe vágott volna, mikor Rick megkérdezte a nevét. Oké ezidáig még nem dölt ki az ajtó, de nemsoká ki fog! Miközben Rick tanácsokat osztogatott, Akira fogott egy táskát, és pakolni kezdett bele. Elősszőr a ruháját. Odahajolt az öreg is, és mosolyogva ( nem a helyzetthez illően ) némi kekszet és csokikat is beletett. Majd mire Rick is abbahagyta a beszédet ők is végeztek. A lány felrántotta a hátára a táskát. Ez hiba volt. Majdnem ordított fájdalmában, de megállta. Végül is, úgy is használnia kell majd a sebesült karját is. Furcsán festett a bő nadrágban, de ezen már nem segíthetett.*
-Álljunk kétoldalt!-*Mire kimondta, betörték az ajtót, és vagy öten törtettek be egyszerre a kis helyiségbe. Carl alig tudott bemenekülni az hálószobába. Akira az első belépőt rögtön megfosztotta becses fejétől, a második kiszaladt a kezei közül. Utánna vetette magát. Olyan nincs hogy elhibáza..(pedig mennyi van!) DE ezt nem ő, hanem drága Carlunk végezte ki. Elkezdődött hát a harc. Valahogy nem úgy sikerült ahogy tervezték, de nincs veszve semmi. Hárman három ellen. Azaz ennyi lett volna, ha időközben nem csatlakozik úgy körülbelül még húsz. Majd lassú kimértséggel egy nem túl derűs kinézetű vámpír állt elő.*
-Űdvözletem Vakító Vadásznő. A vezérünk látni óhajt.
*Gonosz mosolya bénítólag hatott a lányra, de nem testi értelemben. Szavai egyszerüen felfoghatatalanok voltak.*
~Mit akar ez?
*Csendesen szinte "barátiasan" kinyújtotta karját Akira felé, bár szemében látszott valódi dühe és gyűlölete a lány iránt.
Vissza az elejére Go down
Rick Diamond
Könnyűlovas
Rick Diamond


Hozzászólások száma : 128
Age : 40
Hírnév : 4

Beosztások, rangok
Nép: Sárkánylovasok
Beosztás: Harcos
Rang: Felderítő

3. Darklone - a város - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 3. Darklone - a város   3. Darklone - a város - Page 2 EmptySzer. Jan. 06 2010, 21:49

*Figyelte, hogy Akira pakolgat. Amikor felrántotta a táskát a vállára, Rick arca eltorzult, mintha neki fájt volna az, ami a nőnek. Kétoldalt álltak, de utána be is törték az ajtót. Akira az elsőt le is fejezte, de Rick sem habozott. A vékony penge olyan sebesen szállt, hogy alig lehetett észrevenni, hogy egyáltalán a kardnak van pengéje. És élesebb volt, mint a borotva... Carl is részt vett a csatában. Igazán ügyes volt, amin kicsit elcsodálkozott Rick, de csak elismerően bólintott az öregembernek, és jelezte a szemével, hogy el is várja ezt a harcmodort egy lovastól. Minden szépen alakult, de hirtelen megjelent még legalább 20 vámpír. Mindenki leállt. A vámpírok nem támadtak, Rickék meg nézték, hogy most mi történik. Úgy tűnik a vezér áll előttük. Meg is szólalt. Rick arca elsötétült.*
~Nem tetszik ez nekem...~
*Mielőtt bármit is tehetett volna Akira, Rick elé állt és a főnökhöz szólt.*
-Találkozni? Akkor velünk is kénytelen lesz! Mi is megyünk!-
*Nézett szúrósan a vámpír szemébe.*
-Esetleg tudhatnánk az okát, hogy mért támadtak ránk, ha a vezérükhöz akartak eredetileg is elvinni minket? Mármint A... a nőt...-
*Nem mondta ki a nevét. Ki tudja... hátha jobban járnak így. Türelmesen, határozottan, mozdulatlanul várta a választ, de szeméből sugárzott a gyűlölet a szemben álló iránt.*
Vissza az elejére Go down
Akira Angel

Akira Angel


Hozzászólások száma : 427
Age : 35
Hírnév : 12

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Harcos
Rang: Talpas

3. Darklone - a város - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 3. Darklone - a város   3. Darklone - a város - Page 2 EmptyCsüt. Jan. 07 2010, 14:36

*Egy szúrós mondaton járt az esze, mikor eléállt Rick. Ezen jócskán elcsodálkozott*
~Meg akarsz halni?~*Villant át az agyán, de ekkor beszédbe is kezdett a fiú. Rögtön kiviláglott mit akar és a lány arcán egy jóleső mosoly futott végig.*
~A "nőt" ? Ez milyen megszólítás????~*De rögtön le is esett miért fogalmazott így a fiú.*
-Nem bánom!-*legyintett a vámpír.*-Úgyis éhes vagyok!-*Ekor gonosz mosoly futott végig az arcán, és egy újabb legyintésre mindkét férfit lefogták. Hátrakulcsolták a kezüket, majd ellvették a fegyverüket. Akira szeme vérbe borult.*
-Azt próbáld meg!-*Erre felemelve kardját, rávágot a férfira. Megsebezte a vámpírt, de mintha nem is törődött volna vele, felemelte a kezét és megszorongatta a nő sebes vállát. Akira térdre rogyott a fájdalomtól.*
-Majd lésőbb!-*mosolyogott. Miután megfordúlt, elvették a lány a táskáját (a ruhájával!) és a kardját. Így, hátrakötött kézzel kellett kimenniük az immár üres utcára. Nemsokára beértek egy sűrű, sötét erdőbe. Ott is bandukoltak egy darabig, míg a közebében rá nem találtak egy eldugott helyre, de még a szélén behajították a két fiatalt egy közös facellába. *
-Jóészakát!-*Üvöltött jókedvűen az egyikük. Carl pedig talán a vacsora lesz....vagy csak elválasztják őket?*
~Csak ne legyen semmi baja!
*Könyörgött magában a lány, már nagyon megszerette az öreget. Egy kis idő múlva, mikor már múlóban voltak a fájdalmak, Akira mocorgni kezdett. Ügyködött egy darabig, és voalá!... végül sikerült kiszabadulnia. Vidáman hajította a fiú felé, mutatva ő bizony ebből is kikászálódik. Majd a halyában kezdett "túrkálni", és egyszer csak egy hullámcsatt került a kezébe.*
-Nem használok túl sokat, de miután dörömbölni kezdek, belegyömöszöltem a hajamba néhányat.
*Már szinte nevetett, de mindvégig vigyázoott, hogy halk legyen. Már nyitotta volna az ajtót, mikor egy őrjárat ( egy óriás személyében) úgy döntött benéz újdonsűlt foglyaihoz. Akira villámgyorsan hátradobta magát, szinte a fiú ölébe. Hátra tette a kezét és megfogva a kötelet megcsavarta, hogy úgy látszódfjék semmi baja.(mármint a kötélnek) A behemót olyan közel hajolt hozzá és szagolgatta, hogy a lányt már a hányinger kerülgette.*
-Mikor mostál utoljára fogat?-*Robant ki belőlle a megjegyzés, de ezt nem viselte túl jól az oriás, és egy nagy pofonnal válaszolt, aminek az lett az eredménye, hogy felrepett a lány szája széle. Mérgesen, zöld szemmel kapta vissza.*
-Mi van? Szeretjük a nőket bántani?
-A nőket miii?!-*Büfögte a másik. Egy nagyot röhögött és félre tolva Akirát akkorát vágott a sárkánylovasra, hogy a cella másik végében kötött ki. *
-Láányokat..he-he mmiiii?-*Próbálta utánozni kifelé menve Akirát, miközben jót mulatott rajta. Akira szóhoz sem jutott, féktelen düh árasztotta el. Meg sem tudta akadályozni, olyan hírtelen történt. Gyilkos pillantásokat lövelt az oráis felé, akit láthatóan nem érdekelt. Majd lélekszakadva rohant oda a köhögő sráchoz.*
-Rick!-*suttogta*-Meg vagy még?-*A két kezébe fogta az arcát, majd az egyik kezével a homlokát nézte meg.*-Anyira sajnálom!-*Ekkor átölelte, nem tudta milyen felibdulásból, de úgy gondolta ezt kellett tennie. Őmiatta történt az egész.*-Az én hibám, sajnálom.


/huh, ez jó hoszú lett..^^ bocsi megszállt az ihlet Very Happy//
Vissza az elejére Go down
Rick Diamond
Könnyűlovas
Rick Diamond


Hozzászólások száma : 128
Age : 40
Hírnév : 4

Beosztások, rangok
Nép: Sárkánylovasok
Beosztás: Harcos
Rang: Felderítő

3. Darklone - a város - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 3. Darklone - a város   3. Darklone - a város - Page 2 EmptyPént. Jan. 08 2010, 18:27

*Végül kiderült, hogy csak vacsorára hívták meg a nőt, és a vámpírok örültek a csatlakozóknak. Lefogták őket, elvették a fegyvereket. Ricknek ideje sem maradt, hogy mormolni tudjon valamit a kardjának, így hoppon maradt. Tehát megkötözték őket és fegyvertelenek lettek. Akira fellázadt -mint mindig- de ezt szépen lerendezte a vezér vámpír. Megszorította Akira vállát. A nő térdre rogyott a fájdalomtól. Rick szeme izzott és felkiabált.*
-GYÁVA!-
*Ekkor a vámpír megfordult és pofonvágta a férfit. Akirát is lekötözték, így mentek egy erdőbe. Rick néha a lányra sandított, hogy jól van-e, de látszott rajta, hogy nagy a fájdalma. Majd egy facellába zárták őket.*
~Még hogy jó éjszakát! Én tényleg aludni akartam volna!!~
*Sopánkodott magában Rick de még visszaszólt pimaszul.*
-Jó éjszakát!- Erre az a vámpír amelyik jó éjszakát kívánt csak gusztustalanul elröhögte magát, majd távozott. Míg Akira mocorgott és ügyködött, addig Rick körbe járta a cellát és kinézett a rácsok mögül. Felderítette a terepet. Néha homlokát két rács közé támasztotta, úgy gondolkodott. Majd leült és úgy nézte a nőt, hogy mit csinál. Akira kiszabadult, amire elismerően bólintott Rick. Elővett egy hullámcsatot is, hogy kilóghassanak, de akkor megjelent az őrjárat. Ekkor Akira hátravetette magát majdhogynem Rick ölébe és megfogta az előbb eldobott kötelét. Úgy csinált, mintha még mindig meg lenne kötve. Az óriás bámészkodott. Jól belenézett a nő fejébe, amit meg is szólt Akira. Rick hátradöntötte a fejét, nekitámaszkodott a falnak és lehunyta a szemét.*
~Az idióta! Muszáj mindenkinek beszólnia?!~
*De az óriás le is reagálta. Hatalmas pofont kapott tőle Akira. Rick megrándult, legszívesebben leverte volna a fejét annak a szemétnek, de a kötelektől alig tudott megmozdulni. Majd Akira megint meggondolatlanul cselekedett, bár mikor később visszagondolt erre Rick, rájött, ő is ezt tette volna. Szóval a következmény az lett, hogy a nőt félretolta a "troll" és egy hatalmasat vágott Rickre. Repült is a sárkánylovas, csak most nem a sárkánya hátán, hanem a levegőjén és neki is csapódott a cella másik oldalának. Ez aztán a koppanás. Egy pillanatra el is veszítette az eszméletét, de utána rögtön fölébredt. Köhögni kezdett, mert még a levegő is a torkán ragadt a meglepetéstől. Arca csupa vér volt, mert fejestül repült bele a "cellafalba". Ráadásul a keze hátra volt kötve, így a karjának sem volt valami kényelmes az esés. Mintha roppanást hallott volna... de ez még talán nem jelent semmit... Akira odafutott hozzá és két kezében fogta a férfi arcát. Rick alig tudott a lány szemébe nézni, mert forgott körülötte a világ. A szájából, és az orrából is folyt a vér. Akira átölelte.*
~Semmi baj... semmi baj...~
*Nem bírt megszólalni. De aztán erőt vett magán. Halkan, elcsukló hangon szólalt meg. Közben néha köhintett is.*
-A...Akira... vedd le a jobb csizmámat... a... lábamról...-*kuckuc... Ugyanis egy apró tőr...kés... netán csak penge volt a talpbetét alatt. Akira elengedte, így Rick most a földön feküdt a hátán... hátrakötött kézzel... és csak felnézett az égre. Gyönyörű csillagos volt az ég.*
~Mért?...Mért kerülget engem a halál és a veszély állandóan. Alig két napja volt, hogy megszabadultunk Mayával a banditáktól... és most... megint. Sőt. Rosszabb. Többen vannak ráadásul vámpírok... A fegyvereinket... mind elvették... Hol van Carl?~
*Aztán zavarni kezdte az arcán folydogáló vér. Meg akarta vakarni, így egy nagyot mozdult, de a vállába hatalmas fájdalom nyilallt.*
-Anyá.... ÁHH!!!-
*Felüvöltött a hirtelen ért fájdalomtól, majd összeszorította a fogát. Ráadásul egész teste sajgott, hisz az előző napok miatt szerzett sebek sem gyógyultak még be, nem hogy a most szerzettek. Talán már teljesen sárga, zöld és kék a teste. Tele van véraláfutásokkal. Ráadásul izomláza is van mindenhol. Akkora fáradság lett úrrá rajta, hogy most már tényleg nem tudott megmozdulni. Bár egy kicsit megrázta a fejét, mert zavarta még mindig a vér, és az arcába ragadt haja. *
~ A FRANCBA! GYŰLÖLÖM A TEHETETLENSÉGET! GYŰLÖLÖM!!!~
*Legszívesebben ordított volna. De csak gyorsan vette a levegőt, mellkasa zilált a dühtől is, a fáradságtól is, és a fájdalomtól is. Suttogva szólalt meg.*
-Akira... vissza kell raknod a jobb vállamat, mert... kiakadt...-
*Nézett határozottan és minden fájdalomra felkészülve a nő szemébe.*

//Megértelek! Wink //
Vissza az elejére Go down
Akira Angel

Akira Angel


Hozzászólások száma : 427
Age : 35
Hírnév : 12

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Harcos
Rang: Talpas

3. Darklone - a város - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 3. Darklone - a város   3. Darklone - a város - Page 2 EmptySzomb. Jan. 09 2010, 17:43

*A sírógörcs kerülgette, de még tudta tartani magát. A fiú halkan, küszködve a beszéddel intézett hozzá pár szót. Egyből megértete mit rejthet a csizma. Miután elengedte Rick a hátára hanyatlott. Na jó akkor leveszük a lábáról a csizmát. Kényes dolog volt, de végül lejött. Öhm hát ez a troll után már meg se kottyant. Szépen kivette a tőr(öcskét) és óvatosan felültette a srácot. Elvágta a kötelet, majd megfogta a karját.*
-Most!-Csak ennyit mondott, nem tudottt volna többet és egy rántással viszrakta a helyére Rick vállát. Majd nem törődve semmivel letépte a Carltól kapott ing egyik ujját és óvatosan letörölte a srác vérző arcát. Gyorsan kiderült hol a seb, de most nem tehetett sokat, valójában nem is olyan jártas az orvoslásban. Így hát mivel nem akart fölösleges fájdalmat okozni visszahúzta a kezét. Hírtelen dühös lett, mindenre. Zöldre vált a szeme-érdekes, hogy csak most-, és még megkérdezte a fiútól, hogy fel tud-e állni, de már csak udvariasságból. Eldöntötte, hogy ki fognak szabadulni. Megkereste a hullámcsatott és pillanatok multán kint is voltak. Bár Rick hősiesen megállta a helyét, Akira úgy látta jobbnak ha segít. Tehát egymás válán hagyták el cellájukat. A troll meggyőzödve arról, hogy a két fogoly épp álomba agonizálja magát "édesdeden" szundikált. Még így is a hányinger kerülgette a lányt, aki tulajdonképpen most látott elősször trollt. Elhagyva ezt a veszélyforást is Akira megállt körbenézni. Nem teljesen,de azért elég hasonlóan volt felállítva a tábor, mint egy csatatéren és ebből többet is látott a lány mint akart volna.*
-Erre lesznek a fegyverek és a raktár..-sutogta, mindenekelött a kardja kell! Odaérve még el kellett riasztani az őröket. Egy régi jólbevállt cselhez folyamodott. Fogott egy követt és elhajította jó meszire. Az őrök, szintén trollok pedig szépen benyalták. Szabaddá válva a terep, besompolyogtak. Ekkor felcsillant a szeme a lánynak.*
-A táskám!-mondta lelkendezve. Letéve Ricket megnézte mit hagytak benne, és láss csodát hozzá se értek.*
-Fordúlj el, átöltözöm.-*Gyorsan menedéket keresett egy pajzs mögött, de kezével intett hogy akkor is fordúljon el a srác. Nagy szerencséjére nem fedezték fel a két szigonyszerű tőrét. Ahogy várta, a ruha darabjának tekintették, de kard nem volt sehol. Viszont volt a zsákban egy szeszes üveg. Felhasználva az ing többi, még tiszta részét öntött rá és Rickhez közelített.*
-Ez csípni fog, de fertőtleníteni kell a sebet.-*Ugyanis felszakadt, szerencsére csak egy kis helyen a fején a bőr. Majd gondos munkába kezdett, immár a saját, tiszta ruhájában*


//még jó, hogy megérted...kétszer annyit írtál mint én, és még én mondtam a hsz-em hosszúnak! ^^ de nem baj, ha hosszú lesz.. Smile Megengedem! Very Happy//
Vissza az elejére Go down
Rick Diamond
Könnyűlovas
Rick Diamond


Hozzászólások száma : 128
Age : 40
Hírnév : 4

Beosztások, rangok
Nép: Sárkánylovasok
Beosztás: Harcos
Rang: Felderítő

3. Darklone - a város - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 3. Darklone - a város   3. Darklone - a város - Page 2 EmptySzomb. Jan. 09 2010, 23:33

*Akira lehúzta a csizmáját, a tőrrel elvágta a kötelet, (bár ha kézzel a saját kötelét kitudta oldani, akkor ezt is, Rick a tőrt a cellaajtó kinyitására használta volna, de az is meg lett oldva egy hullámcsattal)majd visszarakta a karját, amire muszáj volt felordítania a férfinak, de utána csendben maradt. Majd a nő letörölte a vért az arcáról. Rick zilált és izzadt a fájdalomtól. Annyira elnehezült a teste, hogy minden mozdulat fájt neki. De mégis nagy nehezen fel kellett állniuk. Kiszöktek. A fogva tartók alukáltak. Akirára támaszkodva ment, mondhatni szégyellte magát, hogy segítségre szorul. Elindultak a fegyverek felé, egy-két őrt jól félrevezettek, majd bementek a cuccukért. Akira megtalálta a táskáját és kivette a ruháit. Ricket előtte még valami sámlira leültette, majd szólt neki, hogy forduljon el. A férfi kelletlenül elfordult. Majd valami szeszes ronggyal Akira támadásba lendült.*
-Mit akarsz te azzal?!
*De a nő nem figyelt rá, hanem már nyúlt is a seb után. Rick először elhúzta a fejét, de utána engedett. Néha felszisszent, de aztán végre vége volt a kezelésnek.*
-Nincsenek itt a kardjaink! A kardom nélkül viszont nem megyek el.-
*Felállt, de egy kicsit megingott. Majd jelzett a nőnek, hogy nem kell segítenie, tud magától is menni. Sántikálva a fájdalomtól megindult az ajtó felé. Kinyitotta, kikukucskált. Meg is látta azt az alvó óriást, aki a kezében tartotta az ő kardját. Nem is figyelt semmire, gondolkodás nélkül megindult. Odaért. Mindenki aludt. Megfogta a kardját, és óvatosan igyekezte eltávolítani róla a hatalmas kezet.*
-Hupsz.-
*A troll felhorkant. Rick lemerevedett. De nem ébredt fel az őr, s ekkor a férfi nagyot fújt. Majd megfordult, hogy elinaljon, de akkor egy mély dörmögő hangot hallott a háta mögött.*
-Te meg mit keresel itt?
*Felébredt az őr és fel is ébresztette a többit. Rick leszúrta az őrt, de a többi támadásba lendült. Addig harcolt, amíg a maradék erejével bírta, de aztán az óriások megragadták őt is és Akirát is és visszazárták őket a tömlöcbe.*
-A francba! Ti büdös pofájú izomagyak! Ha egyszer kijutok innen és visszaszerzem az erőmet meg a kardomat /mivel újra elvették tőle/ kinyírom az egész büdös csürhét és nem marad belőletek csak egy rakásnyi rothadó humusz! Halljátok! HALLJÁTOK!-
*Üvöltözött tiszta erejéből és öklét a cölöpökbe verte. Tombolt dühében és ordítozott. Elég jól bírta a ketrec, mintha meg sem érezte volna. Pedig néha már egész testével nekiugrott Rick a fájdalommal nem törődve. Észre sem vette, hogy fáj. Ekkor egy troll megunta, bement és akkorát ütött Rick fejére, hogy az nyomban összeesett és elájult. Sötétség borult rá, majd villanásokban képek jelentek meg előtte. Lucide, akkor ő 10 évesen, amikor a sárkány nevelte őt, és mindenféle emlékek. Majd egy erdőt is látott látomásban. Meg valami... fura kellemes érzést. Mintha nem lenne egyedül. Nem értette mi ez az érzés, de jól esett neki. Nem tudni mennyi ideig feküdt eszméletlen a földön, egyszer csak hirtelen kinyíltak a szemei. Felébredt.*

//Kétszer annyit azért nem! Smile Figyelj! Kérlek most úgy írj, hogy leírod az eseményeket a te szemszögedből, de ne nagyon vidd tovább a cselekményeket, mert meglepetés vár mindkettőnkre. Nekem is meglepetés lesz. Igazából az egyetlen kérésem az, hogy ne lógjunk ki megint a tömlöcből. És ezúttal bocsánatot is kérek, hogy így alakítottam a helyzetet, hogy visszakerültünk, de majd meglátod, hogy miért. Köszi! //
Vissza az elejére Go down
Akira Angel

Akira Angel


Hozzászólások száma : 427
Age : 35
Hírnév : 12

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Harcos
Rang: Talpas

3. Darklone - a város - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 3. Darklone - a város   3. Darklone - a város - Page 2 EmptyVas. Jan. 10 2010, 11:47

*"Mit akarsz te azzal?!" csengtek a fiú szavai Akira fülében. Még mulatatta is félelme a srácnak, de nem mutatta ki. Szépen leüllt mellé és kezelésbe vette. Rick elöbb elhúzta a fejét, majd alig érintve a fejét felsziszent. Erre már mondania kellett valamit.*
-Nyugi, mindnyárt kész...te nagy Harcos!-*kissé el is mosolyodott. Nem hagyhatta ki, majd a fiú felindúltan keresésbe fogott. Akira azt hitte miután felállt valami hasonló mutatványt fog bemutatni mint ő a kórházi szobában, de szerencsére nem. Megállt a lábán, sőt ..elindúlt a legjobb hely felé.*
-Most kerültük ki őket! Mit akarsz? Bemutatkozni?!-De a srác nem foglalkozott vele. Elszántan csörtetett a kardja felé.*
~A "kardom nélkül" ...mi? Azzal együtt viszont már meg is halhat.
*Most aztán tudott okoskodni, hiszen jelen pillanatban nem jutott eszébe, hogy ugyanezt tette volna...vagyis tenné is, csak a sárkánylovas megelőzte. Szóval azért nem hagyta cserben. Ugrásra készen várta a sátor szájánál, és be is következett ami általában be szokott. Előrántotta a tőrét és belevágta egy a Rick mellett sompolygó troll nyakába, majd egy szökkenéssel ott termett. Kihúzta a tőrt és beleszúrta egy másikba. Villámgyorsan előkerült a párja is, és a fiú mögöttit célozta meg vele. Annak azonban nem a nyakát találta el, így rá kellett szólni a fiúra.*
-Mögötted!-*Ekkor odaszaladt ő is, és mire megfordúlt a fiú, a háta mőgé került, hogy nehogy addig megtámadhatssák hátrulról. A két tőr mintha magától mozogna, szúrt, vágott, ejtette a sebket, míg végűl oldalról rá nem vágot a fájós karjára Akirának az egyik behemót. A lány felüvöltött és, bár már arra dobta -volna- a fegyvert az ellenség egy újbóli csapást mérve rá, nekidöntötte Ricknek. Így ért véget első szökési kísérletük. Egymás hátán. A fiú kikelve magából üvöltözött míg vitték a cella felé, és utánna is. Tajtékzott, rázta a rácsott, szitkozódott. Nem bírta hidegvérrel, amiben helyt adott a lány, bár most ő inkább hátrébb állt. Épp egy megjegyzésnél tartott amikor is berontott az egyik troll és jól kupán vágta Ricket.*
-Én mondtam... ne kísérsd a szerencsédet.-*Szomorúan fújt egyett és leüllt az eszméletlen fiú mellé.*
~Legalább alszik...nem úgy mint én.
*Úgy döntött őrködni fog.*


//Okés ^^ //
Vissza az elejére Go down
Lucide

Lucide


Hozzászólások száma : 26
Age : 342
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Sárkányok
Beosztás: Bestia
Rang: Evolyrani sárkány

3. Darklone - a város - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 3. Darklone - a város   3. Darklone - a város - Page 2 EmptyVas. Jan. 10 2010, 20:57

~Hm… már nincsenek messze…~
* Még egyet csapott a szárnyaival, s be is szünteti egy időre a szárnyalást. Csak együtt suhant a késő éji légáramlatokkal. Nem engedhette meg magának, hogy zajt csapjon. Szeleivel is egyre csak az összefüggő zöld lombkoronát figyeli, hátha észrevesz valamit. Valamit, mi nem ide tartozik, ám hiába. A természet átláthatatlansága ellen ő nem tud mit tenni, sajnos nincs röntgenszeme. És egyre jobban erőt vesz rajta a kétségbeesés. Itt nincs mit tenni… arra nem számíthat, hogy egyszer csak feltűnnek. Ide… egy másfajta útmutatás kell.
Lehunyja a szemeit. Arra legalább nem kell ügyelnie, hogy nekimegy valaminek.
Magába néz, tudja egyszerű lesz. Mégis fél.
Nem szabadna. Nem kockáztathat.
De ha nem teszi, akkor sokkal többet fog veszíteni. Az életét.
Vigyáznia kell, hogy ne maradjon túl sokáig. Csak egy másodperc – ennyi, semmi több. Ennyit engedélyez magának. A kapcsolat pofonegyszerű, természetes lesz, bár még soha nem próbálta egyszerre kettővel… Az elválás, az a problémás.
Na, akkor jobb is mielőbb belevágni. Majd meglátják.
Kinyújtotta tudatát, szétterjedt egyre jobban, magába hívva a világot, de csak egy úton. Kizárólag annak a bizonyos lovasának az irányába. Szinte nyomban kapcsolatot is teremtett vele. Csak arra koncentrált, hogy minimális idő alatt csak a legfontosabbakat, és a legtöbb információt szűrje le, amire most szükségük van. Hagyta a személyeskedést, de… nem volt egyszerű. Sőt, amint „kikapcsolt”… nos, amikor visszatért magába, akkor fogta csak fel, hogy hibázott. Ha csak egy picit is, de figyelmen kívül hagyta azt, amit egy pillanattal előbb látott, mikor betájolta magát.
~Látta…~
Egyszerre rémült meg, és könnyebb is volt neki, hiszen tudja. Igen, Rick tudja, hogy közelednek.
Hoppá, akkor két hiba. Vajon rájött, hogy…?
Gyorsan átküldte az infókat a jelenlegi lovasnak, de tudja, hogy nem tudja ezzel teljesen elterelni a figyelmét. Rövid együttlétük során gyorsan rájött, hogy a fiú figyelmét semmi sem kerülheti el teljesen. A valódi lovasa közelsége nem hagyja nyugodni. Mégis racionális tud maradni. Az elmúlt hónapok megedzették kívül-belül.*
~ Már közel vagyunk. Az óriások az enyémek, bár a húsuk kemény és… fujj, mindjárt kidobom a taccsot! Na, Jobbra landolunk, akkor csússz hátra, hátha érnek meglepetések mögülem. És…~
Nem folytatja. Tudják, mind a ketten. A kérdéses facsoport felett járnak. Fenyők.
Ez fájni fog.*
Vissza az elejére Go down
Alex Morose

Alex Morose


Hozzászólások száma : 188
Age : 174
Hírnév : 10

Beosztások, rangok
Nép: Sárkánylovasok
Beosztás: Harcos
Rang: Elit harcos

3. Darklone - a város - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 3. Darklone - a város   3. Darklone - a város - Page 2 EmptyVas. Jan. 10 2010, 20:58

*Nincs más dolga, mint lélekben felkészülni a rá váró eseményekre. Természetesen ez alatt azt érti, hogy minden eshetőséget figyelembe vesz, hogy lecsökkentsék a meglepetések lehetőségét. És persze a bakikét, amit nem engedhettek meg maguknak, sem ő, sem a sárkány, akinek a hátán ült.
A szíve fájt. Ott van a saját sárkánya. De ez most valami más. Egy másik kapcsolat, amit nem ért, de nem is akar megérteni. Éppen elég neki ebben a szerepben lennie. Észreveszi, hogy a sárkány bajban van, meg kell tudnia a fogva tartottak pontos helyzetét, ezért most egy időre visszavonul a saját falai mögé, hogy megkönnyítse a dolgát. De még így is észreveszi annak fájdalmait. Mégsem szól. Talán így, így átvészelik. De ő sem tudja kizárni az emlékképeket, amint keményen nekivágódik valaki a ketrec falának…
Majd teljes figyelmét arra a pontra szegezi, ahová Lucide szerint most tartanak. Hát, ő nem tudhatja, mivel felülről igen gyér a tájékozódási képessége.*
~…és a kiszabadítás után összekapcsolódunk. Ha biztonságban leszünk, lelépek. De addig szükség van rá, hogy tartsuk a kapcsolatot, ezt te is tudod.
*Fejezi be Lucide helyett. Ez csak egy „apróság”, amit kénytelenek megtenni a siker érdekében.
Már szállnak is le. Minél kisebbre húzza össze magát, annál jobb, de a tűlevelek kényelmetlen érzése a pikkelyeken, még így is eljut hozzá. Aztán meg kapaszkodnia kell, nehogy előre belevágódjon valamelyik tűhegyes tüskébe a földet érés pillanatában, ami koránt sem zökkenőmentes.
A sárkány pont az egyik trollon landol. Király! *
~ Egy-null a te javadra. Bele kell húznom!
*Vigyorog, az adrenalin megteszi a hatását. Csak úgy száguld az ereiben, amint ő is végigrohan Lucide gerince mentén, végig a tüskék között szlalomozva, kezében az íja, s sorra lövi a trollok szemét, egyik nyílvesszőt a másik után; csak a gyors gondolatátvitelnek köszönheti, hogy idejében leugrik a végén, egyenesen a faketrec elé, bekiáltva:*
-Hasra!
*Egy pillanatra maga összegörnyed, s kezeivel védi a fejét; eközben a sárkány élénken tüzet áraszt a védőőrizet segítségére siető óriásokra; a testével is védve őket, féloldalasan áll, a farka csontjaival pedig egy suhintással összezúzza a ketrec tetejét. Ő gyorsan lép, és már félre is hajítja a kiszakadt ketrecajtó maradékát; kezével magához inti a bent lévőket, a másikkal pedig már a kardját markolja… gyorsan kell cselekedni, a vámpírok pármelyik percben betoppanhatnak, addig is még vár rájuk valami…*
~ Lucide, a segged! -*figyelmezteti a sárkányt. Balról, a bestia mögül egy megtermettebb trollnia közeledik. Még egy ilyen életveszélyes helyzetben sem tudja elfojtani a feltörő nevetését. Ugyan ki ne röhögne egy rózsaszín masnis bambaképű óriás láttán?! Senki.*
- Gyorsabban! -*szűri a fogai között a „foglyoknak” , mert a várt fordulat meg is érkezett: feltűntek a színen a vámpírok.*
~ Lucide! -*utálja, de megint csak neki kell szólnia, bár a sárkány láthatólag elvan a fogai között az egyik rusnyaság fejével, de ez már abszolúte vészhelyzet, arról nem is beszélve, hogy még nem kapcs… de, mégis. Már érzi is, amint a kötelék feléled, a valódi sárkány-lovas kötelék feléled, ő pedig visszahúzódik addig, amíg csak a gondolatokat képesek közölni, és még mielőtt a fiú magától is rájönne, ő kezdeményez; hogy ne érje későn:*
~ Üdv, Rick Diamond!
* De nem néz rá, nem néz felé, mert elég csak egy pillantás… nem kockáztathatja, hogy elterelődjön a figyelme, amit most a vérszopók kötnek le, de… nagyon is tudatában van a lány jelenlétének.*
Vissza az elejére Go down
Rick Diamond
Könnyűlovas
Rick Diamond


Hozzászólások száma : 128
Age : 40
Hírnév : 4

Beosztások, rangok
Nép: Sárkánylovasok
Beosztás: Harcos
Rang: Felderítő

3. Darklone - a város - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 3. Darklone - a város   3. Darklone - a város - Page 2 EmptyHétf. Jan. 11 2010, 17:31

*Felnyílt a szeme. Felült, bár sajgott mindene. Mintha csodálkozott volna. Nagyra nyílt szemekkel nézett Akiráéba, majd felállt és megfogta a rácsot. Az ég felé tekingetett.*
~Gyere, gyere, gyere, gyere....~ *Suttogva folytatta.*
-Gyere, gyere, gyere, gyere....-
*Az őrök nem hallották a hangját. Nyugisan szundikáltak, csak egy-két őrszem volt, akik már tényleg nagyon figyeltek a foglyokra, nehogy megint kitörjenek. Rick érezte sárkánya jöttét. Érezte a jelenlétét, de azt is érezte, hogy valami nincs teljesen rendben. Falat érzékel elméje körül, nem tud kommunikálni vele...*
~Vajon mi történhetett?~
*Aggódott. Bár nagyon boldog volt, hogy a nem túl szívélyes búcsúzásuk ellenére segítségére siettet Lucide. Rick nézi az eget, majd látja, hogy valami közeledik. Elégetetten elmosolyodik.*
~Lucide!~
*Majd arcára ráfagyott a mosoly. Minél közelebb került a földhöz a sárkány annál jobban látta a férfi, hogy valaki még van odafent.*
~Egy.... férfi! De mégis mit keres a sárkányom hátán?!~
*Ha valamire allergiás volt, az az, ha engedélye nélkül szálltak fel Lucide hátára, főleg ha férfi az illető. Nem érdekelte, hogy talán a megmentésükre jött, máris nem kedvelte őt. Lucide "lezuhant", elkapott egy trollt. A férfi lazán mozog a sárkány hátán, így Rick biztos benne, hogy egy lovas az illető. Az nagyban harcol. Lucide is. Rick igyekszik leküzdeni magában ellenszenvét és csak nézte, ahogy harcolnak. A sárkány és az idegen segítségével Akiráék végre szabadok. Rick első dolga az volt, hogy a kardjáért rohant. Ott volt a földön a közelben. Harcolni kezdett, majd megjelentek a vámpírok. Rájöttek, hogy ilyen fontos "vendégeket" nem bízhatnak a buta óriásokra. Rick összehúzta a szemét és gonosz vigyor jelent meg arcán. Mielőtt megérkeztek volna, az idegen nevén szólította Ricket. Ő csodálkozva nézett felé, hisz gondolkodott azon, vajon honnan ismeri a nevét. Majd rájött, hogy talán Lucide mondta meg neki, amire megint elszorult a szíve, mert mégis hogy képzeli a sárkány, hogy rajta kívül egy másik lovassal is beszélget?! Egyszerre érezte magát megmentve és elárulva. De mikor ezen gondolkodott, máris rátámadt egy vámpír, akinek lendületétől Rick a földre esett. De máris annak oldalába szúrta a kardját, aki felordított, és egy pillanatra a sárkánylovas fel tudott állni, majd egy lendülettel levágta a sérült vámpír fejét. Jött a többi támadás. Egy penge a szívbe, még egy pedig egy nyakat vitt el... Így ment ez egy darabig. Jó darabig...*
Vissza az elejére Go down
Akira Angel

Akira Angel


Hozzászólások száma : 427
Age : 35
Hírnév : 12

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Harcos
Rang: Talpas

3. Darklone - a város - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 3. Darklone - a város   3. Darklone - a város - Page 2 EmptySzer. Jan. 13 2010, 13:36

~Felébredt!~*Nem szólt hozzá, fáradt volt. Kómásan figyelte mit művel a rácsot szorongatva. Nem próbálta kitalálni, fáradsága nagyobb volt kiváncsiságánál, de mégsem dőlt le, nyugtatóbb volt nézni a felkelő nap elött térdelő fiút ahogy azt suttogja "Gyere!"
Ez a furcsa lelkesedés megmosolygatta. Pár percig csönd honolt, amiért hálás volt a lány. Mindenki aludt, csak ő nem tudott. Nem hagyta nyugodni valami. Majd halk surrogásra lett figyelmes. Abszurd módon agya lelassított minden percett amit ez után átélt. Nagy robajjal tört meg az elöbbi áldásos csend. Nyílveszők zúdultak el mellette, felette. Lassított felvételen nézte végig Alex lefutását egy ismeretlen sárkányról. Egy pillanatra egymás szemébe néztek, majd minden felgyorsúlt a maga sebességére. A lánynak ideje nem volt cselekedni. Közvetlen a feje fölött törte szét a kerítést a sárkány farka. A lány meglepettségében lasssan felállt. Ajkai egy hang nélküli "Ne"-t formáltak. Elakadt a lélegzete. Ő volt az egyetlen akire nem számított.*
~"Három hetet adok"~Csengtek fülében a dallamos hangok. Egy perc töredéke alatt újra átélte azt a helyzetett. Tett egy-majd még egy lépést a fiú felé, mintha nem hinné el hogy Ő van itt. Kavarogtak fejében a gondolatok.*
~Hazavisz!~*villáglott föl benne a gondolat, hisz akkor ezt mondta. Erre dühös lett.*~Nem!, Még nem mehetek el! *Kis szünet után eszébe jutott, hogy a fiú azt igérte, hogy 3 hét múltán jön el, viszont jócskán eltelt már a kitűzött idő. Erre is dühös lett. Egy határozott mozdulattal megtette a kis távolságot mely még köztük volt, és kissé lelassítva, de nem megállva odaszólt a most érkezett Sárkánylovashoz.*
-Elkéstél!-*Hangja durván csengett, vészjóslón. Ilyenkor szokott csapni, meg vágni. Azért nem telt el annyi idő, mint gondolta, ekkorra vette fel a kardját Rick. Akira megállt a sárkány elött és bemutatkozott, ahogy gyakrolta is egymagában a gondolatátvitelt. Egyedül a rét állataival, sokmindent megpróbállt, csak azért, hogy ne unatkozzon.*
~Üdvözlet! A nevem Akira Angel, bizonyára Rick Sárkánya vagy és, mint látom annyira erős is, mint amennyi bajba belekerül Lovasod.
*Még egy mosolyt is elejtett, de nem húzta tovább az időt. Ránézett a már készülődö Sárkánylovasra és mivel tényleg közel voltak a vámpírok, nem foglalkozott hol lehetnek a tőrei. Felkapott hírtelen egy szebb troll kardot és meglengette. Vaskosabb és nehezzebb volt, még az ő kétkezes kardjánál is, de tudta használni és ennek örült. Fekete pengéje elnyelte a reggeli fényt. Rickkel csapott össze az elővéd. Érthető, a srác szinte a szájukba állt. Majd ő következett. Lecsapott néhány fejet, mire egy ismerős valaki állt eléje.*
-Hol van Carl?-Üvöltötte a lány.
-Hogy ki?!...Jaaa, az már a múlté.-mulatta ellenfele boszúsága, és hogy rátegyen még egy lapáttal, felröhögött. Akira zöldre váltott szemmel kerülgette. Tudta nem győzhet ilyen állapotban csak ésszel. A legsebezhetőbb helyet kereste. A férfi gúnyolódva folytatta.*
-Nincs már számodra menekvés hiába vagy nagy Harcos. A véred az enyém!-*öszeszűkítette a szemét, úgy mosolygott rá a lányra.*
-jah és...a kardod is!-*közben előhúzta a mesterművű aranyos kardot. Tükörsima pengéje vakitóan csillant meg a fényben a vámpír melleti fajtársak szűkölve húzódtak arrébb. Távolabb tombolt a kűzdelem. Akira tudta itt már csak a csoda segíthet.*
~Nem, akkor is megöllek te féreg!
-Undorító véres szörnyeteg. Meghalsz ha mondom!-Arcára kiült az utálat és megvetés egész skálája. Hamarossan elkezdődött az ádáz kűzdelem, életre-halálra. ...
...* Nem csaphatott a kardra, félő volt, hogy eltörik az övé. Gyorsaságát kellett latba vetnie és ruganyosságát hogy kitérjen az erőteljes csapásoktól. Nehéz volt, szinte minden második csapás ejtett rajta kisebb sebeket, karcolásokat. A rosszat még tetézte az, hogy minden helyzetett megragadott a vámpír, arra hogy kihasználja a vállán lévő seb hátrányait. Ha nem érhetett el főbb testrészeket, mindig odacsapott, hogy alánynak azt kelljen védenie, így máshova suhinthatott a gyors fegyverrel.*
Vissza az elejére Go down
Lucide

Lucide


Hozzászólások száma : 26
Age : 342
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Sárkányok
Beosztás: Bestia
Rang: Evolyrani sárkány

3. Darklone - a város - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 3. Darklone - a város   3. Darklone - a város - Page 2 EmptyVas. Jan. 17 2010, 14:31

* Farkával csap egyet, éppen csak a ketrec tetejét viszi le vele.*
~ Azt hiszemszilánk ment a pikkelyeim közé.~
* Magában egy dalt kezd dódolni. Egy réges-régi dalt, melyet még helydan az ő ősei tanítottak meg neki. "Harc" közben mindig ez megy a fejében. Megnyugtatja, s egyszersmind fel is dobja. Nyugodt és vidám dallam... Bár, kissé abszurdnak tűnhet egy sárkány szájából, ha nem figyel, és valóban is "énekli". Morgásnak hat. Főleg, amikor egy trollfej tölti ki a száját. Fujj... égett marha szag... és íz.
Csorsan kapja fel a fejét Alex figyelmeztetésére, túlságosan gyorsdan. A szájában marad a troll feje... brrr. Gyorsan kiköpi, s faroktüskéit belevágja a "trollinába". Megfordul, s kitárt szárnyaival védi az embereket a trollok elől. Egy-egy ordítást sem hagyhat ki az összhatás kedvéért.*
~ Szeretlek Rick! Kérlek, bocsáss meg... én... de ezt nem most kell megbeszélnünk. Alex azért van itt, hogy egymáson segítsünk. Kérlek... nagyon sokat kockáztattunk ezzel. El kell tűnnünk! Szállj fel a hátamra! Ohh... jajj ne!~
* Megjelentek a vámpírok. Idegesen kaparja karmaival a földet, és hátrál. Centiket. Az sem tesz jót, hogy Akira kapcsolatba akar kerülni vele. Felháborodásában csak mordul egyet és egyszerűen félrelöki az elmélyét. Több agy már nem fér bele. Alex is kellőképp visszavonult, ahogy megbeszélték. Csak így tudják ép aurávalvégigcsinálni. Látja lovasát, amint harcol, s ő meg tehetetlenűl áll. A trollokat már elintézte, de ez... nem folytatódhat így!
- Alex, segíts Akirának! Rick, vissza! ~
* Előrevetődik, Rick felé, akinek le kell buknia, ha nem akarja, hogy őt is elsdorja. Éppen egy vámpírral harcolt. De ő megállt előtte, és száját kitárva elüvöltötte magát. Teste minden izülete megfeszült, csak nagy ritkán enynire feszült. Mint most. Nem néz a vámpírra, csak vicsorít. Nem mozdul. Egy vérszívó sem jöhet most a közelükbe.*
~ Alex, siessetek!~
Vissza az elejére Go down
Alex Morose

Alex Morose


Hozzászólások száma : 188
Age : 174
Hírnév : 10

Beosztások, rangok
Nép: Sárkánylovasok
Beosztás: Harcos
Rang: Elit harcos

3. Darklone - a város - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 3. Darklone - a város   3. Darklone - a város - Page 2 EmptySzomb. Jan. 23 2010, 15:31

* Túl erősen érzékeli Lucide lovasának elméjét, s vele együtt a dühét is. Bár, igaza van. Nem megszokott két lovas egy sárkány elmélyén keresztűl. Mégis, mindent megpróbál, hogy csak a létfontosságú gondolatok cseréljenek gazdát. Ezért meg is szakítja, amenynire lehet, Rickkel a kapcsolatot. Jobb dolga is akad, mint például életben maradni, és közben még másokat is védeni. Jó kis helyzet állt elő...
Furcsa egy helyzet állt elő. Párosok alakultak ki. Ő majdhogynem Akira mellett harcolt, Míg Lucide Rick mellett állt. Egymást fedezték, bár mindegyiküknek megvolt amaga kis csatája. Ő éppen vérszopó nyakát vágta át, alválaszva ezzel a fejét a törzsétől. A látszat ellenére kevesen voltak a vámpírok. Cska hihetetlen gyorsak és erősek voltak, ezért látszott úgy, mintha mindenhol ott lennének. De ez is elég, nem?!
A Fizikai megterhelés ellenére a gondolatai szélvészként szárnyaltak. Ez a kesernyés "Elkéstél" mondat... megmosolyogtatta. Nem si válaszolt rá, csak fülig ért a szája. tehát a lány emlékezett rá, hogy három hetet adott neki. Buta, buta kislány... komolyan gondolta, hogy elmegy érte és erőnek erejével visszakényszeríti a városba. Nem is meri elég jól. Igen, letelt a három hét. És valóban utánna ment. Meg is találta. De nem, nem találkozott vele. Miért is tette volna?! Nincs joga ahhoz, hogy beleavatkozzon mások életébe, és neki is megvolt a sajátja. Csupán messziről figyelte, olykor követte a mozgását Birodalom területén. Mindig tudta, nagyjából hol tartózkodik. Közben találkozott lucidével. És most érezte úgy, Akirának tényleg szüksége van rá. Jó kis pácban van... vámpírok trollok, ketres... nem a legjobb trió.
Ő a maga részéről végzett az aktuális vámpírral, s hallotta Lucide hívását. Ideje volt eltűnniük.
Kézen akarta fogni Akirát, s húzta volna maga után a sárkány és lovasához. De Akira... enyhén szólva bajban volt. Nem kell részletezni a helyzetet, szerinte a lány maga is tudta, mennyire vesztésre áll, bár a kitartása és egy nagy dózi adrenalin simán megmentheti, ha ügyes. És pedig Kirara ügyes volt.
A bibi ott van, hogy nincs idejük kivárni, amíg végez a vámpírral.
Akira ellenséges vámpírja mögé érve hátulról keresztűlszúrja a szívét. Hoppá. Eltört a kardja.
Sebaj, a töröt pengével és a kezében maradt markolatával együtt annyi erőt visz bele a csapásba, amenynit csak tud, és levágja a szörny fejét.
Tud ő nesztelen lenni, ha akar.
Egy bocsánatkérő pillantást és egy széttáró karmozdulatot köld a lány felé. Tényleg sajnálja, hogy nem láthatta hogyan bánna el a vérszívóval. Most már késő.
Ezúttal tényleg karon ragadja a lányt, s együtt futnak Lucide és rick feé, ha ő is úgy akarja.*
Vissza az elejére Go down
Rick Diamond
Könnyűlovas
Rick Diamond


Hozzászólások száma : 128
Age : 40
Hírnév : 4

Beosztások, rangok
Nép: Sárkánylovasok
Beosztás: Harcos
Rang: Felderítő

3. Darklone - a város - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 3. Darklone - a város   3. Darklone - a város - Page 2 EmptyVas. Jan. 24 2010, 13:19

*Rick miközben harcolt, észrevette, hogy Akira és az a bizonyos sárkánylovas ismerik egymást.*
~Ejnye...~
*Huncut mosoly jelent meg az arcán, majd folytatta a vagdalkozást. Egyszer csak már olyan sokan voltak, hogy kénytelen volt Lucide segíteni. Közben meg bocsánatot kért.*
~Alig várom a magyarázatot!~
*Mondta kissé szigorúan, de mégis küldött neki egy kis megbocsátás érzést is. Rick észrevette, hogy Akira kommunikálni próbál Lucide-dal. De Lucide természetesen nem fogadja a közeledést. Ezen a férfi kénytelen volt gonoszan elmosolyodni.*
~No igen! Az én sárkányom!~
*Rick eléggé a központba mászott harcolni, így minden figyelmetlenségtől hátrányba került. Sok vágást kapott a karjára, és az oldalára is, persze egyik sem olyan mély seb, mint amelyiket Akira vette észre a szálláson. Tehát kénytelen volt a harcra figyelni. Pedig izgalmas események történtek rajta kívül. Akira egy igen erős vámpírral szembe került, akinél ott volt a lány kardja. Na meg kiderült, hogy Carl halott. Ezen Rick egy kicsit kiakadt. Így újult erővel folytatta a harcot. Ekkor érkeztek ugye a vámpírok. Lucide szólt Ricknek, hogy szálljon fel rá, de eltávolodtak a harc sodrásában. De a sárkány mégis előre furakodott. Rick az utolsó pillanatban reflexszerűen lehajolt, hogy nehogy elsodorja őt a sárkánya. Most már nagyobb biztonságban voltak. Rick gyorsan felugrott Lucide hátára és onnan még vagdalkozott, amikor egy-két vámpír arra repülgetett. Alex és Akira már közeledtek feléjük.*
-Gyertek már!-
*Üvöltötte Rick és megint levágott egy fejet. Valószínűleg Lucide is belemélyesztete a fogát egy-két testbe. Amikor már mindannyian a sárkány hátán voltak Rick szólt a sárkánynak.*
~Gyorsan! Szállj fel!~
*Távolodott a föld tőlük. Néhány vámpír még utánuk szállt, de a három harcos simán végzett velük.*
~Tudom nehezek vagyunk, de vigyél minket egy biztonságos helyre, ott majd megpihenünk.~
*Mondata után a férfira nézett. Kissé... kimérten.*
-Rick Diamond!-
*Mutatkozott be. Majd várta a választ.*
Vissza az elejére Go down
Akira Angel

Akira Angel


Hozzászólások száma : 427
Age : 35
Hírnév : 12

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Harcos
Rang: Talpas

3. Darklone - a város - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 3. Darklone - a város   3. Darklone - a város - Page 2 EmptyVas. Jan. 24 2010, 16:42

-Hö!-*De azonnal meg is rántotta a vállát*
~Ez még átgondolandusz...vajon mit rontottam el?!
*Majd ezután jött a már emlegetett kis csata. Jó sokan voltak, azaz egyett kettőnek is lehettt nézni, olyan gyorsak voltak. A két srác elfoglalta magát a többiekkel, majd Alex úgy döntött kézbe veszi Akira gondját. Egyik pillanatról a másikra a vámpír holtan rogyott össze. A lány meghökkent, ezt tuti nem ő csinálta, vagy talán ennyire gyilkos nézése lenne?! Alex széttárt karokkal állt hajdani ellenfele mögött, majd jött az a rész, hogy "menjünk már". Akira a helyére tette a kardját és a tőreit kereste, közben a hátába vágta egy Rick háta mögötti vámpírnak a troll-kardot. Alex kézen fogta, és Lucide felé húzta volna...mert a lány nem engedett.*
-Én nem hiszek ennek a mocsoknak! Talán még él itt valahol egy Sárkánylovas, olyan mint te!-*Mutatott a fiúra*...és megmentette az életemet! Északnak találltok egy barlangot,oda megyek. Az jó búvóhely lesz.-*Majd meglengette kardját. Rendellenes csillogása hátrálásra kényszerítette a vérszívókat. Akira gúnyosan elmosolyodott.*
-Nem lesz semmi bajom, ott találkozunk.-*Azzal eltünk a sátrak között.*
...*Az egyik sátoron átjutva, (na meg néhány akadékoskodó vámpíron) meglellte a keresettjét. Több tűszúrásnyi kis pontot vett észre a karján és a nyaka körül, de láthatóan életben akarták hagyni.*
~Bizonyára túsznak akarták felhasználni, ha nem sikerül a terv...na de mienk kellek én nekik?
-Carl hall engem?
-Ó...a Vadóc.-*Akira elmosolyodott. Utoljára Sephosytában hívta így édesanyja.(aki valójában nem az édesanyja volt, de bár ő is tudta ezt, nem változtatta meg a megszólítást)*
-Igen, az a lány akit megmentett a vámpíroktól. Jöjjön velem, kiviszem innen.
*Nehézkesen tudott csak járni az öreg férfi, de Akira segítségével kijutottak végül. Már esteledett mire a kitűzött barlanghoz értek.*
Vissza az elejére Go down
Lucide

Lucide


Hozzászólások száma : 26
Age : 342
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Sárkányok
Beosztás: Bestia
Rang: Evolyrani sárkány

3. Darklone - a város - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 3. Darklone - a város   3. Darklone - a város - Page 2 EmptyHétf. Jan. 25 2010, 16:31

* Minden idegszála feszült. Egy kis túlzással azt lehetne mondani, hogy felállt a pikkely a hátán. De hát, ugye, az lehetetlen, mivel már a tüskék állnak.... hihi. Legalább ez nem okoz gondot. Szegény Rickinek biztos beleállnának a lábába az éles szélei, és akkor az nemcsak neki, Hanem neki is fájna. Bár, most, hogy együtt vannak, még a fájdalom is szívmelengető lenne... legalább érezné őt. Ahogy most is. Csak jobban. Fájdalmasabban.
Au. Inkább mégsem kellene megtudni, milyen az. Már a gondolat is fájó. Most viszont figyelnie kell a vámpírokra, nincs ideje holmi sérülésekre figyelni.*
~ Aaaaleeeex....
* A hang torka mélyéről, morgás formájában tör fel, de gondolatban úgy is hallja a fiú. Biztosan.
Tényleg ideje már elszállni.
Az a fránya csaj. Az az oka mindennek. Pedig az elején még kedvelte is! Mit csinál még mindig?! Nagyon jól tudja, hogy Alex nem fog nélküle elmenni... Most mi legyen?! Hagyja itt őket... azt azért mégsem teheti.
Káromkodik. Igen, ő!*
~A franc essen belétek, gyertek már! ~
* Nini, itt van még egy troll! Na jó... egy fejjel több vagy kevesebb mit számít.*
~ Hamm!
Vissza az elejére Go down
Alex Morose

Alex Morose


Hozzászólások száma : 188
Age : 174
Hírnév : 10

Beosztások, rangok
Nép: Sárkánylovasok
Beosztás: Harcos
Rang: Elit harcos

3. Darklone - a város - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 3. Darklone - a város   3. Darklone - a város - Page 2 EmptyHétf. Jan. 25 2010, 16:59

* Szigorú szemekkel, homlokát ráncolva áll Akira előtt. S nem akarja ereszteni a karját. Aztán... hirtelen elengedi, s nem szólva egy szót sem, csak sarkon fordul és elviharzik a sárkány irányába. Nem néz hátra. Az út meg már tiszta, a sárkányon nem jutottak túl a vámpírok. Egy csoportba verődve, szinte sorfalat állnak a bestia előtt. Szegény Lucide... szinte érzi a gerincén végigfutó idegességet. Olyanok, mint a ketrecbe zárt vadállatok. Csak járkálnak oda-vissza, idegesen, de nem mernek kitörni az átkozottak...
Nem akarja, nem meri itt hagyni a lányt.
Mégis, lendületből felugrik Rick mögé a sárkányra, és elkapja a mellette lévő tüskét, s kapaszkodóként használja. A sárkány már száll is fel... de nem...*
- Nem!
~ Alex Morose... -*biccent a lovasnak, de ezzel már zárja is le az üdvözlést; minden szélsebesen történik, csak arra marad ideje, hogy gondolatban magyarázni kezdjen, és ő már ugrik is le Lucide hátáról, s Akira után veti magát.*- Köszönök mindent, de azt hiszem, itt elköszönünk. Tartsátok fel őket még pár percig.... kérlek. Viszlát.~
* Szinte a hátában érzi a vérszopók pillantását, ahogy Akira után fut. A fáknak köszönhetően viszonylag hamar eltűnik előlük, de még mindig ott vannak, mint néma fenyegetés...
Igazából csak azért meri ezt megtenni, mert érzi. érzi, Frandor az Ő sárkánya már közel jár, tettre készen. Csak az alkalomra és a helyszínre vár, hogy hol találkoznak. Tudja, hogy ezt már Lucide és Rick is tudja, s ezért itt is merik hagyni őket... Immár végleg kilépett a kapcsolatból.*
- Kirara!
* Legalább a lány megvan. Nem egészen épen, de itt, egy alak fölé görnyedve. Segített neki fölnyalábolni, s ketten együtt elvitték... valami barlanghoz. És igen, már esteledett. Nem szólt egy szót sem, csak csendben tette a dolgát. Nem ment messze, csak pár méterre a barlangtól száraz ágakat gyűjtött. Tűz. Igen, ez az, amire most szükségük van. Kissé megnyugodott, mikor már előtte hatalmas lánggal lobogott a fényt adó tűz. Csak ült előtte, s lányt nézte... *
Vissza az elejére Go down
Lucide

Lucide


Hozzászólások száma : 26
Age : 342
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Sárkányok
Beosztás: Bestia
Rang: Evolyrani sárkány

3. Darklone - a város - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 3. Darklone - a város   3. Darklone - a város - Page 2 EmptyHétf. Jan. 25 2010, 17:10

* Meglepte Alex. Nem mondhatja, hogy nem, mert nem lenne igaz. A kislány... hát, nem szól egy szót sem. A gondolatait meg úgy sem tudja meghazudtolni. Vagyis inkább az érzéseit, mert konkrétan nem is gondolja... igazán. Csak hát nem különösebben érdekli, hogy most itt van-e Akira, vagy nincs. Persze, szeretne, ha élve megúszná, de akkor is. Tud ő magára vigyázni.
Ami meg azt a lovast illeti, gondolta, hogy ez lesz. Úgy sem hagyta volna itt. Először az lepte meg, hogy egyedül szállt fel a hátára. Aztán meg azzal, hogy leugrott.
Tudta, nem lesz itt semmi gond. Mindannyian tudták. Ha a vámpírok maradnak a valagukon.
Persze, hogy nem maradtak.
Az egyik kitört a félkörből a lovast meglátva, és utána ugrott. Kénytelen volt tettleg fellépni ellene. nem szép valakit hátba támadni... így most megízlelhette a lángnyelveket.
~ Tudok én, ha akarok!
* Elnézve a táncoló tűzgolyót, büszke magára. és szégyenli is... ezt nem akarta.
Nem köszön el. Csak az érzelmeit zúdítja egy icipicit Alexra. A háláját. És végleg kilép ő is. Ennyi lovas az ő fejében is sok, milyen lenne lovasként két sárkányt elviselnie?!
Letelt a pár perc. *
~Pápá "vérszopó" ellenségek! Aludjatok jól, és álmodjatok rémeseket!
Vissza az elejére Go down
Rick Diamond
Könnyűlovas
Rick Diamond


Hozzászólások száma : 128
Age : 40
Hírnév : 4

Beosztások, rangok
Nép: Sárkánylovasok
Beosztás: Harcos
Rang: Felderítő

3. Darklone - a város - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 3. Darklone - a város   3. Darklone - a város - Page 2 EmptyKedd Jan. 26 2010, 19:33

*Sok minden történt. Először is Akira nem szállt fel. Rick mondhatni elhitte, hogy Carl meghalt, ezért kicsit dühös is volt a nőre, hogy elment megkeresni őt. De mégis büszke rá. Majd Alex felugrik a sárkányra és ekkor indulnak el. Viszont a sárkánylovas hirtelen mégis leugrott.*
~A sok idióta!~
*A harc hevétől Rick izzadt és nagyon izgatott volt, vagdalkozott mindenfelé. *
-A francba veletek! Idióták!-
*Ordítozta a nagy hősök után. Érezte, ahogy Alex elhagyja a sárkány tudatát. Ezzel együtt Rick tudatát is természetesen. Fel kellett szállniuk.*
~Elegem van az ilyen őrültekből!~
-Lazák vagytok, mi?!-
*Kiáltotta oda nekik, de természetesen ez csak költői kérdés volt és csak az aggodalomtól volt dühös. Lassan úgy volt, hogy elhagyják a területet.*
~Lucide. Alig várom, hogy mesélj, de azt hiszem nem hagyhatjuk őket ott lent. Láttam, hogy valami barlangba mentek. Törjünk utat és menjünk utánuk. Biztosan nem fognak a vámpírok leszállni róluk. Nem adják fel, nem olyanok. Ki kell irtanunk itt mindenkit. Menjünk!~
*Rick igazán izgult Akiráért. Fontos lett számára, elég jól összebarátkoztak az elmúlt két napban. Nem akarja, hogy baja essék. Bár tudta, hogy Alex mindent megtesz, hogy a lány túlélje, de akkor sem hagyhatják őket egyedül ott. Ha egyedül is bírnának velük, akkor is vissza kell Rickéknek menni segíteni. Viszont az aggodalom és a düh mellett érzett valami nyugalmat és békét. Örült, hogy végre sárkánya mellett lehet, hogy együtt harcolhatnak. Rég voltak már együtt harcban.*
~Oh, Lucide! Ha tudnád mennyi minden történt velem, mióta elmentél...~
Vissza az elejére Go down
Akira Angel

Akira Angel


Hozzászólások száma : 427
Age : 35
Hírnév : 12

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Harcos
Rang: Talpas

3. Darklone - a város - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 3. Darklone - a város   3. Darklone - a város - Page 2 EmptySzer. Jan. 27 2010, 15:58

*Kiértek a táborból és lásson csodát az ember ki keresi? Hát nem Alex? Szó nélkül odaállított (a Kirarát nem hallota, mert akkor még a sátroban leledzett) és karonfogta az öreget. Végre sikerült beérni a barlangba késő este. Alex addig nem nyugodott amíg egy termetes tábortűzet össze nem eszkábált.*
-Szeretnéd meghívni őket vacsorára? Ez a jelzőtűz...*Majd egy nagyott csapot a fejére, persze csak színleg, de csak most értette meg igazán, hogy mit jelent az, hogy a vámpírok félnek a fénytől.*-Értem már! Hiába tudják hol vagyunk, nem mernek idejönni...a tűz miatt.
*Még állva ejtette ki a szavait, de lassan ösze rogyott. Fújt egy nagyott és egy furcsára sikeredett nevetés után (ami egyszerre volt felengedett és reszkető) lehuppant a földre. Rosz döntés. Azonnal jelentkeztek a harc hevében elmaradt fájdalmak. Lüktetett a sebe és a tenyere is viszketett. Mikor felemelte anyira belenyilalt a fájdalom, hogy elejtette a kardját.*
~Jé, nem is tudtam, hogy még mindig szorongatom.
*Csupa vér volt a keze. A troll kard véresre dörzsölte. Fájt a válla is, sőt még jobban is mint a másik, de azt nem akarta megmutatni a fiúnak. Nehogy túlságosan aggódjon. Hátradölt, hogy kényelembe helyezze magát, de ekkor a vállához kellett kapnia. Egy rohamszerü fájdalmat élt át. Görcsbe rándultak az izmai. Oldalra dőlt és nem tehetett mást, minthogy megvárja míg elmúlik a szörnyű érzés. Most lebukott.*
Vissza az elejére Go down
Alex Morose

Alex Morose


Hozzászólások száma : 188
Age : 174
Hírnév : 10

Beosztások, rangok
Nép: Sárkánylovasok
Beosztás: Harcos
Rang: Elit harcos

3. Darklone - a város - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 3. Darklone - a város   3. Darklone - a város - Page 2 EmptySzer. Jan. 27 2010, 19:17

* Lustán bámulta lobogó tüzet, s rajta keresztűl, mögötte a lányt. Akirát. Nem gondolt semmire.. csak nézett. És látott. Közben, mintha még mindig készültségben lenne, halott minden apróbb neszt is a fák irányából.
Az a Carl, az a férfi... az meg csak volt, mint abefőtt. Ott feküdt és aludt. Bár, talán nem is csoda. Ahoz képest, ahogy kinézett, talán jobb is nem ébren lenni ilyen állapotban.
Akira csipkelődő megjegyzéseire nem is reagál... minek?! gy is észbe kap. Ő meg csak sejtelmesen mosolyog rá... kell egy ksi idő neki, míg észbe kap.
Igen. Ezért kell a tűz. Bravó, Kirara!
A lánngok már kezdenek tompulni, úgyhogy fogja magát, és összeszed még pár tüzifánakvalót. Egy nagy halom száraz gallyal a kezében tér vissza.
A letört ágak nem normálisak! Nem elég, hogy nemrég még akardt törte fel a kezét, most még ezek is böködik...?! Az előbb még Akira is a kezét fájlalta... tényleg, hol van?!
Körülnéz... s meglátja a földön görcsbe merevedve. Kezéből kiejti az ágakat, s már ott is terem mellette, s a fejét megfogja. Ebben a helyzetben nem képes többet segíteni neki. De a szívét összerántja az aggodalom érte. Nem akarja a szenvedéseit látni. Egyáltalán nem akarja, hogy legyenek.*
- Kirara, hallasz...? Kirara! Gyerünk, nem lesz semmi baj kislány, próbálj ellazulni...
Vissza az elejére Go down
Rick Diamond
Könnyűlovas
Rick Diamond


Hozzászólások száma : 128
Age : 40
Hírnév : 4

Beosztások, rangok
Nép: Sárkánylovasok
Beosztás: Harcos
Rang: Felderítő

3. Darklone - a város - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 3. Darklone - a város   3. Darklone - a város - Page 2 EmptySzomb. Feb. 06 2010, 15:59

*Lucide engedelmeskedett. Visszamentek, de csak magasból közelítették meg a barlangot. Látták a nyüzsgő vámpír sereget, akik nem tudták eldönteni, hogy most veszélyes-e rájuk a tűz vagy sem. Igen, ugyanis vámpír eltávolítás célból Akiráék tüzet gyújtottak.*
~Pff... nem fogják sokáig bevenni a hazugságot. Csak a napfényre érzékeny a bőrük, nem a tűzre.~
*Azon gondolkodott, hogy ha bemegy előttük a barlangba, akkor bátorságot vesznek és utána mennek, az meg nem jó. Tehát valahogy el kellene őket csalni a barlang szájától. Na igen ám, de hogyan? Hát Rick megtalálta a kissé őrült megoldást. A másik oldalra repült, majd leszállt a földre.*
-Halihó! Minket kerestek?-
*Mondta úgy, mint ahogy az szokás volt, ha valakit el akartak csábítani valahová. A vámpírok megfordultak. Valamelyik kemény legény köztük felordított.*
-Öljétek meg!!-
-Ajjaj.-
*Mondta csendesen Rick. Megfordultak.*
~Ne szállj fel, hanem próbálj úgy futni, ahogyan csak bírsz.~
*Hát így csináltak. Futott a sárkány a földön, a vámpírok meg jó gyorsan loholtak utánuk. Az orkok természetesen nem futottak, mert nem tudtak. Lomha a járásuk szegényeknek. Így a barlang előtt kb (mivel már rengetegen elestek a harcban) már csak 10-en lehettek. Őket a többiek is ki tudják iktatni. Ha észreveszik egyáltalán Rick akcióját. Bár kitudja. Elég jól elvannak a barlang mélyében. Tehát a vámpírok üldözőbe vették Lucide-ot és Rickket. Utol is érték természetesen őket, ekkor már felszállt a sárkány, hogy nehezebben érjék el őket a vámpírok, de direkt nem túl magasra, hogy ne adják fel a vámpírok az üldözést és ne veszítsék el őket szem elől. Jó messzire akarta őket terelni a barlangtól. A vámpírok meg olyan ostobák voltak, hogy csak a harcra koncentráltak és a valódi terv eszükbe sem jutott. Rickre és a sárkányra is vagy 50-en szálltak rá. Múltkor, mikor csak 20-an vagy mennyien voltak a rablók a lugasban, akkor nem mert kiállni ellenük Rick, most mégis harcol 50 vámpírral. Bár most vele van Lucide. És az nagyon nem mindegy. Sok-sok sebet, vágást, pofont kapott. De így járt Lucide is. *
~Tarts ki! Csak még egy kicsit távolabbra kell őket csalogatni.~
*Egy kicsit távolabbra, na igen, de nem is ez volt a fő cél. Hamarosan pirkadott, mármint olyan 2 óra múlva. tehát el kell terelniük a vámpírok figyelmét a barlangról, utána meg amúgy is kénytelenek elmenni. Tehát éppen elterelik a vámpírok figyelmét.
Közben a 10 troll rájön (szegények nagyon buták), hogy rájuk sehogy sem hat a tűz, így bemennek a barlangba és rátámadnak Alexékre.*
Vissza az elejére Go down
Akira Angel

Akira Angel


Hozzászólások száma : 427
Age : 35
Hírnév : 12

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Harcos
Rang: Talpas

3. Darklone - a város - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 3. Darklone - a város   3. Darklone - a város - Page 2 EmptyHétf. Feb. 08 2010, 15:33

-Alex? Olyan furcsán...érzem magam.
*Ez volt az első hozzászólása ahhoz amit a fiú mondott. Görcsösen szorongatta a bal vállát, de a mondatot úgy mondta, mintha ennek semmi köze nem lenne hozzá, hiszen...,mindenki tudhatta az ellenkezőjét, ha ránézett. Kis vérfolt jelent meg a keze körül a ruháján. Valószínű felszakadt a seb. Túlvilági érzés kerítette hatalmába. Nem mozdúlt, nem beszélt többet. Néha megrándúlt a szája, de hang nem jött ki rajta. elkeserítő látványt nyújthatott, háracsuklott fejjel, nyitott szemekkel, szakadozó légzéssel, ám ő már aludt. Nem egy kiadós pihentetőt, de szükségeset. Az sem zavarta, hogy kint már virraddt. Eddiig tartott az ereje és ezután már ne zavarjka senki. Se vámpír se ork, se Alex. Közben beértek azok a bizonyos orkok, na meg jó nagy lármát csapott Rick is.*
Vissza az elejére Go down
Alex Morose

Alex Morose


Hozzászólások száma : 188
Age : 174
Hírnév : 10

Beosztások, rangok
Nép: Sárkánylovasok
Beosztás: Harcos
Rang: Elit harcos

3. Darklone - a város - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 3. Darklone - a város   3. Darklone - a város - Page 2 EmptyKedd Feb. 23 2010, 19:02

- Gyerünk, Akira, nem ájulhatsz el nekem... Aklira!
* Egyre inkább vészjósló, erőteljesebb, és erősödő hangerővel beszél, miközben próbálja eszméleténél tartani a lányt, sikertelenül. Már nem lehet sok hátra... mindjárt hajnalodik. Addig ki kell tartaniuk. Nincsenek illúziói, az életben maradási esélyüket illetően. Rohadt nagy szarban vannak. Mondhatni, nyakig.
De a remény soha nem hal meg, mondják. Hát most nem csak, hogy ne haljon meg, de vigye is ki őket innen. Az aggodalom jeges erővel szorítja a gyomrát, és nem akarja ereszteni, ahogy Akira arcára tekint. A lány verejtékezik, egy szerre forró a bőre, és hideg. És vészesen távolodik tőle. Nincs mit tenni, karjait köré fonja, és könnyedén felkapja a lányt. Túl könnyen. Talány csak az adrenalin teszi, vagy más?! Nem akar, és nem is tud most ezen gondolkodni. Agya ezerrel pörög és ha akarná, sem állíthatná le.
Ahogy kifelé halad a barlangból, egyre több zaj jut el hozzá. Tiszta, különálló zajok, a hangerőt meg mintha a maximumra csavarták volna. Vagy csak a barlang teszi; kit érdekel?! A fák törésének, ropogásának hangja, és az egyéb, suhanó, kiáltozó, ordító effektusok annál jobban izgatják. Nem akar kilépni, de... nincs más választása. Minél előbb el kell tűnni innen, mindegy, hogy hova. Csak gyorsan. A legrövidebb út pedig az, hogy fel egyenesen a barlang (domb, hegy?) t4etejére, a sziklákon, ahol az első napsugarak megjelenésekor már Frandor válik teherszállítóvá. Szegény. De csúnyákat mondd itt rá...*
- Ajánlom kislány, hogy gyorsan észhez térj, mert először is jól seggbe akarlak rúgni, másodszor pedig szépen kipakolsz nekem erről az egészről... a harmadik pontot csak ezután mondanám, amikor érted is, amit mondok.
* Hátát a hideg köveknek vetve kémlel ki a barlang száján. Majdnem kifut száján néhány csúnya szó. Valaki vagy valami (inkább nem szeretné megtudni, mi az) a távolban fákat döntöget, itt pedig szép számmal... khm... probléma. Kiutat keres ebből a helyzetből, ami természetesen egy van. A problémát "megoldva". Magyarul: a vámpírokon keresztül ki kell verekednie magát a szabadba, fel a hegyre. Fegyvert nem tud használni, még Akiráét sem, pedig nagyban cipeli magával azt is, és mert akkor magára kellene hagynia a lányt, akinek a légzése is már elég gyöngécske... (majd jusson eszébe, hogy mondja meg neki, rúgja seggbe őt is, viszonzásul. Akkor talán többet eszébe sem jut kicsinyítő képzőt használni.)
- Nem hisze el...
* Tényleg nem. Ugyanis , mint valami végszóra, a láthatáron feltűnnek az első napsugarak... és a probléma?! Egy pillanat alatt megoldja magát.
Pech a mázliban: új probléma kezd kibontakozni. Erre két szót szokott reagálni. Igen, azt a két szót.
Az napfény elől menedéket kell találniuk a vámpíroknak. Közel-s távol vajon hol van legközelebb ilyen hely? Na hol? Mit gondoltok?
A barlang. Ahol ők bujkálnak.*
- Dögölnétek meg! -*Igen. Ez az a bizonyos két szó.*
Vissza az elejére Go down
Rick Diamond
Könnyűlovas
Rick Diamond


Hozzászólások száma : 128
Age : 40
Hírnév : 4

Beosztások, rangok
Nép: Sárkánylovasok
Beosztás: Harcos
Rang: Felderítő

3. Darklone - a város - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 3. Darklone - a város   3. Darklone - a város - Page 2 EmptyKedd Feb. 23 2010, 19:57

*Rick meg mit sem tud arról, mi történik a barlangban. A távolból már szinte a barlangot sem látja, nem hogy a belsejét. Na meg a nagy harc hevében kinek van kedve odaleskelődni?! 50 vámpír vs. egy harcos na meg egy sárkány. Ennyi. Rick igen csak kezdett kifáradni. Lassult a mozgása, már nem tudott kivédeni minden ütést, vágást. Lucide is, akármilyen erős, egy idő után csak elfárad ő is. Na jó, az 50-ből már csak 20 van, de akkor is. Ekkor jelenik meg Rickkék utolsó reménysugara. Szó szerint sugár, ugyanis felbukkant a Nap. Rick a Napra pillantott és fáradtan elmosolyodott.*
~Végre!!~
*Nem koncentrált tovább. A mosoly az arcára fagyott ugyanis az egyik vámpírnak nagyon hosszú, tűhegyes karma volt és azt jól belevájta a férfi oldalába. Mintha kard szúrta volna át a testét. Majd az arcára is kapott egy pofont azokkal a karmokkal, így szép kis pofikáján megjelent négy mély vágás. Minden sebből ömlött a vér. De ez a vámpírnak csak a kétségbeesését jelentette, ugyanis már mind megindultak és száguldottak a barlangba befelé. Rick ájultan esett Lucide nyakába. A sárkány nem habozott. Felszállt hogy minél hamarabb biztonságos helyre vigye lovasát. A férfi azonban nem kapaszkodott. //hogy is tudott volna ájultan?// Ledőlt a sárkányról és a magasból zuhanni kezdett. Pont, mielőtt a földön kiloccsant volna az agyveleje, Lucide megragadta. A rántásra egy pillanatra felébredt a férfi és látta, hogy a vámpírok a barlangba menekülnek.*
~A francba! Nem láttam onnan kijönni Akiráékat! Mi a ... áhh... mért nem mentek már ki onnan?!~
*Az is csoda, hogy ennyit képes volt gondolkodni ezen. Mivel lógott a sárkány karmaiban, így a föld felé nézett a feje. A vér belepte a száját és a szemét. Nem tudott tovább gondolkodni. Végleg elájult.*
Vissza az elejére Go down
Akira Angel

Akira Angel


Hozzászólások száma : 427
Age : 35
Hírnév : 12

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Harcos
Rang: Talpas

3. Darklone - a város - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 3. Darklone - a város   3. Darklone - a város - Page 2 EmptySzer. Feb. 24 2010, 20:03

-Használd a kardot!
*Nem, nem Akira mondta ki eme három szót, na de akkor ki? Az öreg végre felébredt, nem csoda ilyen lármában(?), és tanuja volt Alex herce-hurcájának. Megmozdúlni nehéznek találta a testét, de úgy gondolta jótanácsot még adhat. Mikor a lány megmentette, volt ideje szemügyre venni a cirádás fegyverét. Kétségkívül rájött a két szó jelentésére, mert nagyon határozottan jelentette ki az előzőeket. Mikor Alex nem reagált érdemlegesenn Akira súlyos kardja felé bökött a fejével.*
-Ha megkéred biztos segíteni fog. Mond neki, hogy a lányt akarod megmenteni, de siess nincs sok időnk.
*Nemcsak a kard volt súlyos a szavai is így hangzotak a barlang mélyén. Akira ájultan feküdt a Sárkánylovas karjaiban, mit sem sejtve az egészről.*



//Nah, Alex, ha megfogadod az öreg szavait, a kard egy végzetes pillanatra a napnál is világosabb fényt fog kibocsátani, és betölti "napsugaraival" az egész barlangot, ezzel spontán égésre késztetve szegény vámpírkáinkat (ronda halál, de a vérszívás általi is az! ^^ ), de vigyázz a szemdre, kicsit hegesztés feeling Very Happy! //
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





3. Darklone - a város - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 3. Darklone - a város   3. Darklone - a város - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
3. Darklone - a város
Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» VÁROS
» Kemar - a város
» Nardur - A királyi város

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
EVOLYRAN  :: DAGORLAD :: Nelorad vára, és a környező falvak-
Ugrás: