EVOLYRAN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EVOLYRAN


 
KezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 2. Merengőszavú-tó

Go down 
+14
Aldo Barras
Seyla Vulfia
Caius Alec Snarknit
Dreamien Tifar
Hypyno Grymythas
Casve
Riel
Aysha
Sephrio Elruhir
Aredhel Narmolanya
Fehér asszony
Flow
Errinaya
Mesélő
18 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




2. Merengőszavú-tó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. Merengőszavú-tó   2. Merengőszavú-tó - Page 2 EmptyCsüt. Márc. 05 2009, 19:38


- Mily gonosz erő lakozik benned?
*s döbbenten néz a kőre, amikor lépteket hall. Megpördül és szerelmét pillantja meg.*
- Maradj ott kedves ahol vagy!
*állítja meg a nőt, s ő maga a kő felé fordítja varázsbotját.*
- Flamma pila!
* mondja ki a varázsigét, miközben a bal kezét a föld felé nyújtja, mintha csak egy ágaskodó pónit próbálna meg a föld felé nyomni. Aztán hirtelen felemeli a kezét a ragyogó kő felé, s mintha lesújtana rá, úgy csap felé. Handassë kezéből egy tűzgömb indul el a kő felé. Ahogy halad egyre nagyobbá válik, s amikor eléri a követ, teljesen betakarja azt. Egy roppanás, s a tűzgömb elenyészik. A tünde odalép és a kő helyén csak hamut talál, amit gyorsan a kezébe kotor és a tóba dobja, majd sietve indul szerelme felé.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




2. Merengőszavú-tó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. Merengőszavú-tó   2. Merengőszavú-tó - Page 2 EmptyCsüt. Márc. 05 2009, 19:39

*A viszontlátás első boldog csókja után kibontakozik a tünde öleléséből, s férfira néz.*
- Mi volt ez Handassë?!
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




2. Merengőszavú-tó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. Merengőszavú-tó   2. Merengőszavú-tó - Page 2 EmptyCsüt. Márc. 05 2009, 19:43

- Nem tudom Caitlin. Igazán nem tudom.
*mondja a férfi, miközben a Gloriet felé veszik az útjukat. Mire odaérnek mindent elmesél a nőnek. Amikor leülnek már Caitlin is tisztában van az itt történtekkel.*
- Hosszú idő telt el, míg nélkülöznöm kellett csókjaid Caitlin!
*mondja, s az ajándékért nyúl az övéhez.*
- Egy apró kárpótlás a távollétért…
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




2. Merengőszavú-tó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. Merengőszavú-tó   2. Merengőszavú-tó - Page 2 EmptyCsüt. Márc. 05 2009, 19:44

*Caitlin elveszi az aprócska ezüst tört. Kihúzza, majd visszacsúsztatja hüvelyébe.*
- Gyönyörű, kecses jószág! Köszönöm Handassë! De mondd csak Bercelise kívánságát is teljesítetted?
*kérdi a nő.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




2. Merengőszavú-tó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. Merengőszavú-tó   2. Merengőszavú-tó - Page 2 EmptyCsüt. Márc. 05 2009, 19:44

- Elmondta neked…
*s a férfi átöleli kedvesét, hogy az hallgatott róla egész idáig.*
- Igen, megszereztem neki a sárkánytojást.
*mondja, majd a kezét nyújtja.*
- Menjünk valami vidámabb helyre Caitlin…
*s kézen fogva kedvesét, elindulnak a tó partjáról. A tünde még egyszer visszanéz, de a kő helyén csak a tűz nyomait látja már…*
Vissza az elejére Go down
Aysha

Aysha


Hozzászólások száma : 134
Age : 36
Hírnév : 3

Beosztások, rangok
Nép: Tündérek
Beosztás: Bűbájos
Rang: Bűbájtudó

2. Merengőszavú-tó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. Merengőszavú-tó   2. Merengőszavú-tó - Page 2 EmptyVas. Jún. 21 2009, 16:59

*Aysha, a kis cserfes, nyughatatlan kis tündér ismét útra kelt. Nem tudni merre, csak úgy cikázott a fák lombjai között, fölött és alatt, bepillantott minden kis odúba és letépett minden szép virágot, ami tetszett neki. Igy már egy elég nagy csokrot tart kezében, ami lassan nagyobb, mint ő maga. Ahogy egyre távolabb ér a Ragyogó tölgyestől, észre sem veszi, de lassan a Merengőszavú tóhoz érkezik. Lassan megáll a fekete viz fölött és belenéz. Csak az árnyékát látja. Kicsit megborzong, de ekkor észreveszi azt a csodálatos virágot, ami a tó partján nyilik.*
-Jaj de gyönyörűű!!-*kiállt fel a kislány és elhajitja a többi virágot, amit a kezébe tartott, majd a virághoz repül és leszáll rá. A virág elég nagy, de persze vannak kisebbek is. Aysha beleül a kis virágba, majd elmosolyodik és lágyan, csengő hangján énekelni kezd. Mivel ismeri a Dalmágiát, a Napfény dalt kezdi el énekelni, mire lassan világosabb lesz a tó és a környezet, a fák lombjain áttör a Nap fénye és minden sárgába burkolódzik, egy pillanatra eltörölve a bús szineket.*
Vissza az elejére Go down
Riel
Árnyölelő
Riel


Hozzászólások száma : 65
Age : 218
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Elfek
Beosztás: Boszorkány
Rang: Elf boszorkány

2. Merengőszavú-tó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. Merengőszavú-tó   2. Merengőszavú-tó - Page 2 EmptyVas. Jún. 21 2009, 17:15

*Riel sétálgat a tóparton, amikor megpillant egy gyönyörű virágot.Közeledik felé, és hirtelen rászáll egy aprócska lény, aki vígan dalolászik.A dal hatására mnden világosabb lesz.Most már odamegy a lány.*
- Szia! Te ki vagy?*néz rá kedvesen.
- Az én nevem Riel.Nagyon szépen énekelsz.Mi ez a dal?*érdeklődik tovább és nézi a csodás világot.*
- Neked is tetszik ez a virág? Valóban nagyon szép.De nem szedem le.Itt szép, ahol van.*mondja gyönyörködve.*
Vissza az elejére Go down
Casve
Erdőmester
Casve


Hozzászólások száma : 634
Age : 32
Hírnév : 15

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Gazdálkodó
Rang: Földműves

2. Merengőszavú-tó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. Merengőszavú-tó   2. Merengőszavú-tó - Page 2 EmptyVas. Jún. 21 2009, 17:27

*Casvéban még kavarognak a tegnapesti események. Aldo elég fura volt. Na meg az álma is elég rémisztő volt. Nem volt most nagyon jó hangulata, bár próbált jókedvű lenni. Ezért is ment el sétálni. De nem a Tolmen erdőbe ment, hanem újra az emberek birodalma felé ment. Remélte, hátha találkozik Aredhel, mint múltkor. De ha vele nem is, akkor hátha találkozik kedves új emberekkel, tündékkel. El is jutott ehhez a gyönyörű tóhoz. Még nem járt erre. Máris felvidámult, amikor meglátta ezt a gyönyörű helyet. Sőt, vidámsága fokozódott, amikor a nap még inkább elkezdett sütni. Casve vidáman körbenézett és nézte a virágokat. Meglátott egy lányt, aki egy gyönyörű virághoz beszélt. Odament hozzá és köszöntötte.*
-Szia! De szép vagy! -*Valóban nagyon szépnek látta a lányt.*
-Mért beszélsz a virághoz?- *De aztán ő is odanézett és meglátott egy tündét. Nagyra kikerekedtek szemei, hisz ilyen szerzetet még nem látott. A Tolmen erdőben ha élnek is ilyenek, ő aztán egyáltalán nem találkozott velük. Pedig ott él már lassan 11 éve.*
-Hát te? Te milyen szerzet vagy?- *Kérdezte kedvesen, gyermeki kíváncsisággal.*
-Ti kik vagytok? A nevem Casve.- *Tovább nézegette a kis lényecskét, hisz ő elég különösnek tűnt a szemében.*
Vissza az elejére Go down
Aysha

Aysha


Hozzászólások száma : 134
Age : 36
Hírnév : 3

Beosztások, rangok
Nép: Tündérek
Beosztás: Bűbájos
Rang: Bűbájtudó

2. Merengőszavú-tó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. Merengőszavú-tó   2. Merengőszavú-tó - Page 2 EmptyVas. Jún. 21 2009, 17:36

*Aysha teljesen beleéli magát az énekbe. HA lenne nála egy kis hangszer, talán még azzal is kisérné az énekét, de sajnos nincs. Pedig az odújába van egy miniatűr lant, amin szokott játszani. Hiszen ezt minden Dalmágus tudja, hogy az énekeknek sokkal nagyobb a hatásuk ha hangszer is kiséri őket, mintha csak simán énekelnek. Ahogy ücsörög a kis virágon, egy tünde veszi észre és megy oda hozzá Aysha nem hallja, de mikor megszólitják, Aysha sikit egyet, majd maga elő húz egy szirmot. Még soha nem látott tündét. Persze meséltek neki az idősebb tündérek a többi fajról, akik itt élnek a közelükbe, de olyan hatalmas ez a terület, hogy még nem találkozott itt más fajta lényekkel, igy a kicsi lány eléggé megijedt. Ahogy abbahagyta az éneklést, kezdett látszódni, hogy a sötét, borús idő visszahúzódik ide a tóhoz. *
-Öhm... Valóban nagyon szép...-*motyogja és kikukucskál a virágszirom mögül. Nagy, barna szemeit a lányra emeli, majd mikor megbizonyosodik róla, hogy nem bántja őt, elmosolyodik, felreppen és a lány arcához közel megáll és úgy lebeg a levegőben.*
-Nahát! Még soha nem láttam ekkora lányt -*állapitja meg Aysha és elneveti magát.*
-Nálunk, tündéreknél már az akkorákat, akik akkorák, mint ez a virág, óriásnak csúfoljuk. Te is óriás vagy? -*kérdezi gyermeteg hangon a lány. Majd Casve is megérkezik. Aysha már messziről látta, hogy jön, igy egy "Jajj" kiáltással ismét a virágszirom mögött keres menedéket. De mikor látja, hogy Casve éppen annyira meglepődött rajta, mint ő a lányon, elvigyorodik és ismét felröppen.*
-Én egy csodálatosan szép tündér vagyok!-*fordul meg mosolyogva a levegőben, majd Casve arcához is közel repül.*
-Te is egy óriás vagy? -*kérdezi tőle is Aysha.*
-Azt mondják az óriások olyan buták, mint a trollok. Ti nem tűntök olyan butának!-*jegyzi meg komoly arccal a lány. Majd látszi krajta, hogy gondolkozni kezd és úgy szemléli meg a két leányzót.*
Vissza az elejére Go down
Riel
Árnyölelő
Riel


Hozzászólások száma : 65
Age : 218
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Elfek
Beosztás: Boszorkány
Rang: Elf boszorkány

2. Merengőszavú-tó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. Merengőszavú-tó   2. Merengőszavú-tó - Page 2 EmptyVas. Jún. 21 2009, 17:45

*Riel is érzékelte a lány jövetelét.*
- Szia Casve.A nevem Riel.*A bókot amit Casvétől kap megköszöni egy kis pirulás kíséretében.*
- Köszönöm.!*Aztán elneveti magát a tündér megjegyzésén.*
- Nem.Mi nem vagyunk se óriások, se trollok. Én egy tünde vagyok. Ha jól sejtem Casve ember.Legalább is az ismereteim alapján annak tűnsz.*néz rá mosolyogva Casvéra.*
- Én már láttam egy tündért.Igazán aranyos volt ő is.De te valahogy másnak tűnsz.Minidg ilyen vidám vagy? Mert olyan, mintha nem tudnál szomorú lenni.* jegyzi meg barátságosan.*
- És te Casve? Mikor jöttél? Még nem láttalak erre.*kérdezi és leül.*
- Milyen kellemes itt.*és akkor Fangera gondol.Pár napja nem látta és hiányzik neki.Szerelmes lett ez tagadhatatlan.*
Vissza az elejére Go down
Casve
Erdőmester
Casve


Hozzászólások száma : 634
Age : 32
Hírnév : 15

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Gazdálkodó
Rang: Földműves

2. Merengőszavú-tó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. Merengőszavú-tó   2. Merengőszavú-tó - Page 2 EmptyVas. Jún. 21 2009, 17:57

-Igen, én ember vagyok. Emlékeim szerint.- Az utóbbit már kicsit halkabban mondta és elgondolkodva. A nekiszánt kérdésre ő is leült, majd próbált vidáman válaszolni.*
-Én hét éves korom óta a Tolmen erdőben élek. Az utóbbi pár napban igyekeztem körbenézni a birodalomban. Igen, kellemes az idő.- *Elgondolkoduk. De megint Aldo jár a fejében. És az, hogy vajon mért kellett itt lennie 7 éves kora óta? *
~Vajon van valaki, aki keres engem? A szüleim vajon úgy tudják, halott vagyok?~
*Már megint ezek a gondolatok zaklatták. Pedig már kemény 10 éve ezen agyal. De választ sosem kapott. Gyorsan eltereli a gondolatait és a kicsi lényre kezd koncentrálni.*
-Neked mi a neved?- *Kérdezi kíváncsian.*
Vissza az elejére Go down
Aysha

Aysha


Hozzászólások száma : 134
Age : 36
Hírnév : 3

Beosztások, rangok
Nép: Tündérek
Beosztás: Bűbájos
Rang: Bűbájtudó

2. Merengőszavú-tó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. Merengőszavú-tó   2. Merengőszavú-tó - Page 2 EmptyVas. Jún. 21 2009, 18:03

*Aysha, ahogy megnézte a két leányzót, akik válaszoltak a kérdésére, hogy bizony se nem trollok, se nem óriások, sóhajt egyet, majd leül a virágra.*
-Akkor nem értem. Nálatok mindenki ilyen hatalmas? Akkor a szemetek, mint én!-*mondja a lányoknak cimezve és elgondolkozik. *
-Ember? Az milyen állat? -*kérdezi a lány és Casve-re pillant. Nem is tudja, hogy bizony ez hatalmas sértés lehet a lánynak, de a csillogó, nagy,tudatlan barna szemek és a kiváncsi arc meggyőzheti a sértett felet arról, hogy bizony Aysha szinte semmit sem tud a tündérek világán kivül. Majd Aysha elmosolyodik és vidáman kihúzza magát.*
-Mi tündérek mindig aranyosak vagyunk. És mivel én vagyok a legkisebb és legfiatalabb, én vagyok a legaranyosabb közülünk!-*mondja egy hatalmas, gyermeki vigyorral az arcán.*
-Én mindig a Ragyogó tölgyben éltem. Saját odúm van meg minden -*büszkélkedik a leányzó. Majd Casve-re pillant.*
-És hol voltál 7 éves korod előtt? -*kérdez rá arra, amiről valószinű a lánynak sincs fogalma. Kiváncsian mereszti a lányra barna szemét és néha Rielre pillant.*
-Amúgy tényleg szép vagy!-*jegyzi meg, majd körberepüli a lányt és jól megnézni. Visszaül a virágra és határozottan bólint, megerősitve saját és Casve kijelentését.*
Vissza az elejére Go down
Riel
Árnyölelő
Riel


Hozzászólások száma : 65
Age : 218
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Elfek
Beosztás: Boszorkány
Rang: Elf boszorkány

2. Merengőszavú-tó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. Merengőszavú-tó   2. Merengőszavú-tó - Page 2 EmptyVas. Jún. 21 2009, 18:12

-Azt hiszem Casve meghagyom neked a válaszadás lehetőségét.*mondja, amikor meghallja, az embert állati fajnak feltételező kérdést.*
- Tényleg nagyon aranyos vagy.*majd újra elpirul kicsit.*
- Tényleg szépnek tartotok? Ez népem sajátja, de azért köszönöm.Szerintem van nálam szebb is.*mondja komolyan.*
- Ti tündérek is szépek vagytok.Na és emberek között is van szép.Mint Casve.Ő szerintem szép nagyon.*mondja miközben ránéz a lányra.*
- Mondd csak tündérke.Ha már nem árulod el a nevedet. Neked vannak szüleid? Nálatok is létezik a szerelem, mint érzés? *kérdezi kíváncsian.
- Érdekes lehet a ti világotok.nem nagyon ismerem a tündér fajt még.
Vissza az elejére Go down
Casve
Erdőmester
Casve


Hozzászólások száma : 634
Age : 32
Hírnév : 15

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Gazdálkodó
Rang: Földműves

2. Merengőszavú-tó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. Merengőszavú-tó   2. Merengőszavú-tó - Page 2 EmptyVas. Jún. 21 2009, 18:27

-Az ember?- *Nehéz. Hisz emberek közelében nem is élt, és a 7 éves kora előtti időkre meg egyáltalán nem emlékszik. De valami fogalma van arról, mi az az ember. Nem csak azért, mert ő is az, hanem, mert csak az emlékei mentek el. De a már megszerzett tudása az nem. Annyira tudja, mi az az ember, mint amennyire tud beszélni. Nem lehet ezt egy kis amnéziával elfelejteni. Bár mégis nehéz válaszolnia, hisz nem tudhatja, hogy itt, Evolyranban milyenek az emberek.*
-Hmm... az emberek... ó...- *Hupsz, nincs viszonyítási alapja. Hisz a tündéket sem ismeri, így nem tudja, mennyiben különböznek tőlük. De meg kell próbálnia.*
-Vannak lányok és fiúk köztünk. Amikor egy lány és egy fiú egymásba szeret, akkor családot alapítanak együtt. Általában 70-80 évesen halunk meg. De van, aki eléri a 120at, de lehet, hogy sokkal korábban hal meg valaki. Oka lehet baleset, betegség. És...- *Nem tud már mit mondani. Többet ő sem tud.* - és hát ennyi.- *Majd elmosolyodik. Aztán jött a múltjáról a kérdés.*
-A családommal voltam. Gondolom. De... nem igazán emlékszem. Akkor még kicsi voltam...- *Elég gyenge védekezés, de talán megteszi. Nincs kedve elárulni, hogy emlékezet kiesése van. Amikor őt is leszépezte Riel, akkor ő is elpirult és mosolyogva megköszönte.*
Vissza az elejére Go down
Aysha

Aysha


Hozzászólások száma : 134
Age : 36
Hírnév : 3

Beosztások, rangok
Nép: Tündérek
Beosztás: Bűbájos
Rang: Bűbájtudó

2. Merengőszavú-tó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. Merengőszavú-tó   2. Merengőszavú-tó - Page 2 EmptyVas. Jún. 21 2009, 18:43

*Aysha kiváncsian hallgatja a kérdéseire adott válaszokat. Mjad Riel-re mosolyog.*
-Mindenki szép a maga módján .Ezt a legöregebb tündér mondja mindig. De...-*mondja és közelebb inti a két lány, közbe körbesandit és suttogni kezd.*
- Neki már van egy pár ránca és elég csúnyácska szegény...-*suttogja, majd elvigyorodik.*
-Szüleim? -*mered ki Aysha szeme.*
-Az micsoda? Valami ruha? -*kérdezi a lány, hiszen őket mágiával hozzák létre, igy nem tudja, hogy mi is az a szülő. El se tudja képzelni, milyen az az anyai szeretet. Mióta megszületett, egyedül boldogul, egyedül lakik és a többi tündérrel tanul. *
-Szerelem? Nos...-*a tündér ezt az egy dolgot tudja teljesen biztosan.*
-Hallottam már erről a dologról. De... Férfit még soha nem láttam-*motyogja a kislány. Majd baran szeme csillogni kezd.*
-De biztosan olyan szépek, mint mi, lányok -*jegyzi meg elgondolkozva. Mjad mikor Casve mesélni kezd, a lányra figyel.*
-70 évesen? Úr Isten! -*csodálkozik a kis tündér.*
-Nálunk a legidősebb tündér több mint 200 éves-*jelenti ki büszkén és el is vigyorodik.*
Vissza az elejére Go down
Riel
Árnyölelő
Riel


Hozzászólások száma : 65
Age : 218
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Elfek
Beosztás: Boszorkány
Rang: Elf boszorkány

2. Merengőszavú-tó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. Merengőszavú-tó   2. Merengőszavú-tó - Page 2 EmptyVas. Jún. 21 2009, 18:52

- A szülők két olyan ember egy nő és egy férfi, akik nemzették a gyereket és felnevelik.Ők tanítják szeretik.*mondja elgondolkozva.*
- Nagyjából és röviden ennyi.*
- Nem minden férfi szép. van közöttük kifejezetten ronda példány.*neveti el magát Riel.de bizony akad közöttük szép.Nagyon szép.*majd üveges szemmel kicsit előre mered.Kis idő múlva megrázza fejét és a lányokra néz.*
- Bizony az emberek nem élnek túl sokáig.A mi népünk nagyon hosszú életű.Halhatatlanok vagyunk.*néz komolyan.*
- Ne haragudjatok.Van még egy kis dolgom.Mennem kell.Örülök, hogy megismerkedtünk.Remélem összehoz még minket a sors.Minden jót.*majd feláll és elsétál.*
Vissza az elejére Go down
Casve
Erdőmester
Casve


Hozzászólások száma : 634
Age : 32
Hírnév : 15

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Gazdálkodó
Rang: Földműves

2. Merengőszavú-tó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. Merengőszavú-tó   2. Merengőszavú-tó - Page 2 EmptyVas. Jún. 21 2009, 19:01

*Casve hallgatja a másik két lány beszélgetését. De egyszerűen rászállt egy kis depresszió. Nem tud velük nevetni. Riel készülődik is elmenni. Ő is el akar menni. Bár nincs semmi dolga, de most egyedül szeretne lenni. Elmosolyodik és ezt mondja.*
-Ne haragudj kis tündérke! De most nekem is dolgom van. Nagyon örülök, hogy találkoztam veled, remélem még látjuk egymást! Maradj továbbra is ilyen vidám!-
*Majd felállt, és Rei után futott. Egy darabig együtt mentek, majd nekik is elvált az útjuk.*
Vissza az elejére Go down
Hypyno Grymythas
Megtévesztő
Hypyno Grymythas


Hozzászólások száma : 166
Age : 104
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Myrte nép
Beosztás: Illuzionista
Rang: Illúziómágus

2. Merengőszavú-tó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: 2. szintlépő küldetés   2. Merengőszavú-tó - Page 2 EmptyCsüt. Aug. 13 2009, 10:25

*Hypynonak ma csodálatos napja van. Örömmel kelt, Ared-del álmodott, csodás idő van és a
madarak is csicseregnek a fákon. Hypyno nagyon szereti ezt a helyet és gondolkozik azon, amit Mitryas mondott. Hogy maradjon itt, telepedjen le a saját fajtája között.*

~Végül is, miért ne~*gondolja mosolyogva a myrte, majd botjára támaszkodva felvesz egy
szép követ a földről.*

~Nahát! Milyen lapos!~*nézegeti a kezében a követ, majd vidáman zsebre vágja, mikor egy
kis madár a hozzá közel eső fára száll fel. Hypyno odasétál, megnézi a madárkát, aki énekelni kezd. Hyp elmosolyodik, majd tovább sétálgat.*
Vissza az elejére Go down
http://teawitch20.blogspot.com
Hypyno Grymythas
Megtévesztő
Hypyno Grymythas


Hozzászólások száma : 166
Age : 104
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Myrte nép
Beosztás: Illuzionista
Rang: Illúziómágus

2. Merengőszavú-tó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. Merengőszavú-tó   2. Merengőszavú-tó - Page 2 EmptyCsüt. Aug. 13 2009, 10:27

*Hypyno, ahogy sétálgat, eljut a Merengő szavú tóhoz. Nem sokat járt még itt, de arra emlékszik,
hogy itt is találkoztak Ared-del. Ahogy eszébe jut a szép este, a napnyugta, ahogy együtt nézték a tavat, amin visszatükröződik a nap utolsó fénye, melegség önti el a szivét. Úgy érzi, hogy nagyon szereti azt a nőt, és bizony már több mint 3 napja nem találkoztak. Igy elhatározza, hogy holnap korán reggel útra kel és ismét meglátogatja a nőt a kis házában.*

~talán most már nem bánja, ha ott is alszom~*fut át egy pajkos gondolat Hyp fején, amire
elneveti magát. Elhessegeti a gondolatot, majd felnéz az égre, ahol a Nap még nagyban világit.*
Vissza az elejére Go down
http://teawitch20.blogspot.com
Hypyno Grymythas
Megtévesztő
Hypyno Grymythas


Hozzászólások száma : 166
Age : 104
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Myrte nép
Beosztás: Illuzionista
Rang: Illúziómágus

2. Merengőszavú-tó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. Merengőszavú-tó   2. Merengőszavú-tó - Page 2 EmptyCsüt. Aug. 13 2009, 10:28

*A naplemente tényleg nagyon szép. Mindenki szereti. Ezt tanusitja egy myrte pár, akik Hypyno-tól nem messze andalognak a tó partján. Ahogy a myrte látja, elég fiatalok lehetnek.*
~Még biztos valami bimbódzó románc~*gondolja a férfi és elmosolyodik, ahogy az ő Aredére gondol.*
~Nem sokára találkozunk!~*biztatja magát. Majd leül a tó partjára, lehetőleg úgy, hogy a két párt ne zavarja meg. Vagyis hogy ne vegyék észre, de ő azért lássa, hogy mit csinálnak. Persze nem kukkolni akar, csak éppen…kiváncsi.*
Vissza az elejére Go down
http://teawitch20.blogspot.com
Hypyno Grymythas
Megtévesztő
Hypyno Grymythas


Hozzászólások száma : 166
Age : 104
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Myrte nép
Beosztás: Illuzionista
Rang: Illúziómágus

2. Merengőszavú-tó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. Merengőszavú-tó   2. Merengőszavú-tó - Page 2 EmptyCsüt. Aug. 13 2009, 10:31

*Tudja, hogy nem illik, de kinyitja kicsit jobban a fülét, hogy hallja is, hogy mit beszélnek. A lelkiismerete hevesen tiltakozik ez ellen, de a kiváncsisága mindennél nagyobb, igy lassan érteni kezdi, hogy mit is beszélget a pár.*
-Jaj Édesem! Annyira szeretlek! – mondja a myrte nő. Hyp elmosolyodik, hiszen annyi érzelmet sűritett ebbe az egy, cseppnyi kis mondatba a hölgy, hogy majd kicsordul.*
~Ezt nekem is gyakorolnom kell~*dönti el magában a myrte, majd elmosolyodik.*
-Nézd milyen csodálatos a Naplemente! – suttogta a férfi pár. Hypyno is felnézett az égre és egy gonosz ki terv jutott az eszébe. Egy naplemente szép. De a kettő még szebb.*
Vissza az elejére Go down
http://teawitch20.blogspot.com
Hypyno Grymythas
Megtévesztő
Hypyno Grymythas


Hozzászólások száma : 166
Age : 104
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Myrte nép
Beosztás: Illuzionista
Rang: Illúziómágus

2. Merengőszavú-tó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. Merengőszavú-tó   2. Merengőszavú-tó - Page 2 EmptyCsüt. Aug. 13 2009, 10:32

*Ahogy ez a gonosz kis turpisság megérlelődik Hypyno fejében, egyre jobban kezd neki
tetszeni a dolog.*

~Eléggé meg fognak lepődni, ha két Nap nyugszik le egyszerre~*gondolja a myrte vigyorogva. Lassan feláll és egy nagyobb szikla mögé siet, hogy a kis andalgó párocska ne vegye észre, hogy ő is ott van.*
~Biztosan rosszul éreznék magukat, ha észrevennének. Na meg akkor egyből tudnák, hogy én voltam~*gondolja Hypyno, majd behúzódik a szikla mögé és gondolkozni kezd, hogy vajon milyen illúzióval is lehetne ezt a Naplementés dolgot elkésziteni. Nem sok illúzió jut eszébe, de sorba veszi szinte az összeset, ami számba jöhet, vagy éppen amit ismer.*
Vissza az elejére Go down
http://teawitch20.blogspot.com
Hypyno Grymythas
Megtévesztő
Hypyno Grymythas


Hozzászólások száma : 166
Age : 104
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Myrte nép
Beosztás: Illuzionista
Rang: Illúziómágus

2. Merengőszavú-tó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. Merengőszavú-tó   2. Merengőszavú-tó - Page 2 EmptyCsüt. Aug. 13 2009, 10:33

*Hirtelen kigyúlik a kis villanykörte Hypyno feje fölött.*
~Megvan! Ez lesz az! A kétszerező illúzió!~*gondolja és örömében a sziklára csap. Persze egy kicsit fájdalmasan, igy megszopja egy kicsit az ujját, hogy ne fájjon annyira.*
-Idióta – morogja, de még ez sem veheti el a jó kedvét, hiszen rájött, hogy is tréfálja meg a fiatalokat. Na igen. fiatalok, hiszen Hypyno már jócskán a harmincas éveiben jár, ez a pár pedig alig néz ki húsznak. Ismét kikukkant a szikla mögül és kiválaszt egy olyan helyet a másik Napnak, ahol valóban jól látható lesz, hogy bizony a szent égitestből még egy van. Ki is néz egy csodálatos helyet, majd visszahúzódik a szikla mögé.*
Vissza az elejére Go down
http://teawitch20.blogspot.com
Hypyno Grymythas
Megtévesztő
Hypyno Grymythas


Hozzászólások száma : 166
Age : 104
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Myrte nép
Beosztás: Illuzionista
Rang: Illúziómágus

2. Merengőszavú-tó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. Merengőszavú-tó   2. Merengőszavú-tó - Page 2 EmptyCsüt. Aug. 13 2009, 10:34

*Vesz egy nagy levegőt, majd ismét egy ördögi vigyor jelenik meg az arcán. Ez nem megszokott dolog, hiszen a férfi mindig is szelid, kedves és megbizható volt. Most pont a viszályára fordult, de egy kicsit örül is a csibészségnek. Hiszen újra fiatalnak érezheti magát. Megmarkolja a varázsbotját, majd becsukja a szemét. Vesz egy nagy levegőt, majd maga elé képzeli a Napot, a naplementét, ahogy pirosra, lilára, majd kékre festi az eget és azt a helyet, ahova kinézte a második Napot. Elképzeli, ahogy ott megy le a Nap, majd myrte nyelven egy furcsa varázsigét kántál. A varázsbotja pirosan felizzik, majd kékre változik és lassan elhalványul, míg visszaáll az eredeti szine.*
Vissza az elejére Go down
http://teawitch20.blogspot.com
Hypyno Grymythas
Megtévesztő
Hypyno Grymythas


Hozzászólások száma : 166
Age : 104
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Myrte nép
Beosztás: Illuzionista
Rang: Illúziómágus

2. Merengőszavú-tó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. Merengőszavú-tó   2. Merengőszavú-tó - Page 2 EmptyCsüt. Aug. 13 2009, 10:35

-Wáá! Úr Istenem! – hall a myrte egy sikoltást, mire kikukucskál a szikla mögül és neki is eláll a lélegzete. Valóban két Nap virit az égbolton és valóban egyszerre mennek le. A tóra két oldalról világit a Nap fénye, két oldalról festi narancssárgára, később pirosra a vizet. Hypyno elvigyorodik, majd felnéz az égre.*
~Csodálatos~*gondolja és büszke magára. A pár ide-oda kapdossa a fejét, hogy ez hogyan lehetséges. De a lányon látszik, hogy nem érdekli, örül, hogy kettős szépséget láthat. Hypyno is elmosolyodik, felül a sziklára, úgy, hogy a pár még mindig ne láthassa és ő is élvezi a csodálatos kettős naplementét.*


//Szintlépő elfogadva! Hypyno 1 szintet lép!
Orin nagyúr//
Vissza az elejére Go down
http://teawitch20.blogspot.com
Dreamien Tifar
Mágus vezér
Dreamien Tifar


Hozzászólások száma : 1188
Age : 43
Hírnév : 63

Beosztások, rangok
Nép: Mágusok
Beosztás: Vándor
Rang: Isthar

2. Merengőszavú-tó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. Merengőszavú-tó   2. Merengőszavú-tó - Page 2 EmptyPént. Aug. 28 2009, 17:04

A Varázslók és Boszorkányok 2. szintű feladatai:

2. feladat – Látomás

*Dreamien megfáradva száll le lováról. A seldëk földje felől jött, kerülővel. Evolyranban jártában a Fehér Vadkan fogadóban hagyott üzenet szerint most kell találkoznia Aredhellel. Az isthar máguslány felettéb titokzatos üzenetet hagyott neki, miszerint információja van az idegenről, akit Dreamien üldöz már hónapok óta, mióta az legyőzte őt, elpusztítva otthonát és magával ragadva hitvesét. A férfi kissé meglepődött a találkozó helyszínén, ami meglehetősen távol esik Evolyrantól, de nem tehetett mást, rögvest útnak indult. Most itt van, épp lovát köti ki egy fához. Még nem bízik meg annyira benne, hogy ha elkószálna, vissza tudná hívni. Inkább biztosra megy. Odin megadóan tűri a cselekményt. Gazdája elfordultával lehajtja fejét, megkóstolni a fa körül lévő különös színű füvet, de az egyáltalán nem ízlik neki, hátracsapott fülekkel felkapja fejét és horkant egyet.*



A hozzászólást Dreamien Tifar összesen 4 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Aug. 29 2009, 09:35-kor.
Vissza az elejére Go down
https://evolyran.hungarianforum.net/
Dreamien Tifar
Mágus vezér
Dreamien Tifar


Hozzászólások száma : 1188
Age : 43
Hírnév : 63

Beosztások, rangok
Nép: Mágusok
Beosztás: Vándor
Rang: Isthar

2. Merengőszavú-tó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. Merengőszavú-tó   2. Merengőszavú-tó - Page 2 EmptyPént. Aug. 28 2009, 17:04

*A Merengőszavú-tó. Úgy tudja, ez a tündérek ősi temetkezési helye. Nagyon is látszik a tájon ez a melankolikus szomorúság. Mélységesen csendes itt minden. Jól körbenéz, nem lát egyetlen élőlényt sem a lován kívül a környéken. Ahogy közeledik a tóhoz, megcsodálja annak mélykék, majdnem fekete színét, tükörsima felszínét. Valószerűtlen színekben fürdik a környék is, mintha éjszaka lenne, egy éjszaka a nappalban. Lassú léptekkel halad tovább, így kerüli meg a tavat. Elhalad az ösvény mellett, amely felfele visz, egészen a Köd-várig, amely a Fehér lány, Abigael történetéhez kötődik. Dreamien örül, hogy társa nem ode hívta. Édesanyja még kiskorában sok mondát, regét mesélt neki a kandalló fényénél. Ismerve a történetet nem szívesen menne fel. Az üzenetben a tó mellett lévő gloriet szerepel találkozási helyként.*


A hozzászólást Dreamien Tifar összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Aug. 29 2009, 09:36-kor.
Vissza az elejére Go down
https://evolyran.hungarianforum.net/
Dreamien Tifar
Mágus vezér
Dreamien Tifar


Hozzászólások száma : 1188
Age : 43
Hírnév : 63

Beosztások, rangok
Nép: Mágusok
Beosztás: Vándor
Rang: Isthar

2. Merengőszavú-tó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. Merengőszavú-tó   2. Merengőszavú-tó - Page 2 EmptyPént. Aug. 28 2009, 17:04

*Dreamien elnéz a gloriet irányába. A tó felett halvány köd lebeg, de a víz vonalától nem sokkal megszűnik, mintha nem merne hozzáérni. Ahogy eltekint a távolba egy alakot lát átderengeni a párán.*
~ Ez már ő lesz.~
*Sokáig tart megkerülni a tavat. Közben gondolataiba merül.*
~ Vajon a tündéreknek ez a sötét oldala? Eddig csak jót hallottam róluk, boldog, barátságos és jószívű lényeknek tűnnek. Nem mintha eddig túl sokkal kerültem volna közelebbi kapcsolatba, de Evolyranban találkoztam néhánnyal. És az emberek többsége is így ismeri őket. De valójában mindegy is, hiszen senki nem lehet tökéletes és bizony a kis tündérek gyermekien örömteli életükkel ehhez talán a legközelebb állnak.~



A hozzászólást Dreamien Tifar összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Aug. 29 2009, 09:36-kor.
Vissza az elejére Go down
https://evolyran.hungarianforum.net/
Dreamien Tifar
Mágus vezér
Dreamien Tifar


Hozzászólások száma : 1188
Age : 43
Hírnév : 63

Beosztások, rangok
Nép: Mágusok
Beosztás: Vándor
Rang: Isthar

2. Merengőszavú-tó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. Merengőszavú-tó   2. Merengőszavú-tó - Page 2 EmptyPént. Aug. 28 2009, 17:05

*Végre megközelíti a kerengőt. Furcsának találja, hogy Aredhel nem fordul meg, sőt voltaképpen csak ott állni látszik háttal neki, pedig hallhatja lépteinek neszét a fűben. Nem is igazán érti. A vizek általában jól vezetik a hangot, már a lódobogást is hallania kellett.*
- Üdvözletem Aredhel Narmolanya!
*Miután az alak még mindig nem fordul meg, elbizonytalanodik. Megérinti a vállát, azaz csak érintené. Az alak váratlanul szertefoszlik, mikor keze átsiklik rajta, csak hűlt helye marad. Ezen aztán igazán meglepődik. Egy pillanatig azt hiszi, hogy elment az esze, hiszen olyan valóságosnak tűnt. Volt már látomása, de az vagy még régen meditációban volt, vagy az elmúlt pár hónapban, és az mind a feleségével kapcsolatban. Tanácstalanul körbenéz.*
~ Hiszen az üzenetet megkaptam. Az valóságos volt!~



A hozzászólást Dreamien Tifar összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Aug. 29 2009, 09:37-kor.
Vissza az elejére Go down
https://evolyran.hungarianforum.net/
Dreamien Tifar
Mágus vezér
Dreamien Tifar


Hozzászólások száma : 1188
Age : 43
Hírnév : 63

Beosztások, rangok
Nép: Mágusok
Beosztás: Vándor
Rang: Isthar

2. Merengőszavú-tó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. Merengőszavú-tó   2. Merengőszavú-tó - Page 2 EmptyPént. Aug. 28 2009, 17:05

*Lassan körbejárja ismét a tavat, valami szokatlant, nem odaillőt keres. Nem lát semmi különöset, legkevésbé pedig élőlényt nem. Ahogy halad tovább, egyre inkább fejét vakargatja, egyre tanácstalanabb. Felfigyel egy furcsaságra. Virágokat lát egy sziklán. Színesek, üdék, nem is illenek erre a tájra. E tó környékén nem fordul elő ilyesmi. Körbejárja a sziklát. Túloldalán füst száll fel, lángok lobbannak az égig, a szikla falát nyaldossák, de forróságot nem érez.*
~No, ez már több is, mint furcsa.~
*Némi habozás után belenyúl a tűzbe.*
~Az fájdalmas lesz, ha tévedek.~
*Gondolja, de jól sejtette, nem égeti meg őt. A látomás első mozdulatára megszűnik, keze az üres levegőben mozog, csak a csupasz sziklafal marad. Illetve…mégsem csak az.*



A hozzászólást Dreamien Tifar összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Aug. 29 2009, 09:37-kor.
Vissza az elejére Go down
https://evolyran.hungarianforum.net/
Ajánlott tartalom





2. Merengőszavú-tó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. Merengőszavú-tó   2. Merengőszavú-tó - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
2. Merengőszavú-tó
Vissza az elejére 
2 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
EVOLYRAN  :: EVOLYRAN - A SZÖVETSÉG :: Tündér völgy :: Tündérek földje-
Ugrás: