EVOLYRAN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EVOLYRAN


 
KezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Similar topics

 

 2. Fatholl kapuja - térkapu

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Mesélő
Játékmester
Mesélő


Hozzászólások száma : 816
Hírnév : 13

Beosztások, rangok
Nép: NJK
Beosztás: Mesélő
Rang:

2. Fatholl kapuja - térkapu Empty
TémanyitásTárgy: 2. Fatholl kapuja - térkapu   2. Fatholl kapuja - térkapu EmptyVas. Okt. 04 2009, 13:18

*A birodalom legfontosabb helyei közé tartoznak az a jónéhány térkapu, melyeket Evolyran legnagyobb nágusai hoztak létre, hogy utat nyissanak a térbe egymás között. Hogy mennyi ilyen kapu van azt igazából senki nem tudja pontosan. A birodalom, s szövetségeseik kapuit nyílvántartják de, hogy ezeken kívűl létezik-e még több kapu, arról csak sejtéseik vannak.
A kapuk létrehozásakor ugyanis többször támadások érték az alkotókat, s néhányuk nyom nélkül el is tűnt. Sosem találtak rá a testükre, de a birodalmon kívűli, ellenséges területeken egy idő után a csapatok különösen gyors mozgására figyeltek föl.
Ez annak a jele is lehet, hogy a Dagorladiak is rendelkeznek térkapukkal. Ám erre még azóta sem sikerült fényt deríteni, hiszen oly szoros az ellenség védelme, hogy ki oda egyszer bejut, az többé ki nem jut... élve.


2. Fatholl kapuja - térkapu 45356846


A térkapuk működése egyszerű. A kapu talapzatánál minden esetben található egy különös szerkezet, melyen egy lapos, fehér kristály lüktet halványan. Annak érintésével aktiválódik a kapu, s célhely nevének kiejtésével kapu íve között megnyílik a tér, mely összekötést hoz létre a másik hely kapujával. Így aztán csak át kell rajta haladni, s a másik kapun érnek ki az utazók.

Az így megtett út akár három napi idő spórolását is jelentheti az utazások során, hiszen a legtöbb hely több napi lovaglásra található innen.*
Vissza az elejére Go down
Richard Frigma
Könnyűlovas
Richard Frigma


Hozzászólások száma : 70
Age : 37
Hírnév : 3

Beosztások, rangok
Nép: Sárkánylovasok
Beosztás: Harcos
Rang: Felderítő

2. Fatholl kapuja - térkapu Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. Fatholl kapuja - térkapu   2. Fatholl kapuja - térkapu EmptySzomb. Jan. 09 2010, 15:50

SZINTLÉPŐ:
Második szint:
1.feladat-Az idegen

*Egy szép derűs napon,amikor egy felhő sem volt.Mikor már a nap már az égen járt,akkor szél süvtett kersztül a városon.Richard ekkor éppen elvolt foglalva azzal,hogy minél tovább tudjon aludni.Tudni illik,hogy nagyon szeretett sokáig aludni.Csak fújt,fújta a szél a leveleket,sokáig tarott ez a szeles idő.De Richardot nem igazán érdekelte,csak inkább azzal foglalkozott,hogy minél hamarabb vissza tudjon aludni.Ugyanis egy heves szellő felkeltette nyugodt,békés álmát~Jaj ne már még a nap is ellenem fordul!*Mondta kicsit irónikusan.A nap is kicsit besütött az ablakán,ezért ismét fel kellett kelnie.Odament az ablakához,majd elhúzta a függönyt,és vissza ment az ágyához.Aludt tovább,folytatva pihenését.Shadow,aki már régen fent volt,evett is,és később odaszállt gazdája ablakához.Benézett,majd rászuszogott Richre.De Richard reakciója,csak annyi volt,h átfordult a másik oldalára,és tovább aludt.*
Vissza az elejére Go down
Richard Frigma
Könnyűlovas
Richard Frigma


Hozzászólások száma : 70
Age : 37
Hírnév : 3

Beosztások, rangok
Nép: Sárkánylovasok
Beosztás: Harcos
Rang: Felderítő

2. Fatholl kapuja - térkapu Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. Fatholl kapuja - térkapu   2. Fatholl kapuja - térkapu EmptySzomb. Jan. 09 2010, 16:08

*Amikor már másodjára is rálehelt Shadow,akkor Rich megunta,és fel kelt.*
-Mi az Shadow,mi van?...nem hagynál még egy kicsit aludni,mivel tegnap elég későn értünk haza,és hát tudod kifáradtam!*Mondta felemelt hangon sárkányának Rich,eközben mérges pillantást vetett Shadowra.
De a sárkány sem hagyta magát,habár tudta,h Richardnak igaza van:
-Richard,jól ismerlek már,tudom,hogy szeretsz sokáig aludni,de dolgunk van ma is!
-Ki kell menni a faluhoz,ahol tegnap voltunk,mert megint valami riasztást mondtak az ottani népek.*Fejezte be Shadow,azzal felszállt a magasba és várta,hogy Rich is végre kijöjjön a házból.*
-Nah,jó mindjárt ki megyek,és elindulunk a faluba,rendben?*Mondta,illetve kérdezte Richard a sárkánynak.*
-Rendben!*Mondta válaszul Shadow!*Nagyon csodálatosan sugárzott a nap,a felők fölött.Közben már a szél is elállt.Rich sokáig öltözködött,no meg megmosakodott.A falu ahova jártak,ott szívesen fogadták a segítséget,Richéktől.A falubeliek ismerték már jól Shadowt is,és szerették őket.Ugyanis a falut mindig vmi veszély fenyegeti,mert vagy jön egy rossz ember,aki hatalomra akar törni,vagy leég egy ház...*
Vissza az elejére Go down
Richard Frigma
Könnyűlovas
Richard Frigma


Hozzászólások száma : 70
Age : 37
Hírnév : 3

Beosztások, rangok
Nép: Sárkánylovasok
Beosztás: Harcos
Rang: Felderítő

2. Fatholl kapuja - térkapu Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. Fatholl kapuja - térkapu   2. Fatholl kapuja - térkapu EmptySzomb. Jan. 09 2010, 19:41

*Rich még elment reggelizni,eközben így szólt:
-Shadow még elmegyek reggelizni,aztán indulhatunk a faluba.Rendben?*Kérdezte a sárkányt,aki igenlően bólintott.Nem mintha nem tudna beszélni csak most bólintani volt kedve.Még mindig nagyon erősen sütött a nap.Gyönyörű idő volt.Shadow még párszor felrepült,hogy bemelegítse szárnyait,majd visszaszállt Richhez.Richard még 1 kérdést tett Shadow felé:
-Készen állsz,Shadow?*Mondta,majd gyors iramba felpattant a sárkány hátára.Shadow ismét csak bólintott,de már mire észre vehette volna Richard,addigra már felszálltak.Magasan az égen voltak.Mind a ketten nagyon élvezték mindig az ilyen kalandokat,kihívásokat.Már egészen közel jártak a faluhoz,amikor is egy fa közelébe értek,és pont a fa közepébe ,bel ütköztek.Hát bumm,nah nem baj de megúszták pár horzsolással.*
Vissza az elejére Go down
Richard Frigma
Könnyűlovas
Richard Frigma


Hozzászólások száma : 70
Age : 37
Hírnév : 3

Beosztások, rangok
Nép: Sárkánylovasok
Beosztás: Harcos
Rang: Felderítő

2. Fatholl kapuja - térkapu Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. Fatholl kapuja - térkapu   2. Fatholl kapuja - térkapu EmptySzomb. Jan. 09 2010, 19:57

-Jáj,mi volt ez Shadow?....
-Egy fába ütköztünk,nem figyeltél?*Kérdezte fenn hangon Richard a sárkányt,mire az így válaszolt:
-Alig láttam,hirtelen történt,bocsánat Rich!*Kért elnézést Shadow,majd lekászálódtak mind a ketten a fáról.Csak pár horzsolás volt rajtuk,amit látszólag túléltek.Aztán elindultak a faluba,és amikor odaértek akkor a falu lakói,kérve mondták,hogy végezen egy gonosz emberrel.Mivel tudni illik,hogy a falu lakói nem voltak vmi védekezős típusúak.Tehát amikor már éppen ott tartottak volna,h megbeszélik a faluval,h mi is történt,h miért riasztották Richardékat,akkor elébük lépett egy szerzet,najó egy férfi.Akinek igen különös kinézete volt,és hát ugye Richard nem szereti a fura alakokat!*
Vissza az elejére Go down
Richard Frigma
Könnyűlovas
Richard Frigma


Hozzászólások száma : 70
Age : 37
Hírnév : 3

Beosztások, rangok
Nép: Sárkánylovasok
Beosztás: Harcos
Rang: Felderítő

2. Fatholl kapuja - térkapu Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. Fatholl kapuja - térkapu   2. Fatholl kapuja - térkapu EmptySzomb. Jan. 09 2010, 20:09

*Szóval odalépett Richékhez,majd ránézett Shadowra is,és így szólt:
-Jó napot!Tudja maga,hogy ki vagyok én?*Kérdezte kicsit személyeskedve a idegen,majd Richard csak vállat vont.
-Nem hallja,magához beszélek,fiatalember.*Ugyanis már őszült az ipse(öreg),és hát igen csak faragatlan volt.De attól
még Richard válaszolt,udvarasan,mármint megpróbált:
-Nézze,uram nekünk sürgős elintézni valónk volna,és már bocsánat,de nem akarom megbántani v ilyesmi,de
sügős az ügy,szóval,ha kérhetem akor ne tartson fel fölöslegesen!*Mondta kicsit feldúlt hangon Rich.Közben egy pilntást vetett
Shadowra,hogy ő mit gondol.*
-Szerintem,nem túl helyes,hogy leállsz beszélgetni egy idegennel!*Mondta Shadow,és eközben Richard arrébb vonta a sárkányt,hogy ne hallják mit mond neki:-Figyelj,én nem is álltam le vele,ő kötött belé,és különben is ha vmi fontsról van szó,akkor
meghallgatom!*Erre Shadow nem felelt,csak bólintott,mint ki egyetért gazdájával.*
-Mit szeretne tudni uram?*Kérdezte kedvesen Richard az urat,aki még be sem mutatkozott.*
Vissza az elejére Go down
Richard Frigma
Könnyűlovas
Richard Frigma


Hozzászólások száma : 70
Age : 37
Hírnév : 3

Beosztások, rangok
Nép: Sárkánylovasok
Beosztás: Harcos
Rang: Felderítő

2. Fatholl kapuja - térkapu Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. Fatholl kapuja - térkapu   2. Fatholl kapuja - térkapu EmptySzomb. Jan. 09 2010, 20:18

-Oh,hát először is bemutatkoznék,a nevem Bill,és elnézést az előbbi türelmetlenségem miatt.
-Röstellem,hogy ilyen voltam,sajnálom.Tehát engem nagyon érdekelnének a sárkánylovasokkal kapcsolatos
dolgok.Ha nem bánja mesélhetne nekem róluk,nem baj,ha csak pár szó,de akkor is.Meg köszönném.*Fejezte be hosszú kérelmét az
úr.Richard figyelmesen hallgatta,majd megint kicsit arébb vonta Shadowt,mert megakarta beszélni vele,hogy smint legyen.*
-Shadow,szerinted beszéljek rolunk,és az őshazánkról,meg ilyenek,mert ez az úr már kicsi idegesít.*mondta,majd Shadow így szólt:
-Igen,feltétlen mesélj,hiszen már rákérdezett,vagyis tudni akarja.*Súgta Shadow Rich fülébe,és azzal befejezték az egymás közötti beszédet.Mivel amúgy Richard,szeretett ilyenekről elbeszélgetni,bárkivel is,mert szerette magát is dicsőíteni egyben.Tehát elkezdte modnani a történeteket Rich:
-Nos,tudja Elroanban kezdődött minden,és én is ott nőtem fel.A legszebb hely,amit valaha is láttam életemben.*Meséli Richard.*
Vissza az elejére Go down
Richard Frigma
Könnyűlovas
Richard Frigma


Hozzászólások száma : 70
Age : 37
Hírnév : 3

Beosztások, rangok
Nép: Sárkánylovasok
Beosztás: Harcos
Rang: Felderítő

2. Fatholl kapuja - térkapu Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. Fatholl kapuja - térkapu   2. Fatholl kapuja - térkapu EmptySzomb. Jan. 09 2010, 20:40

-A legjobbak benne mégis a sárkányok.
-Hát igen,amint látja nekem is van egy.Nagyon megértőek,és szelídek a sárkányok.Az én sárkányom is igencsak
szelíd,és roppant ügyes lény.*Meséli Richard miközben,épp Bill beleszól a mondókájába:
-Értem,és amúgy a sárkánya, ő milyen repülés közben.*Vetette fel a kérdést Bill,persze elég személyeskedő volt,de direkt.
Ez a Bill szerette idegesíteni az embereket.Meghát nem is láttják szívesen a falubeliek sem.*
-Tudom,kicsit tolakodás de mégis ha a sárkánya megengedi ,akkor fel ülhetek,vagy kipróbálhatom?
-Annyira vártam már,h végre találkozhassam egy sárkánnyal,és ha ön megengedi,akkor fel is ülnék rá.*Nem is kellett
befejeznie a mondatot,Richard előrántotta a kardját és Bill nyakához szegezte.Shadow is kicsit hátrált.*
-Héy,ne csinálja ezt kérem,kérem nee!!*Esdekelt Bill,és közben mutogatott kezével ,kalimpált minden felé.*
Vissza az elejére Go down
Richard Frigma
Könnyűlovas
Richard Frigma


Hozzászólások száma : 70
Age : 37
Hírnév : 3

Beosztások, rangok
Nép: Sárkánylovasok
Beosztás: Harcos
Rang: Felderítő

2. Fatholl kapuja - térkapu Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. Fatholl kapuja - térkapu   2. Fatholl kapuja - térkapu EmptyCsüt. Jan. 21 2010, 18:29

2.feladat-A fogadó

-Ez az Shadow,gyerünk nem sokára megérkezünk!!*Mondta nyugodt kifejezéssel Richard a sárkányának,majd letekintett,hogy hol is járhatnak most,és lám tényleg nem is voltak már messze a kiszemelt céltól.Ugyanis a fogadóba tartottak,mivel már vagy egy napja úton vannak,és hát ez idő alatt az ember megéhezik,szóval mindjárt a következőket is hozzá tette:
-Shadow,ott jó lesz,állj meg a fogadó nyugati oldalánál.*Tette hozzá,majd Shadow:
-Rendben,Rich.*Válaszolta a sárkány,és egy hirtelen mozdulat,jobban mondva egy hirtelen irány váltás vette kezdetét.Leszálltak,földet értek.Ezután Richard kicsit mejegve,de kényelmesen szállt le Shadow-ról.Vagyis a nyeregből.*
-Itt vagyunk,akkor én bemegyek és szerintem bent leszek egy ideig,ugye nem lesz baj Shadow?*Kérdezte,habár ugyan tudta,hogy egy igencsak méretes sárkánynak nehezen árthatnak.*
-Menj csak nyugodtan Richard,én itt kint várlak.*Felelte Shadow,választ adva Rich előbbi kérdésére.*
Vissza az elejére Go down
Richard Frigma
Könnyűlovas
Richard Frigma


Hozzászólások száma : 70
Age : 37
Hírnév : 3

Beosztások, rangok
Nép: Sárkánylovasok
Beosztás: Harcos
Rang: Felderítő

2. Fatholl kapuja - térkapu Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. Fatholl kapuja - térkapu   2. Fatholl kapuja - térkapu EmptyCsüt. Jan. 21 2010, 18:43

*Már kezdett egy kicsit sötétedni,mivel erefelé valószínűleg hamarabb sötétedik.Meghát Rich elég éhes volt már.Így aztán nem sokat teketóriázott,bement.Elég sokan voltak most itt bent,hiszen tudni illik nem valami sokan klátogatják ezt a helyet,valyon miért ....~Mi ez a "túlnépesedés"?!*Kérdezte magától Richard.Tényleg sokan voltak idebent a fogadóban,amikor legutóbb Cecíliával volt itt nem voltak ennyien.Meg most nagyon sok fura alak is feltűnt.Ki tudja mi a szándékuk.Nem baj Rich természetesen nem hátrált meg,inkábbb még jobban felemelte tekintetét,hogy egyrészt magasabbnak ,másrészt tekintélyesebbnek hasson.Ugyanis még ránézett Shadowra,mi előtt elindult volna a fogadós felé,és ez a sárkánya által kisugárzott tekintet megnyugtatta Richet.Odalépett és rögtön rátért a lényegre:
-Milyen ételük van,jó bármilyen csak MELEG legyen!*Jelentette ki Richard,mivel nem igen szerette kihülten a kajáit,és hát Rich eléggé szókimondó férfi volt.Főleg egy "ilyen" fogadóssal szemben.Még szép,hogy nem fog itt kedveskedni,hisz..minek?!*
-Igen,már is hozom az ételét uram!*Mondta a fogadós,majd odaintett az egyik pincérnek,aki gyakorlatilag mást csinált,de aztán odajött,és már el is ment,készíteni az ételt Richard számára.*
Vissza az elejére Go down
Richard Frigma
Könnyűlovas
Richard Frigma


Hozzászólások száma : 70
Age : 37
Hírnév : 3

Beosztások, rangok
Nép: Sárkánylovasok
Beosztás: Harcos
Rang: Felderítő

2. Fatholl kapuja - térkapu Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. Fatholl kapuja - térkapu   2. Fatholl kapuja - térkapu EmptyCsüt. Jan. 21 2010, 18:48

~Milyen sokáig kell itt várakozni az ételre,főleg olyanra,ami szerintem nem sokáig igényel nagy elkészítést.Nah,de mindegy,mert legalább hozzák már.*Mondta,és tényleg már hozta is a pincér az ételt.Melg volt,és csak úgy áradozott a levegőben a sűlt hús illata.Mellé volt még saláta,meg sültkrumpli is.Rich már is neki kezdett az étkezésnek,látszólag nagyon uis ízlett neki az étel.Mert ugye az előbb meg szinte lehurrogta,hogy milyen sokáig készítik,de most már látja,hogy megérte várakozni a kajára.*
Vissza az elejére Go down
Richard Frigma
Könnyűlovas
Richard Frigma


Hozzászólások száma : 70
Age : 37
Hírnév : 3

Beosztások, rangok
Nép: Sárkánylovasok
Beosztás: Harcos
Rang: Felderítő

2. Fatholl kapuja - térkapu Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. Fatholl kapuja - térkapu   2. Fatholl kapuja - térkapu EmptyCsüt. Jan. 21 2010, 19:15

*Tehát,amint láthatjuk,Richnek nagyon is ízlett az étel.Majd a fogadósra tekintett persze teli szájjal...Erre a fogadós csak egy kicsit elmosolyodott.Aztán ment is a dolgára.Volt fontosabb dolga is mint Ricardot nézni,evés közben.Rich néha-néha kitekingetett az ablakon,hogy Shadow-val nincs e semmi baj.De nem volt,még eddig......heh...Richard gyorsan befalta a főtt ételt,majd ezután megint odaszólt a fogadósnak.*
-Jöjjön csak,kérnék még valami desszertet is,ha van,rendben?*Fordult a fogadóshoz.*
-Persze,hogy van desszertünk is,egy pillanat és hozunk belőle.*Mondta,azzal bement a konyhának nevezett helyiségbe.Richard ivott egy kis vizet,de igazából mást ivott volna...mondjuk bort.Azt jobban szerette,és eszébe is jutott,hogy odahívja az egyik pincért,és hozat vele egy kis fehérbort.Hát persze,hogy szólt is a pincérnek.*
-Elnézést...*erre odafordult az egyik pincér Richardhoz*-igen maga,legyenszíves....*
-Igen,kíván még valamit,enni vagy inni?*Kérdezte kiszolgálóan a pincér,természetesen Rich,azért hívta,mert szüksége van még vmire:
-Igen,egy kis fehérbort kérek!*Mondta Rich,majd, hogy senki se lássa a pincér kezébe nyomott egy kis borravalót.~Nesze te...rakd el,úgy látom itt nemigen fizetnek meg senkit!*Gondolta magában,majd,amikor odadta a pénzt a pincérnek.Az elvette,és köszönettel,kicsit furán ment el.A következő pillanatban már hozták is Richnek mind a desszertet,és a bort is.*
Vissza az elejére Go down
Richard Frigma
Könnyűlovas
Richard Frigma


Hozzászólások száma : 70
Age : 37
Hírnév : 3

Beosztások, rangok
Nép: Sárkánylovasok
Beosztás: Harcos
Rang: Felderítő

2. Fatholl kapuja - térkapu Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. Fatholl kapuja - térkapu   2. Fatholl kapuja - térkapu EmptyCsüt. Jan. 21 2010, 19:26

*Elégedetten fejezte az evést Rich.A fogadós odajött,és ezt kérdezte,nyájas mosollyal a száján:
-Úgy látom ízlett,az úrnak,igaz?
-Igen,jól látja,nagyon finom volt az étel.Köszönöm,és már most oda is adnám a pénzt.*Azzal elővette a zsebéből a pénz kötegeket.És átnyújtotta a megfelelő összeget a fogadósnak.A fogadós örült,hogy van egy ilyen vendég akinek,nem csak hogy ízlik az ételük,de még azonnal fizet is.*
-Köszönöm,nagyon hálás vagyok önnek uram,hogy itt ebédelt nálunk.*Mondta nyájasan,amint már az előbb mondtam is./ahogy mosolygott/*
-Rendben,de ne bocsátkozzon nek mitt hálás ömlengésbe!!*Vágta oda Richard a fogadósnak,aki nyilván belekezdett volna egy kisebb mondába,ha Rich nem szakítja félbe a mondatát....-HÁHÁHÁ...,nesze TE NAGY BUTA SÁRKÁNY.....*Egy hangos üvöltés hallattszott,valószínű kívülről.Rich odakapta fejét,tekintetét a hang irányába.*
Vissza az elejére Go down
Richard Frigma
Könnyűlovas
Richard Frigma


Hozzászólások száma : 70
Age : 37
Hírnév : 3

Beosztások, rangok
Nép: Sárkánylovasok
Beosztás: Harcos
Rang: Felderítő

2. Fatholl kapuja - térkapu Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. Fatholl kapuja - térkapu   2. Fatholl kapuja - térkapu EmptyCsüt. Jan. 21 2010, 19:38

*Amikor odavetette tekintetét Rich,azon nyomban látta,hogy Shadowról van szó!Meg is indult,szinte levetődött a székröl amin ült,de a szék is lendült vele együtt,mindegy,most nem számított.Rohant,oda sebesen Richard Shadowhoz.*
-Mi folyik itt?~Ezekkel meg mitörtén?*Kérdezte magában Rich.*
-Azonnal hagyják abba,uraim!*Kiáltott Rich,mivel a helyzet igencsak eldurvult már,azt remélte,hogy Shadow nyugalomban ülhet az ablak előtt.De ez nem így volt.Azt történt ugyanis,hogy az itt bent levők észre vették,hogy odakintről egy hatalmas sárkány nézbe rájuk,jobban mondva nem őket nézte Shadow.De ezek az emberek másképp vélték.Amíg Rich nyugodtan ette bent az ebédét,addig az emberek elkezdték kövekkel,meg kisebb botokkal dobálni Shadow.Aki először nem igen akarta felizgatni magát.Nem is törődött velük.Végül nem volt mit tenni,már-már addig elmentek az emberek,hogy csúfolták is a sárkányt,igen kemény szavakk!Aztán az emberek odafordultak hozzá és őt is elkezdték csúfolni!Ezt pedig nem tűrhette Rich:
Azzal egy hirtelen mozdulattal előrántotta kardját.*


A hozzászólást Richard Frigma összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Feb. 09 2010, 12:48-kor.
Vissza az elejére Go down
Richard Frigma
Könnyűlovas
Richard Frigma


Hozzászólások száma : 70
Age : 37
Hírnév : 3

Beosztások, rangok
Nép: Sárkánylovasok
Beosztás: Harcos
Rang: Felderítő

2. Fatholl kapuja - térkapu Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. Fatholl kapuja - térkapu   2. Fatholl kapuja - térkapu EmptyCsüt. Jan. 21 2010, 20:15

*Amikor Shadow elé ugrott és előrántotta kardját,az emberek egy kicsit meghátráltak.Ugyanis ők nem használtak nagyon fegyvereket.Szinte semmilyet.Bámulták Richet,és Shadowt,de mégsem adták fe egy kis kardrántásra.Richard persze feszesen tarotta magaelőtt a kardját.Erős karja nem hagyta cserben soha.Shadow is dühös volt,és ingerült,kicsit hátrált is és fújt is közbe.Az ilyesfajta emberek feltudják igen keményen ingerelni a sárkányokat,de nem csak őket,itt a másik példa:Richard.
-Rich,nagyon idegesítenek már,ezek az emberek!Fejezzük be egyszer és mindenkorra.....*De Shadow nem fejezte be a mondatot,hanem megvárta Richard válaszát.*
-Rendben....Shadow készülj!*Jelentette ki higgadtan Richard,majd látta hogy az egyik ember felé ugrik,és egy botot tart kezében.
-Vigyázz Richard!!*Kiáltott Shadow,és egy tüzes csóvát küldött az ember felé.Aki várhatóan ennek következtében a földön hevert,égetten.Mint egy szenes fa.....*
-Kössz Shadow.*Hálálkodott Rich,de nem igen volt ideje fecsegni,hiszen egy másik ember is próbálkozott,szinte az összes ember neki indult,az előző ember halála miatt.....~Ezek sose adják fel?*Vélte Richard.*
-TÁMADÁS!!!!*Kiáltották az ember "seregek".Nem volt az sereg csak egy kisebb csapat(ka).Richard készen állt,tartotta kardját,és várta az emberek érkeztét.Shadow is készen állt.-Sitty,sutty-*hallattszottak a kardcsapások.Rich sorra ölte meg az embereket.Mivel azok,pluszba még köveket is dobáltak feléjük.Meg hát mit lehet tenni,ordítson,hogy,,állj,,nem ezt nem leht,egy "harc"közepén.Ezért kicsit megtorpant,de aztán folytatta.Jobbról is balról is jöttek az emberek.Minden honnan.Rich egy kis nyomást érzett,hogy ennyi emberrel le kell számolnia.Viszont ott volt Shadow is,aki meg szintén "tüzelte"az embereket.Richard nem várt tovább:
-Nem volt még elég?
-Miért harcolnak még tovább,már így is elég sok az áldozat!!?*Kiáltotta kikelve magából Rich.Erre az emberek megtorpantak,és úgy néztek Richre,mintha egyetértenének vele.És lám csodák csodájára így is volt.Majd megszólalt az egyik:
-Igaza van!
-Hagyjuk MOST abba,ne ontsunk több vért!!Nem is tudom,hogy jutottunk idáig....*nyelt egy nagyot*-ennyi emberi áldozat..*Mivel már tényleg egy csomó ember feküdt holtan,Rich kardja által (is),a földön.Majd így folytatta:
-Bocsásson meg uram,nem én voltam a kezdeményező!A barátom...aki szintén meghalt!*Mondta,és közben letérdelt Richard elé,bűntudattal az arcán.Rich megszánta az embert,és felkésztette,hogy álljon fel.Majd kezet nyújtott,és így szólt:
-Rendben,értem,és sajnálom a barátját.*Richard együttérző arccal megfordult,miközben még az az ember bólintott Richnek.Majd Richard megfordult,és felszállt Shadow hátára.*
-Induljunk barátom,itt nincs többé keresni valónk!*Mondta kissé halkan Shadownak.Aki így válaszolt neki:
-Igen,igazad van,menjünk!*Azzal elrugaszkodott a sárkány a földről és felszálltak a magasba.Ekkor már egészen besötétedett.A levegő is hűvössé vált.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





2. Fatholl kapuja - térkapu Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. Fatholl kapuja - térkapu   2. Fatholl kapuja - térkapu Empty

Vissza az elejére Go down
 
2. Fatholl kapuja - térkapu
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» 13. Evolyran kapuja - térkapu
» 2. Namarre kapuja - térkapu
» 5. Darkloob kapuja - térkapu

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
EVOLYRAN  :: EVOLYRAN - A SZÖVETSÉG :: Vadon-földe tájai :: Fatholl - a vulkán s környéke-
Ugrás: