EVOLYRAN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EVOLYRAN


 
KezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 2. Carcaras-középhegység

Go down 
+26
Shade von Narrath
Nibelon
Guinevere Spencer
Louny Straith
Richard Frigma
Tikina
Rick Diamond
Cecília
Orwell Lar Caramon
Kéla Jones
Dreamien Tifar
Zenoti Maya
Alex Morose
Celestin
Akira Angel
Narwyn
Nierwes
Gorrius Polco
Gyorskezű Mulfor
Antonius fejedelem
Aldo Barras
Aredhel Narmolanya
Ivan Blackheart
Elyanor Paladyr
Nemes Kressara
Mesélő
30 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
SzerzőÜzenet
Tikina
Íjász
Íjász
Tikina


Hozzászólások száma : 189
Age : 204
Hírnév : 1

Beosztások, rangok
Nép: Elfek
Beosztás: Harcos
Rang: Elit harcos

2. Carcaras-középhegység - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. Carcaras-középhegység   2. Carcaras-középhegység - Page 7 EmptyPént. Nov. 27 2009, 23:50

*Tikina elindult,hogy hátha szerencsével jár és a város északi fal részéhez indult,de nem utdta,hogy hol keresse
mégis,mintha valami azt súgat volna,hogy nincs messze a kincstől,ugyan is Tikinának,még régen mesélt az apja
valamilyen elrejtett kincsekről,de ő akkoriban még nem hitte el neki,de most mintha ráérzett volna,hogy
édesapjának igaza volt.Tehát elkezdett keresgetni,és ásogatni,de még semmi ,szinte az egész napját itt,a város fala
mellett töltötte Tikina,de kitartó volt,és szorgalmas.És egyszer csak mintha talált volna valamit,elkezdte kiásni,és valami
fénylő tárgy volt,de nem bukott még ki teljesen a földből,és Tiki egyre erősebben kezdte kaparni a földet,míg nem kijött a
földből egy arany szikla féle kő,amit Tikina kivett földből és letisztogatta,azt.*
Vissza az elejére Go down
Tikina
Íjász
Íjász
Tikina


Hozzászólások száma : 189
Age : 204
Hírnév : 1

Beosztások, rangok
Nép: Elfek
Beosztás: Harcos
Rang: Elit harcos

2. Carcaras-középhegység - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. Carcaras-középhegység   2. Carcaras-középhegység - Page 7 EmptySzomb. Nov. 28 2009, 00:04

-Igeeen végre ,megvan!*Ordította Tikina ,mert annyira megörült,hogy megtaláta az apja által mesélt kincset,vagyis az arany rögöt,és csak nézte,ámult,és bámult,olyan szépen csillogott az arany ,meg a nap is oda sugározta fényeit az aranyra,majd Tikina fel állt és mégjobban megtisztította az aranyat,biztos volt benne,hogy ez felér annyival,hogy megtudja venni az álomfegyverét.És tényleg igaza volt ,mert ez bőven ért annyit,és elindult,hogy végre megvegye az íjat,amire már régen várt.Mikor odaért a bolthoz,így szólt az eladóhoz:-Nah,itt van ez a magáé lehet,de kérem a fegyveremet.*Jelentette ki Tiki,mivel már az íj elkészült,és készen volt,a boltos így szólt Tikinához:
-Rendben,tessék itt a fegyvered és vigyázz rá ,értékes,és köszönöm nagylekűségedet,tessék itt a tokja az íjnak.*Azzal átnyújtotta a fegyvert Tikinek,aki már alig várta,hogy megkaphassa.*
-Ezaz,végre megvan a fegyver,igen,sikerült,most nagyon boldog vagyok,és köszönöm magának is!*Fordult az eladóshoz,köszönettel Tikina.*

---------------------------------------------------
VÉGE:elkészült minkét feladat.
Folytathatjuk Ceci,oké?!Smile
Olvasd el az utánad lévő hsz.-t
amit írtam,mert onnan folytathatod!!
Szia!!Smile
Vissza az elejére Go down
Cecília
Főlady - vámpír
Cecília


Hozzászólások száma : 434
Age : 31
Hírnév : 22

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Úrnő
Rang: Boszorkánymester

2. Carcaras-középhegység - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. Carcaras-középhegység   2. Carcaras-középhegység - Page 7 EmptyHétf. Nov. 30 2009, 20:21

*Nézte az egyre magasabra szálló kis bogárkákat, közben persze figyelt arra is amit Tikina mondott.*
- Köszönöm. *Mondta csendesen, majd tekintetét a szentjánosbogárkákról a tájra fordította. Mélyen beszívta a friss levegőt. *
- Sok mindent láttam már...De tényleg szép.*Nem értette, hogy mire akar kilyukadni barátja, így kérdő pillantásokat vetett felé. Lesimította kicsit szonyáját és akkor megérezte elrejtett kis tőrjét. Csak a biztonság kedvéért tartotta magánál, nem mintha kellene. Puszta kézzel falhoz bír vágni egy felnőtt férfit, és még megannyi dologra képes, ez a tőr csak olyan megnyugtatás képpen van nála. Miközben azon gondolkozott, hogy mikor is szerezte kis fegyverét párszor még kérdőn ránézett Tikire az előző mondata miatt. *
Vissza az elejére Go down
Tikina
Íjász
Íjász
Tikina


Hozzászólások száma : 189
Age : 204
Hírnév : 1

Beosztások, rangok
Nép: Elfek
Beosztás: Harcos
Rang: Elit harcos

2. Carcaras-középhegység - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. Carcaras-középhegység   2. Carcaras-középhegység - Page 7 EmptyHétf. Nov. 30 2009, 22:11

-Tudod,csak arra gondoltam,mivel látom nemigazán érted,hogy mit is szeretnék neked mondani,vagyis kérdezni,de szóval csak arról szeretnék érdeklődni,hogy milyen a te kapcsolatod azzal a sárkánylovassal?*Mert ugye Tikina olyan volt,aki nem hagyta nyugodni egy dolog akkor utána akart járni bárhogyan is ,de nem hagyta nyugodni az,hogy a barátját nyomasztja valami,ezért így tette fel kérdését,hogy ne bántsa meg Cecit:
-Csak arra akartam kijukadni,hogy IGAZÁN megbízol e bennem,mint ugye barátodban,és hű társadban,hogy elmondj dolgokat amiket esetleg másnak meg mondjuk nem,vagy ilyesmi?!*Tiki ekkor odafordult Cecihez,és a szemébe nézve mondta ezt.Olyan válasz várt,mint:Persze,hogy megbízom benned,és igen van olyan dolog,amit megosztanék veled!
~De persze Ceci dönt,és én csak befolyásolni tudom,dönteni helyette NEM TUDOK!!*Mondta Tiki!*
Vissza az elejére Go down
Cecília
Főlady - vámpír
Cecília


Hozzászólások száma : 434
Age : 31
Hírnév : 22

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Úrnő
Rang: Boszorkánymester

2. Carcaras-középhegység - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. Carcaras-középhegység   2. Carcaras-középhegység - Page 7 EmptyKedd Dec. 01 2009, 13:27

-Milyen lenne? A barátom, rajtad kívül még más halandó barátaim is vannak.*Flegmán megrántotta a vállát és a tájra meresztette a tekintetét. Szándékosan nem nézett rá Tikinára. Sok mindenről tud beszélni...a múltjáról, a családjáról, a barátairól de, hogy pontosan mi zajlik a fejében és a rég nemdobogó szívében...hát arról mindig is utált. *
- Hidd el, tényleg megbízok benned, de ha így folytatod tovább ezt a vallatást, arra kell gondolnom, hogy kémkedsz utánam, azt pedig nagyon utálom.* Végre rápillantott a nőre és elmosolyodott. Nem gondolta komolyan amit előbb mondott, de tényleg gyűlölte ha kérdezősködtek felőle...Vagyis egy-két kérdéstől még nem dől össze a világ de valahogy belé lett nevelve az, hogy furcsának vélje a túl sok kérdést. *
Vissza az elejére Go down
Tikina
Íjász
Íjász
Tikina


Hozzászólások száma : 189
Age : 204
Hírnév : 1

Beosztások, rangok
Nép: Elfek
Beosztás: Harcos
Rang: Elit harcos

2. Carcaras-középhegység - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. Carcaras-középhegység   2. Carcaras-középhegység - Page 7 EmptyKedd Dec. 01 2009, 19:46

-Renben,nyugi,csak ne kapd fel a vizet,hiszen ez csak egy kérdés volt,és hidd el nem vagyok kém,és semmi ilyesmi,de tényleg ne haragudj,hogy kicsit tolakodóvoltam,hiszen tényleg kicsit túlsokat kérdeztem tőled,ezért bocsánatot kérek Ceci!*Tikina tudta,hogy Ceci nem akarja megbántani,és egyben igaza is volt Cecíliának.Tikina ekkor elnézett barátja tekintetéből,majd ő is a tájba meresztette szemét,szeretett volna egy kis nyugalmat Tiki is,és leült a fűbe,majd nézegette a füvet,ahogy a szél belekarol és viszi magával azokat!*
-Ceci tudod,inkább beszélgessünk másról,mondjuk mesélj Seyláról,ő milyen szerinted,hiszen te már ismered őt(valamennyire)?*Tikina ránézett Cecire,és kicsit mosolygott is hozzá,plusz kicsit felhúzta a szemöldökét.Elnézet egy ideig Tikina a tájat,majd ismét vissza pillantott Cecire,és várta ,mit felel.*
Vissza az elejére Go down
Cecília
Főlady - vámpír
Cecília


Hozzászólások száma : 434
Age : 31
Hírnév : 22

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Úrnő
Rang: Boszorkánymester

2. Carcaras-középhegység - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. Carcaras-középhegység   2. Carcaras-középhegység - Page 7 EmptyKedd Dec. 01 2009, 21:27

- Tudom, hogy nem vagy kém. Csak egy ártatlan vicc volt. Kérlek te se haragudj!*Tikina leült de ő nem. Csak állt és nézett maga elé. A következő mondantnál felemelte az egyik szemöldökét.*~Honnan ismeri Seylát? Talán tényleg kém? Nem, dehogyis! Biztos, hogy nem!~
- Honnan ismered őt? És miért kéne róla mesélnem? Éli az életét, ő is olyan mint a többiek.*~Vagy nem. De talán nem tudja és nem is kéne elárulni. Az még egy, hogy tudja én vámpír vagyok, de a fajtársaimat kilétét nem kéne elárulni.*
- ne hidd, hogy nem bízok benned, csak tudod...Mind1 nem számít.*Mondta visszafogottan.*
Vissza az elejére Go down
Tikina
Íjász
Íjász
Tikina


Hozzászólások száma : 189
Age : 204
Hírnév : 1

Beosztások, rangok
Nép: Elfek
Beosztás: Harcos
Rang: Elit harcos

2. Carcaras-középhegység - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. Carcaras-középhegység   2. Carcaras-középhegység - Page 7 EmptySzer. Dec. 02 2009, 13:33

-Nem ismerem,csak hallottam már róla,és tényleg nem tudom ki ő,csak kérdeztem,nah mindegy.*Tikina lesütötte szemét,lehet,hogy ezt nem kellett volna megkérdeznie,Cecitől,majd meglátjuk.~Valóban...nem kellett volna Seyláról kérdezni,de most már nem is igazán érdekel,nomeg,ha nem akarja elárulni,hogy ki ő akkor,mindegy,nem faggatom.*
-Bocsi,nem faggatlak,csak kérdeztem.*Tikina gondolta,hogy barátja nem kérdez vissza a Seylás kérdéseire,és kicsit félre nézett,majd ezt mondta:
-Tudom,hogy arra gondolsz,hogy valyon,hogy juthattak eszembe Seyla,és a vele kapcsolatos dolgok,de én se igazán tudom,csak eszembe jutott,hogy halottam már ezt a nevet,és gondoltam ,hátha te tudod ki ő,habár úgy vettem ki a válaszaidból,hogy nem akarsz róla beszélni,és ezért inkább pihenjünk,szerintem,mert én már fáradt vagyok és gondolom,te sem virrasztanál egész éjjel!?*Kérdezte Tikina odafordulva Cecihez.*
Vissza az elejére Go down
Cecília
Főlady - vámpír
Cecília


Hozzászólások száma : 434
Age : 31
Hírnév : 22

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Úrnő
Rang: Boszorkánymester

2. Carcaras-középhegység - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. Carcaras-középhegység   2. Carcaras-középhegység - Page 7 EmptyCsüt. Dec. 03 2009, 22:27

- Nincs semmi baj. Én is nagyon sajnálom*Ő is lesütötte a szemeit majd egy nagyot ásított. Hosszú volt ez az éjszaka lassan idelye mennie. Egy jó nagyot nyújtózkodott, ránézett barátjára és elmosolyodott.*
- Minden rendben van Tikina, megbízok benned! De asszem lassan haza kéne mennem. Már elég fáradt vagyok tudod...*Megfordúlt és tett pár lépést majd visszanézett.*
- Jóéjt és vigyázz magadra! *Nagy mosolyal arcán intett majd el is tűnt. Fáradt volt így minél hamarabb haza akart térni a menedékhez.*
Vissza az elejére Go down
Tikina
Íjász
Íjász
Tikina


Hozzászólások száma : 189
Age : 204
Hírnév : 1

Beosztások, rangok
Nép: Elfek
Beosztás: Harcos
Rang: Elit harcos

2. Carcaras-középhegység - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. Carcaras-középhegység   2. Carcaras-középhegység - Page 7 EmptyPént. Dec. 04 2009, 17:49

*Tikina még egy darabig Cecília után nézett,nézte amíg el nem tűnt,és ő (Tiki)is fáradt volt,meg éhes így ő is elindult hazafelé.*

--------------------------------------------------------------
/Köszi a játékot,folytatjuk,amikor akarod!Smile/puszi
Vissza az elejére Go down
Richard Frigma
Könnyűlovas
Richard Frigma


Hozzászólások száma : 70
Age : 37
Hírnév : 3

Beosztások, rangok
Nép: Sárkánylovasok
Beosztás: Harcos
Rang: Felderítő

2. Carcaras-középhegység - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. Carcaras-középhegység   2. Carcaras-középhegység - Page 7 EmptySzer. Dec. 09 2009, 22:09

*Richard épp erre felé mendegélt ,és csak nézelődött.De nem igazán törődött senkivel és semmivel,csak sétálgatott,előre hajtott fejjel.~Huh,ez a kopár sziklás hegyvidék,milyen fura tud lenni.*Mondta Rich,aztán meg állt,és körülnézett,szét nézett,hogy lássa milyen is a körülötte lévő táj.Kietlen és kicsit pusztás,(volt azért néhány fa is)de azért jól nézett ki,mert Rich.Ha meg áll és nézelődik akkor,az már nem jelenhet rosszat,se ránézve,se fordítva.*
Leült egy közelebbi nagy kősziklára.Majd tűnődőtt,hogy mit is keres itt igazán.*~Tiszta sivár az egész terület,és csak pár fa áll itt-ott,de semmi több,nah nem baj.*
Igazából kicsit fáradt volt Richard,mert keveset szokott aludni esténként.*(vajon miért?!)
Vissza az elejére Go down
Louny Straith

Louny Straith


Hozzászólások száma : 81
Age : 34
Hírnév : 3

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Harcos
Rang: Talpas

2. Carcaras-középhegység - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Carcaras- középhegység   2. Carcaras-középhegység - Page 7 EmptySzer. Dec. 09 2009, 22:18

* Louny a Carcaras- középhegység táján sétálgatt, mikor rájön arra, hogy ő nem is tudja minek jött ide. Talán egy kis kikapcsolódásra. Na, de mindegy mindenesetre tovább barangol és egy kisebb kavicsit rugdós, mikor egyszer csak egy sziklához rúgja a kavicsot. Egy srác ül a sziklán. Louny oda köszön neki, hogy ne tűnjön udvariatlannak. *
- Szia!- mondja már egyből tegeződve, mert a férfi nem tűnik idősnek. Nem sokat törődik a férfivel tovább rugdossa a követ. *
Vissza az elejére Go down
Richard Frigma
Könnyűlovas
Richard Frigma


Hozzászólások száma : 70
Age : 37
Hírnév : 3

Beosztások, rangok
Nép: Sárkánylovasok
Beosztás: Harcos
Rang: Felderítő

2. Carcaras-középhegység - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. Carcaras-középhegység   2. Carcaras-középhegység - Page 7 EmptyPént. Dec. 11 2009, 18:49

-Szervusz.*Szólt oda Richard a lányhoz,majd nézte mit csinálhat,mit kereshet itt?E0gy ilyen helyen,ahol senki fia nem igen szokott tartózkodni.Majd ezt kérdezte a lánytól:
-Figyelj csak,mit csinálsz errefelé,ráadásul egyedül?*Gondlota Richard ezzel a kérdéssel választ kaphat a saját kérdéseire.*


A hozzászólást Richard Frigma összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Dec. 17 2009, 22:11-kor.
Vissza az elejére Go down
Louny Straith

Louny Straith


Hozzászólások száma : 81
Age : 34
Hírnév : 3

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Harcos
Rang: Talpas

2. Carcaras-középhegység - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Carcaras-középhegység   2. Carcaras-középhegység - Page 7 EmptySzer. Dec. 16 2009, 17:03

* Úgy látszik a férfi is különösnek találja, hogy pont itt van... De, hát a férfi is itt van, így nem érti miért különös ez annyira neki. Odafordul a férfihoz és válaszol neki. *
- Hát... Őszíntén még én se tudom...- mondta Louny, de, hogy még se tűnjön ez furcsának valamit mé hozzá tett. *
- Talán a nyugalmat keresem. Vagy a hétköznapi szürkületből akarok kilépni végre egy kicsit.- mondta Louny, majd már tovább akart menni, de túl nagy szemétségnek vélte, még az ő részéről is. Tehát visszakérdezett, majd bemutatkozott.
- És te mi jratban errefelé?-
- Louny Straith.- mutatkozott be a férfinak.
Vissza az elejére Go down
Richard Frigma
Könnyűlovas
Richard Frigma


Hozzászólások száma : 70
Age : 37
Hírnév : 3

Beosztások, rangok
Nép: Sárkánylovasok
Beosztás: Harcos
Rang: Felderítő

2. Carcaras-középhegység - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. Carcaras-középhegység   2. Carcaras-középhegység - Page 7 EmptyCsüt. Dec. 17 2009, 22:16

*Richard ránézett a lányra,majd így szólt hozzá:
-Én meg,háát....kicsit elgondolkodott......-csak kijöttem ide friss levegőt venni,és persze gondolkodni.~Akármiről szeretek elmélkedni,de ne,hogy félre érts Louny,csak magamról és a szerelmemről!*Gondolta magában Richard,majd ezt mondta:
-Louny,sietsz valahova?Csak ,mert szívesen beszélgetek veled,ha akarod?!*Mondta Richard és kis mosolyt ejtett arcára.
Sokáig nézte a lányt,de különösebben nem érdekelte.Richard nézelődött,elnézte a fűszálakat,ahogyan felkapta őket a szél,és magával vitte.*
-Milyen friss itt a levegő,és az idő is kellemes!*Tűnődött Richard,majd oda-oda pillantott Lounyra,vajon,hogyan fog válaszolni,a kérdésére.*
Vissza az elejére Go down
Louny Straith

Louny Straith


Hozzászólások száma : 81
Age : 34
Hírnév : 3

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Harcos
Rang: Talpas

2. Carcaras-középhegység - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Carcaras-középhegység   2. Carcaras-középhegység - Page 7 EmptySzomb. Dec. 19 2009, 19:10

- Értem!- mondta tömör választ adva a férfinek. Örült, hogy végre nem az, aki folyamatba bókokkal árasztja el. És annak meg végképp örült, hogy van szerelme. Hiszen neki nincs szüksége senkire. *
- Jelenleg nem sietek sehova. És nekem mindegy....- mondta Louny.
- Igen friss....- ~ Most mit mondhatnék még....~
- Talán lesz időm bejárni ezt a tájat.-
Vissza az elejére Go down
Richard Frigma
Könnyűlovas
Richard Frigma


Hozzászólások száma : 70
Age : 37
Hírnév : 3

Beosztások, rangok
Nép: Sárkánylovasok
Beosztás: Harcos
Rang: Felderítő

2. Carcaras-középhegység - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. Carcaras-középhegység   2. Carcaras-középhegység - Page 7 EmptyHétf. Dec. 21 2009, 17:13

*Richard nézte egy darabig a lányt aztán így szólt:
-Azt hiszem,igazad lehet.*Fejezte be rövid tömör válaszát Richard.Rá tekintett Lounyra.
Végig mérte,persze nem úgy,hanem azért,mert kellemes volt rá nézni.Valahogy árasztotta magából
a nyugodtságot Louny!*
-Tudod,egy kicsit sétálhatnánk!
-Mit gondolsz?*Kérdezte Rich a lánytól.Elnézett a távolba,és látta milyen is ez a táj valójában!Valóban érdekes volt a látvány,
sokáig el lehetett nézni!*
Vissza az elejére Go down
Louny Straith

Louny Straith


Hozzászólások száma : 81
Age : 34
Hírnév : 3

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Harcos
Rang: Talpas

2. Carcaras-középhegység - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Carcaras-középhegység   2. Carcaras-középhegység - Page 7 EmptyHétf. Dec. 21 2009, 17:21

- Miért is ne!- mondta Louny Richnek és elindultak felfedezni ezt a tájat, hiszen még sosem járt itt Louny.
- És mondd itt jársz itt először?-
-Csak, mert én igen...- mondta Louny, hogy még is csak beszélgessenek valamiről. Nem akar néma játékost játszani.
Vissza az elejére Go down
Richard Frigma
Könnyűlovas
Richard Frigma


Hozzászólások száma : 70
Age : 37
Hírnév : 3

Beosztások, rangok
Nép: Sárkánylovasok
Beosztás: Harcos
Rang: Felderítő

2. Carcaras-középhegység - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. Carcaras-középhegység   2. Carcaras-középhegység - Page 7 EmptyHétf. Dec. 21 2009, 17:43

-Hát,tudod én már egyszer voltam itt még régebben a sárkányommal.*Richard ránézett Lounyra,majd így folytatta:
-Igen,vele voltam,de az már rég volt.*Eltűnődött egy ideig a múlton,de nem igazán foglalkoztatta.Csak várta a lány válaszát.
Louny tényleg nem volt az a beszédes,de nem is volt hallgatag teremtés.*
-Bocs,hogy egy ilyen személyes kérdésem lesz,de:van szerelmed?*Rich csak úgy kérdezte,hogy legyen miről beszélniük.Aztán a séta közben,egyszer csak,kiértek a szikla végére,és meg álltak.Richard lenézett a mélybe,de azonnal vissza is húzta a fejét.*A látvány kicsikét meredek volt!~Fú,szerintem nem csak én lepődtem meg a látványon,mélységen!*Gondolta Richard.És várta Louny reakcióját.*
Vissza az elejére Go down
Louny Straith

Louny Straith


Hozzászólások száma : 81
Age : 34
Hírnév : 3

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Harcos
Rang: Talpas

2. Carcaras-középhegység - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Carcaras-középhegység   2. Carcaras-középhegység - Page 7 EmptyHétf. Dec. 21 2009, 17:52

* Louny meglepődött azon, hogy Rich sárkánylovas. Bár Alex is az, így vn fogalma arról, hogy mit is jelent ez. *
~ Még egy sárkánylovas! Remek! ~
- Tehát sárkánylovas vagy!- mondta Louny.
- Én most járok itt először. Szeretem az ismeretlen helyeket felfedezni.-
* Egy darabig csend volt aztán furcsa kérdéssel állt elő Rich. *
- Nincs szerelmem! Nem vagyok az a romantikus egyéniség! Rádásul nem hinném, hogy találnék valakit, aki elviselne!- mondta Louny határozottan és nevetve. *
- De, ha jól emlékszem, te azt mondtad, hogy a szerelmedre gondolsz!- mondta Louny. Remélte jól emlékszik. Aztán a szikla végéhez értek és a szakadék előtt álltak. Ijesztő látvány volt, de gyönyörű is egyben. Louny egy kicsit hátrébb lépett, hogy nehogy megcsúszon, bár számításait nézve, így is egy kicsit megingott.*
Vissza az elejére Go down
Richard Frigma
Könnyűlovas
Richard Frigma


Hozzászólások száma : 70
Age : 37
Hírnév : 3

Beosztások, rangok
Nép: Sárkánylovasok
Beosztás: Harcos
Rang: Felderítő

2. Carcaras-középhegység - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. Carcaras-középhegység   2. Carcaras-középhegység - Page 7 EmptyKedd Dec. 22 2009, 23:03

-Igen,jól emlékszel,tényleg rá gondoltam,és gondolok.(mindig)*Rich válaszolt Louny kérdésére.Aztán látta,hogy a lány szinte majdnem
megcsúszik a szirt végén.Erre Richard autómatikusan ,amikor látta,hogy Louny éppen,hogynem lebillen.Akkor felényúlt,és
elkapta karját.Megfogta erősen,és felészólt:
-Vigyázz,még bajod esik!*Mondta Lounynak,majd elengedte a lány kezét,amikor látta,hogy Louny nincs már veszélyben.Ránézett és ezt kérdezte tőle,érdeklődve:
-Jól vagy?
-Úgy nézel ki,mint aki a halál közelében jár.......kicsi levegőt vett Rich,majd így szólt-örülök,ha segíthetek .*Mondta,majd kicsit hátrébb lépett,és leült a fűbe.Gondolta leül ,mert ez a mélység még neki is igazán meredek volt!*
Vissza az elejére Go down
Richard Frigma
Könnyűlovas
Richard Frigma


Hozzászólások száma : 70
Age : 37
Hírnév : 3

Beosztások, rangok
Nép: Sárkánylovasok
Beosztás: Harcos
Rang: Felderítő

2. Carcaras-középhegység - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. Carcaras-középhegység   2. Carcaras-középhegység - Page 7 EmptySzer. Dec. 23 2009, 21:38

Szintlépő:1.szint
1.feladat-Sárkánytoll


*A Fellegvár közelében igencsak feltámadt a szél.Szinte már-már vihar volt,de Richard nem aggódott.
Éppen ebédelt amikor,odalépett hozzá egy másik sárkánylovas.Kinek neve David Flik volt.Idősnek
látszott,haja ősz,szakállt is viselt.Látszott,hogy kissé feldúlt az öreg.Valami fontos dolog lehet,ami miatt
oda rohant Richardhoz.*
-Mit tehetek,tehetünk önért,uram?*Kérdezte Frigma,kicsit elmosolyodva,mert Shadow,a sárkánya is a közel-
ben volt.*
-A nevem,David Flik.-
-Az én sárkányom már régen elpusztult.Viszont a segítségedet kérném.*Mondta sóhajtva az öreg David.*
-Én meg Richard Frigma volnék.
-Szívesen segítek,bármiben,amiben tudok.*Felelt Richard.*


A hozzászólást Richard Frigma összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Dec. 23 2009, 21:56-kor.
Vissza az elejére Go down
Richard Frigma
Könnyűlovas
Richard Frigma


Hozzászólások száma : 70
Age : 37
Hírnév : 3

Beosztások, rangok
Nép: Sárkánylovasok
Beosztás: Harcos
Rang: Felderítő

2. Carcaras-középhegység - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. Carcaras-középhegység   2. Carcaras-középhegység - Page 7 EmptySzer. Dec. 23 2009, 21:46

*Richard figyelmesen hallgatta az öreg beszédét.Vagyis inkább kérés volt ez,mint kijelentés.
Richard megkérdezte Davidtől,mi is lenne az a fontos dolog,ami az öreg lovas számára
ilyen kihagyhatatlan.Majd Frigma így szólt:
-Mi lenne az a fontos ügy?*Kérdezte Filk urat.Mivel David sokáig beszélt volna,ha Richard nem
teszi fel ezt a kérdést.*
-Oh,nos hát,az lenne,hogy a sárkányom amikor meghalt.Egyetlen emléket hagyott maga után.Még
pedig,egy tollat.Nagyon szép,és különleges az a toll.Csak hát elvesztettem.*Mesélte a sárkánylovas.*
Vissza az elejére Go down
Richard Frigma
Könnyűlovas
Richard Frigma


Hozzászólások száma : 70
Age : 37
Hírnév : 3

Beosztások, rangok
Nép: Sárkánylovasok
Beosztás: Harcos
Rang: Felderítő

2. Carcaras-középhegység - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. Carcaras-középhegység   2. Carcaras-középhegység - Page 7 EmptySzer. Dec. 23 2009, 21:54

-Annyira gyönyörű emlékem volt.Mind addig a percig,amíg el nem vesztettem.
-Hogy mindig jól lássam,és mindig eszembe jusson,a sárkányom,ezért az író asztalomon
tároltam.De jött egy nagy fuvallat,és hát elsodorta.
-Gyorsan utána kaptam volna,de túl gyors volt a szél.Aztán kiszállt az ablakon,és megakadt
egy szikla repedésben.Arra kérnélek Richard,hogy ha sikerülne szerezd vissza.Kérlek nagyon fontos,becses az számomra.*Majd David befejezte a toll "elvesztés törénetét".Gondolkozott egy darabig Richard.Aztán odafordult Shadowhoz.Majd így szólt:
-Shadow,te mit gondolsz?*Kérdezte Frigma Shadowt.*
Vissza az elejére Go down
Richard Frigma
Könnyűlovas
Richard Frigma


Hozzászólások száma : 70
Age : 37
Hírnév : 3

Beosztások, rangok
Nép: Sárkánylovasok
Beosztás: Harcos
Rang: Felderítő

2. Carcaras-középhegység - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. Carcaras-középhegység   2. Carcaras-középhegység - Page 7 EmptySzer. Dec. 23 2009, 22:08

*Shadow ránézett az ablakból Richardra,majd így felelt neki:
-Szerintem,együtt megoldjuk Richard.Ne aggódj,majd én körbe repülök,és körülnézek,hogy hol
lehet a toll.Rendben,Richard?*Kérdezte Shadow,ezután egy darabig csend volt,de aztán Richard,a töprengése után megszólalt:
-Igen,Shadow,rendben.Megbeszéltük!*Shadow így is tett,elrugaszkodott a vár mellől.Majd felszállt a magasba.
Még sokáig kőrözött,de aztán végül,valami fénylő szerű,érdekes dolgon akadt meg a szeme.Közelebb röpült,de nem túl
közel a várhoz,hogy ne legyen annyira feltűnő,hogy valami fontos dolgot csinálnak.Nem akarta,hogy bárki is beleszóljon a
"küldetésükbe".Ragyogó nap sütés volt ekkor,a madarak csiripeltek.Ám a szél kegyetlenül kavargott.Végre megközelítette
a várat,majd közelebb szállt.Rápillantott a tollra.Csodálatos,és káprázatos volt.Ahogy az öreg David mondta.
Shadow visszaszállt Richardhoz.Elmesélte,hogy hol van a toll.*
-Megtaláltam!Richard,ott van lentebb pár emelettel.Egy kisebb repedésbe akadt be!*Mondta Shadow.*
Vissza az elejére Go down
Richard Frigma
Könnyűlovas
Richard Frigma


Hozzászólások száma : 70
Age : 37
Hírnév : 3

Beosztások, rangok
Nép: Sárkánylovasok
Beosztás: Harcos
Rang: Felderítő

2. Carcaras-középhegység - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. Carcaras-középhegység   2. Carcaras-középhegység - Page 7 EmptySzer. Dec. 23 2009, 22:17

-Uram!David,Shadow a sárkányom megtalálta a tollát!
-Lemegyünk érte,és felhozzuk,rendben?*Fordult oda Davidhez Richard.*
-Oh,nem is tudom,hogy köszönjem meg,annyira hálás vagyok!*Csattant ki az örömtől David úr.
Annyira boldog volt,hogy ugrált örömében,majd kezet rázott Richarddal.Shadowra pedig rákacsintott.
Szinte már úgy viselkedett,mint egy kisgyerek.Alig bírta magát tűrtőztetni,a boldogságtól.*
-Nagyon hálás vagyok neked,Richard és Shadow.*De persze még hátra volt,hogy meg szerezzék
a tollat.Ami nagyobb feladat volt,mert épp ekkor volt nagyon nagy szélvihar.Amikor is tudni
illik,hogy a sárkányok nehezebben tudnak repülni,illetve fordulni.De Shadownak persze nem jelen-
tett gondot.*
Vissza az elejére Go down
Richard Frigma
Könnyűlovas
Richard Frigma


Hozzászólások száma : 70
Age : 37
Hírnév : 3

Beosztások, rangok
Nép: Sárkánylovasok
Beosztás: Harcos
Rang: Felderítő

2. Carcaras-középhegység - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. Carcaras-középhegység   2. Carcaras-középhegység - Page 7 EmptySzer. Dec. 23 2009, 22:30

-Nos akkor induljunk,Shadow!*Szólt oda Richard,és azzal ráugrott a sárkánya hátára.
Jól,és könnyedén tudott felpattani Shadowra.Könnyedén,és nyugodtan.Aztán,mikor már fenn ült,
Shadow hátán,a nyeregben,akkor elindultak.*
-Ezaz,gyerünk Shadow!
-Így tovább,mindjárt odaérünk!*Szólt Richard,és igen már látni lehetett a tollat.De hirtelen szél kapott
Shadow szárnyaiba,és kicsit megbillent egyensúlyilag.Úgy hogy Richard,is egy kicsit megingott.De
erősen tartotta a fogót,és vissza húzta Shadowt,majd újra rendes pózban voltak,ahogy kellett.*
-Már látom,ott van Rich!*Szólt Shadow,és közelebb repült,óvatosan megközelíve a várat.Már tényleg
közel voltak.*
-Ezaz,itt van Shadow!
-Egy kicsit közelebb gyere!*Szólt oda Richard a sárkányhoz.Shadow közelített,és ott volt a toll.Rich megragadta
kihúzta a repedésből.Sikerült,épségben kiszedni a tollat.Richard erősen megfogta,elrakta zsebébe,és indulásra
késztette Shadowt.Felszálltak a magasba.Ők is örültek,hogy másnak boldogságot szerezhetnek.Még tettek egy
két kört a levegőben,és visszaszálltak az ablakhoz,ahol már David várta őket!*
Vissza az elejére Go down
Richard Frigma
Könnyűlovas
Richard Frigma


Hozzászólások száma : 70
Age : 37
Hírnév : 3

Beosztások, rangok
Nép: Sárkánylovasok
Beosztás: Harcos
Rang: Felderítő

2. Carcaras-középhegység - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. Carcaras-középhegység   2. Carcaras-középhegység - Page 7 EmptySzer. Dec. 23 2009, 22:35

-Annyira köszönöm,hogy visszaszereztétek,köszönöm!*Mondta David!*
-Szívesen,bármikor David!*Mondta Richard,azzal kezetfogott az öreggel.Át
nyújtotta a tollat,és megölelték egymást.*


//Szinlépő elfogadva!
Orin nagyúr//
Vissza az elejére Go down
Richard Frigma
Könnyűlovas
Richard Frigma


Hozzászólások száma : 70
Age : 37
Hírnév : 3

Beosztások, rangok
Nép: Sárkánylovasok
Beosztás: Harcos
Rang: Felderítő

2. Carcaras-középhegység - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. Carcaras-középhegység   2. Carcaras-középhegység - Page 7 EmptySzer. Dec. 23 2009, 22:43

2.feladat-a seb

*Magasan szálltak együtt,a felhők fölött.Ugyan is az idő elég ködös,párás volt.
Itt voltak a Nwalca-tőzegláp felett.Nem volt az a kellemes látvány.Olyan hely ez,ahova
egy rendes ember nem igen megy.Fentről jó sok mindent látni lehet,és hát azt is észre lehet venni,ami igen kicsinek hat.
Leszálltak,mert igencsak elfáradtak.Sokat repültek már,így pihenniük kellett.Azonban amikor
már éppen,hogy letelepedtek,akkor egy csapat ork sereg csapott le rájuk.Váratlanul,de mégse ijedten fogadták
az orkokat Richardék.*
Vissza az elejére Go down
Richard Frigma
Könnyűlovas
Richard Frigma


Hozzászólások száma : 70
Age : 37
Hírnév : 3

Beosztások, rangok
Nép: Sárkánylovasok
Beosztás: Harcos
Rang: Felderítő

2. Carcaras-középhegység - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. Carcaras-középhegység   2. Carcaras-középhegység - Page 7 EmptySzer. Dec. 23 2009, 22:57

-Hát ezek meg mit keresnek itt?!*Kérdezte türelmetlenül Richard Shadowt.Még nem voltak olyan közel az
orkok,úgyhogy Richard elő tudta venni a kardját.Gyorsan előrántotta,és az orkok felé indult.De inkább már
futott,mint ment.Igyekezett minél hamarabb odaérni hozzájuk.De ekkor Shadow megszólalt:
-Richard!Állj,várj ne menj!
-Gyere vissza,ez csak csapda!*Ordított szinte Shadow,majd kicsit felszállt.Elrugaszkodott odaszállt Rich felé.Felkapta
mielőtt odaértek az orkok.*
-Mit csinálsz,Shadow!
-Hagyj,legyőzhettem volna őket!*Mondta a dühtől teli Rich,és közben tudta Shadow,jót akar,és a sárkányok már
előre megérzik a veszélyt!Így rábízta magát,és csak erősen kapaszkodott Shadowba.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





2. Carcaras-középhegység - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2. Carcaras-középhegység   2. Carcaras-középhegység - Page 7 Empty

Vissza az elejére Go down
 
2. Carcaras-középhegység
Vissza az elejére 
7 / 10 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
EVOLYRAN  :: EVOLYRAN - A SZÖVETSÉG :: Evolyrani Birodalom-
Ugrás: