EVOLYRAN

HomeCalendarGy.I.K.CsoportokRegisztrációBelépés

Share | 

Nyugati-vég kapuja, és környéke

Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9 ... 14  Next
SzerzőÜzenet
Christopher MCCallum
Könnyűlovas

Hozzászólások száma : 218
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Sárkánylovasok
Beosztás: Harcos
Rang: Felderítő

TémanyitásTárgy: Re: Nyugati-vég kapuja, és környéke   Vas. Júl. 26 2009, 19:13

*Chris is nagy hévvel evett, de lassan befejezték mindketten. A fiú felpillantott és látta, hogy bizony Casve is valúszinű ugyanolyan éhes lehetett, mint ő, hiszen ő is hasonlóképpen evett, mint a fiú. Lehet a zabálás jobb kifejezés lenne rá. De egy hölgyre ilyet nem mondunk. Szóval maradjnu kaz evésnél. Mikor végeztek, Chris is lehúzta a maradék borát. Mikor felpillantott, szinte leesett az álla. Casve talán most volt a leggyönyörűbb. Ahogy arcát megvilágitotta a gyertyafény, szeme csillogott és a mosolya... chris nem is nagyon hallotta a kérdést. Csak a lányt nézre és az ő barna szeme is csak úgy csillogott.*
-Gyönyörű vagy- suttogta és elmosolydott.*
-De ne haragudj, mit kérdeztél? Sétálunk? - állt fel Chris és várakozóan nézett a lányra.*
Vissza az elejére Go down
Casve
Erdőmester

Hozzászólások száma : 634
Hírnév : 15

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás: Gazdálkodó
Rang: Földműves

TémanyitásTárgy: Re: Nyugati-vég kapuja, és környéke   Vas. Júl. 26 2009, 19:22

*Egy darabig egymás szemébe néztek és nézték a szemek csillogását. Hát igen... ilyesmire képes egy gyertya. Majd a férfi egy bókot mondott. Erre kicsit el is pirult Casve. Nem tehet róla. Ő ilyen pirulós. Majd a férfi felállt és sétára hívta a lányt. Felállt ő is. A fogadós még odament, Chris meg kifizette az ebédet. Majd kimentek a fogadóból. És hát sétáltak. Casve mosolyogva tette fel újra a kérdést.*
-Ó csak azt kérdeztem, hogy Celestin eleszi előled az ételt, hogy ilyen éhes voltál?-*kis csend*
-Mit nézel mindig rajtam? Valami van rajtam, ami nem odaillik?- * kérdezi kicsit zavartan.*
Christopher MCCallum
Könnyűlovas

Beosztások, rangok

TémanyitásTárgy: Re: Nyugati-vég kapuja, és környéke   Vas. Júl. 26 2009, 19:26

*Chris elmosolyodik, ahogy látja, hogy Casve elpirul. Ez a kis rózsaszin pir mgég szebbé, még gyönyörűbbé teszi a lányt. a lány is feláll, Chris pedig kifizeti a vacsorát, majd elindulnak kifelé a fogadóból. Chris megjegyzi a helyet, hiszen az étel nagyon finom volt, biztosan visszatér még ide. Kilépnek az utcácára, ami még mindig olyan kihalt és kezd sötétedni is. Chris a kérdésre elneveti magát.*
-nos, nem. Én nem nagyon eszek nyers őzeket meg halat - nevet a fiú. Egy kis sziklához érnek, ahova le lehet ülni. Úgy látszik ebben a városban csak ilyen sziklák vannak a padok helyett. Chri a második kérdésre titokzatosan elmosolyodik. Közelebb lép és Casve szemébe néz.*
-Nos, ami azt illeti van egy kis szaft a szád szélén - suttogja a fiú, majd közelebb lép a lányhoz.*
-Leötörölhetem? - kérdezi és választ sem várva lágyan megcsókolja a lányt. Forró ajka Casve ajkához ér.*
~még annál is puhább, mint elképzeltem~*gondolja magában a fiú.*
Casve
Erdőmester

Beosztások, rangok

TémanyitásTárgy: Re: Nyugati-vég kapuja, és környéke   Vas. Júl. 26 2009, 19:42

*Mosolygott a férfi válaszán. Majd, amikor a férfi leállította és mondta, hogy szaft van a szája szélén, Casve megijedt, és leakarta volna törölni, de akkor Chris már közbeavatkozott.*
~Mi történik?~ *Jogos a kérdés. Hisz ilyet még sosem élt át. Igen, Chris megcsókolta. Casve akaratlanul lehunyta a szemét. Megvárta, míg a férfi befejezi, de ő maga nem csókolt vissza. Hisz teljesen meglepődött. Szóhoz sem tudott jutni. Csak nézte a férfit. Teljes komolysággal sőt. Mintha nedvesebbek lennének a szemei. Nem hazudhatja, hogy nem esett ez neki jól, de hát ő most nem akar férfit az életében "úgy". Kicsit hátrál. Pislogás nélkül a férfi szemébe néz, majd megszólal.*
-Chris...- *Suttogja.* -Te jó ember vagy. Nagyon örülök, hogy találkoztam veled, de nekem mint barátra van szükségem rád. Kérlek legyél a barátom, de semmi több.- *Kérlelve nézett a férfira. Akaratlanul, de eszébe jutott Aldo.*
~Ő is ezt akarta. Sőt... azt hiszem többet is. Aldonak úgy bevertem volna, de Chris... ő más. Neki nem vernék be. Aldo erőszakos volt. De Chris... ő kedves, barátságos, és jó ember. Nem szeretném elveszíteni, mint barátot. Bár most nem tudom, mi lesz ezek után. Soha nem fogunk már úgy egymásra nézni mint ezelőtt. Ó Chris... ezt elrontottad!~
*Elszomorodott, és ezzel az arckifejezésével nézett a szemben állóra is. Kisebb csend következett. Casve szólalt meg.*
-Mennem kell.- *Lehunyta a szemeit, majd felnyitotta és a kapu felé vette az irányt.*
Christopher MCCallum
Könnyűlovas

Beosztások, rangok

TémanyitásTárgy: Re: Nyugati-vég kapuja, és környéke   Vas. Júl. 26 2009, 19:50

*Chris lassan eleresztette Casve puha ajkait //nyelvvel nem ügyködött félreértések elkerülése végett Very Happy //. Érezte, hogy a lány nem csókol vissza és Chris tudta, hogy ezt bizony nem kellett volna. És mikor Casve-re nézett, látta is. Valamint a lány magyarázatot is fűzött hozzá. Chris gondolta, hogy poénnal elüti ezt a komoly és kemény helyzetet.*
-Oké. Értem. De már nem szaftos a szád! - kacsintott a lányra. De úgy látszik, hogy Casve-nek ez nem jött be, hiszen elindult a kapu felé.*
-Hé! Kislány! - -futott a lány után Chris.*
-Hazakisérlek, rendben? És közben kérdezgethetsz Celestinről - kacsint a lányra Chris és tartja a karját és várja, hogy Casve belekarol-e vagy sem.*
Casve
Erdőmester

Beosztások, rangok

TémanyitásTárgy: Re: Nyugati-vég kapuja, és környéke   Vas. Júl. 26 2009, 19:57

*A poén valóban nem jött be. Rezzenéstelen arc volt a reakció. Chris utánafutott.*
~Kislány?!~
-Te ugye most nem akarsz szórakozni velem?!- *Kérdezte kicsit megvetően. Az nagyon nem tetszett neki, hogy Chris hülyének nézi. Persze naív volt, de nem hülye. A kérdezősködés Celestinről sem jött be. De Casve kicsit puhított a tekintetén és nyugodtan nézett Chrisre.*
-Nincs rá szükség, Chris! Menj Celestinhez! Hazatalálok! Ahogy jöttem, úgy is megyek.- *Meg sem várva a választ megfordult és kisétált a kapun. Majd hazament az erdőbe.*
Christopher MCCallum
Könnyűlovas

Beosztások, rangok

TémanyitásTárgy: Re: Nyugati-vég kapuja, és környéke   Vas. Júl. 26 2009, 20:04

*Chris utoléri a lányt, de úgy tűnik Casve megelégetle a társaságot. nem kér többet chrisből és a fiú szive nagyot dobban. sajnálja, hogy igy elszúrta a dolgot. Szerette ezt a kislányt, hiszen nagyon aranyos és kedves volt, amellett hogy szép is. Casve mérgesen a fiúra néz, majd megfordul és elmegy haza.*
~ezt jól elintézted te idióta~*morogja a fiú, majd gondolatával Celetint keresi.*
~hát ez jól~*hallotta Celestin hangját a fejében. Morgott is, mérgesi s volt a fiúra, de a hangjában egyöttérzés is csendült.*
~kössz anyu~*morogta Chris, majd hazaindult.*
Christopher MCCallum
Könnyűlovas

Beosztások, rangok

TémanyitásTárgy: Re: Nyugati-vég kapuja, és környéke   Szer. Júl. 29 2009, 09:55

*Christopher és Celestin este elhozta magával Casve-t is. A lány még mélyen aludt, mikor Chris kinyitotta a szemét. A lányra pillantott és elmosolyodott. Most nem látszott zaklatottnak, szomorúnak és nem is félt. Csak álmodott és boldogan aludt. Casve a beépitett ágyon aludt. chris pedig - ofkorz - Celestinnel. Felnézett a sárkányra, akinek nyitva volt a szeme és a lányt nézte.*
~Te nem is aludtál? ~kérdezi a sárkánytól elámulva.*
Celestin

Hozzászólások száma : 54

Beosztások, rangok
Nép: Sárkányok
Beosztás: Bestia
Rang: Evolyrani sárkány

TémanyitásTárgy: Re: Nyugati-vég kapuja, és környéke   Szer. Júl. 29 2009, 10:03

*Celestin tegnap két emberrel érkezett meg a barlangba. Chris egy "lányt hozott haza". Persze ki mást, mint Casve-t, hiszen ki tudna, merne Celestinnel aludni. Miután hazaértek és lefektették Casve-t az ágyra, Chris elmesélte Casve történetét az elejétől a végéig. Persze voltak homályos foltok, hiszen Casve nem mondott el mindent érthetően. Celestin - Chris-szel ellentétben - komolyan vette a fenyegetőzést, igy egész este le sem hunyta a szemét, a lányra vigyázott. Ez nem esett neki nehezére, hiszen egész tegnap aludt, igy egész könnyen fent birt maradni. Csak nézte a lányt. Ki tudna bántani egy ilyen törékeny kis lelket? Ahogy nézte a lányt, a szárnyánál mocorgásra lett figyelmes. Lenézett és látta, hogy Christopher felébredt.*
~Jó reggelt! Igen, fent voltam és vigyáztam rátok!~*mondta a sárkány olyan lágy hangon, ahogy egy anya beszél a kisgyermekéhez. Majd elmosolyodott.*
~Hozz ennek a lánynak valami ennivalót, mert hogyha felébred, biztos nagyon éhes lesz!~*ajánlotta fel a sárkány Chrisnek ezt a lehetőséget, mire a fiú gyomra hangosan megkordult. Celestin elnevette magát.*
Christopher MCCallum
Könnyűlovas

Beosztások, rangok

TémanyitásTárgy: Re: Nyugati-vég kapuja, és környéke   Szer. Júl. 29 2009, 10:06

*Chris még mindig elképedve néz a sárkányra, majd mikor az lágy hangon megszólal, ő is elmosolyodik és átöleli Celestin nyakát.*
-Szeretlek! - suttogja a sárkány fülébe, mire az egy kedves kis morgással válaszol rá. Mint egy cica, mikor dorombol. Celestin felhozza a reggelit, mire Chrisnek hangosan megkordul a gyomra. Ő is elneveti magát.*
-Hát igen. Tegnap kimaradt a vacsora - mondta és jelentőségteljesen Casve-re nézett. De tekintetében nyoma sem volt a haragnak. Aggódott a lányért, aki még mindig édesdeden szundikált.*
-Rendben. Elmegyek reggeliért. Ha esetleg addig felébredne, mondd meg, hogy várjon meg! Köszi! - mondta fiú és kilépett a sziklaszirtre, majd a kis ösvényen át lesétál a városba.*
Celestin

Beosztások, rangok

TémanyitásTárgy: Re: Nyugati-vég kapuja, és környéke   Szer. Júl. 29 2009, 10:09

*Celestin az ölelésre eléggé meglepődik, hiszen Chrisből csak néha törnek fel ilyen érzelemhullámok. Mióta itt vannak, egyre kevesebbszer, mert megismerkedik az emberekkel, és izgatottabb. Nem nagyon foglakozik Celestinel. Ezért is lepődik meg olyan nagyon a sárkány most.*
~Én is Téged!~*suttogja és egy kis morgás hagyja el a torkát. Lehet, hogy valaki megijedne erre a hangra, de Chris már tudja, hogy ez a szeretetkifejezés a sárkányoknál. Furcsa. Mert egyben ijesztő is. Chris nekiindul az útnak.*
~feltétlenül itt tartom!~kacsint Celestin a fiúra, aki vág egy grimaszt, majd eltűnik. Celestin elneveti magát, majd ismét minden figyelmét Casve-re forditja.*
Casve
Erdőmester

Beosztások, rangok

TémanyitásTárgy: Re: Nyugati-vég kapuja, és környéke   Szer. Júl. 29 2009, 19:55

*Sokat aludt Casve. érdekes volt az álma. Eszébe jutott Aldo, Glorien, a vita és a fenyegetőzés, de minden jól végződött. Hát igen. Született optimista. Még az álmaiban is az. Kinyitotta a csipáját. Fura volt a tető a feje fölött. Nem a megszokott szabad ég tátongott felette. Felült hát és körbenézett. Két dolgot látott meg és egyet nem látott, amin meglepődött. A két dolog a barlang, meg Celestin. De aztán rájött, hogy mért is van itt. Visszaemlékezett. Na amit nem látott és meglepődött ezen az Chris volt. Megdörzsölte a szemét és nyugodt mosollyal szólt a sárkányhoz.*
-Jó reggelt! Remélem jót aludtál!- *Bár ahogy a sárkány szemébe nézett egy kis álmosságot látott benne. Igazából nem értette, mért.*
-Chris merre van?- *Kérdezte majd még inkább dörzsölni kezdte a szemét, hogy az álmosság még csak vissza se tekintsen a lányra.*
Celestin

Beosztások, rangok

TémanyitásTárgy: Re: Nyugati-vég kapuja, és környéke   Szer. Júl. 29 2009, 20:05

*Chris már jó ideje elment, a nap már majdnem dél tájékán jár. Celetsin kezd aggódni a fiúért, igy szólitja gondolatban:*
~Édesem, merre jársz?~ *kérdezi kissé aggódva és kinéz a város felé.*
~Leragadtam a pékségben és beültem egy fogadóba is. kilyukad a gyomrom. Casve felébredt már?~*jön a válasz. Celestin szinte érzi, hogy Chris tömi a fejét a finomabbnál finomabb húsokkal. Celestin elmosolyodik. Majd a még mindig alvó lányra pillant.*
~Még nem, de szerintem már elég sokat aludt ahhoz, hogy bármelyik pillanatban felébredjen~*mondja Celestin és egy képet küldd Chrisnek Casve-ről, aki még mindig édesdeden alszik. Majd a kapcsolat megszakad. Chris biztosan a kajára összpontosit, hogy minél többet raktározzon el a testében. Ekkor Casve mocorogni kezd, majd lassan kinyitja a szemeit és Celestinre pillant.*
~remek. pont most zárja el az agyát..~*morogja mérgesen magában Celestin és megcsóválja a fejét. De a mérge hamar elillan, ahogy az álmos leányzóra pillant. Látja, hogy Casve pillantása a plafonra esik és Celestin egyből kitalálja:*
-Ez nem a megszokott égbolt, ugye? - kérdezi mosolyogva és ő is felpillant a barlang plafonjára, ami szürkén néz vissza rájuk.*
-Na de most nem is látnál csillagokat, mert dél van. Jó sokat aludtál! - mondja Celestin a lánynak. Látja, hogy Casve körbenéz. elmosolyodik.*
-Remélem nem baj, hogy ide hoztunk. Chris elmesélte hogy mi történt. Sajnálom - sóhajt egyet a sárkány. Mikor Casve arról kérdezi, hogy aludt, Celestin melegen elmosolyodik és lágy hangon megszólal:*
-Édesem! Én kicsit komolyabban vettem a fenyegetést, mint Chris, igy nem aludtam. Egész este Rád vigyáztam! - mosolyog, majd gyorsan hozzáteszi:*
-De ne aggódj! Nem esett nehezemre! A tegnapi napot átaludtam - mondja, hogy a lánynak le legyen esetleg lelkiismeretfurdalása, hiszen ismeri Casve-t hogy milyen lelkiismeretes teremtés.
Casve
Erdőmester

Beosztások, rangok

TémanyitásTárgy: Re: Nyugati-vég kapuja, és környéke   Szer. Júl. 29 2009, 20:20

*Amikor Celestin a delet hozta fel, Casve nyugodtan a kijárat felé tekintett és csak nézte a beáramló világosságot. Majd a sárkányra néz.*
-Nem, semmi baj.- *Mosolyodik el.*
~Örülök, hogy ő is itt van. Nem szívesen maradnék most teljesen egyedül Chris közelében. Bár hogy idehozott, az nagyon kedves tőle, de ki tudja... még nem ismerem. És a legutolsó találkozásunk itt a fellegvárban nem a várt eseményeket hozta.~ *Gondolta magában. Nem tudni, hogy hallotta-e ezeket a sárkány. Casve még nem tudja, hogy mikor képes elzárni a gondolatait egy sárkány elől.*
~Mért? Chris nem vette komolyan a fenyegetést?~
*Már majdnem lelkiismeret furdalása lett attól, hogy Celestin egész éjszaka nem aludt, de amikor a sárkány beszámolt a tegnapi programjáról, akkor kicsit megkönnyebbült.*
-Hát Chris sok mindent nem szokott komolyan venni.- *Mondta kedves és megbékélő mosollyal.*
-Ő már csak ilyen.- *Ezt inkább már csak magának mondta.*
-Tényleg. Ő most hol van? Remélem nem esett baja. És szegény... gondolom azért ment a fogadóba, mert éhes volt. Én meg nem hagytam enni.-
*Na ne már... szegénynek most Chris éhsége miatt lett lelkiismeret furdalása.*
-Sőt. Ha még ki nem dobták, akkor nekem is van ott egy kihűlt sűltcsirkém. Hupsz!.-
*Hát igen. Ahogy kimondta a sűltcsirke szót, máris megkordult a gyomra.*
-Hmm... bocsánat!- *Mosolygott bocsánatkérőn a sárkányra.*
Celestin

Beosztások, rangok

TémanyitásTárgy: Re: Nyugati-vég kapuja, és környéke   Szer. Júl. 29 2009, 20:34

*Celestin látja, hogy Casve kipillant a verőfényes napsütésbe. Hát igen, ilyenkor mindig is igen meleg van. A fák zöldellnek és csodálatos a kilátás innen a sziklaszirtről. Bár a barlangból annyi mindent nem lehet látni, de ahol Celestin fekszik, a barlang szájától egy pár méterre valóban csodálatos a kilátás. A lány válaszára Celestin elneveti magát. Kinos lenne, ha az baj lenne a lánynak, hogy biztonságba helyezték. Hacsak azért nem, mert Chris-szel töltötte az éjszakát. Ahogy a lányt nézi, látja, hogy Casve valamin elgondolkozik. Be tudna furakodni a lány fejébe és meglátná, hogy min is gondolkozik a lány, de ezt illetlenségnek tartja. Mindenkinek kell lennie egy olyan helynek, ahol csak ő lehet: és ez a feje. Igy csak figyeli a lányt. Bár a szeméből elég sokat kiolvas és titokban elmosolyodik. *
-Nos igen. Chris nem mindent vesz komolyan. De biztos benne, hogy Aldo nem akar bántani Téged. Hiszen minden kapcsolatban vannak összezördülések - magyarázza Celestin és valóban azt a benyomást kelti, mint egy anyuka, aki magyarázza a gyermekeinek a felnőtt élet bökkenőit, veszélyeit. A kérdésre, hogy a fiú hol van, Celestin elneveti magát, ahogy elképzeli, hogy Chris tömi a fejét.*
-Nos igen. Elment enni. Na meg reggelit hozni neked. De lehet, hogy ebéd lesz belőle. Ha akarod idehivhatom. De ha jobb szeretnél fogadóban enni, akkor szólhatok neki, hogy ott találkoztok - ajánl fel két lehetőséget a lánynak Celestin.*
Casve
Erdőmester

Beosztások, rangok

TémanyitásTárgy: Re: Nyugati-vég kapuja, és környéke   Szer. Júl. 29 2009, 20:42

-Pedig Aldo nagyon komolyan beszélt! És én hiszek neki. Egyszerűen gyűlölet áradt a szavaiból és a tekintetéből. Nem hiszem, hogy meggondolná magát. Szinte csak rosszat hallottam róla.-
*Mindezt teljes komolysággal mondta. Kicsit meg is volt ijedve, de jól esett neki, hogy itt van a sárkány, aki megvédi őt, és hát... Chris is itt van. Talán ő is megvédi.*
-Jajj, ne, hagyd csak. Nem kell idehívnod. Ne ugráltassuk. Majd én lemegyek hozzá. Azt hiszem tudom melyik fogadóban fogom megtalálni őt. Így is ideje egy kicsit mozognom. Nem szoktam meg az egy helyben ülést.- *Ezzel a kijelentésével fel is állt és lenézett és elment a barlang szájához. Ott egy kicsit meghátrált.*
-Ö... hupszi.- *Majd a sárkány felé nézett.* -Esetleg levinnél a földig? Izé.. a zuhanást most kihagynám.- *Az utolsó mondatot elég félénken és a szakadék felé tekintve mondta.*
Celestin

Beosztások, rangok

TémanyitásTárgy: Re: Nyugati-vég kapuja, és környéke   Szer. Júl. 29 2009, 20:50

*Celestin is elkomolyodik, ahogy Casve beszél. Tényleg úgy tűnik, hogy a lány komolyan veszi a férfit. Tisztán látszik a szeme csillogásából, hogy valójában fél ettől a férfitől.*
~Mi lehet benne olyan félelmetes?~*gondolja magában Celestin. Mjad mikor Casve mondja, hogy lemegy Chris-hez, Celestin elmosolyodik.*
-Nos, akkor nem szólok neki! - kacsint a lányra. Mikor az segitséget kér, Celestin elneveti magát.*
-Ott van a kis ösvény a lovasoknak! - bök fejével egy kisebb ösvény felé.*
-De természetesen leviszlek! - mosolyog, majd feláll és várja, hogy Casve felmásszon a hátára. Majd egy gyors zuhanórepüléssel leteszi a földre és útnak ereszti a lányt.*
-Vigyázz magadra! - óvja a lányt, majd visszarepül a barlangba.*

//Úgy ird, hogy már a Fogadóba méz Chrishez, de ide irj!//
Casve
Erdőmester

Beosztások, rangok

TémanyitásTárgy: Re: Nyugati-vég kapuja, és környéke   Szer. Júl. 29 2009, 21:06

*Mikor a sárkány rámutatott az ösvényre kicsit elszégyellte magát, hogy nem vette észre, de az is elég meredeknek tűnt, így inkább Celestin hátára mászott. Bár az sem biztos, hogy ez volt a legjobb megoldás, mert egy kicsit a sárkány eltúlozta a leszállítást. Casve leszállt a sárkányról és egy kicsit szédült.*
-Öhm... köszönöm Celestin!- *Majd a sárkány vissza is repült. Casve kicsit gondolkozott, hogy merre is akart indulni, de aztán rájött, hogy előbb be kell mennie a kapun, utána minden simán fog menni. Be is tért a kapun. Az oroszlán szobrok élethű képe megint csak megragadták Casvét. e most nem időzött tovább, ment a Sárkányfog-fogadóba. Mivel Casve agytérképe tökéletes, így hiba nélkül a fogadóhoz ért. Bement. Most más volt itt az élet, mint legutóbb. Már többen voltak, és nagyobb volt a jókedv. Bár valószínűleg este van itt a legnagyobb buli. Körbenézett, néhányan rá is tekintettek, hogy mit keres egy fogadóban egy ártatlan kislány, de mikor Casve meglátta Christ, és mellé ült, akkor a többiek már nem is foglalkoztak vele. Na jó. Volt egy-két pali, aki még rásandított.*
-Üdv!- *Köszönt szomorkás vidámsággal. Ki tudja milyen az, de hát Casve képes így nézni.*
-Jó étvágyat. Szólt az éppen étkező úrfinak.*
Christopher MCCallum
Könnyűlovas

Beosztások, rangok

TémanyitásTárgy: Re: Nyugati-vég kapuja, és környéke   Szer. Júl. 29 2009, 21:18

*Christopher egy nagy csomaggal az ölében étkezett. Péksütemények Casve-nek. Hát igen. Reggeli. Bár már lassan elmúlt dél, de ezt Chris nem nagyon vette észre. Túlságosan el volt foglalva az előtte elterülő ezernyi étel illatával és izével. Volt ott saláta, sült csirke és borjú, valamint köretnek rizs és krumpli is. Chris pedig szinte két marokra falta az ételt. Egyik kezében egy csirkecomb volt, másik kezében a villát tartotta, amivel a köretet tette a szájába, minden falat hús után. Ekkor lépett be Casve és egyenes a fiú asztalához indult. Chris észre se vette volna a lányt, ha pár fiatalabb férfi nem kezd el fütyörészni és vidáman kurjongatni Casve-nek. Chris ekkor felpillantott és meglátta a lányt. Elkerekedett a szeme. Majd nyelt egy nagyot és letette az ételt. Ahogy Casve leült, Chris felpattan és megvárta, mig Casve elhelyezkedik, akkor foglalt csak ő is helyet. Persze az ölében lévő szatyor igy legurult az asztal alá, Casve lábához. Chris kimeredt szemmel néz a lányra, majd lesandit az asztal alá.*
-Izé. Szia Casve! Az a reggelid volt...-motyogja a lánynak és látszik rajta, hogy elpirul, illetve, hogy kicsit zavarban van és szégyenli is magát, amiért igy megvárakoztatta a lányt.*
-De mivel úgy látom kissé szétgurultak a zsemlék, igy kérlek vegyél! - mutatott körbe a teletömött asztalon és egy bocsánatkérő mosolyt küldött Casve-nek.*
-Jól aludtál? - kérdezte Chris, miközben az asztal alatt kutakodott a megmaradt zsemlék után. Mikor felemelkedik - ofkorz - bevágja a fejét az asztalba.*
-Áú! - morogja és megtapogatja a fejét, majd Casve-re pillant.*
-Öhm, tessék! - nyújtja oda neki a megmaradt zsemléket.*
~Kössz, hogy szóltál hogy jön. Akkor talán nem tömöm két pofára a kaját a számba!~küldött Celestin felé egy haragos mondatot, majd megrázta a fejét.*
~Mindegy...~*morogja, majd Casve-re pillant.*
Casve
Erdőmester

Beosztások, rangok

TémanyitásTárgy: Re: Nyugati-vég kapuja, és környéke   Szer. Júl. 29 2009, 21:32

*Elnevette magát a zavarba jött férfin, na jó, most inkább fiún. Ahogy felállt, úgy gurultak le, az elvileg Casvénak szánt csomagok. Casve is gyorsan az asztal alá bújt, de Chris megkínálta az asztalon lévő finomságokkal. A lány vett is egy még érintetlen csirkecombot. Azt kezdte el rágicsálni, és hozzá vett egy kis kenyeret is.*
-Ühm? ja jól!- *Mondja kicsit teli szájjal, majd nagyot nyelt és még egyet mosolygott a férfin, ahogy az turkál az asztal alatt. a és be is veri a fejét. Casve megint felnevetett, de gyorsan el is komolyodott és sajnálkozóan kérdezősködött Christől.*
-Juj, nagyon fáj? Öhm.. köszi... - *Mondja az összegyűjtött zsömlékre. És hogy Chris meg ne bántódjon, amikor elfogyott a kenyere, Casve a zsömlékből vett ki egyet, és azt rágicsálta tovább a lassan elcsontosodó csirke mellé. Majd együtt étkeztek. "Étkeztek".*
-Bocsánat, hogy tegnap miattam nem tudtál vacsorázni. Nem kellett volna megkérjelek, hogy vigyél haza. Sajnálom! - *Töri meg a csentet a már jóllakott lány. Már Chris is befejezte az evést, hisz ő már régebb óta elkezdte.*
-Ezért inkább már nem is zavarok. Visszamegyek az erdőbe. Köszönöm, hogy segítettél nekem!- *Majd felállt és indulni készült. Néhány fiatal férfi újra rátekintett.*
Christopher MCCallum
Könnyűlovas

Beosztások, rangok

TémanyitásTárgy: Re: Nyugati-vég kapuja, és környéke   Szer. Júl. 29 2009, 21:37

*Christopher elmosolyodik, amikor a lány felnevet. Mjad adja a sértődöttet.*
-Most kinevettél? Mos tényleg kinevettél? Na szép. Én itt megmentelek egy háborgatótól, veszek neked zsömlét és kinevetsz. ez szörnyű...-*morogja Chris, de persze a szeme a nevet, hogy Casve is tudja, hogy csak viccel. Mikor a lány feláll, hogy indulni készül, Chris is feláll.*
-Ha nem haragszol egy darabon elkisérnélek. De persze ha csak akarod...-*teszi hozzá kicsit védekezően a fiú. Nem akarja megint elkövetni azt a hibát, mint az egyik este....*
Casve
Erdőmester

Beosztások, rangok

TémanyitásTárgy: Re: Nyugati-vég kapuja, és környéke   Szer. Júl. 29 2009, 21:42

*Már indulna, de Chris is feláll és felajánlja a személyes kíséretét. Casve körbenéz, majd igenlően bólint egyet. Talán érdemes lenne ilyen társaságban nem egyedül hazamennie. Fölvettek néhány csomagot, majd kimentek a fogadóból. Hát kicsit csendbe sétálgattak egymás mellett. Casve tudta, hogy ami történt azt meg kéne beszélniük. De nem tudta, hogy is hozhatná fel az esetet. Valószínűleg elég kínos ez Chris számára is. Casve mély levegőt vett és a földet bámulta. Persze közben haladtak tovább és már ki is értek a kapun.*
-Chris... izé... Szerintem meg kelene valamit beszélnünk.*
Christopher MCCallum
Könnyűlovas

Beosztások, rangok

TémanyitásTárgy: Re: Nyugati-vég kapuja, és környéke   Szer. Júl. 29 2009, 21:50

*Chris becsomagol egy pár húsdarabot meg egy kis krumplit, majd pár aranytallért dob az asztalra és int a fogadósnak. Ahogy kilépnek, Casve igent int, hogy Chris hazakisérhesse. Elmosolyodik, majd a lányra pillant. Elég csendben sétálnak egymás mellett és Christ ez kezdi idegesiteni. Neki valahogy eszébe sem jut, hogy megbeszéljék azt, ami közöttük történt. Casve elmondta, hogy csak barátok és Chris ezt megértette, bár sajnálta. amikor Casve felhozza a témát, Chris teszi az értetlent.*
-Mit is? Igen, ha gondolod maradhatsz még nálunk. Ne félj, nem lesz semmi baj. HA az a hülye Aldo megtámad, csak próbáld meg leképzelni Celestint és már ott is termünk! Ne aggódj! - öleli át a lányt szorosan és egy puszit nyom a feje búbjára.*
Casve
Erdőmester

Beosztások, rangok

TémanyitásTárgy: Re: Nyugati-vég kapuja, és környéke   Szer. Júl. 29 2009, 21:57

*Casve kicsit elszomorodott, hogy Chris teszi az értetlent, de talán érthető. Nem is hozza fel többet a lány. Csak hát olyan mérgesen köszönt el tőle, hogy lelkiismeret furdalása lett. Szegénynek egyszer majd egy nagy lyuk lesz a lelkiismeretén... A férfi Aldot hozza fel. Meg is állnak. Chris elmondja, hogy veszély esetén mit tegyen, Casve meg is jegyezte, majd Chris átölelte.*
-Rendben! Köszönöm. Majd tovább sétáltak és elérték a barlangokat.*
-Chris... én most hazamegyek. Nem bujdoshatok örökké. Nekem az erdő az otthonom. Elég nagy, nehezen találna meg Aldo ha esetleg keresne. Köszönöm, hogy nálatok tölthettem az éjszakát. Ezerszer csókolom Celestint! Visszlát!-
*Majd megfordult és a Tolmen erdő felé vette az irányt. Két órás út következett.*

// Kösszentyű a játékot!! Smile //
Christopher MCCallum
Könnyűlovas

Beosztások, rangok

TémanyitásTárgy: Re: Nyugati-vég kapuja, és környéke   Szer. Júl. 29 2009, 22:04

*Chris és Casve sétálnak és lassan elérnek a barlangokhoz. Eljött a búcsúzás pillanata. Casve megköszöni azt, hogy vigyáztak rá, illetve a tanácsot, hogy gondoljon Celestinre.*
~remélem működni fog~*morogja magában Chris, majd mikor Casve elbúcsúzik és elindul az erdő felé, Chris utána köszön,és megigéri, hogy átadja Celestinnel a csókokat. Persze nem személyesen, csak szóban. Majd ő is felmegy Celestinhez.*
Christopher MCCallum
Könnyűlovas

Beosztások, rangok

TémanyitásTárgy: Re: Nyugati-vég kapuja, és környéke   Hétf. Aug. 03 2009, 12:37

1. sárkánylovas küldetés.

*Christopher kissé álmosan ébredezik. elég nehéz napja volt tegnap azzal a temetős kalanddal. Mikor megmutatta az emlékeit Celestinnek, hát a sárkány eléggé kibukott. Szépen szólva. De örült, hogy Lovasa épségben hazaért. Igy most ketten voltak a sziklafalban, beszélgettek és örültek, hogy még élnek.*
-Kéne valamit enni – jelenti ki Chris és a gyomrára teszi a kezét. Nem evett már egy ideje.*
-Gyere, keressünk valamit! – jelenti ki. Feláll és Celestinre néz, aki kissé összehúzott szemekkel néz a fiúra.*
-Most mi van? Tudom, rossz voltam. Elfelejthetnénk végre? Vigyél le a falba! Éhes vagyok! – morog a fiú és várakozóan Celestinre pillant.*
Celestin

Beosztások, rangok

TémanyitásTárgy: Re: Nyugati-vég kapuja, és környéke   Hétf. Aug. 03 2009, 12:37

*A sárkány bizony igen ideges volt tegnap, de hát nem tudott mit tenni. Még a fiúval kapcsolatba se tudott lépni. Viszont mikor Chris hazaérkezett sérülésekkel, vágásokkal, csupa véresen, hát bizony megállt a szive ijedtében. Azóta már megbeszélték a dolgot és Celestin már nem haragszik a fiúra. Csak nagyon félti.*
-Ezen túl soha nem engedlek el sehova egyedül! – jelentette ki morcosan Celestin, mire Chris csak egy apró horkantással reagált. *
-Rendben, leviszlek. De megvárlak a fogadó előtt! – jelentette ki Celestin, majd feláll és megvárta, míg Chris felül a hátára. Aztán együtt szálltak le a faluba, a fogadóhoz. Útközbe nem beszélgettek, Celestin szótlan volt és Chris nem is próbált beszélgetést kezdeményezni. Tudta, hogy most ő s hibás és bizony nagyon megijesztette a sárkányt. *

A hozzászólást Celestin összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Aug. 03 2009, 13:01-kor.
Christopher MCCallum
Könnyűlovas

Beosztások, rangok

TémanyitásTárgy: Re: Nyugati-vég kapuja, és környéke   Hétf. Aug. 03 2009, 12:38

*Mikor Celestin leszállt a fogadó elé, Chris lepattant róla.*
-Oké, várj meg, ha akarsz. De szerintem jobban tennéd, ha te is elmennél enni valamit – jegyzi meg Chris furfangosan vigyorogva. Celestin mérges tekintetére visszakozóan int.*
-Jól van na. Csak Te sem ettél már egy napja, gondolom Te is éhes lehetsz! - mondja olyan szemekkel, mintha tényleg aggódna Celestinért, ami persze igaz is, de most valahogy jobban szeretn egyedül lenni és nem akarja, hogy a sárkány még jobban anyáskodjon felette, mint szokott. Persze ezt Celestintől már megszokta, de néha roppant idegestiő. Mint most is. De Celestin mérges tekintete nem akar eltűnni, igy Chris visszavonulót fúj.*
-Oké, oké. Várj meg! Ahogy gondolod – motyogja a fiú és belép a fogadóba.*

A hozzászólást Christopher MCCallum összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Aug. 03 2009, 12:55-kor.
Celestin

Beosztások, rangok

TémanyitásTárgy: Re: Nyugati-vég kapuja, és környéke   Hétf. Aug. 03 2009, 12:38

*Celestin leszáll Chris-szel a fogadó elé. Mikor Chris egyből be akart menni, elkapta és visszarántotta maga elé a fiút.*
-Megvárlak! – jelenti ki a sárkány, ellentmondást nem tűrő hangon. Természetesen a fiú egyből megpróbálja lebeszélni. Celestin mérgesen néz Chrisre, aki rájön, hogy a sárkány nem mozdul mellőle. felajánlja, hogy Celestin is menjen el vadászni, de a sárkány erre csak horkant egyet.*
-Megvárlak, utána eljössz velem! - jelenti ki komolyan. Nem sokszor látni Celestint ilyen komolynak. A szeme csak gy szikrázik. Elengedi a fiút, Chris bemegy a fogadóba, Celestin pedig felrepül a várost körbevevő sziklafalak egyikére, kényelembe helyezi magát és vár.*
~végül is mégsem várhatom meg a fogadó ajtaja előtt~*gondolja magában. Erre a gondolatra egy apró mosoly fut végig a száján, de hamar el is tűnik és ismét visszajátssza gondolataiban a tegnap estét, amit Chris átélt.*

A hozzászólást Celestin összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Aug. 03 2009, 13:03-kor.
Christopher MCCallum
Könnyűlovas

Beosztások, rangok

TémanyitásTárgy: Re: Nyugati-vég kapuja, és környéke   Hétf. Aug. 03 2009, 12:39

*Christopher belép a fogadóba. Már előre összefut a nyál a szájában, ahogy megérzi az illatokat. Rendel magának egy sült csirkét, majd leül az egyik asztalhoz. Megpillant egy öregembert, aki lehorgasztott fejjel egy tollat tart a kezében. De nem akármilyen tollat. Egy sárkánytollat. Chrisnek elkerekedik a szeme és odasétál az öreg emberhez.*
-Hé ember! Mi késztette arra, hogy kitépjen egy sárkányból egy tollat? – kérdezi, nem kis haraggal a hangjában. Az öreg felnéz és sóhajt egyet. *
-Ez az egykori sárkányom tolla. Meghalt egy csatában, ez az egy emlékem van róla – mondja halk hangon az öregember, mindvégig a tollat nézve. Chris szeme kikerekedik, majd leül.*
-Oh. Sajnálom… - motyogja. Ő el sem tudná képzelni Celestin nélkül az életét. Most nagyon szánja ezt az embert, hogy elvesztette a sárkányát. *
Ajánlott tartalom

TémanyitásTárgy: Re: Nyugati-vég kapuja, és környéke   

Nyugati-vég kapuja, és környéke
Vissza az elejére 
5 / 14 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9 ... 14  Next