EVOLYRAN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EVOLYRAN


 
KezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Similar topics

 

 6. Otthon - Ared háza

Go down 
+2
Aredhel Narmolanya
Mesélő
6 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Aredhel Narmolanya
Fényhozó
Fényhozó
Aredhel Narmolanya


Hozzászólások száma : 397
Age : 36
Hírnév : 3

Beosztások, rangok
Nép: Mágusok
Beosztás: Boszorkány
Rang: Isthar

6. Otthon - Ared háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 6. Otthon - Ared háza   6. Otthon - Ared háza - Page 2 EmptyCsüt. Ápr. 16 2009, 20:43

*Ared párás szemmel nézett Zotharra, hiszen a szavai simogatták a lány lelkét.*
-Én is szeretlek téged, kedves.-
~ Furcsa, olyan természetesen jönnek elő ezek a szavak belőlem. Pedig nem hittem volna, hogy valaha is mondok ilyesmit valakinek... Mintha ezer éve lett volna, hogy valamikor Aredhel Narmolanya magányos volt.~
*Amikor Zothar előhúzta a kis csomagot, Ared apró sikkantással bontotta ki. Míves lánc csúszott a tenyerébe; arany és ezüst szemekből verve. A lány egy percig csak gyönyörködött a szépségében, majd a férfira emelte a szemeit. A szava is elállt nagy örömében, és csak nézte-nézte a férfit. Aztán hozzábújt, lábujjhegyre állt és puha csókot lehet az ajkára.*
-Ez gyönyörű... mintha kettőnkből állna. Az arany fénye olyan, mint azok a kis szikrák a szemeidben, amikor nevetsz. Az ezüst pedig az én fényemre hasonlít. Köszönöm szépen.-
*Átölelte a férfit, majd felé nyújtva a láncot megfordult és felemelte a haját, hogy Zothar a nyakára tudja csatolni az ajándékát.
Amikor megérezte a lánc sima érintését a bőrén, ismét szembe fordult a férfival, és odahúzta a karosszékhez.*
-Gyere, üljünk le. Mesélj nekem, mi történt veled, amíg nem láttuk egymást?-
*Kényelmesen elfészkelődött Zothar ölében. Bár volt még egy karosszék, a világért sem szakadt volna el szerelmétől.*
Vissza az elejére Go down
Zothar Dragon
Tűzlobbantó
Tűzlobbantó
Zothar Dragon


Hozzászólások száma : 130
Age : 259
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Mágusok
Beosztás: Vándor
Rang: Elemi mágus

6. Otthon - Ared háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 6. Otthon - Ared háza   6. Otthon - Ared háza - Page 2 EmptyCsüt. Ápr. 16 2009, 21:01

*Megmosolyogta szerelme szavait. Ő is valami ilyesmire gondolt, de így konkrétan nem tudta volna megfogalmazni.*
-Nos, valóban. És hidd el, hogy nem kell köszönnöd. Ez természetes dolog, szívem.
*Azzal felcsatolta a nyakláncot. Aztán már csak azon kapta magát, hogy a karosszékben ül, s az ő ölében pedig Ared csücsül. Melengető érzés volt ez mindkettejük számára. Aztán mikor Ared kérdezte Zothart a történtek felől, a mágus csak elmosolyodott, majd a lány haját piszkálgatva belekezdett.*
-Nos, annyira sok lényeges dolog nem történt velem. Éltem szép kis életem a mágusok földjén. Bár volt egy nagyobb kalandom. El is mesélem neked. Tehát, elmentem Luth Diron barlangjába, hogy szerezzek maganak egy kristályt a varázsbotomba, ugyanis sajnálatos módon a másik kimerült és eltörött. Nem is volt semmi gond, mígnem megpillantottam egy gyanús alakot. Még nem mentem be a barlangba, de az az alak már igen. Én meg mivel úgyis arra tartottam és kíváncsi voltam, hát utánamentem. De hiába lépkedtem halkan, ő észrevett engem. El is bújt, de én megtaláltam. No és ez volt a meglepetés. Ugyanis egyik ismerősőm, Formenya Hyalma..egy boszorkány volt az. Tudni illik, hogy nem nagyon szíveljük egymást. Kissé rossz tapasztalataink vannak egymással szemben, de amúgy nincs vele semmi bajom. Szóval megbeszéltük a dolgainkat és kiderült, hogy ő is kristályért jött. Ezzel nem is lett volna gond, csakhogy egy troll is közbeszólt. Egyedül sajna nem bírtam vele, így Formenya is segített. De végül csak elkapott az a fárnya szörny! Én meg majdnem halálra rémültem, hogy most mi lesz: megesz vagy csak megöl? Így hát utolsó erőmet összeszedve egy tűzgömböt löktem a torkába. Ezezl aktiváltam az éppen felettünk lévő tűzkriostályok erejét, s a troll....nos, ő elhalálozott. A kristályok ki is merültek, de legalább segítettek rajtam és Formenyán. Ezután pedig szépen elvettük mindketten azt a kristályt, amiért mentünk.
*Itt egy pillanatra elhalgatott, majd nbémi habozás után mondta csak el a másik kis részletet.*
-No, és még van valami. Formenya elvezetett engem a legősibb tűzkristályhoz, a Tűzkristályok Királyához. És hát felajánlotta nekem, hogy elvehetem. Hiszen senkié sem. De úgy döntöttem, hogy inkább nem veszem el. Még nem vagyok hozzá méltó, úgy vélem. Így csak egy egyszerű erős tűzkristályt hoztam. De szerintem ez is megteszi a dolgát. Ezután szétváltak útjaink. Formenya vándorútjára ment, én meg haza. Aztán nem sokkal ezután indultam el ide. És m,ost itt vagyok. Ennél jobb helyen már nem is lehetnék!
*Mondta, azzal gyengéd csókot adott Aredhelnek. Hozzábújt, mint egy kisgyerek, s mélyen magába szívta szerelme illatát. Nagyon kellemes illat volt ez, mit Zothar sosem feledett el.*
Vissza az elejére Go down
Aredhel Narmolanya
Fényhozó
Fényhozó
Aredhel Narmolanya


Hozzászólások száma : 397
Age : 36
Hírnév : 3

Beosztások, rangok
Nép: Mágusok
Beosztás: Boszorkány
Rang: Isthar

6. Otthon - Ared háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 6. Otthon - Ared háza   6. Otthon - Ared háza - Page 2 EmptyCsüt. Ápr. 16 2009, 21:33

*Tágra nyitott szemekkel hallgatja a kalandot. Amikor Zothar oda ér az elbeszélésben, hogy majdnem legyőzte a troll, a lány hátán végigfut a hideg, és kutatóan néz a férfira, hogy vajon nem esett-e mégis komolyabb baja. Aztán büszkén hallgatja tovább, hogy végül is hogyan sikerült elbánni a szörnnyel az ő erős és hatalmas kedvesének.*
-Akárki legyen is Formenya, bár nem ismerem, hálás vagyok neki a segítségéért, hogy épségben visszakaptalak.-
*A Tűzkristályok királyának említésére azonban elkomorult Ared tekintete.*
-Arról a kőről már én is hallottam. A régi legendák úgy emlegetik, hogy a kő, ami él. Állítólag maga a föld lelke, és egykorú azzal. Nagy tudású, és tapasztalt mágus tudja csak túlélni a találkozást vele.-
*Lázasan törte a fejét, hogy mi az, amit még tud a kristályról. Egy pillanatig mókásan ráncolta a homlokát, majd hirtelen ijedt arcot vágott és finoman megérintette a férfi mellkasát. Félrehúzta az inget, de amikor a márványsima bőrt megérintett, tdudta, hogy Zotharnak nem eshet baja.*
-A régi mesterem szerint ha valaki méltatlan ember közelít a kristálykirályhoz, forró lángok kezdik el emészteni a szívét, s végül kiégeti azt a helyéről... Büszke vagyok rád, hiszen bebizonyosodott, hogy igaz szíved van, s becsülettel teli. Bár én ezt mindig is tudtam.-
*Szavainak nyomatékául pillekönnyű csókot nyomott Zothar bőrére a szíve fölött, arcát a nyakába fúrta, és szórakozottan tekergette ujja körül a férfi egy hajtincsét.*
-Hiszen te magad vagy a tűz. Minden lélegzeteddel erősebb leszel, és igazi méltó utóda vagy a hajdani tűz elemű ősmágusoknak. Nem is választhattál volna megfelelőbb ágát a mágiának. Mint ahogy én sem a magamét. Helyesen mondtad, hogy egy kicsit mindig elrugaszkodom a földtől, hiszen elég csak rám nézni: teli vagyokmindenféle kék-zöld foltokkal. Általában elrévedek mindenfélén, s a figyelmetlenségem persze meg is termi a maga dudorait.-
*Halkan nevetett a lány, s közben könnyedén, leheletfinoman masszírozni kezdte Zothar tarkóját a dús, hosszú haj alatt. *
-Egy isthar mindig talál valamit, amin elmélkedni lehet. De nekem még nagyon sokat kell tanulnom és komolyodnom, mert pillanatnyilag ha meglátok egy gombát vagy valami szép virágot, egy-kettőre odavannak a bölcs gondolatok. Ha pedig velem vagy, hát... nem éppen a bölcselkedésen jár az eszem.-
Vissza az elejére Go down
Zothar Dragon
Tűzlobbantó
Tűzlobbantó
Zothar Dragon


Hozzászólások száma : 130
Age : 259
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Mágusok
Beosztás: Vándor
Rang: Elemi mágus

6. Otthon - Ared háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 6. Otthon - Ared háza   6. Otthon - Ared háza - Page 2 EmptyPént. Ápr. 17 2009, 19:12

*Először nem értette, hogy Ared mire is akar kilyukadni ezzel az egész kristályos dologgal és eléggé zavarta, hogy olyan komor arcot vágott szerelme. Persze aztán kiderült minden, s a férfi csak mosolygott mindezen. Örült neki, hogy Ared ennyire jó embernek tartja. A további mondatok is mintha csak simogatták volna a füleit. Kellemes volt ilyen jó dolgokat hallani. Ő is együtt nevetett kedvesével, majd mikor az befejezte, Zothar is szólt egy kicsit.*
-Szerelmem, azok a dudorok el fognak tűnni, amint én gondozásba veszem őket. Kezdek is gyanakodni, hogy nem azért keletkeznek-e rajtad, hogy én kényeztethesselek?
*Azzal végigsimított a lány hátán, majd óvatosan benyúlt a felsője alá. Egy újabb csók váltása után elmosolyodva mondta.*
-Hidd el, nekem sem a bölcselkedésen jár az eszem....
*Azzal csókolni kezdte Ared nyakát, s közben kezeivel a felső alatt vándorolt. Megpróbált gyengéd maradni mindvégig. Tudta, hogy Areddel így kell bánni. Így hát óvatosan megsimogatta a lány kebleit, majd mélyen a szemébe nézett. Fura volt, de még mindig nem volt biztos abban, hogy Ared is ugyanerre gondolt-e. Pedig biztosan, de a férfiban mindig is ott szunnyadt a kétség, hogy hátha rosszat tesz. Így volt ez most is, de szerencsére le tudta győzni, és lehúzta kedveséről a felsőjét. Persze a sajátját is levetette, s magához szorította a lányt.*
-Nem akarom, hogy megfázz.
*Kacsintott szerelmére. Egy kis hatásszünetet követően kezei lejjeb tévedtek a lány feneke tájékára,miközben ajkaival a csodálatos domborulatokat kóstolgatta. Ösztönei teljesen átvették agya felett az irányítást. Bár egyáltalán nem is akart ellenállni. Óvatosan felállt, közben felvette Aredet, s hagyta, hogy a nő átfonja a lábait az ő dereka körül. Azzal Zothar miközben Aredet csókolta, belépett a házba, s kedvesétől egy kis segítséget kérve a hálószobába tért. Ott óvatosan az ágyra tette Aredet, majd ő is az ágyra mászott, hogy folytass eddigi tevékenységét. Finom csókokat lehelt a lány testének minden pontjára, s közben már a nadrágot próbálta lehámozni kedveséről. Kezei gyengéden érintették a selmyes bőrt, s az érintések mentén csak úgy lángolt mindkettejük bőre.*
Vissza az elejére Go down
Aredhel Narmolanya
Fényhozó
Fényhozó
Aredhel Narmolanya


Hozzászólások száma : 397
Age : 36
Hírnév : 3

Beosztások, rangok
Nép: Mágusok
Beosztás: Boszorkány
Rang: Isthar

6. Otthon - Ared háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 6. Otthon - Ared háza   6. Otthon - Ared háza - Page 2 EmptyPént. Ápr. 17 2009, 19:57

*Aredet teljesen magával ragadta a férfi szenvedélye, s úgy szédült bele a forró ölelésbe, mint egy apró kis bogár a tűzbe.*
~Tűz... nem is lehetne jobban jellemezni téged, drága... te magad vagy a tűz.~
*Pillanatokon belül eljutottak addig, hogy Ared bőre a lelkével együtt lángba borult, s míg Zothar simogatta, gyújtogatta érzékeit, Ared egy pillanatra arra gondolt, hogy ha véletlen arra jön valaki, s meglátja őket... Valószínűleg a férfi fejében is megfordult ez, hiszen hirtelen felállt, s a lányt erős karjaival átölelve vitte be a házba. Gyors tájékozódás után lehorgonyoztak a hálóban, s míg a férfi megszabadult a ruháitól, Ared az ablakon beszűrődő hold fényénél gyönyörködött a férfi márványsima bőre alatti izmok játékában.*
~Egyszerűen tökéletes. Olyan szép a teste, mint a lelke...~
*Tovább gondolkodni azonban nem maradt ideje, hiszen Zothar csókjai és érintése egyre magasabbra korbácsolták a vágyat; boldogan merültek bele egymás testébe. A lányn minden egyes kis porcikája Zothar után sikoltott, s a félhomályban tágra nyitott szemmel nézte szerelmét. Mintha örökre el akarná raktározni magában ezeknek a perceknek az emlékét. Végül szinte beleájult a nagy gyönyörbe és boldogan pihegett kedvese karjaiban. Ujjai végével simogatta Zothar homlokát, arcát, és boldogan mosolygott.*
Vissza az elejére Go down
Zothar Dragon
Tűzlobbantó
Tűzlobbantó
Zothar Dragon


Hozzászólások száma : 130
Age : 259
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Mágusok
Beosztás: Vándor
Rang: Elemi mágus

6. Otthon - Ared háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 6. Otthon - Ared háza   6. Otthon - Ared háza - Page 2 EmptySzer. Május 06 2009, 09:58

*Testük szabályosan lángolt, s vágyaik az egekig értek már. Aztán Zothar szorosan, még szorosabban magához ölelte Aredet, s elérték a gyönyörök leggyönyörűbbikét. Ared láthatóan jól érezte magát, nem kevésbé Zothar. Mosolyogva tekintett szerelmére, miközben az arcát simogatta. A férfi eközben pedig a lány hasát cirógatta, s fel-felnevetett. ~Annyira gyönyörű...Talán meg sem érdemelném, amilyen betyár vagyok én. Vagyis inkább voltam...Ared valahogy megszelidített. És ez úgy érzem, jó dolog. Remélem, mndig is így fogom ezt érezni...~ gondolta Zothar, majd óvatosan felkönyökölt és kedvese szemeibe fúrta övéit.*
-Ared....szerelmem....tudod, néha elgondolkozok azon, hogy valójában miért is találkozunk. Talán a sors akarta így? Nem tudom, de úgy érzem, hogy ez így jó. Ez így helyes. Nagyon kellemes az időt veled tölteni. És szeretlek....nagyon is. És örülök, hogy most itt lehetek, a házadban. Jaj, annyira de annyira jó érzés! Tudod, korábban egészen züllött életet életem. Aki megtetszett, azt azonnal az ágyamba csábítottam. S hát valljuk be, ez egész könnyen ment. De veled más volt. Mert te más vagy. Amikor megláttalak, már akkor tudtam, hogy itt valami különös dolog fog történni. És igen, ez lett a vége. Megváltoztattál....és ezt egyáltalán nem bánom. Szeretlek...
*Mondta, azzal megcsókolta Aredet. Hosszasan tartott, s Zothar beleadta midnen érzelmét ebbe az egyetlen kis csókba. Gyengéden simított közben végig Ared testén, s újra magához ölelte. Mosolyogva bújt hozzá, majd egy kis játékba kezdett. Úgy tett, mintha harapdálná Aredet, s még olyan hangot is adott hozzá, mint mikor a kutyák marakodnak. Persze közben nevetett és gyengéden érintette a nő bőrét, vigyázott rá, mint a legféltetteb kinycsére.*
Vissza az elejére Go down
Aredhel Narmolanya
Fényhozó
Fényhozó
Aredhel Narmolanya


Hozzászólások száma : 397
Age : 36
Hírnév : 3

Beosztások, rangok
Nép: Mágusok
Beosztás: Boszorkány
Rang: Isthar

6. Otthon - Ared háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 6. Otthon - Ared háza   6. Otthon - Ared háza - Page 2 EmptySzer. Május 06 2009, 20:01

*Ared komolyan szemlélte Zothar arcát, míg hallgatta a vallomást. Kicsi komolykás mosoly ült a szája szélén, s míg a férfi beszélt, a lelkében ezernyi apró kis isthar-gyertya gyúlt. A szerelmes szavak hallatán ünnepélyes hangulat lett úrrá a lányon, hiszen nem volt még ember, akihez ennyi szeretettel kötődött volna, és aki után ennyire vágyakozott. Az édes csók után pedig már nem is volt semmi kívánsága, hiszen mindene megvolt, amit nő kívánhat ezen a földön.*
- Tudod, én mindig is azt hittem, hogy magányosan tengetem majd a napjamat valahol egy erdő közepén, távol mindentől és mindenkitől. És úgy éreztem, hogy ez így éppen jó is lesz. Nem csodálkozhat ezen senki, ismerve a családomat.-
*Kicsit elmerengett, megjelent előtte az édesapja és a testvérei képe, az öreg mesteré és Harané. Szeretettel gondolt vissza a családjára, és amikor eszébe jutottak az új reményei, amiket Evolyran földje táplált belé már a megérkezésének első napján, hirtelen világossá vált előtte: Zothar az új élet. Ared sebzett öntudata gyógyulni kezdhet, és a saját boldogsága által még többet tud adni annak, aki igazán fontos a szívének.*
- Soha nem hittem volna, hogy lesz egyszer valaki, akit ennyire szeretnék, akire ennyire büszke vagyok, és akinek a mosolya mindennél fontosabb lesz a számomra... igen, szeretlek téged, és ez így van jól. Egyszerűen és természetesen jött az érzés, szinte észre sem vettem először, hiszen úgy éreztem magam veled, mintha már ezer életen keresztül együtt lettünk volna. És rettentően bosszantott, hogy nem tudtam ezt közölni veled, és félszegen viselkedtem, mert igazából azt sem tudtam, elmondhatom-e... Aztán egy ideig nem láttalak, és egyre jobban kínzott a hiányod. Valahogy úgy éreztem magam, mint aki büntetésben van. És amikor jöttél...-
*Ragyogó arccal emelte Zotharra a szemeit, és közben bőszen reménykedett abban, hogy a férfi ki tudja hámozni a szavaiból az értelmet. Hiába, az istharok, még ha nem is tanulták, igencsak szövevényesen tudnak fogalmazni. Ared pedig szerette volna teljesen kitárni a lelkét a férfi előtt.
Mielőtt azonban túl komolyra fordult volna a lány hangulata, a férfi ugratni kezdte: aprókat harapott belé és még morgott is hozzá, mint valami kutya. Ared nem bírt magával, kacagva védekezett látszólag, s közben csiklandozni kezdte a férfit. Zothar olyan viccesen morgott, hogy egyszerűen nem bírta abbahagyni a nevetést a hallatán.*
~Hűha, szegénykém, mit szólna, ha visszamorognék?~
*Egy pillanatig eljátszott a gondolattal, aztán végül is amellett döntött, hogy jobb, ha nem teszi. Ared félelmetesen ijesztő hangokat tudott produkálni, és torz pofával vicsorogni mellé. Persze, hiszen jó tanítómestere volt: Haran, a hatalmas szürke farkas. Ez a tudománya nem egy szorult helyzetből segítette már ki a lányt.*
- Húúú, már szinte fáj az oldalam a nevetéstől... És éhes is vagyok.-
Vissza az elejére Go down
Zothar Dragon
Tűzlobbantó
Tűzlobbantó
Zothar Dragon


Hozzászólások száma : 130
Age : 259
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Mágusok
Beosztás: Vándor
Rang: Elemi mágus

6. Otthon - Ared háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 6. Otthon - Ared háza   6. Otthon - Ared háza - Page 2 EmptyPént. Május 08 2009, 14:42

*Mosolyogva hallgatta Ared mondatait. Érezte, hoyg azok a szívéből jönnek, s ennek nagyon örült. Tudta hogy mennyire szereti őt a lány. Boldog volt. És most még boldogabb, mert Ared is bevallott mindent, amit csak tudott mondani erről az egészről. Boldog pillanatok voltak ezek mindkettőjük számráa. Zothar mosolyogva folytatta a vicsorgást és morgást, ameddig Ared meg nem szólalt. Akkor azonnal abbahagyta, s egy forró csók után mosolyogva így válaszolt.*
-Édesem....abbahagyom, amikor csak mondod. És hogyha éhes vagy, az még nagyobb ok arra, hogy felfügesszem a nevettetésedet. Ráadásul én is éhes vagyok.
*Kacsintott Aredre, majd még egy kis "túrába" kezdett a lány testén. Végigcsókolta a felsőtestét, majd lejjebb érkezett. Ott végig a lány lábán, majd vissza fel. Mosolyogva csókolta kedvesét, s eljátszogatott egy kis ideig. Úgy tűnt, Ared sincs ennek ellenére. De aztán a férfi pár vadító csók után elkezdett ujjával körözni a lány hasán, s mélyen a szemébe főrta tekintetét. Areden lehetett látni, hogy élvezi ezt a kis játékot, de Zothar nem akarta húzni az idegeit azzal, hogy éhezteti, így gyengéden megcsókolta, s végigsimítva haján így szólt.*
-Édes....akkor menjünk enni. Bár én veled sokkal jobban jól tudnék lakni,azért nem árt néha valami valóságosan ehetőt is enni, nemde?
*Mosolygott, s közben körülnézett, hova is dobták le ruháikat. Először nem látott semmit sem, de aztán sieresen megpillantotta mind Ared, mind a saját ruháit. Mosolyogva tekintett vissaz Aredre. ~Annyira gyönyörű...és ezt nem győzöm neki elmiondani elégszer...~ Eltelve kedvese szépségétől, tovább mosolygott, s várta, hogy meginduljanak.*
Vissza az elejére Go down
Aredhel Narmolanya
Fényhozó
Fényhozó
Aredhel Narmolanya


Hozzászólások száma : 397
Age : 36
Hírnév : 3

Beosztások, rangok
Nép: Mágusok
Beosztás: Boszorkány
Rang: Isthar

6. Otthon - Ared háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 6. Otthon - Ared háza   6. Otthon - Ared háza - Page 2 EmptyPént. Május 08 2009, 20:44

*Ared lába teljesen elgyengült és reszketett a férfi érintései és csókja következtében. Amikor elkezdett kikászálódni a nyoszolyáról.*
~Ez utolérhetetlen. Mintha erre vártam volna vagy ezer évet. De az azért kellemetlen lenne, ha kiszédülnék az ágyból, és röhejes is.~
*Az ablakon beszűrődő holdfény miatt az egész szoba sejtelmes, tompa fényben úszott. Ared egy pár pillanatig még legeltette a szemét Zothar testén, majd észbe kapva elkezdett a ruhái után kutatni. Amikor megpillantotta a ruhadarabokat, eszébe ötlött, hogy bár igen kényelmesek, felesleges lenne újra teljesen felöltözni most, az éjszaka közepén. Zothart bámulva persze az is felmerült benne, hogy tulajdonképpen kár volna holmi ruhával elrontani a látványt, s a gondolat hatására el is pirult. Aztán persze a levegő is kissé csípős volt már így, az éjszaka közepén, ezért aztán a lány az ágyból kimászva egyszerűen maga köré tekerte az egyik vékony, takarónak használt zöld anyagot. Ellépkedve a férfi mellett a konyha felé vette az irányt. Nem állta meg persze, hogy ne simítson végig Zothar arcán.*
-Gyorsan megmelegítem a teát, és összeszedek pár falatot a kamrából. Ha gondolod, tarts velem. De ha esetleg inkább megmártóznál, szívesen megmutatom a fürdőt. Arra aztán igazán büszke vagyok.-
*Választ sem várva a konyhába vetette magát, hiszen szeretett volna mielőbb túl lenni a vacsorakészítésen.*
-Arra gondoltam, hogy valami egyszerűt együnk... van túrónk, egy csomó fűszernövény, egy kis hideg sült, és friss kenyér. Meg persze egy csomó barack. A faluban szedtem. -
*Az ütött-kopott rézüst alá gyújtott, s kérdően nézett Zotharra.*
-Nos, hogy döntöttél, drága?
Vissza az elejére Go down
Zothar Dragon
Tűzlobbantó
Tűzlobbantó
Zothar Dragon


Hozzászólások száma : 130
Age : 259
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Mágusok
Beosztás: Vándor
Rang: Elemi mágus

6. Otthon - Ared háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 6. Otthon - Ared háza   6. Otthon - Ared háza - Page 2 EmptySzomb. Május 16 2009, 14:26

*Mikor végre Ared kikászálódott az ágyból, Zothar is felállt, majd magára kata nadrágját. Több ruhát nem vett föl, nem volt értelme. Mosolyogva követte kedvesét a konyha felé, de egyelőre nem szólt semmit sem. Most csak Areddel foglalkozott, aki úgy sürgött-forgott az ételeknél, mintha végtelenül sürgős lenne elkészíteni a vacsorát. A férfi mosolyogva állt ott, majd hajába túrt, s mélyen a nő szemébe nézett.*
-Hogyan döntöttem? Nos, a fürdés jólesne, de mivel te nem lennél ott, ezért kénytelen vagyok itt maradni és segédkezni a vacsora elkészítésében. Hidd el, én is tudok ám ételt készíteni. Hisz sokáig egymagam éltem életem. Azalatt sok dolgot megtanultam ám.
*Kacsintott egyet. Büszkén karba tette kezeit, s tüzes tekintetével nézett kedvesére. Alig bírta megállni, hogy rá ne vesse magát ismételten. Csak az tartotta vissza, hogy most vacsorát kell készíteniük, mivel elég éhesek. Azért persze Zothar sem volt egy nagy önmegtartóztató, így közelebb hajolva Aredhez hosszasan megcsókolta. Gyengéden bújt szerelméhez, miután a csóknak vége szakadt. Aztán látván, hogy a rézüst már igen csak átforrósodott, végigsimított Ared haján, s így szólt.*
-Szívem! Jobb lesz, ha most tényleg a főzéssel foglalkozunk, mert különben éhen pusztulunk, ha így folytatjuk.
*Mindezt úgy mondta, mintha Ared csókolta volna meg őt és ő lenne az ártatlan bárányka. Miután sikeresen elengedték egymást, a férfi kissé tétlenkedve odaállt az üsthöz, majd megpróbált valamit csinálni, amiből a végén nem sült ki semmi sem. Kínos volt ez a helyzet, de tudta, hogy kedvese megérti. Ennek ellenére kissé szégyenkezve fordult Aredhez.*
-Nos, ha esetleg mondanád, mit csináljak, akkor azonnal aktivizálnám magamat.
*A mondat végén könyörgő pillantásokkal nézett a nőre, aki halkan kuncogva nézett Zotharra. A férfi meg legszívesebben felgyújtotta volna magát mérgében, amiért ilyen együgyűnek tünteti fel magát. Bár nem mintha Ared nem ismerné eléggé, mégis. A férfi telesen meg volt zavarodva. ~Na, szedd össze magadat, Zothar! Hisz nem kell bizonyítanod, a lány szeret téged úgy,a hoyg vagy!~ Győzködte magát, ami nagy nehezen be is vált. Közben azért még várt, kedves hátha mond pár bíztató szót, hogy mit is tegyen végre.*
Vissza az elejére Go down
Aredhel Narmolanya
Fényhozó
Fényhozó
Aredhel Narmolanya


Hozzászólások száma : 397
Age : 36
Hírnév : 3

Beosztások, rangok
Nép: Mágusok
Beosztás: Boszorkány
Rang: Isthar

6. Otthon - Ared háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 6. Otthon - Ared háza   6. Otthon - Ared háza - Page 2 EmptyVas. Május 17 2009, 15:16

*Ared az előbbi csóktól kipirulva és persze teljes zavarban állt egyik lábáról a másikra. Azért is fogott olyan őrült sürgés-forgásba az ételkészítés terén, hogy leplezze zavarát. Amikor aztán észrevette, hogy Zothar is ugyanabban az állapotban leledzik, elnevette magát, és gyorsan körbenézett.*
- Talán, ha volna kedved, a húst és a kenyeret felszeletelhetnéd. Én egy kicsit gyönge vagyok...-
*Kacsintott egyet a férfira, majd ördögi gyorsasággal kezdte apróra vágni az ablak párkányán lévő cserepekből szedett fűszernövényeket. Amikor kész lett, óvatosan belekeverte a túróba, majd kis sanda pillantással belekóstolt. Egy kis sót még tett hozzá, és elégedetten szemlélte a művét.
Aztán elnézegette a késsel ügyködő Zothart és a szíve megmelegedett. Teljesen belefeledkezett a férfi látványába, mígnem eljutott a tudatáig, hogy a kis rézüstben már forr a tea. Gyorsan lekapta a tűzről, és előszedegette a szükséges tányérokat, bögréket. Magában hálát adott a közeli falu kézműveseinek, akitől a beköltözésekor vásárolta a konyhai eszközök egy részét. Szerencsére volt elég edény, mert bár a lány eredetileg magányos életre helyezkedett be, azért számított arra, hogy esetleg vendége akad.*
-Kinn vagy benn együnk? -*kérdezte a férfit.*
-A fürdő úgyis megvár, de nekem már kopog a szemem az éhségtől.-
*Egy kis kosárba pakolta a barackok egy részét, és élvezettel szívta be az édes illatot. ELismerően füttyentett egyet, amikor megpillantotta a férfi művét: Zothar egy fa tálon gyönyörűen elrendezte a sültet és a kenyeret. A fütty után Ared elpirult és enyhén megszeppenve nézett fel.*
-Izé, ne haragudj, ez csak úgy kicsúszott... a bátyáim csinálták mindig ezt, és valahogy eltanultam... már ezer éve nem fütyültem, de .... szóval nem akartam bárdolatlanul viselkedni... -
*Egyre inkább belekavarodott a mondanivalójába, bocsánatkérően pislogott Zotharra, és a szája szélét rágicsálva állt meg előtte.*
~Ajjaj, úgy látom, nagyon otthonosan érzem magam vele. Már el is felejtettem, hogy milyen az, amikor egy másik ember társaságában teljesen fesztelenül viselkedhetek.~
Vissza az elejére Go down
Zothar Dragon
Tűzlobbantó
Tűzlobbantó
Zothar Dragon


Hozzászólások száma : 130
Age : 259
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Mágusok
Beosztás: Vándor
Rang: Elemi mágus

6. Otthon - Ared háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 6. Otthon - Ared háza   6. Otthon - Ared háza - Page 2 EmptyVas. Május 17 2009, 23:42

*Megkönyebbült, mikor meghallotta az "utasításokat". Mosolyogva látott neki a kenyér és a hússzeletek felszeleteléséhez. Közben mosolyogva oda-odapillantott Ared felé is, hogy megnézze, kedvese mit csinál. És hát csodálkozva vette észre, hogy a nő őt figyeli. Persze ennek a felismerésnek Zothar semmi jelét nem adta, szépen folgozott tovább. Már ha ezt munkának lehet nevezni. Tovább folytatta a dolgot, mert még volt vissza pár darab hús és eg ykis kenyér, ami felvágásra várakozott. ~Hm. Ebből igen finom étek fog készülni. És Ared felől is kellemes illatok szállnak fel a levegőbe...Azt hiszem, ma jól fogok lakni.~ Mosolyodott végüle, majd a felszeletelt húsokat és a kenyeret egy kisebb tálban szépen elrendezte, s kedvese felé fordult vele. Ared pedig egy jó nagyot füttyentett, amin Zothar elcsodálkozott kissé. Nem volt hozzászokva, hoyg egy nő megfütyülje a munkáját. Zavarba is jött egy kicsit, de hallván a nő hangján a azavartságot, egykettőre helyre jött önbizalma, s gyengéd, lágy hangon így szólt.*
-Nos, drágám, semmi gond nincsen. Tudod, örülök, hogy egy ilyen remek lánnyal külthetem el a vacsorámat. No meg mást is.
*Kacsintott Aredre, majd odapillantot a nő által készített ételekre és beleszagotl a teába is. Azok a kellemes illatok már magukban jóllakatták a mágust, de persze ez nem volt elég neki. Mosolyogva válaszolt kedvesének.*
-Azt hiszem, hogy most jobb lesz, ha bent maradunk. Itt nem zavarhat senki sem. A fürdő meg még valóban megvár minket. Talán nem szalad el. Hacsak nem varázsoltad el.
*Nevetett fel, majd segített Arednek az ételeket az asztalra tenni. Ezután odament a nő székéhez és kihúzta neki. Miután ez megtörtént és a hölgy helyet foglalt, Zothar is leült vele szemben, majd végignézett a sok finomságon. Azt sem tudta, igazából melyikkel is kezdje a vacsoráját. Mindet finomnak találta így első ránézésre. De mégis volt egy, ami nagyon ízletesnek tűnt. Ízletesnek még a többinél is. Ebből vett is maga elé egy keveset, majd Aredre pillantva így szólt.*
-Jó étvágyat, szívem!
*Azzal nekilátott a vacsorának. Egészen az étkezés befejeztéig nem szóltak egy szót sem. Mindkettejük jóízűen evett, s jóllakott. Zothar kicsivel előbb végzett Arednél, de illedelmesen megvárta a nőt, majd felállva az asztaltól megdicsérte a "remekművet".*
-Ez nagyon finom volt, édesem! Többször is csinálhatnánk együtt a vacsorát. Viszont most van egy méág jobb ötletem, mint az evés. Tudod, hogy már így említetted, elmehetnénk meglátogatni a fürdőt is, ha gondolod.
Nézett ravaszkásan Aredre, majd kézen ragadta, s felhőzta a székből. Szorosan magához ölelte, adott neki egy forró csókot majd széles mosollyal megkérdezte, merre találja a fürdőt. Szép lassan el is jutottal a helységig, ahol Zothar ámulva és bámulva engedte el kedvese kezét, hogy mindent jól szemügyre vehessen, míg Ared előkeresi a neki megfelelő olajat, amit a vízbe rakhat.*
Vissza az elejére Go down
Aredhel Narmolanya
Fényhozó
Fényhozó
Aredhel Narmolanya


Hozzászólások száma : 397
Age : 36
Hírnév : 3

Beosztások, rangok
Nép: Mágusok
Beosztás: Boszorkány
Rang: Isthar

6. Otthon - Ared háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 6. Otthon - Ared háza   6. Otthon - Ared háza - Page 2 EmptyHétf. Május 18 2009, 21:33

*Ared alig merte elhinni, hogy Zothar itt van vele, együtt készítenek vacsorát és csendben, jóízűen falatoznak. Kissé félt is, hogy mit fog szólni a férfi az egyszerű ételhez, hiszen csak az volt az asztalon, amit a falusi piac és az erdő adott. A legjobb az egészben azonban Zothar volt. Olyan fesztelenül, otthonosan érezték magukat, mintha a világ közepe az Otthon lenne és a legfontosabb a kettejük szerelme. Olyan helyénvaló volt minden. Még az az illetlen füttyentés is, ami miatt Ared így utólag is szégyenkezett kissé, és ami miatt végtelenül hálás volt a férfinak, hogy olyan kedvesen elsiklott felette. Ared egy istharhoz méltóan, és persze a maga természetének megfelelően komolyan végiggondolta az elmúlt időket. Azaz inkább csak szándékában volt, mert ahogy belenézett Zothar különös szemeibe, számára megállt az idő, s nem létezett az univerzumnak más tája sem. A vacsora végeztével a férfi pedzegetni kezdte a fürdést egy hosszú, gyengéd csók után. A lány ravaszkásan elmosolyodott, s útban a fürdő felé vidáman gondolkodott.*
~Na, most találkozol az egyetlen túlzó szeszélyemmel... kíváncsi vagyok, mit szólsz ehhez.~
*Soha semmiben nem kereste Ared a fényűzést, így az óvatlan szemlélőre valószínűleg nagy hatással lehetett volna a lány fürdője. Ha látta volna valaki. Zothar volt az első, aki bebocsáttatást nyert Aredhel Narmolanya fürdőtermébe. A lány heteket töltött azzal, hogy megkeresse a megfelelő fákat és köveket, ráleljen a szükséges varázsigékre, és megtalálja a tökéletes helyét minden egyes apró növénynek. Ennyi maradt Telithrandir nagyúr palotájának pompájából a lány lelkében; s mivel nem akarta megmutatni másnak, a saját kezével alakította ki, önnön mulattatására.
Ared óvatosan a férfira pillantott, s hogy gondolatait elterelje, nekilátott az előkészületeknek. Túl sok dolga nem volt, hiszen a varázsigékra fordított idő és energia megtérült: a hatalmas, harsogó zöld színű falevél alakú kádban állandóan tiszta és kellemes hőmérsékletű friss víz volt. A padlót és a falakat a legfehérebb színű juharból készítették, olyan gonddal simítva, hogy a fa erezete áttetszően futott végig a nemes anyagon. A gondosan betelepített növények pedig eszményi zugokat hoztak létre, ahol a lány elrejthette a gyertyáit.
Rendjének legegyszerűbb varázslatát használva Ared lángra is lobbantotta őket, s a sokszínű lángocskák meghitt hangulatot teremtettek, elkeveredve a jókora ablakon beszűrődő ezüstös holdfénnyel.
Ared óvatosan illatos szappanforgácsot szórt a vízbe, ami feloldódva lágy habbá vált és kellemes, enyhe fűillatot árasztott. Szerette a lány ezt a saját maga alkotta szappant, mert elnyújtózva a habokban, szülőföldje tavaszi rétjeit juttatta az eszébe. Mivel nem akarta elriasztani Zothart túl erős, nőies illattal, választása egy apró üvegcsére esett. Golgotavirág és citromfű aranyszínű olajával volt teli a kis üveg, s gyertyafényben úgy tűnt, mintha magától izzana.
Amíg a vizet kevergette és a leheletnyi, alig jelen lévő illatot szívta, elkalandoztak a gondolatai.*
~Azt hittem, hogy számomra a szülőföldemen kívül nincs már lehetőség egy teljes életre. Ismered ezt az érzést, tudom: kötnek a szabályok és az elvárások, teszed a dolgod és közben lassan elfelejted, hogy valahol mélyen egy szabad lélek elárvultan sír a napfény után a lelkedben... A palota fürdőjében találtam rá a magam álomvilágára. A párában és az illatos vízben ellazulva repültem a képzeletem szárnyán csodás, távoli helyekre. Elmélkedtem és álmodoztam... Hol vagy már, apám, hol a palota és hol vannak a pompával és szikrázó ékszerekkel teli termek... nem hiányzik... most boldog vagyok.~
*A lány lassan leeresztette magáról a vékony zöld anyagot, és óvatosan a vízbe lépett. Kinyújtotta a karjait Zothar felé,és hívogatóan nézett rá.*
-Gyere, drágám, éppen jó a víz.-
Vissza az elejére Go down
Zothar Dragon
Tűzlobbantó
Tűzlobbantó
Zothar Dragon


Hozzászólások száma : 130
Age : 259
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Mágusok
Beosztás: Vándor
Rang: Elemi mágus

6. Otthon - Ared háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 6. Otthon - Ared háza   6. Otthon - Ared háza - Page 2 EmptyHétf. Május 18 2009, 22:41

*Mindeközben jól szemügyre vette a fürdőt. Az csodálatos volt. Álomba illően szép. Oly különösen és egyedien volt elrendezve minden, mihez foghatót még sosem látott a férfi. Ráadásul ez eléggé fényűzőnek is tűnt. És ez kissé fura volt Aredhelt ismerve. Hiszen ő alapjában véve egy kedves, szerény lány volt és egyáltalán nem jellemző rá a fényűzés. Mégis, ez a helyiség, a fürdő egészen "csicsás" volt a többi szobához képest. Bár ez a szó túl erős ehhez. Inkább csak egyszerűen díszesebb, mint az Otthon többi helyisége. Persze ez sem zavarta a férfit. Mosolyogva csodálta meg újból és újból a kis gyertyákat, s mindig megörült, mikor egy újabbat fedezett fel valamelyik kis eldugott helyen. Eközben Ared felé is tekintett, aki még javában az üvegcsék között keresgélt. Zothar-t ez nem zavarta, többször is rákacsintott a lányra, aki észre sem véve a férfi kis gesztusait szakértelemmel bíró tekintettel nézegette az üvegcséket. Aztán végre sikeresem kivűlasztott egyet, aminek elég furcsa, ámde annál szebb színe volt. És ráadásul úgy tetszett a gyertyák fényében, mintha magától adna fényt, mintha izzana. Zothar mosolyogva vette észre, hogy most már ideje lenne neki is mennie. Ared eközben levetette magáról ruháját. A férfi sem tett másképpen. Lehúzta magáról egy szál nadrágját, amit viselt, majd megfogta kedvese kezét és belépett ő is a vízbe.*
-Ez tökéletes, édesem! Nagyon csodás ez a hely is...mint te magad.
*Azzal gyengéden megcsókolta a nőt, s közben óvatosan lemerült vele a víz alá. Mosolyogva tekintett Aredre a víz alatt, majd egy pillanattal később már a víz felszínén prüszkölve rázta meg fejét, így a haján lévő vizet szerteszét fröcskölve. De ez most nem érdekelt senkit sem. Még kissé vicces is volt ahogy lerázta a vizet a hajából..mint a farkasok. Aztán mélyen a lány szemeibe nézve közelebb úszott hozzá, hogy erős karjaival átölelje, s ismét megcsókolja. Kéjes sóhajok közepette csókolta Ared hol felső, hol alsó ajkát. Közben kezeivel a nő domború idomait simogatta, s mosolyogva csikizte meg néha-néha a hasát vagy éppen a hátát. Egyszer-kétszer el is nevették magukat, de Zothar csak tovább ügyködött. Most már Ared nyakánál járt, s egyre vadabbul csókolta azt. De végül megállt, s szorosan átölelte a nőt. Majd mosolyogva kezdett neki beszédének.*
-Oly gyönyörű vagy, mint a lemenő nap sugarainak fénye! Te vagy nekem a láng a tűzben. Ared...szeretlek! Szeretlek és nem akarom, hogy bárki vagy bármi elválasszon minket egymástól. Nem, ezt az örömöt senkinek sem adnám meg! *Elengedte Aredet, s mmélyen a szemébe nézett.* -Féltelek, drágám. Féltelek, mert azt rebesgetik, hogy az ellenség már áttört a határokon és már ide, belülre is eljutott. Ki tudja, hogy mikor fogják megtalálni az Otthont? És ha egyedül leszel itthon? Tisztában vagyok az erőddel és tudom, hogy nemvagy gyenge, de ha többen is lesznek, akkor esélyed sem lesz. De én nem akarom, hogy bajod essék...szeretlek! Ugye megígéred, hogy nagyon nagyon nagyon vigyázol magadra?
*Aggódó pillantásokat vetett szerelmére, s egyre hevesebb szívveréssel várta kedvese válaszát. Reménykedett abban, hogy Ared képes magát megvédeni, de akkor sem tudott maximálisan megnyugodni.*
Vissza az elejére Go down
Aredhel Narmolanya
Fényhozó
Fényhozó
Aredhel Narmolanya


Hozzászólások száma : 397
Age : 36
Hírnév : 3

Beosztások, rangok
Nép: Mágusok
Beosztás: Boszorkány
Rang: Isthar

6. Otthon - Ared háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 6. Otthon - Ared háza   6. Otthon - Ared háza - Page 2 EmptyKedd Május 19 2009, 22:33

*Boldogan látta Ared, hogy a férfit nem riasztotta el ez az egyetlen fényűzés, amit megengedett magának.*
-Itt mindig megnyugszom, ez a legbelső termem. Csak a miénk.-
*Amikor Zothar lehúzta a víz alá, szinte új életre kelt a bőre, és ha tehette volna legszívesebben ott marad a férfival örökre. Zothar tincsei körülölelték az arcát és játékosan lebegtek a vízben. A "külső világ" gyertyáinak fényében apró kis színes buborékok indultak a víz színe felé, és Ared egész lányét beragyogta Zothar mosolya. Kibukkantak a vízből, és Arednek nagyon különös érzése támadt: ahogy a férfi megrázta a fejét és az apró vízcseppek ezernyi színes gömböcskékként szóródtak szét, megérintette őt Zothar vad, szabad és fékezhetetlen lelke.*
~Olyan, mint egy szürkefarkas... jaj, Zothar, nem is tudod, mennyire fájt a szívem a szülőföldem után, míg te nem voltál... s így most eszembe juttatod Farkasfölde hatalmas erdőségeit, széles síkságait és a magas hegyeket. Eszembe jut Haran, apám hatalmas őrző farkasa, és az a különös érzés, amikor megértettem a gondolatait. Eszembe jutnak a nyári esték és anyám dala... és már nem fáj... általad lett igazán Otthon ez a ház, és általad nyílik ki a lelkem...~
*A férfi ölelése, csókjai és érzéki simogatása ismét felébresztette Ared vágyát, de amikor Zothar a közeledő vészt említette, elkomolyodott. Pár percig csöndesen nézett a férfi szemébe, mert kiérezte a hangjából a féltést. Szerette volna megnyugtatni és megígérni, hogy őket nem érinti a háború szele, de a lelke legmélyén tisztában volt azzal, hogy örökre nem bújhat el.*
- Mindenkinek megvan a maga harca, kedves. A magam részéről tapasztalt és hogy úgy mondjam igazán kitanult menekülő vagyok... elfutottam a sötét seregek és apám elől, megúsztam az álomfalvi öldöklést, s még számtalan esetben elkerültem a végzetem az erdőben... Most azonban emelt fővel akarok járni és azzal a tudattal, hogy mindent megtettem az otthonom védelmében. Ez a föld megadta számomra a nyugalmat, a hovatartozás érzését és veled a boldogságot. És ezért a boldogságért kész vagyok akár harcolni is, a végsőkig.-
*Zothar szemében látta megszépült, boldog önmagát és egy pillanatra újra eszébe jutott, hogy talán ha elmennének arra, ahol nincs háború... Végül azonban megrázta a fejét, és ravasz mosollyal folytatta.*
-Azért a nagy menekülésben én is fejlődtem. Ördögien bánok a tőrrel, és bár gyerekjátéknak tűnik, a csúzlimmal bármit eltalálok. Az erdő minden zugában rejtekhelyhez juthatok, hiszen életem legnagyobb részét a fák között éltem. A varázserőmben is bízom, mert bár igyekszem kikerülni az összecsapást, tartogatok pár meglepetést annak, aki rosszat forral ellenem. S ha igazán harcra kényszerülök, hidd el, inkább vagyok hasonló a szülőföldem farkasaihoz, mint a mostani szelíd kis Aredhez.... az Otthon miatt pedig ne aggódj. Ezen a tájon alig jár valaki. A tündérek számára Alcaringé szinte tiltott terület, az emberek pedig félnek az állítólag erre lakó szellemektől. A házra pedig védőbűbájokat szórtam; csak az juthat be, akit magam hívok. És a végső esetben itt van mögöttünk ez a hatalmas erdő. Elég egy pillanat, és nyom nélkül eltűnhetsz a lombok között...-
*Remélte, hogy szavai kellőképpen megnyugtatták Zothart. Beszéd közben végiggondolta saját erősségeit, és úgy ítélte, hogy a maga módján igen sokféleképpen képes megúszni egy esetleges támadást. Bár abban biztos volt, hogy önként soha nem kezdeményezne harcot, pontosan tudta, hogy a föld védelmére hívó szóra késlekedés nélkül elindul, ha kell. Nem akart menekülni többé.*
- Amíg az erdőben vagyok, nem érhet baj... de ha esetleg lenne mellettem egy erős és jóképű férfi... ha esetleg ez a férfi kellemesnek találná az Otthont annyira, hogy a legtöbb idejét itt töltse... ha esetleg ez a férfi még nekem is megengedné, hogy néha kényeztessem... -
*Alig-mosollyal, huncut kis szikrákkal a szemében bújt oda Zotharhoz, apró csókokat lehelve az állára, a szája szegletébe, miközben ujjaival leheletkönnyű érintéssel simogatta a férfi tarkóját és nyakát. Végül egy könnyű kacajjal kézen fogta Zothart és elindultak a háló felé.*
- Néha aludni is kell. Tudod, nagyon közel már a reggel.-
*Ared álmosan motyogott, majd kedveséhez bújva könnyű álomba merült.*


A hozzászólást Aredhel Narmolanya összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Júl. 14 2009, 17:41-kor.
Vissza az elejére Go down
Hypyno Grymythas
Megtévesztő
Hypyno Grymythas


Hozzászólások száma : 166
Age : 104
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Myrte nép
Beosztás: Illuzionista
Rang: Illúziómágus

6. Otthon - Ared háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 6. Otthon - Ared háza   6. Otthon - Ared háza - Page 2 EmptyHétf. Jún. 15 2009, 09:40

*Egy napi lovaglás után végre feltűnik Hyp előtt a tündérek földje. Elmosolyodik. A táj lenyűgözi, így leszáll fekete lováról és száron vezeti tovább maga mögött. Ahogy halad egyre beljebb, lakóházakat pillant meg. Majd egy lépcsőt lát. Felnéz a fára és egyből tudja, hogy megérkezett Ared házához. Elmosolyodik, majd a lovat az egyik fához köti. Rendbe szedi magát, majd felsétál a lépcsőn. Megáll, vesz egy levegőt, és kopog hármat. Kíváncsi, hogy Ared itthon van-e. Illetve hogy ez biztosan Ared háza-e. Az út pora van sárgás-piros, színes köpenyén. Hegyikristályos botja ott van a kezében, azzal kopogtatott az ajtón. Elmosolyodik, majd ismét koppant egyet a botjával, de most a földre. Az ajtó előtt egy kis szivárvány jelenik meg.*
~meglepődik majd, ha kijön~*gondolja Hyp és elmosolyodik, majd vár. *
Vissza az elejére Go down
http://teawitch20.blogspot.com
Aredhel Narmolanya
Fényhozó
Fényhozó
Aredhel Narmolanya


Hozzászólások száma : 397
Age : 36
Hírnév : 3

Beosztások, rangok
Nép: Mágusok
Beosztás: Boszorkány
Rang: Isthar

6. Otthon - Ared háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 6. Otthon - Ared háza   6. Otthon - Ared háza - Page 2 EmptyKedd Júl. 14 2009, 17:50

*Ared a könnyű délutáni álomból ébredve kissé bódultan nézett körül. Halk kopogást hallott, mintha csak egy tréfás kedvű fakopáncs kopogtatna az ajtófélfán. Fülelt, s amikor újabb koppantást hallott, felállt a karosszékből, elhagyta a napfényben fürdő teraszt és álmosan betámolygott a nappaliba. Az első próbálkozása nem sikerült, nekiment egy súlyos karosszéknek, majd a combját tapogatva fájdalmasan sziszegett.Végül eljutott viszonylag épségben az ajtóig és lassan kitárta. A következő pillanatban elakadt a szava.*
-Szivá.... szivárvány.... de szép-
*Ámuldozott álmos szemekkel, és ahogy lasan betelt a látvánnyal, szemügyre vette a vendégét is.*
-Óh, Hypyno, de jó, hogy meglátogattál. Fáradj beljebb.-
*Zavartan elállt az útból, és előre engedte a férfit.*
-Kissé még álmos vagyok, mert elszundítottam a teraszon, de talán egy kis hideg töklevet nem öntök félre. Megkínálhatlak?-
*Várakozón nézett Hypre.*
Vissza az elejére Go down
Hypyno Grymythas
Megtévesztő
Hypyno Grymythas


Hozzászólások száma : 166
Age : 104
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Myrte nép
Beosztás: Illuzionista
Rang: Illúziómágus

6. Otthon - Ared háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 6. Otthon - Ared háza   6. Otthon - Ared háza - Page 2 EmptyKedd Júl. 14 2009, 17:54

*Hyp a koppantást megismételve létrehozta a szivárványt. Mjad egy pár perc múlva valami zajt hallott bentről a házból.*
~Jézusom ,ez mi lehetett?~*gondolkozik. Egy kicsit meg is ijedt, de mivel lassan az ajtó nyilni kezd és Ared jelenik meg teljes épségben Hyp aggodalma eltűnik. Látja, hogy a lánynak tetszik a szivárvány, igy széles mosoly jelenik meg az arcán.*
-Szia Ared! Remélem nem zavarlak. Csak hát igéretemhez hiven errefelé jártam és gondoltam meglátogatlak!-*kacsint a lányra a myrte. Majd mikor meghallja, hogy Ared aludt, el kis bűnbánó arckifejezés jelenik meg az arcán.*
-Ne haragudj, hogy felébresztettelek-*motyogja a férfi, de mikor Ared egy mosollyal beinvitálja, nem mondd nemet. Belép az előtérbe, és elmosolyodik.*
-Nahát! Ez belülről sokkal szebb, mint kivülről-*dicséri a hölgyet Hyp és elmosolyodik.*
-Egy töklé jól esne, köszönöm. Csak utánad-*mutat előre a botjával Hyp mosolyogva és megvárja, mig Ared bevezeti a konyhába.*
Vissza az elejére Go down
http://teawitch20.blogspot.com
Aredhel Narmolanya
Fényhozó
Fényhozó
Aredhel Narmolanya


Hozzászólások száma : 397
Age : 36
Hírnév : 3

Beosztások, rangok
Nép: Mágusok
Beosztás: Boszorkány
Rang: Isthar

6. Otthon - Ared háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 6. Otthon - Ared háza   6. Otthon - Ared háza - Page 2 EmptyKedd Júl. 14 2009, 18:03

-Igazán örülök, hogy gondoltál rám.-
*Beszéd közben már el is indult a konyha felé, bár még kissé támolyogva.*
-Éppen ideje volt felkelni, hiszen majdnem átaludtam ezt a szép délutánt.-
*Mosolygott Hypynóra, és összeszedve magát kerített két jókora zöld üvegserleget és teletöltötte őketr a kamrából kihozott töklével. A poharak oldala gyorsan bepárásodott.*
-A hótündék földjéről kaptam jeget, azzal béleltem ki a ládámat. Így mindig van egy kis hideg innivalóm... Gyere, üljünk ki a teraszra.-
*Azzal a myrte kezébe nyomta az egyik serleget és a konyhából nyíló ajtón kiléptek a hát erkélyére. Két kényelmes nád karosszék terpeszkedett ott puha párnákkal bélelten, egy kis asztalka társaságában.*
-Foglalj helyet. Mi járatban vagy amúgy errefelé? A faluban voltál?-
Vissza az elejére Go down
Hypyno Grymythas
Megtévesztő
Hypyno Grymythas


Hozzászólások száma : 166
Age : 104
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Myrte nép
Beosztás: Illuzionista
Rang: Illúziómágus

6. Otthon - Ared háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 6. Otthon - Ared háza   6. Otthon - Ared háza - Page 2 EmptyKedd Júl. 14 2009, 18:15

*Hyp megszemléli a nőt. Még mindig olyan gyönyörű, mint akkor, amikor elváltak. Egy apró mosoly fut át Hyp arcán, amit a nő ne láthat, hiszen éppen a konyhába indult. Miközben kihozta a töklét a kamrából, Hyp körbenézett. Igazán szép, rendes ház. Sehol egy koszos edény vagy valami egyéb, ami rendetlen, gondatlan gazdára utalna. Persze nem is ezt nézte ki a hölgyből. Miközben Ared két kupába tölt egy kis töklevet a jégről kezd el mesélni, amit a hőtündéktől kapott*
-Oh. Bizony azok sokáig birják-*mosolyodik el Hyp, majd követi a nőt ki a teraszra. Csodálatos innen a kilátás, lévén hogy egy fa tetején vannak. Vagy ha nem is a tetején, de azért egy fán. Az utat látni, na meg az erdőt.*
-Nagyon szép ez a hely-*mondja Hyp, majd a két fekvőágyra pillant.*
-Úgy érzem nem nekem készitetted ezeket ki. Egyedül élsz itt?-*kérdezi meg a burkoltan azt, amire kiváncsi. Elmosolyodik, de csak a szeme látszik, hiszen iszik egy kortyot és hogy a nő ne láthassa mosolyra húzódott száját, a poharat az ajkai előtt tartja. Hogy miért is járt erre?*
~hogy lássalak~*mondja gondolatban, de ezt ne akarja ki is mondani. Előbb megvárja az ő kérdésére a választ. Utána talán kimondja azt., amit gondol.*
Vissza az elejére Go down
http://teawitch20.blogspot.com
Aredhel Narmolanya
Fényhozó
Fényhozó
Aredhel Narmolanya


Hozzászólások száma : 397
Age : 36
Hírnév : 3

Beosztások, rangok
Nép: Mágusok
Beosztás: Boszorkány
Rang: Isthar

6. Otthon - Ared háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 6. Otthon - Ared háza   6. Otthon - Ared háza - Page 2 EmptyKedd Júl. 14 2009, 18:26

*Ared a férfi kérdésére halványan elpirul.*
-Néha nem...-
*Révedezőn néz az útra, majd Hypynóra emeli a szemeit.*
-Van kedvesem, talán már találkoztál is vele. A neve Zothar, és mágus. De... mostanában ritkán látom, talán sok dolga van.... Igaz, én is kóboroltam jó sokáig.-
*Szomorú mosolyt ereszt meg, és a vendégére emeli a poharát.*
-Egészségedre!-
*Élvezettel kortyol a fanyar hűvös italból, és igyekszik elfojtani a kikívánkozó szomorúságát, mert nem akarja elrontani a jó hangulatot.*
-A Kapunál voltam, Kan Garoth-nál. Illetve onnan jöttem. Egy kicsit körbe akartam nézni a szülőföldemen, de nem tudtam odajutni, túl sok a sötét lovag, erősen őrzik a határokat.-
*Mivel még mindig zaklatott, gyorsan belép a konyhába és előszed abból a bizonyos ládából egy tálat, amin szép rendben pirosas sülthúsok sorakoztak. Nekilátott a kenyérvágásnak, és közben kikiabált.*
- Egy pillanat és jövök, csak hozok egy kis ennivalót. Egészen megéheztem így alvás után.-
Vissza az elejére Go down
Hypyno Grymythas
Megtévesztő
Hypyno Grymythas


Hozzászólások száma : 166
Age : 104
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Myrte nép
Beosztás: Illuzionista
Rang: Illúziómágus

6. Otthon - Ared háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 6. Otthon - Ared háza   6. Otthon - Ared háza - Page 2 EmptyKedd Júl. 14 2009, 18:33

*Hyp látja, hogy Ared elpirul és a válaszra lehervad az arcáról a mosoly.*
~hát persze. hogy is gondolhattam, hogy egy ilyen szép hölgy egyedül él...~*gondolja a myrte és ajkát egy halk sóhaj hagyja el. Ismét kortyol a tökléből, majd leteszi az asztalra.*
-Zothar? Nem, ég nem találkoztam vele-*jelenti ki Hyp elgondolkozva. Majd gondolatban hozzáteszi:*
~szerencséjére~*gondolatban elvigyorodik és leképzeli, ahogy békává változtatja a férfit. Majdnem felnevet, de vissza tudja tartani a kuncogását. Mikor Ared mesélni kezdi, hogy merre is járt, Hyp szeme felcsillan.*
-Mert igazából hol is születtél? -*kérdez nőt kiváncsian. A sötét lovagokról Hyp is hallott, de szerencsére még nem találkozott eggyel sem. És az igazat megvallva nem is szeretne. Jól elvan ő egyedül, nem kell, hogy pár gonosz lovag megtámadja és esetleg elvegye varázsbotját. A szék mellett pihenő botra pillant és kirázza a hideg. Mire felnéz Ared eltűnik. Hyp felvonja a szemöldökét, majd bentről a konyhából mocorgást hall. elmosolyodik és besétál a konyhába. A nő mögé áll és figyeli, hogy mit csinál. Nagyon csöndben jött be, igy mikor megszólal lehet, hogy megijeszti a nőt:*
-Hmm. Finom az illata-*mondja Hyp, majd kissé hátrébb lép. Tekintete a nő tarkóján marad, majd lejjebb csúszik a karjára.*
~milyen finom, puha bőre lehet...~*rohanja meg egy gondolat a myrte agyát. Becsukja a szemét és megrázza a fejét.*
~van párja, szóval hagyd abba!~parancsol rá magára a férfi.*
Vissza az elejére Go down
http://teawitch20.blogspot.com
Aredhel Narmolanya
Fényhozó
Fényhozó
Aredhel Narmolanya


Hozzászólások száma : 397
Age : 36
Hírnév : 3

Beosztások, rangok
Nép: Mágusok
Beosztás: Boszorkány
Rang: Isthar

6. Otthon - Ared háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 6. Otthon - Ared háza   6. Otthon - Ared háza - Page 2 EmptyKedd Júl. 14 2009, 18:53

*A közeli hangra Ared egy pillanatra megijedt és kifutott a lábaiból az erő. Az utolsó pillanatban kapaszkodott meg az asztal szélében.*
~Hogy az a... olyan nesztelenül közlekedik, mint Haran.~
*Az apró ijedtség után kissé még remegve néz fel Hypynóra.*
-Hűha, most aztán lábon kihordtam egy enyhe lefolyású szívrohamot. Hogy tudsz ilyen nesztelenül járni?-
*Megkönnyebbülten mosolyogva Hyp kezébe nyomta a sültes tálat, ő maga pedig felvette a kenyereskosarat.*
-Segítesz, ugye? Így nem kell kettőt fordulni és tudunk beszélgetni.-
*Zavarba jött a myrte pillantásától, miután a szemébe nézett. Mintha valamit akarna mondani. Végül a lány aprót vont a vállán és gyorsan megterítette a kis asztalt a teraszon. Persze szinte minden használati tárgy zöld volt, így üde színfoltot jelentett az asztalon a narancssárga terítő. Gondosan elsimította az abrosz ráncait, miközben lázasan gondolkodott.*
~Nem kellene ilyen nyíltan beszélni magamról, dehát megbízom benne... és apám olyan messze van...~
*Végül nagy nehezen döntésre jutott és miután az asztalhoz invitálta a férfit, válaszolt a kérdésére.*
-Narmonórban születtem, a nyugati Farkasföldön. El kellett jönnöm onnan pár éve, így alaposan kimaradtam az ottani eseményekből. Meg akartam tudni valamit a családomról, ezért mentem vissza körbenézni... és közben itt elszaladtak a hetek, hónapok...-
~ és elszaladt Zothar is... talán el is felejtett, talán azt hitte, elmentem örökre, vagy... mindegy, a lényeg mégiscsak az, hogy mostanra isét teljesen egyedül maradtam.~
*A szomorú gondolatok hatására kis könnycsepp gyűlt Ared szeme sarkába, amit elfordulva letörölt, majd egy kis könnyed mosollyal folytatta.*
-De legalább kaptam híreket.-


//fagy//
Vissza az elejére Go down
Hypyno Grymythas
Megtévesztő
Hypyno Grymythas


Hozzászólások száma : 166
Age : 104
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Myrte nép
Beosztás: Illuzionista
Rang: Illúziómágus

6. Otthon - Ared háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 6. Otthon - Ared háza   6. Otthon - Ared háza - Page 2 EmptyVas. Júl. 26 2009, 17:42

*Hyp elmosolyodik, mikor látja, hogy mennyire megijesztette Ared-et.*
-Ne haragudj, nem akartalak megijeszteni. Csak gondoltam ,bejövök segiteni! - ajánlja fel a segitségét a férfi, mire rögtön kap is egy tálat a kezébe.*
-remek, igy gondoltam! - neveti el magát, majd követi a lány ismét ki a teraszra. Elhelyezkednek, majd Ared mesélni kezd, miközben megterit és szed ételt a tányérokba. Hyp érdeklődve hallgatja a lányt és elképzeli a helyet. Még nem volt arrafelé. Mikor Ared befejezi, Hyp elmosolyodik.*
-És megtudtál valamit? - érdeklődik a lánytól, bár tudja, hogy ezzel valószinű elég messzire ment a kérdezősködésbe, amibe kicsit belepirul.*
-Ne haragudj, nem tartozik rám... - visszakozik a férfi és mélyen Ared szemébe néz, elmosolyodik, majd enni kezdi az elé rakott sültet.*
-Igazán izletes! - dicséri meg a lányt és egy kacsintást is mellékel hozzá.*
Vissza az elejére Go down
http://teawitch20.blogspot.com
Aredhel Narmolanya
Fényhozó
Fényhozó
Aredhel Narmolanya


Hozzászólások száma : 397
Age : 36
Hírnév : 3

Beosztások, rangok
Nép: Mágusok
Beosztás: Boszorkány
Rang: Isthar

6. Otthon - Ared háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 6. Otthon - Ared háza   6. Otthon - Ared háza - Page 2 EmptyVas. Júl. 26 2009, 17:51

-Sajnos nem sok jó hírt hallottam, de legalább egy ismerősömnek a segítségére lehettem.-
*Az ételt méltató szavakra azonban felcsillant a szeme.*
-Igen, nekem is nagyon ízlik, bár nem én sütöttem. Van itt a közelben egy falu, ott vettem a fogadóban. Tudod, én ritkán eszem húst, mert nem igazán szeretem elejteni az állatokat.-
*Jóízűen nekiesett a friss kenyérnek, és mellé nagyot kortyolt az oda készített serlegből.*
-A lényeg végül is az, hogy jó pár évig még nem térhetek haza, azt hiszem. Tehát mondhatom, hogy végleg letelepedek a Birodalomban. Flow úrnő nekem ajándékozta ezt a helyet, segített megépíteni az Otthont, így aztán itt az ideje annak, hogy végre én is az otthonomként gondoljak a házra.-
*Elgondolkodó pillantást vetett Hypynóra*
-Kissé homályosan beszélek, de eddig mindig készültem arra, hogy egy napon hazatérek. Most már tudom, hogy ez egy ideig lehetetlen, be kell hát rendezkednem itt végleg.-
Vissza az elejére Go down
Hypyno Grymythas
Megtévesztő
Hypyno Grymythas


Hozzászólások száma : 166
Age : 104
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Myrte nép
Beosztás: Illuzionista
Rang: Illúziómágus

6. Otthon - Ared háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 6. Otthon - Ared háza   6. Otthon - Ared háza - Page 2 EmptyVas. Júl. 26 2009, 17:56

*Hyp ismét csak figyeli a lányt. Bele is merül, hiszen annyira gyönyörű, és a szeme is gyönyörűen csillog. Csak maikor Ared abbahagyja a beszédet és enni kezd, Hyp akkor veszi észre magát.*
-Oh, értem - köszörüli meg a torkát. Kissé zavarban van. *
-Nos, én sem szeretek ejteni állatokat, de át nekünk is kell ennünk valahogy. Bár én nem nagyon szoktam sütni-főzni, hiszen szinte mindig úton vagyok. De azt hiszem, most már én is a népemnél maradok, a fogadóban. Kibéreltem egy szobát 2 hónapra, igy addig biztosan ott leszek - magyarázza Hyp, majd ő is enni kezd.*
-Flow Úrnő? - húzza fel a szemöldökét csodálkozva Hyp.*
-Még nem hallottam róla. Ő kicsoda? - kérdezi, hiszen jobb szereti tudni, hogy kiről is folyik a szó.*
-Amúgy meg igen takaros ki házikó - dicséri meg ismét Ared-et Hyp és egy mosolyt küld a lány felé, majd szemét mélyen a lányéba fúrja.*
-Én biztos élveznék itt lakni - teszi hozzá mosolyogva.*
Vissza az elejére Go down
http://teawitch20.blogspot.com
Aredhel Narmolanya
Fényhozó
Fényhozó
Aredhel Narmolanya


Hozzászólások száma : 397
Age : 36
Hírnév : 3

Beosztások, rangok
Nép: Mágusok
Beosztás: Boszorkány
Rang: Isthar

6. Otthon - Ared háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 6. Otthon - Ared háza   6. Otthon - Ared háza - Page 2 EmptyVas. Júl. 26 2009, 18:03

-Flow a tündérek úrnője, egy nagyon kedves hölgy. Azt hiszem, azért engedett csak itt építkezni, mert elmondtam neki, hogy teljesen elbűvölt a földje... A ház a régi, álomfalvi házam mintájára épült. Erdőkerülőként éltem ott, és amikor Evolyranba érkeztem, sokáig kerestem a tökéletes helyet az erdőben.-
*Álmodozva nézett le a teraszról. Pillantásával körbefogta a Kristálycsengő-patakot, a puha zöld pázsitot a partján és a mesebeli fákat.*
-Itt nyugalom van, és csend. Bár a myrték földje elbűvölő és nagyon szórakoztató lehet a városukban lakni. Voltam már arrafelé többször is.-
*Kényelmesen hátradőlt a karosszékben és Hypynót vizslatta.*
-Miért csak két hónapra foglaltál szobát? Talán te is házépítésen töröd a fejed?-
Vissza az elejére Go down
Hypyno Grymythas
Megtévesztő
Hypyno Grymythas


Hozzászólások száma : 166
Age : 104
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Myrte nép
Beosztás: Illuzionista
Rang: Illúziómágus

6. Otthon - Ared háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 6. Otthon - Ared háza   6. Otthon - Ared háza - Page 2 EmptyVas. Júl. 26 2009, 18:08

~tündérek úrnője? léteznek tündérek? ez új!~*gondolja Hyp, de persze semmiért nem osztaná meg tudatlanságát a lányon, bár lehet, hogy Ared észrevette az elképedést az arcán. Soha nem lehet tudni. Miközben Ared végignéz a teraszról a csodálatos kilátáson Hyp nem forditja el a fejét a lányról. Igy mikor Ared visszanéz rá, látható, hogy Hyp nem követte Aredet a körbetekintéssel, ő inkább a lányt nézte. Hyp gyorsan elkapja a tekintetét és enni kezdi még azt a pár falat húst, ami a tényárján maradt. *
-Igen, a myrték földje is gyönyörű. De tudod szórakoztató iparban dolgozom - mondja Hyp és elneveti magát, majd folytatja:*
-és mint emlitettem elég sokat utazom. Igy még nem tudom, hogy ott maradok-e életem végéig vagy esetleg tovább vándorlok valamerre. Házat épiteni meg nem tudok - pirul el egy kicsit a férfi és elmosolyodik, ahogy felnéz a lányra.*
Vissza az elejére Go down
http://teawitch20.blogspot.com
Aredhel Narmolanya
Fényhozó
Fényhozó
Aredhel Narmolanya


Hozzászólások száma : 397
Age : 36
Hírnév : 3

Beosztások, rangok
Nép: Mágusok
Beosztás: Boszorkány
Rang: Isthar

6. Otthon - Ared háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 6. Otthon - Ared háza   6. Otthon - Ared háza - Page 2 EmptyVas. Júl. 26 2009, 18:16

-Na, igen, egy jóízű nevetésnél nincs jobb gyógyszer néha. Boldog lehetsz, hogy megtaláltad azt, amivel egy egész életen keresztül foglalkozni akarsz.-
*Elgondolkodva néz a myrte szemébe, mintha onnan akarná kiolvasni a jövendőt.*
-Látod, én egyelőre itt ragadtam. Gyógyfüveket gyűjtök, és elhatároztam, hogy beindítom az üzletet. Evolyran városában van egy Gyógyfű-bolt, no meg az Ispotály, talán ott szívesen veszik a dolgaimat. Közben bejárom a Birodalmat is, mert mindig rátalálok valami új növényre, amit elhozhatok ide, a saját kertembe.-
*Felállt és a kamrából kihozott pár barackot és körtét.*
-Ezek itt a legfinomabbak, szerte a birodalomban. Az elhagyott faluban szedtem őket-*ismerte be kissé elpirulva, mert bár nem lakik ott senki, mégiscsak egy idegen ház udvaráról csente el a gyümölcsöket.*
Vissza az elejére Go down
Hypyno Grymythas
Megtévesztő
Hypyno Grymythas


Hozzászólások száma : 166
Age : 104
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Myrte nép
Beosztás: Illuzionista
Rang: Illúziómágus

6. Otthon - Ared háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 6. Otthon - Ared háza   6. Otthon - Ared háza - Page 2 EmptyVas. Júl. 26 2009, 18:20

*Na igen. A foglalkozás. Hyp sóhajt egyet.*
-Na igen. Bár nem biztos, hogy ezt szeretném mindig is csinálni, egész életembe. de talán még egy pár évtizedik elvagyok ezzel a foglakozással! - kacsint mosolyogva a lányra.*
-Gyógyfüvek? Azokhoz én is értek egy keveset. De többnyire csak a gyógyitó füvekhez, hiszen varázslatom nem annyira a gyógyitás, mint a nevettetés, az illúziók felé terelődik. Igy gyógyitani nem nagyon tudok. De rajta vagyok azon is, hogy megtanuljam. Bár, mi myrték nem nagyon szeretük "idegen eredetű" varázslatokat tanulni - kacsint ismét a lányra. Majd mikor Ared elmegy, Hyp kiváncsian pillant be a konyhába, mikor a lány ismét megjelenik egy pár gyümölccsel. Hyp elvesz egy körtét és beleharap.*
-Hmm. Ez bizony tényleg nagyon finom. Köszönöm! Imádom a gyümölcsöket! - jegyzi meg mosolyogva. Majd felfigyel egy szóra:*
-Elhagyott falu? Hát az meg hol van? - kérdezi ismét a myrte. Kezdi kinosan érezni magát, hogy ilyen kevés információt tud.*
Vissza az elejére Go down
http://teawitch20.blogspot.com
Ajánlott tartalom





6. Otthon - Ared háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 6. Otthon - Ared háza   6. Otthon - Ared háza - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
6. Otthon - Ared háza
Vissza az elejére 
2 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» 02. Vezérek Háza

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
EVOLYRAN  :: EVOLYRAN - A SZÖVETSÉG :: Tündér völgy :: Tündérek földje-
Ugrás: