EVOLYRAN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EVOLYRAN


 
KezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Similar topics

 

 4. Däsyron-völgye

Go down 
+18
Dylon
Errinaya
Hiswa
Mitryas Hythamorys
Zenoti Maya
Lucio Rashan
Loanera
Játékos Mesélő
Aldo Barras
Mylene Hythamorys
Isqua Fangë
Formenya Hyalma
Sephrio Elruhir
Aisha Hanath
Selly
Flow
Orin
Mesélő
22 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
SzerzőÜzenet
Dylon
Könnyűlovas
Dylon


Hozzászólások száma : 19
Age : 44
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Sárkánylovasok
Beosztás: Harcos
Rang: Elit harcos

4. Däsyron-völgye - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 4. Däsyron-völgye   4. Däsyron-völgye - Page 7 EmptyKedd Aug. 25 2009, 16:32

*Eindult a nő után, még egy utolsó pillantást veteve gömbölyű kis fenekére, majd felzárkózott mellé s rávigyorgott.*
- Enged meg hogy elmaradt bemutatkozásom most teljesítsem. Sir Dylon!-*ugrott elé, megint gálánsan meghajolva, majd felegyensedett és nevetésben tört ki.*
- Nem vagyok ám ilyen bohóc...nem egyáltalán nem. Csak jól esik egy kis kikapcsolódás.-*arról nem tett említést mivel is foglalkozik, ráér majdan, nem is olyan fontos. Kérdésére elvigyorodik, majd komoly, de mosolygós arcon rápillantott menet közben.*
- Ekkora vétket még sosem követtem el...nem is tudom hogy is történhetett...-*csóválta meg a fejét, persze megint csak ugratta a nőt,de gondoljon amit akar.*
- Mi szél hozott Evolyran Birodalmába?-*tért át egy másik témára, had teljesen csak idő. Persze időről időre elkalandozott tekinteteta testén, hát igen...egy lovas ritkán találkozik nővel, legalábbis ő igen. Persze vannak nők is, de ők mások....rájuk sosem vetné szemét.*
Vissza az elejére Go down
Elizabeth Adams

Elizabeth Adams


Hozzászólások száma : 14
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás:
Rang:

4. Däsyron-völgye - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 4. Däsyron-völgye   4. Däsyron-völgye - Page 7 EmptyKedd Aug. 25 2009, 17:02

*A lány úgy következtetett , hogy ez a fiú elég pimasz ,de nem bánta így belement a "játékba"mit Dylon kezdeményezett!*
-Szóval,kedves Sir Dylon !Mesélj magadról valamit!-közben tekintetét egy másodpercre sem vette le a fiúról,kíváncsi volt vajon zavarba tudja e hozni s pilláit fel-alá mozgatva figyelte Dylont ,ahogy ajkait elhagyják a szavak s megtud róla egy-két dolgot.
~Vajon ki lehet ez a szeleburdi fiú?
*Kíváncsian várta a fiú újabb frappáns válaszát.*


A hozzászólást Elizabeth Adams összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Aug. 25 2009, 20:02-kor.
Vissza az elejére Go down
Dylon
Könnyűlovas
Dylon


Hozzászólások száma : 19
Age : 44
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Sárkánylovasok
Beosztás: Harcos
Rang: Elit harcos

4. Däsyron-völgye - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 4. Däsyron-völgye   4. Däsyron-völgye - Page 7 EmptyKedd Aug. 25 2009, 19:52

- Kérdésre kérdéssel válaszolunk kedvesem? Ejnye ejnye....-*csóálta meg szőke fejét, s úgy tett mintha gondterhelt lenne. A játék része, úgy tűnt a lány vevő rá, így nem is állt szándékában abbahagyni.*
- Majd ha én is hallok felőled kedvesem, utána kitárgyalhatjuk szerény számú életem egyes mozzanatait. Addig is annyit elárulok magamról, hogy a Birodalom védelmezője vagyok.-*feleli magabiztos hangon, a sárkányról nem tesz említést, nem tudja mennyire rémíteni meg vele a lányt.*
- Nos hallgatlak?-*pillant rá csábos mosollyal, ösztökélve a beszédre....talán lehet az ellenkező hatűst váltja ki belőle.*
Vissza az elejére Go down
Elizabeth Adams

Elizabeth Adams


Hozzászólások száma : 14
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás:
Rang:

4. Däsyron-völgye - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 4. Däsyron-völgye   4. Däsyron-völgye - Page 7 EmptyKedd Aug. 25 2009, 20:10

-Ne haragudj csak annyi minden jár a fejemben s ezért nem válaszoltam !Nos miért jöttem Evolyranba?Hát egy új élet reményében jöttem ide ,mivel ahonnan én jöttem nagy a szegénység s e mellett még háború is tört ki ,ezért muszáj volt eljönnöm.
*A lány kissé szégyelte magát ,hogy így elment füle mellett amit Dylon kérdezett .*
-Nos ,és az én kérdésemre van válasz? Vagy ismét kitérsz előle?
Vissza az elejére Go down
Dylon
Könnyűlovas
Dylon


Hozzászólások száma : 19
Age : 44
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Sárkánylovasok
Beosztás: Harcos
Rang: Elit harcos

4. Däsyron-völgye - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 4. Däsyron-völgye   4. Däsyron-völgye - Page 7 EmptyKedd Aug. 25 2009, 20:19

* Dylon hallgatta a lány szavait mi elég szűkszavú volt számára, de betudja annak hogy az ismerettség még friss.*
- Akkor nem is jöhettél jobb helyre mint Evolyran...de el kell mondanom a háború itt sem kímél senkit.-*felelte komoly hangon, egy esetleges támadással mindig számolniuk kell.*
- Jó magam itt születtem e földön. Amint lehetőségem nyílott rá a Birodalom védelmére adtam fejem. Így most ha úgy jobban tetszik harcos vagyok....s ebben társam is van. De ennyit rólam...-*legyintett majd egy ágat elhajtott a lány előtt mi benyúlt az ösvényre.*
- Ha nem követtelek volna, nem féltél volna egyedül a sötétben az erdőben? Igen veszélyes egy ifjú hölgynek....-*jegyezte meg kedves mosollyal.*
Vissza az elejére Go down
Elizabeth Adams

Elizabeth Adams


Hozzászólások száma : 14
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás:
Rang:

4. Däsyron-völgye - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 4. Däsyron-völgye   4. Däsyron-völgye - Page 7 EmptyKedd Aug. 25 2009, 20:33

-Lehet kívűlről úgy látszik ,hogy egy gyönge kis nő vagyok,de sok mindenen keresztül mentem már s megedzett az élet - mondta kissé állát megemelve ,remélve egy kis tekintély tükröződik róla.
-Szóval harcos vagy?És milyen feladatokkal jár íly megtisztelő poszt itt Evolyranban?-a lány nagyon kíváncsi volt és egyre jobban kezdte érdekelni e ifjú harcos.
*Ahogy mentek a bozótos erdőben egyszercsak Elizabeth megbotlott egy kiemelkedő kőben s megsértette kecses bokáját amit nagyon fájlalt*
-Áúúú...!-kiáltott fel keservesen !
Vissza az elejére Go down
Dylon
Könnyűlovas
Dylon


Hozzászólások száma : 19
Age : 44
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Sárkánylovasok
Beosztás: Harcos
Rang: Elit harcos

4. Däsyron-völgye - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 4. Däsyron-völgye   4. Däsyron-völgye - Page 7 EmptyKedd Aug. 25 2009, 20:41

~ Legalább megköszönhette volna ~ morgolódott magában a fiú, de az arcáról semmilyen érzelem nem volt leolvasható. Ahogy haladtak tovább a lány rátapintott a lényegre. Mindegy elmondja, ebben nincs semmi.*
- Sárkánylovas vagyok....-*feleli lába elé tekintgetve az iső estére jár s itt az erdőben ilyenkor már oda kell figyelni hova is lép ember fia. Résen volt, így mikor a lány eltaknyolt volna elkapta a könyökét megkímélve a felbukástól. De úgy tűnik így is megsérült, erről tanúskodott jajgató szava.*
- Még hogy tudsz magadra vigyázni....-*korholta le, komoly hangon, egy nagyobb rönkre leültette a lányt és leguggolt elé.*
- Hol sérültél meg?-*kérdezi végigpillantva rajta, szemmel láthatóan nem látja hol is sérült meg a leányzó.*
- Kemény lány....mind ezt mondják....de hol a fegyverzeted? A kardod? Mivel védenéd meg magad egy farkastól...vagy egy férfitól?-*tudakolta meg cseppet sem humoros hangnemben. Lehet volt nála kard vagy tőr, akár íj is - bár azt kétli, egy tegezet felismer tapogatva is nemhogy nyitott szemmel - de semmi ilyesmit nem látott.*


//Megint fagy//
Vissza az elejére Go down
Elizabeth Adams

Elizabeth Adams


Hozzászólások száma : 14
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás:
Rang:

4. Däsyron-völgye - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 4. Däsyron-völgye   4. Däsyron-völgye - Page 7 EmptyKedd Aug. 25 2009, 22:19

-Ez elég lesz?-rántott elő egy bár nem túl nagy ,de ha kell hatásos tőrt zsákjából s merészen a fiú felé tartotta bár vigyázott nehogy megsértse így ezzel a mozdulattal el is taszította magától Dylont mivel már kissé dűhitette ,hogy leakarja értékelni őt s a nőket ,majd letépett egy darabot selyem ingjéből , hogy bekötözhesse sebét.
-Attól még ,hogy egyszer megbotlok még tudok vigyázni magamra!-mormogta orra alatt dühösen.Vagy veled még nem fordult elő?-kérdezte már kicsit visszafogottabban ,de még mindig nem tudta hova tenni Dylon miért ilyen mogorva!?
Vissza az elejére Go down
Dylon
Könnyűlovas
Dylon


Hozzászólások száma : 19
Age : 44
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Sárkánylovasok
Beosztás: Harcos
Rang: Elit harcos

4. Däsyron-völgye - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 4. Däsyron-völgye   4. Däsyron-völgye - Page 7 EmptySzer. Aug. 26 2009, 10:28

* Hátra hökkölt amint lány előrántotta táskájából a tőrt és felé tartotta. Mivel láthatólag fegyvert nem látott nála, és egyébként is a sérüléseivel volt elfoglalva meglepte a mozdulat így seggre esett. Na meg a lány is megtaszította. Felvont szemöldökkel nézett az indulatos lányra, mikor meghallotta sárkánya gondolatait.
~ Egy másodperc alatt derékba törhetem~ *hallotta morgós gondolatát, majd térdre vetette magát.*
~ Ugyan már ne félts egy nőtől...semmiség az egész ~ reméli hogy nyugton marad, különben lehet kicsúszik keze alól az irányítás. Maxley olykor szabad utat ad magának, ilyenkor nehéz kordában tartani.
~ Nyugi....~ *Majd a lányra vette tekintetét ki a bokáját ápolta le.*
- Máskor meggondolnám hogy egy sárkánylovás torkának szegezzem e a tőrt....-*figyelmeztette bár a nő lehet nem tud sokat róluk.*
- Ha gondolja s itt is hagyhatom. Az út arra van....-*mutatta egy laza mozdulattal.*
Vissza az elejére Go down
Elizabeth Adams

Elizabeth Adams


Hozzászólások száma : 14
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás:
Rang:

4. Däsyron-völgye - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 4. Däsyron-völgye   4. Däsyron-völgye - Page 7 EmptySzer. Aug. 26 2009, 10:41

-Ne haragudj!Nem akartam ilyen erőszakosnak tűnni!-próbálta mentegetni magát,s közben messziről már ő is meglátta a sárkányt ami igen csak ijesztő volt!
~Inkább visszafogom magam s csendben maradok hisz egyedül nem biztos ,hogy oda találok meg hát mégiscsak kellemesebb társaságban menni!
*Megbánóan beszélt Dylonnak ,hogy ne hagyja ott egyedül az ismeretlenben és számított a fiú beleegyező szavaiba.*
-Akkor mi lesz?Számíthatok a további segítségedre vagy e kis malőr miatt talán itt hagysz?-majd bájos pillantást vetett Dylonra egy kicsit számítva arra ,hogy megenyhül .
Vissza az elejére Go down
Dylon
Könnyűlovas
Dylon


Hozzászólások száma : 19
Age : 44
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Sárkánylovasok
Beosztás: Harcos
Rang: Elit harcos

4. Däsyron-völgye - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 4. Däsyron-völgye   4. Däsyron-völgye - Page 7 EmptySzer. Aug. 26 2009, 10:47

- Semmi baj...csak gondoltam jobb ha tisztázzuk előre a dolgokat. Lehet máskor a társam nem fog tétlenül nézelődni.-*ő nem tudta hogy a sárkány látható helyen van hisz egy bizonyos távolságon belül gondolatban kommunikálnak. Így követte a lány pillantását a sűrű fák közé, honnan két zöld szempár lesett vissza rájuk. Lassan visszanézett a lányra, majd óvatosan feltette a kérdést.*
- Félsz tőle?-*kérdezi az arcát tanulmányozva miről sok mindent most nem tud leolvasni. De a hangja annál többet árult el, így semmisnek vette az iméntieket.*
- Rendben van...egy úriember nem hagy magára egy sérült nőt a sötét erdőben...így jobb ha veled megyek!-*szögezte le majd felajánlotta karját hogy felsegítse a lányt.*
- Talán jobb ha folytatjuk utunkat....egy helyet kéne keresni hol éjszakára megpihenhetünk.-*morfondírozott majd lassan elindult a Fehér-torony vára felé vezető ösvényen.*
Vissza az elejére Go down
Elizabeth Adams

Elizabeth Adams


Hozzászólások száma : 14
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás:
Rang:

4. Däsyron-völgye - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 4. Däsyron-völgye   4. Däsyron-völgye - Page 7 EmptySzer. Aug. 26 2009, 11:01

-Tudtam , hogy számíthatok rád!Köszönöm!Remélem a kis kedvenced is megenyhült nem szeretném egy sárkány karmai közt végezni!-próbálta egy kicsit viccelősre fogni a dolgokat!
-Hogy félek-e tőle?Szerinted akad olyan ember a gazdáján kívül aki nem!?Szóval,szerinted hol húzzuk meg magunkat estére?
Nincs erre valami fogadó vagy legalább egy patak ,hogy lefürödhessek?
*S remélkedve figyelte a fiút ,hogy lesz hely ahol megmosakodhat*
Vissza az elejére Go down
Dylon
Könnyűlovas
Dylon


Hozzászólások száma : 19
Age : 44
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Sárkánylovasok
Beosztás: Harcos
Rang: Elit harcos

4. Däsyron-völgye - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 4. Däsyron-völgye   4. Däsyron-völgye - Page 7 EmptySzer. Aug. 26 2009, 11:10

~ Kis kedvenced??? Ez a nő nem szimpi nekem...~ morgolódik Maxley követve őket, inkább nem is akarja tudni miről fecsegnek így szárnyra kap, egy kis csemege után nézve. ~ Ugyan már...szerintem semmit sem tud rólunk...~ mentegeti a lányt, majd megnyugodva észlelei hogy barátja eltűnik a közelükből.*
- Áh erre nem fogadnék...tudod ő már csak ilyen.-*megvonta vállát majd percekig csendben vezette a lányt a korom sötét uton. Jó a tájékozódási képessége így nem tartott attól hogy eltévednének.
A lány szavai kuncogásra késztették.*
- Úgy hiszem ez most a legfontosabb....pancsikolni....-*kuncogott tovább a nőre pillantva, jó kedvű volt s az utóbbi időben ez igen ritka számba ment nála.*
- Fogadó....-*hangjában egy kis döbbenet volt.*
- Ha nem mondtad volna hogy faluból jöttél azt hinném városi lány vagy. Nálatok lépten nyomon fogadó volt az erdőben?-*kérdezte viccelődve majd végül is válaszolt neki.*
- A legközelebbi 2 napi járásra van....és akkor talán már ott is leszünk....jobban mondva megérkezünk....patakhoz is holnap érünk.....-*feleli mosolyogva.*
Vissza az elejére Go down
Elizabeth Adams

Elizabeth Adams


Hozzászólások száma : 14
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás:
Rang:

4. Däsyron-völgye - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 4. Däsyron-völgye   4. Däsyron-völgye - Page 7 EmptySzer. Aug. 26 2009, 11:32

-Úristen!2 nap?És a patak is 1 nap?Ezt nem hiszem el!-duzzogott orra alatt ,de hát el kellett viselnie ,hogy ma már nem lesz tiszta!
*Azon gondolkozott ,hogyan lágyíthatná meg a sárkány szívét , ha ez egyáltalán lehetséges!De akárhogy törte a fejét nem jutott semmi az eszébe!
-És te hol laksz?Még erről nem mondtál semmit!Magadról is csak annyit ,hogy sárkánylovas vagy!Meg persze , hogy te itt születtél!
-Kérdésedre a válaszom ,attól még ,hogy faluból érkeztem elég sok helyen jártam már s gondoltam azért egy próbát megér hogy rákérdezzek!De akkor majd holnap megmosakszom!-tört ki hangos nevetésbe ahogy a fiúra pillantott aki szintén elmosolyodva nézett rá.*
Vissza az elejére Go down
Dylon
Könnyűlovas
Dylon


Hozzászólások száma : 19
Age : 44
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Sárkánylovasok
Beosztás: Harcos
Rang: Elit harcos

4. Däsyron-völgye - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 4. Däsyron-völgye   4. Däsyron-völgye - Page 7 EmptySzer. Aug. 26 2009, 11:41

* A férfi nevetésben tört ki, mi szívből jött és önfeledt volt.*
- Kandesznak érzed magad?-*szimatolt bele a levegőbe bohóckodva.*
- Mert én nem érzek semmi orfacsarót....-*nyugtatta meg a lányt, majd dobta a témát, csak nem a lány szagáról fognak trécselni. Hiszi hogy így is elég kellemetlen lehet neki.*
- A sárkánylovasok fellegvárában lakom...ahol csak a magamfélék laknak, nem úgy mint másutt. Mostanság keverednek a népek mi jó dolog...-*magyarázta a lánynak majd hajtotta el sorra az ágakat, mikor letértek az ösvényről. Ha jól emlékszik a közelben egy kis tisztás húzódik meg mi nekik éppen megfelene éjszakára. Nem is csalódott magában hamarosan egy füves kis tisztásra érkeztek.*
- Szerintem itt meghúzódhatunk éjszakára. Ha fázol szívesen rakok tüzet...?-*jelentette ki s kérdezte is, neki mindegy volt, számtalanszor töltötte az éjszakát a szabad ég alatt. Levette magát a fűbe majd a lányra emelte kék tekintetét.*
- Konkrétan mit akarsz tudni?-*kérdezi, mellőzné az órákig való elemzést életéről.*
Vissza az elejére Go down
Elizabeth Adams

Elizabeth Adams


Hozzászólások száma : 14
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás:
Rang:

4. Däsyron-völgye - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 4. Däsyron-völgye   4. Däsyron-völgye - Page 7 EmptySzer. Aug. 26 2009, 11:54

-Ha szépen megkérlek inkább rakj egy kis tüzet!-fogadta el ajánlatát!
-Ügye nem szeretsz magadról beszélni?Csak azt mond ami szerinted rám is tartozik vagy szivesen megosztanád velem!
*Próbált egy-két dolgot kihúzni Dylonból,de úgy tűnt ő nem vevő erre,majd ismét elővette selyem pokrócát s leterítette a földre*
~Vajon mi ez a nagy titkolózás Dylon körül?Van valami sötét titka amit nem szeretne ha kiderülne?Nem tudom...
*Majd egy kicsit elgondolkozott mikor egy hangos zaj zavarta meg társalgásukat...*
Vissza az elejére Go down
Dylon
Könnyűlovas
Dylon


Hozzászólások száma : 19
Age : 44
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Sárkánylovasok
Beosztás: Harcos
Rang: Elit harcos

4. Däsyron-völgye - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 4. Däsyron-völgye   4. Däsyron-völgye - Page 7 EmptySzer. Aug. 26 2009, 12:02

* Dylon azonnal neki is kezdett a tűzrakásnak. Elnézően tekintett a lányra egy lágy, csajozós mosoly kíséretében.*
- Ahogy kívánod...! Ha nem bánod kicsit magadra hagylak míg beszerzem a faanyagot. Addig is vigyázz magadra, bár itt leszek a közelben.-*vigyorogva kacsintott rá, majd alakját elnyelte a bozótos s körülvette a sötétség.
Tényleg hamar végzett, kezében nagy ágakkal tért vissza, majd egy rakást épített kettejük között.*
- No lám mire jó ha valakinek sárkánya van....-*kacsintott megint a lányra, majd hívta barátosát.*
~ Max kérlek segítst! Gyere ide ~ pillantgatott körbe körbe majd erős szárnycsapkodás jelezte feléjük hogy közeledik s ereszkedik.*
~ Tűz kéne...de óvatosan....nehogy leégesd nekem itt a fél erdőt~ intette vigyorogva a sárkányt majd a lánnyal együtt figyelemmel kísérhették hogy pattan ki egy-két nagyobb szikra a sárkányból. Hamarosan recsegés ropogás s füst jelezte hogy sikerrel jártak, mire Dylon is rásegített közben.*
~ Kösz haver....no mi van csak nem vagy megsértődve?~ kérdi mikor se szó se beszéd a sárkány felemelkedik és otthagyja őket.*
- Néha ilyen....de nem a gazdájára üt.-*magyarázta a lánynak amint rápillantott. Az esti sötétség s a sárga lángnyelvek különös fénye csodálatos, már-már festményi képpé mutatta a lányt. Szemei csillogva figyelték őt, mire sármos félmosolyt kerített ajkaira.*
- Tudom hogy helyes a pofim...de a nők szolidabban szokták...-*jegyezte meg, kerülve a róla szóló témát.*
Vissza az elejére Go down
Elizabeth Adams

Elizabeth Adams


Hozzászólások száma : 14
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Emberek
Beosztás:
Rang:

4. Däsyron-völgye - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 4. Däsyron-völgye   4. Däsyron-völgye - Page 7 EmptySzer. Aug. 26 2009, 12:15

*A lány tetőtől talpig elvörösödött s lesütötte szemét ,észre sem vette,hogy ilyen feltünően bámulta a fiút.Mentegetőzve a fiúra akarta terelni a szót ,aki már így is eléggé el volt telve magától,de gondolta így legalább valahogy kimászik ebből a kényes szituációból.*
-Látod az itteni lányok nem elég bátrak,látszik ,hogy csak az Evolyrani nőkhöz értesz!-majd apró fintorral az arcán leheveredett ,ismételten úgy feküdt le ,hogy kimerült volt és még a kis balesetét is fájlalta.*


///fagy///
Vissza az elejére Go down
Etele Barlon
Lélekfosztó
Etele Barlon


Hozzászólások száma : 237
Age : 42
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Mágusok
Beosztás: Vándor
Rang: Darthar

4. Däsyron-völgye - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 4. Däsyron-völgye   4. Däsyron-völgye - Page 7 EmptyKedd Szept. 29 2009, 16:26

*Etele kihúzza a tőrt a férfi hátából. Nem tartja a testet. Orra alatt sunyi mosoly jelenik meg. A kereskedő először hallani sem akart róla, hogy bármit is adjon az ismeretlen mágusnak, ám Etele elővette leginkább szánni való arckifejezését. Szomorú tekintettel fordult el, annyira szomorúval, hogy a kereskedőnek megesett a szíve rajta. Utána szólt és ez lett a veszte. Barlonból gyorsan ömleni kezdtek a szavak. Sajnáltatta magát, nincs egy lyukas garasa sem, nem evett már több napja. az ág is húzza, lova megdöglött a minap, valami nyavalya vitte el. Számító tekintete előtt hamarosan nyilvánvalóvá vált, hogy elérte amit akart. Azért még kicsit tovább játszott. Mikor a kereskedő egy kis ételt adott neki, könnybe lábadt szemmel hálálkodott, ígérte, megkeresi jótevőjét és kamatostul megadja neki a kölcsönt. A kereskedő ekkor fordult el, hogy erszényéből néhány aranyat emeljen ki további segítségként. Több sem kellett Etelének, tőrt rántott és megmártotta az előtte állóban. Lehajol a mellette heverő testhez, elveszi az erszényt. Gyorsan körbekémlel, majd elteszi. A kereskedő kordéját felborogatja, a kelméket, szőtteseket, amiket a halott magával hordozott széthajigálja, és gyorsan távozik. Sietnie kell, nem szereti sokáig magára hagyni a nőt. Megkötözte bár, azért nem bízik benne. Már nem. Mióta észrevette a ruhájából hiányzó darabot. Jól látta, nem ág szaggatta meg. Tifar felesége szándékosan tépte le és hagyta el. Nem kétséges, hogy nyomnak szánta férjének. Az ishtar azóta egyre közelebb kerül hozzá. A felbérelt zsoldosok sem hátráltatták, sőt. Még nevét is elárulták neki, jóllehet, nem erre kérte őket. Köp egyet.*
~ Na, gyerünk vissza hozzá. Meg ne szökjön!~
*Sietve elhagyja a helyszínt. Átkel a folyón és a hegyoldal felé tart, ahol egy fákkal, bokrokkal rejtett zugban áll a két ló és ott ül egy fa tövében Tifar asszonya is.*
Vissza az elejére Go down
Caius Alec Snarknit
Tűzlobbantó
Tűzlobbantó
Caius Alec Snarknit


Hozzászólások száma : 331
Age : 36
Hírnév : 10

Beosztások, rangok
Nép: Mágusok
Beosztás: Varázsló
Rang: Elemi mágus

4. Däsyron-völgye - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 4. Däsyron-völgye   4. Däsyron-völgye - Page 7 EmptyCsüt. Ápr. 22 2010, 16:24

*Halk patadobogás hallatszik az egyik ösvényről, majd Jason tűnik fel és természetesen a hátán én. Vad vágtában haladuk az ösvényen, magunk után porfelhőt hagyva. Imádom a száguldást, ahogy az arcomba csap a szél, érezni Jason minden egyes izmának a mozgását és hallani, ahogy szedi a levegőt és persze ahogy én is egyre hevesebben kapkodom a levegőt. Körbenézek és rájövök, hogy elhaladtunk a Setét erdő mellett és egy újabb völgybe keveredtünk. Nem jártam még itt és gyanitom Jason se, mert a heves vágta lassan bizalmatlan ügetésbe megy át. Megállitom a lovat és lépésben indulunk tovább, körbe nézve, hogy hol is lehetünk. Egy útjelző tábla szerint Dasyron-völgyébe érkeztünk.*
~Nagyszerű. És az hol van? Be kéne szereznem egy térképet~*gondolkozom és meg is fogadom, hogy amint Evolyranba érkezünk, veszek is egyet. Azon, hogy miből nem gondolkozom, hiszen van elég aranyam a táskámban, ami most Jason oldalán lóg. Lassan sétálunk tovább gyönyörködve a csodálatos tájban. És ahogy egyre beljebb sétálunk, dús füvű legelőket pillantunk meg, valamint folyó gyors hangját halljuk meg. Látom, hogy Jason is hegyezi a fülét és beméri, hogy honnan jön a hang. Teljesen lakatlannak tűnik ez a vidék, mégis békésnek és veszélymentesnek. Furcsa, hiszen alapból az egész táj nyugtató. Madarak csicseregnek a fákon, amik körbeölelik az ösvényt és a távoli erdőből is ismerős hangok jutnak el mindkettőnk füléhez. Ahogy egyre beljebb sétálunk, egy hatalmas sikság terül a szemünk elé itt-ott egy-egy fával, vagy épp bokorral. Érzem hogy Jason-t már izgatja a hatalmas legelő, igy leszállok róla. Leveszem ról a nyerget és a táskámat, amit végl a vállamra kapok, ráütök a ló fenekére, mire az kedves nyihogással elvágtázik bele a dús füvű mezőbe, hogy élvezze a szabadságot és egyen is egy kicsit. Mosolyogva figyelem és leül az egyik fa árnyékába. Igen kellemes és szép ez a hely.*
Vissza az elejére Go down
Elynor Gray
Levegősodró
Levegősodró
Elynor Gray


Hozzászólások száma : 18
Age : 34
Hírnév : 0

Beosztások, rangok
Nép: Mágusok
Beosztás: Boszorkány
Rang: Elemi mágus

4. Däsyron-völgye - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 4. Däsyron-völgye   4. Däsyron-völgye - Page 7 EmptyCsüt. Ápr. 22 2010, 17:07

*Egyedül létre vágytam. Szabadságra és, hogy tényleg úgy érezzem ma mindenki békén hagy. Ez többé kevésbé így is volt...de inkább kevésbé. Ahogy a szinte megszólaló természetben sétáltam egy hatalmas fekete ló szaladt épp velem szembe.*
-Hóó!- *emeltem fel kétségbeesetten a kezeimet magam elé mire az éjsötét állat egy csapásra állt meg előttem s nyerített egyet. Mivel közel s távol nem láttam senkit akié lehetett az állat így kissé félrbillentettem fejemet s úgy néztem a ló szemei közé. Ébenfekete szemei rám szegeződtek s éreztem vizslató tekintetét. Nem tudhattam, hogy vad vagy éppen valahol gazdája is ittvan. Mindig imádtam az állatokat és jól meg is értettem velük magamat. Kezemet kinyújtottam felé, de az állat hátrált. Visszább húztam kezeimet s elmosolyodtam. A lovak mindegyike olyan volt mely megfogott. Ha nem is sokáig de egy pillantásra mindig rajtuk hagytam tekintetem. Ő is ilyen volt. Gyönyörű fekte sörénye, feje, izmos teste. Látszott rajta, hogy sokat futott, ment és a pár horzsolás a meggyötörtség jeleit mutatta rajta.*
-Nyugalom!- *próbálkoztam újra s nem mentem hozzá közelebb csak kinyújtottam kezemet. Rajta a döntés. Levettem szemeimet róla és inkább izmos mellkasára szegeztem kék lélektükreimet. Hatalmas orrát tenyerembe nyomva éreztem, hogy mégis nyitott a "barátkozásra". Felpillantottam rá s lágyan megsimítottam fejét majd nyakát.*
-Rendben...- *mondtam nyugodtan s nyakának megpaskolásával jeleztem, hogy akár mehet is, de ő csak megfordult s mellettem ügetve -azért megtartva a három lépést távolságot- sétált mellettem.*
Vissza az elejére Go down
Caius Alec Snarknit
Tűzlobbantó
Tűzlobbantó
Caius Alec Snarknit


Hozzászólások száma : 331
Age : 36
Hírnév : 10

Beosztások, rangok
Nép: Mágusok
Beosztás: Varázsló
Rang: Elemi mágus

4. Däsyron-völgye - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 4. Däsyron-völgye   4. Däsyron-völgye - Page 7 EmptyCsüt. Ápr. 22 2010, 17:32

//Elynor//

*A fa árnyékában tökéletes volt az idő. A Nap melegen sütött, de az árnyékban kellemes hűvös volt. Elfeküdtem a puha, zöld fűben és kilestem a fa mellől, Jason-t keresve a tekintetemmel. Egyenlőre nem láttam, igen messze elcsavargott. Eszembe jut, hogy lehet, hogy utána kellene mennem, de azátn sóhajtok egyet. Tud magára vigyázni, minek pesztrálgatni? Gondolom lazán, de azért egy kis lelkiismeret furdalásom van vele kapcsolatban, hiszen akárhányszor valaki idegennel találkozok, Jason mindig ugrásra készen várja a szavamat, mikor kell a segitsége. Igy egy pár percnyi gondolkozás után lassan felállok és a tisztást pásztázom. Lassan fel is tűnik Jason - mellette egy nővel. Kimeredt szemekkel figyelem a párost. Úgy tűnik, hogy Jason a bizalmába fogadta a hölgyet, igy annyira nem lehet gonosz. A fának dőlve, a karomat keresztbe fonva a mellkasom előtt várom, hogy a kis páros ide érjen. Merthogy kétség kivül Jason ide vezeti hozzám a hölgyet. Mikor elég közel érnek, Jason megáll és rám néz. Tudom, hogy azt várja, hogy leszidjam amiért elment, de csak biccentek neki egyet. Aprót horkant, majd legelni kezd. Végül a hölgyre pillantok.*
-Ha tudom, hogy egy hölgyet hozol Jason, többször hagylak magadra *mondom a lónak cimezve a szavaimat, de a nőre nézek. Majd ellököm magam a fától és közelebb sétálok a nőhöz.*
-Üdv! *köszöntöm nem valami illedelmesen, de ez engem nem is érdekel. Csak végigmérem a lányt, hogy veszélyes-e. vagy sem.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





4. Däsyron-völgye - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 4. Däsyron-völgye   4. Däsyron-völgye - Page 7 Empty

Vissza az elejére Go down
 
4. Däsyron-völgye
Vissza az elejére 
7 / 7 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 Similar topics
-
» Korah háza - Koboldföld peremvidéke
» 04 - Vérző folyó völgye
» Kandrad völgye - Kondor folyó

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
EVOLYRAN  :: EVOLYRAN - A SZÖVETSÉG :: Vadon-földe tájai-
Ugrás: